הפליאדים של אלסיון

במהלך ההיסטוריה, מספר משפחות נחשבו "מקוללות" מאחר שבני המשפחות האלו חוו אסונות שלא השפיעו רק עליהם כיחידים, אלא הועברו מהורים לילדים, על פני דורות. בין השושלות המפורסמות האלו, משפחת קנדי ​​היא אחד ממקרי הקללות המשפחתיים המתועדים ביותר, ובנוסף אליה מסופר על משפחת אונאסיס, משפחת גרימלדי ובית הבסבורג, בהם שליטים שהקימו את האימפריה האוסטרו-הונגרית. ואכן, כולם עברו תאונות, נדבקו במחלות וסבלו ממוות בטרם עת ומגוון אירועים קשים וסבל רב במהלך שנים רבות. דוגמאות ידועות נוספות כוללות את משפחות בורבון ורומנוב, שושלת רוטשילד ומשפחה שאה הפרסית.
"גם משפחות תיסן וסאבוי ראויות לציון בהקשר זה, לאור המקרה של המלכה ויקטוריה הראשונה מאנגליה שנותר בגדר תעלומה. המלכה השאירה מורשת של המופיליה במספר ממלכות אירופה, וגרמה למוות בטרם עת ולסבל אצל רוב צאצאיה הגברים. מציאות זו מאתגרת אותנו להרהר בעובדה שחייבת להיות סיבה לכך שאירועים מתרחשים כפי שהם מתרחשים, והיא גורמת לנו לתהות כיצד ניתן להעביר את הצרות
והבעיות של אדם אחד, מדור לדור, כך באופן שהופך משפחות מסוימות למקרה מצוקה, כאילו הוטלה עליהם קללה. הסאגות המשפחתיות של השושלות החזקות בעולם מתרחשות במגזרים רבים, כולל כסף, פוליטיקה וביג פארמה, או בתעשיות הרכב, האופנה והקולנוע, ואפילו במכירת אלכוהול. בקיצור, המשפחות הללו צברו עושר עצום, רק כדי נפלו קורבן לאסונות האלו."

סרטון מאת הפליאדות של אלסיון

אוצרות נסתרים נותנים לנו השראה לדמיין עולם של הרפתקאות, הכולל פיראטים ומחפשי אוצרות, במסע דרך מדבריות ערב, או האיים הקריביים. אוצרות רבים טרם התגלו, כמו זה של הטמפלרים, או אוצר האבירים הקתרים במונטסגור. אחרים כוללים את מכרות הזהב של המלך שלמה, אופיר, אל דוראדו ואוצר לימה, בין רבים נוספים.
חלק מהאוצרות הללו קשורים לדמויות שהסתירו אותם, או קשורים לספינות וספינות טרופות בהן טבעו. אחרים הם אוצרות מיתולוגיים המוגנים על ידי יצורים מיתולוגיים, כמו ענקים, ג'ינים או דרקונים. חלקם מוקסמים ומרעיפים על בעליהם מתנות ומזל טוב, אך אליהם יכולים להגיע רק טהורי הלב ואצילי הלב. אחרים אינם גורמים לדבר למעט כאב וסבל, כי הם היו שקועים בגניבה, בפשעים ובשאפתנות
הסיבה לכך היא שהם אינם שייכים לעולם פני השטח של כוכב הלכת הזה, אלא הם רכוש של כדור הארץ הפנימי, העולם הקסום של אגרטי, ועריו היפות, כולל שמבלה, ארקס וטלוס - ערים תת קרקעיות שבהן שוכנות ישויות מפותחות, כולל אלה שביקשו שם מחסה מאטלנטיס, למוריה והיפרבוראה.
גן העדן של האוצרות התת ימיים הוא ללא ספק הים הקריבי, שמעמקיו מארחים אלפי גלונים, פריגטות וספינות, שאבדו מאז גילוי אמריקה. עם זאת, במהלך ההיסטוריה, וברחבי העולם, אנו מוצאים אוצרות רבים ובלתי נשכחים אחרים, כמו זה של אלאריק והאוצר של פריאם - שגרמו לגילוי העיר המיתולוגית טרויה. ראוי לציין גם את 'אירם החולות', כמו גם מערות אוצר הבן בהנדר בהודו, וספר הספיר, בין רבים אחרים שממשיכים להמתין לגילוי.
וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

בסרט התיעודי החדש הזה, נחקור עוד את העולם המרתק של אבני חן יקרות, במיוחד גבישי קוורץ, אמטיסטים, אגטים, אמרלדים, גרנטים, אבני אודם, אבני ספיר, יהלומים ועוד רבים אחרים.
אבני חן גדולות תמיד מצאו את עצמן בידיים חזקות, בבעלותם של בני מלוכה, סלבריטאים או בעלי הון עצום. כזה הוא המקרה של תכשיטי רומנוב של רוסיה העתיקה, האורלוב השחור, יהלום התקווה עם הזרחני האדום שלו, הקו-אי-נור - המוצב כעת בתוך הכתר הבריטי - והלב הכחול של הטיטאניק.
אלו הן אבנים מדהימות שחושלו בתוך מעמקי כדור הארץ הפנימי, במהלך מיליארדי שנים, וברגע שהן מגיחות אל האור, המעלים על פני השטח את הטוב ביותר והנורא ביותר שבאנושות. רבים מהם נרכשו באמצעות התנקשויות או גניבות, אשר בסופו של דבר הביאו אי-מזל למחבלים המעורבים ופוגעו בבני משפחתם, דור אחר דור.
ברוב המקרים, התרחישים האמורים מונעים על ידי שאפתנות, חמדנות וקנאה... ואבני חן אלה מוקפות בפשע, בצורה כזו או אחרת, שנשאר בזיכרון הגבישים. לפיכך, הם צוברים את התדרים השליליים הללו, ומעבירים אותם לאחר מכן לבעליהם העתידיים. במקרים רבים, הם מביאים מזל רע, חוסר מזל ופגיעה במשפחות שבבעלותם, וזה הוא המקרה של יהלום ויטלסבאך, היהלום של אליזבת טיילור, העין של איידול, האגרה, הספינל שנקרא רובי הנסיך השחור, הרון-אלן קילל את האמטיסט, הטבעת של אלפונסו ה-12 ורבים אחרים. מספר מחברים מאמינים שעלינו לקחת בחשבון את מציאותן של אבנים מקוללות, כלקח לחיים, כלומר, שלמעשים פסולים יש השלכות.

סרטון מאת הפלידיאים של אלסיון

דיון באבנים יקרות הוא למעשה דיון בתעלומת הפלנטה. היופי, הצבע והאור המאפיינים גבישים, קוורץ, מינרלים, אבני חן ואבנים יקרות ראויים לציון, כמו במקרה של אמטיסטים, אגטים, אמרלדים, קוורץ, טורמלין, גרנטים, אודמים, ספיר, יהלומים ועוד רבים אחרים, כולל זהב. , כסף ונחושת... כל אלה מקורם בכדור הארץ החלול ויש להם קשרים ישירים אליו. אכן, הם היו מתנה מהישויות של אגרטי. אבני חן יקרות אלו חושלו במאמץ רב, ובעזרת היסודות, במהלך מיליוני שנים.

מינרלים שניחנו בתכונות בולטות ובוויברציות יוצאות דופן ליוו את הרגעים החשובים ביותר בהיסטוריה, והם היו תכונה נפוצה גם לגיבוריה. לאורך ההיסטוריה, אבנים נוצלו על ידי תרבויות ועמים שונים, להגנה, ריפוי ורפואה, וכדי לטפח אריכות ימים והתפתחות רוחנית. בנוסף, קמעות רבות שימשו דמויות היסטוריות מפורסמות.

עם זאת, מינרלים היו נחשקים גם על ידי אנשים רבים שגנבו או רכשו אותם בדרכים לא ישרות. בשל שאיפתו של האדם, הפלישות, המלחמות, המאבקים העממיים והשליטה והעבדות הנובעים כאשר קבוצה אחת מכפיפה את האחרת, אלו שגנבו את אבני החן הללו התמודדו עם צרות ומצוקות. בעליהם נחשפו לכאב וסומנו בקללה, ומצב זה נמשך עד עצם היום הזה, כמו במקרה של מספר יהלומים כולל התקווה, הסנסי, הקו-אי-נור, האורלוב השחור, הספיר הסגול של דלהי, ואבני חן אחרות שגרמו לבעליהם להתמודד עם כל מיני טרגדיות ולהתמודד עם מוות נורא, על פני דורות.

וידאו מאת הפליאידים של אלסיון

כל דבר הקשור לקוסמוס הוא בעל חשיבות עליונה בזמנים שבהם אנו חיים. אנרגיית השמש הולכת וגוברת, כאשר השמש חווה פעילות אפילו יותר ממה שצפו מדענים בתחילה, מה שמוביל אותנו לשקול את האפשרות האמיתית של שינוי חדש שישפיע על הסצנה הפלנטרית, ובכך ייצור תרחיש דומה למה שקרה בתקופות קודמות, עם תרבויות כמו היפרבוראה , למוריה ואטלנטיס...
אולי זו הסיבה שמספר הספינות החלל שנצפו בשנת 2022 נמצא בעלייה. במהלך העשורים האחרונים, יצורים מחוץ לכדור הארץ הודיעו על נוכחותם, ברגעים שונים בהיסטוריה, כמו במקרה של ההאפלה בניו יורק ב-1965 ו-1977, או עם נחיתת העב"מים שהתרחשה בוורונז', רוסיה , בשנת 1989, שהוצגה בעיתונים בכל רחבי העולם. במקרים מסוימים, הם התערבו כדי לנטרל טילים גרעיניים - בממגורות או במהלך ניסויים ממשיים - כחלק מהמאמצים המתמידים שלהם להזהיר ולהגן על בני אדם. הם גם שלחו לנו הודעות, כמו אלה הטבועות במעגלי התבואה המופיעים במדינות שונות ברחבי העולם, במיוחד באנגליה. יתר על כן, האם מזהירים אותנו מפני פרוייקט קרן כחולה, לפיו האליטה העולמית מתכוונת לדמות פלישת חיצונים מזויפת לכדור הארץ?
גזעים שונים של ישויות כוכבים מזהירים אותנו ומציעים לנו את עזרתם, כולל הפליאדים, האנדרומדנים ויצורים מאלדבראן. מספר אנשי קשר מעידים על עובדה זו, ומעבירים חדשות על מפגשיהם בפשטות ובאמת, ומשתפים את המסר שהישויות הללו מהקוסמוס שולחות לאנושות.

סרטון מאת הפליאידים של אלסיון

במשך דורות, בני האדם ידעו על יבשות ותרבויות שאבדו. אנחנו מתכוונים, לא רק לאטלנטיס, אלא גם לארצות אגדיות אחרות, שאבדו במעמקי הים או הפכו למדבריות בלתי מזוהות, כמו היפרבוריאה ולמוריה, או היבשת מו, שנעלמה בגלל סיבה קוסמית שעדיין לא נחשפה. למעשה, זה משהו שיכול לקרות גם לנו, בימינו.
מסורות, מיתוסים והיסטוריות המתייחסות לתרבויות עתיקות אלו נמצאות בכל מקום, ומומחים גילו שבסיסים צבאיים סודיים תופסים לעתים קרובות מקומות שבהם נמצאות ההריסות הפיזיות או השרידים הפיזיים של הציביליזציות הללו, כמו במקרה של Pine Gap, באוסטרליה. בנימה קשורה, חוקרים חשפו מידע על תוכנית החלל הסודית המהווה חלק מקונספירציה ממשלתית, שהסתירה חקר חלל וטכנולוגיה מתקדמת במשך שנים. זה איפשר מסעות לירח ולמאדים, שם כבר קיימות מושבות, בנוסף לקיום של נוכחות חוץ-ארצית על פני כדור הארץ ובבסיסים סודיים אלה בכל רחבי העולם.
בנימה קשורה, מה ניתן לומר על נחיתת הירח השקרית של אפולו 11? למה הם כיסו את המתיחה הזו שכללה נסיעה לירח? יתר על כן, מה אנו יכולים לומר על קיומם של שני ירחים המקיפים את כדור הארץ? מדוע כל המידע סביב הנושאים הללו הושתק, ומה לגבי הנבואות שהותירו לנו בעבר על ידי יצורים כמו מלך העולם, מלכיצדק והרמס טריסמגיסטו, שרלוונטיות וישימות למין האנושי בעידן הנוכחי? כדאי לחשוף את כל התעלומות הללו, וזה הכרחי עבורנו שנוכל ללמוד עליהן.
וידאו מאת הפליאידים של אלסיון

חקירה יסודית של נושא אטלנטיס אינה כרוכה רק בחקר מיתוסים ואגדות. עלינו גם לקחת בחשבון ששרידים ארכיאולוגיים מפוזרים ברחבי העולם, ואף נמצאים במעמקי האגמים, ומתחת לאנטארקטיקה, למרות הדחף להסתיר את העדויות, שכן המעצמות שואפות לשמור אותנו עמוק בבורות. עלייתה של אטלנטיס, ויותר מכך, מותה, מרמזים על אירועים בסדרי גודל פלנטריים וקוסמיים. בזמן שמערכת השמש שלנו נעה בקוסמוס, מדענים מזהים תופעות בלתי צפויות; כוכבי הלכת וההליוספירה הופכים בהירים יותר, וחגורת ואן אלן הולכת ונחלשת... השילוב של כל מספר אירועים עלול לגרום לסיומה של ציוויליזציה, כפי שקרה במקרה של אטלנטיס.
תופעות נוספות, כמו מציאתן של ספינות ענק ליד השמש או תחנת החלל הבינלאומית, מאפשרות לנו להבין שלנאס"א יש שני צדדים. יש את הצד הרשמי, ואת הצד שפועל באופן סמוי. אך עם זאת, זה לא הכל. מדענים מצאו שהשמש שלנו יכולה להיות סטארגייט, בנוסף לגילוי שמנהרה מגנטית מחברת את השמש וכוכבי הלכת. יתר על כן, מה אפשר לומר על מסע בזמן, דז'ה וו ואנשים שנעלמים באופן מסתורי וללא עקבות, או טלפורטציה ומסעות בזמן?
נכון לעכשיו, המדע מתחיל לחשוף תרחישים שעוזרים לנו להשלים את השקפתנו על המציאות, לא רק על העבר, אלא גם על הווה שונה ועתיד אפשרי: קשר עם ציוויליזציות אחרות, מסע בזמן, יקומים מקבילים או מסעות בין-כוכביים.
סרטון הפליאדון של אלסיון

אנו מוצאים את עצמנו כרגע ברגע קריטי בו אותו סוג של הרס שקרה בסוף עידן אטלנטיס עלול לקרות שוב. מדענים עוקבים אחר החלל ומעריכים סיכונים אפשריים, והם גילו שמה שנקרא 'כוכב הלכת X', המכונה גם ברנארד, נמסיס, טיכו, וורמווד או כוכב הבעל בקרב השמים הקדמונים, הוא אמיתי. ואכן, המעבר השמימי שלו עולה בקנה אחד עם החלק האחרון של מסעה של השמש, במהלך השנה הסידרית, כלומר, הרגע בו אנו נמצאים כעת.
באמצעות נתונים שנאספו על ידי בדיקות חלל כמו וויג'רס ו-פיוניר 10, מדענים הגיעו למסקנה שאנו מתקרבים לענן בין כוכבי שקוטרו הוא כ-30 שנות אור. הוא ממוגנט מאוד, ולדעתם, לא צריך להיות שם בכלל. יש לציין גם שבחיפוש אחר אפשרויות הישרדות, חוקרים תכננו את "פרויקט דיאדלוס" בשנות ה-70, ובמרכזו הכוכב של בראנרד. במקביל, הוותיקן ומצפי הכוכבים הסודיים שלו עוקבים מקרוב אחר גרמי שמיים שמתקרבים לכדור הארץ.
יתרה מכך, מהי המשמעות של לוויינים כמו הירח, שמדענים רבים טוענים שהוא חלול ומלאכותי, או אחרים כמו 'האביר השחור', שנראה כי יש לו מקורות מחוץ לכדור הארץ? ומה ניתן לומר על פרויקט 'מראה זכוכית' שמשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ומזוהה עם רב-יקומים ופורטלים ממדיים או שערי כוכבים?
וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

שרידים אטלנטיים, ענקים ישנים במדבר, גולגלות, תיק שעון, סופת שמש

קיומה של קטסטרופה ענקית שנגרמה על ידי שיטפון גדול ממשיך להימשך בזיכרון הקולקטיבי של עמים רבים, והיא מתוארת ביותר מ-500 גרסאות מוכרות ברחבי העולם, שהאחרונה בהן היא בחיי הציוויליזציה של אטלנטיס. שינוי בציר כדור הארץ, והופעתם של מדבריות ענקיות באזורים שפעם היו ביתם של בעלי חיים ימיים או יערות טרופיים עצומים יצרו תפאורה חדשה לציוויליזציה של ימינו.

בסוף אטלנטיס, שרידים מסתוריים רבים פוזרו ברחבי העולם וחלק מהעמים ששרדו את המבול התיישבו במצרים, הודו, סין, טיבט ויוון. אנו מדברים על עמים כמו בני המאיה, האולמקים, הטולטקים, האצטקים, הפיניקים, הגואנצ'ים והבאסקים, שהם צאצאיה של אותה ציוויליזציה מפותחת.

בעוד שאנו, כאנושות, מוצאים את עצמנו ברגע מכריע, מול הסיכון שמה שקרה בעידן ההוא יכול לקרות היום, צצות תיאוריות ועדויות חדשות בנוגע לאפשרות שפעילות סולארית חריגה עלולה להתרחש שוב, ולעורר את אותו הרס של התהליכים שגרם לדעיכת הציוויליזציה שלהם. אנו מדברים על מספר אירועים סולאריים שנראים על סף להתרחש שוב.

על אף שזה המצב, אם נצליח להעלות את התדר שלנו, לעמוד מאוחדים כמין אנושי ולעשות שינוי חיובי, תוך נטישת הדקדנס הנורא שבו אנו חיים, נוכל גם לקבל עזרה נוספת. ואכן, ככל שהזמנים נהיים קשים, נוכל למצוא מחסה גם בכדור הארץ החלול, בדומה לאותם עמים מאנושיות אחרות שידעו לשמור על שלמותם.

וידאו מאת הפליאדים של אליסון

אטלנטיס הייתה מפותחת מאוד, ומידת הפיתוח שלה עלתה בהרבה על זו של הציוויליזציה הנוכחית שלנו כיום. על אף שהיא נמחקה מפני כדור הארץ, היא זכורה במיתוסים ובאגדות של תרבויות רבות המתייחסות לאירועים הקטסטרופליים שגרמו למבול הגדול, בניהם סופות שמש מסיביות ששינו את האקלים והזרעו את סוף עידן הקרח האחרון, לפני כ-9,200 שנה.

היו להם נשק הרסני ברמות שאנחנו לא מסוגלים לדמיין שיכל לחסל אוכלוסיות גדולות בו השתמשו במלחמות מסיביות שהתנהלו בין האור והחושך, בעידן האחרון של הציוויליזציה. המעטים ששרדו הפכו לבסיס ליצירת גזע חדש.

פעם נוספת, ההיסטוריה חוזרת על עצמה. הגזע שלנו מוצא את עצמו בעיצומו את סוף המשחק שלו, ושוב, אנו מוצאים שני נתיבים שנפתחים בפנינו. אנחנו יכולים להמשיך לקחת חלק בטירוף של רצון לשחק עם החיים כאילו אנחנו אלוהים, הגנטיקה והמוטציות, או שאנחנו יכולים לבחור להעלות את התדר שלנו ולתבוע מחדש את שלמות הדנ״א שלנו ששונתה לפני אלפי שנים. בבחירת האפשרות השנייה, נפעיל את 12 הגדילים המקוריים שלו ונתבע מחדש את המקום שהיה שייך לנו במקור, ונשחרר את עצמנו מכל מיני סוגי עבדות הגבלות.

זה עכשיו או לעולם לא. ההחלטה היא של כל אחד מאיתנו. להתקדם ולעסוק בטרנספורמציה קיצונית, או להיות קורבנות של התלקחות סולרית או הבזק חדש שישמיד את הטכנולוגיה שלנו, מה שיגרום לנו לאבדכל כיוון, ובסופו של דבר ליפול קורבן לכניעה מוחלטת.

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

ניתן לאתר את הזיכרון הקולקטיבי של המבול אל המיתוסים והאגדות המסופרות בתרבויות שונות בכל רחבי העולם. יסוד המשותף לכולם הוא השמדת המין האנושי, בעת העתיקה. למרות שהרוב המכריע של האנשים הושמדו, שרדה קבוצה קטנה יותר, בראשות דמות מפתח: נח, ננה, אטרהסיס או מאנו, תלוי איך כל תרבות מתארת את האירועים הללו. באותה תקופה, הטכנולוגיה הייתה מתקדמת ביותר, וחלקם ברחו, על ידי שימוש בספינות האוויר שלהם, הידועות בשם וימאנות.
שרידי מבנים שלהם נמצאו מתחת למים, במגוון ימים. חפצי אמנות אלה, שראשיתם כ-12,000 שנים, מאששים את קיומה של הציוויליזציה של אטלנטיס.
מיתולוגיה ומקורות כתובים עתיקים מלמדים אותנו שהעידן האחרון של אטלנטיס חווה קטסטרופה ענקית. גלי האוקיינוס גדלו לגובה של הרים, בעוד הוריקנים ופיצוצים געשיים הרעידו את כדור הארץ כולו. כמה חוקרים משערים, שהפגיעה של אסטרואיד או כוכב שביט מסיבי - לפני כ-12,000-13,000 שנים - האיצה את סופה של עידן הקרח האחרון. זה גם גרם לשינוי מכריע בהיסטוריה של הציוויליזציה שלנו, הרס את אטלנטיס וגרם למבול, כפי שמציעים מספר חוקרים עכשוויים שונים.

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

"מסורות עתיקות מקשרות את מקורותיה של 'אגרטה' לנח המקראי ולהרס הציוויליזציה של אטלנטיס.
אטלנטיס הייתה ציוויליזציה מאוד מפותחת בעלת טכנולוגיה מתקדמת מאוד. היו להם ספינות חלל שפעלו בעזרת אנרגיה בלתי מוגבלת, וחוקרים רבים אישרו עובדה זו, הנתמכת בראיות רבות. עם זאת, יש לציין כי העידן האחרון של הציוויליזציה, שקדם להשמדתה המוחלטת, התאפיין בדעיכה, וצבאותיהם ניהלו מלחמות איומות הכוללות נשק מתוחכם, למרות שקיבלו אזהרות מיצורים שניסו לעזור לאנושות של אותה תקופה, לפני המבול הגדול.
ניצולים רבים מאטלנטיס, למוריה והיפרבוריאה מצאו מקלט בכדור הארץ החלול, והם המשך של ציוויליזציות קודמות שלמדו את הלקח שלהן, והמשיכו להתפתח בשלווה מאז.
מיתוסים הודיים, יווניים, מצריים ומאיה - ואפילו סיפורים פרסיים מ'אלף לילה ולילה' - מספרים את ההיסטוריה של הציוויליזציה האטלנטית, מההדר המקסימלי שלה ועד שקיעתה ודעיכתה. הם גם מתארים את תחילתה של האנושות הנוכחית שלנו, שנראה כי היא הולכת בעקבותיהם לקראת הרס עצמי, ותמשיך בכיוון זה, אלא אם נעשה משהו כדי לעצור זאת."
וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

בהזדמנות זו, אנו הולכים לחקור את מקורותיה של הציוויליזציה שלנו, כלומר, התרבויות הגדולות של אטלנטיס ולמוריה. עם זאת, לא נדון רק בהרס שהתרחש בסוף הציוויליזציה, בעידן ההידרדרות שלה, וזה מה שהוליד את מקורות הגזע הארי הנוכחי שלנו. אדרבא, הדיון שלנו ייקח אותנו גם אחורה בזמן, אל מקורותיו, אל תור הזהב, עידן הפאר המקסימלי שלו, ובחזרה לעידנים של אור ופאר שכרגע נכחדו.
מגוון סופרים, חוקרים ומדענים שונים ריכזו את המסורות של העמים העתיקים הללו, ובכך הצליחו לפענח רבים מהשרידים הקשורים לאותה ציוויליזציה רבת עוצמה ומפותחת. רבים טוענים שאנו עוסקים בתרבות של אסטרונומים ומהנדסים גדולים. למרות שהם השתמשו בקסם, הייתה להם גם גישה להתקדמות מדעית וטכנולוגית שאנחנו לא מכירים היום. הם היו מסוגלים לנהל אנרגיה אטומית, כמו גם סוגים אחרים, כולל שמש, והערים שלהם היו מוארות באמצעות אנרגיה אינסופית של נקודת אפס.
הם בנו ספינות שבהן יכלו לנסוע ביבשה, בים ובשמיים, יצאו למסעות בחלל והיו בקשר עם מדעי הרוח ויצורי כוכבים אחרים.
המטרופולינים העצומים שלהם היו פרוסים במקומות שונים בעולם, ויצורים חכמים ידעו כיצד לשלוט בציוויליזציה העוצמתית הזו, ששרידיה התת-מימיים נותנים לנו אינדיקציה לגודל והפאר של הבניינים, השדרות, המקדשים, הארמונות והפירמידות שלהם. ומה אפשר לומר על המראות שלהם ואיך השתמשו בהם? ומה לגבי אוריקלקום? מה היה תפקידו וכיצד הם קיבלו אותו? מספר תעלומות הופיעו עבורנו, ואנו ננסה לפתור אותן.

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

בסרט תיעודי חדש זה, נחקור את המקורות העתיקים של תרבות המזרח, שיש לה קשרים עם אלים מספירות שמימיות. שורשיה אינם קשורים בשום צורה לסין של ימינו, אשר מטפחת אך ורק קולקטיביזם מדכא ושיעבוד.

הציוויליזציה הגדולה הזו הוקמה כ-5,000 שנים אחורה עם שלטונו של חואנגדי, המכונה הקיסר הצהוב, שיצר תרבות בהשראת האלוהי, שראתה את התפתחות האסטרונומיה, הכתיבה, ההנדסה והרפואה. המלכה האם הגדולה של המערב, יחד עם קיסר הירקן - השליט העליון של השמים - שלטה בארמון ירקן, הממוקם על קונלון, ההר השמימי, או הסי, גן העדן, שבו צמחו אפרסקי האלמוות.

המסורות של אסיה מתייחסות לקואן ין, אלת הרחמים והחמלה המתבוננת בסבלו של העולם וממשיכה להיות אלוהות נערצת עד עצם היום הזה. האלוהות החשובה ביותר של הפנתיאון היפני היא אלת השמש אמאטרסו. בנימה דומה, העמים הפרה-קלטים סגדו לאלה בריגית, הידועה גם בשם דנה, אלת החוכמה החזקה. יתר על כן, האלה דו מו, היא אלוהות הנערצת בכל אסיה, על ידי בודהיסטים וטאואיסטים כאחד. היא ידועה בתור אם שבעת הכוכבים.

ומה אפשר לומר על הקיסר הראשון של סין צ'ין שי הואנג, יוצר החומה הגדולה, שמלך עד גיל 49, איחד את המדינה העצומה והביא לשיפורים לחברה בכללותה? ומה לגבי השאיפה לאלמוות שתרבויות אלו תמיד ראו בה אפשרות ברת השגה? תרבויות רבות דנות בסיכוי זה, ובמהלך ההיסטוריה, היו דיווחים המעידים על קיומם של יצורים בני אלמוות.

סרטון מאת הפליאידים של אלסיון

הפליאידים של אלסיון 133: דרואידים, קווי אנרגיית ליי בכדור הארץ, המלך ארתור, קמלות, ישו בבריטניה, GRAIL
בסרט תיעודי חדש זה, נמשיך לחקור את הנושא המעניין והרחב הזה של כדור הארץ החלול והישויות שחיות בו. בהזדמנות זו, אנו הולכים לחקור את העמים הקלטים והדרואידים הקדומים יותר לעומק. האוכלוסיות של בריטניה העתיקה ואירופה היו צאצאים של ההיפרבוראים, ה-Tuatha Dé Danann (אנשי האלה דנאן) והגזע הקוטבי. יצורים אלה בעלות קומת ענק היו קשורים קשר הדוק לכוחות היסוד של הטבע ולקסם שלו, והיו להם קשרים עם היצורים החכמים מאגרטי המאכלסים את כדור הארץ הפנימי.
יתרה מזאת, הייתה להם הבנה במדע הגאון ובגיאומגנטיות, כמו גם ידע אחר הקשור לאבנים ענקיות ולבניינים מגאליתיים מלאי מסתורין, כולל הדולמנים המפורסמים, המנהירים והקרומלכים של סטונהנג' ואווברי, בנוסף ליישורים רבים אחרים העוקבים אחר דרכים מורמות, מגנטיות יבשתית וההרמאיי.
סרט תיעודי זה ידון גם באבנים מדברות או באבנים שנעות, נודדות ומרחפות, בנוסף לחקר תעלומות אחרות הקשורות להיסטוריה האגדית של המלך ארתור ואשתו גווינבר בקמלוט, הממוקמת בגלסטונברי, בבריטניה. הוא כולל גם את אבירי השולחן העגול, את החיפוש אחר הגביע, ומסורות המדגימות את המיזוג של הנצרות, במקורותיה, עם המסורת הקלטית-דרואידית, באמצעות הברית הקדושה.

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

בסרט תיעודי חדש זה, אנו ממשיכים להעמיק בנושא המעניין הזה, ונדון בכדור הארץ החלול, המסתורין שלו והישויות המפותחות השוכנות שם. בהזדמנות זו, נחשוף את התרבות העתיקה יוצאת הדופן של מצרים והמסתורין שבה, שלרבים להם אין פתרון עד עצם היום הזה.

בהקדמה, נראה את המסתורין והיופי שבפנינים, פלא של כדור הארץ החלול שמכיל בתוכו את הידע של תרבויות רבות שממשיך להיות חבוי היטב. פנינים תמיד היו סמל החוכמה והאלמוות, ומייצגות אהבה ואושר. כמו כן, נבחן את הדלתות הכוזבות המעניינות המצויות במגוון רחב של תרבויות. נראה שהדלתות הללו לא מובילות לשום מקום, ובכל זאת, הן שימשו כפורטלים בין-ממדיים מאז ימי קדם למסעות בין-כוכביים. למעשה, הם שימשו כישויות מהחלל, שתמיד היו בקשר עם האנושות הארצית.

בין התעלומות הבלתי מסופרות של התרבות המצרית, שטרם נחשפו במלואן, נבחין בקיומן של מנהרות המקשרות בין הפירמידות והספינקס. מי בנה את המבנים המופלאים הללו, ולאיזו מטרה? מה מאוחסן בתוך אולם הרישומים ואיזה מידע ניתן ללקט מה-Inventory Stela, שחושפת נתונים לא מוכרים? ומה ניתן לומר על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר אותה הם היו צריכים כדי לבנות את המבנים והחפצים הללו? זה באמת מדהים לגלות את הקשר המקשר בין מקדשים, פירמידות ונהר הנילוס, עם כוכבים וקבוצות כוכבים, כהשתקפות של הקוסמוס על פני כדור הארץ.

וידאו מאת הפליאדות של אליסון

מגוון מפות ממחישות במדויק כיצד תצורת כדור הארץ הייתה שונה מזו שהיא היום. הם מראים את אנטארקטיקה נטולת קרח, ויבשות שנעלמו מאז, אך חלק ניכר מהנתונים שמכילים מסמכים קרטוגרפיים אלה אושרו לאחרונה על ידי המדע המרכזי. מחברי המפות הללו כוללים בין היתר את פירי רייס, פיציגאנו, אורונטאוס פינאוס וג'רארדוס מרקטור; ראוי לציין גם מחקרי מפות שפותחו על ידי סקוט-אליוט, המתמקדים באטלנטיס ולמוריה.
עדויות רבות מצביעות על קיומה של ציוויליזציה אחת או יותר המאופיינת בידע עצום, שנעלמה לפני כ-12,000 שנה. זה יסביר מדוע מספר רב של מסורות, פולקלור ואגדות כוללות ענקים, ויצורים או בעלי חיים מיתולוגיים אחרים. כולל חד קרן, פגסי, עוף החול, גארודס וציפורי שליחים מדברות המלוות את האלים, שחיו פעם לצד בני אדם, ועוד מיתולוגיות אחרות על יצורים שנעלמו מאז.
יתר על כן, סיפורים ואגדות דנים ביצורים קסומים ואלמוות, ג'ינים ושטיחים מעופפים, שמקורותיהם - שאבדו בחלקם - מהווים חלק מעברה המרוחק של האנושות, ומשמרים את הזיכרון של משהו שהיה בעבר מציאות מוכחת. מהי התעלומה העומדת בבסיס הסיפורים המופלאים של שלמה המלך ומלכת שבא? ומה אפשר לומר על הארץ שמעבר לים, ארץ קדושה ספוגה בחוכמה עילאית ואושר מבורך, המכונה שמבלה, שבה שוכן מלך העולם?

סרטון מאת הפליאידות של אלסיון

בסרט תיעודי חדש זה, אנו נמשיך את הדיון שלנו על כדור הארץ החלול. הנושא המסתורי הזה מפגיש מספר רב של תרבויות, כבולים בזיכרון האבות של גן עדן הנאבד, שבסופו של דבר אנו נקראים להשיב. ניתן לראות זאת בתרבות הנורדית, שבה נשלחו לוחמים מכובדים לוואלהלה, אולם שמימי השייך לאל אודין. זה היה פרס של עולם אחר, מעין גן עדן, בדומה לשדות האליסיאניים, או אליסיום, שהיוונים ראו בו כארץ האושר המושלם. עבור בריטניה, זה היה האי אבלון, או האיים המזל של הנעורים הנצחיים, טולה, שהיה קשור גם לאטלנטיס העתיקה.

בנימה קשורה, ממלכת אגארטי היא ביתם של יצורים שמימיים שחיים תחת הדרכה נבונה של מלך כדור הארץ. ישויות אינטליגנטיות רבות, כולל רוחות טבע, חיות במישור החלופי הזה, כלומר, הממד הרביעי, בתוך מעמקי כדור הארץ עצמו. אנחנו מתכוונים לעולם של פיות, המאוכלס בפיות, גמדים וגם ברוחות מים, כולל בתולות ים, אונדיניות ונרידים. הם אינם רק פרי פנטזיה; אלא, מקורם וקיומם אמיתיים מאוד, כפי שמעידים אינספור עדויות של אנשים שראו, כתבו עליהם או ציירו אותם, כפי שנראה בסרט התיעודי המעניין הזה.

פרק זה מתמקד גם בעולם המלאכים, שתואר במגוון דתות. יצורים מלאכים אלה קרובים לבני אדם; הם מסייעים לנו ומציעים עזרה, בשעת צרה. אנשים רבים סיפרו על חוויותיהם עם מלאכים שומרים או עם המלאכים הקדוש מיכאל ורפאל הקדוש, אשר ממלאים משימה מסוימת, ואנשים שחוו חוויות של כמעט מוות חזרו לספר לנו על כך.

סרטון מאת הפליאידים של אלסיון


בעודנו ממשיכים את הסדרה שלנו על כדור הארץ החלול וממלכת אגארטי, חלק 4 מספק לנו ראיות המאשרות את המציאות של העולם התת-קרקעי הזה המאוכלס על ידי יצורים מפותחים מכדור הארץ הפנימי וממקומות אחרים. בפרק זה נראה שנקודות כניסה או חיבור מסוימות מובילות לעולם הזה, שנמצא במעמקי הפלנטה שלנו. כמה מנקודות הגישה הללו חבויות בהרים מסתוריים ברחבי העולם, הנחשבים לקדושים. למידה עליהם היא בעלת חשיבות עליונה, כמו במקרה של הר אפומיאוס באיטליה, הר שאסטה בארצות הברית והרי בוצ'גי ברומניה, המכיל כספת עצומה מצוידת בטכנולוגיה בת אלפי שנים. בהרי ההימלאיה יש את קאילש, הנחשב לפסגה הרוחנית של הפלנטה, ובספרד ראוי לציין את ההר של מונטסראט עם שומרי האבן המעוררים שלו. ההרים הללו, שמקורותיהם נמצאים בשחר העת העתיקה, ממשיכים לשמור על האנרגיה והמסתורין הקבורים עמוק בפנים שלהם.
בנימה קשורה, מה ניתן לומר על קווי לי חידתיים והקשר שלהם עם השדות המגנטיים של כדור הארץ והאדם? ומה לגבי איי הקסם המופיעים ונעלמים, או מסתורי המים וכוחות הריפוי שלהם, כמו מעיין הנעורים הנצחיים? תעלומות עצומות גם מקיפות ענקים - שעדיין ניתן למצוא את אינספור שרידיהם ברחבי העולם - ומאפיינות את קיומם של יצורים ארוכי טווח אחרים. ומי היו שמסו הור, יצורים ענקיים מסתוריים וחסידיו של הורוס אשר אכלסו את כדור הארץ בתקופות קדומות?
סרטון מאת הפליאידים של אלסיון

בעודנו ממשיכים בפרק השלישי בסדרה הדוקומנטרית שלנו על כדור הארץ החלול וממלכת אגארטי - היכן יצורים רבים חיפשו מקלט ומתגוררים כיום - ברצוננו להשיב את תשומת לבכם לעדויות רבות המדגימות את קיומם של ערים, יערות ונהרות אבודים. ארץ זו המאופיינת באקלים מתון וכל מיני בעלי חיים. ניתן לגשת אליה דרך מנהרות ומערות תת קרקעיות ברחבי העולם. מעברים אלו נמשכים קילומטרים בלתי נספרים ואוצרות נסתרים נמצאים ברבות המנהרות אשר ברשת.

מציאות כדור הארץ החלול מועידה על כמה חידות שהמדע המיינסטרים אינו יכול להסביר, כמו המקורות המסתוריים של קרחונים וקיומם של גלי קוטב. זה גם מבהיר מדוע האקלים נעשה ממוזג יותר, ככל שמתרחקים צפונה, או מדוע זוהר בוראליס מתרחש רק בקטבים. העובדה שבליבת הפלנטה שלנו ישנה שמש פנימית הינו הסבר קל להבנה לאורות הללו.

ומה ניתן לומר על המנורות הבוערות-עד שנמצאו במקומות שונים בעת העתיקה? באיזו סוג של אנרגיה מתקדמת מאוד השתמשו עמי העבר שאינה מוכרת לנו כיום? מה הסיבה מאחורי היעלמותו? האם סוגיה זו יכולה להיות קשורה לאנרגיה טורואידלית נקודת אפס שתרבויות נפלאות, כמו מצרים והודו העתיקה, ניצלו לבניית המונומנטים שלהן, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שמקורותיה נותרו בגדר תעלומה עד כה?

יתר על כן, איזו תעלומה אופפת ציביליזציות שנעלמו לפתע, כמו בני המאיה, האולמקים, הנבטים, האיסיים, טיאוואנקו וטאוטה דה דנאנן? למה הם נעלמו בלי להשאיר עקבות ולאן הם נעלמו? האם הם יכולים להיות קשורים ליצורים פנים-ארציים וליצורים קסומים אחרים כמו פיות, פיקסיז, אלפים וסוגים אחרים של גזעי פיות?

וידיאו מעת הפליאידים של אלסיון

בחלק השני, נמשיך את הדיון שלנו בנושא מעניין אך מעט ידוע זה, כלומר כדור הארץ החלול. עדויות רבות קיימות בספרים ובדיווחים של חוקרים, או בכרוניקות של מטיילים, סופרים, ארכיאולוגים וחוקרים המאשרים את קיומה של רשת של מנהרות תת-קרקעיות, מתחת לפני כדור הארץ, היכן שארץ אגרטי נמצאת, יחד עם בירתה, שמבלה. אלו הם מקומות מלאים באור שבהם שוכנות יצורים יוצאי דופן, בעלי רטט גבוה. זוהי מלכותו של מלך העולם, המכונה מלכיצדק.

באותו אופן, המיתוסים והמסורות של תרבויות עתיקות רבות מספרים על קיומן של מערות מלאות אוצרות ומנהרות תת-קרקעיות המובילות לערים וממלכות אור יפות, כמו האגדה על אל דוראדו, עיר שופעת זהב ועושר עצום, או הר פוטוסי, עם המינרלים היקרים שלו וכן הלאה. סיפורים רבים אחרים מאשרים שכדור הארץ חלול ומאוכלס ב'אנשים גדולים', או ענקים. בהזדמנויות אחרות, הם מתייחסים ליצורים שלווים שיורדים מהציוויליזציה העתיקה של אטלנטיס. לחלופין, גזע זוחלים רגרסיבי חי גם מתחת לאדמה, וכך גם אחרים המסתתרים בצל ומפעילים את כוחם והשפעתם על עולם פני השטח.

עם זאת, יש לציין שיצורים פנים-ארציים רבים עובדים עם חוץ-ארציים מפותחים בעלי חוכמה גדולה, כשהם מנסים לעזור ולשתף פעולה עם אוכלוסיית פני כדור הארץ, ומזהירים אותם מפני הסכנות המאיימות על כוכב הלכת היפה שלנו כדור הארץ.

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

על פי תיאוריית כדור הארץ החלול, ניתן לגשת אל פנים כוכב הלכת דרך הקוטב הצפוני והדרומי, ותרבויות נסתרות חיות ומשגשגות במעמקו. רעיון זה היה חלק ממערכת האמונות של עמים רבים ברחבי העולם, מאז ומתמיד.
מספר רב של משלחות נסעו לקוטב הצפוני והדרומי במהלך ההיסטוריה, כולל זו של האדמירל האמריקני ריצ'רד בירד ומגלי ארצות חסרי פחד אחרים. הם נתקלו בנופים יוצאי דופן וגילו נווה מדבר עם טמפרטורות דומות לסובטרופיות. הם מצאו נהרות חמים וחצו יערות נרחבים, עדים למספר לא ידוע של תופעות טבע. כולם דיברו על כדור הארץ החלול. מבצע היי-ג'אמפ ראוי לציון במיוחד והוא כלל, לכאורה, משלחת לאנטארקטיקה למטרות מדעיות. ובכל זאת, מה הייתה הסיבה האמיתית מאחורי הפעולה החשאית הזו?
אסטרונומים ומתמטיקאים ידועים דגלו בתיאוריית כדור הארץ החלול, כולל מדענים כמו אוילר או אדמונד האלי, בנוסף לסופרים וחוקרים רבים שציטטו או דנו בעולם התת-קרקעי הזה. באופן דומה, אופולוגים כמו ריי פאלמר, בין היתר, היו משוכנעים זמן רב שכדור הארץ חלול ושעב"מים יוצאים מציוויליזציה המורכבת מיצורים עליונים שנותרו בלתי נראים בחלק הפנימי הבלתי נחקר שלו.
מה מסתירים הקטבים? ומה עלינו לעשות עם החור המאסיבי שנצפה בתצלומים של האזורים הארקטיים? יתר על כן, מה ניתן לומר על היעלמותם המסתורית של כפרים שלמים באזורי הקוטב הללו? האם האזור הינו בית ממלכה תת-קרקעית המאוכלסת בצורות חיים לא מוכרות, המכונה ממלכת אגרטי, וכיצד ניתן לגשת אליה?

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

אנחנו מתמודדים על מלחמה פסיכולוגית ורוחנית, בה מספר רב של אנשים הופנט על ידי פחד, איומים ושוחד, כך שיוכלו לקבל את החיסון הרצחני שמכיל חלבון ספייק הגורם לנזק רב. ועכשיו, כחלק מהשואה הבלתי נפסקת הזו, הם אפילו רוצים לחסן ילדים. במילים אחרות, מלחמת העולם השלישית בעיצומה, בה הנשמה, הכבוד הנפשי והרוחני שלנו עומדים על הכף. לגבי חג המולד, כולם מחכים השנה והציפיות גבוהות. אומנם, אמצעים בטיחותיים כיבכול עכשיו מופצים על מנת לפחית את מקרי ההדבקות בקוביד-19 והסוגים החדשים. אכן, הם מתחילים לבטל את חג המולד במספר מדינות. הם סוגרים שווקי חג מולד, הם מבטלים את בואו של סנטה קלאוס וחגיגות אחרות, כנסים והופעות. הם עכשיו מתחילים לבטל גם את התפילה בחצות בערב חג המולד וגם את חגיגות השנה החדשה, כולל מפגשים משפחתיים.

ומה ניתן לומר על משפחות וילדים שמחכים עם עניין רב לכל המשלוחים מסין, כדי שיוכלו לקנות מתנות ולחגוג חג מולד ושנה חדשה שמחה?
למה הם צריכים לוותר על חג הכי מסורתי של השנה, שכולל את בואו של סנטה קלאוס עם כול המתנות שלו, שמעניק כל כך הרבה טוב לילדים ומשפחות במהלך השנים?

וידיאו מאת הפליאידים של אלסיון

אנו חווים מלחמה פסיכולוגית, גנטית ורוחנית הקשורה לשליטה, כוח ופירוק שהאליטה, הפועלת מהצללים, מנהלת נגד האנושות. כדי להשיג את מטרותיהם, הם משתמשים בחיסון שמשנה את הדנ"א, כי הם יודעים עד כמה הדנ"א שלנו יקר ושהוא מציע לנו ידע מעמיק ומאפשר לנו להתחבר ליקום עצמו. עדויות מצביעות על כך שהם ניתקו את 12 גדילי הדנ"א המקוריים שלנו, והותירו לנו רק שניים. מסיבה זו, הם חוששים כעת מהתעוררותם של מיליוני אנשים שנעשים מודעים לכל מה שהם עשו לנו.
זו הסיבה שהם ניסו בכוונה להסתיר את הנושא, וכל מה שקשור לכוכבים ולמקורות מחוץ לכדור הארץ לא נחשף לציבור, ואת אותו הדבר ניתן לומר על אנרגיה חופשית של נקודת אפס. במציאות, אנרגיה אינסופית חופשית מהווה חלק מהחלל הריק. זוהי אנרגיה בלתי נדלית שתיצור עבורנו יתרונות עצומים, אולם הם רוצים להחליף אותה ב-5G מזיק. אנרגיה חופשית של נקודת אפס התגלתה על ידי הגאון הגדול ניקולה טסלה, ומספר מדענים שפיתחו את עבודתו מאוחר יותר, ושנרצחו.
תרבויות עתיקות רבות ושונות, כמו מצרים והודו, הכירו את האנרגיה הזו והשתמשו בה. למעשה, הם עדיין מארחים חפצים ושרידים המוכיחים שיש להם גישה לטכנולוגיה מעולה, שבאמצעותה בנו מבנים מונומנטליים, מקדשים ופירמידות. הוא שימש גם לטיול ברחבי יקומים שונים, דרך שדות קוונטיים ופרקטליים מאוחדים, אשר רוטטים עם מוזיקת הספירות. זה המקום שבו כרונונאוטים או מטיילי כוכבים מטיילים כאשר הם נוסעים דרך היפר-חלל באמצעות שערי כוכבים.
סרטון שנוצר על ידי הפליאידים של אלסיון

אל תעקבו בעיוורון לאחר ההסגרים של ילדים והענשתם באמצעות אינספור פחדים מופרכים שבסופו של דבר יוצרים פוביות חברתיות שקשה לטפל בהן. אל תאלצו אותם אותם ללבוש מסכות, כאשר הם משחקים במגלשות, בנדנדות, או כדורגל. האג'נדה המתרחשת הופכת למעוותת יותר בהדרגה, כאשר ילדים מוטבעים לאג'נדה של הלהט"בים. ואכן, הם עוברים שטיפת מוח לגבי זהות מגדרית, שהמעצמות רוצות להעביר אותה כמשהו כרגיל.
גרוע מכך, הנושא הזה מוסווה לחינוך וכעת מוצג במפורש בסרטי דיסני ובצורות בידור אחרות, או נכלל כחלק מתכנית הלימודים החינוכית, בתירוץ של קידום שוויון. במציאות, עסקינן במבצע הנדסה חברתית המופנה כלפי צעירים ופגיעים. הדבר הגרוע ביותר באג'נדה השטנית הזו הוא שזהו מסך עשן לפדופיליה והתעללות בילדים. כל אותו זמן, האג'נדה הדיסטופית של האליטה השלטת מתקדמת, עם צעדיה האבסורדיים במסווה של חוקיות.
יתרה מכך, מה ניתן לומר על החיסון שמטרתו רצח העם, שבו הם מתכוונים להשתמש כדי לגרום מחלות ומוות בקרב ילדים, שכן העריצות הבריאותית שואפת לכפות את החיסון על ילדים צעירים וקטנים יותר, למרות הידיעה שאין בכך תועלת. אותם ושהילדים אפילו לא נדבקים או סובלים מהמחלה הזו? בנימה קשורה, מה ניתן לומר על מחנות ההסגר המוקמים ברחבי מדינות, כדי לעצור ולבודד ילדים החשודים כחולים בנגיף הקורונה? מה המטרה שלהם? כמה ילדים ובני נוער נוספים צריכים למות לפני שבתי המשפט יחליטו להפסיק את מתן החיסון נגד קוביד-19 לקטינים?
סרטון מאת הפליאידים של אלסיון

SHOW MORE

Created 2 years, 6 months ago.

84 videos

Category News & Politics