Georgina Orwell PL

Niedawne nagranie autorstwa Katie, autorki strony www.goodpatriot.com, w którym w charakterystyczny dla siebie sarkastyczny sposób omawia i komentuje plany "elit" dla ludzkości.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego w treści omawianego w nagraniu posta Klausa Schwaba na Twitterze znajduje się ikonka insekta (2:30), to jest to nawiązanie do promowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne pomysłu, by ludzie zaczęli jeść robaki, owady i chwasty oraz pić napoje na bazie wody odzyskanej ze ścieków (to oczywiście w ramach "walki z nadmierną emisją dwutlenku węgla"). Już od jakiegoś czasu intensywnie warunkuje się ludzi, aby przyzwyczaili się do tej idei. Oto kilka przykładów:
https://www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon
https://summit.news/2020/12/02/world-economic-forum-encourages-plebs-to-eat-weeds-drink-sewage/
https://www.weforum.org/agenda/2018/04/insect-farms-gear-up-to-feed-soaring-global-protein-demand
https://www.weforum.org/agenda/2017/08/fancy-a-bug-burger-a-swiss-supermarket-is-selling-food-made-from-insects
https://www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/swiatowe_forum,p1056375112
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1656322,1,jak-zabraknie-zywnosci-a-zabraknie-to-bedziemy-jesc-owady.read
https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/polska-firma-hipromine-liderem-produkcji-bialka-z-owadow-w-ue,122589.html
https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ekspert-codziennie-ponad-2-mld-ludzi-na-swiecie-jada-owady,155402.html
https://www.forbes.pl/przywodztwo/biznes-na-robakach-przyszlosc-wyzywienia/5s3cwwc

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.goodpatriot.com/videos-for-good-patriots

===============================

A recent video by Katie from www.goodpatriot.com, in which she discusses and comments on the plans of the "elite" for the future of humanity.

If you're wondering why there's an emoticon of an insect in Klaus Schwab's tweet (2:30), it's a reference to the World Economic Forum's idea of people switching to eating worms, weeds and insect-based foods as well as drinks based on sewage water (all in the name of reducing carbon dioxide emissions, of course).They've been conditioning people to get used to this idea for a while now. Here are some examples:
https://www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon
https://summit.news/2020/12/02/world-economic-forum-encourages-plebs-to-eat-weeds-drink-sewage/
https://www.weforum.org/agenda/2018/04/insect-farms-gear-up-to-feed-soaring-global-protein-demand
https://www.weforum.org/agenda/2017/08/fancy-a-bug-burger-a-swiss-supermarket-is-selling-food-made-from-insects
https://www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/

The link to the original recording:
https://www.goodpatriot.com/videos-for-good-patriots

Druga część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, maseczek, testow PCR, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego.

Link do cz.1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/

Przy okazji polecam stronę pubmedinfo.org oraz ich kanał YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCUte8rL7HI-pQ0my350ubFw) , znajdziecie tam wiele bardzo dobrze opracowanych informacji na temat szczepień, BigBharmy, medcznej propagandy, kwestii prawnych, itd., w tym wiele nagrań i filmów dokumentalnych (z dobrymi polskim napisami) propagujących głosy świadomych i wybudzonych lekarzy.

=========================

The second part of a compilation of interviews and recordings in which doctors and other healthcare workers speak openly about the ongoing pandemic, masks, PCR tests, vaccines and shameful practices of Big Pharma.

The link to part 1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/

Oto ważny i bardzo ciekawy wywiad przeprowadzony kilka dni temu przez Reinera Fuellmicha z Verą Sharav.

Vera pochodzi z Rumunii, jest obrońcą praw człowieka, aktywistką na rzecz wolności medycznej i prezesem założonego przez siebie w 2001 r. Sojuszu Na Rzecz Ochrony Przed Badaniami Na Ludziach (The Alliance for Human Research Protection). Tematem wątpliwych praktyk koncernów farmaceutycznych zainteresowła się po tym, jak jej nastoletni syn zmarł w wyniku śmiertelnej reakcji na klozapinę, którą przepisano mu z powodu zaburzeń schizo-afektywnych.
Szczególnym obiektem jej zainteresowania są badania kliniczne przeprowadzane bez świadomie wyrażonej zgody pacjenta. Okazuje się, że jest to powszechna praktyka – ludzie są wprowadzani przez w błąd i nakłaniani do udziału w testach leków, zawoalowanych jako leczenie docelowe. Uchwalone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food And Drug Administration) przepisy sankcjonujące tzw. „ograniczenie lub zrzeczenie się świadomej zgody” pozwalają na testowanie leków i produktów farmaceutycznych na osobach nieprzytomnych, ubezwłasnowolnionych lub niezdolnych do wyrażenia zgody. Praktyka ta narusza podstawowe zasady badań medycznych w cywilizowanym społeczeństwie.

Vera służyła w Children’s Workgroup przy Narodowym Komitecie Doradczym ds. Ochrony Badań Nad Ludźmi, gdzie jako jedyna sprzeciwiała się wykorzystywaniu dzieci w eksperymentach medycznych wysokiego ryzyka.
Nagłośniła kilka skandali związanych z praktykami przemysłu farmaceutycznego, m.in. eksperymenty z pestycydami na ludziach, wykorzystywanie więźniów do badań nad narkotykami, eksperymenty medyczne na pacjentach placówek psychiatrycznych.
Dzięki swej aktywności udało jej się m.in.:
- zainicjować dwa dochodzenia federalne w sprawie wykorzystywania dzieci w placówkach opieki zastępczej jako świnek morskich w testowaniu eksperymentalnych leków i szczepionek na AIDS
- doprowadzić do zawieszenia eksperymentu, w ramach którego testowano na nowojorskich dzieciach fenfluraminę
- zainicjować publiczną debatę na temat etyki eksperymentów medycznych wywołujących nawroty u pacjentów ze schizofrenią
- doprowadzić do zawieszenia eksperymentu pestycydowego na dzieciach prowadzonego przez Agencję Ochrony Środowiska
- wszcząć kampanię przeciwko koncernom Northfield Laboratories i Biopure, producentom sztucznego substytutu krwi, po tym jak okazało się, ze firmy te testują swe produkty na ludziach nieprzytomnych, a z kolei przed ludźmi którzy wyrazili dobrowolną zgodę na udział w testach tych produktów, zatajono, że są one toksyczne

Wśród jej publikacji znajdują się m.in. „Szczepienia obowiązkowe: pogwałcenie etyki lekarskiej i praw człowieka” (2011), „Ochrona i osób z zaburzeniami decyzyjnymi i osób ubezwłasnowolnionych przed nadużyciami w badaniach biomedycznych” (2008), „Badania przesiewowe w kierunku chorób psychicznych: fuzja eugeniki i przemysłu farmaceutycznego” (2005), „Konflikty interesów w badaniach biomedycznych szkodzą dzieciom niepełnosprawnym i bez niepełnosprawności” (2004), „Dzieci w badaniach klinicznych: konflikt wartości moralnych” (2003) oraz „Etyka przeprowadzania eksperymentów medycznych wywołujących psychozy” (1999).

Reiner Fuellmich jest doktorem prawa specjalizującym się w pozwach przeciwko korporacjom. Zasłynął jako prawnik, któremu udało się skazać samochodowego giganta Volkswagen w sprawie katalizatorów, a także ujawnić działania Deutsche Banku jako jednej z najbardziej toksycznych organizacji przestępczych na świecie. Obecnie zaangażowany jest w proces przeciwko Kuehne and Nagel, największej na świecie firmie przewozowej, którą pozwał w związku z przekupstwem na wiele milionów dolarów.
Reiner jest też członkiem niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa Covid-19. Komisja ta zainicjowała utworzenie potężnej międzynarodowej grupy lekarzy, naukowców, ekonomistów, przedsiębiorców, sędziów i prawników, którzy aktualnie współpracują przy przygotowaniach do największego pozwu zbiorowego wszechczasów, związanego z oszustwem Covid-19. Zamierzają udowodnić na drodze sądowej, że tzw. pandemia koronawirusa nigdy nie była problemem zdrowotnym, lecz jest w rzeczywistości operacją fałszywej flagi, której celem jest depopulacja planety, wprowadzenie globalnej medycznej dyktatury, umocnienie i centralizacja władzy w rękach samozwańczych "elit" oraz eliminacja konkurencji dla wielkich koncernów ze strony małych i średnich przedsiębiorstw (poprzez doprowadzenie ich do bankructwa) i transfer ich majątku na członków skorumpowanej kliki z Davos.
Działania osób i instytucji, które doprowadziły cały świat do korona-psychozy, Reiner nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości jaką kiedykolwiek popełniono.

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/11-international-network-of-lawyers-the-cv19-crisis-is-a-fraud-and-those-responsible-will-be-sued-part-11/

Nagranie z dn. 27 marca 2021 zamieszczone w sieci przez kanadyjską blogerkę posługującą się pseudonimem WhatsHerFace, w którym przedstawia ona swój krótki komentarz odnośnie niedawnych masowych strzelanin w USA.

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=r7QCyPSJeDw&t=5su

Kanał WhatsHerFace:
https://www.youtube.com/channel/UCMZjeadL0c2PSix1Gr7mqKw/featured

===================

A short video posted on March 27, 2021 by a Canadian blogger known as WhatsHerFace, in which she provides her commentary on the recent mass shootings in the USA.

The link to the original video:
https://www.youtube.com/watch?v=r7QCyPSJeDw&t=5su

The link to WhatsHerFace YouTube channel:
https://www.youtube.com/channel/UCMZjeadL0c2PSix1Gr7mqKw/featured

Ciężko nawet stworzyć jakiś opis do tego nagrania, łzy same się leją....

Pierwsza część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, maseczek, testow PCR, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego.
Nagranie może się okazać pomocne, gdy następnym razem próbując otworzyć rodzinie i znajomym oczy na to, co się dzieje, usłyszycie od nich nieśmiertelny argument: "Nie jesteś lekarzem, to się nie wypowiadaj; przecież lekarze w telewizji mówią, że...... , a ty się naczytałeś internetów i od razu jesteś wielki ekspert od medycyny."

Link do cz.2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

=========================

The first part of a compilation of interviews and recordings in which doctors and other healthcare workers speak openly about the ongoing pandemic, masks, PCR tests, vaccines and shameful practices of Big Pharma.
The video may come as useful the next time you - while trying to open people's eyes to what's going on - will hear the argument: "You're not a medical expert, so what do you know. Doctors on TV say that .....".

The link to part 2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

Prezentowane nagranie to fragment wywiadu przeprowadzonego przez Alfreda Lambremonta Webre z Markiem Passio we wrześniu 2014 r. Oryginalny wywiad trwa prawie 2 godziny, zdecydowałam się przetłumaczyć jego wybrane fragmenty i zlepić je w jedną całość.
W nagraniu Mark:
- tłumaczy, w jaki sposób wyznawcom ideologii satanistycznej udało się przejąć władzę nad kluczowymi sektorami ludzkiej działalności na całej planecie
- opowiada dlaczego wstąpił do Kościoła Szatana, jak został mianowany jednym z jego kapłanów i co sprawiło, że postanowił wystąpić z szeregów tej organizacji
- przedstawia cztery podstawowe doktryny ideologiczne współczesnego satanizmu, wskazując jednocześnie, że większość ludzi na świecie wyznaje ideologię satanistyczną w swym codziennym życiu, nie zdając sobie nawet z tego sprawy

Mark Passio jest niezależnym amerykańskim badaczem, mówcą publicznym i działaczem na rzecz wolności. Ma olbrzymią wiedzę w dziedzinie prawa naturalnego, metafizyki, okultyzmu, duchowości, symboliki i studiów nad świadomością. Od 2010 r. prowadzi podcast o nazwie 'What On Earth Is Happening' (www.whatonearthishappening.com), którego celem jest przybliżenie wyżej wspomnianych zagadnień szerszej świadomości publicznej. Mark jest jednym ze współzałożycieli konferencji 'Free Your Mind' poświęconej świadomości, kontroli umysłu i okultyzmowi. Jest także założycielem i głównym wokalistą anarchistycznego zespołu hardcore-punkowego The Founders (www.thefounders.us)
Najnowszym projektem Marka jest 'One Great Work Network' (www.onegreatworknetwork.com), międzynarodowy kolektyw ludzi zjednoczonych wokół idei szerzenia Prawdy i Wolności na całym świecie.

Inne dostępne w sieci prezentacje Marka z polskimi napisami:

"Analiza trylogii "Matrix" pod kątem zawartych w niej alegorii":
https://www.youtube.com/watch?v=fj1RI3K1qbw

„Prawo Naturalne i Prawdziwe Prawo Przyciągania":
https://www.youtube.com/watch?v=-Ii83-bHJEU&list=PL9BWy6SHHbd1387fk1H0d3d2ut9uO8qZO

"Kosmiczne porzucenie":
https://www.youtube.com/watch?v=cfkGpeYGRSM&list=PL9BWy6SHHbd1387fk1H0d3d2ut9uO8qZO&index=2

"Nieświęta kobiecość i tajny plan satanistycznej epi-eugeniki":
https://www.youtube.com/watch?v=tmhXw0LRkfo (cz. 1)
https://www.youtube.com/watch?v=SCtOdExl4i4 (cz. 2)

Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory'ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.
Niedawno umieściłam na kanale film o tej samej tematyce, ale zdecydowałam się przetłumaczyć oba nagrania, jako że to ujęcie tematu bardzo ze mną zarezonowało i uważam, że każdy z tych filmów wnosi nieco inną - ale równie istotną - jakość do dyskusji.

W listopadzie 2019 r. Henna Maria Vermeulen założyła organizację non-profit o nazwie 'Dawn of Peace' (Świt Pokoju), której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.

Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu 'Policjanci w Obronie Wolności', utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie 'Policías Por La Libertad'. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.
Działania organizacji obejmują m.in.:
- organizowanie pokojowych marszów, wydarzeń i kampanii mających na celu edukację zarówno obywateli, jak i pracowników sił bezpieczeństwa (policja, służby porządkowe i wojsko) w zakresie praw człowieka, wolności obywatelskich i praw konstytucyjnych
- pomoc funkcjonariuszom policji doświadczających presji, nękania lub dyskryminacji w miejscu pracy z powodu ich chęci wykonywania swej pracy zgodnie z etyką zawodową
- zapewnienie prawnego i moralnego wsparcia obywatelom, którzy doświadczyli niesprawiedliwości i niewłaściwego traktowania ze strony służb mundurowych
- wskazywanie i nagłaśnianie oznak rosnącej tyranii, celem ochrony pokoju i sprawiedliwości społecznej
Cytując za stroną organizacji (edycja własna):
„Naszym głównym celem jest zjednoczenie policji i obywateli we wspólnej walce o wolność. Jako członkowie sił bezpieczeństwa musimy głęboko przemyśleć moralność naszych działań. Chociaż nosimy mundur, nie zwalnia nas to z osobistej odpowiedzialności jako istot ludzkich. Nasza praca bynajmniej nie gwarantuje nam większych praw niż mają nasze Siostry i Bracia w cywilu. Apelujemy do wszystkich funkcjonariuszy o zdrowy rozsądek i etykę zawodową. Pragniemy przypomnieć członkom sił bezpieczeństwa, że do naszych głównych obowiązków należy służba obywatelom oraz ochrona i poszanowanie ich wolności i praw, stanie na straży pokoju i sprawiedliwości społecznej oraz zapobieganie i zwalczanie przestępczości.
Jesteśmy istotami ludzkimi, mającymi nieść pomoc i ochronę innym istotom ludzkim. Tyrania nie jest tworzona przez tyranów, jest tworzona przez tych, którzy wykonują tyrańskie rozkazy.”

Strony organizacji Dawn of Peace:
https://www.dawnofpeace.org/
https://www.youtube.com/channel/UClr0Ilhl-cVgAIhrChs7Ucg

Strona organizacji Policjanci w Obronie Wolności:
https://policeforfreedom.org/

=======

Henna Maria Vermeulen talks about the 10 stages of genocide classification created by Gregory Stanton, in the context of current events all around the globe.
I've recently posted a similar video, but decided to translate this film nevertheless, as the genocide angle really resonated with me and I believe that both of these films bring on a slightly different - but equally important – quality.

In November 2019, Henna Maria Vermeulen founded a non-profit organization called Dawn of Peace, which aims to protect the integrity and sacredness of all Life through conscious activism and educating people about the spiritual reality of life. The organization advocates nonviolence, freedom (including medical freedom and freedom from technological domination), natural law, individual sovereignty (with particular emphasis on bodily sovereignty), holistic healing, and self sovereignty as vital tools for the evolution of humanity. The organization's goal is to guide people beyond the current doctrine of apathy, deception and dominance into a culture of compassion, truth and freedom.
www.dawnofpeace.org

Henna Maria is also the director of the international movement 'Policemen in Defense of Freedom', created in 2020 by the Spanish association 'Policías Por La Libertad'. The goal of the movement is to re-humanise societies and restore trust and unity between the security forces and the citizens. Their mission is to educate people about their human rights, civil liberties, constitutional rights as well as the ethical code of conduct for the police and security forces.
www.policeforfreedom.org/

Zbrodnia ludobójstwa jest zdefiniowana w prawie międzynarodowym w Konwencji o Zapobieganiu i Karaniu Zbrodni Ludobójstwa uchwalonej przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 9 grudnia 1948 r. Konwencja ta została zatwiedzona przez ponad 150 krajów.
Zgodnie z tym dokumentem, za zbrodnię uważane jest nie tylko bezpośrednie ludobójstwo, ale też jakikolwiek czyn popełniany w zamiarze zniszczenia, w całości lub części, członków danej grupy, a więc: spiskowanie w celu popełnienia ludobójstwa, planowanie go albo podżeganie do niego, a także próby popełnienia ludobójstwa, współudział w ludobójstwie lub w przygotowaniach do niego.
Następujące czyny uznawane są za akty ludobójstwa, jeśli popełnione zostały jako część działań / polityki / programów mających na celu zniszczenie grupy, i winny podlegać karze:
1. Pozbawiaie członków grupy życia w formie bezpośredniego zabójstwa, jak również wszelkich aktów powodujących śmierć.
2. Spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub zdrowia psychicznego poprzez powodowanie wstrząsu / urazu psychicznego na członkach grupy
3. Umyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia obliczonych na zniszczenie fizyczne oraz celowe pozbawienie środków niezbędnych dla fizycznego przetrwania grupy, takich jak woda pitna, jedzenie, ubranie, schronienie i usługi medyczne. Pozbawienie sposobów pozwalających na zachowanie życia może zostać narzucone poprzez konfiskację plonów, zablokowanie dostępu do artykułów spożywczych, zamknięcie w obozach, przymusowe przesiedlenia lub zesłanie na pustkowia.
4. Narzucanie działań mających na celu zapobieganie urodzeniom w obrębie grupy, takich jak narzucona sterylizacja, przymus aborcji, zakaz związków małżeńskich lub długoterminowa separacja kobiet i mężczyzn zmierzająca do zapobieżenia prokreacji.
5. Przymusowe odbieranie rodzicom lub opiekunom dzieci porzez zastosowanie siły albo poprzez zastraszenie przemocą lub użycie innych form przymusu, np. uwięzienie, psychologiczna opresja i inne formy nacisku.

Więcej na temat klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa wg dr Gregory Stantona:
https://pubmedinfo.org/2021/03/09/dziesiec-etapow-ludobojstwa-dr-gregory-stanton/

====================

Genocide is defined in legal terms in the Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide, unanimously adopted by the United Nations General Assembly on 9 December 1948. As of May 2019, 152 states have ratfied or acceded to the treaty.
According to this document, what is considered a crime is not only direct genocide, but also any act committed with intent to destroy, in whole or in part, members of a given group, i.e. conspiracy or attempt to commit genocide, incitement to commit it, and complicity in genocide or its preparation.
The following acts are considered genocide and shall be punishable:
1. Killing members of the group or committing any act causing their death.
2. Causing serious bodily or mental harm to members of the group by causing psychological shock or trauma
3. Deliberately inflicting on the group conditions of life calculated to bring about its physical destruction in whole or in part, such as deliberate deprivation of the resources necessary for the physical survival of the group (drinking water, food, clothing, shelter and medical services), confinement in camps, forced evictions or deportation to the wilderness.
4. Imposing measures to prevent birth within the group, such as non-consentual sterilization, forced abortion, ban on marriages, or the long-term separation of men and women to prevent reproduction.
5. Transferring children of the group to another group, by forcible removal from parents or guardians, intimidation, violence or other forms of coercion, such as imprisonment, psychological oppression and other forms of pressure.

Rządy na całym świecie i przedstawiciele międzynarodowego establishmentu medycznego od kilkunastu miesięcy przekonują nas, że życie nie wróci do normy, dopóki cała planeta nie zostanie zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2. Jednak wiele ludzi jeszcze nie rozumie, że promowane szczepionki oparte są na zupełnie nowej eksperymentalnej technologii, która nigdy wcześniej w historii nie była stosowana na ludziach, a wszelkie testy na zwierzętach kończyły się jak dotąd ich zgonem lub poważnymi powikłaniami. Coraz więcej lekarzy i naukowców mówi wprost, że promowane obecnie preparaty mające łagodzić objawy tzw. choroby Covid-19 w ogóle nie powinny być nazywane szczepionkami, ponieważ działają na zupełnie innej zasadzie niż znane nam dotąd tradycyjne szczepionki, i że należy w tym przypadku mówić raczej o „nowej technologii medycznej bazującej na eksperymentalnej terapii genetycznej".
Niniejszy film w przystępny sposób wyjaśnia różnicę między tradycyjnymi a nowoczesnymi szczepionkami, opisuje proces całkowitej transformacji technologii szczepionek mający obecnie miejsce w laboratoriach badawczych na całej planecie oraz analizuje etyczne i prawne aspekty trwającej medialnej kampanii (nie pierwszej w historii, ale bezprecedenswej w swej skali) nakłanianiającej ludzi do poddania się największemu eksperymentowi medycznemu w historii ludzkości.

Twórca filmu, James Corbett, to wielokrotnie nagradzany niezależny dziennikarz prowadzący od 2007 roku podcast „The Corbett Report” poświęcony bieżącym wydarzeniom na świecie i ich analizie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii.
Pochodzi z Kanady, od 2004 roku mieszka w Japonii. Na co dzień nauczyciel angielskiego, pracował też jako wykładowca geopolityki w Studium Generale Uniwersytetu w Groningen.

Strona „The Corbett Report”:
www.corbettreport.com
www.youtube.com/user/corbettreport
www.bitchute.com/channel/GwPziiQZrVT3/

Inne ważne materiały na temat szczepionek:
https://stolikwolnosci.pl/wypowiedzi-lekarzy-i-naukowcow/
https://www.awakeningchannel.com/blog/search/vaccine
https://www.youtube.com/watch?v=zTy11Vt-bdo&feature=youtu.be
https://killuminati.pl/to-nie-jest-szczepionka-to-fabryka-patogenow-dr-david-martin-i-dr-judy-a-mikovits/

Inne wydania "The Corbett Report" z polskim tłumaczeniem przygotowanym przez grupę "Krytyczny Moment":
https://www.youtube.com/channel/UCC1HofVfaIB3XgiPAVunlqA/about

==================================

For several months governments all over the world and the international medical establishment have been telling us that life will not return to normal until the entire planet is vaccinated against SARS-CoV-2. However, many people still do not understand that the promoted vaccines are based on a completely new experimental technology, never before been used on human population, and that all tests on animals so far have resulted in their death or serious advere reactions. More and more doctors and scientists openly state that these medicines that are supposed to alleviate the symptoms of the so-called Covid-19 should not even be called vaccines, as they work in a completely different way than traditional vaccines, and that what they really are is "a new medical technology based on experimental gene therapy".
This video explains the difference between traditional and modern vaccines, traces the process of complete transformation of vaccine technology currently taking place in research laboratories across the planet, and examines the ethical and legal aspects of an ongoing media campaign (not the first, but unprecedented in scale) designed to push people to subject themselves to the biggest medical experiment in human history.

James Corbett is an award-winning independent investigative journalist. Since 2007 he's been running "The Corbett Report", a listener-supported alternative news podcast devoted to analyzing current world events and various other areas, such as geopolitics, economics, history, technology and sociology.
He comes from Canada, he has lived in Japan since 2004. He is an English teacher, he has lectured on geopolitics at the University of Groningen’s Studium Generale.

„The Corbett Report”:
www.corbettreport.com
www.youtube.com/user/corbettreport
www.bitchute.com/channel/GwPziiQZrVT3/

The link to a very good website full of revealing information on the subject of vaccines:
https://www.awakeningchannel.com/blog/search/vaccine

Film dokumentalny z 2019 r. będacy zapisem wywiadu z Shoshaną Zuboff, autorką książki „Wiek kapitalizmu inwigilacji. Walka o przyszłość ludzkości na nowej granicy władzy” („Age of Surveillance Capitalism: the Fight for a Human Future at the New Frontier of Power”) z 2019 r., uważaną za jedną z najważniejszych książek o gospodarce i społeczeństwie XXI wieku. Autorka analizuje społeczne, polityczne i ekonomiczne skutki upowszechnienia technologii cyfrowych, które zdominowały rynek na przestrzeni ostatnich 20 lat, oraz definiuje zupełnie nowy porządek ekonomiczny, tzw. kapitalizm nadzoru (surveillance capitalism), w którym użytkownicy technologii są postrzegani nie jako konsumenci, ani nawet nie jako produkty, lecz jedynie jako źródło danych. Ludzkie doświadczenie jest tu niczym więcej jak darmowym surowcem do produkcji danych behawioralnych, które są następnie przetwarzane w produkty do analizy predykcyjnej, a te z kolei są przedmiotem obrotu na rynkach prognoz przyszłych ludzkich zachowań. A najpewniejszym sposobem przewidywania ludzkich zachowań jest... samodzielne ich kształtowanie. I tak oto, dzięki narzędziom cyfrowym umożliwiającym bezprecedensową inwigilację i kontrolę społeczną, kapitalizm nadzoru manipuluje zachowaniem setek milionów ludzi w ten sposób, by przybrało ono pożądane formy i przekuwało się na realne działania przynoszące finansowe korzyści przedsiębiorcom. Dokonawszy cyfrowej kolonizacji znacznej części świata, giganci z Doliny Krzemowej dosłownie podporządkowali naturę ludzką dynamice rynku, zredukowali ludzi do roli zasobów, całkowicie ograbionych z prywatności i intymności, których najbardziej osobiste przeżycia i doznania są bezpardonowo eksploatowane pod przykrywką różnych „ułatwiających życie” usług.

Shoshana Zuboff to amerykańska psycholog społeczna, filozof i wykładowca. Jest emerytowanym profesorem na wydziale Zarządzania Przedsiębiorstwem w Harvard Business School oraz byłym pracownikiem naukowym Berkman Center for Internet and Society w Harvard Law School. W 1993 r. założyła w Harvard Business School program edukacji kadry kierowniczej „Odyssey”, który wkrótce stał się znany jako najlepszy tego typu program na świecie. Od września 2020 r. jest jednym z 25 członków grupy Real Facebook Oversight Board, niezależnego panelu ekspertów monitorującego działania i politykę Facebooka pod kątem jego wpływu na procesy polityczne w USA.
Uzyskała doktorat z psychologii społecznej na Uniwersytecie Harvard i licencjat z filozofii na Uniwersytecie w Chicago. Laureatka stypendium naukowego Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego.
Zasiada w radzie zarządu Centrum Rozwoju i Przedsiębiorczości Legatum na prestiżowej uczelni technicznej Massachusetts Institute of Technology, a także w radzie organizacji The Natural Resources Council of Maine zajmującej się ochroną środowiska, oraz organizacji The Heartwood Regional Theatre Company promującej twórczość i edukację teatralną.
Profesor Zuboff prowadzi liczne wykłady i seminaria, jest konsultantem wielu przedsiębiorstw i rządów na całym świecie. Opublikowała dziesiątki artykułów, esejów i recenzji książek na temat technologii informatycznych, a także historii i przyszłości zarządzania i rynku pracy. Jej wykłady na temat społeczeństwa informacyjnego są prezentowane na stałej wystawie muzeum Smithsonian American Art Museum poświęconej erze informacyjnej. W 2004 r. roku firma Strategy+Business przyznała profesor Zuboff wyróżnienie w kategorii „Kreatywny Umysł” i opisała ją jako „nieszablonowy guru zarządzania, jeden z najbardziej bystrych i niekonwencjonalnych umysłów naszych czasów”, a w 2006 r. umieściła ją na liście jedenastu najbardziej oryginalnych myślicieli biznesu na świecie. Z kolei flagowe wydawnictwo Uniwersytetu w Bostonie, magazyn „Bostonia”, uznał profesor Zuboff za jedną z „Pięciu Najmądrzejszych Ludzi Bostonu”.
Oprócz „Wieku kapitalizmu inwigilacji”, Shoshana Zuboff napisała jeszcze 2 książki: „W dobie inteligentnej maszyny: przyszłość pracy i władzy” („In the Age of the Smart Machine: The Future of Work and Power”), która już w 1988 r. przewidywała w jaki sposób technologie informacyjne zrewolucjonizują rynek pracy, oraz „Gospodarka Wsparcia: Dlaczego korporacje zawodzą jednostki oraz Następny epizod kapitalizmu” („The Support Economy: Why Corporations Are Failing Individuals and the Next Episode of Capitalism”), która już w 2002 r. prognozowała dynamiczny wzrost ilości personalizowanych cyfrowych produktów i usług.

Link do filmu dokumentalnego „Dylemat społeczny” („The Social Dilemma”), który porusza podobną tematykę. Film prezentuje wywiady z byłymi i obecnymi pracownikami największych gigantów technologicznych, którzy ujawniają kulisy funkcjonowania tych firm oraz popularnych platform społecznościowych i dzielą się swymi obawami co do niepokojącego kierunku zmian zachodzących w nowym paradygmacie ekonomicznym, którego paliwem stały się cyfrowe dane.
https://www.cda.pl/video/5760845b4 (film z polskim lektorem)

Zabawna pseudo-reklama "Trudno uwierzyć, że to nie człowiek!", która ukazała się jako satyryczny przerywnik reklamowy w niedawnym nagraniu Jamesa Corbetta pt ."Czwarta edycja Konkursu na Najlepsze Fake Newsy Roku".

Link do całości nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=_EkWhDDoips&t=116s

Link do samej reklamy:
https://www.youtube.com/watch?v=AeA5UpeMVrE&t=113s

==================================

"I can't believe it's not human!" spoof commercial that aired as a commercial break in the recent James Corbett video "The 4th Annual Fake News Awards!"

The link to "The 4th Annual Fake News Awards!":
https://www.youtube.com/watch?v=_EkWhDDoips&t=116s

The link to the cut-out "I can't believe it's not human!" commercial:
https://www.youtube.com/watch?v=AeA5UpeMVrE&t=113s

Zabawna pseudo-reklama "Kurs tańca dla lekarzy", która ukazała się jako satyryczny przerywnik reklamowy w niedawnym nagraniu Jamesa Corbetta pt ."Czwarta edycja Konkursu na Najlepsze Fake Newsy Roku".

Link do całości nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=_EkWhDDoips&t=116s

Link do samej reklamy:
https://www.youtube.com/watch?v=Pb4XJCaCmPA&t=10s

==================================

"Dancing for Doctors" spoof commercial that aired as a commercial break in the recent James Corbett video "The 4th Annual Fake News Awards!"

The link to "The 4th Annual Fake News Awards!":
https://www.youtube.com/watch?v=_EkWhDDoips&t=116s

The link to the cut-out "Dancing for Doctors!" commercial:
https://www.youtube.com/watch?v=Pb4XJCaCmPA&t=10s

Pielęgniarka Rachel Celler omawia raport włoskiej organizacji Corvelva na temat szczepionki "Priorix Tetra" firmy GlaxoSmithKline oraz tłumaczy czym jest zawarta w wielu szczepionkach linia komórkowa MRC-5, informuje o poważnych powikłaniach jakie mogą wystąpić po podaniu szczepionek oraz wyjaśnia, w jaki sposób poprzez szczepionki dokonywana jest modyfikacja ludzkiego genomu.

Link do raportu Corvelva omawianego na nagraniu ("Linia komórkowa MRC-5 zawarta w szczepionce Priorix Tetra - Sekwencjonowanie genomu"):
http://theforensicnurse.org/downloads/CORVELVA-MRC-5-contained-in-Priorix-Tetra-Complete-genome-sequencing.pdf

-------------------------------

Nurse Rachel Celler discusses the Italian organisation Corvelva's report on GlaxoSmithKline's "Priorix Tetra" vaccine and explains what the MRC-5 cell line is, she reports on serious complications that can occur after vaccination, and she explains how vaccines modify the human genome.

The link to the Corvelva report cited in the video ("MRC-5 contained in Priorix Tetra - Complete genome sequencing"):
http://theforensicnurse.org/downloads/CORVELVA-MRC-5-contained-in-Priorix-Tetra-Complete-genome-sequencing.pdf

Nagranie pochodzi z października 2020 r.
Komentarz zbędny.

Link do strony CDC, której dotyczy reportaż:
https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm

==============

This news report is from October 2020.
No comment is necessary.

The link to the CDC website cited in the report:
https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm

Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r.
Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku „przełomowy”, „wybitny”, „jeden z najważniejszych filmów tego roku”, „rewolucyjny”. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: „Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.”
Pozycja absolutnie obowiązkowa!

W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych „elit”, sprawującej ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia. Tę pozycję bycia ponad wszelkim prawem i nadzorem, zawdzięczają dokonanej przez siebie stopniowej i konsekwentnej infiltracji organów administracji rządowej oraz wdrażanemu krok-po-kroku przejęciu kierownictwa nad instytucjami publicznymi i agencjami regulacyjnymi. Działając pod przykrywką wszelakich "fundacji dobroczynnych" i "niezależnych ciał doradczych", można nie tylko dorobić się olbrzymiej fortuny (będąc przy tym zwolnionym z jakiegokolwiek podatku), ale - co najważniejsze - ma się możliwość manipulowania decyzjami innych, tworzących (przynajmniej w oficjalnym świecie) prawa i przepisy, nadając tym samym kierunek historii. To wszystko razem daje tym ludziom moc wpływania na bieżące i przyszłe wydarzenia na świecie. A raczej nie tyle "wpływania", co bezpośredniego nimi sterowania.
Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu „Wielki Reset” i związanej z nim agendy technokratyczno-trashumanistycznej. Demaskuje plany „elit” wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i – co ważniejsze – nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.

Przez kilkanaście dni od ukazania się wywiadu na YouTube (na kanale „Truth Matters”), obejrzało go prawie 3 miliony ludzi, po czym został przez YouTube usunięty. W uzasadnieniu podano, że film propaguje treści "wyraźnie kwestionujące skuteczność wytycznych lokalnych organów ds. ochrony zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji”, mimo że w nagraniu nie pada ani jedno słowo na temat powyższych kwestii.

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem generalnym firmy doradczej Solari Investment Advisory Services i wydawcą prestiżowego "Solari Report", byłym dyrektorem banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group.
Dzięki swej imponującej wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom na najwyższych szczeblach władzy (zarówno jawnej, jak i ukrytej), potrafi z niesamowitą przenikliwością interpretować trendy geopolityczne, gospodarcze i społeczne.
Catherine spędziła ostatnie 2 dekady ujawniając przekręty, zakulisowe działania i malwersacje finansowe kolejnych administracji rządowych, których miała okazję być świadkiem, gdy pracowała jako zastępca Komisarz Federalny oraz zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George'a Busha seniora, a następnie jako główny doradca ds. finansów w administracji Billa Clintona.
Jako były pracownik administracji rządowej, Catherine ujawniła mechanizm nielegalnego pozyskiwania funduszy na tajne projekty agencji wojskowych i wywiadowczych finansowane z tzw. „czarnego budżetu” tworzonego m.in. przez sekretne przekierowanie trylionów (!!!) dolarów z budżetu państwa (zasilanego pieniędzmi podatników) na poczet tajnych operacji, w tym ukrywanych programów kosmicznych.

Link do strony związanej z mającym się ukazać pod koniec stycznia 2021 r. pełnometrażowym filmem dokumentalnym „Panet Lockdown”, w ramach przygotowań do którego odbył się prezentowany wywiad:
https://www.planetlockdownfilm.com/

Link do strony „Solari Report”:
https://home.solari.com/

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/cv19-a-fake-virus-a-coup-detat-to-stablish-a-global-slavery-technocracy/

Prezentowane nagranie to fragment wywiadu Alfreda Lambremonta Webre z dr Katherine Horton z czerwca 2019 r., na temat militarnych zastosowań 5G jako broni masowego rażenia oraz narzędzia zorganizonych tortur elektromagnetycznych na masową skalę. Przetłumaczyłam tylko pierwszą część wywiadu, dotyczącą 5G jako narzędzia planowanego masowego globalnego ludobójstwa. Druga część skupia się na temacie sprawy sądowej o elektroniczne nękanie założonej przez dr Horton w 2016 r. w Wysokim Trybunale przeciwko brytyjskim służbom specjalnym MI5 (kontrwywiad), MI6 (komórka ds. wywiadu zagranicznego) i GCHQ (komórka wywiadu zajmująca się nasłuchem radiowym).

Dr Katherine Horton wykładała fizykę nuklearną i fizykę cząstek elementarnych w Hertford College przy Uniwersytecie Oxford. Jest byłym pracownikiem naukowym w Oxfordzkim St John's College, gdzie jej badania obejmowały dziedziny takie jak fizyka medyczna i fizyka złożonych systemów ludzkich (m.in. systemy finansowe i walutowe, brytyjski system prawny, a także przestępczość gospodarcza i przestępczość zorganizowana).
W toku swej kariery pracowała m.in. przy Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych) oraz w Niemieckim Synchrotronie Elektronowym DESY, jednym z największych europejskich ośrodków naukowych, gdzie prowadziła badania z zakresu fizyki wysokich energii przy tamtejszym akceleratorze cząstek.
Dr Horton jest jedną z najbardziej znanych na świecie ofiar zorganizowanych tortur elektronicznych (tzw. Targeted Individual). Założycielka i przewodnicząca Joint Investigation Team, zespołu zrzeszającego niezależnych śledczych z USA i Europy, prowadzących wspólne dochodzenie w sprawie przestępstw związanych z użyciem broni DEW oraz neurotechnologii i biotechnologii wojskowej. Organizacja ta zajmuje się też demaskowaniem i zwalczaniem systemowej korupcji, dzięki której powyższe przestępstwa są notorycznie ignorowane, a wręcz aktywnie ukrywane przez organy ścigania.
Dr Horton aktywnie udziela się jako biegły świadek w wielu sprawach sądowych dotyczących globalnego programu zorganizowanych tortur elektronicznych. W jej działaniach wspieraja ją m.in. dwaj byli wysokiej rangi pracownicy Amerykańskiej Narodowej Agencji Bezpieczeństwa - William Binney (Dyrektor Techniczny NSA) oraz Kirk Wiebe (Starszy Analityk ds. Wywiadu).

Link do całości wywiadu:
https://www.youtube.com/watch?v=zvQ3Eb2j2jw

Link do strony Deagel, gdzie można zapoznać się z prognozami liczebności populacji poszczególnych krajów w roku 2025:
https://www.deagel.com/forecast

Linki do stron, gdzie pokazane są zdjęcia implantów w oczach w świetle UV (na nagraniu nie widać ich zbyt dokładnie):
http://www.dataasylum.com/images/piceye2.jpg
https://fightingmonarch.com/2019/12/24/have-you-been-implanted-with-cybernetics/
https://stop007.org/home/equipment-detection/#UVtorch

Link do reklamy „Radwin 5000" omawianej na nagraniu:
https://www.youtube.com/watch?v=yOoo-MvDF9I

Link do prezentacji omawianej przez dr Horton na nagraniu:
https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/road-5g.pdf

Strona glówna dr Horton:
https://stop007.org/

Kanał YouTube dr Horton:
https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

Link do strony StopZet, polskiej organizacji zajmującej się przeciwdziałaniu zorganizowanym torturom elektronicznym:
http://stopzet.org/

=====================

The video is an excerpt from an interview by Alfred Lambremont Webre with Dr. Katherine Horton frm June 2019. I only translated the first half of the interview focusing on the military uses of 5G as a tool for the planned mass global genocide. The other half of the conversation revolves around the details of the electronic harassment court case launched by Dr. Horton in 2016 at the EWHC against the British Secret Service (MI5, MI6 and GCHQ).

The link to the website detailing Dr Horton's career and credentials:
https://stop007.org/home/about/

The link to the entire interview:
https://www.youtube.com/watch?v=zvQ3Eb2j2jw

The link to the "Radwin 5000" advertisement discussed in the recording:
https://www.youtube.com/watch?v=yOoo-MvDF9I

The link to the Deagel website, where you can read the population forecasts for each country in 2025:
https://www.deagel.com/forecast

Links to pages where photos of implants in the eyes under UV light are shown (not clearly visible in the recording):
http://www.dataasylum.com/images/piceye2.jpg
https://fightingmonarch.com/2019/12/24/have-you-been-implanted-with-cybernetics/
https://stop007.org/home/equipment-detection/#UVtorch

The link to the presentation discussed by Dr. Horton in the video:
https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/road-5g.pdf

Dr. Horton home page:
https://stop007.org/

Dr. Horton's YouTube Channel:
https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

Nagranie autorstwa Krystal Tini, nieznanej szerzej w Polsce ale dość popularnej w USA aktorki / tancerki / modelki / choreografki / wizażystki / projektantki ubrań i kostiumów do filmów.
Przekaz pełen pasji i brutalnej szczerości, skierowany do uśpionych mas, które nadal nie połapały się jeszcze o co chodzi w tym żałosnym cyrku zwanym "pandemią Covid-19". Pobudka, kochani!

=======================

A video by Krystal Tini, an actress / dancer / model / choreographer / make-up artist / clothes and costume designer / make-up and hair stylist.
A message full of passion and brutal honesty, aimed at the sleeping masses who to this day still haven't figured out what this pathetic circus called "Covid-19 pandemic" is really all about. Wake up, folks!

Poniższe nagranie to apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają oni przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.
World Doctors Alliance to niezależny globalny sojusz non-profit zrzeszający lekarzy, pielęgniarki i pracowników służby zdrowia z całego świata, którzy zjednoczyli się, by podzielić się swymi doświadczeniami i wynikami badań w celu uświadomienia ludziom prawdziwej natury gigantycznego oszustwa zwanego „pandemią Covid-19”. Członkowie sojuszu tym samym dołączają do setek tysięcy lekarzy, naukowców, wirusologów, epidemiologów, noblistów, prawników, statystyków, dziennikarzy, aktywistów społecznych i sygnalistów oraz milionów zwykłych obywateli z całego świata, którzy od kilku miesięcy jednoczą się w proteście przeciwko nieuzasadnionym obostrzeniom rujnującym gospodarkę i relacje społeczne, wszechobecnej cenzurze mediów uciszających bądź piętnujących jakiekolwiek głosy sceptycyzmu wobec oficjalnej naracji, jak również przeciwko działaniom rządów, które pod przykrywką „walki z pandemią” dokonują zamachu na podstawowe prawa obywatelskie w ramach konsekwentnie realizowanego od lat planu przekształcenia krajów na całym świecie w państwa policyje, gdzie pojęcia takie jak wolność słowa, prawo do prywatności, własność prywatna czy suwerenność (w tym cielesna) będą tylko mglistym wspomnieniem.

Ofcjalna strona World Doctors Alliance:
https://worlddoctorsalliance.com

List otwarty do rządu Wielkiej Brytanii oraz rządów i obywateli świata, podpisany przez ponad 60 tysięcy sygnatariuszy (dane z dn. 18.XII.2020):
https://worlddoctorsalliance.com/ims/WDAOpenLetter.pdf
List porusza m.in. temat:
- błędnych przesłanek będących podstawą wprowadzania lockdownu i innych obostrzeń (nierzetelne modele matematyczne, fałszowane statystyki zgonów i zachorowań, niewłaściwie używane testy diagnostyczne, itd.)
- wszechobecnej cenzury w mediach, uniemożliwiającej lekarzom i pielęgniarkom dotarcie do szerszej publiczności i uświadomienie ludziom ogromu nadużyć do jakich dochodzi w placówkach służby zdrowia (manipulowanie danymi na aktach zgonu, łapówki za diagnozowanie u pacjentów Covid-19, puste od miesięcy szpitale, zakaz autopsji uniemożliwiający diagnozę prawdziwej przyczyny zgonów, ukrywanie informacji o skutecznych i ogólnodostępnych sposobach leczenia Covid-19, pozbawianie lekarzy którzy nie boją się nagłaśniać tych faktów prawa wykonywania zawodu, itd.)
- potężnego konfliktu interesów w instytucjach rządowych i agencjach regulacyjnych związanych ze zdrowiem (intensywny lobbing przemysłu farmaceutycznego, powszechne olbrzymie „darowizny” od producentów leków i szczepionek, sponsorowanie badań naukowych przez te same podmioty, których te badania dotyczą, itd.)

Strona do oryginalnego nagrania:
https://www.awakeningchannel.com/post/cv19-vaccines-are-not-safe-claim-world-doctors-alliance-thousands-of-doctors

==============

An appeal by 33 doctors from around the world united under the World Doctors Alliance, in which they warn of the risks associated with the new experimental Covid-19 vaccines, explaining how they work and what exactly makes them so dangerous.
The World Doctors Alliance is an independent global non-profit alliance of doctors, nurses and healthcare professionals from around the world who have come together to share their experiences and research results with the aim of making people aware of the true nature of the giant fraud known as the "Covid-19 pandemic". The members of the alliance thus join hundreds of thousands of doctors, scientists, virologists, epidemiologists, Nobel Prize winners, lawyers, statisticians, journalists, social activists and whistleblowers, as well as millions of ordinary citizens from around the world who for several months have been uniting to protest against unjustified restrictions that ruin the economy and social relations, the ubiquitous media censorship silencing or ridiculing any voices contradicting the official narrative, as well as against the actions of governments which - under the guise of "fighting the pandemic" - are stripping people of their basic civil rights as part of a long-standing plan to transform countries around the world into police states in which notions such as freedom of speech, the right to privacy, private property or sovereignty (including bodily sovereignty) will be only a vague memory.

World Doctors Alliance official website:
https://worlddoctorsalliance.com

An open letter to the government of Great Britain and to governments and citizens of the world, signed by over 60,000 people (data from 18.XII.2020):
https://worlddoctorsalliance.com/ims/WDAOpenLetter.pdf

Original recording page:
https://www.awakeningchannel.com/post/cv19-vaccines-are-not-safe-claim-world-doctors-alliance-thousands-of-doctors

Dziś muzycznie, ale przekaz jest!
Pozdrawiam Was : - )

========================================

Today something musical, but potent nevertheless!
Love and Light : - )

Fragment wykładu dr Thomasa Cowana na szczycie poświęconym zdrowiu i prawom człowieka „Health and Human Rights Summit” w Tucson w Arizonie 12 marca 2020 r.
W swym wystąpieniu dr Cowan porównuje tradycyjną i współczesną teorię wirusów, wskazuje na bezpośredni związek występowania globalnych epidemii z kolejnymi etapami elektryfikacji planety (w tym na korelację czasową między pandemią Covid-19 a wdrażaną na całym świecie technologią 5G), tłumaczy również w jaki sposób szczepionki zwiększają elektrokonduktywność organizmu ludzkiego.

Dr Thomas Cowan studiował na Uniwersytecie Duke, który ukończył z wyróżnieniem w 1977 r. uzyskując dyplom z biologii. W latach 1977-1980 służył jako wolontariusz Korpusu Pokoju w Suazi w Afryce, ucząc ogrodnictwa w szkole średniej. Następnie uczęszczał do szkoły medycznej w Michigan State College of Human Medicine.
Dr Cowan prowadzi ogólną praktykę lekarską od 35 lat. Jest byłym wiceprezesem Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Antropozoficznej. Był jednym z założycieli fundacji Weston A. Price Foundation, a obecnie pełni funkcję jej wiceprezesa.
Dr Cowan wygłosił niezliczone wykłady i warsztaty na różne tematy z zakresu zdrowia i medycyny. Jest autorem pięciu książek, z których cztery przez wiele miesięcy znajdowały się na listach bestsellerów Amazona, każda na pierwszym miejscu w swojej kategorii.

=================================

The video was shot the the Health and Human Rights Summit in Tucson, Arizona on March 12, 2020.
In his speech, Dr. Cowan compares the traditional and modern theory of viruses, points to a direct relationship between the occurrence of consecutive global epidemics with the subsequent stages of electrification of the planet (including the correlation between the Covid-19 pandemic and the implementatio of 5G technology around the world), and explains how vaccines increase the electroconductivity of the human body.

Thomas S. Cowan, M.D., attended Duke University, graduating in 1977 Summa Cum Laud with a degree in biology. He then served as a Peace Corps volunteer in Swaziland, Africa, from 1977-1980, teaching gardening in a secondary school. Next, he attended medical school at the Michigan State College of Human Medicine.
Dr. Cowan has had a general medical practice for 35 years. He served as vice president of the Physicians Association for Anthroposophical Medicine. He was a founding board member of the Weston A. Price Foundation and currently serves as vice president.
Dr. Cowan has given countless lectures and workshops about a variety of subjects in health and medicine. He is the author of five books, four of which spent time on the Amazon bestseller lists, each ranked No. 1 in their respective categories, often for many months.

Rozkoszny P.S.-ik do wrzuconego niedawno nagrania o testach PCR.
W niecałe 3 minuty dr Buttar rozprawia się z całym absurdem straszenia społeczeństwa „rosnącą liczbą zakażeń”. To, że ludzie są tak podatni na tą propagandę psycho-terroru, uzmysławia jedynie jak bardzo są bezmyślni, jak bezrefleksyjnie przyjmują płynące z telewizora informacje, i do jakiego stopnia pożegnali z elementarną logiką.

Piękny i ważny przekaz.
Do wszystkich ludzi, a zwłaszcza do służb mundurowych.
Niech się niesie!

===================

A beautiful and important message.
To all the people, especially to police and law enforcement officers.
Let the word spread!

Ten film powinien obejrzeć każdy.
Każdy, kto ma telefon komórkowy.
Każdy, kto ma dziecko lub planuje je mieć.
Każdy, kto żyje i ma nadzieję jeszcze trochę pożyć.

Jeśli tytuł filmu wydaje się nazbyt dramatyczny, to tylko do momentu gdy się tego filmu nie obejrzy. Po zapoznaniu się z przedstawionymi tam faktami szybko dochodzimy do wniosku, że tytuł nie ma w sobie nic z przesady.
Nieprzypadkowo dr Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego złożyła w maju 2020r. zawiadomienie do Prokuratora Generalnego o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Łukasza Szumowskiego, który to będąc Ministrem Zdrowia (!!!) wydał rozporządzenie podwyższające 100-krotnie (!!!) dopuszczalne normy promieniowania elektromagnetycznego. Czy ktoś z Państwa słyszał w mediach jakąkolwiek wzmiankę na ten temat???

Z moich obserwacji wynika, że wiedza większości ludzi na temat 5G ogranicza się do jednego lub kilku z następujących stwierdzeń:
- 5G jest po to, żeby był szybszy Internet.
- Dzięki 5G będzie możliwy Internet Rzeczy i 'inteligentne' miasta / SMART cites
- 5G to wspaniały pomysł, a każdy kto się o nim wypowiada krytycznie to foliarz i płaskoziemca.
- 5G - a co to takiego?
Czas się dokształcić, moi mili.

Link do treści zawiadomienia do Prokuratora Generalnego autorstwa dr Diany Wojtkowiak:
http://www.torsionfield.eu/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/Zawiadomienie-o-pope%C5%82nieniu-przest%C4%99pstwa.pdf

================================

This movie should be watched by everyone.
Anyone with a cell phone.
Anyone who has a child or who is planning to have one.
Anyone who is alive and who hopes to stay alive a little longer.

If the title of the film seems too dramatic and over the top, it's only until you watch it. Having seen it and learned the facts presented there, you'll quickly realise that the title isn't exaggerated one bit.

I see that for most people, their whole knowledge about 5G comes down to one or more of the following statements:
- The aim of 5G is to give us faster Internet.
- 5G will enable the Internet of Things and 'SMART' cities.
- 5G is a great idea, and anyone who is critical of it is a tinfoil hatter and a flat-earther.
- 5G, what is that?
It's time to educate yourselves, people.

SHOW MORE

Created 7 months, 3 weeks ago.

32 videos

Category None