Georgina Orwell PL

Niniejsza rozmowa Marii Zeee z Karen Kingston odbyła się 31 sierpnia 2022.
Uważam to nagranie za jedno z najważniejszych na moim kanale.
Tłumaczenie powstało we współpracy z Blanką Mak - serdeczne dzięki, Blanka Mak! :-*)

Karen Kingston (karenkingston.net , karenkingston.substack.com) jest analitykiem biotechnologicznym z ponad 25-letnim doświadczeniem w badaniach klinicznych, komunikacji klinicznej, doradztwie strategicznym, marketingu i sprzedaży.
Współzałożycielka i prezes firmy 'Varitage' (varitage.com), specjalizującej się w branży biotechnologicznej, oferującej m.in. usługi strategicznego planowania biznesowego. W toku swej kariery Karen współpracowała m.in. z koncernami farmaceutycznymi (w tym Pfizer, Johnson&Johnson i ThermoFisher Scientific), z producentami innowacyjnych urządzeń medycznych (J&J Therakos, Edwards Life Sciences) oraz z wiodącymi biotechnologicznymi funduszami venture capital (np. Johnson&Johnson Development Corporation). Przez 4 lata pracowała jako doradca strategiczny Wydziału ds. Neuromodulacji koncernu Medtronic (www.medtronic.com), lidera w dziedzinie wykorzystywania narzędzi takich jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, chirurgia wspomagana robotami i modelowanie predykcyjne, w obszarze medycyny spersonalizowanej.
Od ponad 2 lat we współpracy z lekarzami, naukowcami, prawnikami i niezależnymi dziennikarzami z całego świata Karen zgłębia temat biologicznych skutków toksycznych preparatów dewastujących ludzki układ odporności zwanych „szczepionkami na Covid-19”. Korzysta przy tym niemal wyłącznie z publicznie dostępnych dokumentów: raportów rządowych, sprawozdań finansowych amerykańskiego Ministerstwa Zdrowia, stron internetowych międzynarodowych agencji zdrowia publicznego, protokołów z badań klinicznych, patentów firm farmaceutycznych i technologicznych oraz dokumentów związanych ze wzmacnianiem funkcji bojowych patogenów.

Niedowiarkom polecam doskonałą publikację autorstwa Dr Davida A. Hughes'a pt. „Co znajduje się w tzw. "szczepionkach" na Covid-19? Część 1: Dowody na globalną zbrodnię przeciwko ludzkości”: www.academia.edu/86094839/What_is_in_the_so_called_COVID_19_Vaccines_Part_1_Evidence_of_a_Global_Crime_Against_Humanity . Artykuł ten opublikowano niedawno w 'Międzynarodowym Dzienniku Teorii i Praktyki Badań Nad Szczepionkami' ('International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research'). Przedstawia wyniki badań nad zawartością tych preparatów przy użyciu analizy spektroskopowej i mikroskopowej, wykonanych w okresie od lipca 2021 do sierpnia 2022 przez 26 badaczy i zespołów badawczych z 16 różnych krajów na pięciu kontynentach: Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Austrii, Izraela, RPA, Polski, Niemiec, Australii, Nowej Zelandii, Argentyny, Chile, Francji, Włoch i Korei Południowej.
Pomimo działania niezależnie od siebie, naukowcy ci doszli do niezwykle podobnych wniosków. Analiza zawartości fiolek ujawnia, iż zawierają one różne niezwykłe przedmioty, substancje, organizmy i struktury, których deklarowane składniki "szczepionki" absolutnie nie uwzględniają. Są wśród nich m.in.: struktury geometryczne o ostrych krawędziach, biosyntetyczne pasożyty, metale ciężkie, izotopy radioaktywne, toksyczny tlenek grafenu, dziwne formacje krystaliczne, struktury włókniste i rurkowe, tajemnicze mikro-pęcherzyki, mieniące się i rozbłyskające intensywnym światłem elementy, oraz samoczynnie składająca się nanotechnologia.
Z kolei analiza krwi osób, które otrzymały jedną lub więcej dawek "szczepionki", w 100% przypadków wykazała obecność we krwi ciał obcych i poważny stopień degradacji czerwonych krwinek.
Jest to więcej niż wystarczająca ilość dowodów na to, że tzw. „szczepionki na Covid-19” są w istocie eksperymentalną bronią biologiczną. Rodzi to poważne pytania o prawdziwy cel tych zastrzyków, które do tej pory zostały wstrzyknięte ponad pięciu miliardom ludzi, w tym dzieciom i niemowlętom. Polityczne implikacje wyników tych 26 badań są iście rewolucyjne: oto mamy do czynienia z globalną zbrodnią przeciwko ludzkości, w której uczestniczy każdy rząd, każdy organ regulacyjny, każda agencja „ochrony zdrowia” i każdy koncern medialny.

Niedawno było głośno o kontrowersyjnej wypowiedzi Janine Small, prezes Pfizera ds. Międzynarodowych Rynków Rozwiniętych, która w dn. 10 października br. podczas przesłuchania przed komisją COVI w Parlamencie Europejskim na pytanie holenderskiego deputowanego Roberta Roos’a czy "szczepionka" na Covid-19 przed wprowadzeniem na rynek była testowana pod kątem powstrzymania transmisji wirusa SARS-CoV-2, odpowiedziała: „Nie, haha! Musieliśmy posuwać się naprzód z prędkością nauki, aby śledzić, co się dzieje na rynku".
Wprawdzie ta wypowiedź mogła zszokować tylko kogoś, kto niezbyt uważnie śledził sytuację na bieżąco, bo o tym, że zastrzyki na Covid nie powstrzymują transmisji wirusa, wiadomo było już pod koniec 2020 r. z dokumentów złożonych do FDA przez Pfizera i Modernę, a następnie zostało to potwierdzone przez ujawniony w listopadzie 2021 r. raport Pfizera z lutego 2021 pt. "Analiza Zbiorcza Zgłoszonych Zdarzeń Niepożądanych po Uzyskaniu Autoryzacji" (https://phmpt.org/wp-content/uploads/2022/04/reissue_5.3.6-postmarketing-experience.pdf), w którym wyraźnie jest napisane, że "skuteczność szczepionki Pfizer jest nieznana".
Niemniej jednak dobrze, że dzięki wypowiedzi Janine Small informacja ta wreszcie przedostała się do szerszej świadomości publicznej (oczywiście tylko wśród ludzi śledzących media alternatywne. Media mainstreamowe milczą na ten temat jak grób).

Ale ja Wam mówię: jeszcze niejedno wypłynie na temat tych preparatów...
Co rusz wychodzą na jaw nowe i coraz to bardziej niepokojące informacje. Niniejsze nagranie to tylko jeden z przykładów.

Jest to rozmowa Dr Jane Ruby z Sashą Latypovą z grupy 'Team Enigma', która odbyła się 30 września 2022 r. Sasha omawia w niej treść kontraktów uzyskanych na podstawie wniosków o dostępie do informacji publicznej oraz z Komisji Giełd i Papierów Wartościowych, które udowadniają, że "pandemia Covid-19" to operacja wojskowa prowadzona i finansowana przez amerykański Departament Obrony. Sasha opisuje skomplikowaną sieć relacji pomiędzy inwestorami zaangażowanymi w ten projekt: Departamentem Obrony, Agencją Badań i Rozwoju Zaawansowanych Projektów Biomedycznych (BARDA), firmą BioNTech, firmą Pfizer, Fundacją Billa i Melindy Gates oraz chińskim gigantem farmaceutycznym Fosun, kontrolowanym przez Komunistyczną Partię Chin.

Ta historia robi się coraz bardziej zatrważająca.
Ale i coraz bardziej klarowna.

Alexandra 'Sasha' Latypova pochodzi z Ukrainy, ale mieszka w USA. Zanim w 2014 r. odeszła z pracy dla Big Pharmy, pracowała dla nich przez ponad 25 lat. Jako kierownik badań i rozwoju, specjalizowała się w walidacji, akceptacji regulacyjnej i komercjalizacji nowych technologii klinicznych. Przeprowadzała i nadzorowała badania kliniczne dla ponad 60 firm farmaceutycznych. Jej obszary specjalizacji to diagnostyka, analiza danych, biotechnologia, rozwój i walidacja biomarkerów, urządzenia medyczne, kwestie regulacyjne i ekonomia zdrowia publicznego.
Jest współzałożycielką, wiceprezesem i członkiem zarządu w 'Clerio Visio, firmie rozwijającej rewolucyjną platformę do nieinwazyjnej refrakcyjnej korekcji wzroku, a także nowatorskie wewnątrzgałkowe soczewki kontaktowe oparte na technologii lasera femtosekundowego.
Jest również współzałożycielką i wiceprezesem w iCardiac Technologies, laboratorium EKG świadczącym usługi w zakresie bezpieczeństwa kardiologicznego dla badań klinicznych. iCardiac jest liderem branży w zakresie ocen ICH E14 oraz w walidacji i rozwoju nowatorskich markerów bezpieczeństwa kardiologicznego opartych na EKG dla farmaceutycznych oraz biotechnologicznych prac badawczo-rozwojowych.
Od czerwca 2022 r. pisze artykuły o oszustwach i korupcji w przemyśle farmaceutycznym i agencjach regulacyjnych dla 'TrialSite News'.

Team Enigma to międzynarodowy zespół niezależnych naukowców, specjalistów z dziedziny badań i rozwoju, statystyków i analityków danych z wieloletnim doświadczeniem w badaniach klinicznych, farmakologii, modelowaniu danych i kwestiach regulacyjnych wokół przemysłu farmaceutycznego. Członkowie grupy rozsiani są po całym świecie. Badają oszustwa produkcyjne i regulacyjne związane ze "szczepionkami" na Covid, przeprowadzając niezależne analizy tych samych danych, zaczerpniętych z baz danych dokumentujących zgony i powikłania po otrzymaniu "szczepionki" prowadzonych przez rządy i agencje zdrowia publicznego. To właśnie grupa Team Enigma jako pierwsza zwróciła uwagę na bardzo zróżnicowaną toksyczność poszczególnych partii "szczepionek" (od 1-2 po aż 6000 powikłań w zależności od partii produktu), co - w najbardziej optymistycznej wersji - świadczy o łamaniu protokołów dobrych praktyk produkcyjnych, a to już samo w sobie stanowi przestępstwo w świetle prawa.

Strony Sashy:
www.trialsitenews.com/p/latypova
www.linkedin.com/in/sashalatypova/

Strony grupy 'Team Enigma':
www.howbad.info
www.bitchute.com/channel/7dNrFbLeGSev

Blog "Bailiwick News" Katherine Watt:
https://substack.com/profile/8540123-katherine-watt

Druga część kompilacji materiałów na temat celowo wywoływanego globalnego niedoboru żywności.
Link do części pierwszej:
https://www.bitchute.com/video/FwU17k8Qz3Ct/

Ciekawe linki na ten temat:
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/09/20/kryzys-energetyczny-hipokryzja-unijnych-bandytow/
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/06/29/reset-the-table-brak-zywnosci-fundacja-rockefellera-przewidziala-juz-dwa-lata-temu/
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/07/31/za-globalna-wojna-z-rolnikami-stoja-komuchy-z-onz-i-wef-wspolpracujacy-scisle-z-komunistyczna-partia-chin/
https://babylonianempire.wordpress.com/2022/05/27/food-chain-reaction-a-global-food-security-game-globalisci-planuja-zaglodzic-swiat-co-najmniej-od-roku-2015/
https://www.prisonplanet.pl/trend_trak/wstrzasy_na_rynku,p117696175
https://foodbugs.pl
https://expose-news.com/2022/10/17/netherlands-land-grab-government-to-seize-600-farms/
https://www.technocracy.news/renewable-energy-fails-sweden-braces-for-winter-of-power-cuts/
https://off-guardian.org/2022/06/01/the-real-agenda-behind-the-created-food-crisis/
https://home.solari.com/special-food-series-report-surveillance-and-centralization-on-the-menu/
https://corbettreport.substack.com/p/were-all-dutch-farmers-now?utm_source=substack&utm_medium=email
https://www.technocracy.news/?s=food
https://seemorerocks.is/category/collapse/food-shortages/
https://thecountersignal.com/uk-government-offers-farmers-cash-incentives-to-sell-their-land/
https://principia-scientific.com/bill-gates-dystopian-vision-of-the-future-of-food/
https://www.technocracy.news/risk-on-the-dramatic-rise-of-genetically-modified-food/
https://www.theepochtimes.com/un-and-world-economic-forum-behind-global-war-on-farmers-experts_4622598.html
https://www.theguardian.com/environment/2022/aug/24/insects-meat-flavor-mealworms-research
https://www.standard.co.uk/news/uk/britons-water-sewage-environment-agency-b1021505.html
https://www.bbc.com/news/science-environment-61182294

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Dziękuję Wam za oglądanie i rozpowszechnianie filmów z mojego kanału :-*
Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres email to [email protected]

Kochani, dziś nieco lżej i nieco bardziej duchowo, bo od tego babrania się z brudach zrobiło mi się już zbyt ciężko na sercu...
Na szczęście z pomocą przychodzi mój ukochany Todd Rundgren :-)
Myślę, że ta piosenka opisuje stan ducha wielu z nas. Chyba wszyscy wiemy, jak trudno jest znaleźć w sobie współczucie i zrozumienie dla ludzi patrzących na rzeczywistość innymi oczami. A ci ludzie to przecież nierzadko osoby z naszego najbliższego otoczenia! Momentami trudno jest odczuwać miłość do kogoś, kto ma tak odmienną ocenę sytuacji, że jakiekolwiek zjednoczenie wydaje się być niemożliwe. A przecież świat potrzebuje dziś tej miłości i tego zjednoczenia bardziej niż kiedykolwiek!
Mam nadzieję, że dzisiejsza piosenka pomoże Wam jeśli nie poczuć się lepiej, to przynajmniej pokazać Wam, że nie jesteście sami.

Ściskam Was wszystkich bardzo mocno, trzymajcie się ciepło! :-***

Technokracja to ruch, który narodził się w Stanach Zjednoczonych w latach 30-tych XX w., kiedy to naukowcy i inżynierowie przedstawili projekt nowego utopijnego systemu ekonomicznego zarządzanego nie przez polityków, lecz właśnie przez naukowców i inżynierów. Choć do 1940 r. ten radykalny ruch zdążył już stracić impet, odrodził się z pełną mocą w 1973 r., gdy jego pierwotne założenia zostały przyjęte w nowej, odświeżonej formie przez elitarną Komisję Trójstronną (założoną przez Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera) pod nazwą "Nowy Międzynarodowy Porządek Gospodarczy".
Komisja Trójstronna odgrywa kluczową rolę w historii technokracji. Z niewielkim, ale potężnym międzynarodowym składem, Komisja zapewniła sobie potężny wpływ na praktycznie cały świat. W 1976 r. dwaj członkowie Komisji, James Earl Carter i Walter Mondale, zostali wybrani do kierowania Gabinetem Wykonawczym w USA, rozpoczynając w ten sposób 40-letnią hegemonię Komisji nad najpotężniejszym krajem na ziemi. Amerykańskie wpływy i pozycja zostały wykorzystane do zreformowania handlu międzynarodowego oraz promowania globalizacji i postępującej współzależności między narodami. Z kolei europejscy członkowie Komisji odegrali kluczową rolę w wykorzystaniu ONZ do stworzenia doktryny Zrównoważonego Rozwoju. Programy ONZ, takie jak Agenda 2030, Nowa Agenda Miejska czy Paryskie Porozumienie Klimatyczne, od lat są narzędziem realizacji celów technokratów, takich jak stopniowa decentralizacja rządów federalnych i osłabienie suwerenności rządów narodowych, wyparcie kapitalizmu i wolnej przedsiębiorczości jako głównego systemu gospodarczego świata, wprowadzenie nowego bezgotówkowego systemu finansowego i przejęcie kontroli nad wszystkimi zasobami, całą produkcją i całą konsumpcją na planecie.

-----------

Patrick Wood to czołowy amerykański ekspert w dziedzinie technokracji. Od 45 lat śledzi historię współczesnej globalizacji, skupiając się głównie na technokracji, transhumanizmie i scjentyzmie oraz na tym, w jaki sposób przekształcają one globalną ekonomię, politykę i społeczeństwo.
Z wykształcenia ekonomista i analityk finansowy, w 1968 r. ukończył ekonomię na Uniwersytecie Arizony. Od 2016 r. dyrektor chrześcijańskiej organizacji 'RevelationGATE Ministries' (www.revelationgate.com). Prowadzi stronę internetową www.technocracy.news, którą gorąco wszystkim polecam - stanowi ona jedno z moich głównych źródeł informacji o aktualnych wydarzeniach na świecie.

Patrick jest autorem kilku książek:

„Narodziny technokracji: Koń trojański globalnej transformacji” („Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation”, 2015 – www.technocracy.news/product/technocracy-the-hard-road-to-world-order/), w której przedstawia historię narodzin i rozwoju technokracji, przybliża sylwetki osób i instytucji stojących za tym ruchem, analizuje cele przyświecające technokratom oraz opisuje obszary społeczeństwa, które już zostały przez technokrację przekształcone.

„Technokracja: Twarda droga do Nowego Porządku Świata” („Technocracy: The Hard Road to World Order”, 2018 – www.technocracy.news/product/technocracy-rising-the-trojan-horse-of-global-transformation/), gdzie Patrick analizuje kroki, które doprowadziły do ustanowienia przez ONZ agendy Zrównoważonego Rozwoju będącej nowym wcieleniem oryginalnego ruchu technokratycznego z lat 30-tych XX w. Książka omawia najnowsze „osiągnięcia” technokracji, takie jak partnerstwo publiczno-prywatne, prawo refleksyjne, fintech, kryptowaluty, „inteligentne” miasta i wszechobecne technologie nadzoru. Eksploruje także ideologiczno-duchowy aspekt ideologii Zrównoważonego Rozwoju, będący istotnym elementem manipulacji masami.

„Globalizacja i tygiel globalnej bankowości” („Globalization and the Crucible of Global Banking”, 2018 – www.technocracy.news/product/globalization-and-the-crucible-of-global-banking/), w której analizuje współpracę i wzajemne oddziaływanie trzech kluczowych dla kształtu i historii współczesnego świata instytucji: Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Patrick jest też współautorem książki „Komisja Trójstronna nad Waszyngtonem, cz. I & II” („Trilaterals Over Washington, vol. I and II”, 1978-1980 - www.technocracy.news/product/trilaterals-over-washington/), napisaną wraz z nieżyjącym już prof. Antonym Suttonem, jednym z największych badaczy elitaryzmu na świecie, który za swe badania nad prawdziwym obliczem Komisji Trójstronnej został wyrzucony z Instytutu Hoovera ds. Wojny, Pokoju i Rewolucji przy Uniwersytecie Stanford. Książka ta, wykorzystywana na wielu uczelniach w USA jako jeden z najważniejszych podręczników z dziedziny nauk politycznych, przedstawia bardzo bogato udokumentowaną historię Komisji Trójstronnej, jej członków i jej wpływu na globalną geopolitykę.

Obecnie Patrick pracuje nad najnowszą książką, „Diabelskie bliźnięta: Technokracja i Transhumanizm” („The Evil Twins of Technocracy and Transhumanism”).

Technokracja to ruch, który narodził się w Stanach Zjednoczonych w latach 30-tych XX w., kiedy to naukowcy i inżynierowie przedstawili projekt nowego utopijnego systemu ekonomicznego zarządzanego nie przez polityków, lecz właśnie przez naukowców i inżynierów. Choć do 1940 r. ten radykalny ruch zdążył już stracić impet, odrodził się z pełną mocą w 1973 r., gdy jego pierwotne założenia zostały przyjęte w nowej, odświeżonej formie przez elitarną Komisję Trójstronną (założoną przez Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera) pod nazwą "Nowy Międzynarodowy Porządek Gospodarczy".
Komisja Trójstronna odgrywa kluczową rolę w historii technokracji. Z niewielkim, ale potężnym międzynarodowym składem, Komisja zapewniła sobie potężny wpływ na praktycznie cały świat. W 1976 r. dwaj członkowie Komisji, James Earl Carter i Walter Mondale, zostali wybrani do kierowania Gabinetem Wykonawczym w USA, rozpoczynając w ten sposób 40-letnią hegemonię Komisji nad najpotężniejszym krajem na ziemi. Amerykańskie wpływy i pozycja zostały wykorzystane do zreformowania handlu międzynarodowego oraz promowania globalizacji i postępującej współzależności między narodami. Z kolei europejscy członkowie Komisji odegrali kluczową rolę w wykorzystaniu ONZ do stworzenia doktryny Zrównoważonego Rozwoju. Programy ONZ, takie jak Agenda 2030, Nowa Agenda Miejska czy Paryskie Porozumienie Klimatyczne, od lat są narzędziem realizacji celów technokratów, takich jak stopniowa decentralizacja rządów federalnych i osłabienie suwerenności rządów narodowych, wyparcie kapitalizmu i wolnej przedsiębiorczości jako głównego systemu gospodarczego świata, wprowadzenie nowego bezgotówkowego systemu finansowego i przejęcie kontroli nad wszystkimi zasobami, całą produkcją i całą konsumpcją na planecie.

-----------

Patrick Wood to czołowy amerykański ekspert w dziedzinie technokracji. Od 45 lat śledzi historię współczesnej globalizacji, skupiając się głównie na technokracji, transhumanizmie i scjentyzmie oraz na tym, w jaki sposób przekształcają one globalną ekonomię, politykę i społeczeństwo.
Z wykształcenia ekonomista i analityk finansowy, w 1968 r. ukończył ekonomię na Uniwersytecie Arizony. Od 2016 r. dyrektor chrześcijańskiej organizacji 'RevelationGATE Ministries' (www.revelationgate.com). Prowadzi stronę internetową www.technocracy.news, którą gorąco wszystkim polecam - stanowi ona jedno z moich głównych źródeł informacji o aktualnych wydarzeniach na świecie.

Patrick jest autorem kilku książek:

„Narodziny technokracji: Koń trojański globalnej transformacji” („Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation”, 2015 – www.technocracy.news/product/technocracy-the-hard-road-to-world-order/), w której przedstawia historię narodzin i rozwoju technokracji, przybliża sylwetki osób i instytucji stojących za tym ruchem, analizuje cele przyświecające technokratom oraz opisuje obszary społeczeństwa, które już zostały przez technokrację przekształcone.

„Technokracja: Twarda droga do Nowego Porządku Świata” („Technocracy: The Hard Road to World Order”, 2018 – www.technocracy.news/product/technocracy-rising-the-trojan-horse-of-global-transformation/), gdzie Patrick analizuje kroki, które doprowadziły do ustanowienia przez ONZ agendy Zrównoważonego Rozwoju będącej nowym wcieleniem oryginalnego ruchu technokratycznego z lat 30-tych XX w. Książka omawia najnowsze „osiągnięcia” technokracji, takie jak partnerstwo publiczno-prywatne, prawo refleksyjne, fintech, kryptowaluty, „inteligentne” miasta i wszechobecne technologie nadzoru. Eksploruje także ideologiczno-duchowy aspekt ideologii Zrównoważonego Rozwoju, będący istotnym elementem manipulacji masami.

„Globalizacja i tygiel globalnej bankowości” („Globalization and the Crucible of Global Banking”, 2018 – www.technocracy.news/product/globalization-and-the-crucible-of-global-banking/), w której analizuje współpracę i wzajemne oddziaływanie trzech kluczowych dla kształtu i historii współczesnego świata instytucji: Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Patrick jest też współautorem książki „Komisja Trójstronna nad Waszyngtonem, cz. I & II” („Trilaterals Over Washington, vol. I and II”, 1978-1980 - www.technocracy.news/product/trilaterals-over-washington/), napisaną wraz z nieżyjącym już prof. Antonym Suttonem, jednym z największych badaczy elitaryzmu na świecie, który za swe badania nad prawdziwym obliczem Komisji Trójstronnej został wyrzucony z Instytutu Hoovera ds. Wojny, Pokoju i Rewolucji przy Uniwersytecie Stanford. Książka ta, wykorzystywana na wielu uczelniach w USA jako jeden z najważniejszych podręczników z dziedziny nauk politycznych, przedstawia bardzo bogato udokumentowaną historię Komisji Trójstronnej, jej członków i jej wpływu na globalną geopolitykę.

Obecnie Patrick pracuje nad najnowszą książką, „Diabelskie bliźnięta: Technokracja i Transhumanizm” („The Evil Twins of Technocracy and Transhumanism”).

Niniejsza rozmowa odbyła się 2 czerwca 2022 w ramach podcastu "Disobedient". Na nagraniu Aman Jabbi przedstawia stworzoną przez siebie prezentację pt. "Cyfrowa tożsamość czy cyfrowa dyktatura?" dotyczącą zagrożeń związanych ze współczesnymi technologiami monitoringu w kontekście planów wprowadzenia globalnej cyfrowej tożsamości, systemu kredytu społecznego, waluty CBDC oraz sieci 5G.

Aman Jabbi to pionier technologii video z ponad 25-letnią karierą w branży zaawansowanych technologii w Dolinie Krzemowej. Współzałożyciel dwóch start-up'ów zajmujących się kamerami i elektroniką użytkową, w tym firmy Nano Optics produkującej kamery 3D do rozpoznawania twarzy. Obecnie świadczy usługi konsultingowe dla firm, np. pozyskiwanie kapitału wysokiego ryzyka, szkolenie kadry kierowniczej, opracowywanie strategii produktu, modelowanie biznesowe.
Aman uzyskał stopień licencjata z inżynierii elektrycznej i elektronicznej oraz magistra chemii na Instytucie Technologii i Nauki Birla w Indiach. Ponadto studiował informatykę na Uniwersytecie Stanford i zdobył tytuł magistra inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Penn State.
W czasie wolnym jest zapalonym fotografem oraz pilotem. Mieszka w Bigfork w stanie Montana.

- - - - - - - - - - - - - -

Na całym świecie od lat intensywnie budowana jest infrastruktura nadzoru. Wszechobecne kamery, czujniki, urządzenia do monitoringu, "inteligentne" gadżety napędzane sztuczną inteligencją, całodobowo zbierają o nas dane w czasie rzeczywistym. Wszystko, co robimy jest w coraz większym stopniu śledzone, rejestrowane i analizowane. Coraz częściej to algorytmy dyktują co robimy, kiedy i w jaki sposób. Obecnie inwigilacja wchodzi na nowy poziom oparty na zbieraniu danych biometrycznych. Oczywiście oficjalna narracja jest taka, że to wszystko robione jest wyłącznie dla naszego "zdrowia, wygody i bezpieczeństwa” i „z poszanowaniem naszej prywatności" („prywatności”, co za absurd!)
Zwieńczeniem tego trendu ma być wprowadzenie cyfrowej tożsamości, bezpośrednio powiązanej z nowym systemem finansowym opartym na cyfrowej walucie oraz z elektronicznym systemem kredytu społecznego. Każdy obywatel będzie oceniany w czasie rzeczywistym, na podstawie całej masy ustalonych odgórnie kryteriów - od wiarygodności finansowej, historii zakupów i danych z rejestru karnego, poprzez stan zdrowia i historię medyczną, posłuszeństwo wobec rządowych wytycznych, poglądy polityczne, zużycie prądu i wody, nawyki żywieniowe i społeczne, aż po komentarze w Internecie, historię wyszukiwarki i aktywność w mediach społecznościowych.
Świat, w którym twe zachowanie i posłuszeństwo bezpośrednio przekłada się na twój wynik w systemie kredytu społecznego, a ten z kolei determinuje twój status w społeczeństwie i twój dostęp do podstawowych dóbr i usług, to ni mniej ni więcej tylko cyfrowy gułag. To niewidzialny obóz koncentracyjny. To państwo policyjne, które nie potrzebuje nawet policji.
Najgorsze jest to, że ludzie witają ten nowy system z otwartymi rękami i z bezrefleksyjnym entuzjazmem. Stali się już tak otumanieni ideą „postępu” i „nowoczesności”, tak dalece uzależnieni od technologii i wszelakich gadżetów, że nie zadają sobie nawet pytania: czy naprawdę potrzebuję lodówki z „inteligentnym” czujnikiem komunikującej się przez Bluetooth z mym bezprzewodowym smartwatchem, aby dowiedzieć się, że kończą mi się zapasy mleka?

- - - - - - - - - - - - - -

Na koniec trzy wypowiedzi Amana Jabbi zaczerpnięte z innych wywiadów:

„W latach 90-tych pracowałem przy projektowaniu chipów do gier video. Jeśli ludzie myślą, że gry video to tylko rozrywka dla dzieci i młodzieży, są w błędzie. Gry służą trenowaniu sztucznej inteligencji. Dzięki nim uczy się ona gestów ludzi, śledzenia ruchu gałek ocznych, tego jak ludzie reagują w starciu z bronią, jak korzystają z przyrządów podczas uprawiania sportu. Sztuczna inteligencja uczy się nas już od ponad dwóch dekad.”

„W 2014 r. zostałem wprowadzony do firmy o nazwie Planet Labs, produkującej mini kamery kamery satelitarne wystrzeliwane w kosmos. Jednym z pierwszych inwestorów tej firmy był Elon Musk. Oni planują otagować i monitorować każde drzewo na świecie. W przyszłości każde istniejące na świecie drzewo zostanie zarejestrowane, będzie miało swój adres IP i będzie częścią sieci Internetu Rzeczy.”

„Elektronika użytkowa została uzbrojona i jest wykorzystywana przeciwko ludziom. Instalowana jest wokół nas cicha broń i niewidzialne kajdany. Gdy infrastruktura technologii nadzoru zostanie już w pełni uruchomiona, żadna liczba pistoletów czy karabinów AR-15 nie będzie w stanie jej zestrzelić. Czytałem specyfikacje tych urządzeń. Wiele z nich ma zainstalowane radary, które są w stanie wykryć człowieka z bronią z odległości 150 metrów i zdjąć go w ciągu kilku milisekund. Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś nie wie co oznacza akronim S.M.A.R.T., to wyjaśnię: Secret Militarized Armaments in Residential Technology (Uzbrojenie Militarne Ukryte w Cywilnej Technologii Użytkowej)”

Rozmowa Stew Petersa z Thomasem Renzem, która odbyła się 23 sierpnia br. Thomas opowiada o swych przygotowaniach do złożenia pozwu przeciwko Anthony'emu Fauci - dyrektorowi amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (od 1984 r.) oraz głównemu doradcy medycznemu Białego Domu. Przygotowania do pozwu trwały od kilkunastu miesięcy, obecnie są już w fazie końcowej. Celem pozwu jest ostateczne udowodnienie kluczowej roli Fauci'ego w stworzeniu wirusa SARS-CoV-2 we współpracy z Komunistyczną Partią Chin i Instytutem Wirusologii w Wuhan. Thomas twierdzi, że jego klienci i współpracownicy zgromadzili wystarczająco dużo dowodów, aby udowodnić, że skorumpowani politycy, wraz z miliarderami z Big Tech i Big Pharmy oraz mediami głównego nurtu, popełnili największą zbrodnię i największe oszustwo w historii świata. Dzięki kłamstwom, manipulacji danymi i wykorzystaniu pseudo-nauki do rozgrywek politycznych, spowodowano bezprecedensowy globalny kryzys gospodarczy, zdrowotny (w tym kryzys zdrowia psychicznego) oraz erozję podstawowych praw i wolności obywatelskich ludzi na całym świecie.

Thomas Renz jest amerykańskim adwokatem specjalizującym się w sprawach dotyczących niepełnosprawności. Prezes kancelarii prawnej 'Renz Law' z siedzibą w Ohio, założyciel organizacji 'Ohio Stands Up!' na rzecz wolności medycznej, laureat nagrody 'Trailblazer Award' za swe działania na arenie politycznej i pomoc w przeprowadzaniu licznych stanowych i krajowych reform legislacyjnych. Jest jedynym Amerykaninem w historii, który służył jako urzędnik dla honorowego sędziego Tarun Chatterjee z Sądu Najwyższego Indii.

Thomas zasłynął swym wystąpieniem na konferencji 'COVID-19: Second Opinion' zorganizowanej przez amerykańskiego senatora Rona Johnsona 24 stycznia 2021 r. w Waszyngtonie (nagranie z konferencji: www.rumble.com/vt62y6-covid-19-a-second-opinion.html). Przedstawił on wówczas zebranym dane medyczne z wojskowej bazy DMED, ujawnione niezależnie przez trzech różnych lekarzy wojskowych (dr Samuel Sigoloff, podpułkownik dr Peter Chambers i podpułkownik dr Theresa Long) w oświadczeniu pod groźbą kary krzywoprzysięstwa. Dane te pokazują nagły, bezprecedensowy i zatrważający wzrost liczby zgonów i powikłań wśród członków amerykańskiego personelu wojskowego po przyjęciu "szczepionki" na Covid. W ciągu ostatnich 5 lat łączna liczba ostrych chorób i powikłań we wszystkich kategoriach wynosiła 1,7 miliona. Wraz z wprowadzeniem do obrotu "szczepionek" na Covid liczba ta nagle podskoczyła do 22 milionów!
Wojskowa baza danych DMED (Defense Medical Epidemiology Database), prowadzona przez Wydział Nadzoru i Monitoringu Zdrowia Sił Zbrojnych (Armed Forces Health Surveillance Branch) należący do Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, to jeden z najlepszych i najbardziej rzetelnych zbiorów danych medycznych na świecie. Zawiera pełną dokumentację medyczną wszystkich członków amerykańskiego personelu wojskowego. Baza ta jest zamknięta dla ogółu społeczeństwa, wgląd do danych mogą mieć tylko osoby uprawnione, w tym wojskowi lekarze, wojskowi epidemiolodzy, wojskowi naukowcy medyczni, wojskowi oficerowie ds. bezpieczeństwa zdrowotnego oraz niektórzy federalni cywilni kontraktorzy pracujący dla wojskowych ośrodków badawczych. Wszystkie trafiające tam dane przechodzą przez System Medycznego Nadzoru Obrony i mogą być dodawane tylko przez uprawniony personel, głównie przez lekarzy wojskowych. Wydział Nadzoru Zdrowia Amerykańskich Sił Zbrojnych określa tę bazę jako centralny zasób epidemiologiczny Sił Zbrojnych USA. Są to dane, które mają kluczowe znaczenie dla obronności i bezpieczeństwa narodowego - baza została zaprojektowana w celu wykrywania nagłych wzrostów zachorowań, aby na bieżąco monitorować gotowość amerykańskiego personelu wojskowego do walki.

W lipcu 2021 r. Thomas złożył pozew przeciwko amerykańskiemu Ministerstwu Zdrowia i Usług Społecznych pozew w imieniu organizacji 'America's Frontline Doctors' skupiającej profesjonalistów medycznych pracujących na rzecz promowania bezpiecznych metod wczesnego leczenia Covid-19.
Pozew, złożony w Sądzie Okręgowym USA dla Północnego Dystryktu Alabamy, miał na celu powstrzymanie wprowadzenia obowiązku „szczepień” na Covid-19 dla dzieci w wieku 15 lat i młodszych i oparty był na zaprzysiężonym oświadczeniu objętego federalną ochroną rządowego sygnalisty, który zeznał, że na dzień 18 lipca 2021 r. (!) „szczepionki” na Covid dopuszczone do awaryjnego użycia przez FDA zabiły już co najmniej 45 tysięcy Amerykanów, lecz rząd federalny – mimo iż jest świadomy problemów związanych z tymi „szczepionkami”, celowo zataja te informacje przed opinią publiczną i umyślnie tuszuje dane o liczbie zgonów i powikłań (skan pozwu: www.renz-law.com/45k-whistleblower-suit/)

Przydatne linki:
https://mariuszjagora.substack.com/p/czy-covid-19-to-wynik-badan-gain
www.faucitruth.com
www.renz-law.com

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ! ! ! :-)

Rozmowa Stew Petersa z Thomasem Renzem, która odbyła się 23 sierpnia br. Thomas opowiada o swych przygotowaniach do złożenia pozwu przeciwko Anthony'emu Fauci - dyrektorowi amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (od 1984 r.) oraz głównemu doradcy medycznemu Białego Domu. Przygotowania do pozwu trwały od kilkunastu miesięcy, obecnie są już w fazie końcowej. Celem pozwu jest ostateczne udowodnienie kluczowej roli Fauci'ego w stworzeniu wirusa SARS-CoV-2 we współpracy z Komunistyczną Partią Chin i Instytutem Wirusologii w Wuhan. Thomas twierdzi, że jego klienci i współpracownicy zgromadzili wystarczająco dużo dowodów, aby udowodnić, że skorumpowani politycy, wraz z miliarderami z Big Tech i Big Pharmy oraz mediami głównego nurtu, popełnili największą zbrodnię i największe oszustwo w historii świata. Dzięki kłamstwom, manipulacji danymi i wykorzystaniu pseudo-nauki do rozgrywek politycznych, spowodowano bezprecedensowy globalny kryzys gospodarczy, zdrowotny (w tym kryzys zdrowia psychicznego) oraz erozję podstawowych praw i wolności obywatelskich ludzi na całym świecie.

Thomas Renz jest amerykańskim adwokatem z Ohio specjalizującym się w obszarze niepełnosprawności. Prezes kancelarii prawnej 'Renz Law' z siedzibą w Ohio, założyciel organizacji 'Ohio Stands Up!' na rzecz wolności medycznej, laureat nagrody 'Trailblazer Award' za swe działania na arenie politycznej i pomoc w przeprowadzaniu licznych stanowych i krajowych reform legislacyjnych i regulacyjnych. Jest jedynym Amerykaninem w historii, który służył jako urzędnik dla honorowego sędziego Tarun Chatterjee z Sądu Najwyższego Indii.

Thomas zasłynął swym wystąpieniem na konferencji 'COVID-19: Second Opinion' zorganizowanej przez amerykańskiego senatora Rona Johnsona 24 stycznia 2021 r. w Waszyngtonie (nagranie z konferencji: www.rumble.com/vt62y6-covid-19-a-second-opinion.html). Przedstawił on wówczas zebranym dane medyczne z wojskowej bazy DMED, ujawnione niezależnie przez trzech różnych lekarzy wojskowych (dr Samuel Sigoloff, podpułkownik dr Peter Chambers i podpułkownik dr Theresa Long) w oświadczeniu pod groźbą kary krzywoprzysięstwa. Dane te pokazują nagły, bezprecedensowy i zatrważający wzrost liczby zgonów i powikłań wśród członków amerykańskiego personelu wojskowego po przyjęciu "szczepionki" na Covid. W ciągu ostatnich 5 lat łączna liczba ostrych chorób i powikłań we wszystkich kategoriach wynosiła 1,7 miliona. Wraz z wprowadzeniem do obrotu "szczepionek" na Covid liczba ta nagle podskoczyła do 22 milionów!
Wojskowa baza danych DMED (Defense Medical Epidemiology Database), prowadzona przez Wydział Nadzoru i Monitoringu Zdrowia Sił Zbrojnych (Armed Forces Health Surveillance Branch) należący do Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, to jeden z najlepszych i najbardziej rzetelnych zbiorów danych medycznych na świecie. Zawiera pełną dokumentację medyczną wszystkich członków amerykańskiego personelu wojskowego. Baza ta jest zamknięta dla ogółu społeczeństwa, wgląd do danych mogą mieć tylko osoby uprawnione, w tym wojskowi lekarze, wojskowi epidemiolodzy, wojskowi naukowcy medyczni, wojskowi oficerowie ds. bezpieczeństwa zdrowotnego oraz niektórzy federalni cywilni kontraktorzy pracujący dla wojskowych ośrodków badawczych. Wszystkie trafiające tam dane przechodzą przez System Medycznego Nadzoru Obrony i mogą być dodawane tylko przez uprawniony personel, głównie przez lekarzy wojskowych. Wydział Nadzoru Zdrowia Amerykańskich Sił Zbrojnych określa tą bazę jako centralny zasób epidemiologiczny Sił Zbrojnych USA. Są to dane, które mają kluczowe znaczenie dla obronności i bezpieczeństwa narodowego - baza została zaprojektowana w celu wykrywania nagłych wzrostów zachorowań, aby na bieżąco monitorować gotowość amerykańskiego personelu wojskowego do walki.

W lipcu 2021 r. Thomas złożył pozew przeciwko amerykańskiemu Ministerstwu Zdrowia i Usług Społecznych pozew w imieniu organizacji 'America's Frontline Doctors' skupiającej profesjonalistów medycznych pracujących na rzecz promowania bezpiecznych metod wczesnego leczenia Covid-19.
Pozew, złożony w Sądzie Okręgowym USA dla Północnego Dystryktu Alabamy, miał na celu powstrzymanie wprowadzenia obowiązku „szczepień” na Covid-19 dla dzieci w wieku 15 lat i młodszych i oparty był na zaprzysiężonym oświadczeniu objętego federalną ochroną rządowego sygnalisty, który zeznał, że na dzień 18 lipca 2021 r. (!) „szczepionki” na Covid dopuszczone do awaryjnego użycia przez FDA zabiły już co najmniej 45 tysięcy Amerykanów, lecz rząd federalny – mimo iż jest świadomy problemów związanych z tymi „szczepionkami”, celowo zataja te informacje przed opinią publiczną i umyślnie tuszuje dane o liczbie zgonów i powikłań (skan pozwu: www.renz-law.com/45k-whistleblower-suit/)

Strona Thomasa Renza:
www.renz-law.com

Strona poświęcona zbrodniom Anthony'ego Fauci, który już od ponad pięciu dekad morduje ludzi w imię "nauki":
www.faucitruth.com

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ! ! ! :-)

Mimo że niniejsze nagranie pochodzi z grudnia 2020 r., poprosiłam Enboriana żeby nagrał do niego wersję lektorską, co mam nadzieję da temu wywiadowi "drugie życie". Uważam, że jest to bardzo ważny film, który nadal - po ponad 1,5 roku - ma potężną siłę rażenia i zawiera mnóstwo cennych informacji, które mogą pomóc połączyć wiele kropek, zwłaszcza tym z Was, którzy dopiero niedawno zaczęli zgłębiać temat.
Serdeczne podziękowania dla Enboriana za przygotowanie wersji z lektorem, no i w ogóle za całą jego pracę! To dzięki niemu możecie słuchać tych treści w wolnej chwili, jeśli napięty grafik uniemożliwia wam obejrzenie wersji z napisami. Wielu ludzi z zasady woli słuchać, niż czytać. Innymi słowy: Thanx Enborian, we love you! : - *)

W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych „elit”, sprawującej ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia. Tę pozycję bycia ponad wszelkim prawem i nadzorem, zawdzięczają dokonanej przez siebie stopniowej i konsekwentnej infiltracji organów administracji rządowej oraz wdrażanemu krok po kroku przejęciu kierownictwa nad instytucjami publicznymi i agencjami regulacyjnymi. Działając pod przykrywką wszelakich "fundacji dobroczynnych" i "niezależnych ciał doradczych", można nie tylko dorobić się olbrzymiej fortuny (będąc przy tym zwolnionym z jakiegokolwiek podatku), ale - co najważniejsze - ma się możliwość manipulowania decyzjami tych, którzy tworzą prawa i przepisy, nadając tym samym kierunek historii. To wszystko razem daje tym ludziom moc wpływania na bieżące i przyszłe wydarzenia na świecie. A raczej nie tyle "wpływania", co bezpośredniego nimi sterowania.
Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu „Wielki Reset” i związanej z nim agendy technokratyczno-transhumanistycznej. Demaskuje plany „elit” wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i – co ważniejsze – nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.
Przez kilkanaście dni od ukazania się wywiadu na YouTube, obejrzało go prawie 3 miliony ludzi, po czym został przez YouTube usunięty. W uzasadnieniu podano, że film propaguje treści "wyraźnie kwestionujące skuteczność wytycznych lokalnych organów ds. ochrony zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji”, mimo że w nagraniu nie pada ani jedno słowo na temat powyższych kwestii.

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem generalnym firmy doradczej Solari Investment Advisory Services i wydawcą prestiżowego "Solari Report", byłym dyrektorem banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group.
Dzięki swej imponującej wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom na najwyższych szczeblach władzy (zarówno jawnej, jak i ukrytej), potrafi z niesamowitą przenikliwością interpretować trendy geopolityczne, gospodarcze i społeczne.
Catherine spędziła ostatnie 2 dekady ujawniając przekręty, zakulisowe działania i malwersacje finansowe kolejnych administracji rządowych, których miała okazję być świadkiem, gdy pracowała jako zastępca Komisarza Federalnego oraz zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George'a Busha seniora, a następnie jako główny doradca ds. finansów w administracji Billa Clintona.
Jako były pracownik administracji rządowej, Catherine ujawniła mechanizm nielegalnego pozyskiwania funduszy na tajne projekty agencji wojskowych i wywiadowczych finansowane z tzw. „czarnego budżetu” tworzonego m.in. przez sekretne przekierowanie bilionów (!!!) dolarów z budżetu państwa (zasilanego pieniędzmi podatników) na poczet tajnych operacji, w tym ukrywanych programów kosmicznych.

Link do strony głównej projektu 'Planet Lockdown, w ramach którego przeprowadzono już wiele podobnych wywiadów z wieloma prominentnymi postaciami z ruchu na rzecz wolności:
https://www.planetlockdownfilm.com/

Link do strony „Solari Report”:
https://home.solari.com/

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/cv19-a-fake-virus-a-coup-detat-to-stablish-a-global-slavery-technocracy/

Żyjemy w szalonych czasach, na świecie dzieją się niebywałe rzeczy. W związku z tym na moim kanale pojawiały się już różne szokujące treści. Lecz niniejsze nagranie to zdecydowanie jeden z najbardziej fascynujących, ale i najbardziej przerażających materiałów, jakie przyszło mi tłumaczyć. Momentami miałam wrażenie, że tłumaczę nie prawdziwą rozmowę, lecz ścieżkę dialogową do jakiegoś filmu science-fiction.

Jest to zapis rozmowy Todda Callendera z członkami niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa, która odbyła się w dn. 25 marca 2022 r. w ramach 97-ego posiedzenia Komisji.
W toku rozmowy Todd omawia rolę, jaką odgrywają szpitale, "szczepionki" na Covid i system 5G w trwającym globalnym ludobójstwie. Opowiada też o toczącym się federalnym postępowaniu sądowym w ramach pozwu zbiorowego przeciwko amerykańskiemu Departamentowi Obrony, Ministerstwu Zdrowia i FDA, który Todd złożył w sierpniu ubiegłego roku w imieniu członków amerykańskich służb zbrojnych w związku z przymusem "szczepień" na Covid.
Wywiad z Toddem trwa ok. 67 minut, a po nim zamieściłam kilka krótkich materiałów filmowych dotyczących zagadnień omawianych przez Todda w nagraniu. Miejcie na uwadze, że te filmiki dotyczą tylko technologii, które są jawne i oficjalnie dostępne, a przecież wiemy, że wiele wynalazków, zanim trafi na rynek cywilny, pierwotnie opracowywanych jest dla wojska i najpierw przez długi czas bada się je i testuje pod kątem ich zastosowań militarnych. Tak więc nie łudźmy się: to, co przedstawia się ludziom jako "najnowocześniejsze zdobycze technologii", to w rzeczywistości stare, od dawna istniejące rozwiązania, znane wojsku i służbom wywiadowczym od wielu dekad. Możemy sobie tylko wyobrażać, jakimi technologiami oni rzeczywiście dysponują...

Todd Callender jest amerykańskim prawnikiem specjalizującym się w dziedzinie prawa międzynarodowego, ubezpieczeń, podatków międzynarodowych, transakcji transgranicznych oraz zdrowia i niepełnosprawności.
Od ponad 20 lat pracuje w branży ubezpieczeń zdrowotnych i na życie. Analizuje globalne trendy w obszarze biomedycyny dotyczące ryzyka zachorowalności i śmiertelności w międzynarodowym kontekście prawnym. Pełni funkcję członka zarządu wielu międzynarodowych firm, m.in. jest dyrektorem generalnym dużej grupy ubezpieczeniowej.

Odkąd w 2021 r. po raz pierwszy natknęłam się na postać Todda Callendera, z zapartym tchem śledzę jego działalność i oglądam wszystkie wywiady z nim jakie tylko uda mi się znaleźć. Jestem pod głębokim wrażeniem jego wiedzy, doświadczenia i determinacji, z jaką broni prawa i wolności medycznej i z jaką dąży do pokonania zbrodniarzy odpowiedzialnych za operację "Covid-19" i trwające ludobójstwo.

Korzystając z okazji, że tym razem udało mi się stworzyć na tyle krótki opis pod filmem, że zostało jeszcze trochę znaków do wykorzystania, pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim widzom mojego kanału za oglądanie i rozpowszechnianie tych filmów i za wszelkie wyrazy wsparcia, jakie od Was otrzymuję!
Jestem bardzo szczęśliwa, że te treści trafiają do tak wielu osób. To nadaje sens całej mojej pracy i pozwala mi zachować nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone...
Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres email to [email protected]
Pozdrawiam wszystkim serdecznie!

Dodatkowe linki dla osób pragnących zgłębić tematy poruszane w nagraniu (wszystkie materiały w języku polskim):

Nowoczesne technologie wojskowe, globalne trendy strategiczne, wojna przyszłości:
www.prisonplanet.pl/trend_trak/czlowiek_w_kontekscie,p1289678933
www.prisonplanet.pl/polityka/przez_nbic_nato_bedzie,p193311236
www.prisonplanet.pl/?sid=&q=nbic
www.prisonplanet.pl/?sid=&q=darpa
www.prisonplanet.pl/audycje/audycja_prisonplanetpl_-,p1088280470
www.bitchute.com/video/joVXP6gk7HeZ/
www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/

"Szczepionki" na Covid jako narzędzie transhumanizacji w kontekście prawa patentowego, nowy gatunek człowieka:
www.bitchute.com/video/Jv9RyHOWamEw/

5G:
https://www.bitchute.com/video/KaIoLzCVn390/
https://www.bitchute.com/video/BFGyxESQIsec/
https://www.bitchute.com/video/rYq3mYxlHhsi/
https://www.bitchute.com/video/XKplAtZtwaCF/ (lektor) + https://www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/ (napisy)

Dwa wywiady z Duncanem O'Finioanem, który w latach 60-tych jako kilkuletni chłopiec został włączony do tajnego programu "Superżołnierz":
www.youtube.com/watch?v=zkI1_9XnIuo
www.youtube.com/watch?v=977S5uN0OuE

Raporty grupy La Quinta Columna dokumentujące zawartość nanotechnologii i samobudujących się struktur znalezionych w fiolkach ze „szczepionką” firmy Pfizer:
https://t.me/laquintacolumnainternational/168
https://t.me/laquintacolumnainternational/115

'Conplan 8888':
www.youtube.com/watch?v=kjn-fFDTjUs

Bez komentarza.

Polecam doskonałe opracowanie pt. "Skutek uboczny: Śmierć. 226 lat sukcesu propagandy szczepień", zawierające zbiór linków do badań naukowych, książek i artykułów obalających kłamliwe twierdzenia na temat rzekomego bezpieczeństwa szczepionek (zarówno tych tradycyjnie pojmowanych, jak i preparatów na Covid-19):
https://drive.proton.me/urls/6THJH93Q54#r0haSjoMKRAt

Wywiad Marii Zeee z Johnem O'Looney z dn. 13 lipca br.
John O'Looney jest przedsiębiorcą pogrzebowym z Wielkiej Brytanii, prowadzi zakład pogrzebowy Milton Keynes Family Funeral Services. Od samego początku "pandemii" bił na alarm i dzielił się swymi niepokojącymi doświadczeniami sięgającymi jeszcze listopada 2019, kiedy to podczas rozmowy z pracownikiem jednego ze szpitali dowiedział się, że w szpitalach budowane są dodatkowe kostnice w ramach przygotowań do "czegoś naprawdę dużego".

W niniejszym programie John omawia temat włóknistych, elastycznych skrzepo-podobnych struktur znajdowanych przez balsamistów z całego świata w ciałach osób zmarłych po "szczepionce" na Covid. Ujawnia też szokujące informacje dotyczące ukrywania przez szpitale masowych zgonów niemowląt.

Niedawno Mike Adams przeprowadził na żywo w programie "Info Wars" analizę mikroskopową tych struktur pobranych od osób zmarłych po "szczepionce" (zdjęcia z analizy dostępne są tu: www.vaccines.news/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html, a dzięki pracy kolegi z kanału Hiszpańscy Naukowcy Po Polsku jest też dostępna polska wersja tego odcinka "Info Wars": www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/150 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/151 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/152 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/153)
Mike kontynuuje badania, starając się dowiedzieć jak najwięcej o tych biostrukturach. Jak dotąd udało mu się ustalić co następuje:
Zdecydowanie NIE są to skrzepy krwi. Nie są zbudowane z ludzkich tkanek i mają zupełnie inne proporcje pierwiastkowe minerałów niż te występujące w ludzkiej tkance. Nie wydają się też być pasożytami. Są to samobudujące się struktury (samoczynnie składają się poprzez jakiś nieznany na razie mechanizm). Wygląda na to, że pobierają pierwiastki przewodzące prąd z krążącej krwi i włączają je do swej struktury, co skutkuje wyższymi stężeniami tych pierwiastków (Al, Sn, Na) niż w ludzkiej krwi.

Więcej zdjęć i nagrań przedstawiających te biostruktury:
www.rumble.com/v11qcta-unbelievable-blood-clots-video-from-embalmer-richard-hirschman.html
www.ambassadorlove.wordpress.com/2022/06/18/transhumanist-nightmare-nanowires-torture-the-vaxxed-and-scaffold-new-tissue/
www.rumble.com/v1ctq5n-richard-hirschman-warning-extremely-graphic-structures-killing-injected-1-y.html
www.rumble.com/vtx2oy-white-mystery-clots-scientists-weighing-in-from-all-over-the-world.html
www.rumble.com/v1964qj-new-embalmer-steps-forward-with-horrific-post-jab-clots.html
www.totalityofevidence.com/embalmers-are-finding-unusual-blood-clots/
www.infowars.com/posts/watch-doctor-shocked-by-epidemic-of-mysterious-clots-found-in-suddenly-deceased-vaccinated-adults/
www.gettr.com/post/p1hroyce14c
www.rumble.com/vw7u64-dr.-jane-ruby-warning-extremely-graphic-stop-getting-vaccinated-immediately.html

Dodatkowe linki:

FDA zatwierdza "szczepionkę" na Covid dla dzieci od 6-go miesiąca życia mimo badań udowadniających, że zaszczepione dzieci mają o 30200% (!) większe ryzyko zgonu niż niezaszczepione:
www.expose-news.com/2022/06/20/fda-covid-vaccine-babies-data-303x-more-likely-die/

Badanie FDA i CDC z lutego br. pokazuje, że "szczepionka" na Covid zwiększa ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000%:
www.expose-news.com/2022/02/25/fda-study-covid-vaccination-increases-kids-risk-myocarditis-13000-percent/

Oficjalny raport rządu Wielkiej Brytanii ujawnia, że dzieci, którym podano „szczepionkę” na Covid-19 są 4423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione oraz o 136333% bardziej narażone na śmierć z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione:
www.expose-news.com/2022/07/27/uk-gov-vaccinated-children-increased-mortality/

Szkocka agencja rządowa Public Health Scotland ujawniła, że niemowlęta zaczęły nagle umierać w tempie o 300% wyższym niż normalnie. Agencja twierdzi, że przyczyna tych zgonów "pozostaje tajemnicą". To już druga w ciągu 6 miesięcy fala zgonów niemowląt w Szkocji. Pierwsza miała miejsce we wrześniu 2021, a druga w marcu 2022. Oba skoki zgonów idealnie zbiegają się w czasie z rozpoczęciem podawania "szczepionki" na Covid kobietom w ciąży:
www.vaccinedeaths.com/2022-05-17-babies-scotland-dying-rate-300percent-higher-normal.html

Dane brytyjskiego rządu ujawniają, że od czasu, gdy "szczepionkę" zaczęto podawać nastolatkom, w 2021 nastąpił 53% wzrost liczby zgonów ze wszystkich przyczyn wśród chłopców w wieku 15-19 lat. Każdy skok liczby zgonów idealnie korelował ze skokiem podawania tej grupie wiekowej pierwszej, drugiej i trzeciej dawki preparatu:
www.expose-news.com/2022/06/21/fda-covid-vaccine-babies-53percent-increae-deaths/

Na dzień 12 czerwca br. "szczepionki" na Covid w samych Stanach Zjednoczonych spowodowały zgon 125 dzieci, niepełnosprawność tysiąca dzieci i poważne powikłania u 50 tysięcy dzieci:
www.expose-news.com/2022/06/12/children-injured-covid-vaccination-usa/

www://drive.proton.me/urls/TRDAA35YVC#afsYWEBGAqVm

Wywiad Marii Zeee z Johnem O'Looney z dn. 13 lipca br.
John O'Looney jest przedsiębiorcą pogrzebowym z Wielkiej Brytanii, prowadzi zakład pogrzebowy Milton Keynes Family Funeral Services. Od samego początku "pandemii" bił na alarm i dzielił się swymi niepokojącymi doświadczeniami sięgającymi jeszcze listopada 2019, kiedy to podczas rozmowy z pracownikiem jednego ze szpitali dowiedział się, że w szpitalach budowane są dodatkowe kostnice w ramach przygotowań do "czegoś naprawdę dużego".

W niniejszym programie John omawia temat włóknistych, elastycznych skrzepo-podobnych struktur znajdowanych przez balsamistów z całego świata w ciałach osób zmarłych po "szczepionce" na Covid. Ujawnia też szokujące informacje dotyczące ukrywania przez szpitale masowych zgonów niemowląt.

Niedawno Mike Adams przeprowadził na żywo w programie "Info Wars" analizę mikroskopową tych struktur pobranych od osób zmarłych po "szczepionce" (zdjęcia z analizy dostępne są tu: www.vaccines.news/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html, a dzięki pracy kolegi z kanału Hiszpańscy Naukowcy Po Polsku jest też dostępna polska wersja tego odcinka "Info Wars": www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/150 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/151 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/152 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/153)
Mike kontynuuje badania, starając się dowiedzieć jak najwięcej o tych biostrukturach. Jak dotąd udało mu się ustalić co następuje:
Zdecydowanie NIE są to skrzepy krwi. Nie są zbudowane z ludzkich tkanek i mają zupełnie inne proporcje pierwiastkowe minerałów niż te występujące w ludzkiej tkance. Nie wydają się też być pasożytami. Są to samobudujące się struktury (samoczynnie składają się poprzez jakiś nieznany na razie mechanizm). Wygląda na to, że pobierają pierwiastki przewodzące prąd z krążącej krwi i włączają je do swej struktury, co skutkuje wyższymi stężeniami tych pierwiastków (Al, Sn, Na) niż w ludzkiej krwi.

Więcej zdjęć i nagrań przedstawiających te biostruktury:
www.rumble.com/v11qcta-unbelievable-blood-clots-video-from-embalmer-richard-hirschman.html
www.ambassadorlove.wordpress.com/2022/06/18/transhumanist-nightmare-nanowires-torture-the-vaxxed-and-scaffold-new-tissue/
www.rumble.com/v1ctq5n-richard-hirschman-warning-extremely-graphic-structures-killing-injected-1-y.html
www.rumble.com/vtx2oy-white-mystery-clots-scientists-weighing-in-from-all-over-the-world.html
www.rumble.com/v1964qj-new-embalmer-steps-forward-with-horrific-post-jab-clots.html
www.totalityofevidence.com/embalmers-are-finding-unusual-blood-clots/
www.infowars.com/posts/watch-doctor-shocked-by-epidemic-of-mysterious-clots-found-in-suddenly-deceased-vaccinated-adults/
www.gettr.com/post/p1hroyce14c
www.rumble.com/vw7u64-dr.-jane-ruby-warning-extremely-graphic-stop-getting-vaccinated-immediately.html

Dodatkowe linki:

FDA zatwierdza "szczepionkę" na Covid dla dzieci od 6-go miesiąca życia mimo badań udowadniających, że zaszczepione dzieci mają o 30200% (!) większe ryzyko zgonu niż niezaszczepione:
www.expose-news.com/2022/06/20/fda-covid-vaccine-babies-data-303x-more-likely-die/

Badanie FDA i CDC z lutego br. pokazuje, że "szczepionka" na Covid zwiększa ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000%:
www.expose-news.com/2022/02/25/fda-study-covid-vaccination-increases-kids-risk-myocarditis-13000-percent/

Oficjalny raport rządu Wielkiej Brytanii ujawnia, że dzieci, którym podano „szczepionkę” na Covid-19 są 4423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione oraz o 136333% bardziej narażone na śmierć z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione:
www.expose-news.com/2022/07/27/uk-gov-vaccinated-children-increased-mortality/

Szkocka agencja rządowa Public Health Scotland ujawniła, że niemowlęta zaczęły nagle umierać w tempie o 300% wyższym niż normalnie. Agencja twierdzi, że przyczyna tych zgonów "pozostaje tajemnicą". To już druga w ciągu 6 miesięcy fala zgonów niemowląt w Szkocji. Pierwsza miała miejsce we wrześniu 2021, a druga w marcu 2022. Oba skoki zgonów idealnie zbiegają się w czasie z rozpoczęciem podawania "szczepionki" na Covid kobietom w ciąży:
www.vaccinedeaths.com/2022-05-17-babies-scotland-dying-rate-300percent-higher-normal.html

Dane brytyjskiego rządu ujawniają, że od czasu, gdy "szczepionkę" zaczęto podawać nastolatkom, w 2021 nastąpił 53% wzrost liczby zgonów ze wszystkich przyczyn wśród chłopców w wieku 15-19 lat. Każdy skok liczby zgonów idealnie korelował ze skokiem podawania tej grupie wiekowej pierwszej, drugiej i trzeciej dawki preparatu:
www.expose-news.com/2022/06/21/fda-covid-vaccine-babies-53percent-increae-deaths/

Na dzień 12 czerwca br. "szczepionki" na Covid w samych Stanach Zjednoczonych spowodowały zgon 125 dzieci, niepełnosprawność tysiąca dzieci i poważne powikłania u 50 tysięcy dzieci:
www.expose-news.com/2022/06/12/children-injured-covid-vaccination-usa/

www://drive.proton.me/urls/TRDAA35YVC#afsYWEBGAqVm

Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach (www.web.archive.org/web/20220705153241/https://www.un.org/en/chronicle/article/benefits-world-hunger).
Warto przytoczyć krótki jego fragment, jako wymowny komentarz do niniejszego nagrania:
"Czasami mówimy o głodzie na świecie, jakby był plagą, którą wszyscy chcieliby zlikwidować. [...] Głód ma wielką pozytywną wartość dla wielu ludzi. W istocie jest podstawą funkcjonowania światowej gospodarki. Głodni ludzie są najbardziej produktywni, zwłaszcza tam, gdzie potrzebna jest praca fizyczna.[...] Dla tych, którzy są uzależnieni od dostępności taniej siły roboczej, głód jest podstawą ich bogactwa. [...] Duża część literatury dotyczącej głodu mówi o tym, jak ważne jest zapewnienie ludziom dobrego odżywiania, aby mogli być bardziej produktywni. To nonsens. Nikt nie pracuje ciężej niż głodni ludzie. [...] Dla tych z nas, którzy znajdują się na szczycie drabiny społecznej, zakończenie głodu na świecie byłoby katastrofą. Gdyby nie było głodu na świecie, kto orałby pola? Kto zbierałby nasze warzywa? Kto pracowałby w zakładach utylizacyjnych? Kto czyściłby nasze toalety? [...] Dla wielu z nas głód nie jest problemem, ale atutem."

Obecnie sytuacja wygląda tak: rządy na całym świecie, w ramach "walki ze zmianami klimatycznymi" płacą rolnikom za niszczenie swych plonów, ubój swych zwierząt, zaprzestanie dalszych upraw i pozbycie się swej ziemi....... nakazują ograniczyć emisję CO2 i azotu (czyli pierwiastków absolutnie niezbędnych roślinom do życia)....... i to w sytuacji niedoboru nawozów oraz pogłębiającej się globalnej recesji....... w obliczu rekordowej inflacji i coraz to bardziej rosnących kosztów życia....... w momencie, gdy sankcje na Rosję odcięły Europę od podstawowych surowców energetycznych....... a zakłady przetwórstwa spożywczego masowo płoną na skutek tajemniczych niewyjaśnionych pożarów.......
Już dawno przekroczyliśmy punkt, w którym można by uznać to wszystko za przypadek, prawda?
Ujmę to w ten sposób: gdyby rządy próbowały celowo zubożyć i zagłodzić swych obywateli, co dokładnie robiłyby inaczej?

Link do części 2 niniejszej kompilacji:
https://www.bitchute.com/video/naVcYZutuEK8/

Interaktywna mapa przedstawiająca lokalizację zniszczonych w ostatnim czasie zakładów produkcji żywności na całym świecie:
www.zeemaps.com/view?group=4410859&x=-89.849631&y=44.059004&z=14

Premier australijskiego stanu Victoria, Dan Andrews, uchwalił prawo zakazujące uprawy własnej żywności:
www.principia-scientific.com/australian-passes-a-law-banning-growing-your-own-food/

Artykuły na temat celowo wywoływanego kryzysu żywnościowego:
www.off-guardian.org/category/war-on-food/
www.off-guardian.org/2022/04/25/5-signs-they-are-creating-a-food-crisis/
www.iceagefarmer.com
www.zerohedge.com/geopolitical/food-shortages-six-months-globalists-are-telling-us-what-happens-next
www.expose-news.com/2021/09/13/food-shortages-are-they-a-consequence-or-are-they-by-design/
www.coreysdigs.com/global/new-controlled-food-system-is-now-in-place-and-they-will-stop-at-nothing-to-accelerate-their-control/
www.childrenshealthdefense.org/defender/globalists-takeover-food-system-control-cola/
www.expose-news.com/2022/05/24/western-leaders-manipulating-food-shortages/
www.technocracy.news/the-insidious-technocrat-war-on-food-and-human-diet/
www.technocracy.news/rockefeller-agenda-at-work-the-great-reset-of-the-u-s-food-system/
www.pjmedia.com/news-and-politics/stacey-lennox/2022/07/13/sri-lanka-is-the-future-the-global-elites-want-for-everyone-n1611148
www.technocracy.news/un-2030-agendas-lust-for-control-is-behind-global-energy-shortages/
www.prisonplanet.pl/ekonomia/to_juz_powazny_trend_w,p345423720
www.prisonplanet.pl/polityka/chaos_przed_nami_-_energia,p1023751528
www.westernstandard.news/news/exclusive-food-shortages-magnified-by-string-of-destroyed-food-processing-facilities/article_c5e4d4c3-325f-56b4-9089-8b8a69fe7d1f.html
www.principia-scientific.com/are-the-globalists-stepping-up-their-plan-to-create-energy-food-shortages/

Linki do artykułów warunkujących ludzi do akceptacji syntetycznej żywności, jedzenia insektów i chwastów oraz picia wody ze ścieków (oczywiście w celu "ratowania planety przed zmianami klimatu"):
www.weforum.org/agenda/2021/07/why-we-need-to-give-insects-the-role-they-deserve-in-our-food-systems
www.summit.news/2021/01/14/eu-gives-go-ahead-for-eating-worms/
www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/
www.petfoodprocessing.net/articles/15939-canadian-government-invests-85-million-in-insect-production
www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon/
www.inews.co.uk/news/environment/edible-insects-scientists-plan-to-feed-primary-school-children-locusts-and-mealworms-to-make-the-uk-greener-1657372

Najnowszy odcinek prowadzonego przez Josepha P. Farrella podcastu 'Wieści i opinie z Nefarium' (www.gizadeathstar.com/news-and-views/), nagrany 14 lipca br.
Joseph porusza w nim temat bieżących wydarzeń i zakulisowych działań w obszarze systemu finansowego, omawiając dwa niedawno opublikowane artykuły:
1. "400 tysięcy Chińczyków w jednej chwili straciło oszczędności całego życia":
www.armstrongeconomics.com/world-news/corruption/400000-chinese-lose-their-life-savings-instantly/
2. "Demokraci domagają się 650 miliardów dolarów pomocy MFW dla Ukrainy w formie SDR-ów": www.zerohedge.com/economics/democrats-demand-650-billion-imf-aid-ukraine-war-relief-form-sdrs

Urodzony w 1957 r. w Południowej Dakocie Joseph P. Farrell jest naukowcem, badaczem dokumentów, autorem książek i komentatorem bieżących wydarzeń.
Uzyskał licencjat z nauk biblijnych i filozofii, magisterium z nauk historycznych i teologicznych oraz doktorat z patrystyki na Uniwersytecie w Oxfordzie.
Po trwającym całe życie okresie fascynacji historią alternatywną, starożytnymi tekstami, nauką i technologią, w 2001 r. Joseph sam zaczął pisać na te tematy. Stworzył oszałamiającą serię książek, w których na przecięciu wielu dyscyplin naukowych zgłębia różnorakie obszary: od czeluści systemu finansowego, poprzez transhumanizm, tajne technologie, ukrytą historię Trzeciej i Czwartej Rzeszy, aż po filizofię i symbolikę okultystyczną.
Od szóstego roku życia Joseph P. Farrell uczył się gry na organach piszczałkowych. W wolnych chwilach komponuje muzykę klasyczną dla przyjaciół i rodziny. Gra również na klawesynie.

Strona Josepha P. Farrela:
https://gizadeathstar.com

Wybrane książki Josepha P. Farrella:

"Tajemnice zunifikowanej teorii pola" ("Secrets of the Unified Field")

"Kamień Filozoficzny" ("The Philosophers' Stone")

"Banksterzy Babilonu" ("Babylon's Banksters")

"Transhumanizm: Grimoire Alchemicznych Ołtarzy i Agend Transformacji Człowieka"
("Transhumanism: A Grimoire of Alchemical Altars and Agendas for the Transformation of Man")

"Lyndon Johnson i spisek w celu zabicia Kennedy'ego" ("LBJ and the Conspiracy to Kill Kennedy")

"Tajne wojny i rozpadające się cywilizacje: Tajny program kosmiczny, niebiańskie operacje psychologiczne i ukryte konflikty" ("Covert Wars and Breakaway Civilizations: The Secret Space Program, Celestial Psyops, and Hidden Conflicts")

"Finansowe żmije z Wenecji: Alchemiczny pieniądz, magiczna fizyka i bankowość w Średniowieczu i Renesansie ("The Financial Vipers of Venice: Alchemical Money, Magical Physics, and Banking in the Middle Ages and Renaissance")

"Trzecia droga: Nazi International, Unia Europejska i korporacyjny faszyzm" ("The Third Way: The Nazi International, The European Union, and Corporate Fascism")

"Ukryte finanse, nielegalne sieci i tajne czary: międzynarodówka faszystowska, 9/11 i spenetrowane operacje" ("Hidden Finance, Rogue Networks, and Secret Sorcery: the Fascist International, 9/11, and Penetrated Operations")

Krótkie nagranie będące ciekawym uzupełnieniem dwóch filmików, które niedawno pojawiły się na moim kanale: dyskusji z Jamesem Corbettem na temat wojny piątej generacji i wojny psychologicznej (https://www.bitchute.com/video/Bg58IMh1k30Z/ - wersja z lektorem + https://www.bitchute.com/video/CQKr1N0vjX96/ - wersja z napisami) oraz nagrania o wykorzystywaniu częstotliwości radiowych i mikrofalowych do manipulacji ludzkimi emocjami i zachowaniem: (https://www.bitchute.com/video/XKplAtZtwaCF/ - wersja z lektorem + https://www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/ - wersja z napisami)

Polecam też inne wywiady z panią Ewą, przekazuje ona wiele cennych informacji, szczególnie na temat technologii kontroli umysłu i ciała, ale też na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie.
Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.youtube.com/channel/UCgdiQAqYb9MV9jAOyoyYIZQ
https://www.prisonplanet.pl/?sid=&q=nbic
https://www.prisonplanet.pl/polityka/przez_nbic_nato_bedzie,p193311236
https://www.prisonplanet.pl/trend_trak/czlowiek_w_kontekscie,p1289678933
https://www.prisonplanet.pl/?sid=&q=darpa
https://www.innovationhub-act.org/sites/default/files/2021-01/20210122_CW%20Final.pdf
https://stopzet.pl

Pozdrawiam Was wszystkich, dziękuję za odwiedzanie mojego kanału oraz za wszystkie przejawy Waszego wsparcia!
:-)

Zapis rozmowy, która odbyła się 29 marca br. w ramach podcastu 'Vermont Independent'. Jest to dyskusja na temat wojny piątej generacji, ze szczególnym uwzględnieniem wojny psychologicznej. Gościem programu jest James Corbett, wielokrotnie nagradzany niezależny kanadyjski dziennikarz prowadzący stronę 'The Corbett Report' (www.corbettreport.com) poświęconą analizie bieżących wydarzeń na świecie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii.
Na końcu nagrania, po zakończeniu wywiadu, znajduje się mały bonus.

Czym jest wojna piątej generacji? W wielkim skrócie, jest to wojna prowadzona przede wszystkim za pomocą środków niemilitarnych, takich jak naciski polityczne, sankcje ekonomiczne, ataki na kluczowe węzły infrastruktury, etc.
Współczesne działania militarne dalece wykraczają poza to, co większość ludzi tradycyjnie rozumie jako „wojnę” (konflikt zbrojny toczony przy użyciu konwencjonalnych broni w przestrzeni powietrznej, lądowej i morskiej). Dzisiejsza wojna oprócz wymiaru militarnego ma też wymiar informacyjny, socjoekonomiczny, technologiczny, cybernetyczny, neurokognitywny, geoinżynieryjny, ideologiczny, religijny, kulturowy, a nawet duchowy.
Jednym z kluczowych obszarów wojny piątej generacji jest wojna psychologiczna, bazująca na wykorzystaniu różnorakich technik manipulacji poglądami i przekonaniami obywateli (inżynieria społeczna, propaganda, inicjowanie sprzecznych narracji, kampanie dezinformacyjne służące destabilizacji, polaryzacji opinii i kształtowaniu określonych nastrojów społecznych, finansowanie „spontanicznych” ruchów i protestów, itp.). Zamiast skupiać się na fizycznym pokonaniu wroga, steruje się jego zachowaniem.

Istotę sprawy dobrze oddaje cytat z artykułu Jamesa Corbetta pt. „Twój przewodnik po wojnie piątej generacji” (corbettreport.substack.com/p/your-guide-to-fifth-generation-warfare):
„Wojna piątej generacji to wszechogarniająca wojna, która toczy się obecnie na całym świecie i w którą zaangażowani są praktycznie wszyscy na tej planecie - młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety, wojskowi i cywile. Jest to wojna prowadzona przeciwko nam wszystkim przez nasze rządy i organizacje międzynarodowe. Toczy się ona przeciwko każdemu z nas i jest to walka o dominację w pełnym spektrum nad każdym aspektem naszego życia: naszymi ruchami i interakcjami, naszymi transakcjami, a nawet naszymi najskrytszymi myślami, uczuciami i pragnieniami. Rządy na całym świecie współpracują z korporacjami, aby wykorzystać technologię do kontrolowania nas aż do poziomu genomu i nie zatrzymają się, dopóki każda osoba, która się im opiera, nie zostanie ujarzmiona lub wyeliminowana. Najbardziej niewiarygodne w tym wszystkim jest to, że większość ofiar tej wojny nie tylko nie rozumie, że są w niej uczestnikami, ale nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ona w ogóle ma miejsce.”

Kolejny wiele mówiący cytat pochodzi z raportu na temat wojny kognitywnej opracowanego w 2020 r. przez Dowództwo Rozwoju Działań Wojennych NATO (www.prisonplanet.pl/files/96577242/file/20210122_CW_Final.pdf), którego autorzy zupełnie otwarcie przyznają, że celem współczesnej wojny jest atakowanie społeczeństw, a nie jednostek wojskowych, a dzisiejsi stratedzy wojenni jako główne zagrożenie postrzegają populację własnych krajów:
"Charakter działań wojennych uległ zmianie. Większość obecnych konfliktów pozostaje poniżej progu tradycyjnie przyjętej definicji działań wojennych. Za nową domenę wojny uważany jest obecnie ludzki umysł. Wojna kognitywna bazuje na użyciu podstępu. Zakłóca procesy myślowe i reakcje na wydarzenia w sposób stopniowy i subtelny, ale z czasem przynoszący znaczące szkodliwe skutki. Wojna ta ma uniwersalny zasięg, od jednostki po państwa i organizacje wielonarodowe. Żywi się technikami dezinformacji i propagandy, których celem jest psychiczne wyczerpanie receptorów informacji. Każdy z nas w różnym stopniu się do niej przyczynia, świadomie lub podświadomie dostarczając bezcennej wiedzy o społeczeństwie, zwłaszcza w otwartych społeczeństwach Zachodu. Wiedza ta może być następnie łatwo wykorzystana jako broń. Niezależnie od natury i przedmiotu działań wojennych, zawsze sprowadzają się one do starcia ludzkiej woli, a zatem tym, co definiuje zwycięstwo, jest zdolność do narzucenia oponentowi pożądanego zachowania. Polem bitwy XXI wieku jest ludzki umysł. Zachodnie siły zbrojne muszą ściślej współpracować ze środowiskiem akademickim, aby wykorzystać do celów militarnych nauki społeczne i humanistyczne oraz pomóc w rozwijaniu zdolności NATO do prowadzenia wojny kognitywnej.”

Ciekawe linki na ten temat:
www.vademecumbezpieczenstwainformacyjnego.up.krakow.pl/2020/03/12/wojna-czwartej-generacji-koncepcje-wojny-nowej-generacji/
www.prisonplanet.pl/polityka/niewidzialna_wojna,p214365360
www.youtube.com/watch?v=9CU89iZnpeM
www.nato.int/docu/review/pl/articles/2021
www.vigilantcitizen.com/vigilantreport/ghosts-in-the-machine-the-highly-symbolic-video-by-the-u-s-armys-psyop-division/

Zapis rozmowy, która odbyła się 29 marca br. w ramach podcastu 'Vermont Independent'. Jest to dyskusja na temat wojny piątej generacji, ze szczególnym uwzględnieniem wojny psychologicznej. Gościem programu jest James Corbett, wielokrotnie nagradzany niezależny kanadyjski dziennikarz prowadzący stronę 'The Corbett Report' (www.corbettreport.com) poświęconą analizie bieżących wydarzeń na świecie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii.
Na końcu nagrania, po zakończeniu wywiadu, znajduje się mały bonus.

Czym jest wojna piątej generacji? W wielkim skrócie, jest to wojna prowadzona przede wszystkim za pomocą środków niemilitarnych, takich jak naciski polityczne, sankcje ekonomiczne, ataki na kluczowe węzły infrastruktury, etc.
Współczesne działania militarne dalece wykraczają poza to, co większość ludzi tradycyjnie rozumie jako „wojnę” (konflikt zbrojny toczony przy użyciu konwencjonalnych broni w przestrzeni powietrznej, lądowej i morskiej). Dzisiejsza wojna oprócz wymiaru militarnego ma też wymiar informacyjny, socjoekonomiczny, technologiczny, cybernetyczny, neurokognitywny, geoinżynieryjny, ideologiczny, religijny, kulturowy, a nawet duchowy.
Jednym z kluczowych obszarów wojny piątej generacji jest wojna psychologiczna, bazująca na wykorzystaniu różnorakich technik manipulacji poglądami i przekonaniami obywateli (inżynieria społeczna, propaganda, inicjowanie sprzecznych narracji, kampanie dezinformacyjne służące destabilizacji, polaryzacji opinii i kształtowaniu określonych nastrojów społecznych, finansowanie „spontanicznych” ruchów i protestów, itp.). Zamiast skupiać się na fizycznym pokonaniu wroga, steruje się jego zachowaniem.

Istotę sprawy dobrze oddaje cytat z artykułu Jamesa Corbetta pt. „Twój przewodnik po wojnie piątej generacji” (corbettreport.substack.com/p/your-guide-to-fifth-generation-warfare):
„Wojna piątej generacji to wszechogarniająca wojna, która toczy się obecnie na całym świecie i w którą zaangażowani są praktycznie wszyscy na tej planecie - młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety, wojskowi i cywile. Jest to wojna prowadzona przeciwko nam wszystkim przez nasze rządy i organizacje międzynarodowe. Toczy się ona przeciwko każdemu z nas i jest to walka o dominację w pełnym spektrum nad każdym aspektem naszego życia: naszymi ruchami i interakcjami, naszymi transakcjami, a nawet naszymi najskrytszymi myślami, uczuciami i pragnieniami. Rządy na całym świecie współpracują z korporacjami, aby wykorzystać technologię do kontrolowania nas aż do poziomu genomu i nie zatrzymają się, dopóki każda osoba, która się im opiera, nie zostanie ujarzmiona lub wyeliminowana. Najbardziej niewiarygodne w tym wszystkim jest to, że większość ofiar tej wojny nie tylko nie rozumie, że są w niej uczestnikami, ale nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ona w ogóle ma miejsce.”

Kolejny wiele mówiący cytat pochodzi z raportu na temat wojny kognitywnej opracowanego w 2020 r. przez Dowództwo Rozwoju Działań Wojennych NATO (www.prisonplanet.pl/files/96577242/file/20210122_CW_Final.pdf), którego autorzy zupełnie otwarcie przyznają, że celem współczesnej wojny jest atakowanie społeczeństw, a nie jednostek wojskowych, a dzisiejsi stratedzy wojenni jako główne zagrożenie postrzegają populację własnych krajów:
"Charakter działań wojennych uległ zmianie. Większość obecnych konfliktów pozostaje poniżej progu tradycyjnie przyjętej definicji działań wojennych. Za nową domenę wojny uważany jest obecnie ludzki umysł. Wojna kognitywna bazuje na użyciu podstępu. Zakłóca procesy myślowe i reakcje na wydarzenia w sposób stopniowy i subtelny, ale z czasem przynoszący znaczące szkodliwe skutki. Wojna ta ma uniwersalny zasięg, od jednostki po państwa i organizacje wielonarodowe. Żywi się technikami dezinformacji i propagandy, których celem jest psychiczne wyczerpanie receptorów informacji. Każdy z nas w różnym stopniu się do niej przyczynia, świadomie lub podświadomie dostarczając bezcennej wiedzy o społeczeństwie, zwłaszcza w otwartych społeczeństwach Zachodu. Wiedza ta może być następnie łatwo wykorzystana jako broń. Niezależnie od natury i przedmiotu działań wojennych, zawsze sprowadzają się one do starcia ludzkiej woli, a zatem tym, co definiuje zwycięstwo, jest zdolność do narzucenia oponentowi pożądanego zachowania. Polem bitwy XXI wieku jest ludzki umysł. Zachodnie siły zbrojne muszą ściślej współpracować ze środowiskiem akademickim, aby wykorzystać do celów militarnych nauki społeczne i humanistyczne oraz pomóc w rozwijaniu zdolności NATO do prowadzenia wojny kognitywnej.”

Ciekawe linki na ten temat:
www.vademecumbezpieczenstwainformacyjnego.up.krakow.pl/2020/03/12/wojna-czwartej-generacji-koncepcje-wojny-nowej-generacji/
www.prisonplanet.pl/polityka/niewidzialna_wojna,p214365360
www.youtube.com/watch?v=9CU89iZnpeM
www.nato.int/docu/review/pl/articles/2021
www.vigilantcitizen.com/vigilantreport/ghosts-in-the-machine-the-highly-symbolic-video-by-the-u-s-armys-psyop-division/

Film dokumentalny z 2019 r. będący zapisem wywiadu z Shoshaną Zuboff, autorką książki „Wiek kapitalizmu inwigilacji. Walka o przyszłość ludzkości na nowej granicy władzy” („Age of Surveillance Capitalism: the Fight for a Human Future at the New Frontier of Power”) z 2019 r., uważaną za jedną z najważniejszych książek o gospodarce i społeczeństwie XXI wieku. Autorka analizuje społeczne, polityczne i ekonomiczne skutki upowszechnienia technologii cyfrowych, które zdominowały rynek na przestrzeni ostatnich 20 lat, oraz definiuje zupełnie nowy porządek ekonomiczny, tzw. kapitalizm nadzoru (surveillance capitalism), w którym użytkownicy technologii są postrzegani nie jako konsumenci, ani nawet nie jako produkty, lecz jedynie jako źródło danych. Ludzkie doświadczenie jest tu niczym więcej jak darmowym surowcem do produkcji danych behawioralnych, które są następnie przetwarzane w produkty do analizy predykcyjnej, a te z kolei są przedmiotem obrotu na rynkach prognoz przyszłych ludzkich zachowań. A najpewniejszym sposobem przewidywania ludzkich zachowań jest... samodzielne ich kształtowanie. I tak oto, dzięki narzędziom cyfrowym umożliwiającym bezprecedensową inwigilację i kontrolę społeczną, kapitalizm nadzoru manipuluje zachowaniem setek milionów ludzi w ten sposób, by przybrało ono pożądane formy i przekuwało się na realne działania przynoszące finansowe korzyści przedsiębiorcom. Dokonawszy cyfrowej kolonizacji znacznej części świata, giganci z Doliny Krzemowej dosłownie podporządkowali naturę ludzką dynamice rynku, zredukowali ludzi do roli zasobów, całkowicie ograbionych z prywatności i intymności, których najbardziej osobiste przeżycia i doznania są bezpardonowo eksploatowane pod przykrywką różnych „ułatwiających życie” usług.

Shoshana Zuboff to amerykańska psycholog społeczna, filozof i wykładowca. Jest emerytowanym profesorem na wydziale Zarządzania Przedsiębiorstwem w Harvard Business School oraz byłym pracownikiem naukowym Berkman Center for Internet and Society w Harvard Law School. W 1993 r. założyła w Harvard Business School program edukacji kadry kierowniczej „Odyssey”, który wkrótce stał się znany jako najlepszy tego typu program na świecie. Od września 2020 r. jest jednym z 25 członków grupy Real Facebook Oversight Board, niezależnego panelu ekspertów monitorującego działania i politykę Facebooka pod kątem jego wpływu na procesy polityczne w USA.
Uzyskała doktorat z psychologii społecznej na Uniwersytecie Harvard i licencjat z filozofii na Uniwersytecie w Chicago. Laureatka stypendium naukowego Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego.
Zasiada w radzie zarządu Centrum Rozwoju i Przedsiębiorczości Legatum na prestiżowej uczelni technicznej Massachusetts Institute of Technology, a także w radzie organizacji The Natural Resources Council of Maine zajmującej się ochroną środowiska, oraz organizacji The Heartwood Regional Theatre Company promującej twórczość i edukację teatralną.
Profesor Zuboff prowadzi liczne wykłady i seminaria, jest konsultantem wielu przedsiębiorstw i rządów na całym świecie. Opublikowała dziesiątki artykułów, esejów i recenzji książek na temat technologii informatycznych, a także historii i przyszłości zarządzania i rynku pracy. Jej wykłady na temat społeczeństwa informacyjnego są prezentowane na stałej wystawie muzeum Smithsonian American Art Museum poświęconej erze informacyjnej. W 2004 r. roku firma Strategy+Business przyznała profesor Zuboff wyróżnienie w kategorii „Kreatywny Umysł” i opisała ją jako „nieszablonowy guru zarządzania, jeden z najbardziej bystrych i niekonwencjonalnych umysłów naszych czasów”, a w 2006 r. umieściła ją na liście jedenastu najbardziej oryginalnych myślicieli biznesu na świecie. Z kolei flagowe wydawnictwo Uniwersytetu w Bostonie, magazyn „Bostonia”, uznał profesor Zuboff za jedną z „Pięciu Najmądrzejszych Ludzi Bostonu”.
Oprócz „Wieku kapitalizmu inwigilacji”, Shoshana Zuboff napisała jeszcze 2 książki: „W dobie inteligentnej maszyny: przyszłość pracy i władzy” („In the Age of the Smart Machine: The Future of Work and Power”), która już w 1988 r. przewidywała w jaki sposób technologie informacyjne zrewolucjonizują rynek pracy, oraz „Gospodarka Wsparcia: Dlaczego korporacje zawodzą jednostki oraz Następny epizod kapitalizmu” („The Support Economy: Why Corporations Are Failing Individuals and the Next Episode of Capitalism”), która już w 2002 r. prognozowała dynamiczny wzrost ilości personalizowanych cyfrowych produktów i usług.

Link do filmu dokumentalnego „Dylemat społeczny” („The Social Dilemma”), który porusza podobną tematykę. Film prezentuje wywiady z byłymi i obecnymi pracownikami największych gigantów technologicznych, którzy ujawniają kulisy funkcjonowania tych firm oraz popularnych platform społecznościowych i dzielą się swymi obawami co do niepokojącego kierunku zmian zachodzących w nowym paradygmacie ekonomicznym, którego paliwem stały się cyfrowe dane.
https://www.cda.pl/video/641800465 (film z polskim lektorem)

Mimo, że niniejsze nagranie pochodzi ze stycznia 2021 r., warto je przypomnieć, bo zawarte w nim treści nie tylko nie straciły na aktualności, ale wręcz z czasem coraz mocniej rezonują - dziś, z perspektywy prawie 1,5 roku widać, jak ważne i prorocze jest to przesłanie. Mam nadzieję, że przygotowana przez Enboriana PL wersja z lektorem da temu filmikowi drugie życie i pozwoli mu dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

W nagraniu Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory'ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.

Link do wersji nagrania z napisami, gdzie znajduje się dłuższy opis działań organizacji 'Policjanci w Obronie Wolności':
https://www.bitchute.com/video/Q4CFXRTCKiSp/

Henna Maria Vermeulen to założycielka organizacji non-profit o nazwie 'Dawn of Peace' (Świt Pokoju) - https://www.dawnofpeace.org/, której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.
Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu 'Policjanci w Obronie Wolności' (https://policeforfreedom.org/) utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie 'Policías Por La Libertad'. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.

Jeśli podoba Ci się mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, możesz wpłacić dowolną kwotę na moje konto:
Georgina Orwell
44 1140 2004 0000 3002 8088 8194
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

Proszę, okażcie też wsparcie naszemu wspaniałemu lektorowi EnborianowiPL, który nie tylko nagrywa wersje lektorskie do moich filmów, ale też samodzielnie je montuje.
EnborianPL
PL 30 1940 1076 6172 7942 0000 0000
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")
Kanały Enboriana PL:
https://www.bitchute.com/video/28NTyOR50LxM/
https://www.cda.pl/video/11130241a1

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! :-)

Niniejsze nagranie pochodzi z kanału kanadyjskiej blogerki Polly St. George posługującej się pseudonimem 'Amazing Polly'. Jest to nieco zmieniona wersja tego nagrania - wycięłam z niego kilka mniej istotnych fragmentów, za to dodałam nieco dłuższą niż u Amy wypowiedź Dr Pierre'a Gilberta.

Jest też dostępna wersja tego filmiku z napisami: https://www.bitchute.com/video/XzdDreu1bnNr/

Temat 5G i wpływu pól elektromagnetycznych na organizm człowieka był już ma moim kanale poruszany (https://www.bitchute.com/video/BFGyxESQIsec/ + https://www.bitchute.com/video/rYq3mYxlHhsi/ + https://www.bitchute.com/video/KaIoLzCVn390/) ale z pewnością pojawi się jeszcze nie raz, bo jest to kluczowy element infrastruktury budowanego wokół nas cyfrowego obozu koncentracyjnego.

Linki do materiałów omawianych w nagraniu:

Wywiad ze Scottem Kestersonem w ramach podcastu Bard FM:
http://thephaser.com/2022/05/bardsfm-operations-crimson-mist/

Artykuł Joe Vialls'a pt. "Operacja 'Karmazynowa Mgła' - elektroniczna rzeź w Rwandzie":
https://telegra.ph/Operation-Crimson-Mist-Electronic-Slaughter-in-Rwanda-by-Joe-Vialls-06-06

Raport z posiedzenia Senatu z 1977 r. z materiałami Dr Williama Bise'a: https://www.marshallprotocol.com/images/BISE_US_Senate_1977.pdf

Cał wystąpienie dr Pierre Gilberta:
https://www.youtube.com/watch?v=kOkDTK484Is

Strona Dr. Trevora Marshalla:
http://www.trevormarshall.com/

Rozmowa Ramoli D z Celeste Solum: "Syndrom Hawański w wojnie kognitywnej przeciw ogółowi populacji":
https://www.bitchute.com/video/DR21Jrd2wvj5/

Nagranie "O co chodzi z tymi magnesami?":
https://www.bitchute.com/video/GMtUZfHuQNlL/

Link do całości nagrania:
https://www.bitchute.com/video/FChnyfYUiwri/

Link do stron Amazing Polly:
https://www.amazingpolly.net
https://www.bitchute.com/channel/ZofFQQoDoqYT/

Linki do innych interesujących stron w tym temacie:
https://stopzet.pl/2017/03/17/kontrola-umyslu-urzad-patentowy-usa-potwierdza-uklad-nerwowy-czlowieka-moze-byc-manipulowany-pola-elektromagnetyczne-monitorow/
https://www.expandingawarenessrelations.com/darpa-brain-initiative-inhumane-experimentations-using-fusion-centers/
https://stopzet.pl/category/technologie/
https://vigilantcitizen.com/latestnews/government-accidentally-sends-files-on-remote-mind-control-to-journalist/
http://www.5gappeal.eu
https://www.targetedjustice.com/technology.html
https://weaponsandwarfare.com/2020/06/29/electromagnetic-weapons-biochemical-effects/
https://www.militaryaerospace.com/power/article/14072339/emp-high-power-electromagnetic-weapons-railguns-microwaves
https://themadtruther.com/2022/04/26/electromagnetic-weapons-graphene-oxide-and-activated-illnesses-exposing-the-covid-5g-connection/
https://www.wanttoknow.info/war/electromagnetic-weapons
https://rense.com/general92/elcs.htm
https://mpkb.org
https://rumble.com/v1acra5-radio-wave-frequencies-are-killing-health-smartphones-tablets-tech-designed.html

========================

Jeśli podoba Ci się mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, bym mogła robić więcej tłumaczeń, możesz wpłacić dowolną kwotę na moje konto:
Georgina Orwell
44 1140 2004 0000 3002 8088 8194
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

Proszę, okażcie też wsparcie naszemu wspaniałemu lektorowi EnborianowiPL, który nie tylko nagrywa wersje lektorskie do moich filmów, ale też samodzielnie je montuje. Kasę przeznaczy na lepszy, bardziej profesjonalny sprzęt :-)
EnborianPL
PL 30 1940 1076 6172 7942 0000 0000
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! :-)

Niniejsze nagranie pochodzi z kanału kanadyjskiej blogerki Polly St. George posługującej się pseudonimem 'Amazing Polly'. Jest to nieco zmieniona wersja tego nagrania - wycięłam z niego kilka mniej istotnych fragmentów, za to dodałam nieco dłuższą niż u Amy wypowiedź Dr Pierre'a Gilberta.
Temat 5G i wpływu pól elektromagnetycznych na organizm człowieka był już ma moim kanale poruszany (https://www.bitchute.com/video/BFGyxESQIsec/ + https://www.bitchute.com/video/rYq3mYxlHhsi/ + https://www.bitchute.com/video/KaIoLzCVn390/) ale z pewnością pojawi się jeszcze nie raz, bo jest to kluczowy element infrastruktury budowanego wokół nas cyfrowego obozu koncentracyjnego.

Linki do materiałów omawianych w nagraniu:

Wywiad ze Scottem Kestersonem w ramach podcastu Bard FM:
http://thephaser.com/2022/05/bardsfm-operations-crimson-mist/

Artykuł Joe Vialls'a pt. "Operacja 'Karmazynowa Mgła' - elektroniczna rzeź w Rwandzie":
https://telegra.ph/Operation-Crimson-Mist-Electronic-Slaughter-in-Rwanda-by-Joe-Vialls-06-06

Raport z posiedzenia Senatu z 1977 r. z materiałami Dr Williama Bise'a: https://www.marshallprotocol.com/images/BISE_US_Senate_1977.pdf

Cał wystąpienie dr Pierre Gilberta:
https://www.youtube.com/watch?v=kOkDTK484Is

Strona Dr. Trevora Marshalla:
http://www.trevormarshall.com/

Rozmowa Ramoli D z Celeste Solum: "Syndrom Hawański w wojnie kognitywnej przeciw ogółowi populacji":
https://www.bitchute.com/video/DR21Jrd2wvj5/

Nagranie "O co chodzi z tymi magnesami?":
https://www.bitchute.com/video/GMtUZfHuQNlL/

Link do całości nagrania:
https://www.bitchute.com/video/FChnyfYUiwri/

Link do stron Amazing Polly:
https://www.amazingpolly.net
https://www.bitchute.com/channel/ZofFQQoDoqYT/

Linki do innych interesujących stron w tym temacie:
https://stopzet.pl/2017/03/17/kontrola-umyslu-urzad-patentowy-usa-potwierdza-uklad-nerwowy-czlowieka-moze-byc-manipulowany-pola-elektromagnetyczne-monitorow/
https://stopzet.pl/category/technologie/
https://www.expandingawarenessrelations.com/darpa-brain-initiative-inhumane-experimentations-using-fusion-centers/
http://www.5gappeal.eu
https://vigilantcitizen.com/latestnews/government-accidentally-sends-files-on-remote-mind-control-to-journalist/
https://www.targetedjustice.com/technology.html
https://weaponsandwarfare.com/2020/06/29/electromagnetic-weapons-biochemical-effects/
https://www.militaryaerospace.com/power/article/14072339/emp-high-power-electromagnetic-weapons-railguns-microwaves
https://themadtruther.com/2022/04/26/electromagnetic-weapons-graphene-oxide-and-activated-illnesses-exposing-the-covid-5g-connection/
https://www.wanttoknow.info/war/electromagnetic-weapons
https://rense.com/general92/elcs.htm
https://mpkb.org
https://rumble.com/v1acra5-radio-wave-frequencies-are-killing-health-smartphones-tablets-tech-designed.html

Wrzucam wersję z lektorem krótkiego filmiku, który umieściłam na swym kanale w marcu (https://www.bitchute.com/video/Ek49hf0JROiP/). Dotyczy wprawdzie USA, ale rzecz przedstawia się identycznie we wszystkich innych krajach świata. Nic tylko wyciągać wnioski.

Niedawno oglądałam rozmowę Marka Passio z Davidem Icke. David powiedział w niej coś takiego:
"Istnieją trzy grupy ludzi. Pierwsza grupa to ci, którzy posłusznie i bezrefleksyjnie wykonują polecenia płynące z góry i są z tego zadowoleni. Druga grupa to ludzie, którym się te polecenia nie podobają, ale i tak je wykonują, bo za bardzo boją się konsekwencji ich niewykonania. Te dwie grupy są odpowiedzialne za każdą dyktaturę i każdy ustrój totalitarny w historii. Tyrania utrzymuje się przy życiu nie dzięki tyranom, ale dzięki posłuszeństwu tłumów wobec tyranii. Trzecia grupa to ludzie, którzy nie zgadzają się na podporządkowanie się dyktaturze i mają na tyle odwagi, by swe zdanie wyrażać publicznie i walczyć o zmianę stanu rzeczy. Ta grupa ludzi jest odpowiedzialna za obalenie wszystkich dyktatur w historii. Weźcie do ręki kalkulator i zobaczcie ilu ludzi narzuca dyktaturę, a ilu ludzi pozwala, aby im ją narzucono. Ci, którzy dzierżą władzę, decydują i dyktują, a społeczeństwo na to reaguje. Niekiedy reaguje protestem, ale w przeważającej większości reaguje robiąc to, co im się każe, nawet jeśli w głębi serca wcale tego nie chcą. Ale taka waśnie jest tu dynamika: władza dyktuje, ludność reaguje. Tę dynamikę trzeba odwrócić. To władza ma reagować na żądania ludzi. A to może się stać tylko wtedy, gdy ogół społeczeństwa przestanie podporządkowywać się tyrańskim dyktatom nielicznych."
Ja się zgadzam.
A Ty?
Do której grupy należysz?

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=H6b70TUbdfs

Podziękowania dla Enboriana PL, który , który nie tylko nagrywa wersje lektorskie do moich filmów, ale też je montuje. Kasę przeznaczy na lepszy, bardziej profesjonalny sprzęt :-)
Enborian PL
PL 30 1940 1076 6172 7942 0000 0000
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

WIELKIE DZIĘKI! :-)

Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.)

75. Światowe Zgromadzenie Zdrowia w Genewie (22-28 maja 2022) już się zakończyło.
Lista delegatów z Polski obecnych na tegorocznym Światowym Zgromadzeniu Zdrowia (strona 41):
https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA75/A75_DIV1-en.pdf

Oto krótkie podsumowanie tego, co się wydarzyło:
Oficjalni delegaci z bogatych krajów rozwiniętych, takich jak Australia, Wielka Brytania, Unia Europejska i Stany Zjednoczone, zdecydowanie poparli poprawki i wezwali inne państwa, aby przyłączyły się do nich i podpisały zgodę na odebranie swoim krajom suwerenności.
Pierwszy sygnał, że sprawy mogą nie iść po myśli globalistów, pojawił się jednak, gdy Botswana oświadczyła, że zbiorowo wstrzyma swoje poparcie dla "reform", co bardzo zaniepokoiło wielu członków z Afryki.
Wiele innych krajów również wyraziło swoje zastrzeżenia co do zmian i również nie zamierza ich popierać.
Wśród nich znalazły się Brazylia, Brunei, Namibia, Bangladesz, Rosja, Indie, Chiny, RPA i Iran. Szczególnie Brazylia zapowiedziała, że raczej całkowicie opuści WHO, niż pozwoli, aby jej populacja została poddana nowym zmianom.
W końcu WHO i jej zwolennicy z bogatych krajów zostali zmuszeni do wycofania się.
20 maja 2022 r. w dokumencie złożonym w sądzie w Wielkiej Brytanii ujawniono, że Grupa Robocza do spraw Pandemii "nie była w stanie osiągnąć konsensusu" w sprawie poprawek.
24 maja 2022 r. na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia przedłożono nowy zestaw poprawek ZASTĘPUJĄCYCH (https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA75/A75_ACONF7-en.pdf), z całkowitym naruszeniem art. 55 IHR, który wymaga, aby poprawki były przedkładane co najmniej 4 miesiące przed Światowym Zgromadzeniem Zdrowia.
27 maja 2022 r., 24-majowe zmienione poprawki (https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA75/A75_ACONF7Rev1-en.pdf) zostały poprawione i opublikowane przez Światową Organizację Zdrowia, a Światowe Zgromadzenie Zdrowia przyjęło zmienione zmiany zastępcze (https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA75/A75_ACONF7Rev1-en.pdf).
Przyjęto również niniejszy dokument: https://apps.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA75/A75_17-en.pdf

Jeśli podoba Ci się mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, możesz wpłacić dowolną kwotę na moje konto:
moje konto:
Georgina Orwell
44 1140 2004 0000 3002 8088 8194
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

Proszę, okażcie też wsparcie naszemu wspaniałemu lektorowi EnborianowiPL, który nie tylko nagrywa wersje lektorskie do moich filmów, ale też samodzielnie je montuje. Kasę przeznaczy na lepszy, bardziej profesjonalny sprzęt :-)
Enborian PL
PL 30 1940 1076 6172 7942 0000 0000
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! :-)*******

SHOW MORE

Created 2 years, 3 months ago.

117 videos

Category None

(Październik 2020 r.):

Witam na moim kanale, na który regularnie wrzucam znalezione w sieci nagrania z przetłumaczonymi przez siebie polskimi napisami. Treści tych materiałów oscylują wokół tematów związanych z bieżącymi wydarzeniami na świecie postrzeganymi z perspektywy, której próżno by szukać w mediach mainstreamowych. Mój kanał powstał z potrzeby popularyzowania wśród polskiej publiczności treści, które uważam za istotne, a do których wiele osób – ze względu na niewystarczającą znajomość języka angielskiego – nie ma dostępu.

Każdy samodzielnie myślący człowiek, nie ograniczający się do czerpania wiadomości z mediów głównego nurtu, lecz weryfikujący docierające do niego informacje i konfrontujący ze sobą różne punkty widzenia, zdążył się już zorientować, że pod pretekstem walki z pandemią realizowany jest aktualnie odgórnie koordynowany program całkowitej transformacji globalnego systemu na naszej planecie, we wszystkich jego wymiarach. Jakby tego procesu nie nazwać – Wielki Reset, Nowa Normalność, Czwarta Rewolucja Przemysłowa, Agenda Zrównoważonego Rozwoju, Technokracja, Transhumanizm, Nowy Porządek Świata – jego realizacja wymaga głębokiej reorientacji całego społeczeństwa ludzkiego i radykalnych zmian samych podstaw jego funkcjonowania. Trwająca obecnie „pandemia” jest tylko jednym w całej serii planowanych kryzysów, których ostatecznym celem jest złamanie wszelkiego oporu społecznego przed oddaniem suwerenności w ręce globalnych instytucji i zainstalowanie Rządu Światowego, który swą skalą, rozmachem i zakresem kontroli nad ludźmi będzie przekraczał wszystko, z czym kiedykolwiek w historii mieliśmy do czynienia. Operacja „Covid-19” nadal w toku, a tymczasem w kolejce czeka już „kryzys klimatyczny”, globalny krach ekonomiczny, seria „cyberataków” uderzających w kluczowe węzły infrastruktury i architektury finansowej, kryzys żywnościowy, destrukcja globalnego łańcucha dostaw...

Znajdujemy się obecnie w sytuacji, gdzie rządy niemal wszystkich państw na świecie posłusznie realizują odgórne wytyczne działających ponad prawem i granicami państwowymi „elit” i przekształcają swe kraje w totalitarne państwa policyjne, gdzie partie polityczne to dosłownie zorganizowane grupy przestępcze, gdzie poczynania policji żywcem wpisują się w słownikową definicję działalności terrorystycznej, gdzie podstawowe prawa i wolności obywatelskie zostały uznane za niebyłe, a pojęcia takie jak wolność słowa, prawo do prywatności, demokracja czy suwerenność (w tym cielesna) stają się mglistym wspomnieniem, i gdzie media nawet już nie próbują udawać, że są czymkolwiek więcej niż narzędziem prania mózgu i ordynarnej propagandy. W tej sytuacji to na nas, zwykłych obywatelach, spoczywa ciężar informowania i edukowania społeczeństwa.

Procesy mające obecnie miejsce na planecie, jak również towarzyszące im zmiany dokonujące się w sercach i umysłach setek milionów ludzi na Ziemi, zachodzą na przecięciu wielu rożnych dziedzin – od polityki, prawa i ekonomii, poprzez medycynę, technologię, naukę i socjologię, aż po religię i szeroko pojętą duchowość. Staram się, aby tematy filmów umieszczane na mym kanale odzwierciedlały tę różnorodność.
W opracowanie tłumaczeń wkładam dużo serca i staram się poświęcać na to każdą wolną chwilę. Niestety nie mam tych wolnych chwil za dużo... Na co dzień jestem lektorem języka angielskiego, praca i związana z nią „papierologia” zabiera mi większość dnia, a tymczasem codziennie przybywa tyle nowych ciekawych materiałów do tłumaczenia, tyle się dzieje! Moim wielkim marzeniem jest, by me translatorskie wysiłki wsparło wystarczająco dużo osób, bym mogła ograniczyć trochę liczbę kursantów i poświęcić zaoszczędzony w ten sposób czas na nowe tłumaczenia.

Dziękuję wszystkim, którzy śledzą mój kanał i udostępniają znajdujące się na nim materiały! Niezmiernie cieszy mnie rosnąca ilość wyświetleń mych filmików i coraz większe zainteresowanie poruszanymi na mym kanale tematami. Dzięki Wam mam poczucie, że moja praca nie idzie na marne, że mam swój mały udział w poszerzaniu świadomości Rodaków, że dzięki tym tłumaczeniom dokładam swoją cegiełkę do rosnącego muru społecznego oporu wobec postępującej w naszym kraju i na świecie tyranii.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Georgina Orwell PL