Georgina Orwell PL

channel image

Georgina Orwell PL

Georgina Orwell PL

subscribers

Bardzo ciekwa rozmowa Radka Pogody z Pawłem Kielarem, która odbyła się 26 lutego 2024.
Panowie rozmawiają przede wszystkim na temat wszechobecnej propagandy wojennej oraz działań "polskiego" rządu, który wyraźnie zmierza do pośredniego wypowiedzenia wojny Rosji poprzez zbroje wsparcie Ukrainy. Ale poruszają też i inne tematy, począwszy od biurokratycznych absurdów w polskim aparacie administracyjnym, poprzez niedawny wywiad Tuckera Carlsona z Putinem, aż po okultystyczne inspiracje Trzeciej Rzeszy.

Całość mogę skwitować cytując jeden z komentarzy pod tym filmem na YouTube:
"Jedyna wojna na którą powinniśmy iść, to wojna z tymi zdrajcami z Wiejskiej".

Kanał Radka Pogody:
https://www.youtube.com/@RadoslawPogoda

Kanał Pawła Kielara:
https://www.youtube.com/@rozmowynafundamencie

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!

Rozmowa ta odbyła się 2.02.2024 w ramach podcastu 'Jimmy Dore Show'. Gościem Jimmy'ego jest Edward Dowd, współzałożyciel Phinance Technologies, firmy zajmującej się globalnymi makro-inwestycjami alternatywnymi, oraz autor książki "Przyczyna nieznana. Epidemia nagłych zgonów w 2021 i 2022 r." ("Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 & 2022")

Ed ma olbrzymie doświadczenie w finansach, analizie danych i zarządzaniu inwestycjami. W toku swej imponującej kariery na Wall Street przez 10 lat pracował m.in. jako dyrektor zarządzający i Equity Portfolio Manager w BlackRock, gdzie zarządzał aktywami o wartości ponad 14 miliardów dolarów (więcej na temat doświadczenia zawodowego Eda w komentarzu pod filmem, tu w opisie mam ograniczoną liczbę znaków).

W nagraniu Ed opowiada o stworzonym przez siebie projekcie badawczym non-profit, w ramach którego grupa doświadczonych naukowców i analityków danych (więcej szczegółów w komentarzu pod filmem) studiuje dane dotyczące "szczepionek" na Covid. Dane te pochodzą wyłącznie z oficjalnych i wiarygodnych źródeł, takich jak agencje rządowe, narodowe agencje ochrony zdrowia, międzynarodowe instytucje medyczne, Eurostat i krajowe urzędy statystyczne, systemy zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych, recenzowane badania naukowe, badania kliniczne Pfizer i Moderna, dane z firm ubezpieczeniowych i sprawozdania finansowe zakładów pogrzebowych.
Ideą projektu jest rzetelna i obiektywna analiza dostępnych danych, przy zachowaniu pełnej przejrzystości w odniesieniu do ich źródeł i metodologii badawczych i podawanie wyników tych analiz do wiadomości publicznej, tak by każdy mógł sam je zweryfikować.

Aby ocenić zakres szkód wyrządzonych przez zastrzyki na Covid i oszacować realne koszty programu "szczepień" (zarówno na poziomie populacji, jak i dla globalnej gospodarki), grupa przeprowadziła dogłębną analizę danych pochodzących z USA, Australii, Korei i 20 krajów europejskich, odnoszących się do różnych grup wiekowych i różnych kohort populacji.
Przeanalizowali m.in. dane dotyczące śmiertelności, niepełnosprawności i hospitalizacji oraz dane odnoszące się do rynku pracy: wskaźniki absencji w miejscu pracy związanej z pogorszeniem stanu zdrowia i wskaźniki utraconego czasu pracy wśród pracowników pełnoetatowych z powodu przewlekłych chorób. Szczególnie uważnie przyjrzeli się populacji w wieku 16-64 lat, czyli stosunkowo młodym i zdrowym ludziom, najbardziej reprezentatywniym dla ogółu siły roboczej.
Wszystkie dane źródłowe i raporty zawierające analizę tych danych (w tym cały szereg interaktywnych wykresów) dostępne są na stronie projektu: https://tiny.pl/dxc4b

Wyniki tych badań są jednoznaczne i znajdują potwierdzenie we wszystkich bez wyjątku przeanalizowanych zbiorach danych:
wraz z rozpoczęciem programu "szczepień" na Covid, w krajach na całym świecie odnotowano nagły i katastrofalny wzrost zgonów, przypadków trwałego kalectwa oraz wszelkiego rodzaju krótko- i długoterminowych powikłań zdrowotnych.
Dane pokazują ścisłą i niezaprzeczalną korelację czasową między rozpoczęciem programu "szczepień" i wprowadzaniem na rynek kolejnych "boosterów", a nagłym i dramatycznym (na poziomie od kilku do kilkudziesięciu procent !!!) wzrostem liczby zgonów, zachorowań i niepełnosprawności wśród wszystkich sektorów badanej populacji. Szczególnie wyraźny dotyczy populacji w wieku produkcyjnym.

Dla przykładu garść danych dotyczących USA:

18% populacji w wieku 16-64 lat doznało powikłań zdrowotnych po przyjęciu "szczepionki" na Covid. Od momentu rozpoczęcia programu "szczepień" liczba osób niepełnosprawnych w tej grupie wiekowej wzrosła o 24,6%.
W 2021 r. nastąpił 45% wzrost umieralności wśród millenialsów. W tym jednym roku zmarło więcej millenialsów niż zginęło amerykańskich żołnierzy podczas całej wojny w Wietnamie, przy czym wszystkie te zgony były idealnie skorelowane czasowo z wprowadzeniem na rynek "szczepionek" i kolejnych "boosterów", a ich szczególnie drastyczny skok nastąpił tuż po wprowadzeniu przez administrację Bidena obowiązku "szczepień" na Covid dla pracowników federalnych, szkóły, uczelni, korporacji i firm zatrudniających ponad 100 pracowników.
W latach 2021 i 2022 w grupie wiekowej 25-64 lat liczba zgonów wzrosła o 23% w stosunku do oczekiwanego poziomu bazowego.
W 2022 r. skaźniki absencji w miejscu pracy były o 28,6% wyższe niż w 2019 r., a wskaźniki utraconego czasu pracy o 50% wyższe niż w 2019 r.
W latach 2021-2023 w grupie wiekowej 16+ odnotowano ok. 1,1 miliona nadmiarowych zgonów i ok. 3,5 miliona nowych przypadków niepełnosprawności w stosunku do trendu sprzed 2019.
W sierpniu 2022 amerykański Instytut Badawczy Stowarzyszenia Aktuariuszy opublikował raport opracowany w oparciu o dane z grupowych ubezpieczeń na życie w USA (https://tiny.pl/dxfw1). Pokazuje on, że w trzecim kwartale 2021 r. w grupie wiekowej 25-34 nastąpił wzrost śmiertelności o 78%, a w grupie wiekowej 35-44 o 100%.

CIĄG DALSZY OPISU PONIŻEJ (DWA KOMENTARZE)

Kochani, dużo się dzieje na świecie i dużo się dzieje u mnie w życiu. Nastąpiło w nim ostatnio wiele zmian, a szykują się zmiany jeszcze większe. W związku z tym prawie zupełnie nie mam ostatnio czasu na tłumaczenie nowych materiałów, choć mam ich zakolejkowane całe mnóstwo i rwę się do tego bardzo! Zaczęłam tłumaczyć jednocześnie kilka różnych filmów (m.in. na temat sztucznej inteligencji, geoinżynierii i systemu finansowego), ale nie wiem kiedy uda mi się z nimi uporać, podejrzewam że nieprędko...
Tymczasem wrzucam dziś przetłumaczoną na szybko rozmowę Stew Petersa z Dr Williamem Makisem, która odbyła się w dn. 10 lutego 2024 r.
Dr Makis jest kanadyjskim lekarzem specjalizującym się w onkologii, radiologii i immunologii. Prowadzi doskonały blog na Substacku (https://makismd.substack.com), gdzie na bieżąco dokumentuje liczne przypadki okaleczeń spowodowanych przez "szczepionki" na Covid, śledzi zatrważające statystyki zgonów i powikłań po tych preparatach oraz dzieli się wynikami swych własnych badań i obserwacji ze swej praktyki lekarskiej, szczególną uwagę poświęcając zagadnieniu agresywnych turbo-nowotworów, coraz powszechniej występujących wśród młodych ludzi, którzy przyjęli co najmniej jedną dawkę tej toksycznej szprycy.

Jesli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres email to [email protected]
Pozdrawiam wszystkich ciepło!

Rozmowa chorążego Aleksandra Siergieja z wiceprezesem stowarzyszenia 'Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń', Pawłem Kulińskim, która odbyła się 26 stycznia 2024. Panowie rozmawiają o obecnej sytuacji w policji, m.in. o olbrzymich podwyżkach dla pracowników, o tym co kryje się za masowo składanymi wypowiedzeniami oraz o niepokojącym milczeniu przełożonych wobec planowanych w niedalekiej przyszłości zmian w resorcie.

Korzystając z okazji pragnę serdecznie pozdrowić wszystkich stałych i nowych widzów mojego kanału!
Bardzo pięknie dziękuję wszystkim tym z Was, którzy wspierają moja pracę - czy to moralnie, czy finansowo. Każdy przejaw wsparcia i sympatii z Waszej strony jest przeze mnie bardzo mile widziany i przyjmowany z poruszeniem. To dzięki Wam - ludziom, którzy oglądają te nagrania i rozpowszechniają je dalej - mam motywację do pracy i poczucie, że robię coś cennego.
Dzięki serdeczne! : - ***

= = = = =

Kilka słów o Stowarzyszeniu 'Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń' (opis ze strony Stowarzyszenia - https://bronimymunduru.pl/):
"Stowarzyszenie powstało by reprezentować interes i dobre imię funkcjonariuszy polskich służb mundurowych.
Rolą Stowarzyszenia jest integracja środowiska polskich służb mundurowych w celu przeciwdziałania naruszaniu przysługujących im praw. Celem jest również przeciwdziałanie wszelkim przejawom mobbingu i wywierania presji zmierzających do ucisku obywateli, szargania dobrego imienia służby oraz pozostawania w sprzeczności ze słowami ślubowania.
W obliczu ostatnich wydarzeń związanych z dyskryminacją sanitarną oraz przymusem tzw. “dobrowolnych” szczepień – stajemy w obronie mundurowych, których prawa i wolności zostały naruszone.
Nasze cele to:
1. Udzielanie pomocy członkom Stowarzyszenia na gruncie prawnym oraz merytorycznym jak i wsparcie funkcjonariuszy służb mundurowych.
2. Informowanie opinii publicznej o podejmowanych krokach prawnych wobec przełożonych, którzy dopuszczają się mobbingu wobec podległych funkcjonariuszy czy łamania przysługujących im praw.
3. Wspieranie środowisk merytorycznie i naukowo badających obecną “sytuację pandemiczną”.

kanał Aleksa Siergieja:
https://www.youtube.com/@chorazyaleksandersiergiej

Muzyka / Music:
RZA - Samurai theme

Polecam najpierw zapoznać się z tekstem pod wersją z napisami niniejszego nagrania: https://tiny.pl/cbx16
Oto dalsza część tego opisu:

Poszukując informacji na temat omawianej w nagraniu Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Ludności i Rozwoju w Kairze w 1994 r. natrafiłam na stronę polskiej Rządowej Rady Ludnościowej: https://tiny.pl/cb2vl
Jest to organ doradczy Prezesa Rady Ministrów w sprawach dotyczących zagadnień demograficznych i polityki ludnościowej. Zajmuje się m.in. składaniem Radzie Ministrów raportów o sytuacji demograficznej kraju oraz inicjowaniem prac legislacyjnych i badań naukowych w zakresie demografii i polityki ludnościowej w Polsce. Współdziała z międzynarodowymi organizacjami (ONZ, Rada Europy, OECD, etc.) w obszarze problematyki ludnościowej.
Zapoznałam się dostępnymi na stronie publikacjami Rady i jeśli miałabym streścić je jednym zdaniem, to powiedziałabym, że jest to zestaw sprawozdań polskiego rządu ze swych "postępów" i "osiągnięć" na polu realizacji programu depopulacji.
Autorzy raportów drobiazgowo analizują dane demograficzne (w tym dane z kojejnych Narodowych Spisów Powszechnych) i pieczołowicie dokumentują różne pozytywne i negatywne tendencje demograficzne w Polsce. Przy czym nawet pobieżna lektura tych publikacji szybko pozwala się zorientować, że tendencji negatywnych jest zdecydowanie więcej. Są to m.in:
- postępujący z roku na rok spadek liczby ludności
- stale rosnący odsetek obywateli w podeszłym wieku
- ciągły i pogłębiający się spadek liczby urodzeń, spowodowany m.in. znaczącym spadkiem poziomu płodności kobiet i „starzeniem się” matek rodzących pierwsze dziecko
- coraz powszechniejsza tendencja do odsuwania w czasie decyzji o posiadaniu dziecka lub do rezygnacji z decyzji o jego posiadaniu, spowodowana wysokimi i stale rosnącymi kosztami życia, poczuciem niepewności i obawami o przyszłość potomstwa
- wzrost umieralności niemowląt
- zmniejszająca się z roku na rok skłonność obywateli do zawierania małżeństw
- nasilanie się tendencji do rozwodów
- postępujący ubytek liczby mieszkańców w wyniku przewagi emigracji nad imigracją

Niemal w każdej publikacji RRL składa szczegółowe sprawozdania statystyczne z "pogłębiającej się już kolejny rok depopulacji Polski, wyrażonej w liczbach absolutnych i względnych" i z całą mocą potwierdza swe poparcie dla Programu Działań przyjętego na Konferencji w Kairze, do realizacji którego zobowiązało się 179 państw-sygnatariuszy, w tym wszystkie państwa członkowskie Rady Europy.
W toku lektury uderzają ogólnikowe sformułowania (typu: "W 1994 r. w Kairze [...] zobowiązaliśmy się do wprowadzenia ambitnego Programu Działania na rzecz zmiany wzrostu ludności świata i kontrolowania go zgodnie z potrzebami ekonomicznego i społecznego rozwoju"). Kto umie czytać między wierszami, ten bez trudu zrozumie, o czym jest tu mowa.

Na koniec cytat z "Biuletynu 46" Rządowej Rady Ludnościowej (https://tiny.pl/cb8hw), zawierającego protokół z XXI Sesji Nadzwyczajnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ, która odbyła się 30.06-2.07.1999 r. w Nowym Jorku, a która poświęcona była ocenie realizacji Programu Działania przyjętego na Konferencji w Kairze.
Jest to fragment wypowiedzi Sekretarza Generalnego:
"Konferencja w Kairze [...] była częścią procesu, rozpoczętego 25 lat temu lub jeszcze wcześniej, w trakcie którego wszyscy nauczyliśmy się, że nadzieje każdej społeczności na rozwój społeczny i ekonomiczny są nierozerwalnie związane z demografią. Obecnie wszystkie państwa rozumieją, [...] że musimy ustabilizować ludność na tej planecie. Po prostu istnieje granica obciążeń, którą może wytrzymać nasze środowisko. [...] Podam kilka przykładów, które pokazują zmiany, jakie zaszły od czasu Pierwszej Konferencji nt. Ludności, 25 lat temu. Wtedy kobiety w krajach rozwijających się miały przeciętnie po pięcioro dzieci, dziś jest to średnio nieco mniej niż troje. Wtedy 30% par prowadziło planowanie rodzin, dziś czyni tak 60% – i olbrzymia większość rządów wspiera te działania. [...] Na poziomie globalnym wskaźnik wzrostu ludności Ziemi obniżył się znacznie, z 2% do 1,3% rocznie. W ciągu kolejnych 25 lat obniży się do 0,8%. Przybywa nas wciąż 78 milionów każdego roku, ale ta liczba również powinna się zmniejszać, początkowo powoli, a następnie, w drugiej dekadzie następnego stulecia – skokowo. Wszystko to są dobre wiadomości, do powstania których przyczynił się każdy naród na świecie. [...] Wszyscy możemy być dumni z tego, że osiągnięto to za pomocą międzynarodowego porozumienia i współpracy pod auspicjami ONZ. Powinniśmy także wiedzieć, że nie dokonały tego wyłącznie państwa. Wielki wkład wniosły organizacje pozarządowe i inne grupy społeczne, które rozpropagowały idee, nakłaniały do zmiany polityki, mobilizowały ludzi do wspierania narodowych inicjatyw. Czy zrobiliśmy wszystko, co zalecała Konferencja w Kairze? Nie, moi przyjaciele, wciąż jest wiele do zrobienia. [...] Możemy to zrobić. Dzięki Konferencji w Kairze, wiemy teraz jak działać."

Rozmowa Macieja Podstawki z mecenas Katarzyną Tarnawą-Gwóźdź.
Nagranie miało premierę 17 stycznia 2024 na kanale 'Bądź Na Bieżąco' (https://www.youtube.com/@BadzNaBiezaco).
Link do oryginalnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=hriTmhEetpU&t=1676s

Pozdrawiam Wszystkich!

Jesli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres emal to [email protected]

Muzyka / Music:
Thomas Newman - "Arose"

Prezentacja amerykańskiego prawnika Todda Callendera wygłoszona podczas międzynarodowego sympozjum 'W oku cyklonu: Dokąd zmierza Chorwacja i świat w 2024 roku?', które odbyło się w Parlamencie Chorwacji 1-2 grudnia 2023. Więcej informacji na temat tego sympozjum: https://tiny.pl/cv2g3

Istnieje wiele oficjalnych, publicznie dostępnych dokumentów, dostarczających rzetelnych informacji na temat planów "elit" w odniesieniu do światowej populacji.

Weźmy choćby słynny raport 'Granice wzrostu' (https://tiny.pl/cv29n) opublikowany w 1972 r. na zlecenie Klubu Rzymskiego. Autorzy raportu twierdzą, że Ziemia nie będzie w stanie utrzymać obecnego tempa wzrostu gospodarczego dłużej niż do roku 2100 i jako remedium na ten stan rzeczy proponują m.in. redukcję ("ustabilizowanie") globalnej populacji.

Kolejnym przykładem jest protokół z Publicznego Przesłuchania ONZ w sprawie Środowiska i Rozwoju, które odbyło się 22 września 1991 w Des Moines w amerykańskim stanie Iowa. W dokumencie tym (https://tiny.pl/cv2rp) czytamy m.in.:
"Czas nagli. Klub Rzymski został założony w 1968 r., raport 'Limits to Growth' napisano w 1971 r., publikacja 'Global 2000' powstała w 1979 r., a mimo to nadal nie poczyniono wystarczających postępów w redukcji populacji. (...) Natychmiastowa redukcja światowej populacji, zgodnie z zaleceniami Draper Fund z połowy lat 70-tych, musi zostać natychmiast osiągnięta.
Obecnemu ogromnemu przeludnieniu (...) nie można zaradzić poprzez przyszłe obniżenie wskaźnika urodzeń w wyniku antykoncepcji, sterylizacji i aborcji. Musi ono zostać osiągnięte już dziś, poprzez zmniejszenie obecnej liczby mieszkańców planety. Należy tego dokonać za pomocą wszelkich możliwych środków. (...) Konieczność obowiązkowej współpracy rządów 166 krajów w tej kwestii nie podlega dyskusji, ale ich przywódcy są w większości niezdecydowani, uwarunkowani przez lokalne "kultury" i nie mają wystarczającego pojęcia o Nowym Porządku Świata. Debata oznacza opóźnienie i zagraża relizacji naszych celów. (...) Akcja ONZ przeciwko Irakowi dowodzi niezbicie, że zdecydowane działania z naszej strony mogą skłonić przywódców innych państw do realizacji niezbędnego programu.(...)
Dlatego koniecznie należy wdrożyć następującą politykę:
A. Rada Bezpieczeństwa ONZ pod przewodnictwem anglosaskich mocarstw oświadcza, (...) że jej cierpliwość w kwestii populacji już się wyczerpała. Odtąd wszystkie rządy będą otrzymywać coroczne targety dotyczące redukcji populacji, które będą egzekwowane przez Radę Bezpieczeństwa poprzez selektywne lub całkowite embargo na kredyty, wymianę handlową, w tym żywność i lekarstwa, lub - w razie potrzeby - poprzez użycie siły militarnej.
B. Rada Bezpieczeństwa ONZ informuje wszystkie narody, że przestarzałe pojęcia suwerenności narodowej zostaną odrzucone i że Rada Bezpieczeństwa przejmuje pełną jurysdykcję prawną, wojskową i ekonomiczną w każdym regionie świata, która będzie egzekwowana przez główne mocarstwa należące do Rady Bezpieczeństwa.
C. Rada Bezpieczeństwa ONZ wejdzie w posiadanie wszystkich zasobów naturalnych, w tym działów wodnych i wielkich lasów, które będą wykorzystywane i chronione dla dobra głównych mocarstw należących do Rady Bezpieczeństwa.
D. Rada Bezpieczeństwa ONZ oznajmia, że nie wszystkie rasy i narody są równe i nie powinny być. Te rasy, które udowodniły swą wyższość dzięki większym osiągnięciom, powinny rządzić rasami niższymi, troszcząc się o nie, pod warunkiem, że będą współpracować z Radą Bezpieczeństwa. (...)
E. Wszystkie powyższe zapisy stanowią Nowy Porządek Świata, w którym wszystkie narody, regiony i rasy będą podporządkowywać się decyzjom głównych mocarstw należących do Rady Bezpieczeństwa ONZ.
(...) Opóźnienie działań może być fatalne w skutkach. Możemy wszystko stracić, jeśli tolerowany będzie sprzeciw pomniejszych ras, a niefortunna chwiejność w naszych własnych szeregach będzie powodem naszych wahań. Otwarta deklaracja naszych intencji, poparta zdecydowanymi działaniami, jest ostatecznym rozwiązaniem. Należy to zrobić, zanim jakikolwiek szok uderzy w nasze rynki finansowe, rujnując naszą wiarygodność i być może zmniejszając naszą siłę."

Polecam też raport organizacji Earth4All z marca 2023 pt. "Ludzie i planeta. Scenariusze dotyczące zrównoważonej populacji w XXI wieku i możliwe standardy życia w granicach planety" (https://tiny.pl/cv298). Earth4All to wpływowy think-tank wywodzący się z Klubu Rzymskiego. To właśnie między innymi oni tworzą ona idee przyświecające ONZ oraz Światowemu Forum Ekonomicznemu.
Raport przedstawia plan radykalnego przekształcenia ludzkiej egzystencji i zarządzania na całej planecie (który jakimś dziwnym trafem idealnie pokrywa się z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ) i przedstawia szczegółowe prognozy demograficzne dla poszczególnych regionów świata. Głównym zaleceniem autorów raportu jest zmniejszenie liczby porodów o 81% do roku 2100 w porównaniu z obecnym poziomem.

Więcej informacji pod wersją tego nagrania z lektorem:https://www.bitchute

Larry Fink, prezes Black Rock, największej firmy zarządzającej aktywami na świecie, już ponad 12 lat temu powiedział: "Rynki nie lubią niepewności, rynki lubią rządy totalitarne. (...) Demokracja jest bardzo kłopotliwa.” (https://tiny.pl/csx3p) Przy innych okazjach Fink wielokrotnie sugerował, że demokracja „nie jest odpowiednia dla tego rodzaju kapitalizmu, jaki zamierzamy wprowadzić w przyszłości.”
Trudno o lepsze podsumowanie trajektorii, jaką zmierzają rządy i instytucje (zarówno publiczne, jak i prywatne) na całym świecie. Wtórują im w tym media, które teoretycznie powinny być przestrzenią demokratycznego sporu i stać na straży wolności debaty publicznej.
Tymczasem swobodna wymiana myśli jest dziś atakowana jak nigdy dotąd. Narastająca centralizacja i koncentracja władzy regulacyjnej w rękach rządów i ponadarodowych instytucji nad sferą cyfrową daje im nowe, szokująco szerokie uprawnienia do inwigilacji i karania obywateli oraz dyktowania warunków debaty publicznej w sposób całkowicie sprzeczny z wolą, interesami i opiniami społeczeństwa.

Oczywiście te nowe drakońskie przepisy wprowadzane są pod pretekstem "walki z dezinformacją", "troski o zdrowie publiczne", "zwalczania mowy nienawiści" oraz "ochrony bezpieczeństwa narodowego".
A jak to będzie wyglądać z praktyce?

Odmawiasz noszenia maseczki? Udostępniasz w sieci linki do badań naukowych udowadniających ich szkodliwość?
STANOWISZ ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA PUBLICZNEGO! BAN!!!

Krytykujesz rząd za doprowadzenie kraju do inflacji i kryzysu gospodarczego poprzez lockdowny, drukowanie i rozdawanie pieniędzy oraz zakaz prowadzenia działalności gospodarczej podczas pandemii?
ROZPOWSZECHNIASZ FAŁSZYWE INFORMACJE I RZUCASZ PUBLICZNE POMÓWIENIA POD ADRESEM FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOWYCH! BAN!!!

Podważasz bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek?
ROZPOWSZECHNIASZ FAŁSZYWE INFORMACJE I SZERZYSZ ANTYSZCZEPIONKOWĄ PROPAGANDĘ ZAGRAŻAJĄCĄ ZDROWIU PUBLICZNEMU! BAN!!!

Udostępniłeś na swym facebooku satyryczny rysunek, humorystycznie komentujący przywary narodu żydowskiego? Nie podoba ci się fakt, iż w polskim Sejmie i w polskim Pałacu Prezydenckim płoną świece chanukowe?
JESTEŚ ANTYSEMITĄ, NAWOŁUJESZ DO DYSKRYMINACJI WOBEC WYZNAWCÓW INNYCH RELIGII I SZERZYSZ MOWĘ NIENAWIŚCI! BAN!!!

Krytykujesz działania rządu w obszarze polityki zagranicznej?
STWARZASZ ZAGROŻENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO I DZIAŁASZ W INTERESIE ZAGRANICZNYCH PODMIOTÓW WROGICH PAŃSTWU POLSKIEMU! BAN!!!

Wyrażasz sprzeciw wobec dalszego wsparcia finansowo-militarnego dla Ukrainy, które przyczynia się do przedłużania trwającej wojny i dalszego rozlewu krwi?
ROZPOWSZECHNIASZ PRO-ROSYJSKĄ PROPAGANDĘ I DZIAŁASZ W INTERESIE ROSYJSKIEGO WYWIADU! BAN!!!

Wypowiadasz się przeciwko agresywnemu promowaniu ideologii gender? Krytykujesz praktyki okaleczania dzieci w imię „prawa do wyboru własnej płci”?
JESTEŚ TRANSFOBEM NAWOŁUJĄCYM DO DYSKRYMINACJI ŚRODOWISK LGBT! BAN!!!

Wyrażasz dezaprobatę wobec nowej Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Zaburzeń ICD-11 wprowadzonej przez WHO (https://tiny.pl/csx35), która redefiniuje podstawowe pojęcia takie jak płeć (zastępując ją uznaniowym, płynnym i subiektywnym określeniem „gender”) oraz wprowadza kategorię „nieszkodliwej pedofilii” jako jeszcze jednej naturalnej orientacji seksualnej?
PROMUJESZ DYSKRYMINACJĘ WOBEC SPOŁECZNOŚCI LGBT I ROZPOWSZECHNIASZ INFORMACJE NIEZGODNE Z WYTYCZNYMI WHO! BAN!!!

Wyrażasz się niepochlebnie o rządowej polityce w obszarze imigracji, w obawie przed tym, że niekontrolowany zalew imigrantów z całego świata może negatywnie wpłynąć nie tylko na sytuację gospodarczą kraju, ale i na poczucie tożsamości narodowej i spójność kulturową społeczeństwa, co może w konsekwencji doprowadzić do niepokojów społecznych?
PROMUJESZ RASIZM I MOWĘ NIENAWIŚCI WOBEC ODMIENNYCH KULTUR I NARODOWOŚCI! BAN!!!

Kwestionujesz „naukowy konsensus” w sprawie zmian klimatu? Publicznie piszesz, że nie zamierzasz stosować się do nadchodzących lockdownów klimatycznych?
JESTEŚ KLIMATYCZNYM DENIALISTĄ, PODWAŻASZ OPINIĘ „EKSPERTÓW NAUKOWYCH” I NEGUJESZ KONIECZNOŚĆ OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO! BAN!!!

Krytykujesz nowe wytyczne dotyczące edukacji seksualnej, wydane władzom oświatowym na całym świecie przez WHO i ONZ (https://tiny.pl/csxz3 + https://tiny.pl/csx3r), które nakazują placówkom edukacyjnym - od żłobka począwszy - normalizację i promowanie pedofilii poprzez uczenie dzieci „masturbacji, różnych technik stymulacji seksualnej, takich jak seks oralny, korzystania z pornografii online, budowania związków między osobami tej samej płci” oraz „rozwijania pożądania i popędu seksualnego celem jak najszybszego rozpoczęcia relacji z partnerami seksualnymi"?
PROMUJESZ DYSKRYMINACJĘ WOBEC DZIECI POPRZEZ ODMAWIANIE IM PRAWA DO WYRAŻANIA SWYCH NATURALNYCH POPĘDÓW SEKSUALNYCH ORAZ KWESTIONUJESZ OFICJALNE WYTYCZNE WHO! BAN!!!

Rozumiecie już???

Polecam:
https://tiny.pl/csmhz
https://tiny.pl/csmqh
https://tiny.pl/csmh2

Choć Art.19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, Art.10 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Art.11 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej gwarantują każdemu obywatelowi prawo do swobodnego wyrażania opinii oraz do poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe, obecnie na całym świecie uchwalane są ustawy, które mają to prawo drastycznie ograniczyć. I pisząc "drastycznie", mam na myśli: DRASTYCZNIE.

Do legalizacji cenzury i przejęcia całkowitej kontroli nad przepływem informacji szczególnie agresywnie prą tzw. zachodnie państwa demokratyczne, oczywiście pod różnymi niewinnie brzmiącymi pretekstami, takimi jak "ochrona dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym", "zwalczanie mowy nienawiści", "walka z dezinformacją", "przeciwdziałanie terroryzmowi", "wzmocnienie cyberbezpieczeństwa", "zapobieganie radykalizacji postaw w Internecie", "ustandardyzowanie regulacji platform internetowych", "przyznanie rządowi nowych uprawnień niezbędnych do zarządzania sytuacjami kryzysowymi", "ochrona bezpieczeństwa narodowego" - w zależności od specyficznych uwarunkowań w poszczególnych krajach.
Jednak lektura tych ustaw nie pozostawia najmniejszej wątpliwości, że ich prawdziwym celem jest legitymizacja rządowej cenzury i usuwanie wszelkich niewygodnych dla systemu treści. Rządy potrzebują tych ustaw, aby wzmocnić kontrolę nad narracją i uciszyć wszelki sprzeciw wobec swych poczynań.

Wszystkie te wyżej wymienione szlachetnie brzmiące pobudki, mające stanowić usprawiedliwienie dla wprowadzania drakońskich ograniczeń swobody wypowiedzi, służą nie tylko uśpieniu czujności społeczeństwa, lecz także temu, aby każdego kto ośmieli się zgłosić do tych ustaw jakieś zastrzeżenia móc oczernić i zdyskredytować jako osobę „popierającą terroryzm, dezinformację i mowę nienawiści" oraz "niedbającą o bezpieczeństwo dzieci w sieci” (na tej samej zasadzie, co odmowa wstrzyknięcia sobie toksycznych preparatów na Covid określana była jako „egoizm, kwestionowanie nauki, jawne lekceważenie bezpieczeństwa innych i brak troski o zdrowie publiczne”).

Oglądając zebrane w tym dwuczęściowym filmie nagrania, z łatwością zauważycie, że wszystkie te nowe akty prawne, uchwalane w różnych państwach i pod różnymi pretekstami, mają zadziwiająco dużo cech wspólnych.
Po pierwsze, wszystkie są pełne odniesień do pojęć i terminów prawnych, których nikt nie jest w stanie rozszyfrować - w tym prawnicy oraz głosujący nad tymi ustawami posłowie, nie mówiąc już o normalnych, zwykłych ludziach.
Po drugie, wszystkie te ustawy są niemal całkowicie pozbawione precyzyjnych i klarownych definicji. Pełno w nich abstrakcyjnych, niejasnych sformułowań (takich jak „mowa nienawiści”, „dezinformacja”, „radykalne poglądy”, „postawy ekstremistyczne”, „nielegalne treści”, „legalne lecz szkodliwe treści”, „treści potencjalnie szkodliwe”, „treści naruszające dobro publiczne”), które można interpretować w sposób całkowicie dowolny, na zasadzie: będą one oznaczać cokolwiek, co rząd zechce aby oznaczały.
Zgodnie z zapisami tych ustaw, użyte w nich definicje mają być uściślone w przyszłości, poprzez prawodawstwo wtórne. Pozwala to rządowi na dowolne rozszerzanie listy tematów podlegających cenzurze oraz de facto wyłącza przyszłe prawodawstwo spod kontroli zanim jeszcze zostało ono spisane i wprowadzone w życie.

Jako przykład takiego legislacyjnego bełkotu zacytujmy fragment amerykańskiej ustawy RESTRICT Act (https://tiny.pl/c8721), której projekt został wniesiony do Senatu USA w marcu br. i jest aktualnie procedowany:
"[Ustawa daje rządowi uprawnienia] do użycia wszelkich środków i podejmowania wszelkich działań w celu zidentyfikowania, powstrzymania, zakłócenia, zapobiegania, zakazania, zbadania lub w inny sposób złagodzenia jakiegokolwiek ryzyka wynikającego z jakiejkolwiek obecnej, przeszłej lub potencjalnej przyszłej transakcji dokonanej przez jakąkolwiek osobę lub w odniesieniu do jakiejkolwiek własności podlegającej jurysdykcji Stanów Zjednoczonych" (...) Żadna osoba nie może zlecać, zamawiać, zatwierdzać, ułatwiać, doradzać, podżegać lub nakłaniać do wykonania jakiegokolwiek czynu lub zaniechania jakiegokolwiek czynu wymaganego przez jakiekolwiek rozporządzenie, zarządzenie, polecenie, zakaz lub dyrektywę wydaną na podstawie niniejszej ustawy".
Warto dodać, że za złamanie przepisów ustawy grozi 20 (!) lat więzienia, grzywna w wysokości od 250 tysięcy do 1 miliona (!) dolarów oraz przepadek mienia (zdefiniowanego w ustawie jako "wszelka własność, nieruchoma lub osobista, materialna lub niematerialna, wykorzystana lub przeznaczona do wykorzystania w jakikolwiek sposób w celu popełnienia lub ułatwienia naruszenia lub usiłowania naruszenia zapisów niniejszej ustawy").

Polecam stronę https://reclaimthenet.org, która na bieżąco śledzi inicjatywy zaostrzające cenzurę i nadzór nad obywatelami dokonywane przez rządy i korporacje na całym świecie.

Zapis wystąpienia Dr. Davida Martina w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, które odbyło się 13 września 2023.
W swym przemówieniu Dr. Martin wzywa do całkowitego zniszczenia Światowej Organizacji Zdrowia. Prezentuje dowody na zbrodnicze działania tej instytucji, począwszy od samego początku jej powstania pod koniec lat 40-tych ubiegłego wieku, a skończywszy na jej aktywnym udziale w spisku mającym na celu zaplanowanie i przeprowadzenie operacji 'Covid-19'.
Teza, że WHO jest organizacją przestępczą uprawiającą bioterroryzm i zbrodnie przeciwko ludzkości, może być dla wielu ludzi szokująca. Te oskarżenia są mocne, a jednak poparte przytłaczającą ilością niezbitych dowodów.

Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach. Coraz więcej obywateli państw na całym świecie zaczyna wyrażać otwarty sprzeciw wobec totalitarnych zapędów WHO i sanitarnego terroru wprowadzanego pod pretekstem kolejnych medialnie wykreowanych "kryzysów" zdrowotnych i klimatycznych. Domagają się przy tym całkowitego wyjścia swych krajów z WHO.
Coraz większa jest też świadomość ludzi na temat aktualnie negocjowanego Traktatu Pandemicznego WHO oraz poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (oba te dokumenty mają być ratyfikowane na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w maju 2024 r.) Te dwie równoległe inicjatywy można określić jako dwie alternatywne drogi do tego samego celu, którym jest objęcie kontroli nad całą globalną populacją i wszystkimi zasobami planety (pod pretekstem "ochrony zdrowia publicznego") oraz ustanowienie ogólnoświatowego medycznego państwa policyjnego pod kontrolą WHO.

Kluczowym elementem zarówno Traktatu Pandemicznego, jak i poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, jest tzw. polityka 'One Health', czyli 'Jedno zdrowie dla całej planety'.
Koncepcja ta zakłada, że zdrowie ludzi, roślin i zwierząt oraz szeroko pojęte środowisko naturalne, są ze sobą ściśle powiązane i współzależne od siebie: stały wzrost ludzkiej populacji i jej rozszerzanie się na nowe obszary geograficzne zwiększa ryzyko przenoszenia chorób ze zwierząt na ludzi; powszechne podróże międzynarodowe i globalne przemieszczanie się zwierząt oraz żywności umożliwia chorobom szybkie rozprzestrzenianie się po całym świecie; zdrowie poszczególnych ludzi ma wpływ na zdrowie ogółu populacji, które z kolei wpływa na zdrowie całych ekosystemów; jednocześnie zmiany klimatyczne, zmiany w użytkowaniu gruntów i intensywna hodowla zwierząt gospodarskich negatywnie wpływa na środowisko i zdrowie ludzi. I dlatego WHO, chcąc "zapewnić globalne bezpieczeństwo zdrowotne" musi przejąć kontrolę nad wszystkimi aspektami zdrowia, polityki, ekonomii, prawa, finansów, gospodarki, handlu, transportu, ekologii, produkcji i dystrybucji żywności, edukacji, informacji i komunikacji, które wpływają na wyżej wymienione obszary – i to zarówno na szczeblu międzynarodowym, jak i krajowym, regionalnym i lokalnym.
Jeśli Traktat Pandemiczny zostanie uchwalony, WHO będzie miała jednostronną władzę do podejmowania decyzji we wszystkich wyżej wymienionych obszarach, a jej dyktat zastąpi i unieważni wszelkie przepisy lokalne, krajowe i regionalne. Uczyni to z WHO de facto Rząd Światowy.

W wrześniu br. 11 krajów (Białoruś, Boliwia, Kuba, Erytrea, Iran, Nikaragua, Korea Północna, Rosja, Syria, Wenezuela i Zimbabwe) wystosowało list do przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego ONZ, w którym wyraziło swój sprzeciw wobec planów ONZ/WHO wprowadzenia przymusowych szczepień i cyfrowych dokumentów zdrowotnych, oraz wobec proponowanego Traktatu Pandemicznego, planowanych poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i projektu deklaracji politycznych szczytu ONZ w sprawie celów zrównoważonego rozwoju (https://tiny.pl/c6frp)

22 listopada br. Estonia powiadomiła WHO o odrzuceniu Traktatu Pandemicznego i zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (IHR). Estońscy posłowie nie tylko wyrazili sprzeciw wobec już przyjętych w maju 2022 poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, ale poszli znacznie dalej i odrzucili zarówno proponowany Traktat Pandemiczny, jak i poprawki do IHR w całości, a także dodatkowe finansowanie jakiego domaga się WHO (https://tiny.pl/c6frj)

Z kolei 17 listopada br. premier Słowacji, Robert Fico, oświadczył, że jego rząd nie podpisze Traktatu Pandemicznego WHO, który określił jako "chory plan chciwych koncernów farmaceutycznych" (https://tiny.pl/c6frf)

Nowa Zelandia także odrzuciła poprawki WHO z maja 2022:
https://tiny.pl/c6fr9

Wersja tego filmu z lektorem:
https://tiny.pl/c6fr3

Więcej stron z informacjami w języku polskim:
https://stopwho.pl
https://zrzutka.pl/stop-who
https://tiny.pl/ck6ml
https://tiny.pl/cksrm
https://tiny.pl/cksrq
https://tiny.pl/cksrh
https://tiny.pl/cks73
https://tiny.pl/cks7b
https://tiny.pl/cks76

Zapis wystąpienia Dr. Davida Martina w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, które odbyło się 13 września 2023.
W swym przemówieniu Dr. Martin wzywa do całkowitego zniszczenia Światowej Organizacji Zdrowia. Prezentuje dowody na zbrodnicze działania tej instytucji, począwszy od samego początku jej powstania pod koniec lat 40-tych ubiegłego wieku, a skończywszy na jej aktywnym udziale w spisku mającym na celu zaplanowanie i przeprowadzenie operacji 'Covid-19'.
Teza, że WHO jest organizacją przestępczą uprawiającą bioterroryzm i zbrodnie przeciwko ludzkości, może być dla wielu ludzi szokująca. Te oskarżenia są mocne, a jednak poparte przytłaczającą ilością niezbitych dowodów.

Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach. Coraz więcej obywateli państw na całym świecie zaczyna wyrażać otwarty sprzeciw wobec totalitarnych zapędów WHO i sanitarnego terroru wprowadzanego pod pretekstem kolejnych medialnie wykreowanych "kryzysów" zdrowotnych i klimatycznych. Domagają się przy tym całkowitego wyjścia swych krajów z WHO.
Coraz większa jest też świadomość ludzi na temat aktualnie negocjowanego Traktatu Pandemicznego WHO oraz poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (oba te dokumenty mają być ratyfikowane na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w maju 2024 r.) Te dwie równoległe inicjatywy można określić jako dwie alternatywne drogi do tego samego celu, którym jest objęcie kontroli nad całą globalną populacją i wszystkimi zasobami planety (pod pretekstem "ochrony zdrowia publicznego") oraz ustanowienie ogólnoświatowego medycznego państwa policyjnego pod kontrolą WHO.

Kluczowym elementem zarówno Traktatu Pandemicznego, jak i poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, jest tzw. polityka 'One Health', czyli 'Jedno zdrowie dla całej planety'.
Koncepcja ta zakłada, że zdrowie ludzi, roślin i zwierząt oraz szeroko pojęte środowisko naturalne, są ze sobą ściśle powiązane i współzależne od siebie: stały wzrost ludzkiej populacji i jej rozszerzanie się na nowe obszary geograficzne zwiększa ryzyko przenoszenia chorób ze zwierząt na ludzi; powszechne podróże międzynarodowe i globalne przemieszczanie się zwierząt oraz żywności umożliwia chorobom szybkie rozprzestrzenianie się po całym świecie; zdrowie poszczególnych ludzi ma wpływ na zdrowie ogółu populacji, które z kolei wpływa na zdrowie całych ekosystemów; jednocześnie zmiany klimatyczne, zmiany w użytkowaniu gruntów i intensywna hodowla zwierząt gospodarskich negatywnie wpływa na środowisko i zdrowie ludzi. I dlatego WHO, chcąc "zapewnić globalne bezpieczeństwo zdrowotne" musi przejąć kontrolę nad wszystkimi aspektami zdrowia, polityki, ekonomii, prawa, finansów, gospodarki, handlu, transportu, ekologii, produkcji i dystrybucji żywności, edukacji, informacji i komunikacji, które wpływają na wyżej wymienione obszary – i to zarówno na szczeblu międzynarodowym, jak i krajowym, regionalnym i lokalnym.
Jeśli Traktat Pandemiczny zostanie uchwalony, WHO będzie miała jednostronną władzę do podejmowania decyzji we wszystkich wyżej wymienionych obszarach, a jej dyktat zastąpi i unieważni wszelkie przepisy lokalne, krajowe i regionalne. Uczyni to z WHO de facto Rząd Światowy.

W wrześniu br. 11 krajów (Białoruś, Boliwia, Kuba, Erytrea, Iran, Nikaragua, Korea Północna, Rosja, Syria, Wenezuela i Zimbabwe) wystosowało list do przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego ONZ, w którym wyraziło swój sprzeciw wobec planów ONZ/WHO wprowadzenia przymusowych szczepień i cyfrowych dokumentów zdrowotnych, oraz wobec proponowanego Traktatu Pandemicznego, planowanych poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i projektu deklaracji politycznych szczytu ONZ w sprawie celów zrównoważonego rozwoju (https://tiny.pl/c6frp)

22 listopada br. Estonia powiadomiła WHO o odrzuceniu Traktatu Pandemicznego i zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (IHR). Estońscy posłowie nie tylko wyrazili sprzeciw wobec już przyjętych w maju 2022 poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, ale poszli znacznie dalej i odrzucili zarówno proponowany Traktat Pandemiczny, jak i poprawki do IHR w całości, a także dodatkowe finansowanie jakiego domaga się WHO (https://tiny.pl/c6frj)

Z kolei 17 listopada br. premier Słowacji, Robert Fico, oświadczył, że jego rząd nie podpisze Traktatu Pandemicznego WHO, który określił jako "chory plan chciwych koncernów farmaceutycznych" (https://tiny.pl/c6frf)

Nowa Zelandia także odrzuciła poprawki WHO z maja 2022:
https://tiny.pl/c6fr9

Wersja tego filmu z napisami:
https://tiny.pl/c6fr2

Więcej stron z informacjami w języku polskim:
https://stopwho.pl
https://zrzutka.pl/stop-who
https://tiny.pl/ck6ml
https://tiny.pl/cksrm
https://tiny.pl/cksrq
https://tiny.pl/cksrh
https://tiny.pl/cks73
https://tiny.pl/cks7b
https://tiny.pl/cks76

Tak na wszelki wypadek.

Link do oryginału nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=LO-28SPLmGI

Niniejsza rozmowa odbyła się 13 października 2023 r.
Mike Adams i Maria Zeee dyskutują na temat obecnej sytuacji między Izraelem a Palestyną. Nie zagłębiają się przy tym zbytnio w analizę bieżących wydarzeń wokół tego konfliktu, bo te zmieniają się wszak jak w kalejdoskopie - kolejne "twarde dowody" co chwila okazują się być sfabrykowane, a poza tym od samego początku jest jasne, że cała akcja jest operacją fałszywej flagi, której głównym celem jest jak najszybsze wywołanie trzeciej wojny światowej.
Zamiast tego, Mike i Maria dyskutują na temat mechanizmów agresywnej propagandy wojennej, narastającej radykalizacji postaw wokół tego konfliktu oraz na temat manipulacji ludzkimi emocjami przez media (w tym media alternatywne), dzięki której udało się wywołać w społeczeństwie kolejny głęboki podział. Próbują zrozumieć mechanizm zbiorowego szaleństwa, które nagle ogarnęło wszystkie strony konfliktu, ale też ludzi z tzw. ruchu oporu, którzy do niedawna byli jeszcze w stanie myśleć racjonalnie i chłodno analizować fakty, a teraz nagle dali się ponieść jakiejś masowej histerii. Ludzi, którzy przez ostatnie 3 lata byli zgodni co do tego, że media to nic więcej jak tylko narzędze propagandy Deep State, a wszystkie - WSZYSTKIE - rządy to organizacje przestępcze, aktywnie uprawiające bioterroryzm i ludobójstwo na własnych obywatelach, a teraz nagle zażarcie kłócą się między sobą o to, czy bardziej święty jest rząd Izraela czy Palestyny, i czy rację ma BBC czy Al Jazeera.
Osobiście obserwuję całą globalną sytuację z coraz większym dystansem i z narastającym przekonaniem, że wydarzeń na świecie nie należy już traktować w kategoriach geopolityki, lecz w katergorii rytuałów okultystycznych.

UWAGA: Na końcu nagrania, po rozmowie Mike'a z Marią, znajdują sie dwa krótkie klipy z Benjaminem Netanyahu, nawiązujące do treści rozmowy.

Link do oryginalnego nagrania:
https://rumble.com/v3owhbe-mike-adams-israel-and-hamas-what-the-heck-is-wrong-with-our-people.html

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Jeśli podoba Ci się mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, możesz wpłacić dowolną kwotę na moje konto:
Georgina Orwell PL
44 1140 2004 0000 3002 8088 8194
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")
Wszystkim wspierającym bardzo serdecznie dziękuję!!! :-*)

Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną bezpośrednio, mój adres email to [email protected]

Kochani, oto krótkie zabawno-niezabawne nagranie w temacie dzisiejszych "wyborów" parlamentarnych. Krótkie, bo nad czym tu się rozwodzić? Jeśli ktoś po 30 latach życia w tzw. "wolnej Polsce" - a już zwłaszcza po wydarzeniach ostatnich trzech lat - NADAL uważa, że żyjemy w ustroju demokratycznym, że to obywatele wybierają kto będzie rządził państwem, a o kształcie i kierunku polityki w Polsce decyduje polski rząd, to o czym tu w ogóle rozmawiać?
Jaki to trafnie ujęła kiedyś Emma Goldman: "Gdyby wybory naprawdę mogły coś zmienić, już dawno by ich zakazano".

Linki do materiałów przedstawionych w nagraniu:

1. Rozmowa Jeremy'ego Neila z Iainem Davisem "Globalna struktura władzy, czyli: Kto wydaje rozkazy rządom":
https://www.bitchute.com/video/czBtl5GUvYkz/

2. Inicjatywa mecenasa Piotra Pałki - projekt "Pozwij Polityka":
https://pozwijpolityka.pl/
https://www.prawo.pl/prawo/akcja-pozwij-polityka-wyniki,523445.html

3. Inicjatywa mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź - referendum “Stop bezkarności funkcjonariuszy publicznych”:
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/
https://rebel24.pl/pilne-referendum-stop-bezkarnosci-dokumenty-do-pobrania/
https://pl1.tv/title/zbieramy-pol-miliona-podpisow-i-oglaszamy-referendum-dosc-bezkarnosci-rzadzacych/

4. Kanał Pawła Kielera:
https://www.youtube.com/channel/UC-jVUvI8tyEnpEe2IiLQJHA

Pod filmem wrzuciłam kilka memów w temacie :-)

Kochani! Pracuję jak mróweczka nad nowymi tłumaczeniami, a tymczasem wrzucam ważne nagranie sprzed kilku dni - rozmowę Mateusza Jarosiewicza z mecenas Katarzyną Tarnawą-Gwóźdź. Film niesie się po internecie jak burza, i nic dziwnego, bo w zwięzły sposób omawia niektóre z najważniejszych aktualnych, iście zatrważających, projektów "polskiego" rządu (a mówiąc ściślej, rządowych mocodawców z globalistycznej wierchuszki, których polecenia rząd wykonuje jak posłuszny piesek).

Ostatnio dużo na moim kanale pani mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź, ale cóż, takich osób to nigdy nie za dużo :-) Chylę czoła przed Jej determinacją i zachęcam Was do jak najaktywniejszego wspierania Jej działalności, a zwłaszcza do zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum “Stop bezkarności funkcjonariuszy publicznych”.
Niedługo mają odbyć się wybory, to przecież doskonała okazja do zbierania podpisów pod referendum! Wystarczy stanąć przed wejściem do komisji wyborczej i działać, działać! Ludzie sami będą wpadać Wam w ręce:-) A jak ktoś jest nieśmiały i czuje opór przed taką formą wyjścia do ludzi, to niech chociaż podrukuje gotowe listy i powrzuca je sąsiadom z osiedla do skrzynek pocztowych, wraz z krótkim opisem co i jak oraz adresem, pod który należy wysłać podpisane listy.
Ruszamy dupeczki z fotelików i DZIAŁAMY, DZIAŁAMY!

Więcej na temat referendum:
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/
https://rebel24.pl/pilne-referendum-stop-bezkarnosci-dokumenty-do-pobrania/
https://pl1.tv/title/zbieramy-pol-miliona-podpisow-i-oglaszamy-referendum-dosc-bezkarnosci-rzadzacych/
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/

Hej Kochani,
Nie udało mi się znaleźć informacji na temat daty i okoliczności tego wystąpienia. Znalazłam to nagranie na kanale Eweliny Frihauf - Nabosso, gdzie zostało wrzucone w dn. 22 września 2023 (https://www.youtube.com/@ewelinafrihauf-nabosso888).
Zachęcam do jak najaktywniejszego wspierania działaności mecenas Katarzyny Tarnawa-Gwóźdź (https://kasiatarnawa.pl) oraz do zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum “Stop bezkarności funkcjonariuszy publicznych”:
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/
https://rebel24.pl/pilne-referendum-stop-bezkarnosci-dokumenty-do-pobrania/
https://pl1.tv/title/zbieramy-pol-miliona-podpisow-i-oglaszamy-referendum-dosc-bezkarnosci-rzadzacych/

Wystąpienie Christine Massey w ramach konferencji 'Northern Light Convention' (https://scandinavianfreedom.events), która odbyła się 15-17 czerwca 2023 w Danii.
Pochodząca z Kanady Christine jest biostatystykiem, w przeszłości pracowała przy badaniach nad rakiem. Od lat jest zapalonym orędownikiem bezpiecznej wody pitnej i członkiem grupy działającej na rzecz zaprzestania powszechnej praktyki fluoryzacji wody wodociągowej.

W maju 2020 r. Christine, wraz z grupą wolontariuszy rozsianych po całym świecie, zaczęła składać do różnych instytucji wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej, aby uzyskać jakikolwiek dowód na istnienie wirusa SARS-CoV-2, rzekomo wywołującego chorobę Covid-19.
Na dzień dzisiejszy Christine otrzymała odpowiedź od 216 instytucji z 40 różnych krajów i żadna z nich nie jest w stanie przytoczyć ani jednego dowodu na to, że wirus SARS-CoV-2 faktyczne istnieje.
W toku tego trwającego ponad 3 lata procesu, Christine zebrała górę dokumentów, które całkowicie unicestwiają wszelką wiarygodność establishmentu medycznego, przynajmniej w dziedzinie wirusologii.

Obecnie to, co wirusolodzy nazywają "izolacją" wirusa, polega na umieszczczeniu pobranej od pacjenta próbki materiału genetycznego w linii komórkowej pochodzącej z małpich komórkek nerkowych, rzekomo po to, by dać wirusowi szansę na replikację. Komórki małpy potrzebują źródła pożywienia, dodaje się więc do nich płodową surowicę bydlęcą, a także toksyczne leki, antybiotyki i środki przeciwgrzybicze. Innymi słowy, zamiast zidentyfikować rzekomego wirusa w pobranej od pacjenta próbce, zanieczyszcza się ją obcym materiałem genetycznym i różnymi substancjami chemicznymi. Następnie, gdy komórki małpy ulegną uszkodzeniu, wirusolodzy nazywają to efektem cytopatycznym i przypisują ten efekt działaniu wirusa. Ma to rzekomo stanowić dowód na to, że wirus jest w tej próbce obecny, że został przez nich wyizolowany i że to on powoduje chorobę.
We wszystkich wysłanych zapytaniach Christine i jej współpracownicy dokładnie określili więc, co mają na myśli przez izolację wirusa: jego cząsteczki powinny pochodzić bezpośrednio z próbki pobranej od chorego człowieka, niezanieczyszczonej żadnym innym materiałem genetycznym, a następnie zostać zsekwencjonowane i zbadane w toku kontrolowanych eksperymentów.

Kolejnym rzekomym dowodem na obecność wywołującego chorobę wirusa mają być "testy" PCR, wykrywające wybrane sekwencje genetyczne. Już sam zdrowy rozsądek podpowiada, że znalezienie określonej sekwencji (która może przecież pochodzić z cząsteczek produkowanych przez same komórki) w żaden sposób nie stanowi jakiegokolwiek dowodu na obecność pełnej długości genomu, nie mówiąc już o całym nienaruszonym wirusie, nie mówiąc już o infekcji, nie mówiąc już o chorobie. Wyniki osiągane dzięki tej metodzie są równie trafne, jak wróżenie z fusów. Temat oszustwa wokół "testu" PCR pojawiał się już na moim kanale nie raz, tak więc nie ma sensu zagłębiać się tu w szczegóły.

Nadmienię, że nie jest moją intencją wikłanie się tu w dyskusję na temat tego, czy wirusy faktycznie istnieją, czy nie. Nie mam do tego ani chęci, ani kwalifikacji. Ponadto uważam, że to nie na ludziach, którzy podważają istenienie wirusów, spoczywa ciężar udowodnienia iż mają rację, lecz na tych, którzy w wirusy wierzą. Skoro wirusy faktycznie istnieją, nie powinno chyba stanowić problemu udowodnienie tego faktu?
Obecnie w świecie naukowym toczy się na ten temat intensywna debata, której wynik jest na razie nierozstrzygnięty. Śledzę ją z zainteresowaniem i z ciekawością obserwuję, jak coraz więcej bardzo poważnych naukowców stopniowo przechodzi na stronę "wirusy nie istnieją". A najbardziej w tej debacie podoba mi się sam fakt żywej i otwartej dyskusji naukowej na drodze rzetelnej analizy faktów.

Wersja z napisami:
https://tiny.pl/c6ds1

Strony omawiane w nagraniu:
www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/
www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-have-no-record-of-any-virus-having-been-isolated-purified-virology-isnt-a-science/

3000 stron odpowiedzi na wysłane wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej zebrane w 8 plikach PDF (ostatnia aktualizacja: 31 grudnia 2022):
https://tinyurl.com/IsolationFOIs

Plik Excel zawierający listę 216 instytucji, które odpowiedziały jak dotąd na wysłane wnioski:
www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2023/06/Institution-list-for-website.xls

Osobom chcącym dowiedzieć się więcej, polecam kanał Lecha N. (www.bitchute.com/channel/RC2y1GA7Yl1E/), który ostatnio ostro wziął się za ten temat, a także następujące źródła:
https://tiny.pl/c6ds9
https://tiny.pl/c6d8z
https://tiny.pl/c6d83
https://tiny.pl/c6dsx
https://tiny.pl/c6dsq
https://tiny.pl/c6dsg

Wystąpienie Christine Massey w ramach konferencji 'Northern Light Convention' (https://scandinavianfreedom.events), która odbyła się 15-17 czerwca 2023 w Danii.
Pochodząca z Kanady Christine jest biostatystykiem, w przeszłości pracowała przy badaniach nad rakiem. Od lat jest zapalonym orędownikiem bezpiecznej wody pitnej i członkiem grupy działającej na rzecz zaprzestania powszechnej praktyki fluoryzacji wody wodociągowej.

W maju 2020 r. Christine, wraz z grupą wolontariuszy rozsianych po całym świecie, zaczęła składać do różnych instytucji wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej, aby uzyskać jakikolwiek dowód na istnienie wirusa SARS-CoV-2, rzekomo wywołującego chorobę Covid-19.
Na dzień dzisiejszy Christine otrzymała odpowiedź od 216 instytucji z 40 różnych krajów i żadna z nich nie jest w stanie przytoczyć ani jednego dowodu na to, że wirus SARS-CoV-2 faktyczne istnieje.
W toku tego trwającego ponad 3 lata procesu, Christine zebrała górę dokumentów, które całkowicie unicestwiają wszelką wiarygodność establishmentu medycznego, przynajmniej w dziedzinie wirusologii.

Obecnie to, co wirusolodzy nazywają "izolacją" wirusa, polega na umieszczczeniu pobranej od pacjenta próbki materiału genetycznego w linii komórkowej pochodzącej z małpich komórkek nerkowych, rzekomo po to, by dać wirusowi szansę na replikację. Komórki małpy potrzebują źródła pożywienia, dodaje się więc do nich płodową surowicę bydlęcą, a także toksyczne leki, antybiotyki i środki przeciwgrzybicze. Innymi słowy, zamiast zidentyfikować rzekomego wirusa w pobranej od pacjenta próbce, zanieczyszcza się ją obcym materiałem genetycznym i różnymi substancjami chemicznymi. Następnie, gdy komórki małpy ulegną uszkodzeniu, wirusolodzy nazywają to efektem cytopatycznym i przypisują ten efekt działaniu wirusa. Ma to rzekomo stanowić dowód na to, że wirus jest w tej próbce obecny, że został przez nich wyizolowany i że to on powoduje chorobę.
We wszystkich wysłanych zapytaniach Christine i jej współpracownicy dokładnie określili więc, co mają na myśli przez izolację wirusa: jego cząsteczki powinny pochodzić bezpośrednio z próbki pobranej od chorego człowieka, niezanieczyszczonej żadnym innym materiałem genetycznym, a następnie zostać zsekwencjonowane i zbadane w toku kontrolowanych eksperymentów.

Kolejnym rzekomym dowodem na obecność wywołującego chorobę wirusa mają być "testy" PCR, wykrywające wybrane sekwencje genetyczne. Już sam zdrowy rozsądek podpowiada, że znalezienie określonej sekwencji (która może przecież pochodzić z cząsteczek produkowanych przez same komórki) w żaden sposób nie stanowi jakiegokolwiek dowodu na obecność pełnej długości genomu, nie mówiąc już o całym nienaruszonym wirusie, nie mówiąc już o infekcji, nie mówiąc już o chorobie. Wyniki osiągane dzięki tej metodzie są równie trafne, jak wróżenie z fusów. Temat oszustwa wokół "testu" PCR pojawiał się już na moim kanale nie raz, tak więc nie ma sensu zagłębiać się tu w szczegóły.

Nadmienię, że nie jest moją intencją wikłanie się tu w dyskusję na temat tego, czy wirusy faktycznie istnieją, czy nie. Nie mam do tego ani chęci, ani kwalifikacji. Ponadto uważam, że to nie na ludziach, którzy podważają istenienie wirusów, spoczywa ciężar udowodnienia iż mają rację, lecz na tych, którzy w wirusy wierzą. Skoro wirusy faktycznie istnieją, nie powinno chyba stanowić problemu udowodnienie tego faktu?
Obecnie w świecie naukowym toczy się na ten temat intensywna debata, której wynik jest na razie nierozstrzygnięty. Śledzę ją z zainteresowaniem i z ciekawością obserwuję, jak coraz więcej bardzo poważnych naukowców stopniowo przechodzi na stronę "wirusy nie istnieją". A najbardziej w tej debacie podoba mi się sam fakt żywej i otwartej dyskusji naukowej na drodze rzetelnej analizy faktów.

Wersja z lektorem:
https://tiny.pl/c6dsd

Strony omawiane w nagraniu:
www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/
www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-have-no-record-of-any-virus-having-been-isolated-purified-virology-isnt-a-science/

3000 stron odpowiedzi na wysłane wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej zebrane w 8 plikach PDF (ostatnia aktualizacja: 31 grudnia 2022):
https://tinyurl.com/IsolationFOIs

Plik Excel zawierający listę 216 instytucji, które odpowiedziały jak dotąd na wysłane wnioski:
www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2023/06/Institution-list-for-website.xls

Osobom chcącym dowiedzieć się więcej, polecam kanał Lecha N. (www.bitchute.com/channel/RC2y1GA7Yl1E/), który ostatnio ostro wziął się za ten temat, a także następujące źródła:
https://tiny.pl/c6ds9
https://tiny.pl/c6d8z
https://tiny.pl/c6d83
https://tiny.pl/c6dsx
https://tiny.pl/c6dsq
https://tiny.pl/c6dsg

Jak zapewne wiecie, niedawno polskojęzyczny rząd przegłosował haniebny projekt fundamentalnych zmian w prawie geologicznym i górniczym (tzw. druk 3238), który bezpośrednio zagraża naszemu życiu i zdrowiu, odbiera nam podstawowe prawa obywatelskie (w tym prawo do własności), otwiera furtkę do wywłaszczania Polaków z ich własnych domów bez możliwości otrzymania odszkodowania, robi z Polski śmietnisko Europy oraz prowadzi nasz kraj ku ruinie i całkowitemu upadkowi.
Każdy, kto się pod tym zbrodniczym projektem podpisał i każdy, kto oddał na niego głos (lub od głosu się wstrzymał) powinien zostać natychmiast usunięty ze stanowiska, otrzymać dożywotni zakaz pełnienia jakiejkolwiek służby publicznej oraz zostać bezwzględnie pociągnięty do odpowiedzialności karnej za zdradę stanu.
Ale co mnie w tym wszystkim szokuje najbardziej?
Nie to, że taki projekt w ogóle został dopuszczony do głosowania (mimo, że jego autor już za sam taki pomysł powinien od razu zostać zakuty w kajdanki).
Nie to, że ustawa ta została wprowadzona do polskiego systemu prawnego z rażącym naruszeniem Konstytucji RP, podstawowych zasad państwa prawa oraz fundamentalnych praw i wolności obywatelskich.
Nie to, że politycy dopuścili się jawnej zdrady, mimo iż teoretycznie ich głównym - ich JEDYNYM! - zadaniem jest ochrona polskich obywateli, polskiej ziemi i polskiego interesu narodowego.
Nie to, że uchwalono tę ustawę mimo bardzo jasno wyrażonego sprzeciwu ze strony obywateli, zarówno tych mieszkających w Polsce, jak i za granicą.
Nie to, że jest to jeden z najbardziej bezczelnych numerów, jaki rząd kiedykolwiek wywinął obywatelom.
Lecz to, że z kim bym na ten temat nie rozmawiała, to okazuje się, że w życiu nawet o tej ustawie nie słyszał!!!
Media głównego nurtu milczą jak grób, a przecież to powinno być na pierwszych stronach wszystkich gazet! Tak radykalne zmiany w polskim prawie bezwzględnie wymagają ogólnonarodowego referendum, jako kluczowa kwestia o znaczeniu ogólnonarodowym, mająca bezpośredni wpływ na środowisko oraz na zdrowie, życie, prawa i wolności obywateli, w tym ich własność prywatną. Wszak chodzi tu o bezpieczeństwo naszej polskiej ziemi, nas samych i wszystkich przyszłych pokoleń Polaków.
Niniejszy film opracowałam właśnie z myślą o tych, którzy dotąd o tej ustawie nie słyszeli. Niech dowiedzą się, co zgotował nam "nasz" rząd.
Jest to kompilacja wybranych fragmentów kilku różnych nagrań na ten temat. Łącznie nagrania te trwają ponad 10 godzin, ja wybrałam z nich najważniejsze informacje i skondensowałam je do niecałych 2 godzin. Dzięki temu osoby zupełnie zielone w temacie będą mogły skrótowo prześledzić przebieg całej sprawy od początku i uświadomić sobie, w jak olbrzymim niebezpieczeństwie znajduje się cały nasz naród oraz nasza ojczysta ziemia.
Ten zbrodniczy projekt w ekspresowym tempie przeszedł wszystkie szczeble legislacji przewidziane w polskim prawie i 1 września został podpisany przez prezydenta.
Bardzo gorąco zachęcam Was wszystkich do włączenia się do akcji pospolitego ruszenia!
Uświadamiajmy rodzinę i znajomych!
Zbierajmy podpisy pod wnioskiem o referendum “Stop bezkarności funkcjonariuszy publicznych”, aktywizujmy społeczeństwo, ratujmy nasz kraj!

REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH”:
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/
https://rebel24.pl/pilne-referendum-stop-bezkarnosci-dokumenty-do-pobrania/
https://pl1.tv/title/zbieramy-pol-miliona-podpisow-i-oglaszamy-referendum-dosc-bezkarnosci-rzadzacych/
https://kasiatarnawa.pl/wniosek-o-zarzadzenie-referendum-ogolnokrajowego/

DRUK 3238:
https://kasiatarnawa.pl/category/sprzeciw-spoleczny/sprzeciw_druk_3515_3238/
https://rebel24.pl/list-do-prezydenta-rp-z-wezwaniem-do-nie-podpisywania-ustawy-o-zmianie-prawa-gorniczego-i-geologicznego/
https://rumble.com/v2uj84t-podziemne-krematoria-w-polsce.-powszechny-program-wywaszczania-polakw.-kole.html
https://rumble.com/v34426l-zamiast-polskiego-eldorado-mietnisko-europy.html
https://www.youtube.com/watch?v=97Ix5G66VJg
https://www.youtube.com/watch?v=Xnu4Ry0JDe8

Natrafiłam na ten muzyczny cymesik dzięki kanałowi 'noname47' (https://www.bitchute.com/channel/RNYayEIOfHKK/), którego administrator jest autorem niniejszego tłumaczenia. Istna perełka!
Jakby co, na kanale 'noname47' znajduje się jeszcze jeden proroczy hicior w wykonaniu zespołu Heaven's Magic, czyli piosenka "Kathy don't go" (https://www.bitchute.com/video/xFSwGLpnVkDt/), która już w 1989 r. wieściła nadejście NWO.
Oto songi w sam raz na dzisiejsze czasy! :-)

Czwarta i ostatnia część kompilacji różnych nagrań z lat 2019-2023 na temat infrastruktury nadzoru i kontroli.
Dziękuję Sławomirowi Knapikowskiemu (https://www.bitchute.com/channel/ft1FN1PMonEp/) za nagranie głosu do wszystkich czterch części!

Nowe technologie i narzędzia kontroli są wprowadzane w alarmującym tempie. Cyfrowy dowód tożsamości, cyfrowe prawo jazdy, cyfrowa waluta, "inteligentne" urządzenia, gadżety i platformy, cyfrowe "certyfikaty zdrowia" - każdy element tego systemu z osobna wydaje się być niewinny (zwłaszcza, że jest sprzedawany ludziom pod hasłem "To dla twej wygody, ochrony i bezpieczeństwa"). Ale wzięte wszystkie razem, jako składowe jednego wspólnego systemu, wzajemnie ze sobą powiązane i zarządzane poprzez centralną bazę danych, umożliwiają pełny i nieustający wgląd w Twoje życie oraz bezprecedensowy poziom kontroli nad Twoim zachowaniem, przekraczający najbardziej przerażające wizje Georga Orwella.
I mówiąc "pełny i nieustający wgląd w Twoje życie", mam na myśli dokładnie to co mówię: PEŁNY I NIEUSTAJĄCY WGLĄD W TWOJE ŻYCIE, w praktycznie wszystkie jego aspekty: twoje zachowanie, twoje wydatki i transakcje, twoją historię zatrudnienia, twoją kartotekę kryminalną, twoją historię medyczną (w tym twój status szczepień), historię twojej wyszukiwarki internetowej, wszystkie wysłane przez Ciebie maile i wiadomości, twoją lokalizację, twoje nawyki żywieniowe, twój wizerunek, twoje dane biometryczne, twój światopogląd, twoje poglądy polityczne, przekonania religijne, preferencje seksualne...
To, co obserwowaliśmy na świecie przez ostatnie 3 lata, to świetny przykład tego, jak te technologie mogą być używane jako instrument kontroli, nadzoru, dyscypliny, opresji i cenzury.

To nie przypadek, że rozwój i wprowadzanie tych technologii odbywa się w większości za kulisami, bez wiedzy i udziału społeczeństwa i bez uwzględnienia przepisów chroniących prywatność, wolność medyczną, swobodę poruszania się, wolność słowa, prawo do zrzeszania się i inne podstawowe prawa obywatelskie.
To nie przypadek, że media próbują na wszelkie sposoby odwrócić uwagę ludzi od tego tematu - czy to poprzez wojnę, czy cokolwiek innego - podczas gdy za kulisami pospiesznie budowane są te systemy.

Cyfrowa tożsamość oznacza koniec osobistej prywatności, anonimowości, poufności, suwerenności i wyboru.
Ci, którzy się na nią zgodzą, będą w końcu zmuszeni do podporządkowania się rządowi w każdej dziedzinie życia.

Twoja zgoda na wprowadzenie cyfrowej tożsamości oznacza Twoją zgodę na wszystko, co nastąpi później....

Linki do pozostałych części niniejszej kompilacji:
cz.1: https://www.bitchute.com/video/YcGaplF52aZN/ (wersja z napisami)
cz.1: https://www.bitchute.com/video/izfygS1xj56g/ (wersja z lektorem)
cz.2: https://www.bitchute.com/video/TGqpcWjT8ZzH/ (wersja z napisami)
cz.2: https://www.bitchute.com/video/ErbCjz81no62/ (wersja z lektorem)
cz.3: https://www.bitchute.com/video/2B2pfeqIBPYJ/ (wersja z napisami)
cz.3: https://www.bitchute.com/video/egC8HQmRIstn/ (wersja z lektorem)
cz.4: https://www.bitchute.com/video/GGn6FZ0qQ3sC/ (wersja z napisami)
cz.4: https://www.bitchute.com/video/HtCzwkTQK2vv/ (wersja z lektorem)

Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną, mój adres email to [email protected]

Pozdrawiam Was wszystkich!

Trzecia część kompilacji różnych nagrań z lat 2019-2023 na temat infrastruktury nadzoru i kontroli.
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem co napisać w komentarzu pod filmem...
Myślę, że te nagrania mówią same za siebie, dalszy komentarz jest zbędny.
Zastanawiam się, co możemy zrobić aby zapobiec tej złowieszczej przyszłości rysującej się jakże wyraźnie na horyzoncie...
Trudno nie czuć się bezsilnym i zdemotywowanym, w sytuacji gdy z kim bym nie rozmawiała, to okazuje się, że temat Paszportów Zdrowotnych traktuje jak jakieś mgliste wspomnienie ("O czym ty w ogóle mówisz, przecież pandemia się już skończyła"), pomysł wprowadzenia cyfrowej identyfikacji uważa za jakąś szaloną teorię spiskową ("No co ty, to nie przejdzie, naród się na to nie zgodzi" - jakby ktokolwiek pytał naród o zdanie), a o CBDC w życiu nawet nie słyszał ("CBDC? Aaa, to te olejki z marihuany, tak?").
Myślę, że w tej sytuacji najlepsze co możemy zrobić, to jak najusilniej uświadamiać ludziom co jest dla nas planowane, i że bynajmniej nie jest to jakaś dystopijna wizja szalonego kapelusznika rodem z "Alicji w Krainie Czarów", lecz jak najbardziej realny plan, otwarcie promowany i INTENSYWNIE REALIZOWANY przez osoby piastujące najwyższe stanowiska w najpotężniejszych międzynarodowych organizacjach, kształtujących prawo i narzucających ideologię rządom i instytucjom na całym świecie.
Dlatego bardzo Was wszystkich proszę, pomóżcie mi w rozpowszechnianiu tych treści - wysyłajcie je znajomym, pokazujcie je rodzinie, może któregoś wieczoru zamiast filmu na 'Netflixie' obejrzyjcie wspólnie jedno z nagrań na moim kanale.

Przypominają mi się słowa Catherine Austin Fitts, jakie wypowiedziała w jednym z wywiadów:
"Nie traćcie wiary w rasę ludzką. Na planecie grasuje garstka drapieżników i trzeba się z nimi rozprawić. Ale nie myślcie ani przez chwilę, że oni mówią o rasie ludzkiej w moim lub Waszym imieniu. We wszechświecie istnieje łaska i Boska Inteligencja. Ale musimy ją wspierać i przyciągać. I musimy być jej godni."

Linki do pozostałych części niniejszej kompilacji:
cz.1: https://www.bitchute.com/video/YcGaplF52aZN/ (wersja z napisami)
cz.1: https://www.bitchute.com/video/izfygS1xj56g/ (wersja z lektorem)
cz.2: https://www.bitchute.com/video/TGqpcWjT8ZzH/ (wersja z napisami)
cz.2: https://www.bitchute.com/video/ErbCjz81no62/ (wersja z lektorem)
cz.3: https://www.bitchute.com/video/2B2pfeqIBPYJ/ (wersja z napisami)
cz.3: https://www.bitchute.com/video/egC8HQmRIstn/ (wersja z lektorem)
cz.4: https://www.bitchute.com/video/GGn6FZ0qQ3sC/ (wersja z napisami)
cz.4: https://www.bitchute.com/video/HtCzwkTQK2vv/ (wersja z lektorem)

Jeśli ktoś ma ochotę skontaktować się ze mną, mój adres email to [email protected]

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Niniejsza prezentacja autorstwa Katherine Watt została przygotowana na potrzeby sympozjum pod hasłem 'Umocnienie globalnego trybu kryzysowego w dziedzinie zdrowia: Implikacje dla zdrowia i praw człowieka', która odbyła się w Dublinie w dn. 15-16 czerwca 2023.
Katherine Watt jest amerykańską pisarką, paralegalistką i badaczką prawa. Jej blog 'Bailiwick News' (https://bailiwicknews.substack.com) uważam za jedno z najlepszych i najbardziej rzetelnych źródeł informacji o prawnych aspektach operacji 'Covid', będącej zwieńczeniem trwającego od ponad wieku programu militaryzacji zdrowia publicznego, zapoczątkowanego uchwaleniem w 1913 r. amerykańskiej Ustawy o Rezerwie Federalnej. Blog jest poświęcony analizie architektury prawnej i historii systematycznego tworzenia ram legislacyjnych, dzięki którym przeprowadzenie operacji 'Covid' było w ogóle możliwe.
Katherine zaczęła zgłębiać ten temat, gdyż nie mogła pojąć jak to możliwe, że tak szeroko zakrojony, wielofazowy program ludobójstwa, depopulacji i zniewolenia ludzkości trwa nieprzerwanie już kolejny rok, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony sądów i organów ścigania, bez pociągnięcia do jakiejkolwiek odpowiedzialności osób i podmiotów stojących za tym programem, mimo istnienia niezliczonych i niepodważalnych dowodów ich winy. Jak to możliwe, że największy spisek w historii świata toczy się przy pełnym poparciu i pełnej współpracy rządów i agencji regulacyjnych na całym świecie, a do tego wszystko zdaje się odbywać w majestacie prawa? Kiedy i w jaki sposób ci mordercy stworzyli ramy prawne umożliwiające im przeprowadzenie największej zbrodni w dziejach ludzkości, sfinansowanie jej za publiczne pieniądze, a do tego zapewnienie sobie całkowitej bezkarności?
Dziś mijają już 3 lata odkąd Katherine rozpoczęła swe badania, próbując znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania. Jej odkrycia są doprawdy imponujące! Powiem tak: dla mnie Katherine Watt jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd Ruchu Oporu. Chylę czoła przed jej determinacją, dociekliwością i przed pietyzmem, z jakim dokumentuje i analizuje historyczno-prawne tło bieżących wydarzeń.

Oto linki do wspomnianych w nagraniu dokumentów:

"Amerykański krajowy program bioterroryzmu":
https://bailiwicknews.substack.com/p/american-domestic-bioterrorism-program

"Wykorzystanie języka i prawa jako broni: Amerykański rządowy program bioterroryzmu od 1969 do Covid":
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.01.13-watt-k.-abstract-us-government-state-sponsored-bioterrorism.pdf

"Sekurytyzacja prawa dotyczącego zdrowia publicznego":
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.05.23-watt-k.-securitisation-of-public-health-us-origin.pdf

Omawiana w nagraniu prezentacja w formie slajdów:
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.06.14-public-health-emergencies-are-camouflaged-power-grabs-slide-deck.pdf

Link do oryginału nagrania:
https://rumble.com/v2u81jq-katherine-watt-june-14-2023-presentation-to-dublin-conference..html

Polecam artykuły Katehrine:

"Wstrzykiwalna broń biologiczna na Covid-19 jako studium przypadku zalegalizowanego rządowego programu bioterrorystycznego":
bailiwicknews.substack.com/p/covid-19-injectable-bioweapons-as

"Prawne ramy Covid-19 Kill Box":
bailiwicknews.substack.com/p/legal-walls-of-the-covid-19-kill

"Rozporządzenia Komisji Europejskiej wprowadzają w życie globalny farmaceutyczno-militarny program masowego ludobójstwa":
bailiwicknews.substack.com/p/european-commission-regulations-implementing

"Amerykański Departament Zdrowia, Departament Obrony i Departament Bezpieczeństwa Narodowego jako organizacje terrorystyczne":
bailiwicknews.substack.com/p/how-can-hhs-dod-and-dhs-be-foreign

"Biomedyczne państwo bezpieczeństwa i państwowe programy bioterrorystyczne: sześć amerykańskich ram ustawowych":
bailiwicknews.substack.com/p/biomedical-security-state-and-state

"Bałwochwalstwo biotechnologii: Kontrakty Departamentu Obrony z firmą Pfizer unieważniły narodowe prawa i Konstytucje, a kompleks Departament Obrony / Departamentu Sprawiedliwości / Departamentu Zdrowia zastąpił krajowe legislatury i sądy":
bailiwicknews.substack.com/p/repost-biotech-idolatry-dod-pfizer

= = =

Todd Callender - Rola szpitali, "szczepionek" i systemu 5G w trwającym ludobójstwie
https://www.bitchute.com/video/we1pkTHPLjc5/
https://www.bitchute.com/video/H2Nx1yCQIuAf/

Sasha Latypova - "Szczepionki" na C19 to broń produkowana na zlecenie Departamentu Obrony
https://www.bitchute.com/video/lg4uK6ULzeNe/

Sasha Latypova - "Kampania szczepień" na Covid była jednym wielkim teatrzykiem dla mas
https://www.bitchute.com/video/UH1K4X6ybL3o/
https://www.bitchute.com/video/v1uXn67X8rrw/

John O'Looney - Szpitale mordują pacjentów i tuszują masowe zgony dzieci po "szczepionkach"
https://www.bitchute.com/video/KfiZOmjyR88C/
https://www.bitchute.com/video/HzZKLTGjYHZ8/

SHOW MORE

Created 3 years, 6 months ago.

186 videos

Category None

(październik 2020 r.):

Witam na moim kanale, na który regularnie wrzucam znalezione w sieci nagrania z przetłumaczonymi przez siebie polskimi napisami. Treści tych materiałów oscylują wokół tematów związanych z bieżącymi wydarzeniami na świecie postrzeganymi z perspektywy, której próżno by szukać w mediach mainstreamowych. Mój kanał powstał z potrzeby popularyzowania wśród polskiej publiczności treści, które uważam za istotne, a do których wiele osób – ze względu na niewystarczającą znajomość języka angielskiego – nie ma dostępu.

Każdy samodzielnie myślący człowiek, nie ograniczający się do czerpania wiadomości z mediów głównego nurtu, lecz weryfikujący docierające do niego informacje i konfrontujący ze sobą różne punkty widzenia, zdążył się już zorientować, że pod pretekstem walki z pandemią realizowany jest aktualnie odgórnie koordynowany program całkowitej transformacji globalnego systemu na naszej planecie, we wszystkich jego wymiarach. Jakby tego procesu nie nazwać – Wielki Reset, Nowa Normalność, Czwarta Rewolucja Przemysłowa, Agenda Zrównoważonego Rozwoju, Technokracja, Transhumanizm, Nowy Porządek Świata – jego realizacja wymaga głębokiej reorientacji całego społeczeństwa ludzkiego i radykalnych zmian samych podstaw jego funkcjonowania. Trwająca obecnie „pandemia” jest tylko jednym w całej serii planowanych kryzysów, których ostatecznym celem jest złamanie wszelkiego oporu społecznego przed oddaniem suwerenności w ręce globalnych instytucji i zainstalowanie Rządu Światowego, który swą skalą, rozmachem i zakresem kontroli nad ludźmi będzie przekraczał wszystko, z czym kiedykolwiek w historii mieliśmy do czynienia. Operacja „Covid-19” nadal w toku, a tymczasem w kolejce czeka już „kryzys klimatyczny”, wojny, globalny krach ekonomiczny, seria „cyberataków” uderzających w kluczowe węzły infrastruktury i architektury finansowej, kryzys żywnościowy, destrukcja globalnego łańcucha dostaw...

Znajdujemy się obecnie w sytuacji, gdzie rządy niemal wszystkich państw na świecie posłusznie realizują odgórne wytyczne działających ponad prawem i granicami państwowymi „elit” i przekształcają swe kraje w totalitarne państwa policyjne. Gdzie partie polityczne to dosłownie zorganizowane grupy przestępcze, a poczynania policji żywcem wpisują się w słownikową definicję działalności terrorystycznej. Gdzie podstawowe prawa i wolności obywatelskie zostały uznane za niebyłe, a pojęcia takie jak wolność słowa, prawo do prywatności, demokracja czy suwerenność (w tym cielesna) stają się mglistym wspomnieniem. I gdzie media nawet już nie próbują udawać, że są czymkolwiek więcej niż narzędziem prania mózgu i ordynarnej propagandy.
W tej sytuacji to na nas, zwykłych obywatelach, spoczywa ciężar informowania i edukowania społeczeństwa.

Procesy mające obecnie miejsce na planecie, jak również towarzyszące im zmiany dokonujące się w sercach i umysłach setek milionów ludzi na Ziemi, zachodzą na przecięciu wielu rożnych dziedzin – od polityki, prawa i ekonomii, poprzez medycynę, technologię, naukę i socjologię, aż po religię i szeroko pojętą duchowość. Staram się, aby tematy filmów umieszczane na mym kanale odzwierciedlały tę różnorodność.
W opracowanie tłumaczeń wkładam dużo serca i staram się poświęcać na to każdą wolną chwilę. Niestety nie mam tych wolnych chwil za dużo... Na co dzień jestem lektorem języka angielskiego, praca i związana z nią „papierologia” zabiera mi większość dnia, a tymczasem codziennie przybywa tyle nowych ciekawych materiałów do tłumaczenia, tyle się dzieje! Moim wielkim marzeniem jest, by me translatorskie wysiłki wsparło wystarczająco dużo osób, bym mogła ograniczyć trochę liczbę kursantów i poświęcić zaoszczędzony w ten sposób czas na nowe tłumaczenia.

Dziękuję wszystkim, którzy śledzą mój kanał i udostępniają znajdujące się na nim materiały! Niezmiernie cieszy mnie rosnąca ilość wyświetleń mych filmików i coraz większe zainteresowanie poruszanymi na mym kanale tematami. Dzięki Wam mam poczucie, że moja praca nie idzie na marne, że mam swój mały udział w poszerzaniu świadomości Rodaków, że dzięki tym tłumaczeniom dokładam swoją cegiełkę do rosnącego muru społecznego oporu wobec postępującej w naszym kraju i na świecie tyranii.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Georgina Orwell PL