wici

wici

wici

subscribers

https://wicipolskie.pl/2021/12/01/wielka-narracja-czy-wielkie-oszustwo/
Klaus Schwab, pod czujnym okiem Henry'ego Kissingera członka Komisji Trójstronnej i Klubu Bilderberg i wielu innych organizacji narzucił światu Wielki Reset otwierającego drogę do Czwartej Rewolucji Przemysłowej epoki postindustrialnej. Teraz tworzy Wielką Narrację, aby zunifikowany sposób sprzedać światu kolejną propagandę.

Szybki rozwój sztucznej inteligencji może doprowadzić do powstania populacji „zhakowanych ludzi” https://wicipolskie.pl/2021/11/12/byly-dyrektor-google-ostrzega-badacze-ai-tworza-boga/

Dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, od miesięcy bije na alarm w związku z niebezpiecznym wprowadzeniem eksperymentalnej szczepionki COVID.
https://wicipolskie.pl/2021/11/15/https://wicipolskie.pl/2021/11/15/dr-robert-malone-tworca-mrna/

Niedawna kampania Unii Europejskiej reklamująca hidżab islamską zasłonę na twarz dla kobiety, która ma kojarzyć się z „radością” i „wolnością”, pokazuje kobiety chętnie noszące hidżaby.
https://wicipolskie.pl/2021/11/06/ue-zostala-zmuszona-do-usuniecia-filmu-z-kampanii-ktora-islamizuje-kobiety/

Spora część tego klimatycznego porno, którym jesteśmy atakowani, rodzi dużo wściekłości i pustego hałasu. Tak jak w wypadku pandemii COVID, celem inżynierów globalizmu jest wywołanie strachu w społeczeństwie i w ten sposób zmuszenie ludzi do posłuszeństwa i ślepego wykonywania rozkazów, https://wicipolskie.pl/2021/11/05/onz-i-jej-wspolnicy-naciskaja-na-naukowcow-aby-nie-mowili-prawdy-o-zmianach-klimatycznych/

Światowe Forum Ekonomiczne połączyło siły z Rosją i globalnymi bankami, aby przeprowadzić symulację cyberataku wymierzoną w branżę finansową. To ma utorować drogę do „Wielkiego Resetu” globalnej gospodarki. 
https://wicipolskie.pl/2021/11/06/od-event-201-do-cyber-polygon-symulacja-wef-nadchodzacej-cyberpandemii/

Rząd przygotowuje projekt ustawy o pochówku, cmentarzach i nagrobkach. Znalazł się w nim przepis, w myśl którego pomniki wznoszone na kwaterach cmentarnych nie będą już – jak do tej pory – własnością osób, które je stawiają, ale własnością cmentarza.
https://wicipolskie.pl/2021/11/03/hieny-cmentarne-zabiora-polakom-nawet-nagrobki-rzad-szykuje-kontrowersyjny-projekt/

„Ci co nie znają historii, będą skazani na jej powtórzenie” – Jose Ortega y Gasset, filozof
https://wicipolskie.pl/2021/10/31/to-bylo-ludobojstwo/

Ogromny przeciek dokumentów, widziany przez BBC News, pokazuje jak kraje próbują na swoją korzyść zmienić kluczowy raport naukowy dotyczący tego, jak radzić sobie ze zmianami klimatycznymi.
https://wicipolskie.pl/pobierz-biuletyn/

SHOW MORE

Created 1 year, 4 months ago.

66 videos

Category News & Politics

Zapraszamy na naszą stronę web wici. https://wicipolskie.pl