aivisvasilevskis.info

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā.

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā. Šonedēļ visas tēmas medijos atkal faktiski atceltas, jo tēma tikai viena – kārtējā krīze un sliktā Krievija. Taču aiz tā fona, kas notiek tur un kāpēc tas notiek, protams, nedrīkst aizmirst arī esošās afēras plānus. Kas ir biontaineri jeb mobilās šļuras ražotavas, kas ir patiesā zaļā problēma pasaulē un kas ir kapitāla pārsūknēšana no mūsu kabatām uz miljardieru kontiem.
Jaunais plāns sadzīvei ar vīrusu Kanādā – vai tiešām labāks, kā akūtā histērija? Kā tiek pazemināti bērnu attīstības standarti un pārējās potnieku viltības reālo problēmu slēpšanai un kā izskatās pats galvenais globālistu plāns nacionālu valstu likvidācijā, kas jau ir atklāti uzrakstīts un izlasāms – par to, kas ir īstais karš pret mums – skatieties šovakar.

Sarunājamies par to, kādas represijas režīms veicis, apkarojot vārda brīvību un ārsta tiesības pašam izvēlēties terapiju saviem pacientiem.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā 21.02.2022

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā.
Pētīsim to, kas tad ir nākamie afēras virzieni un kas ir tās globālās pārvaldes institūcijas, kas to visu organizē, bet mediji par tām nerunā. Kas īsti bija šī kara histērija un kas ir īstais karš pret mums, ko aiz tā cenšas noslēpt?
Zaļās afēras iestrādes maksājumu sistēmās – kas ir VISA eko benefits un kā afēristi plāno mums uztiept dzīvi ar vīrusu, kas tik un tā prasa regulāru šļirci? Digitālās identitātes viltības un visa plāndēmijas vēsture vietējās statistikas datos – turpinām rakties truša alā. Pareizie tehniskie resursi šoreiz nebija pieejami, tāpēc skaņas kvalitāte mazliet pieklibo, bet nākamreiz labosimies.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā.

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā. Šajā reizē atkal aplūkosim Latvijas universitātes perinājumus – šoreiz tas ir pētījums par špricēties nogaidošiem ķermeņiem – vai afēra tiešām beigusies jeb tikai pāriet nākamā fāzē? Kas ir ekopēda, ko reklamē un par ko ziņo SEB banka, nākamais lielās Farmas biznesa plāns uz lētticīgajiem – jaunais HIV mutants jeb pošu blaknes?
Pamazām nāk gaismā arī 5g kaitējums un protams, klimata pāŗmaiņas kā jaunā masu psihoze.

"Drošās un efektīvās" potes - vai tiešām? Saruna ar Guntu par to, kādus blakus efektus viņai nācies piedzīvot un kā tas ietekmējis dzīves kvalitāti. Režīms un tā nopirktie mediķi par to, saprotams, neko nevēlas dzirdēt - taču sabiedrībai tas ir jāzina.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā 07.02.2022 XIV sērija.

Kādas tad būs šodienas tēmas – protams, atkal afēras un viņu plāni – vai patreizējā paradigmas maiņa un brīvības kustība Kanādā patiešām ir tas, kā tas izskatās un ko tā visa aizsegā tikmēr perina īstie sazvērnieki? Kas ir globālā pandēmijas konvencija un ar ko tas mums draud – cilvēktiesību atcelšana valsts drošības vāŗdā un Pfizer jaunās šļuras plāni. Kisindžera pārtikas kontroles plāns un Osipovas pasludinātais dabiskās dzīves kults – cik dziļa ir truša ala un kā mums iziet no greizo spoguļu karaļvalsts?

Šis būs par to, kā 'tiesiskā valstī' notiek centieni padarīt uzpurņa nenēsāšanu bērna klātbūtnē par krimināli sodāmu darbību - patiešām, tādas lietas mūsu zemē notiek un tas ir skaudrs stāsts par to, kā izpaužas režīma izrēķināšanās ar aktīvistiem, izmantojot ģimenes situāciju, ietekmējot bijušo partneri un aizliedzot tikšanos ar bērniem. Iesaistītas arī jaunās brīnumpotes un blaknes - Latvijas tiesu sistēma visā krāšņumā.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā XIII sērija.

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā. Šajā reizē ieskatīsimies kārtējos afēristu centienos noliegt realitāti, ko viņi vienlaicīgi atklāti paziņo savos forumos. Kas ir Eiropas čipu akts un kas tiek perināts tepat Latvijas Universitātes konferencē, maskējoties aiz bērnu aizsardzības?
Vēlreiz aplūkosim arī digitalizācijas plāna vēsturi, lai saprastu notiekošā jēgu šodien – Pfizer boss dēvē nešpricētus ļaudis par noziedzniekiem, bet kāds ir viņa vadītās kompānijas noziegumu saraksts? Izbēgušie laboratorijas pērtiķi ASV – vai atkal jauna afēra?

Šodien mūsu saruna par 26.01.2022 ieplānoto režīma sēdi. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas plānotā sēde būs par to, kā ierobežot godīgus ārstus, kas nebaidās runāt par režīma nodarīto postu un injekciju blakus efektiem.
Kas ir ārsta atbildība un vai viņš drīkst par to klusēt, ja tā pavēl režīms?
Ja vēlies atbalstīt studijas raidījumus: https://aivisvasilevskis.info/atbalsts/

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā 12. sērija

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā. Šoreiz aplūkosim to, kas ir afēristu plānotā nākotnes medicīna un kas ir Ķīnas BGI gēnu sekvencētājs Latvijā, vēlreiz pārliecināsimies par to, ka viss lielais plāns ir iepriekš uzrakstīts digitālās identitātes ieviešanai, kā arī pārbaudīsim to, kas īsti ir slavenais tenisists Džokovičs, kuru nesen izmeta no Austrālijas.
Būs arī ieskats pošu lietās, pētījums par to efektu pasaulē un ieplānoto kārtējo jēdzienu maiņu, pasludinot atkal jaunas šprices veco vietā. Kas ir masku jeb uzpurņu psiholoģija, ko atkal grib uzspiest noziedzīgais režīms un vai britu izziņotā atkāpšanās no aizliegumiem patiešām ir afēras beigas, vai tikai kāda no fāzēm?

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā. 11 sērija.

Esiet sveicināti Brīvības modinātāja kārtējā sērijā. Šajā reizē turpināsim šķetināt dažādas afēras un ieviesīsim skaidrību tajā, kas īsti ir karaļnams un kāda ir tā loma pārtikas cenu dramatiskajā pieaugumā, uzzināsiet arī to, kāpēc tik ļoti tiek noliegts ivermektīns.
Aplūkosim nākamos afēristu centienus noslēpt injekciju izgāšanos un pašu negantāko sazvērestību – 5G tīkla saikni ar saslimšanām, kā arī vēlreiz atgriezīsimies pie svarīgajiem notikumiem Kazahstānā, lai saprastu to, kas īsti tur bija plānots un kam tas bija vajadzīgs. Patīkamu skatīšanos!

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā X sērija.

Šajā reizē aplūkosim notikumus Kazahstānā no cita leņķa, turpināsim vākt pierādījumus tam, ka digitalizācija caur potēm ir plānota pirms pašas pandēmijas, apskatīsim Pfizer lielisko biznesa plānu un viņu nesenos iepirkumus, kādu interesantu rakstu par maskām pirms astoņpadsmit gadiem pirmās SARS epidēmijas laikā un kopsavilkumu par pagājušā gada īsteno dezinformatoru pasakām par drošajām un efektīvajām potēm.

Sarunas turpinājums ar skolotāju Egiju no Liepājas, kurā šoreiz piedalās arī imunologs Lauris Līcītis. Par Pfizer potes sekām uz veselību, iespējām to sakārtot un vispārējo situāciju šajā sfērā.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā IX sērija.

Kopā ar jums, mūsu skatītāji, esam aizvadījuši 2021. gadu. Pateicoties jūsu atbalstam, uzmundrinājumiem un labajām domām, esam spējuši radīt daudz nozīmīgu, interesantu un skaistu materiālu. Gada nogale ir viens no tiem dzīves brīžiem, kad gribas padomāt par paveikto un apkopot izdarīto, tāpēc šovakar, 31.decembrī, plkst. 20.00 piedāvājam jums BrīvvalstsTV gada kopsavilkuma ziņu speciālizlaidumu.
Laimīgu Jauno gadu!

P.S Arī šis projekts man bija diezgan nozīmīgs un interesants, jo viss jau šogad sākās tieši ar to. Neliela 2021 retrospektīva un kopā sanākšana kopā ar kolēģiem no tā projekta⚡️

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā. Gada noslēguma saruna - VIII sērija.

Sarunu cikls par notiekošo Latvijā VII sērija.

SHOW MORE

Created 1 year, 6 months ago.

93 videos

Category News & Politics

Mediji esam mēs paši. Šajā kanālā audiovizuālais materiāls.