5k18a

5k18a

5k18a

subscribers

Andrzej Duda nie cieszy się uznaniem i szacunkiem nawet w swojej opcji politycznej

Dokument o fałszywej pandemii COVID, badaniami nad lekami i szczepionkami, które były skorumpowane od samego początku i nigdy nie miały pozytywnego wpływu na ludzkie zdrowie. Ten film jest nieustannie kasowany z YouTube.

Plandemic Documentary The Hidden Agenda Behind Covid 19

Fragmenty przesłuchania w sprawie szczepionek.
Nowy Jork 13.10.2009.
Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.

Cały film można obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch…

Czekamy na światową szczepionkę na którą być może będą nas szczepić przymusowo..

Od siebie dodam że część szczepionek może być po to aby uwiarygodnić szczepienia, a część wręcz odwrotnie.Wszystko zależy w czyich są one rękach. Szczepionki to dobrodziejstwo.. Mają nas leczyć. Ale w złych rękach mogą służyć depopulacji dla tej międzynarodowej finansjery.
Bo Ci co dodrukowują pieniądz w nieograniczonej ilości oficjalnie mówią o konieczności ograniczenia liczebności ludzi nawet do 500 mln ludzi. Słyszałem to od członków rodziny królewskiej, na łamach ONZ od kluczowych jej członków, od profesorów uczelni wyższych, różnych osobistości w różnych mediach.
Czy nie możemy posiadać własnych zakładów farmaceutycznych, laboratoriów i godnie opłacać polskich specjalistów?
Powinniśmy kontrolować jako państwo te kluczowe sektory państwa i mieć je we własnych rękach.
Produkcja szczepionek, oraz analiza ich zawartości powinna należeć do nas...
Nie chodzi o to żeby szczepionek nie było. Bo to dobrodziejstwo i może pomagać. Ale w złych rękach może to mieć odwrotny skutek.
Są kraje które wycofują szczepionki z rtęcią... Jako szkodliwe dla zdrowia nawet przy najmniejszych jej ilościach.
Co z tego że są w niej antybiotyki czy przeciwciała skoro dodatkowo może być rtęć? (Nie jestem specjalistą i mogę jedynie gdybać i powtarzać co inni powiedzieli, napisali). Mimo tego uważam że coś jest na rzeczy skoro ten Szanowny Pan Gary Null nie jest jedyną osobą od której słyszę to samo o czym On mówi.
Państwo powinno mieć we własnych rękach kluczowe sektory państwa w tym zakłady farmaceutyczne i w nie inwestować. Tacy fachowcy jak ten Pan powinni doradzać rządowi skoro politycy zazwyczaj nie mają pojęcia o ''wirusach, pandemiach''.

Obawiam się też nanotechnologii dodawanej do szczepionek o ile to możliwe... Bill Gates skończył kierunek medyczny z tego co mi wiadomo... I zna się na branży komputerowej, informatycznej... Obawiam się mikroczipów. (Ten ostatni akapit to strefa teorii spiskowych, ale trzeba mieć to na uwadze)... Może to miałoby służyć wyeliminowaniu gotówki...

Documentary about fake COVID 19 Pandemic. This movie is constantly deleted from You Tube. Must See!!

SHOW MORE

Created 6 months ago.

6 videos

Category News & Politics

Moja strona o sytuacji związanej z pandemią: https://5k18a.pl