5k18a

channel image

5k18a

5k18a

subscribers

Knowing the history of a company whose products you or your children are using is part of informed consent. A sample of the transformation of Pfizer from the scam corp in 1996, into the Mankind Saving Company it is today.

USTRALIA - They plan to destroy the lives of all the un-vaccinated. “Your life will be miserable….You won't be able to hide." This should terrify you.

What's the difference between the Vector and mRNA vaccines, is the result different?

They're now knocking on doors and force vaccinating everyone inside...

How Australia looks today. A real Fascist state in action.

A woman in Northern Ireland was dragged out of her home by dozens of policemen wearing protective coveralls for not being self-isolating. Psychosis and paranoia.

Teksas - wstrząsające informacje z dochodzenia. Na koniec Rzecznik Stowarzyszenia Polskich Lekarzy porównuje dane Norwegii i Polski...Oglądając ten film, przypomnij sobie kto był za przymusem "leczenia" z użyciem siły włącznie w Ustawie Covidowej - poza jedną partią.

I took this video myself yesterday 04-april-2021. Can anyone tell me what is this fibre? The video was taken with regular cellphone with digital zoom. This fibres are about 1.4 thickness of human hair - quite difficult to observe with a naked eye but it is possible.

This absolutely hilarious explanation with a presentation of "bioaerosol" containing coronavirus. The level of stupidity and propaganda has reached the sky.

EMPTY COFFINS – EMPTY HOSPITAL – Brazilian MPs Expose Biggest Covid-19 Hoax Known

http://tapnewswire.com/2020/10/empty-coffins-empty-hospital-brazilian-mps-expose-biggest-covid-19-hoax-known-to-date/

Andrzej Duda nie cieszy się uznaniem i szacunkiem nawet w swojej opcji politycznej

Dokument o fałszywej pandemii COVID, badaniami nad lekami i szczepionkami, które były skorumpowane od samego początku i nigdy nie miały pozytywnego wpływu na ludzkie zdrowie. Ten film jest nieustannie kasowany z YouTube.

Plandemic Documentary The Hidden Agenda Behind Covid 19

Fragmenty przesłuchania w sprawie szczepionek.
Nowy Jork 13.10.2009.
Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.

Cały film można obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch…

Czekamy na światową szczepionkę na którą być może będą nas szczepić przymusowo..

Od siebie dodam że część szczepionek może być po to aby uwiarygodnić szczepienia, a część wręcz odwrotnie.Wszystko zależy w czyich są one rękach. Szczepionki to dobrodziejstwo.. Mają nas leczyć. Ale w złych rękach mogą służyć depopulacji dla tej międzynarodowej finansjery.
Bo Ci co dodrukowują pieniądz w nieograniczonej ilości oficjalnie mówią o konieczności ograniczenia liczebności ludzi nawet do 500 mln ludzi. Słyszałem to od członków rodziny królewskiej, na łamach ONZ od kluczowych jej członków, od profesorów uczelni wyższych, różnych osobistości w różnych mediach.
Czy nie możemy posiadać własnych zakładów farmaceutycznych, laboratoriów i godnie opłacać polskich specjalistów?
Powinniśmy kontrolować jako państwo te kluczowe sektory państwa i mieć je we własnych rękach.
Produkcja szczepionek, oraz analiza ich zawartości powinna należeć do nas...
Nie chodzi o to żeby szczepionek nie było. Bo to dobrodziejstwo i może pomagać. Ale w złych rękach może to mieć odwrotny skutek.
Są kraje które wycofują szczepionki z rtęcią... Jako szkodliwe dla zdrowia nawet przy najmniejszych jej ilościach.
Co z tego że są w niej antybiotyki czy przeciwciała skoro dodatkowo może być rtęć? (Nie jestem specjalistą i mogę jedynie gdybać i powtarzać co inni powiedzieli, napisali). Mimo tego uważam że coś jest na rzeczy skoro ten Szanowny Pan Gary Null nie jest jedyną osobą od której słyszę to samo o czym On mówi.
Państwo powinno mieć we własnych rękach kluczowe sektory państwa w tym zakłady farmaceutyczne i w nie inwestować. Tacy fachowcy jak ten Pan powinni doradzać rządowi skoro politycy zazwyczaj nie mają pojęcia o ''wirusach, pandemiach''.

Obawiam się też nanotechnologii dodawanej do szczepionek o ile to możliwe... Bill Gates skończył kierunek medyczny z tego co mi wiadomo... I zna się na branży komputerowej, informatycznej... Obawiam się mikroczipów. (Ten ostatni akapit to strefa teorii spiskowych, ale trzeba mieć to na uwadze)... Może to miałoby służyć wyeliminowaniu gotówki...

Documentary about fake COVID 19 Pandemic. This movie is constantly deleted from You Tube. Must See!!

SHOW MORE

Created 3 years, 10 months ago.

22 videos

Category News & Politics

Moja strona o sytuacji związanej z pandemią: https://5k18a.pl