Rebel24

channel image

Rebel24

Rebel24

subscribers

Relacja z "Festiwalu Wolności", który miał miejsce na Bielskich Błoniach w dniu 13 marca 2021 roku. Blokowany materiał jako live na FB. Ważny dowód dla Was został zabezpieczony. Wiemy że obecnym tam osobom się przyda 😉
Prośba 🙏 o wsparcie naszego projektu "RebelBUS- studio mobilne"👇
https://pomagam.pl/3cggrm
Dziękujemy!

Podczas tłumaczenia się z wyczynów na forum UE premier "niechcąco" zanegował legalność rozporządzeń wydawanych w kwestii tak zwanej "pandemii", a w szczególności obostrzeń wprowadzanych w całym kraju.
Portal: https://rebel24.pl/
Jeśli podobają się Wam nasze filmy i chcielibyście wesprzeć naszą działalność, to możecie nas wspomóc dowolną kwotą.
Nr konta:
84 1090 2343 0000 0001 1619 5452
Gdyby ktokolwiek zechciał nas wspomóc, to prosimy o dopisanie “darowizna na Rebel24” na poleceniu przelewu. Będziemy wdzięczni za każde, nawet symboliczne wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota!

Morawiecki zamknął cmentarze i pozbawił Polaków możliwości złożenia hołdu swoim najbliższym. Czy to początek buntu?

Pełna wersja filmu z profesjonalnymi napisami. Premiera światowa: 18 sierpnia 2020 r. Widzów podczas premiery: 2 miliony.
Jest to druga część Plandemii z maja 2020 r. Kierując się skrupulatną pracą śledczą dra Davida E. Martina "Plandemia II - InDOKTORnacja" pokazuje m.in trop finansowy prowadzący bezpośrednio do kluczowych graczy stojących za pandemią COVID 19. Film łączy wiele "kropek" pokazując manipulacje mediami masowymi, przenikanie się świata przemysłu farmaceutycznego, polityki i sektora finansowego, demaskując konflikty interesów, którym poddani są Ci, którzy zarządzają obecnym kryzysem.

Film został udostępniony dzięki uprzejmości kanału:
https://www.bitchute.com/channel/pozamatrixem/

STRONA DOMOWA FILMU: https://plandemicseries.com/
Źródło filmu: http://ise.media/video/plandemic-ii-indoctornation-23.html

Zapraszamy na portal: https:/rebel24.pl/

Nagrana bezpośrednia transmisja z Marszu o Wolność w Bielsku-Białej, który odbył się 10 października 2020 roku równocześnie w ponad 50 miastach Polski. Relację prowadzi Jowita Kowszyn-Sumara.
Powrót na portal: https://rebel24.pl/

SHOW MORE

Created 3 years, 7 months ago.

5 videos

Category None