Aleksandra Owczarska

Z cyklu: Zaginione filmy Etera
Źródło filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=naROdyMUXH4

Wykład: Alan z Salisbury, Birkbeck University.
Źródło filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=-w3nwxllSWU&t=1379s

Wywiad Marii Zeee z Johnem O'Looney z dn. 13 lipca br.
John O'Looney jest przedsiębiorcą pogrzebowym z Wielkiej Brytanii, prowadzi zakład pogrzebowy Milton Keynes Family Funeral Services. Od samego początku "pandemii" bił na alarm i dzielił się swymi niepokojącymi doświadczeniami sięgającymi jeszcze listopada 2019, kiedy to podczas rozmowy z pracownikiem jednego ze szpitali dowiedział się, że w szpitalach budowane są dodatkowe kostnice w ramach przygotowań do "czegoś naprawdę dużego".

W niniejszym programie John omawia temat włóknistych, elastycznych skrzepo-podobnych struktur znajdowanych przez balsamistów z całego świata w ciałach osób zmarłych po "szczepionce" na Covid. Ujawnia też szokujące informacje dotyczące ukrywania przez szpitale masowych zgonów niemowląt.

Niedawno Mike Adams przeprowadził na żywo w programie "Info Wars" analizę mikroskopową tych struktur pobranych od osób zmarłych po "szczepionce" (zdjęcia z analizy dostępne są tu: www.vaccines.news/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html, a dzięki pracy kolegi z kanału Hiszpańscy Naukowcy Po Polsku jest też dostępna polska wersja tego odcinka "Info Wars": www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/150 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/151 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/152 + www.t.me/HiszpanscyNaukowcy_PL/153)
Mike kontynuuje badania, starając się dowiedzieć jak najwięcej o tych biostrukturach. Jak dotąd udało mu się ustalić co następuje:
Zdecydowanie NIE są to skrzepy krwi. Nie są zbudowane z ludzkich tkanek i mają zupełnie inne proporcje pierwiastkowe minerałów niż te występujące w ludzkiej tkance. Nie wydają się też być pasożytami. Są to samobudujące się struktury (samoczynnie składają się poprzez jakiś nieznany na razie mechanizm). Wygląda na to, że pobierają pierwiastki przewodzące prąd z krążącej krwi i włączają je do swej struktury, co skutkuje wyższymi stężeniami tych pierwiastków (Al, Sn, Na) niż w ludzkiej krwi.

Więcej zdjęć i nagrań przedstawiających te biostruktury:
www.rumble.com/v11qcta-unbelievable-blood-clots-video-from-embalmer-richard-hirschman.html
www.ambassadorlove.wordpress.com/2022/06/18/transhumanist-nightmare-nanowires-torture-the-vaxxed-and-scaffold-new-tissue/
www.rumble.com/v1ctq5n-richard-hirschman-warning-extremely-graphic-structures-killing-injected-1-y.html
www.rumble.com/vtx2oy-white-mystery-clots-scientists-weighing-in-from-all-over-the-world.html
www.rumble.com/v1964qj-new-embalmer-steps-forward-with-horrific-post-jab-clots.html
www.totalityofevidence.com/embalmers-are-finding-unusual-blood-clots/
www.infowars.com/posts/watch-doctor-shocked-by-epidemic-of-mysterious-clots-found-in-suddenly-deceased-vaccinated-adults/
www.gettr.com/post/p1hroyce14c
www.rumble.com/vw7u64-dr.-jane-ruby-warning-extremely-graphic-stop-getting-vaccinated-immediately.html

Dodatkowe linki:

FDA zatwierdza "szczepionkę" na Covid dla dzieci od 6-go miesiąca życia mimo badań udowadniających, że zaszczepione dzieci mają o 30200% (!) większe ryzyko zgonu niż niezaszczepione

W 1989 roku wielebny, teleewangelista i założyciel Międzynarodowej Szkoły Egzorcyzmu [International School of Exorcism], Bob Larson usiadł z dwojgiem ludzi, którzy reprezentują wszystko, czemu sprzeciwia się w życiu. Tymi dwiema osobami byli Nikolas Schreck i jego żona Zeena, córka Antona LaVeya – założyciela Kościoła Szatana. Jako córka i zięć Antona LaVeya, Schreckowie byli prawdopodobnie (poza samym LaVeyem) dwoma osobami najbliższymi satanizmowi. Wywiad czasami przybiera formę przesłuchania. Zeena LaVey i Nicholas Schreck są satanistami laveyańskimi, nie zaś teistycznymi. To raczej system filozoficzny, nastawiony jedynie na własne potrzeby i rachunek zysku i strat, taki darwinizm społeczny. "Wyznawcy" nie wierzą w Szatana w formie osobowej. W sieci istnieje po polsku skrót, kompilacja wypowiedzi z tego wywiadu pod tytułem „Wywiad z „rodziną królewską" satanizmu, 1989 rok”. Jednak ani angielski tytuł, ani treść wywiadu, nie wskazują na cokolwiek królewskiego w tej parze, mimo że mówią o sobie, że należą do elity, do 1% ludzkości, który stoi najwyżej.
Źródło:
https://t.me/wprocesiebudzenia/18014

Szokująca prawda! Film ukazuje do czego tak naprawdę dąży FEMA.
Zobacz:
https://www.bitchute.com/video/o85vacKFeZ1r/

Źródło filmu:
https://rumble.com/c/KUKULCZEGNIAZDO
Dokument ukazujący historie rodzin skrzywdzonych przez szczepienia ochronne.

Źródło filmu:
https://rumble.com/c/KUKULCZEGNIAZDO
Dokument ukazujący historie rodzin skrzywdzonych przez szczepienia ochronne.

Źródło filmu:
https://rumble.com/c/KUKULCZEGNIAZDO
Dokument ukazujący historie rodzin skrzywdzonych przez szczepienia ochronne.

Źródło filmu:
https://rumble.com/c/KUKULCZEGNIAZDO
Dokument ukazujący historie rodzin skrzywdzonych przez szczepienia ochronne.

FEMA to obozy internowania powstałe w celu przetrzymywania obywateli USA w przypadku powstania lub niepokojów społecznych. Ich powstanie spowodowało, że wielu ludzi pyta, w jakim kraju żyją. Zobacz, co mają do powiedzenia eksperci i dowiedz się, na czym polega prawdziwa siła ludzi w powstrzymaniu tych zdradzieckich działań.
Zobacz:
https://www.bitchute.com/video/Gko5cRroKGXC/

Prof Burkhardt, światowej sławy patomorfolog, tłumaczy wyniki sekcji zwłok u osób których przyczyną śmierci była szpryca.

"Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?"

Źródło filmu:
https://t.me/czatstraznikow/97403
To unikatowy film....zrobiony w ówczesnym czasie niewiarygodnie dobrą kamerą filmową przez Brytyjczyków.
Ten który kręcił film...wlazł do siedziby Powstańców jeszcze przed akcją. Taki był zaufany ze...mu pozwolono czy może raczej była to zdrada?
Film w oryginale jest w rozdzielczości...HD powyżej 1080. Taka jakość kamery mogła posiadać być może...królowa i może nawet nie dziennikarze lub tzw. cameraman.
Proszę sobie przypomnieć, za czasów PRL, jakimi filmami czarno -- białymi....dysponowała Polska. Były one tak paskudnej jakości i tak niewyraźne....celowo. Powtarzam - było to celowe aby Polacy....za dużo nie wiedzieli i za dużo nie zobaczyli.

Ten film....nie posiadał logo...kto go zrobił? A dlaczego? No bo wydałoby się kto z tą kamerą wszedł do....siedziby Powstańców.

SHOW MORE

Created 1 year, 3 months ago.

490 videos

Category None