Anunnaki-Grupa Polska

Seria nagrań wideo z różnych miejsc na świecie, gdzie zarejestrowano niezidentyfikowane obiekty latające.
Odwiedzający naszą planetę zajmują się jej badaniem.
Z raportów naocznych świadków z różnych części świata wynika, że nie wszyscy ludzie są przygotowani na bezpośredni kontakt z tymi istotami.

28 stycznia 2021 roku w pobliżu Kielc, w południowo-zachodniej Polsce, wydarzyło się coś imponującego, co wprawiło bohatera nagrania w zakłopotanie wydarzeniami, które filmował.
Nagranie ma swoją osobliwość bez wyjaśnienia ze względu na komentarze świadka, który zapewnia, że ​​mógł je zobaczyć tylko przez kamerę, a nie gołym okiem.

Obserwacja N.O.L na niebie nad Polską - pobliże Kielc. Masywna obserwacja tych obiektów została zarejestrowana rankiem 28 stycznia 2021 roku w pobliżu miasta Kielce w południowo-wschodniej Polsce.
Świadek, który zarejestrował zjawisko twierdzi, że obiekty te był w stanie zobaczyć przez kamerę, a nie gołym okiem. Na nagraniu świadek zwraca uwagę na to, jak wydają się być otoczone jakimś polem, które rozchodzi się wokół obiektu. Zwraca również uwagę na to, jak zmienia się kształt obiektów, gdy poruszają się one po różnych trajektoriach, a następnie zmieniają prędkość.
Terenowy ufolog Piotr Szumow twierdzi, że "obiekty te nie są satelitami ani nawet samolotami, wydają się być złożone z jakiejś formy nieznanej materii, podobnej do plazmy, ale ta materia jest żywa".
Te pozaziemskie istoty, według ufologa, latają setkami w ziemskiej atmosferze, ale widoczne są tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu i nie są widoczne gołym okiem". Jest wielu świadków, którzy twierdzą, że sfilmowali obserwacje takich obiektów podczas używania filtrów IR do fotografii nocnej. W tym przypadku, świadek, użył aparatu Sony a7s, obiektywu noktowizyjnego 85mm, f 1.6.
W ufologicznej historii przypadków należy odnotować, liczne przypadki, w których obiekty uchwycone zostały jedynie na zdjęciach lub wideo. Niektórzy ufolodzy twierdzą, że odpowiadałoby to rodzajowi kamuflażu używanego przez niektóre N.O.L, aby uczynić się niewidzialnymi dla ludzkiego oka.

„To nie była iluzja optyczna” - powiedział wysoki rangą oficer armii rosyjskiej.
Informacje na temat Ruchu Arkhaimskiego, "Światła Arkaim" założonego przez naocznych świadków zjawiska, które zmieniło ich dotychczasowe spojrzenie na świat.
Z ich świadectwem można się zapoznać pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=X3PoXMsBao4 (całość jest w j.angielskim).

Przypadki pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów latających - N.O.L - nie należy już jedynie do świata kina. Coraz więcej pojawień się tych obiektów niekiedy wzbudzają śmiech i żarty - tych, którzy wiedzą więcej i lepiej -, od tych, - którzy przybyli z nieba na Ziemię -.

Kiedyś ludzie nazywali ich "bogami". Teraz wiemy, że jest inaczej, chociaż są jeszcze ludzie, którzy ulegają przestarzałym interpretacją religijnym i wciąż uchodzą dla nich za "osoby boskie". Przy pomocy nowoczesnej technologii, odkryć i nagrań w większości amatorskich, jesteśmy przekonani o tym, że życie pozaziemskie istnieje, a ci, którzy nas odwiedzają, mają w tym swoje cele, o których niezbyt dużo wiemy.

Szukamy osób, które były świadkami podobnych zjawisk.

Naukowcy wypowiadaja sie o dziwnej strukturze kosmosu.

Istnieje życie pozaziemskie?
Czy ludzie mówiący o życiu pozaziemskim, nie bujają czasem w obłokach? Ten film to wyjaśnia.
Więcej informacji na naszej stronie międzynarodowego Centrum Badawczego - inicjatywie prywatnej - https://elohim.do.am/index/polish/0-109 oraz na naszym Blogu: https://anunnaki-grupapolska.blogspot.com/

Niezwykłe odkrycia z przeszłości wyznaczają kurs teraźniejszości.

SHOW MORE

Created 3 weeks, 6 days ago.

7 videos

Category Science & Technology

Anunnaki Grupa Polska należy do międzynarodowej organizacji _S.E.A _ (Sumerian Elohim Anunnaki) zajmującą się badaniem historycznych śladów obecności Anunnaki - "Tych, którzy przybyli z nieba na Ziemię"- w historii ludzkości.
Śledzi na bieżąco procesy w rozwoju odkryć związanych z życiem pozaziemskim, nieznaną człowiekowi inteligencją, która może w zasadniczy sposób różnić się od naszej ziemskiej inteligencji.
Tworzymy również część Ruchu Arkhaimskiego, do którego może należeć każda osoba zainteresowana. Grupa ma charakter ateistyczny.
------------
The Anunnaki Poland Group is a member of the international organization _S.E.A _ (Sumerian Elohim Anunnaki) dedicated to the study of the historical traces of the presence of the Anunnaki - "Those who came from Heaven to Earth"- in the history of mankind.
It keeps abreast of developments in discoveries related to extraterrestrial life, an intelligence unknown to man that may be fundamentally different from our earthly intelligence.
We also form part of the Arkhaim Movement, to which any interested person can belong. The Group Anunnaki is atheistic.

Nasze strony w internecie/our website:
https://anunnaki-grupapolska.blogspot.com

Odwiedź nas na Facebooku: facebook.com/anugrupol

PL.
Deklaracja Polskiej Grupy Centrum Badawczego: Anunnaki - Grupa Polska - https://elohim.do.am/index/polish/0-109
-------
Eng.
Declaration of the Research Center Group: Sumerian Elohim Anunnaki International - https://elohim.do.am/index/about_us/0-4