becenzuros

becenzuros

becenzuros

subscribers

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/460160898
Sausio 13 d. ir per Medininkų žudynes viskas buvo šiek tiek kitaip, negu mums pateikia oficiali Lietuvos valdžia?
https://ekspertai.eu/sausio-13-dir-per-medininku-zudynes-viskas-buvo-siek-tiek-kitaipnegu-mums-pateikia-oficiali-lietuvos-valdzia/

Advokatas ir buvęs VRM darbuotojas Arvydas Balčius sako nebandantis perrašyti Lietuvos istorijos, tačiau jis puikiai žino, kad sausio 13 d. ir per Medininkų žudynes viskas buvo šiek tiek kitaip, negu mums pateikia oficiali Lietuvos valdžia. Su teisininku kalbasi „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius.
Ar tai, kas kalbama įraše yra tiesa, ar melas, ar dalis tiesos, ar dalis melo, visuomenei turėtų labai aiškiai pasakyti oficialių Lietuvos institucijų atsakingi darbuotojai.

Ištrintas iš youtube
Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/454326883

M. Garbačiauskaitės-Budrienės skelbiami FAKTAI apie veido kaukes akivaizdžiai melagingi

ekspertai.eu/mgarbaciauskaites-budrienes-skelbiami-faktai-apie-veido-kaukes-akivaizdziai-melagingi/

Ne vienas žmogus skundžiasi, kad veido kaukės sukelia ne tik psichologinį diskomfortą, tačiau ir sunkina kvėpavimą, blogina bendrą savijautą.

Internetinėse vaizdo platformose publikuotų nedidelių eksperimentų, kai su specialiais prietaisais buvo matuojama anglies dioksido koncentracija po veido kaukėmis, neliko. Tokie įrašai buvo užblokuoti ar iš viso panaikinti.

Apie žmones, kurie bandė aiškintis veido kaukių žalą, buvo skelbiama, kad jų eksperimentai neatitinka tikrovės, jie tiesiog melagingi.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai išgirdę kokį nors klausimą apie veido kaukes, vengia ką nors paaiškinti ir tiesiog teigia, kad jei teisės aktuose nustatyta, kad jas reikia dėvėti, tai ir reikia dėvėti.

Liepos 28 d. valstybinis transliuotojas taip pat parengė reportažą apie tai ir nustatė, kad veido kaukės visiškai nekenkia.
 Reportažas taip ir buvo pavadintas „KAUKES DĖVĖTI NEPAVOJINGA”.

Apie visa tai ir daugiau rugsėjo 3 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“, kurios metu taip pat buvo atliktas nedidelis eksperimentas. Atsakingos institucijos žodžiu tai komentuoti atsisakė, visus klausimus paprašė parašyti raštu.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/455811721
ekspertai.eu/privalomos-veido-kaukes-puikiai-tarnaujasiekiant-kuo-labiau-zaloti-vaiku-sveikata/

Kaip Lietuvos valdžia (Lietuvos teritoriją administruojantys vasalai) žiūri į taip vadinamą pasaulinę koronaviruso pandemiją, jau skelbėme ne vienoje publikacijoje – jiems šis virusas ne baisesnis, negu paprasčiausias peršalimas.

Vadžioje esantys individai visiškai nesilaiko savo nustatytų griežtų taisyklių – jiems bei jų sėbrams atvykusiems iš užsienio, nereikia privalomai izoliuotis, nereikia masinio susibūrimo vietose dėvėti veido kaukių, nereikia laikytis saugaus dviejų metrų atstumo ir t.t.

Visa tai būtų [pusę bėdos, nes ne tik valdžia suvokia, kad visa kilusi isterija, tai tik milžiniška pasaulio pinigų šeimininkų mega afera.

Tačiau kitas dalykas neatleistinas – tautiniai vasalai persistengdami prieš savo šeimininkus nevirptelėdami pasiryžę žaloti ir žaloja ne bet kieno, o vaikų sveikatą.

Apie tai rugsėjo 8 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“, šį kartą be skambučio, nes Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas jau iš anksto atsisakė komentuoti tai, kokie faktai pateikti šiame video.

Pirminis šaltinis > https://youtu.be/966aBCjdCsg
Pilna partijos programa: http://dlpartija.lt/

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/455957710
Kazimieras Juraitis ir LTanon

Nuorodos ir informacija:
kazimierasjuraitis.lt/vaizdo-irasai/20200908/

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/453686506
Kazimieras Juraitis ir LTanon

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/452694630
Lietuvos klapčiukai atliko viską, kad Baltarusija kuo skubiau kapitališkai integruotųsi su Rusija
ekspertai.eu/lietuvos-zmones-deramai-sumokes-uz-baltarusijos-laisve-kapitaliskai-integruotis-su-rusija/

Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pareiškimą, esą jis ketina nutraukti baltarusiškų krovinių gabenimą per Klaipėdos uostą, įvertino Lietuvos politikos lyderiai ir specialistai. Pasak politikos mokslininko, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) profesoriaus Ramūno Vilpišausko, kalbos apie sankcijas Lietuvai kol kas ir yra tik grasinimai, jais greičiausiai siekiama sugriauti kaimyninių šalių vienybę reaguojant į įvykius Baltarusijoje. „Turbūt dabar prasmingiau kalbėti apie tai kaip apie grasinimą, tai yra, galimybę, bet ne kaip apie realius sprendimus, nes kol kas tų sprendimų nėra ir gali būti, kad jis šitaip, visų pirma, nori sukelti diskusijas Lietuvoje ir kitose šalyse, tikėdamasis, kad ta vienybė, kurią Baltijos šalys ir Lenkija rodė dėl to, kas vyksta Baltarusijoje, ji pradės eižėti ir prasidės konkurencija dėl baltarusiškų krovinių gabenimo per savo uostus“, - atskleidė R. Vilpišauskas.
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius teigia, kad A. Lukašenkos grasinimai įvesti sankcijas yra natūralus jo elgesys, nes „Baltarusijos autoritarinis vadovas siekia bet kokia kaina išsaugoti savo postą“. „Čia yra tęsinys visų jo kitų grasinimų. Natūralu, kad jis eina va bank, ginasi jam visais suprantamais būdais“, - pasakė Lietuvos diplomatijos vadovas.
Ekonomikos ir inovacijų lyderis Lietuvoje, ministras Rimantas Sinkevičius neslėpė, kad toks A. Lukašenkos poelgis pakenktų pačiai Baltarusijai. Tokios pačios nuomonės laikosi ir premjeras Saulius Skvernelis. „Sunku suvokti: kiek reikia būti įsikibus valdžios ir nekęsti savo Tautos, kad dėl įžeistų ambicijų, ryžtumeisi kenkti savo valstybei ir jos žmonėms. Jei sprendimai, apie kuriuos šiandien kalba Lukašenka, bus priimti, jie pirmiausiai kirs pačiai Baltarusijai“, - visuomeniuose tinkluose parašė antikonstitucinės Lietuvos Vyriausybės vadovas.
Rugpjūčio 28 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“ taip pat sureagavo į šią lauktą, bet vis tiek išskirtinę naujieną Lietuvai – kalbasi signataras Zigmas Vaišvila, ne Centro ekspertas ir laidos vedėjas Audrius Nakas.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/452514875
LT vasalų logika: koronavirusas, ant kurio etiketės užrašyta „Baltarusija“, yra mažiau pavojingas Lietuvos žmonėms
ekspertai.eu/lt-vasalu-logikakoronavirusasant-kurio-etiketes-uzrasytabaltarusija-yra-maziau-pavojingas-lietuvos-zmonems102498/

Lietuvos teritoriją administruojančiųjų veikėjų veiksmai ir jų „kovos“ metodai su koronavirusu, kiekvieną dieną kelia vis daugiau klausimų, į kuriuos minėti veikėjai visomis įmanomomis priemonėmis vengia atsakyti. Tuo metu įspūdingais kiekiais įsisavinami mokesčių mokėtojų pinigai. Jūsų dėmesiui rugpjūčio 28 d. „Aktualus skambutis“ – laidos vedėjo Audriaus Nako ir hematologo, prof. habil. dr. doc. Eduardo Vaitkaus pokalbis šia tema.

Pirminis šaltinis > https://www.brighteon.com/6c614740-2314-4891-96e2-db26296153b8
Italijos gydytojas pasakoja apie tai, kodėl vykdomi masiniai testavimai.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/451511905
Kazimieras Juraitis ir LTanon
Nuorodos > kazimierasjuraitis.lt/vaizdo-irasai/q-zinios-2020-08-24-jus-ziurite-filma/

QdraLT Twitter: twitter.com/LtQdra
QdraLT Patreon: patreon.com/user?u=32590883

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/450519741
ekspertai.eu/premjeras-sskvernelis-ir-co-rodo-pavyzdika-jiems-realiai-reiskia-koronaviruso-pandemija/
Po skandalingos, medicininės higienos prasme, Baltarusijos nacionalinės lyderės Svetlanos Tichanovskajos rugpjūčio 21 d. spaudos konferencijos, už kurios organizavimą buvo atsakinga firma BNS, kilo labai daug klausimų.

Ar Lietuvos teritorijoje veikiantys administratoriai bei jiems pavaldžios jėgos struktūros, neadekvačiai baudžiančios už veido kaukių nedėvėjimą, saugaus dviejų metrų atstumo nesilaikymą ar panašių taisyklių nepaisymą, patys yra adekvatus?

Pasižiūrėjus į premjero Sauliaus Skvernelio nuotrauką drauge su moteriške iš Baltarusijos S. Tichanovskaja, darosi aišku, kad daug kas, ką tautiniai klapčiukai pasakoja apie pasaulinę koronaviruso pandemiją, yra nemažas blefas.

Jūsų dėmesiui rugpjūčio 22 d. laidos „Aktualus skambutis“ fragmentai, kurioje savo poziciją išdėstė hematologas, profesorius habilituotas dr. doc. Eduardas Vaitkus.

Savaime suprantama, visa informacija, apie kurią buvo kalbama laidoje, bus pateikta ir Vokietijoje įkurtai neparlamentinei komisijai, kurios tikslas ištirti visa tai, kas susiję su ta „Koronaviruso pandemija“ ir absoliučiai neadekvačiomis karantino priemonėmis.
Malonaus žiūrėjimo.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/449656743
NeCENTROekspertas ir Audrius Bružas aptaria dvejų paskutinių savaičių įvykius Baltarusijoje.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/449053459
NeCENTROekspertas ir Audrius Bružas apie įvykius Libane prieš dvi savaites, jų priežastys ir pasekmes.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/447849792
Aptarinėjame taikos sutartį tarp Izraelio ir JAE bei naujai užregistruotą vakciną Rusijoje ir ką tai galėtų reikšti.

Pirminis šaltinis > https://youtu.be/xKKxcFJmEok
Išsilaisvinkime dabar.

Įgarsino: Bellatrix (Visatos Kelionė) https://visatoskelione.us.lt

Išvertė: Aštrus Požiūris - Sharp Approach https://www.youtube.com/channel/UCHaz...

Šaltinis: Šviesos Frontas https://www.youtube.com/channel/UC8nE...

Autorius/Author: FASIRIUS https://www.youtube.com/user/ThePtifa

Šis vaizdo įrašas pirmą kartą buvo paskelbtas 2016m.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Blog of Cobra : http://2012portal.blogspot.com/
Website "Prepare For Change" : http://prepareforchange.net/
Website of Untwine : http://recreatingbalance1.blogspot.com/

Pirminis šaltinis > https://youtu.be/QlOqQI4C5lg

Žurnalistė Giedrė Gorienė kalbasi su režisieriumi, geopolitikos apžvalgininku
Vytautu Mikalausku, kodėl reikia antros korona viruso bangos?
MŪSŲ https://patreon.com/komentarastv pamatyk anksčiau už kitus!
Ir nepamirškite užsiprenumeruoti kanalą, jei norite visada būti informuoti apie naujas laidas

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/446908988
Kazimieras Juraitis, LTanon ir kitasVarlinas diskutuoja apie santykius tarp policijos pareigūnų ir visuomenės. Rodomi gražūs pavyzdžiai ir nagrinėjama tokių dalykų svarba.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/445271037
Vien sprogimą aptarinėti nėra prasmės, todėl susėdę trįse nusprendėme detaliau pagvildenti situaciją Beirute ir ne tik.

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/445587183
Kazimieras Juraitis ir LTanon
Naujienos ir įvykių interpretacijos

Nuorodos

JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-07-28/u-s-mint-has-reduced-silver-gold-coin-supplies-to-purchasers

Po karo šalys buvo inkorporuotos
https://twitter.com/LookingPj/status/1289669567757709313

Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai
https://twitter.com/shadygrooove/status/1289644693211328512

Trampo žinutė
https://twitter.com/SantaSurfing/status/1291050468450291712

1,3trilijono dolerių vyriausybės išlaikymui
https://creativedestructionmedia.com/news/politics/2020/08/01/1-3-trillion-spending-bill-passes-in-house/

Atėmė benefitus
https://americaslastlineofdefense.com/mysterious-ways/

Užsiminė apie darbo užmokesčio apmokestinimo panaikinimą
https://www.theepochtimes.com/trump-suggests-executive-order-on-suspending-payroll-tax_3449791.html

Bezos pardavė Amazon akcijų
https://www.reuters.com/article/uk-amazon-com-bezos-idUKKCN25135B

Demokratų planas rinkimamas
https://www.washingtonexaminer.com/news/laurence-tribe-nancy-pelosi-becomes-president-if-election-isnt-decided-by-jan-20

Trampas įspėja
https://www.foxnews.com/politics/trump-says-election-result-could-take-two-months

Sulaikė 20K fake pažymėjimų
https://www.fox5ny.com/news/shipments-of-nearly-20000-fake-drivers-licenses-seized-at-chicago-airport-so-far-in-2020

Trampas: kvapą gniaužiantys atradimai
https://www.thegatewaypundit.com/2020/08/breaking-president-trump-doj-investigations-obamagate-hear-breathtaking-found-video/

Sally Yates davė parodymus
https://www.foxnews.com/politics/sally-yates-james-comey-rogue-flynn-interview

FED
https://twitter.com/MrBOTUS_520/status/1290110962041675777

Sako reikia vėl uždaryti šalį
https://truepundit.com/top-federal-reserve-official-says-us-needs-another-lockdown-to-save-economy/

Afganistano valdžiai buvo leidžiama prievartauti berniukus
https://twitter.com/paulsperry_/status/1289279288651505669

FDA pirko abortų liekanas žmogiškų pelių auginimui
https://twitter.com/JudicialWatch/status/1289395427545174018

Slapta Epštyno draugė
https://nypost.com/2020/08/02/everything-you-need-to-know-about-jeffrey-epsteins-secret-girlfriend/

Kas jei HRC priduos Billą?
https://twitter.com/Qanon76/status/1289928298676367360

Bill – numeris 1 twatteryje
https://newspunch.com/bill-clinton-is-a-pedo-trends-at-no-1-on-twitter-as-two-eyewitnesses-place-clinton-on-epsteins-pedo-island/

Didžiausio vaikų labdaros fondo įkurėjas sulaikytas
https://twitter.com/ReddingtonAlice/status/1290440275081428992

Ed Buck pareikšti nauji kaltinimai
https://www.justice.gov/usao-cdca/pr/grand-jury-charges-ed-buck-four-additional-felonies-including-he-enticed-victims-travel

Spąstai NPC
https://twitter.com/JipeFIN/status/1289515628232048640

Protestas prieš pedo statulą BBC
https://twitter.com/truthsoldier411/status/1290234258187984902

Seks kulto lyderis: kai kurie vaikai visai laimingi užsiimdami seksu
https://www.newstimes.com/news/article/Accused-cult-leader-on-tape-Some-children-14000874.php

Dalai lama
https://twitter.com/BerryDivine77/status/1290226914657882112

Stephen King
https://twitter.com/StephenKing/status/1290461032918417421

Carolyn SHanti: mano tėtis buvo sataniškų pedofilų sektos narys
https://www.mirror.co.uk/news/real-life-stories/woman-grew-up-father-satanic-14096903

Ispanijos monarchas palieka šalį
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8588871/Ex-king-Juan-Carlos-LEAVING-Spain-amid-corruption-scandal.html

Google paieška ir foto
https://twitter.com/SSG_PAIN/status/1290994943914160129

Kenedžio foto
https://twitter.com/LightworkerCain/status/1290339921580892160

Deutsche bank
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8598501/New-York-prosecutors-got-Donald-Trumps-records-Deutsche-Bank-widening-probe.html

Trys jaunuoliai perlipo tvorą Mar a lago su AK47 kuprinėse
https://www.actionnewsjax.com/news/trending/3-teens-with-loaded-ak-47-backpack-jump-wall-mar-a-lago-police-say

Facebook užbanino savethechildren
https://twitter.com/samanthamarika1/status/1291174651528450054

Bilas Klintonas – marksistas
https://twitter.com/intheMatrixxx/status/1290393022140764160

Patarimai populiacijai
https://www.breitbart.com/crime/2020/08/02/minneapolis-police-department-advises-residents-to-give-in-to-criminals/

Cuomo nori užpildyti skylę biudžete federaliniais pinigais
https://newsthud.com/cuomo-seeks-federal-money-to-fill-new-yorks-30-billion-budget-gap/

Diblasio grąsina atleisti 22K darbininkų jei negaus lėšų
https://www.thegatewaypundit.com/2020/08/nyc-mayor-bill-de-blasio-laying-off-22000-city-workers-feds-dont-give-us-bailout-video/

Demokratai pergyvenadėl Durham tyrimo
https://davidharrisjr.com/steven/durhams-findings-before-the-election/

Klyvlende iškratytas pastatas turintis ryšį su kolomoiskiu
https://w

Pirminis šaltinis > https://vimeo.com/445190136
Kazimieras Juraitis, LTanon ir neCentro ekspertas pristato pilietinę akciją - senosios Lietuvos vėliavos iškėlimo ir laikymo iškelta nuolat bei visur. Diskutuojame ir apie įvairius su tuo susijusius dalykus.

Pirminis šaltinis > https://youtu.be/uluDk5Cbumw
Baltarusiškajam Batkai teliko du keliai:
Arba Sąjunginė Valstybė su kaimynu bei valdžios praradimas;
Arba jis gali inicijuoti patį tikriausią karą su Rusija, tikintis, kad į jį įsitrauks Europa su NATO pajėgomis, padės nuversti Putiną ir į jo kėdę pasodins Lukašenką.
Baltarusijos diktatorius pasirinko antrąjį variantą ir iš karto gavo per snapą - jam taip reikalingi snaiperiai su RF pasais netikėtai buvo areštuoti.

SHOW MORE

Created 3 months, 2 weeks ago.

60 videos

Category Entertainment