Bikedreams

Bikedreams

Bikedreams

subscribers

Dziś obchodzimy 79 rocznicę "Krwawej Niedzieli" - niewyobrażalnego zezwierzęcenia i ludobójstwa (nie rozliczonego a wręcz hołdowanego przez całe to państwo po dziś dzień !!!) ze strony ukraińców na bezbronnych Polakach, w szczególności kobietach i dzieciach mordowanych na ponad 360 sposobów z niewysłowionym wprost okrucieństwem !
Tylko od Ciebie zależy czy Twoje dzieci nie zatracą pamięci o tych strasznych wydarzeniach i pod wpływem nachalnej propagandy, nie naplują tysiącom polskich ofiar w twarz, chociażby poprzez bezmyślne posługiwanie się banderowskim zawołaniem (ostatnimi słowami, jakie słyszeli rąbani i rozszarpywani żywcem Polacy) "sława ukrainie" ...
*
źródło video:
https://youtu.be/6YARNGRv8VQ

Dziś przytoczę Wam fragment filmu "Bóg nie umarł" z jakże prawdziwym przekazem w nim zawartym. Właśnie tak działa szatan. Uozdabia kraty naszej klatki ogromem przyjemności, zachcianek, wygód, upewniając nas, że nie ma sensu z niej wychodzić i wystawiać się na trudy walki o zmianę swojego życia. Aż pewnego dnia wejście do klatki zatrzaskuje się na wieczność i już nic i nigdy nie zdołamy odmienić...

Oto jedno ze współczesnych narzędzi elektromagnetycznych ataków lub eksperymentów na ludziach. Pani Ewa Pawela i Pan Witold Hake od lat doświadczają rozmaitych, tego typu przemocy na własnych organizmach. W USA sprawa już dawno ujrzała światło dzienne, zarówno w formie przyznania autentyczności istnienia tego typu programów przez samego prezydenta i stronę rządową, co i w szerokim wymiarze medialnym. Oczywiście Polska może tradycyjnie liczyć co najwyżej na rechot niedowierzania pozostających pod wpływem mas-medialnej papki tłumów.
Materiał zrealizowany został dla kanału NTV w styczniu 2017.
Wyobraźcie sobie zatem o ile sztuczna inteligencja i sprawcy wspięli się w swych możliwościach od tego czasu...
źródło:
https://youtu.be/JeEQbgWwXlE
*
Przy okazji warto przytoczyć zaledwie kilka tych oficjalnych programów, dotyczących zdalnych broni elektromagnetycznych w naszym kraju i niewyobrażalne kwoty przeznaczane na ten cel, kiedy jednocześnie odmawia się ludziom leczenia i godnego życia, skazując ogrom obywateli na straszliwe, upokarzające umieranie bez cienia nadziei czy zainteresowania ze strony państwa.
Ponad 420 miliardów złotych - broń mikrofalowa co i podobne. I to wyłącznie kwota ta obejmuje badania w tym zakresie. Koszty zakupu takich broni to oddzielny wydatek.
https://www.pitradwar.com/oferta/515,projekty-wspolfinansowane-z-narodowego-centrum-badan-i-rozwoju

Wystarczy łączyć tego typu kropki, aby nie dość zrozumieć wiele wydarzeń minionych lat ale również mieć naprawdę bogaty - obecny obraz zgnilizny amerykańskiej. Pod presją której znajduje się niestety w tym momencie nasz kraj. Jest to jedyne państwo (w rozumieniu zgniłych do cna elit) którego autentycznie należałoby się obawiać i wobec którego w sposób natychmiastowy należy odzizolować nasz kraj !
źródło:
https://www.facebook.com/udo.bawarczyk/videos/492078315892064

Oto kolejny, bardzo mocny dokument potwierdzający zezwierzęcenie do jakiego ludzie stoczyli się na Ukrainie. A którego źródła, co nie powinno już nikogo zaskoczyć - znajdują się w USA. Proceder trwa od wielu lat. Dla pieniędzy ludzie gotowi są okłamać, okraść i sprofanować każde ciało człowieka. Współczesna Ukraina to jaskinia diabła. A wspieranie jej - wspieraniem tego zła.
*
źródło materiału:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=132542006065474&id=100079290240726

Tylko ślepiec nie dostrzega jeszcze zamierzeń elit z naszym lokalnym - unijnym unicestwianiem wszystkiego co narodowe, naturalne i głębokie w tradycje katolickie.
Dr Pierre Hillard zwraca się bezpośrednio do Polaków i przedstawia im merytoryczne dowody tegoż procesu, przed którym musimy się bronić. Niczym Witold Pilecki, do ostatniego tchnienia, jako najwyższej wartości i prawdy - winni jesteśmy nasze fundamenty ocalić.
W materiale pojawia się niezwykle interesujący wątek dotyczący Putina oraz Ukrainy... !
źródło:
https://gloria.tv/post/8wRftJ4JAc7oAJKxP1CiMK8HN

Przedstawiam dwie najprostsze metody produkcji masła z prawdziwego mleka, prosto od krowy - tzn. z pozyskanej z niego, prawdziwej, wiejskiej śmietany.
W jednym miejscu się przejęzyczyłem i powiedziałem o produkcji mleka zamiast masła :) Natomiast moją autorską, rowerową metodę produkcji masła dopiero zrealizuję, nagram i opublikuję w odrębnym filmie :)
Takie swojskie mleczko to również doskonała baza do produkcji lodów. Bardzo polecam na lato ! :)
I jeszcze coś. Sól jest niezbędna dla funkcjonowania naszego organizmu, ale korzystamy jedynie z naturalnej, kamiennej, niejodowanej soli, np. kłodawska :)

Bardzo ważny dokument na temat ogromu tajemniczych zgonów, w tym tych, stymulowanych przez współczesne technologie i całkowicie zdalną, precyzyjną broń elektromagnetyczną.
*
Od pewnego czasu dzieją się ze mną bardzo dziwne, niewytłumaczalne rzeczy, dziwnie pasujące do tego wątku.
https://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/03/jak-odroznic-atak-elektromagnetyczny-od-smogu/
Dotychczasowe badania i już jedna interwencja pogotowia ratunkowego - wykluczyły jakiekolwiek tradycyjne przyczyny moich ekstremalnie dziwnych objawów klinicznych.
Nie nakręcam się na ten wątek, ale gdyby przypadkiem pomimo mojego sportowego charakteru życia, wybitnej dbałości o wysoką odporność organizmu i wiedzy jak sobie radzić z rozmaitymi zawirowaniami zdrowotnymi - przydarzył mi się nowotwór, altzheimer, nagła choroba psychiczna, samobójstwo czy inna nagła zapaść - będziecie już wiedzieli co się zadziało.
*
źródło materiału:
NTV
https://www.facebook.com/watch/?v=740375057157688
http://tvp.net.pl/niezalezna-ntv-1/
*
I pamiętajcie jedno - milczenie najbardziej zabija. A im więcej z nas mówi głośno prawdę, tym bardziej bezsilna i wystraszona jest owa mafia. Wszystkich nie są w stanie zabić ! A zatem niech nas będą miliony !

Bardzo polecam Wam dokument dowodujący naukowo i sądownie nieskrępowane działania ludobójcze poprzez generowanie zachorowań na nowotwory. W materiale wystąpił nasz ś.p. doktor Zbigniew Hałat.
*
źródło materiału:
https://youtu.be/5hoxU6bi2Iw

Jako że osobiście przeżyłem starcie z nowotworem (Na około 30 młodych osób na moim oddziale tkanek miękkich i kości przeżyły tylko dwie... Jestem jedną z nich), przy okazji którego, niekoniecznie z powodu nowotworu ale zatrzymania krążenia w mojej nodze po operacji usunięcia guza - straciłem moją nogę aż do wysokości uda. Na szczęście lewą, żebym nigdy więcej nie wstawał nią z łóżka. Opiszę Wam historię, jak to Centrum Onkologii w Warszawie próbowało mi po kilku latach wmówić przerzut na płuca i najpewniej skierować na kolejną chemioterapię...
Najwyższy czas aby te wydarzenia ujrzały światło dzienne !
*
To był czas, kiedy jeszcze zgodnie z zaleceniami jeździłem mniej lub bardziej regularnie na badania kontrolne do Centrum Onkologii. Moje życie było w pełni rozkwitu po starciu z nowotworem i po amputacji. Założyłem rodzinę, miałem już malutkiego syna, trenowałem wyciskanie sztangi leżąc i reprezentowałem nasz kraj poprzez przynależność do kadry paraolimpijskiej. Moja ponadprzeciętna kondycja nie wróżyła niczego złego, aż tu po jednej z takich kontroli, telefonicznie dowiedziałem się z owego szpitala że mam przerzuty na płucach i czeka mnie walka od nowa. Chyba nikomu nie muszę wyjaśniać, że takie słowa brzmią jak wyrok. I chociaż wiem, że niektórzy nawet z takich historii się wylizują (wobec nielicznych ludzi tradycyjna medycyna pomimo śmiercionośnej chemioterapii jest bezsilna i oni nawet to przeżywają) to jednak w domu zapadł wręcz grobowy nastrój. Żona wieczorami płakała. Syn był jeszcze zbyt młody aby coś rozumieć. W szpitalu okazało się że tomograf jest nieczynny i muszę czekać na kolejne badania. Mijały długie niczym wieki tygodnie, pełne rozpaczy najbliższych i zupełnej ignorancji szpitala. W ramach pożegnania z tym światem zorganizowałem największe w moim życiu ognisko, zakrapiane hektolitrami piwa. Przyszło na nie kilkadziesiąt osób: rodzina, sąsiedzi, znajomi. Wszyscy wiedzieliśmy co leży na szali ale mój dobry nastrój nie pozwalał na żadne smutne wstawki w tę imprezę. Po miesiącu czekania na łaskę szpitala, mój ówczesny szef ściągnął mnie na własny koszt do Poznania i zapewnił mi kompleksowe badania weryfikacyjne, łącznie z tomografem i konsultacjami. Nie chciał uwierzyć (swoją drogą obracał się w środowisku medycznym od lat, mając ogromną wiedzę i znajomości) że ja z tak ponadprzeciętną wydolnością tlenową (nie macie pojęcia co potrafiłem wyrabiać na ekstremalnie wymagającej wysiłkowo protezie do biegania wyczynowego) mam przerzuty na płucach. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że jestem ideałem zdrowia pod względem onkologicznym a moje płuca są czyściusieńkie ! Natychmiast poinformowałem o tym Centrum Onkologii, oczekując jakiegoś logicznego wyjaśnienia oraz prosząc o udostępnienie badań na podstawie których stwierdzono u mnie przerzut. I tu znów miała miejsce sytuacja nie do uwierzenia, gdyby nie to, że przeżyłem ją na własnej skórze. Nie dość spotkałem się ze złością, za to że "wywlokłem sprawę bez ich wiedzy poza szpital" ale jeszcze zaginęła tajemniczo moja szpitalna dokumentacja, która pozwoliłaby dowiedzieć się kto i na jakiej podstawie zafundował mojej rodzinie miesiąc dramatu i beznadziei. Już przy mojej amputacji działy się bardzo dziwne rzeczy. Bowiem to ja zaalarmowałem personel szpitalny że od 3 dni nikt nie reaguje na moją zimną i czerniejącą nogę. A wszak obchody są codziennie. Ale ten sfabrykowany przerzut na płuca, to już przelało moją czarę goryczy !
Od tej pory więcej moja noga na badaniu kontrolnym nie postała. Żyję już 25 lat po pierwszym starciu i amputacji. I nie ufam ludziom którzy być może pewne działania realizują z premedytacją, kłamiąc i niszcząc dowody przy zdemaskowaniu ! Z racji na fakt, że poprzez znajomości i charakter wykonywanego zawodu, miałem dostęp do rozmaitych tajemnic branżowych, wiem że pacjenci byli "sprzedawani" przez jedną z pracownic konkretnej firmie wykonującej protezy. Taka proteza to czasami kilkadziesiąt tysięcy czystego zysku. A zatem warto "odpalić działkę" komuś, kto napędzi nam klientów. Nie muszę dodawać że ta praktyka ma miejsce na obszarze całego kraju !
Są ludzie, którzy wykorzystują cierpienie i rozpacz chorych, dla bezdusznego generowania własnych zysków.
Oto poznaliście jako pierwsi koszmarną historię z mojego życia, która obnażyła prawdziwe oblicze co najmniej niektórych osób wykonujących zawody medyczne.

Marty Potrykus - przedstawiać nie trzeba. Pana Zbigniewa Gelzoka, osobom zainteresowanym merytoryką szkodliwości pól elektromagnetycznych i tym samym promieniowania w telefoniach komórkowych - również. Bardzo polecam tę rozmowę o totalnym bezprawiu i mafijnych zasadach obowiązujących w Polsce, na tej jakże niewyobrażalnie ważnej dla zdrowia, życia i przyszłości Polski płaszczyźnie.
Kto posiada konto rumble - warto zasubskrybował nowo utworzony kanał Marty, gdzie pojawiały się będą również inne ważne tematy:
https://rumble.com/user/MartaWilczynska
Natomiast obowiązkową lekturą dla każdego Polaka, rodzica, nauczyciela, działacza, społecznika - niechaj będą dowody zebrane na stronie https://prawodozycia.pl/
A jako kropkę nad "i" zostawiam Wam również moje osobiste wystąpienie w temacie olbrzymiej szkodliwości pól elektromagnetycznych, z plejadą naukowych, niepodważalnych dowodów w linkach pod oknem programu:
https://pl1.tv/title/covid-19-zaslona-dymna/

Odkąd USA przejęło przed 8 laty kontrolę nad Ukrainą, stała się ona areną nie tylko najbrudniejszych, najbardziej odczłowieczonych praktyk na tej planecie (m.in. handel dziećmi, handel organami, tajne laboratoria, produkcja wirusów, broni biologicznej i zakazanych na całym świecie broni i wiele innych) ale również jawnej prowokacji do konfliktu militarnego z Rosją, poprzez zabójstwa, tortury i gwałty na rosyjskojęzycznej społeczności ukraińskiej.
13 000 zamordowanych przez ukraińską armię na przestrzeni ostatnich 8 lat cywilów, w tym ponad 100 dzieci to zaledwie szacunkowe dane o ogromie uczynionego tam zła.
Wystarczy jednak jeden wpis tzw. weryfikatorów faktów (ludzi bez zasad i kręgosłupa, których każde słowo jest na sprzedaż, działających na rzecz dezinformacji) aby masy uległe propagandzie uznały te wszystkie zbrodnie i krzywdy za FAKE NEWS !!!
Tutaj przekonacie się jak wygląda okrutny, prawdziwy obraz wydarzeń:
https://odysee.com/@Bikedreams:4/drogadowojny:c
https://rumble.com/vw194a-caa-prawda-o-krymie-i-obecnej-sytuacji-na-ukrainie-.html
https://rumble.com/vyrvp3-tego-nie-wymaesz-z-pamici.html
https://rumble.com/vyrveq-donbas-ofiary-ktre-chciaby-zakneblowa-wiat.html
https://rumble.com/vxsy8f-nazistowska-ukraina-ale-skd-tego-nie-ma-i-juz-nie-wrci-.html
https://rumble.com/v11y5ri-prawda-jest-warta-wszystkiego-co-mamy.html
https://rumble.com/v109obw-ukraina-handel-dziemi.html
https://rumble.com/vz5gaf-zgnilizna-elit-usa-nie-ma-takiego-kamstwa-przed-ktrym-si-powstrzymaj.html
https://rumble.com/vx4cu7-opamitajcie-si-europa-pomaga-mordowa-niewinnych-ludzi-.html

Cześć i chwała naszemu doktorowi, Zbigniewowi Hałatowi, który niczym jedna z najtrwalszych podpór wiary w człowieczeństwo i zwycięstwo dobra nad złem i prawdy nad fałszem, trwał z nami przez te 2 lata ludobójstwa i oświecał nam drogę swoją postawą, niczym latarnia dla statków przebijających się przez rozszalałe morze.
Zło, nawet kiedy upada, karmi się jeszcze kolejnymi ofiarami. Niestety jest to cena wolności i prawdy w każdym punkcie dziejów. Niech Was jednak nie trwoży a wzmacnia każda taka ofiara. Mimo że ból pali żywym ogniem od środka. Nie zagłada ziemskiego życia ale tego wiecznego niech nas autentycznie trapi. A w ramach podzięki naszemu doktorowi, niechaj każdy poświęci mi choćby skromną modlitwę, kto zechce - mszę św. w jego intencji. A najpiękniejszym darem byłoby ofiarowanie za doktora odpustu zupełnego (zbieram się do materiału na ten temat, jak łatwo go uzyskać, co może odmienić choćby i tysiące czyśćcowych lat męki)
Natomiast wracając na ziemię - dostrzeżcie jak kluczowy jest ten związek tematyczny, który miał na owej konferencji zostać omówiony !
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Rafał

MEDIALNE KŁAMSTWA I MANIPULACJE
Czyli jak w latach 2014 - 2015
wykorzystywano media do sprowokowania wojny w Europie.( Materiał Archiwalny )
Niemiecki Dziennikarz i były redaktor "Frankfurter Allgemeine Zeitung" - Udo Ulfkotte - opisuje jak dziennikarze i media są sterowane przez służby specjalne, manipulujące medialnym przekazem w celu wywołania pretekstu politycznego i społecznego przyzwolenia na rozpętanie wojny w Europie.
Trzeba przyznać, że w tamtych latach manipulacje medialne były niczym w porównaniu do dzisiejszych. Zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości techniczne jakimi dziś dysponują w fabrykowaniu "newsów", filmów i innych materiałów "pseudo dziennikarskich".
Idąc za wywodem Udo Ulfkotte, widząc dzisiejszą skalę propagandy, kłamstw i manipulacji medialnych ... a na domiar złego zdając sobie sprawę do czego one są wykorzystywane politycznie, muszę przyznać, że tak.... Dziś znajdujemy się w punkcie bez wyjścia ... I albo będziemy, my, jako ludzie ich świadomi, obnażać te techniki "fabryki śmierci" albo będziemy współwinni całego Exodusu do którego one prędzej czy później doprowadzą.
Dedykuję ten film zwłaszcza ludziom świadomym, którzy dokładają się do tej "fabryki kłamstw" ... Dziennikarzom, pracownikom mediów, ludziom współtworzącym ośrodki opiniotwórcze wszelkiego typu... Może w końcu się opamiętajcie... Przecież jak twierdzicie - kiedy wybieraliscie taką drogę zawodową, to nie dla pieniędzy. Chcieliście oświetlać ludziom drogę ... a wpychacie ich na pole minowe Przecież doskonale zdajecie sobie sprawę z tego co się dzieje ....
Tym - którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jaki sposób są sterowani i rozgrywani, polecam również.
Macie tu szansę zobaczyć "telewizor" z drugiej, zakulisowej perspektywy. I pamiętajcie... całkowitą cenę zapłacicie właśnie WY... Nie dziennikarze, nie politycy, nie służby... Tylko WY i WASI bliscy.
*
źródło:
https://www.facebook.com/100066080085516/videos/367157501796754

Ukraina - handel dziećmi

W materiale wspomniane zostało jedynie ogromne zapotrzebowanie ze strony homoseksualistów. Rzeczywistość jak kupowanie dzieci na organy, do wykorzystania seksualnego (patrz amerykańska afera PIZZAGATE oraz gwałty na noworodkach ukraińskich neobanderowców, gdybyś nie wierzył że człowiek jest zdolny do czegoś takiego) czy rytuałów masońskich elit jest po stokroć bardziej koszmarna.
Ukraina to gniazdo szatana i kolebka europejskiego zezwierzęcenia !
*
*
źródło:
https://rumble.com/vzx4ct-dzieci-na-sprzeda..html?mref=6zof&mc=dgip3&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=LenkaKruszkowska&ep=2

Goniłeś za szczęściem przez całe swoje życie, a było na wyciągnięcie Twoich rąk :)
Woda - doskonałe narzędzie Boga. Usiądź wygodnie, posadź obok siebie całą rodzinę i radujcie się magią, którą macie na wyciągnięcie dłoni.
Te pola, które wpływają podczas przytoczonych doświadczeń na wodę i wszystko inne, pod wpływem przesyłanych przez nas emocji, noszą nazwę pól torsyjnych. Postaram się na ich temat opublikować niebawem również niezwykle cenny materiał.
Oto film dokumentalny z 2006 roku w reżyserii Anastasiji Popowej, zrealizowany w ramach projektu telewizji Rossija 1, którego celem była prezentacja rosyjskich badań właściwości wody.
BEZCENNY DOKUMENT !!!

Zło to przeciwieństwo dobra. Oczywistym jest, że ludzie wybudowani przez Boga na fundamencie Boga odrzuciliby je, widząc je w czystej, niezakamuflowanej postaci. Dlatego też dla zwiedzenia ludzi, przebiera się ono w naukę, postęp, wygodę, bezpieczeństwo i wiele innych. W rzeczywistości będąc jedynie odczłowieczeniem, zagładą miłości, wdzięczności, bezinteresowności, pokory, modlitwy, sensu życia i wielu, wielu innych darów jakimi jakże obficie obdarował nas JEDYNY PAN.
Oto kolejna odsłona misternie przebranego zła, które o swoich zamiarach zabicia w ludziach Boga, człowieczeństwa, wolnej woli, wiary - mówi już wprost.
Zdarzyło nam się urodzić i żyć w czasach, o których poprzednie pokolenia mogły jedynie czytać w Biblii. My widzimy to wszystko na własne oczy a nasza postawa jak nigdy dotąd ma znaczenie. Odrzućmy obawy, lęk. I zawsze w chwilach zwątpienia powtarzajmy te trzy proste słowa, pokładając w nich absolutnie całą swoją ufność. Bowiem On najlepiej wie, jak naszym życiem i losami tego świata pokierować, aby finalnie dobro zwyciężyło nad złem.
BĄDŹ WOLA TWOJA (nie moja)
*
*
źródło:
https://youtu.be/2S2Zs44nP6c
*
Dodam że w ostatnich dniach aż dwukrotnie (na platformie fb - miesięczny ban, na rumble - skasowanie materiału i groźba usunięcia kanału) cenzura skasowała moje publikacje dotyczące wiary i fałszerstwa w kościele katolickim, z obecnym - fałszywym papieżem na czele. To wiele ukazuje, w jaką stronę zmierzamy.

Wszędzie siali wszystko co najgorsze. Wyrastali na kłamstwie, złodziejstwie, zbrodni i podszywaniu się pod inne narody. Pozornie pojmowani są współcześnie jako Żydzi. Ale z autentycznymi Żydami nie mają nic wspólnego. Chcieli światu zgotować Nowy Porządek Świata, a wiele wskazuje na to, że świat zgotuje im kres ich nader długiej i niszczycielskiej działalności !

Z jednej strony to tylko kolejny skrajnie zakłamany do granic prezydent USA. Trochę ich już było w ostatnich dziesięcioleciach. Z drugiej zaś - jeszcze żaden nie został tak zdemaskowany w kontekście najbrudniejszych swoich działań. Do treści materiału warto dorzucić bezpośrednie kreowanie wojny na Ukrainie, finansowanie tajnych laboratoriów na Ukrainie i wiele najmroczniejszych działań, za które przeciętny Kowalski do końca swoich dni nie wyszedłby z więzienia. A tutaj media i służby (wszystko skorumpowane jak on) kłamią, manipulują i tuszują fakty z taką determinacją, jakby to był jedyny cel, do którego zostały powołane. Zasadniczo nie tylko ten prezydent ale i ten kraj (USA) są już moralnie skończone !
Oj przydałyby się na tę okazję średniowieczne metody oczyszczania społeczeństwa ze zdrajców ludu !
*
źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=O9TtpkwmojI

Demokracja po amerykańsku czyli jak elity zgniłego zachodu doprowadzają do wojen i okradania suwerennych państw, na przykładzie Ukrainy i wynikającej z tych działań, obecnej sytuacji.
Jest to dokument tak skrajnie cenzurowany, że moja pierwsza jego publikacja, jeszcze w nieco gorszej jakości - wprost ze studia Maxa Kolonko, została skasowana przez cenzurę nawet na platformie rumble ! Tak, tak drodzy moi, tam już również wkroczyła cenzura !
*
źródło:
https://www.facebook.com/udo.bawarczyk

Dla wielu od przyszłości planowanej przez skrajnie skorumpowanych polityków, lepsza wydaje się już śmierć...
Jeśli i Ciebie najdą takie myśli, pamiętaj że walcząc poprzez obywatelskie nieposłuszeństwo, opierając się bezprawiu i odczłowieczeniu - choćby do ostatniegho momentu - wciąż masz szansę coś zmienić. Odmienić tę mroczną przyszłość. Z kolei poddając się - nie zmienisz już nigdy i nic...
*
Materiał dedykowany pamięci tragicznie zmarłego Radogosta Martynowskiego
(jeśli tylko zechcesz - również ofiaruj mu choćby jedną "Zdrowaśkę".
To najpiękniejszy dar jaki możemy ofiarowywać osobom zmarłym)
- tłumaczenie doktor Piotr Rubas

Dlaczego tak bardzo chcą położyć zarówno na naszym kraju co i na Ukrainie swoje lepkie ręce elity zgniłego zachodu ?
Żyjemy na niewyobrażalnych bogactwach naturalnych !
Cenne informacje wprost od Pana Krzysztofa Tytko ze studia wolnościowej telewizji PL1
REFERENDUM I UWŁASZCZENIE POLAKÓW NA ZASOBACH NATURALNYCH, ROZWIĄZAŁOBY 90% WSZYSTKICH NASZYCH PROBLEMÓW !!!
Dzielcie się tym materiałem i organizujmy lokalne grupy pozyskiwania obywatelskich podpisów o referendum.
TO NASZE BYĆ LUB NIE BYĆ DLA POLSKOŚCI !
źródło:
https://pl1.tv/title/to-jest-gra-o-przyszlosc-polski/
*
*
link wspomniany w programie:
https://www.biznesradar.pl/

Brak piekła i roszczenia "narodu wybranego" - czyli Żydzi, którzy ukrzyżowali Pana Jezusa, po 2000 lat wolą zafałszować słowa Pana Jezusa wypowiadane podczas kluczowego elementu Mszy Św. (przeistoczenia) niźli zmienić siebie...
*
Na wstępie warto zapoznać się z postacią obecnego papieża:
Tu: https://rumble.com/vztfdu-faszywy-papie.html (niestety na rumble wkracza cenzura - już mi 2 materiały usunięto - jeden na temat. Ukrainy, drugi na temat wiary)
lub alternatywnie tu: https://www.bitchute.com/video/QaSdH3DuEqKU/
*
Mszał Pawła VI (Novus Ordo Missae) zawiera słowa "pro multis", czyli "za wielu", jak to zostało poprawnie przetłumaczone w dotychczasowym mszale dla diecezyj polskich. Natomiast w niektórych innych tłumaczeniach (niemieckim, angielskim, francuskim itd.) popełniono zafałszowanie słów oryginału tłumacząc jako "za wszystkich". Benedykt XVI starał się o korektę tych fałszywych tłumaczeń. Udało się to w mszale włoskim. W trakcie były prace nad mszałem niemieckim, jednak w ich dokończeniu zgodnie z pragnieniem Benedykta XVI przeszkodził koniec pontyfikatu. Franciszek niestety przeforsował anulowanie korekty, którą dokonano w mszale włoskim, oraz wielokrotnie opowiadał się za fałszywym tłumaczeniem.
*
„Za wielu” czyli za kogo?
Co wyraża formuła „za wielu”, która nie jest wynikiem pomyłki, błędnego tłumaczenia, ale wiernym cytatem z Ewangelii. Tę kwestię analizował Gerhard Lohfink, niemiecki egzegeta Nowego Testamentu w swoich pracach dotyczących genezy Kościoła. Wydawałoby się, że to zmiana o kosmetycznym znaczeniu, natomiast w rzeczywistości stawką jest to, czy lud Boży Izraela wypełni swoją misję mesjańską, czy też zostanie pozbawiony swojego wybraństwa oraz czy Kościół jest jego kontynuacją, czy też mamy do czynienia z nowym tworem niezależnym teologicznie od Izraela.
https://www.klubtygodnika.pl/smierc-za-wielu-czy-za-wszystkich/
*
Katechizm wydany dekretem Soboru Trydenckiego, na polecenie papieża, św. Piusa V stwierdza: „Nie bez powodu więc nie użyto słów dla wszystkich, gdyż w tym miejscu mówi się tylko o owocach męki, a tylko wybrańcom przyniosła owoc zbawienia”. Oczywiście Kościół w żaden sposób nigdy tego nauczania nie odwołał. Mało tego. W roku 2006 interweniował w tej sprawie papież Benedykt XVI za pośrednictwem Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Polecono, aby w tłumaczeniach III edycji typicznej Mszału św. Pawła VI, promulgowanej w 2002 roku, stosować tłumaczenie poprawne językowo, czyli za wielu. Kongregacja w swoim dokumencie szeroko uzasadniała teologiczne i kościelne powody takiego zalecenia. Również w 2012 roku pisał Benedykt XVI do niemieckich biskupów, (poniżej wklejamy obszerny fragment z tego Listu) którzy takie błędne tłumaczenie („za wszystkich”) stosowali. Ojciec Święty zalecił je zmienić, jednak niewielu go posłuchało – to tragiczny wyraz nieposłuszeństwa, niemal schizma
Jest jeszcze jedna przyczyna, dla której masoni słowo: „wielu” chcą zastąpić słowem: „wszystkich”.
PEŁEN OPIS W KOMENTARZU

Apokalipsa Świętego Jana
Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
Siedem głów to jest siedem gór
tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta.
I siedmiu jest królów:
pięciu upadło,
jeden istnieje,
inny jeszcze nie przyszedł,
a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać6.
A Bestia, która była i nie ma jej,
i ona jest ósmym,
a jest spośród siedmiu
i zdąża na zagładę

Królowie ?
Utworzenie Państwa Watykańskiego - 1929
Od tego czasu :
1- Pius XI - zwany pierwszym suwerenem (królem)
2- Pius XII
3- Jan XXIII
4- Paweł VI
5- Jan Paweł I
6- Jan Paweł II
7- Benedykt XVI
8- bergoglio
Rzym naturalnie to ladacznica na siedmiu wzgórzach odziana w bisior i purpurę.
*
źródło:
https://youtu.be/FFFqFIYNiMY

Krzysztof Tytko w rozmowie z Izabelą Litwin o bogactwie jakim dysponuje Polska, sektorze paliwowo-energetycznym, zainteresowaniu naszymi zasobami ze strony zagranicznego kapitału i zgodnym działaniu kolejnych polskich rządów wbrew interesowi suwerena.
Po zakończeniu wywiadu krótki komentarz Wojciecha Dobrzyńskiego z Narodowego Instytutu Spraw Strategicznych.
źródło:
https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

Komentarz do tej sytuacji jest całkowicie zbędny. Warto mieć serce dla ludzi ale bez trzeźwego, perspektywicznego myślenia - można skończyć jak mieszkańcy Wołynia...
*
źródło materiału:
https://www.facebook.com/100002356675960/videos/225023869817949

SHOW MORE

Created 11 months, 3 weeks ago.

30 videos

Category None