clonbalt1

channel image

clonbalt1

clonbalt1

subscribers

◾Prezydent Putin: Rosja walczy o wyzwolenie siebie i świata spod hegemonii Stanów Zjednoczonych oraz ustanowienie bardziej sprawiedliwego porządku międzynarodowego.

Ukraińcy szykują się do protestu, nie podoba im się w Polsce....chcą nam majdan zrobić.....???

Średni wiek ukraińskiego żołnierza to 43 lata. Podczas gdy w niektórych ukraińskich brygadach średni wiek wynosi 54 lata.

filet z programu: "Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski. Mirotworec, to zbrodnicza działalność SBU, gdzie piętnują wszystkich, którzy trzeźwo myślą i wiedzą doskonale czym jest banderowska Ukraina i współdziałanie z nią....

Na poniższym filmie dowódca rosyjskich sił specjalnych modli się ze swoimi żołnierzami przed rozpoczęciem ataku w pobliżu Chromowa.

Filet programu: "Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski.

Filet programu: "Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski.

Zdrajcy przybrali miano konfederatów....
Filet programu: "Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski.

"Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski.

Dlaczego tego typu durnie nie przepraszają, nie tłumaczą się, nie odpowiadają prawnie za swoje słowa i czyny????
Filet programu: "Wojna nie matka" Sob. 2.12.2023r. Rodacy Kamraci Wojciech Olszański, Marcin Osadowski.

..i Wy Kamrackie wilki w dniu Kary... "Kwiaty Polskie" Julian Tuwim. Inerpretacja Wojciech Olszański

Presja od dawna ma sens, jednak ludzie nie chcą wywierać presji, chcą być sługami systemu i cieszyć się z tych okruchów, które raczą im ofiarować osoby decyzyjne i globaliści...

Prokurator Generalny oskarża firmę Pfizer!

Firma Pfizer sfałszowała skuteczność swojej szczepionki i wprowadzająco w błąd reklamowała długoterminową ochronę.
Kiedy wyszło na jaw niepowodzenie szczepień, firma Pfizer ocenzurowała tych, którzy podnosili świadomość i zniesławiła ich jako „przestępców”.

@KenPaxtonTX
opiera swoją sprawę na teksaskiej ustawie o zwodniczych praktykach handlowych. Podobne regulacje w Niemczech obowiązują w prawie zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawie reklamy produktów leczniczych. Na podstawie faktów nasi prokuratorzy również powinni postawić zarzuty.

Akt oskarżenia brzmi jak podsumowanie tego, o czym dyskutowaliśmy na Twitterze przez ostatnie trzy lata: Oprócz powyższych punktów, w akcie oskarżenia stwierdza się również, że firma Pfizer reklamowała „ochronę innych”, mimo że firma nie mogła udowodnić, że jej transmisja chroniona modRNA .

Ten punkt jest szczególnie ważny, ponieważ obowiązkowe szczepienia opierały się na wymyślonym zabezpieczeniu przed przenoszeniem.

Podczas rozprawy dyrektor firmy Pfizer Small roześmiał się i pomachał, gdy zapytano go o dowód zabezpieczenia transmisji.
Niemniej jednak firma Pfizer reklamowała ochronę przed przenoszeniem wirusa, aby odwoływać się do „solidarności” i egzekwować obowiązkowe szczepienia.
To stawia firmę Pfizer w pułapce.

To nie tak do końca. Picer podał „wyniki” i ich swoją „interpretację” „Interpretacja” była do doopy, wystarczył prościutki test statystczny wyników zwany testem t-Studenta, aby wykazać absurdalność „wniosków” Picera. Test t-Studenta jest standardowo wykonywany dla oceny poprawności takich „badań”. Dziwnym trafem tym razem testu t-Studenta nie wykonano. Wisieć na latarni powinny: cała Komisja Jewropejska, cała Jewropejska Agencja Leków i cały Parlament Jewropejski.

Syjonizm był dla mnie bardzo ważny. Oznaczał zbawienie wszystkich Żydów...

Do dnia, w którym zdałem sobie sprawę, że Izrael został zbudowany na masakrach i okupacji.

I to nie jest historycznie kontrowersyjne.

Praca strzelców przeciwlotniczych „dużego” systemu obrony powietrznej rzadko trafia do sieci. Ale to nie czyni go mniej znaczącym…

Pokonaj Rosję. Doprowadź do zmiany reżimu w Moskwie. Splądrować Rosję. Taki był plan.

SHOW MORE

Created 1 year, 8 months ago.

1835 videos

Category None