Corona Gerçeği

TÜRKÇE SESLENDİRMELİ

Gates'in Globalist Aşı Gündemi: İlaç ve Zorunlu Aşı için Kazan-Kazan Durumu
Robert F. Kennedy, Jr. (Children's Health Defense Başkanı) - 9 Nisan 2020

Bill Gates için aşı demek, kendisinin aşıyla ilişkili birçok işini (Microsoft'un küresel aşı kimliği girişimini kontrol etme tutkusu da buna dahildir) besleyen ve ona küresel sağlık politikasının diktatör kontrolünü veren stratejik bir hayırseverliktir.

Gates'in aşılara olan takıntısı, dünyayı teknoloji ile kurtarmak inancıyla besleniyor gibi görünüyor.

Çocuk felcini ortadan kaldırmak için 1.2 milyar dolarlık payının 450 milyon dolarlık kısmını vaat eden Gates, 5 yaşından küçük çocuklara 50 doza (tablo 1) kadar çocuk felci aşılarını zorunlu kılan aşılama programlarıyla Hindistan'ın Ulusal Bağışıklık Teknik Danışma Grubunun (NTAGI) kontrolünü ele geçirmiştir. Hintli doktorlar, Gates kampanyasını 2000-2017 yılları arasında beklenen oranların ötesinde 490.000 çocuğu felç eden yıkıcı çocuk felci olmayan akut sarkık felci (NPAFP) (non-polio acute flaccid paralysis) salgını için suçlamaktadırlar. 2017 yılında, Hindistan hükümeti bu durum sonrasında Gates’in aşı politikalarını Hindistan’da sonlandırmak için Gates ile irtibata geçmişti.

“Kongo, Afganistan ve Filipinler'deki en korkutucu [çocuk felci] salgınlarının hepsi aşılarla bağlantılıdır.”

2017 yılında, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) isteksizce çocuk felcindeki küresel patlamanın ağırlıklı olarak aşı kaynaklı olduğunu itiraf etmişti. Kongo, Afganistan ve Filipinler'deki en korkutucu salgınların hepsi aşılarla bağlantılıdır. Aslında, 2018 yılına kadar, küresel çocuk felci vakalarının %70'i aşı kaynaklıydı.

2014 yılında Gates Vakfı, Hindistan’ın kırsal eyaletlerindeki 23.000 genç kız üzerinde Glaxo Smith Kline (GSK) ve Merck tarafından geliştirilen deneysel HPV aşılarının testlerini finanse etti. Yaklaşık 1.200 denek, bağışıklık ve doğurganlık bozuklukları da dahil olmak üzere ciddi yan etkilere maruz kaldı. Bu deneklerden yedisi ise öldü. Hindistan hükümeti soruşturmaları Gates tarafından finanse edilen araştırmacıların, yaygın etik ihlaller yaptığını iddia etti: savunmasız köy kızlarını mahkemeye zorlamak, ebeveynlere zorbalık yapmak, onay formları oluşturmak ve yaralı kızlara tıbbi bakımı reddetmek gibi. Dava, şimdi ülkenin Yüksek Mahkemesinde görülmektedir.

“Güney Afrika gazeteleri ise “Bizler ilaç firmaları için birer kobay faresiyiz” diyerek şikayetlerini belirtmektedir.”

2010 yılında Gates Vakfı GSK’nın deneysel sıtma aşısının faz 3 çalışmasını finanse ederek 151 Afrikalı bebeğin ölümüne ve 5.949 çocuğun 1.048'inde felç, nöbet ve ateşli konvülsiyonlar (adalelerin istemsiz, irade dışı kasılmaları) gibi ciddi olumsuz etkilere neden olmuştur.

Gates'in 2002 Sahra Altı Afrika'daki “MenAfriVac” kampanyası sırasında Gates'in çalışanları binlerce Afrikalı çocuğu menenjite karşı zorla aşılamıştır. Aşılanan 500 çocuğun yaklaşık 50'sinde felç gelişmiştir. Güney Afrika gazeteleri, “Bizler ilaç firmaları için birer kobay faresiyiz” diyerek şikayet etmiştir. Nelson Mandela’nın eski Kıdemli Ekonomisti Profesör Patrick Bond, Gates’in hayırseverlik uygulamalarını “acımasız ve ahlaksız” olarak tanımlamaktadır.

2010 yılında Gates, DSÖ'ye “Bu yılları, aşıların on yılı yapmalıyız.” diyerek 10 milyar dolar taahhüt etti. Bir ay sonra Gates, Ted Talk'ta yeni aşıların “nüfusu azaltabileceğini” söyledi. 2014 yılında Kenya’nın Katolik Doktorlar Birliği, WHO’yu milyonlarca Kenya kadınını “tetanoz” aşı kampanyasıyla kimyasal olarak sterilize (kısır) etmekle suçladı. Bağımsız laboratuvarlar test edilen her aşıda sterilite formülü buldu. Suçlamaları reddettikten sonra, DSÖ nihayetinde on yıldan uzun bir süredir sterilite aşılarını geliştirdiğini itiraf etti. Benzer suçlamalar Tanzanya, Nikaragua, Meksika ve Filipinler'den de geldi.

2017 yılındaki bir çalışma (Morgenson vd. 2017), DSÖ'nün popüler DTP (Difteri, Tetanos, Boğmaca) aşısının, önlediği hastalıklardan daha fazla Afrikalı çocuğu öldürdüğünü gösterdi. DTP ile aşılanmış kızlarda ölüm oranının, henüz aşı olmayan çocuklardakinin 10 katı olduğu belirtilmiştir. DSÖ, yılda on milyonlarca Afrikalı çocuğa uyguladığı ölümcül aşı hakkında konuşmayı reddetmektedir.

[Küresel halk sağlığı yetkilileri] sağlıklı yaşamın sadece bir şırıngada olduğuna dair kişisel felsefesini destekletmek için ajans kaynaklarını yönlendirdiğini söylüyor.
...
...

----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
----------------------------
Kaynak:
Children's Health Defense - Gates’ Globalist Vaccine Agenda: A Win-Win for Pharma and Mandatory Vaccination
https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-an

Bill Gates'in yargılanmasını isteyen İtalyan milletvekili Sara Cunial'in konuşmasından satır başları:

● Dünya Sağlık Örgütü'nün temsil ettiği çıkarlar, ki bu örgütün bir numaralı finansörü; 'hayırsever' ve 'dünyanın kurtarıcısı' Bill Gates. Artık bunu hepimiz biliyoruz.
Bill Gates, 2018'de bir pandemi olacağını öngörmüş ve sonra 2019 Ekim'de Davos'tan arkadaşlarıyla birlikte 'Event 201' adlı simülasyon düzenlemiştir.
Ve on yıllar boyunca Gates depopülasyon (nüfusun azaltılması) ve global politika üzerinde diktatörce bir kontrol oluşturma planı için çalışmıştır.
Tarım, teknoloji ve enerji üzerinde kontrol sahibi olmak için çalışmalar yapmaktadır.

● Gates şöyle diyor, kendi sözlerini aynen aktarıyorum; 'Eğer aşılar, sağlık ve üreme konusunda başarılı olursak dünya nüfusunu yüzde 10-15 oranında azaltabiliriz.'
Ve sonra şöyle devam ediyor; 'Dünyayı sadece bir soykırım kurtarabilir.'

● Gates'in aşıları, Afrika'da milyonlarca kadının kısırlaşmasına neden olmuştur.
Gates'in çocuk felci aşılarının oluşturduğu salgın nedeniyle Hindistan'da 500 bin çocuk sakat kalmıştır.
Ve şu anda hala DTaP (Difteri, Tetanos, Boğmaca Aşısı) kullanımı nedeniyle Gates, hastalığın kendisinden daha fazla ölüme neden olmaktadır.
Ve şimdi aynısını, Monsanto ile birlikte kısırlaştırdığı GDO'ları ihtiyacı olan halklara, 'cömert bir hediye' olarak sunmaktadır.
Aynı zamanda kimin aşı olduğunu anlamak için kuantum dövmesi yapılmasını planlamaktadır.
RNA aşılarını ve yüz tanıma sistemini, bağışıklık sistemimizi programlamak için bir araç olarak kullanmayı düşünmektedir.

● Ayrıca Gates, ABD'de 5G tesislerine sahip olan muhtelif çok uluslu şirketlerle işbirliği yapmaktadır.

● Bu masanın etrafında tüm 'Derin Devlet' oturuyor. İtalyan sosuna batmış şekilde. SANOFI, GLAXO ile birlikte Guerra'nın arkadaşları, Ricciardi ve tüm virologlar; İtalyan Devlet Televizyonu'ndaki (RAI) programlarının 10 dakikasına 2 bin euro ödediğimiz virologlar. (Burioni'den bahsediyor.) SANOFI ve GLAXO, tıbbi kurumlarla geleceğin doktorlarını endoktrine etmek için anlaşmalar yapıyor. Kendi kararlarını alma konusunda otonomileriyle ve ettikleri yeminle alay ediyorlar.

● Yüksek teknoloji çok uluslu şirketler, Roman Engineering gibi Mantuan'ın arkadaşı, Pisano'nun Bendig Spoons'u bizim kişisel sağlık verilerimizi kontrol etmek ve yönetmek için ID2020 Avrupa Ajandası kapsamında anlaşmalar yapıyor.
Bu anlaşmanın amacı, dijital kimlik oluşturmak için kitlesel aşılamanın kullanılmasıdır. Bu, Renzi tarafından başlatılan verilerin IBM'e gönderilmesi sürecinin devamıdır. Renzi, 2016'da Gates'in Global Fonu'na yüzde 30 ekstra pay vermiştir.

● Uluslararası Koronavirüs ile Mücadele Birliği'ne İtalya'nın katkısı 140 milyon euro olacak. Bunun 120 milyon eurosu GAVI Birliği'ne verilecek.
Gates Vakfı tarafından kurulan kar amacı gütmeyen bir birlik. Bunlar Avrupa Birliği'nin koronavirüs aşısı bulunması için vereceği 7,4 milyar euronun sadece bir kısmı.

● Aşının hangi amaçla kullanılacağından az önce bahsettim. Tabi ki seroterapi için para yok. Çünkü bu tedavinin yan etkisi çok az ve maliyetli olması.
Tabi ki hastalığı önleme için de para yok. Gerçek bir önleme yani; hayat tarzımızda, yeme stilimizde ve çevreyle olan ilişkimizde bir değişim yaparak.

● Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır. Tüm insanların tamamen kontrol altına alınması ve deney faresi ve köleye dönüştürülmesidir. Egemenliğin ve özgür iradenin ihlal edilmesidir. Bunu, sizin politik uzlaşma diye adlandırdığınız, oyun ve hilelerinize borçluyuz.

----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
----------------------------
Kaynak:
Italian MP Sara Cunial Speaks the Truth About Covid-19
https://youtu.be/Vn3EE7EMfXc
İfşa olan küreselci Bill Gates için sonun başlangıcı! İtalya'dan ilk çağrı
https://youtu.be/d3xl3pzYV8Q
Covid Bill Gates’in planı
https://youtu.be/ZKD7n23PAn8

[ YouTube'un YASAKLI Videosu ] - TÜRKÇE SESLENDİRMELİ

● Maske takmak oksijen eksikliğine yol açıyor. Bu konuda akademik çalışmalar var.
● Maskenin ardından havayı almak için çaba sarf edilmesi sinir sistemini baskıladığını, zarar verdiğini biliyoruz.
● Nefes verdiğimiz zaman karbondioksit veriyoruz. Maskenin içersindeki karbondioksit vücuda sürekli geri alınıyor. Bu da başka sorunlara yol açıyor.
● Maskeyle nefes almak terlemeye yol açıyor. Elleriyle yüzlerini kaşımak zorunda kalıyorlar.
● Bunun en aptalca kısmı, sinekten korunmak için evimizin etrafını çitle çevirmek gibi birşey.

● Brian Rose, maske kullanımının zararlı oluşu fikrini "DSÖ nün söylediğinin tam tersi" olarak nitelese de DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ'nün 2019 yılındaki raporu aslında paneldeki doktorların çoğu ile aynı görüşü yansıtmakta.

● Bu raporda sosyal mesafe, seyahat kısıtlaması ve sokağa çıkma yasaklarının yayılma riskini azalttığına dair nerdeyse hiç kanıt bulunamamış olmakla beraber 100. sayfadaki "Kanıtların Özeti" bölümündeki tablonun 3.maddesinde de "yüz maskelerinin influenza virüsünun yayılmasını azaltmadaki etkisine dair hiçbir kanıtın olmadığı" saptanmış.

----------------------------
Videonun Silinmesi Halinde Alternatif Adresimiz
https://www.bitchute.com/video/LCUCmSPfdy4P/
----------------------------

Dr. Rashid Buttar'ın "Evinizden Doktoru Uzakta Tutmanın 9 Yolu" adlı kitabı 2010 yılında en çok satan kitaplar listesinde 1 numara olmuştu.

----------------------------
Brian Rose'un Soruları

00:00:00
En temel konulardan bir tanesi maskeler.
Bize hep maske takmamız söyleniyor. İşe giderken, toplu taşımacılıkta hep maske takmamız söyleniyor.
Bazı durumlarda mecburi, bazı durumlarda değil.

00:00:14
Bir konuya netlik getirmenizi rica edeceğim. Hem sizin fikrinizi hem de paneldeki öbür doktorların fikirlerini alabilir miyiz bu konuda? Önce sizin görüşlerinizi alsak, sonra da paneldeki doktorlara sorabilir miyiz?

00:05:15
Peki o zaman doktorlar paneline şöyle bir soru sorabilir miyiz?
Lütfen elinizi kaldırın, eğer maske kullanımının gereksiz olduğunu düşünüyorsanız.

00:05:35
Evet, dolayısıyla şimdiki sorumuz. Maskenin gereksiz olduğunu düşünüyorsanız lütfen elinizi kaldırın.
Evet, bu panele baktığım zaman doktorların %80 inin, %70 inin %80 inin ellerini kaldırdığını görüyorum.

00:05:57
Evet, eğer bize yeni katılıyorsanız lütfen ellerinizi kaldırmaya devam edin.
Evet, doktorların %70-80’inin aynı fikirde olduğunu görüyorum.
Buna ekleyeceğimiz başka bir soru olduğunu söylüyordunuz.
Bir soru daha sormak istiyor musunuz doktor paneline?

00:06:37
Evet, doktorların çoğunun bu soruya cevap olarak da ellerini kaldırdıklarını görüyorum.

00:07:02
Evet, yani paneldeki doktorlarımızın %90’ı aynı fikirde.
Maske takmamız yarardan çok zarar getiriyor.

00:07:23
Bize Dünya Sağlık Örgütü’nün söylediğinin tam tersi.
Ben de şimdi bu videoyu YouTube’a koyacağım. Ve bu videoyu YouTube’dan kaldıracaklar.
Çünkü bu, Dünya Sağlık Örgütü’nün önerilerine ters düşüyor.
Fakat burda görüyorum ki doktor arkadaşlarımızın %90’ı aynı fikirde.

----------------------------
DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ'nün 2019 yılındaki raporu
"Non-pharmaceutical public health measures for mitigating the risk and impact of epidemic and pandemic influenza"
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/329439/WHO-WHE-IHM-GIP-2019.1-eng.pdf

Prof. Dr. med. Pietro Vernazza'nın Araştırma Makalesi
"Herkese Solunum Maskesi – Medya Abartması mı Yoksa Vazgeçilmez mi?"
https://www.coronagercegi.com/post/solunum-maskesi
----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi

2009 yılında H1N1 yani domuz gribi olarak adlandırılan virüsün Meksika’da ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra WHO (Dünya Sağlık Örgütü) pandemi ilan etmiş, milyonlarca ölümün gerçekleşmesini önlemek için WHO ya bağlı hükumetlerin aşıyla koruma önlemlerini alması gerektiği bildirilmiştir.

İlaç endüstrisi tarafından milyonlarca aşı üretilip hükumetler tarafından satın alınmış, fakat bunlar kullanılmamış ve imha edilmiştir, ayrıca pandeminin ilanıyla halk paniğe sürüklenmiştir. Sadece Almanya o dönem 80 milyon aşı satın almıştır.

WHO nun 6.derece Pandemi ilan etmesinin sebeplerini, ilaç sektörü, Dünya Sağlık Örgütü ve politikacıların ne şekilde birlikte çalıştıklarını, domuz gribine karşı geliştiren ilacın yan etkilerini de anlatan ARTE -TV de yayınlanmış “Profiteure der Angst” belgeselinin bir bölümünü sizler için tercüme ettik. Bu film bazı uluslararası bilim belgeselleri yarışmalarına da aday olarak seçilmiş bir filmdir.

Almanya'nın Covid-19 ile ilgili aldığı kararlarda en etkili (yetkili?) kurum Robert Koch Enstitüsü'nü, o dönem Bonn Üniversitesi'nde çalışan, Charite Berlin'den hükumet danışmanı, Almanya'daki çok tartışmalı PCR-testlerini de geliştiren virolog Prof. Drosten'ı eleştiren epidomolog, sosyal tıp uzmanı, akciğer uzmanı dahiliyeci, hijyen ve çevre tıbbı konusununda da ihtisas yapmış, eski bir SPD milletvekili Dr. Wolfgang Wodarg da Prof. Drosten gibi belgeselin bu bölümünde yer almaktadır. Wodarg, aynı zamanda Avrupa Konseyi parlamenterler meclisi başkan yardımcılığını ve oradaki sağlık alt komitesinin başkanlığını da yapmıştır.
--------------------------------------------------------------------------------
● Ancak rakamlar başka bir nedenden dolayı da şüphelidir. Eğer bir önceki yıl hiçbir vaka aranmadıysa ve şimdi “belirli bir hastalıktan çok sayıda vakamız var” deniliyorsa, bu zaten karşılaştırılamaz bir durumdur.
● Eleştirmenler gribin zararsız olduğunu düşünüyor, ancak Dünya Sağlık Örgütü uzmanları bu virüste (domuz gribinde) büyük bir tehlike görüyor.
● Peki Dünya Sağlık Örgütü salgını neden başlattı? Bu sadece bir önlem miydi? Gereksiz bir korku yaratmak mıydı? Eleştirmenler organizasyonu sürekli olarak ilaç endüstrisine yakın olmakla suçluyor. Dünya Sağlık Örgütü endüstrinin ekonomik çıkarlarının etkisinde kalıyormuş.
● Avrupa’daki uzmanlar model aşıların güvenlik testlerinin zaten yetersiz olduğuna inanıyorlar. Alman ve Fransız eleştirmenler basit bir hesaplama çıkarıyor. 20 milyon dozluk toplu bir aşılamada 1 promil yan etki oranına sahipseniz bu, etkilenecek 20 bin insan demektir. Ve bu tehlikeli bir yan etki ise bu bir facia demektir.
● Almanya’da sadece ilaç araştırmalarının büyük bir kısmı finanse edilmiyor. Burda ilaç endüstrisi de yasal düzenlemeler üzerinde büyük bir etkiye sahip. Federal Meclis Üyesi olarak Dr. Wolfgang Wodarg, Araştırma Tabanlı İlaç Şirketleri Birliği VFA’nın ilaç endüstrisine nasıl politika yaptığına şahit olmuştur. Bu birlik (VFA) Alman Federal Hükumeti’nden bir yasa bile satın aldı. O kadar güçlüler.

----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi

100 Voices Strong
DR. RASHID BUTTAR HOSTS A DOCTOR'S COVID-19 ROUNDTABLE
May 19, 2020

Brian Rose asks Dr. Buttar if masks are useful

The Most Controversial Voices In The World
Dr. Rashid Buttar is the osteopathic physician and author best known for his views on Coronavirus and its management.

His first book, “The 9 Steps to Keep the Doctor Away” became a Wall Street Journal, USA Today and Amazon INTERNATIONAL BEST SELLER and has now been translated into multiple languages.

Launching the DIGITAL FREEDOM PLATFORM
With a recent video of Dr. Rashid Buttar discussing the global crisis we are currently facing generating over 9 MILLION VIEWS before being BANNED by YouTube, he became the first person to be streamed live by London Real through the DIGITAL FREEDOM PLATFORM.

https://londonreal.tv/dr-rashid-buttar-hosts-a-doctors-covid-19-roundtable-1000-voices-strong/

nämlich mit neun jahren tetanus impfung
bekommen habe und 16 tage danach im
krankenhaus nach einer schwerst kopf
aufgewacht bin und seither im rollstuhl
sitzt und ich bin der meinung dass man
das einfach berücksichtigen muss wo ein
risiko ist braucht man freie
entscheidung ich kann nicht über andere
menschen bestimmen dass sich die über so
ein risiko hinweg impfen lassen müssen
ich bin kein impfgegner ist kann sich
jeder impfen der sich impfen lassen will
aber bitte freiwillig und dann fallen
die btv wissen dass da stoffe drin sind
wie aluminium quecksilber und dass wir
uns das in die venen spritzen und dass
das unsere gesundheit auf dauer
definitiv nicht zuträglich ist und
deswegen stehe ich hier
du kannst mich noch gut daran erinnern
du warst ein kind also aufgewacht ist
und dann gelernt horst muss das sofort
gelesen ja ich hab ne beuge spastik in
den armen gehabt und erstreckte plastik
in den beinen und konnte nicht sprechen
ich bin jetzt mittlerweile 38 das ist
jetzt weg sagt fast 30 jahre her und ich
kann aufstehen mittlerweile ich kann ein
bisschen laufen aber wenn ich die freie
entscheidung wir haben hätte zum
damaligen zeitpunkt und das
hintergrundwissen dass ich jetzt hab in
meinem system kommt keine impfung mehr
rein und ich find's einfach nur
unglaublich und absolut mir fehlen die
worte
wenn ich jetzt höre dass die
bundesregierung an impfzwang für den
corona gilt für die korona impfung
machen will und dann her geht und auch
noch die die maßnahmen bzw
liegt die impfrate von fts verkürzen
will
bis ich ein verbrechen an der menschheit
und wenn ich dann hört dass du bill
gates aus afrikas rausgeflogen ist und
dass der bill gates aus indien schon
rausgeflogen ist und dass der da
tausende von mädchen kranke impfen und
die bundesregierung mit dieser person
immer noch zusammenarbeitet wenig ins
gern gegessen
wieso gibt man die so gibt man einem
bill gates acht minuten in den
tagesthemen welche alle korrupt und
gekauft sind moment wenn auch nicht
vielleicht so offiziell aber unterm
strich die hand die mich füttert weiß
ich nicht wenn die bhu mit 70 bis 80
prozent von bill gates finanziert wird
hallo muss man da noch irgendwas dazu
sagen
er trump ist jetzt ausgestiegen aus der
finanzierung bei der whu wie findest du
das
er kriegt ja auch zuspruch das ist ja
sein wahlkampf für die wahl 2020 er muss
ja quasi nichts tun
er hetzt also in anführungsstrichen die
leute gegen die kurven höre auf und ist
dann freue ihn raus also er hat ja quasi
nichts gegen den doktoren getan also
oder für den lotto
da kann man kann über bg zeichen der
entschuldigung über über die krankheiten
lassen welt der macht bestimmt auch
nicht alles richtig aber das hatte
richtig gemacht dass er bei der whu aus
braun raus ist glaubst du da werden noch
mehr folgen und austreten wenn sie
endlich mal aufwachen dann hoffe ich
dass er die institution muss weg genauso
wie unsere regierung und zwar alle
wie siehst du die zukunft hier in
deutschland jetzt wir sind jetzt
momentan an einem wendepunkt wir haben
jetzt die möglichkeit entweder
erschaffen wir uns hier das paradies auf
erden in dem wir zusammen halten indem
wir zusammen auf die straße gehen mit
freundlichkeit mit zuversicht mit liebe
oder und es gilt auch an die polizisten
oder wie kenia und machen genauso weiter
und gehen mit hass gegen einander los es
ist egal ob rechts oder links wir alle
sind menschen und wir alle haben nur
diesen einen planeten und dieser planet
ist so liebevoll zu uns und mit allem
scheiß den wir schon verbraucher haben
können wir hier immer noch leben warum
akzeptieren wird es einfach nicht als
riesen großes geschenk und gehen her und
sind jeden tag da dafür dankbar und
schlagen uns nicht gegenseitig die köpfe
dafür ein
wir haben alle pflanz und wenn wir das
ganze bis eine gerechte verteilung nimmt
im bill gates ein geld weg und gibt es
dinge die es wirklich brauchen

● Dokuz yaşında tetanos aşısı olduktan ve 16 gün sonra başımdan ağır bir operasyon geçirdikten sonra hastanede uyandım ve o günden beri tekerlekli sandalyedeyim.
● Riskin olduğu yerde, bu karar, bireylerin kendi özgür iradelerine bırakılmalıdır. İnsanların aşı olmaları konusunda, hele de böyle büyük bir risk varsa, kararı başkaları vermemeli!

Aşırı Önlemlere Karşı Protestolar - Aşı Mağduru Kadın - Münih, 9 Mayıs 2020
https://youtu.be/c-fVJRxWJsk
----------------------------
Su Asaad - I. Uluslararası Aşı Gerçekleri Sempozyumu
https://youtu.be/Z4d8Rv2yHMk
----------------------------
● Aşılardan zarar görürseniz aşı üreticisini dava edemiyorsunuz. Ancak devletten davacı olabiliyorsunuz. Bu yasal olarak bu şekilde düzenlenmiştir. Bu sebeptendir ki ABD aşıdan zarar görenlere 2,7 milyar dolar ödemiştir.
● Aşı mağduru olarak kabul görmeniz de o kadar kolay bir durum değil. O yüzden aşıdan zarar görenlerin gerçek sayısı resmi rakamların çok çok üzerindedir.
● Aşı üreticilerini kontrol etmesi gereken enstitüler aşıların güvenli olduğuna dair hiçbir belge/kanıt sunamamışlardır. Hatta normal ilaçlarda standart olan testlerin yapıldığına dair bile kanıt sunamamışlardır.
● Son 30 yılda aşıların güvenli oluşuna dair tek bir test bile yoktur.

Bill Gates'in Afrika ve Hindistan'dan kovulması
Binlerce kızın aşıyla hasta edilmesi
● Gates Vakfı destekli GSK ilaç firması, 2010’da 7 Afrika ülkesinde yeni geliştirdiği 3 fazlı Sıtma aşısını denedi. Aşı yapılan 5949 çocuktan 1048’i, felç ve ateşli nöbet şeklinde ağır yan etkiler yaşadı. Bunlardan 155’i yaşamını yitirdi.
● 2012’de yine Çad’da Gates destekli MenAfriVac isimli menenjit aşısı test edilen 500 çocuktan 40’ı felç oldu.
● Hintli bilim insanları tarafından yapılan iki bilimsel yayında 2000 ile 2017 arasında ön görülenden 490 bin fazla çocuğun felçli kalmasında Bill Gates'i suçlamaktadır.
https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-and-mandatory-vaccination/
https://www.globalresearch.ca/gates-globalist-vaccine-agenda-win-win-pharma-mandatory-vaccination/5709493
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6121585/pdf/ijerph-15-01755.pdf
https://www.reuters.com/article/us-india-health-bmgf/india-cuts-some-funding-ties-with-gates-foundation-on-immunization-idUSKBN15N13K
----------------------------
Vitamingiller (YouTube Kanalı)
Pill [email protected] Aşıları için Neden Dokunulmazlık Hakkı İstiyor
https://youtu.be/VSBZ_29UzsU

Vaxxed (Aşılı ve Yitik) Fragmanı, Altyazılı
https://youtu.be/1t04s4vm6Hg

Parayı Takip Et - Mecburi Korona Aşısı Geliyor / Ben Swan
https://youtu.be/lES1D75sT4g
----------------------------
● Grip aşısının koruyuculuğunun toplumdaki genel algının tersine %30-60 aralığında düşük bir oranda olduğunu biliyor muydunuz?
WHO – Dünya Sağlık Örgütü (evaluation of influenza vaccine effectiveness)
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/255203/9789241512121-eng.pdf (14. Sayfa Madde 2.1.i)
CDC – Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (Vaccine Effectiveness: How Well Do the Flu Vaccines Work?)
https://www.cdc.gov/flu/vaccines-work/vaccineeffect.htm

Madem böyle bir gerçek var. Ama elbette yüksek sesle söylenip dillendirilmiyor tabi...
Öyleyse neden bütün umutlar, gelecek covid-19 aşıısna bağlanmış durumda?
----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi

Muhafızlardan hızlı koşmasından Covidli olmadığı açıkça anlaşılıyor.
Nasıl da atlatıyor adamları :) Rugby oyuncularına taş çıkartıyor... Koş Pavel Koşşş...
Karantina dünya çapında gereksiz bir hapisten başka bir şey değil.

● Pazar günü Soçi'de 6 Rus ulusal muhafızı ÖZGÜRLÜĞÜNÜ SEVEN 1 adama karşı
● Adam, özel covid karantina merkezinde durmayı reddediyordu.
● Soçi'deki gözlemevinde şu sıra 393 kişi ZORLA tutulmakta. Bu aynı zamanda tezahüratın nedenini de açıklıyor.
----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Kanal ve Sayfalarımız
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
----------------------------
Kaynaklar:
https://twitter.com/27khv/status/1262305395755925505?s=20 (Gazeteci Bryan MacDonald)
https://www.instagram.com/kopchukpavel (Parkurcu Pavel Kopchuk)

He clearly doesn't have the corona.
He runs faster than those coppers.
Great dodging too.
Run, Sochi man, run.
*Whistles & Cheers*
The quarantine is unnecessary & it is nothing more than a world wide power grab.

● Meanwhile in Sochi on Sunday, six members of Russia's 'NationalGuard' (росгвардейцев) versus one man who clearly LOVES HIS FREEDOM.
● The man was refusing to stay inside at a special Covid-19 quarantine centre.
● There are currently 393 people obliged to stay in the facility at Sochi observatory. This also explains the cheering.
----------------------------
Our WebPage
https://coronagercegi.com
----------------------------
Our Other Sites & Channels
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
----------------------------
Sources:
https://twitter.com/27khv/status/1262305395755925505?s=20 (Journalist Bryan MacDonald)
https://www.instagram.com/kopchukpavel (Freerunner Pavel Kopchuk)

● 1982 yılında yazılmış bir kitap vardı. Bu kitaba göre toplumda işsizliğin %1 artışı her seferinde 37 bin kişinin canına mal oluyor. Neden? İntihar oranı yükseliyor, stres artıyor, kalp krizleri çoğalıyor, suç oranı yükseliyor, para yok, insanlar birbirine girmeye başlıyor, eve içi şiddet artıyor.
● 60 yaşın altında sadece koronadan ölen insan sayısı kaç biliyor musunuz? 350 ölü. Suda boğularak ölme ihtimaliniz daha yüksek.
● Eminim çok yakın zamanda bu karantina virüsten daha fazla ölüme sebep olacak.
----------------------------
1982 yılında yazılmış bir kitap vardı. Barry Bluestone tarafından "Kurumların Uçuşu" diye bir kitap. İşsizliğin artması ile insan ölümlerinin artması arasında bir ilişki kuruyordu bu adam.
Diyordu ki işsizliğin %1 yükselmesi 37 bin kişinin ölümüne sebep oluyor. İşsizlik yükseldiğinde ölüm yükseliyor.
Neden? İntihar oranı yükseliyor, stres artıyor, kalp krizleri çoğalıyor, suç oranı yükseliyor, para yok, insanlar birbirine girmeye başlıyor, eve içi şiddet artıyor.
Erkekler işe gidemeyip para kazanamadıkları zaman üretkenlikleri düşüyor. Suçluluk duygusu, vicdan azabı, stres içinde erkekler evde karılarıyla kavga ediyor, çocuklarıyla kavga ediyorlar.
Bir erkek faydalı olamadığı zaman hayatının bir amacı kalmıyor. Bir takımın parçası olamıyor, kendini yalnız hissediyor.
Topluma katkıda bulunmak erkekler için psikolojik bir ihtiyaç.
Ve bu kitaba göre toplumda işsizliğin %1 artışı her seferinde 37 bin kişinin canına mal oluyor.
Diyelim ki işsizlik bu gidişle %6 ya çıktı. Bakın bakalım nolacak... 37 bin çarpı %6 ne yapıyor? 220 bin kişi yapıyor.
E korona virüsünün sebep olduğu rakamlarla bu rakamları yanyana koyun bakalım, ne görüyorsunuz...
Bu rakamlar hemen hemen aynı. Güncel rakamlara baktığımızda koronadan yaklaşık 70 bin kişinin öldüğünü görüyoruz.
----------------------------
Adam:
60 yaşın altında sadece koronadan ölen insan sayısı kaç biliyor musunuz?

Kadın:
Başka sağlık sorunu olmayan insanlardan bahsediyorsunuz değil mi?
Size 65 yaşından genç kaç kişinin öldüğünü söyleyebilirim.
E öbür hastalar da hayatta kalabilirdi. Başka bir rahatsızlığınız var demek hayatınızı kaybedeceksiniz demek değildir.

Adam:
350 ölü. Koronadan toplam 350 kişi öldü. Suda boğularak ölme ihtimaliniz daha yüksek. Her sene 400 kişi suda boğuluyor.
Şimdi bu konuyu bütün gerçekleri göz önüne alarak işlememiz lazım.

Kadın: Hastalarını koronadan kaybeden ailelere ne diyebiliriz?

Adam:
Bütün ölümler çok üzücü. Fakat inanın bana şu an son 300 sene gördüğümüz en derin ekonomik krize girmek üzereyiz.
Hatta bunu tek bir kriz olarak görmek bile zor. İngiltere merkez bankası bu sene için %14 küçülme öngörüyor.
Bu ne demek biliyor musunuz? Bu üst üste 2 kriz demek. Ve bu gidişle hali hazırda elimizdeki işsiz insan sayısının üzerine 2 milyon insan daha işsiz kalacak.
Önümüzdeki 1 sene içersinde. Yani 2 milyon insanın daha işsiz kalmasının vereceği acıyı düşenebiliyor musunuz?
Sadece bu durum kaç tane ölüme sebep olacak. E şu an acil servislerde istenen hizmeti veremiyoruz.
Bir bunların sebep olduğu ölümleri düşünün. Kanser hastaları, kalp hastaları yeterli bakımı alamıyorlar.
Bütün herkesi eve kapattıran bu korku kampanyasının verdiği zararı göz önünde bulundurmamız lazım.
Eminim çok yakın zamanda bu karantina virüsten daha fazla ölüme sebep olacak.
----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Sayfa ve Kanallarımız
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
----------------------------
Kaynaklar:
https://youtu.be/kKP5n3sbEDM?t=339 (05:38-06:58)
Valuetainment - Why I Haven’t Stopped Working During The Pandemic
https://twitter.com/i/status/1261330723669229568
https://www.bitchute.com/video/sHW3L5HLF4Yk/
Corona Gerçeği - Amerikalı Doktorların 5 Milyon İzlenip Silinen Covid-19 Açıklamaları

● Neden? Niye bize baskı yapılıyor korona yazmamız için ölüm sebebine? Belki de durumu biraz daha ciddi göstermek için, rakamları biraz daha yüksek göstermek için.
● Burda başka bir hikaye dönüyor. Bunun bilimle bir ilgisi yok. Bence bunun koronayla da ilgisi yok. Ve inanın hepimiz aynı fikirdeyiz.
● Covid-19 ölümlerini niye fazla göstermek istiyor olabilirler ki? Valla… insanları kontrol etmede harika silahtır KORKU… Yeterince korkmuşsa insan bazen düşünemez olur, akıl felce uğrar.
● Şu anda devlet, hastaneye yatan covid’li hasta başına 13 bin dolar vermeyi kararlaştırmış durumda. O covid-19’lu hasta yapay solunum cihazına bağlanırsa, bu defa 39 bin dolar alıyorsunuz. Yapay solunuma soktuğun hastayı da öldürüyorsun(!) çünkü yapman gereken tedavi o değil.
----------------------------
Dr.Erickson:
Şimdi ilginç olan şu, birisi öldüğü zaman artık hiç kimse şu soruları sormuyor. Bu insanın yüksek tansiyonu var mıydı? Bu insanın şekeri var mıydı? Bu insan kalp krizi mi geçirdi? Herkes şunu soruyor, “Koronadan mı öldü?”. Biz yüzlerce otopside bulunduk. Otopsiye girdiğiniz zaman tek bir ölüm sebebinden bahsetmezsiniz. Ek hastalıklardan, eş zamanlı hastalıklardan bahsedersiniz. Hastanın damarları daralmıştı. Hastanın sigara içmekten akciğerleri zarar görmüştü. Korona ölüme yol açan faktörlerden bir tanesiydi. Ölüm sebebi değildi. Kimse koronadan ölmüyor. Bu çok basitleştirilmiş bir bakış açısı. Öldü. Niye? Koronadan öldü. Hayır. Kaç kişi zatürreden ölüyor? Kaç kişi gripten ölüyor, biliyor musunuz? Kimse gripTEN ölmüyor grip İLE ölüyor. Hasta belki 2 sene önce bir kalp krizi geçirmiş oluyor. Hastada belki kronik akciğer yetmezliği vardı. Hastanın bünyesi zayıf düşmüştü.
Kimse kimseye nezlesi var mı, gribi var mı diye test yapmıyordu şimdiye kadar. Ama şimdi noluyor biliyor musunuz? Acil servis doktorlarına soruyorum. Raporlarda ölüm sebebini yazıyorum. Ve bu ölüm raporlarında KORONA YAZMAM İÇİN BASKI GÖRÜYORUM. Neden? Niye bize baskı yapılıyor korona yazmamız için ölüm sebebine? Belki de durumu biraz daha ciddi göstermek için, rakamları biraz daha yüksek göstermek için. Ben böyle olduğunu düşünüyorum. Wisconsin’den New York’a kadar konuştuğum bütün doktor arkadaşlarımdan aynı şeyi duyuyorum.

Gazeteci:
Yani doktorların korona rakamlarını daha yüksek göstermeleri için baskı altında olduklarını mı iddia ediyorsunuz?

Dr.Erickson:
Tanı listesine koronayı da eklemeleri için baskı görüyorlar. Bu talimat yönetimden geliyor.

Gazeteci:
Devlet kanalıyla mı geliyor, yoksa hastanenin kendi yönetiminden mi?

Dr.Erickson:
Hastane yönetiminden geldiğini düşünüyorum. Şunu demek istiyorum. Ölüm sebebi korona değil. Fakat ölüme sebep olan faktörleri listelerken o listeye koronayı da yazıyorlar artık şimdi. Hasta akciğer yetmezliğinden ölüyor ve korona virüsü de bulunuyor vücudunda. Fakat onu öldüren korona değil. 25 yıl boyunca sigara içen bir hastanın artık işlev gösteremeyen akciğerleri yüzünden hasta ölüyor.

Acil servis doktorlarıyla konuşmanızı tavsiye ederim. Onların size yanlış bilgi vermek için hiçbir sebepleri yok. En doğru, en sağlıklı bilgiyi onlardan alacaksınızdır. Bugün Wisconsin’den doktor bir meslektaşımın paylaştığı bir hikaye var. Onu hepinizin okumasını çok tavsiye ederim. Aynen bizim söylediğimiz şeyi söylüyor. O da bir acil servis doktoru. Diyor ki. Ben savaş alanı gibi bir bölgeye giriyorum. Hastanelerdeki yoğun bakım üniteleri bomboş. Fakat ofislerimize gidiyoruz. Tehlikeli maddelere karşı koruyucu elbiseler giymiş insanlar bizim ateşimizi ölçüyorlar koridorlarda. Burda başka bir hikaye var. Bunun bilimle bir ilgisi yok. Bence bunun koronayla da ilgisi yok. Güvenliğimiz için yapıldığı söyleniyor uygulamaların. Güvenlik kelimesini ele aldığımız zaman, acil serviste çalışan doktor arkadaşlarımla da konuşuyorum, bu konunun güvenlikle hiçbir ilgisi yok. Başka bir hikaye dönüyor burada. Ve inanın hepimiz aynı fikirdeyiz.
----------------------------
Haber Sitemiz
https://coronagercegi.com
----------------------------
Alternatif Sayfa ve Kanallarımız
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://brighteon.com/channels/coronagercegi

Almanya'nın yakın tarihinde şimdiye kadarki en kötü influenza yılı 2018 kışıydı.
8 haftalık bir süre içinde Almanya'da yaklaşık 25.000 insan öldü.
Bugün korona virüsünde yapıldığı gibi o zaman da bu ölümlerin medyatik bir şekilde duyurulduğunu düşünün...
Her hafta şöyle haberler alırdık;
İlk hafta Almanya'da 100 kişi öldü.
Sonra 1.000 kişi öldü.
Sonraki hafta 5.000 kişi öldü.
Sonra 8.000 kişi…
Sonra sayılar yavaşça tekrar azalırdı.
Duyurular hep bu şekilde medyatik yapılıyor olsaydı durum çok çok dramatik olurdu.
Neyse ki korona ile bu tip bir durumdan çok çok uzaktayız.
--------------------------------------------------------------------------------
Güncel Corona Gerçekleri için sitemizi takip edebilirsiniz.
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Corona Virüsü Paniğini Sorgulayan 12 Uzman - İngiliz Online Haber Sitesi OffGuardian'ın Haberi
https://www.coronagercegi.com/post/co...
Haberin Videosu (Doctors and scientists against Coronavirus)
https://youtu.be/E_gMT4_PDJI?t=3453 (57:34 -1:12:16)

● Prof. Dr. Sucharit Bhakdi
● Dr. Wolfgang Wodarg
● Prof. Dr. Joel Kettner
● Prof. Dr. John Ioannidis
● Dr. Yoram Lass
● Dr. Pietro Vernazza
● Frank Ulrich Montgomery
● Prof. Dr. Hendrik Streeck
● Dr. Yanis Roussel
● Dr. David Katz
● Prof. Dr. Michael T. Osterholm
● Prof. Dr. Peter Goetzsche
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://facebook.com/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
► Kaynak/Source: https://youtu.be/1wZf3r7xL_k

Köhnlein sadece korona etrafında oluşturulan paniği eleştirmekle kalmıyor.
Aynı zamanda bu testlerin yüzde 50 üzerinde bir hata oranına sahip olduğunu söylüyor.
Margarita Bityutski'nin Dr. Köhnline ile sohbeti...
--------------------------------------------------------------------------------
Güncel Corona Gerçekleri için sitemizi takip edebilirsiniz.
https://www.coronagercegi.com/
--------------------------------------------------------------------------------
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Ne Kadar Güvenilir?
https://www.coronagercegi.com/post/d%C3%BCnya-sa%C4%9Fl%C4%B1k-%C3%B6rg%C3%BCt%C3%BC-who-ne-kadar-g%C3%BCvenilir
--------------------------------------------------------------------------------
Corona Virüsü Paniğini Sorgulayan 12 Uzman - İngiliz Online Haber Sitesi OffGuardian'ın Haberi
https://www.coronagercegi.com/post/corona-vir%C3%BCs%C3%BC-pani%C4%9Fini-sorgulayan-12-uzman
Haberin Videosu (Doctors and scientists against Coronavirus)
https://youtu.be/E_gMT4_PDJI?t=3453 (57:34 -1:12:16)

● Prof. Dr. Sucharit Bhakdi
● Dr. Wolfgang Wodarg
● Prof. Dr. Joel Kettner
● Prof. Dr. John Ioannidis
● Dr. Yoram Lass
● Dr. Pietro Vernazza
● Frank Ulrich Montgomery
● Prof. Dr. Hendrik Streeck
● Dr. Yanis Roussel
● Dr. David Katz
● Prof. Dr. Michael T. Osterholm
● Prof. Dr. Peter Goetzsche
--------------------------------------------------------------------------------
♥ Türkçe alt yazı çevirisindeki desteği için "kuzen_larry" lakaplı takipçimize teşekkür ederiz.
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Sayfa ve Kanallarımız
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://facebook.com/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
► Kaynak/Source : https://youtu.be/TzTr_RjtgUk

Kuş gribini hatırlıyor musunuz?
Hani hepimiz ölecektik kuş gribinden?
Kim öldü?
Köydeki tavuklar öldü!
ve...
yaşasın fabrikasyon tavuklar!
ve tavukları yiyince yavaş yavaş hasta oluyoruz!...
...
Oyun aynı, sadece daha büyük çapta oynanıyor...
ŞİMDİ BİZ TAVUĞUZ !

Videonun İçeriği
--------------------------------------------------------------------------------
00:00:06 Çocuk parkındaki anne çocuklarının gözü önünde tutuklanıyor.
Sebep ? Polis parkı kapatmaya karar vermş !
00:01:34 Çocuğuyla oyun oynarken tutuklanan baba
00:02:01 Bu sörfçü ne yapmış? Adam mı öldürmüş?
00:02:25 Salgın bahane! Kontrol Şahane!
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
► Kaynak Source: https://youtu.be/Nskh0ix8nUw
Ahmet Çınar - Özgürlüğe Uyanış Awaken to Truth YouTube Kanalı

-Purpose of the Briefing
-Statistics
-The Secondary Effects of Covid-19
-Comparison of Covid-19 and the Flu Virus
-The Immune System
-Infectiousness
-Misleading Causes of Death and the Pressure on Doctors
-The Lockdown
-The Immune System and the Comparison of Adults and
-The Secondary Effects of Lockdown
-Schools and Workplaces
-The Result

we've really wanted to come together
today and kind of just talk about what
we've learned over the last couple
months here it accelerated and really
talked about what's happening in Kern
County with our testing what's happening
in California with the testing and kind
of an ER physician entrepreneur
perspective on what's going on and kind
of what we think the approach should be
going forward and dr. Massey and myself
have been dealing with this as you have
I'm sure you guys are working from home
you're sheltering in place you're
isolating yourself and we want to talk
about it that still makes sense so we
want to we want to kind of take
everything we've learned and throw it
against the backdrop of who we are you
know we both have had extensive classes
in microbiology and biochemistry and
immunology we've studied this for each
of us 20 years and we take everything
that we're seeing today and we put that
against that backdrop and say does this
make sense are we following the science
we keep hearing following the science
what what is what is science essentially
it's the study of the natural world or
experiment through observation so that's
what we're doing we're studying the
disease around us or making observations
we're doing testing experiments to
figure out exactly what's going on and
so this has caused some signals of ear
disruption for accelerated as we have
people coming in 7:00 in the morning
till midnight we're reporting to the
health department or calling patients
back and at the same time our volumes
have dropped significantly the hospitals
there I see us are empty essentially and
they're shutting down floors they're
furloughing patients they're furloughing
doctors so the health system has been
evacuated in certain places in New York
the health system is working at maximum
capacity in California we're really at a
minimal capacity getting rid of our
doctors and nurses because we just don't
have the volume the hospitals don't as
I've met with their CEOs twice in the
last week and we don't as well so we're
busy with pay
for work for coated and we're all
focusing on kovat and so one of the
things I'd like to talk about is when I
talk to er physicians around the country
what's happening
well because Co has become the focus
people with heart disease people with
cancer hypertension and various things
that are critical are choosing not to
come in based on fear so what that's
doing is causing the health system to
focus on kovat and not focus on a myriad
of other things that are critical
because we don't have the staff there
and major the major component is fear
people are saying I don't want to go get
some of my doctor what if I get the
kovat so there is a lot of secondary
effects to kovat that aren't being
talked about and so we'd like to kind of
look at how the how we responded as a
nation and why you responded our first
initial response two months ago was a
little bit of fear we decide to shut
down travel to and from China these are
good ideas when you don't have any facts
we decided to keep people at home and
isolate them even though everything
we've studied about quarantine typically
you quarantine the sick when someone has
measles you quarantine them we've never
seen where we quarantine the healthy
where you take those without disease and
without symptoms and lock them in your
home so some of these things from what
we have studied from immunology and
microbiology aren't really meshing with
what we know as people of scientific
minds that read this stuff every day so
that's kind of how we've started we
don't know what's going on we see this
new virus how should we respond so we
did that initially and over the last
couple months we have gained a lot of
data typically in Kern County for
instance are we've tested five thousand
two hundred and thirteen people and we
have three hundred and forty positive
Kovac cases well that's six point five
percent of the population which would
indicate that there is a widespread
viral infection similar to flu we we
think it's it's kind of ubiquitous
throughout California we're going to go
over those numbers a little bit to kind
of help you see how widespread kovat is
and see how we should be
wanting to it based on its its
prevalence throughout society or its the
existence of the cases that we already
know about so if you look at California
these numbers are from yesterday we have
thirty three thousand eight hundred and

● Orjinali 5 MİLYON izlendikten sonra KALDIRILAN bu videonun kanalımızca hazırlanan 23 dakikalık özeti bugün (15.05.2020) saat 15:00'de YouTube'da paylaşıldıktan 5 dk sonra "Uygunsuz İçerik" gerekçesiyle kaldırıldı.
● Düşünün artık GERÇEKLERİN bazılarını ne kadar KORKUTTUĞUNU. Ama eninde sonunda bu duvar yıkılacak. Hiç merak etmeyin... GERÇEKLER BALÇIKLA SIVANMAZ !!!

Orjinali 1 saat 8 dakika olan videonun en can alıcı kısımlarından oluşan özet videosudur.

Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Bağışıklık Bilimi konularında 20 yıl deneyimli Dr. Dan Erickson ve Dr. Artin Massihi'nin basın açıklaması.
-------------------
● Yaşadığımız gerçekleri alıp bir sorgulamak istedik. Gerçekten bilimi uyguluyor muyuz bu konuda?
● Çocuk dünyaya geldiği an bağışıklık sistemi hiç oluşmamıştır. Bu nasıl oluşur? Bu çocuğun elini ağzına götürmesiyle, gözüne götürmesiyle, virüslerin, bakterilerin vücuduna girmesiyle, vücudunun bunlara karşı tepki göstermesiyle, antikor geliştirmesiyle gelişir.
● Karantina hepimizin bağışıklık sistemini zayıflatıyor. Biz hepimiz bu kadar süre karantinada kalacağız, ondan sonra hepimiz birden dışarı çıkacağız ve bağışıklık sistemlerimiz zayfılamış bir şekildeyken tekrar mikrop virüs alışverişi yapacağız. Tahmin edin bakalım nolacak? Hastalık oranları yukarıya çıkacak. Bizim yapmamız gerek bu değil. Bunun hiçbir manası yok.
● Mesela kimse şu konudan bahsetmiyor. Korona virüsü plastik yüzeylerde 3 güne kadar yaşayabiliyor. Evlerinizdeki su şişelerini nerden aldınız? Marketten... E bunların hepsi virüs taşıyıcıları. Siz gerçekten koronadan korunduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu size mantıklı geliyor mu? Bana gelmiyor.
● Alışveriş yapılan mekanlara gidiyorsunuz ama ibadet yapılan mekanlara gitmiyorsunuz. Burdaki mantıksızlığı görüyor musunuz?
● Şu anda hiçbirimizin maskesi yok, çünkü mikrobiyolojiden anlıyoruz, bağışıklık sisteminden anlıyoruz ve bağışıklık sistemimizin kuvvetli kalmasını istiyoruz.
● Ben evimde saklanıp bağışıklık sistemimin zayıflamasına sebep olup ondan sonra dışarı çıkıp mikrop kapıp hasta olmak istemiyorum.
● Domuz gribinde, kuş gribinde acil serviste çalıştık. Noldu, o zamanlar kapattık mı ülkeyi, memleketi? Onlar bu koronadan daha mı az tehlikeliydi? Hayır efendim. Bunlar tekrarlanma sıklığı açısından, ölüm oranı açısından birbirine çok benzer vakalar.
● Ölüm raporlarında korona yazmam için baskı görüyorum. Neden, niye bize baskı yapılıyor korona yazmamız için ölüm sebebine? Belki de durumu biraz daha ciddi göstermek için, rakamları biraz daha yüksek göstermek için. Konuştuğum bütün doktor arkadaşlarımdan aynı şeyi duyuyorum.
● Bir virüsten kurtulmanın 2 yolu vardır. 1) Ya bu virüs kendi kendini yok ediyor zaman aşımında 2) Biz toplum olarak sürü bağışıklığı, toplum bağışıklanması kazanıyoruz. Yüzyıllar boyunca topum olarak her türlü virüse karşı bağışıklık kazandık. Biz insan nesli olark vücudumuza giren virüslere karşı bağışıklık geliştirebilme yetisine sahibiz.

Kendilerine Yöneltilen Sorular
-------------------
00:09:34 Nasıl, yani insanlar sizce çok fazla mı telaş yapıyorlar?
00:10:53 Doktor Bey, o zaman siz şimdiye kadar bizi yönlendiren öteki doktorların, bağışıklık uzmanlarının söylediklerinin yanlış, "bizimki doğru" mu diyorsunuz? Bizi şimdiye kadar yanlış mı yönlendirdiler? Bunu mu demek istiyorsunuz?
00:11:12 O zaman sizin şimdi elinizdeki bilgi bizi şimdiye kadar yönlendiren doktorların ellerindeki bilgilerden farklı mı? Bunu mu demek istiyorsunuz?
00:16:02 O zaman sizin söylediklerinizden anladığımız, korona insanları öldürmüyor, fakat zaten halihazırda bir sağlık sorunu varsa korona da bunun üzerine eklenirse durumlarını daha ciddi hale getiriyor. Doğru mu anlıyoruz? Dolayısıyla da diyorsunuz ki, herkesin karantinada olması, herkesin sosyal mesafe kurallarına uyması gerekmiyor. Sadece bazı insanların uymasında gerek var. Bütün herkesin, sağlıklı insanların mesafeye uymalarına, karantinada olmalarına gerek yok diyorsunuz. Doğru mu?
00:16:43 Bizim anladığımız bazı insanlar virüs taşımalarına rağmen sempton göstermiyorlar ve korkulan bu insanların zayıf bünyeli insanların yanına gidip onlara virüs taşımaları. Bu yüzden genel karantina yapılıyor diye anlıyoruz. Doğru değil mi?
00:18:12 E o zaman siz karantinanın kaldırılmasını ve insanların dışarı çıkmasını güvenli buluyor musunuz? Yani eldivenler, maskeler biraz fazla mı sizce, gereksiz mi?
-------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
-------------------
Alternatif Kanallarımız
https://facebook.com/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://instagram.com/coronagercegi
https://twitter.com/coronagercegi
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
-------------------
Kaynak (1 saat 8 dk lık orjinali)
https://www.brighteon.com/dashboard/videos/c9f0e86e-7e40-49fe-94de-61099c59c88b
https://www.bitchute.com/video/JdWTq9zPH8zu/

Dr Judy Mikovits is exposing the corruption and evil doing of Dr Fauci, helping to spread viruses, including HIV (Aids) and Covid-19 (Coronavirus), calling it a Plandemic, both artificially evolved viruses, done by scientists, in laboratories, along with I suspect many other viruses.

Profiteure der Angst - Impfstoff-Marketing mit erfundenen Pandemien.

Tags: Schweinegrippe SARS H1N1 Doku Dokumentation Dokumentarfilm WHO Pharmaindustrie Virus Aufklärung Influenza Pandemie Epedemie Impfstoffe Medikamente Tamiflu Donald Rumsfeld Panik Panikmache Hysterie Wolfgang Wodarg RKI Robert Koch Institut Christian Drosten Peter Schönhöfer Gerd Glaeske

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tüm dünya insanlarına daha sağlıklı bir gelecek sağlayabilmek amacıyla kurulmuştu.
İster sigaranın etkileri olsun, ister domuz gribi salgını olsun, isterse de bir nükleer felaket olsun, Dünya Sağlık Örgütü, güvendiğimiz, danıştığımız ve halk sağlığı krizlerine çözüm bulmasını beklediğimiz bir kuruluş.
● Fakat güvenilebilir mi?
● TrustWho belgeselinin yapımcısı Lilian Franck, dünyanın en büyük sağlık örgütünün ardında yatanları araştırdı.
● Yozlaşmanın olduğu ve şeffaflığın olmadığı endişe verici bir tabloyu ortaya çıkartıyor.

--------------------------------------------------------------------------------
► IMDb: https://www.imdb.com/title/tt6818554/?ref_=fn_al_tt_1

Kiralık veya Satılık:
► iTunes: https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fgeo.itunes.apple.com%2Fus%2Fmovie%2Ftrustwho%2Fid1347616426%3Fmt%3D6&redir_token=e2gkY_70dU95wEjJ3x1IH60YnV18MTU4ODkzMzc1N0AxNTg4ODQ3MzU3&v=fB-VQ-dNxxs&event=video_description
► Amazon Prime: https://www.youtube.com/redirect?q=http%3A%2F%2Famzn.eu%2F9SMcipE&redir_token=e2gkY_70dU95wEjJ3x1IH60YnV18MTU4ODkzMzc1N0AxNTg4ODQ3MzU3&v=fB-VQ-dNxxs&event=video_description
► Vimeo: https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fvimeo.com%2Fondemand%2Ftrustwho&redir_token=e2gkY_70dU95wEjJ3x1IH60YnV18MTU4ODkzMzc1N0AxNTg4ODQ3MzU3&v=fB-VQ-dNxxs&event=video_description
► Google Play: https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fplay.google.com%2Fstore%2Fmovies%2Fdetails%2FTrustWHO%3Fid%3D323B3C4004785BCAMV&redir_token=e2gkY_70dU95wEjJ3x1IH60YnV18MTU4ODkzMzc1N0AxNTg4ODQ3MzU3&v=fB-VQ-dNxxs&event=video_description

For more information, visit https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&v=fB-VQ-dNxxs&redir_token=Z-8rBNWWy18KOHM4yhgR7g2RpD58MTU4ODkzNjA5N0AxNTg4ODQ5Njk3&q=https%3A%2F%2Fwww.journeyman.tv%2Ffilm%2F7246
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
https://youtube.com/c/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
► Kaynak Source: https://youtu.be/fB-VQ-dNxxs
OVALMEDIA Cologne GmbH – Ref. 7246

● Kaliforniyalı Dr. Dan Erickson, çok izlenen basın açıklamasında Kovid-19 konusundaki gözlemlerini anlattı.
● Dr. Erickson, ABD’denin birçok eyaletinde doktorların hemfikir olmasalar da Kovid-19 yazılı ölüm belgeleri vermeye “zorlandıklarını” belirtiyor.
● Çeşitli ülkelerden gelen rakamlara dayanarak, Kovid-19’un ölümcüllüğünün, influenza gibi yaklaşık %0,1 olduğunu hesaplamaktadır.
● Dr Erickson’a göre, yüz maskeleri gündelik hayatta değil, hastanedeki gibi akut durumlarda mantıklıdır.
--------------------------------------------------------------------------------
Berlin’deki Charité Kliniği’nde ünlü Alman virolog Christian Drosten’nın selefi olan Profesör Detlef Krüger, kendisiyle bu yakınlarda yapılan bir söyleşide, Kovid-19’un “bir çok açıdan grip ile karşılaştırılabilir olduğu”nu ve “bazı değişik tür grip virüslerinden daha tehlikeli olmadığı”nı anlatıyor. Profesör Krüger, “politikacılarca keşfedilen ağız ve burun koruma işini”, “eylem severlik” ve potansiyel “mikrop-yayıcılık” diye kabul ediyor. Aynı zamanda da alınan önlemlerin yol açtığı “kitlesel ikincil tahribat”a karşı uyarıda bulunuyor.

İsveç ve Avrupa eski baş epidemiyoloğu Profesör Johan Giesecke, Avusturya’da yayınlanan Addendum dergisine verdiği samimi söyleşide, bazı insanların hiç belirti göstermemesi, bazılarınınsa çok hafif belirtiler yaşaması nedeniyle, salgının %75 ile %90’ının “görünmez” olduğunu söylüyor. İşte bu yüzden tecrit “anlamsız” ve topluma zararlı olacaktır. İsveç’in stratejisinin temelinde “insanların aptal olmadığı” kabulü yatıyordu. Profesör Giesecke, influenza’dakine benzer, yani %0,1 ile 0,2 arasında bir ölüm oranı bekliyor; İtalya ve New York’un virüse çok hazırlıksız yakalandığını ve kendi risk gruplarını korumadıklarını ileri sürüyor.

İtalya'dan gelen son rakamlara göre (s.12-13), testleri pozitif çıkan yaklaşık 17.000 doktor ve hemşireden 60’ının öldüğünü gösteriyor. Bu da Kovid-19 ölümcüllüğünün, 50 yaşının altındakiler için %0,1’den daha az; 50-60 yaş aralığındakiler için %0,27; 60-70 yaş aralığındakiler için %1,4; 70-80 yaş aralığındakiler içinse %12,6 olduğu sonucunu veriyor. Bu ölümler korona virüsüyle olup, illa korona virüsünden olmadığından dolayı ve %80’e varan oranda insan belirti göstermediği ve bazılarına da test yapılmamış olduğu için, bu rakamlar bile yüksek olabilir. Yine de bu değerler toplamda, örneğin Güney Kore’dekilerle uyumlu olup, genel nüfus için influenza aralığındadır.

İtalyan Sivil Savunma Kurumu başkanının Nisan ayı ortasında yaptığı açıklamaya göre, Lombardiya’daki bakım evlerinde 1800’den fazla insan ölmüştür ve birçok vakada ölüm nedeni hala açık değildir. Lombardiya’nın bazı bölgelerinde bulunan huzur evleri ve bakım evlerindeki bakımın, bunun sonucunda da tüm sağlık sisteminin, kısmen virüs korkusu ve tecrit nedeniyle, çökmüş olduğu zaten biliniyordu.

Almanya’da yayınlanan DIE ZEIT gazetesi, Almanya'daki hastanelerindeki boş yatak oranlarına odaklanmaktadır. Bazı bölümlerde %70 gibi yüksek oranlara rastlanıyor. Akut olarak hayati olmayan kanser tetkikleri ve organ nakilleri, şu ana kadar ortada olmayan Kovid-19 hastalarına yer açmak amacıyla iptal edilmektedir.

İngiltere’de yapılan yeni bir analiz, sağlık sistemini kullanamadıkları veya kullanmak istemedikleri için şu anda haftada yaklaşık 2000 kişinin Kovid-19 olmaksızın evlerinde öldüğü sonucuna varıyor. Bunlar en başta, kronik hastalıkları olan insanların yanısıra kalp krizi ve inme geçiren acil servis hastalarıdır.

Avusturya’da araştırmacılar, Mart ayında ülkede Kovid-19’dan ölenlerden daha fazla insanın, tedavisi yapılmayan kalp krizlerinden öldüğü sonucuna varmıştır.

Almanya’da, toplu taşıma araçlarında ve alışveriş yerlerinde maske zorunluluğu getirilmişti. Dünya Tıp Birliği başkanı Frank Montgomery, bunu “yanlış”, bu amaçla kullanılan atkı veya kumaşları ise “gülünç” bulduğunu belirterek eleştirmişti. Gerçekten de araştırmalar, İsviçreli enfeksiyolog Dr. Vernazza’nın bir "medya aldatmacası" diye söz etmesine neden olan, gündelik hayatta maske kullanımının, sağlıklı ve belirti göstermeyen insanlara neden ölçülebilir bir yarar getirmediğini gösteriyor. Bunu eleştiren başkaları da "kamusal alanda görünür halde olan zoraki bir itaat" simgesi olduğundan söz ediyor.
...
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
► Kaynak/Source: https://www.coronagercegi.com/post/25-nisan-raporu
► Kaynak/Source: https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19

Heute, am 4. Mai 2020, findet eine sogenannte Geberkonferenz statt. Die BRD, so Merkel, wird dabei einen "substanziellen Beitrag" leisten. Konkret: Merkel bittet die Bürger darum, eine Finanzierungslücke von acht Milliarden Euro zu schließen. Das Geld wird gebraucht, um einen Impfstoff gegen Covid-19 zu entwickeln und zu produzieren, der dann sieben Milliarden Menschen verpasst werden soll. Ob sie wollen oder nicht.

Merkel setzt damit den Plan der WHO um, die in Wahrheit aber nicht von den Staaten der Welt, sondern von Bill & Melinda Gates kontrolliert wird. Das Ehepaar Gates finanziert die WHO maßgeblich und bestimmt, was weltweit an Gesundheitsmaßnahmen durchgesetzt wird. Gates setzt auf Impfstoffe und zieht dazu alle Register. Er kauft sich überall ein. Die Impfallianz GAVI wird zu 75% von ihm finanziert. Das RKI bekommt Geld von Gates. Auch Drosten von der Charité. Die Hopkins-Universität. Der SPIEGEL, DIE ZEIT. Und auch die meisten Firmen, die an Covid-19-Impfstoffen forschen, werden von Gates "unterstützt".

Der Lockdown der Republik wäre ohne die von Gates finanzierten "Berater" im Hintergrund so nie über die Bühne gegangen und wird erst beendet, wenn Gates sein Go gibt. Demokratie? Nein!
Im Eilverfahren ist Merkel dabei einen Immunitätsausweis zur Pflicht zu machen, während parallel dazu die Tests, die bisher nötig waren um Medikamente für die BRD zuzulassen, drastisch verkürzt werden sollen.

Es geht um eine Impfpflicht durch die Hintertür. Wer sich zukünftig nicht gegen Krankheiten impfen lässt, die die WHO, also Gates, festlegt, verliert wesentliche Teile seiner Grundrechte. Zudem nimmt die Merkel-Regierung Impfschäden durch nicht genügt getestete Medikament billigend in Kauf. Das alles ist nur möglich, da Merkel große Teile des Grundgesetztes kassiert hat. Z.B. Artikel 8 GG. Wer sich auf einer Demonstration gegen die Merkel-Maßnahmen erhebt, bekommt Probleme mit der Polizei, da er gegen das Infektionsschutzgesetz verstößt. Wer solo auf einer solchen Kundgebung das Grundgesetz zur Schau trägt wird verhaftet, da man im vorwirft, eine unerlaubte politische Botschaft zu verbreiten. Das Grundgesetz eine unerlaubte politische Botschaft? Wer jetzt nicht aufsteht, wacht in der Diktatur auf.

Wir brauchen einen Corona-Untersuchungsausschuss und den bekommen wir nur über maximalen Druck durch die Straße. Es ist wie '89, fegen wir diese korrupte Elite aus dem Amt und machen wir ihr einen rechtsstaatlichen Prozess. Wir sind der Souverän. Das Grundgesetz ist unsere Basis. Verteidigen wir diese Basis gegen jene, die dabei sind, das Grundgesetz auf den Müllhaufen der Geschichte zu werfen. Wegen der "Gesundheit". Es gibt keine größere Gefahr für die Gesundheit, als eine Diktatur. Diktatur bedeutet gegen den Bürger durch den Staat. Die deutsche Geschichte sollte uns eine Mahnung sein. Sie verpflichtet uns zum Widerstand. Art. 20 GG!

Quellen:
Startschuss für WHO-Initiative
https://www.bundesregierung.de/breg-d...

Entwurf eines Zweiten Gesetzes zum Schutz der Bevölkerung bei einer epidemischen Lage von nationaler Tragweite
https://www.bundesgesundheitsminister...

Um ein Drittel verrechnet: Merkel und Spahn nannten falsche Infektionszahlen
https://www.gmx.net/magazine/politik/...

Unabhängigkeit der Weltgesundheitsorganisation gefährdet
Was gesund ist, bestimmt Bill Gates
https://www.deutschlandfunkkultur.de/...

Gates' globaler Impfstoff-Plan
https://www.zeitpunkt.ch/gates-global...

Der Impfaktivismus der Gates-Stiftung
https://multipolar-magazin.de/artikel...

"Wäre ich Bürgerin von Deutschland, ich wäre schrecklich stolz"
https://www.sueddeutsche.de/wirtschaf...

Über Impfstoffe zur digitalen Identität?
https://www.heise.de/amp/tp/features/...

"Inder wollen keine Versuchskaninchen mehr sein"
https://www.spiegel.de/wissenschaft/m...

Bill Gates mit 20 seiner verräterischsten Aussagen in 3 Minuten! Impfungen & Bevölkerungsreduzierung
https://www.youtube.com/watch?v=IdxBN...

Gates zahlt an SPIEGEL & ZEIT
https://www.heise.de/tp/features/Uebe...

Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com

we've really wanted to come together
today and kind of just talk about what
we've learned over the last couple
months here it accelerated and really
talked about what's happening in Kern
County with our testing what's happening
in California with the testing and kind
of an ER physician entrepreneur
perspective on what's going on and kind
of what we think the approach should be
going forward and dr. Massey and myself
have been dealing with this as you have
I'm sure you guys are working from home
you're sheltering in place you're
isolating yourself and we want to talk
about it that still makes sense so we
want to we want to kind of take
everything we've learned and throw it
against the backdrop of who we are you
know we both have had extensive classes
in microbiology and biochemistry and
immunology we've studied this for each
of us 20 years and we take everything
that we're seeing today and we put that
against that backdrop and say does this
make sense are we following the science
we keep hearing following the science
what what is what is science essentially
it's the study of the natural world or
experiment through observation so that's
what we're doing we're studying the
disease around us or making observations
we're doing testing experiments to
figure out exactly what's going on and
so this has caused some signals of ear
disruption for accelerated as we have
people coming in 7:00 in the morning
till midnight we're reporting to the
health department or calling patients
back and at the same time our volumes
have dropped significantly the hospitals
there I see us are empty essentially and
they're shutting down floors they're
furloughing patients they're furloughing
doctors so the health system has been
evacuated in certain places in New York
the health system is working at maximum
capacity in California we're really at a
minimal capacity getting rid of our
doctors and nurses because we just don't
have the volume the hospitals don't as
I've met with their CEOs twice in the
last week and we don't as well so we're
busy with pay
for work for coated and we're all
focusing on kovat and so one of the
things I'd like to talk about is when I
talk to er physicians around the country
what's happening
well because Co has become the focus
people with heart disease people with
cancer hypertension and various things
that are critical are choosing not to
come in based on fear so what that's
doing is causing the health system to
focus on kovat and not focus on a myriad
of other things that are critical
because we don't have the staff there
and major the major component is fear
people are saying I don't want to go get
some of my doctor what if I get the
kovat so there is a lot of secondary
effects to kovat that aren't being
talked about and so we'd like to kind of
look at how the how we responded as a
nation and why you responded our first
initial response two months ago was a
little bit of fear we decide to shut
down travel to and from China these are
good ideas when you don't have any facts
we decided to keep people at home and
isolate them even though everything
we've studied about quarantine typically
you quarantine the sick when someone has
measles you quarantine them we've never
seen where we quarantine the healthy
where you take those without disease and
without symptoms and lock them in your
home so some of these things from what
we have studied from immunology and
microbiology aren't really meshing with
what we know as people of scientific
minds that read this stuff every day so
that's kind of how we've started we
don't know what's going on we see this
new virus how should we respond so we
did that initially and over the last
couple months we have gained a lot of
data typically in Kern County for
instance are we've tested five thousand
two hundred and thirteen people and we
have three hundred and forty positive
Kovac cases well that's six point five
percent of the population which would
indicate that there is a widespread
viral infection similar to flu we we
think it's it's kind of ubiquitous
throughout California we're going to go
over those numbers a little bit to kind
of help you see how widespread kovat is
and see how we should be
wanting to it based on its its
prevalence throughout society or its the
existence of the cases that we already
know about so if you look at California
these numbers are from yesterday we have
thirty three thousand eight hundred and
sixty-five Kovac cases out of a total of
two hundred and eighty thousand nine
hundred total tested that's twelve
percent of Californians were positive

Banu Avar:
Bana da soruyorlar "nereyi izleyelim, nerden bilgi alalım, nerden almayalım" işte bunun bir özeti gibi düşünün.
14 grup var arkadaşlar. Birkaç tanesini sayacağım bu 14 grubun. Fox mesela, CBS, Time Warner, Sony, Walt Disney tamam mı, bunlar. Bunlar 14 tane basın-yayın kuruluşu. Televizyonları var, dergileri var, gazeteleri var... var oğlu var. 14 grup, tamamen tröstlere bağlı olarak çalışır. Tamamen yalan yayarlar. "Suriye'de kimyasal silah var" yalandır. Bunu örgütün başı bile bulamadı da söyledi. Ama bu yalanı öyle bir yayarlar ki inanırsınız. Öyle bir sahneleme yaparlar ki inanırsınız.

Dinleyici:
Tamamını sayar mısınız, nolur, not alıyorum.

Banu Avar:
şeylerin mi? sıkılmaz mısınız? peki...
Fox (21 century), Bertelsmann, CBS Corporation, Comcast, Hearst Corporation, Lagardere Group, News Corparation, Organization of Global, Sony, Televisa, The World Disney Company, Time Warner, Viacom... bunlar

şimdi... çok önemli bunların vurucu güçlerini sayıyorum sizlere. inanılmazdır bunlar, üç tane haber ajansı... bakın şimdi biz basın-yayında çalışıyoruz ya... televizyona girersiniz burda bir makina durur. bu makina, yani bu bilgisayar size... kayıt olmuştur oranın sahibi Reuters'indir. O orda hep durur. Bütün haberleri, Reuters'ten o bilgisayardan alırsınız. Doğru mu, yanlış mı bakma şansınız yok.
Haber gelir, Nikaragua'da bu oldu... ona bakarsınız yani, ordan akar haber. bütün basın-yayın kuruluşları da, bizim gibi ülkelerde bu haber ajanslarından haber alırlar. yalandır bütün haberler. ben oraya gittiğim zaman böyle bir şansım var tabi.
Nikaragua, Venezüella diyor. Tak gidiyoruz. Ben ordaydım mesela Venezüella'da. Hiç alakası olmayan haberler yayıyordu Reuters. Hiç ama. İnanamamıştım, gözümle göre göre bu noktaya geldim yani.
Bu 3 haber ajansını da hemen size okuyayım.
Ajans France Press. Ne derse yalandır arkadaşlar, inanmayın.
Associated Press, Reuters ve yukarıda saydığım 14 grup. Tamam mı...
Şimdi gelelim 6 tane uluslararası televizyon. Yalanın kabesi bunlar.
BBC, CNN, France 24, Sky, EL Cezire, El Arabia. Bunlar yalan söyler. Net olarak karşınızda bir muhabir olarak duruyorum. Yıllardır yakaladığım yalanların haddi hesabı yok. Düzeltmeniz de mümkün değildir. Bir de öyle bir şey var. Herkes onlara inanır.

Şimdi noldu, 14 grup, 3 ajans, 6 uluslararası televizyon. Ve bütün bu ekibe, düşünün şimdi 14 tane grup, 6 uluslararası televizyon ve 3 haber ajansı bütün tröstlere bağlı olarak çalışan bir medya, dünya medyası var. Türkiye'deki bütün medyalar bunlardan haber alıyor. Bütünü burdan haberi alıp yayıyor, bizim beyinlerimize enjekte ediyor yalanları bunlar. Bütün dünyaya da bunlar yayıyor.

Şimdi bakın çok ilginç bir durum var. Bütün bunları, bir anlamda koordinasyonunu yapan, ve bunları birbirine bağlayan bir ağ düşünün. İşte o ağ iki şirketten oluşuyor. Ve şimdi söyleyeceğim o iki şirket Amerikan Savunma Bakanlığı'nın "DoD" diye İngilizcesi yazılan savunma yenilikleri bürosunun la bağlantılı olarak bütün bu ekipleri koordine eder. Kim o biliyor musunuz? "Google", Google ve artı bir şirket daha var "First Draft" ilk müsvette adında. Google ve First Müsvette Draft adlı bu ikili bütün bu uluslararası yalan medyasını koordine eder, birbiriyle bağlar. Bunları bilirseniz doğru haberleri de bulabilirsiniz. Bunların söylediğinin tersidir genellikle.

Aynı zamanda Nato ile çok yakın bağları vardır. Ve NAto propaganda hücreleriyle birlikte çalışırlar. Bunu da bu biçimde söyleyelim. Bu açık bilgidir. Bu söylenir de yani gayet açık bir şekilde.

Ve nedir yani sonuçta hedefleri nedir diye baktığınız zaman şudur:
"Biziz doğruyu söyleyen, geri kalan herkes yalancıdır. Bizi doğruyu yayan, haberin doğrusunu size veren biziz. Bizim dışımızda kim, ne diyorsa yalandır. Sakın ola inanmayınız" dır.

Yani bu haçlı şürekasının yalan haber bölümü bunlardan müteşekkildir. Bunlar da bütün dünya medyasının çoğunluğudur.
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
https://bitchute.com/channel/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
03.05.2018
► Kaynak/Source: https://youtu.be/bwapRrZRLtc (Banu AVAR - Resmi Kanal)
► Kaynak/Source: https://youtu.be/2aSilY8q-rc (Tarihten Notlar)

[ Hala uyumaya devam edecek miyiz? ]
● Sosyal medyada paylaşılan taraflı ve yalan haberler ülkemizi zehirliyor
● Daha kötüsü, birçok yayın organı, gerçekliğini kontrol etmeden aynı yalan haberleri tekrarlayıp duruyor.
● Hepsi aynı cümleleri tam olarak aynı şekilde tekrarlıyorlar!
--------------------------------------------------------------------------------
Televizyon kara bir kutudur. Kutuyu açarsınız, içinde kanallar vardır. Zihniniz bir kanala bağlanmış olur! ve aslında hepsi de aynı kanaldır. Uyutmanın kanalı!
Ve kanallarda programlar vardır. Yani o programlar zihninizi programlamak için yapılmıştır.
Ve yavaş yavaş kendinizi unutur, hipnotize olmuş bir şekilde programlanırsınız...
...
Bu videoda televizyon kanallarının nasıl tek bir ağızdan konuştuğunu ve söyledikleri yalanlardan birisine şahit olacaksınız.
...
İyi seyirler sevgiyle kalın
ve KORKUYA İNANMAYIN!
[ Ahmet Çınar ]
--------------------------------------------------------------------------------
Televizyondaki haberlerin bize Dünya çapında olan olaylar konusunda
doğruyu söylediğine inanıyor musunuz?
"'End Times Productions' youtube kanalı"
-Selam! Ben Fox ve Antonio'dan Jessica Headley
-Ben de Ryan Wolfe.
-Bizim en büyük sorumluluğumuz, 'Hazine Vadisi Topluluğu'na hizmet etmektir.
(Hepsi hizmet ettikleri yerel topluluğun isimlerini söylüyor)
CBS 4 haberleri olarak sunduğumuz dengeli ve doğru haber anlayışından gurur duyuyoruz.
--'Ama' diye başlıyor ve hepsi aynı ağızdan ülkelerini zehirleyen bazı haberlerden dem vuruyor--
ülkemizi zehirleyen...
Sosyal medyada paylaşılan taraflı ve yalan haberler ülkemizi zehirliyor ve
daha kötüsü, bir çok yayın organı, gerçekliğini kontrol etmeden aynı yalan haberleri tekrarlayıp duruyor.
--Hepsi aynı cümleleri tam olarak aynı şekilde tekrarlıyorlar!!--
-Bu haberler demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir.
-bu durum demokrasimiz için son derece tehlikelidir...
Biraz önce gördükleriniz, televizyondaki haberlerin
aslında hiç de haber olmadıklarına ama bizi yöneten elitlerin
bizi programlamak amacıyla kullandıkları bir araç olduğuna mükemmel bir örnektir.
Haber başlığı:
"Suriye'de Kriz"
-ABC haber ajansı tarafından gönderilen bu görüntüler
-Suriye sınırındaki Tel Abdad'da Türk kuvvetlerinin gazabını gösteriyor!
-Türk Silahlı Kuvvetleri Tel Abdad'da bombalama yapıyorlar!
-Bu video Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye sınırında sivilleri nasıl öldürdüğünü gösteriyor!..
Bu video televizyonda 19 Ekim 2019'da gösterildi
ve anlatanlardan da duyabilirsiniz, bütün haber ajansları ABC ve diğerleri...
Türkiye'nin, müttefikimiz Suriye'yi nasıl bombaladığını anlatıyor.
Buradaki sorun şu ki
Bu görüntüler aslında Amerika'daki Kentucky eyaletinde çekilen bir silah şovudan görüntüler!!!
-Amerika tarafında Işid'e karşı savaşan kuşlar!
-Şu an'da Türk kuvvetlerinin, müttefiklerimiz üzerinde uyguladığı trajedinin korkunç haberlerini alıyoruz!
ABC ajansının Suriye'deki katliam dediği şey...
aslında Kentucky eyaletinde çekilmiş görüntüler!..
Vallahi de öyle! :)
Altta gösteriyi izleyen seyirciler var.
"Suriye'deki Katliam!"
İşte görüyorsunuz!
Bütün medya Türk kuvvetlerinin Suriye'deki müttefikimizi nasıl bombaladığına dair haber yaparken,
görüntüler aslında Amerika'daki Kentucky eyaletinde yapılan bir silah şovu!
Uyanık kalın!
--------------------------------------------------------------------------------
Haber Sitemiz
https://www.coronagercegi.com
--------------------------------------------------------------------------------
Alternatif Video Kanallarımız
https://youtube.com/c/coronagercegi
https://brighteon.com/channels/coronagercegi
--------------------------------------------------------------------------------
19.04.2020
► Kaynak/Source: https://youtu.be/zWIu0LTE1qI (Ahmet Çınar - Özgürlüğe Uyanış / Awaken to Truth)
► Kaynak/Source: https://youtu.be/aOlUYmUyjJg (End Times Productions)
► Kaynak/Source: https://youtu.be/8KohYmHN-N8 (RichieFromBoston)

SHOW MORE

Created 1 month, 2 weeks ago.

35 videos

CategoryNews & Politics

Covid-19 Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Çeviri yardımında bulunmak isteyenler [email protected] dan iletişime geçebilirler.

-------------------------------------------------------------------------

WebSitesi (TR) - https://coronagercegi.com

Twitter (TR) - https://twitter.com/coronagerceg

Dr. Wolfgang Wodarg (DE) - https://www.wodarg.com/

Dr. Marc Fiddike (DE) - https://www.ganzheitsarzt.de/2020/03/01/2020-02-das-neue-co2-virus-zensur-des-ersten-viedos/

A Swiss Doctor (21 dilde) - https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/

Ich bin anderer Meinung (DE) - https://ichbinanderermeinung.de