פרויקט אין מדינה בישראל

No State Project Israel

דוד בן-גוריון לא הקים בישראל מדינה. יש אנשים שאומרים שזה בסדר גמור שההגדרה שלהם למדינה חופפת להגדרה של כנופיית פשע. לכאורה, זה בסדר להיות רוצח, גנב ושקרן, כל עוד אתה קורא לזה בשם אחר.

http://5000.eyallior.com/

השוטרים ממשטרת התנועה לא היו רוצים שנדבר על זה. היום, משטרת התנועה ותעשיית הדוחות שלה הם הנושא של השיחה, ואני כבר רואה איך שוטרי התנועה מתחילים לא לאהוב את זה. אנחנו לא הולכים לדבר על תאונות דרכים, מה גורם להן או איך למנוע אותן, אלא רק על ההרס והטרור שמשטרת התנועה מכניסה לחיינו.
http://blog.eyallior.com/2018/07/blog-post_22.html

השנה החלטנו להקל על כולם ולקיים את פיקניק איש חופשי ללא הפסטיבל (לשנה הבאה מתוכנן גם פסטיבל וגם פיקניק במרכזו על מנת לאפשר לאלו שמעוניינים להגיע רק ליום אחד ליהנות מהמרב שיש למפגש להציע). השנה ניפגש במקום מרכזי לפיקניק והכרזה על חירות אישית ופוליטית - נודיע לפוליטיקאים ובריוניהם שאנחנו לא העבדים שלהם, ושהם לא הנציגים או העובדים שלנו. אין בינינו שום "סידור" שכזה.

פיקניק "איש חופשי" מתקיים בשביל שכל אלו שאוהבים חופש ורוצים שהממשלה פשוט תניח להם לנפשם יוכלו להכיר ולהיפגש. אל פיקניק "איש חופשי" אתם יותר ממוזמנים להגיע עם כלי נגינה והרבה מצב רוח לנגן, לשיר, לשחק, ללמד וללמוד ואף לסחור באופן חופשי לחלוטין אחד עם השני. זו הזדמנות נהדרת להביא חברים שחדשים לרעיון של חברה חופשית, ללמוד ולשאול שאלות.

מארגני הפיקניק הם כולנו, והכל נעשה ברוח הסדר הספונטני. פרטים מדוייקים אודות מיקום הפיקניק ימסרו בהודעה פרטית בהמשך.

https://www.facebook.com/events/1877228599242589/

http://freemanontheholyland.org/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק ו - הפתרון - אנרכיה בישראל? איך מגיעים לשם? מצד אחד, אין לנו הרבה ידידים מעבר לגבולות, ומצד שני המוח היהודי חייב להיענות לאתגרים. יש הרבה דרכים לקדם את הרעיון והיישום של חברה חופשי, כגון הקמת חברות ביטוח כנגד ממשלה, קידום השיח בתקשורת, פליירים, אפליקציות, ועבודה עם דמיון מודרך על היכולת להתמודד עם הפחד.

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק ה - מתקפות משפטיות, פשעים ללא קורבן, סמכות וחובת ציות לחוק. שופטים בבית המשפט העליון בארה"ב קבעו שמדינה היא גוף פוליטי המורכב מאזרחים, האזרחים חייבים למדינה נאמנות בתמורה למחויבות של המדינה להגן עליהם (Luria v US), וגם במשפט אחר קבעו שלמדינה אין שום מחויבות להגן על האזרחים (Warren v DC) - עזבו את הדעות האישיות שלי בצד, עזבו גם את העובדות האמפיריות והמוסר בצד. המדינה לא קיימת אפילו מבחינה חוקית!

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק ד - מיתוסים - מי יסלול את הכבישים? מי יגן עלינו מפני מונופולים? ומה עם החוזה החברתי? מה קרה בהיסטוריה לקהילות שלוות שניסו לחיות בשקט ושלווה ללא ממשלה? האם הם התחילו לגנוב ולרצוח אחד את השני? או שמה אלו היו ממשלות זרות מחוץ לאותן חברות שנכנסו והרסו את הכל. ואיפה כיום יש כבר סוג של אנרכיה (רמז, לא בסומליה).

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק ג - מהי מדינה? והאם יש גבול למה שמותר לממשלה לעשות? נניח שאני וחבריי מחליטים לצאת לטיול, זה יהיה רק הגיוני לבחור באופן "דמוקרטי" לאן נטייל, איפה נעצור ואיפה נאכל. אם אי אפשר לרצות את כולם, עדיף לרצות את הרוב מאשר את המיעוט. כל אחד מאיתנו מעדיף לטייל ביחד אפילו לא למקום שהיה מעדיף, מאשר לטייל לבד למקום אותו כן העדיף או לא לטייל בכלל. אבל בכל זאת, זה יהיה שימוש לא נכון במילה דמו-קרטיה, שכן "קרטיה" פרושה "כוח, שליטה" - ושליטה תמיד מעידה על היעדר הסכמה.

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק א - תקציר תולדות הממשלה - הרעיון של אנרכיה בהיסטוריה, תולדות המשטרה והשלטון. המילה אנרכיה מופיעה בכמה מחזאות יווניים עתיקים מלפני הספירה, ומספר פילוסופים מאותה תקופה הגו רעיונות דומים. המשטרה הקלאסית הראשונה נקראה "איקוויזיציה", והיא הרסה כל מדינה ומקום שבו פעלה. לאחר 70 שנות רפורמה במשטרה, ועוד 30 שנים של ועדות חקירה, נראה שמצב הפשיעה בתוך המשטרה רק מחמיר.

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

ההונאה הכי הגדולה ביקום - חלק א - מהי אנרכיה - מה זה להיות אנרכיסט? מה זה וולונטריסט? יש אנשים שלמרות היכולת הכמעט טבעית של בני אדם להבין מוסר, בוחרים שלא להפעיל שיקול דעת מוסרי עצמאי ובמקום זאת הם פשוט מצייתים לפקודות. הם פשוט רובוטים חסרי שכל, רובוטים קטנים ומרושעים.

https://www.facebook.com/hahonaa/
http://eyallior.com/

http://www.eyallior.com/p/blog-page_3.html

English (original): http://media.freedomainradio.com/feed/FDR_719_Will_Kill.mp3

לו כל אחד יכל להרוג כל אחד וכולם יכלו להרוג את כולם באמצעות כח המחשבה בלבד... סיפור מאת סטפן מוליניו - פרידומיין רדיו
(Will Kill)
http://www.FreedomainRadio.com

מלחמה בסמים: ההונאה המשפטית הגדולה ביותר ביקום. אני לא מאמין שזה בסדר לשלוח חיילים עם נשק לבית שלך בשביל לחפש סמים וזה ממש לא משנה איזה סמים הם מחפשים. אם זה כמה גרם של קוקאין שאתה מחזיק, או אצבע של חשיש, זה עדיין לא סיבה טובה לבצע פשיטה מזוינת על הבית שלך. המלחמה בסמים, וזאת לא מלחמה בסמים אלא מלחמה באנשים שמשתמשים בסמים, זה עסק של מיליוני שקלים בשנה. אנחנו נלמד אותך איך לחשוף את הרמאות של התביעה המשטרתית בצורה בטוחה ויעילה, דבר שיחייב אותם ואת השופטים לבטל את ההאשמות, וזה כמובן רק בכדי שהם יוכלו לשמור על ההתחזות שלהם ל-"מומחים" ולאנשים ישרים וטובים.

http://www.eyallior.com/p/blog-page_5463.html

המידע המוגש אינו בגדר עצה חוקית, אני לא עורך דין, אני לא חבר בלשכת עורכי הדין,
המידע רק מיצג את מה שאני אולי יעשה ומה שאחרים כבר עשו במצבים דומים.

http://www.eyallior.com

None

פסטיבל "איש חופשי" הראשון - לאישור השתתפות בדף האירוע, טרמפים ועוד:
https://www.facebook.com/events/384465665262547

אני איש חופשי \ הכרזת עצמאות אישית
http://www.FreeManOnTheHolyland.org/

SHOW MORE

Created 1 year ago.

14 videos

CategoryNews & Politics

פרויקט אין מדינה בישראל הנו מיזם חברתי שמטרתו לקדם את הרעיון של חברה חופשית המבוססת על ערכים התנדבותיים. חברה שבה מוצרים ושירותים לא נכפים על אנשים על ידי אלימות, באמצעות האיום באלימות או בכפייה.

https://www.facebook.com/nostateprojectisrael

פרויקט אין מדינה בישראל עוסק במחקר אודות שחיתות משפטית בבתי המשפט ובעזרה לנאשמים ב-"פשעים" ללא קורבן או נזק (קנסות תעבורה, החזקת סמים, אי דווח לרשויות המסים...) המייצגים את עצמם ללא עו"ד מול "המדינה".

אם אתה מותקף על ידי בירוקרט או שוטר, או שיש לך משהו מעניין לספר לנו או אולי ביקורת להעביר עלינו - אל תהסס לפנות בהודעה כאן, או על ידי טופס יצירת קשר באתר (אנונימי ומאובטח). אנחנו נשמח לתרגל איתך, לעזור לך לחדד את האופן בו אתה מייצג את עצמך ולשפר לך את הביטחון העצמי לקראת הדיון בבית משפט.

פרויקט אין מדינה בישראל
www.Anarchy.co.il
www.NoStateProject.co.il

המדריך למלחמה בבירוקרטיה
http://בירוקרטיה.com/

משפט כנגד הממשלה
http://Government-On-Trial.co.il/

עמוד הפייסבוק של הפרויקט
https://www.facebook.com/nostateprojectisrael

אם אתם רוצים לחוות צדק, אמת, חירות ושיוויון בחייכם, פרויקט אין מדינה בישראל הוא בדיוק המקום בשבילכם. יש רק בעיה אחת! בירוקרטים בכל מקום הופכים את ההשגה של חזון זה לקשה או לבלתי אפשרית, אך ורק על סמך מקום הולדתכם ("אזרחות") והמקום בו אתם נמצאים ("תושבות"). הם רוצים שנחשוב שסחיטה ובריונות הם דברים טובים כאשר קוראים להם ממשלה.

הנה 3 הוכחות מושלמות לכך שהרעיון של ממשלה לא רק ניתן בקלות להשחתה ולשימוש לרעה, אלא מטבעו הוא שגוי, סותר את עצמו ובלתי שפוי:

1. אתה לא יכול להעניק לאחרים זכויות שאין לך מלכתחילה
2. לא יכולה להיות לאיש מחויבות לעשות משהו רע
3. לא ניתן לשנות את המשמעות של מוסר על ידי חיקוק

שתפו בבקשה, בקרו באתר ועזרו לשחרר את החברה שלנו מאלימות מאורגנת:

איך לבטל דוחות של משטרת תנועה - האמת הנסתרת על קנסות ובתי משפט
http://www.eyallior.com/p/blog-page_8.html

מלחמה בסמים: ההונאה המשפטית הגדולה ביותר ביקום - איך לצאת "נקי" מהאשמות בגין שימוש או החזקת סמים קלים
http://www.eyallior.com/p/blog-page_5463.html

לשכת עורכי הדין היא כת - עורכי דין רוצים שנחשוב שאנחנו, לא מסוגלים להבין דברים פשוטים.. הם מדברים על החיים, החירות והרכוש שלנו, ואומרים לנו, שזה מסובך מדי עבורנו להבין...
http://blog.eyallior.com/2014/02/blog-post_13.html

מתי זה בסדר לירות בשוטר?
http://www.eyallior.com/p/blog-page_7401.html