Georgina Orwell PL

Druga część spotkania lekarzy, w którym wzięli udział Dr Sherri Tenpenny, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky (tym razem bez Dr Carrie Madej), Maureen McDonnell oraz Tifanny z organizacji Millions Against Medical Mandates.
Kontynuują wątek transmisji objawów chorobowych u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi. Tym razem główny nacisk został położony na analizę tych „szczepionek” jako broni biologicznej, narzędzia masowej depopulacji i sterylizacji.

Niniejsza rozmowa jest skróconą wersją oryginalnej dyskusji, która odbyła się w ramach podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” w dn. 16 maja 2021 r. Tak jak poprzednio, usunęłam z niej mniej istotne fragmenty, zostawiłam samo „mięso”.

Link podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” prowadzonego przez dr Tenpenny i dr Palevsky'ego:
https://rumble.com/user/CriticallyThinking

Szokujące nowe badanie ujawnia 82% odsetek samoistnych poronień u przyszłych matek po szczepieniu na Covid-19:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szokujace_nowe_badanie,p1217482800

Magnetofekcja a szczepienia na Covid-19:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/magnetofekcja_a,p637229819

Były dyrektor wykonawczy Pfizera, dr Michael Yeadon, powiedział w niedawnym wywiadzie dla Real America’s Voice, że dzieci są 50 razy bardziej narażone na śmierć z po podaniu im szczepionki na koronawirusa (COVID-19) niż z powodu samego wirusa:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dyrektor_pfizera,p65759587

Finansowana przez USA organizacja robiąca eksperymenty na koronawirusach w Chinach odmawia przekazania Kongresowi dokumentów:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/finansowana_przez_usa,p450508086

Google przez lata finansowało badania współpracowników laboratorium z Wuhan:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/google_przez_lata,p1080941305

Anthony Fauci sponsorował badania nad bojowym wzmacnianiem funkcji koronawirusów w Wuhan tworząc Covid-19:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/anthony_fauci_sponsorowal,p863723883

ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_wzywa_by_w_odpowiedzi,p618274101

Moi mili, dziś krótko i muzycznie.
Dedykuję ten utwór wszystkim tym z Was, którzy walczą o Prawdę, o Wolność, o Normalność; walczą na różne sposoby - te duże, głośne, spektakularne i te maleńkie, ciche, codzienne.
Dziękuję Wam, Siostry i Bracia, za odwagę, determinację, nieustającą walkę z własnymi słabościami, za codzienne przełamywanie się na nowo, za patrzenie dalej niż czubek własnego nosa.
Dedykuję Wam ten utwór, niech rezonuje w Waszych sercach i inspiruje Was do wielkich rzeczy!
Piosenka ma 40 lat, ale teraz jest jej czas.

Niniejsze nagranie to jeden z najważniejszych filmów na moim kanale. Bardzo mocna dyskusja!
Jest to rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.
W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjnego i sercowo-naczyniowego) u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi.

Niniejsza rozmowa jest skróconą wersją oryginalnej dyskusji, która trwała 1h19min i odbyła się w ramach podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” w dn. 22 kwietnia 2021 r. Usunęłam z niej mniej istotne fragmenty (np. takie, gdzie uczestnicy panelu wymieniają uprzejmości, powtarzają się, albo informują gdzie będzie można znaleźć ten fllm po zakończeniu nagrania na żywo) - miejscami rozmowa sprawia przez to wrażenie nieco chaotycznej, za co najmocniej przepraszam.

Cała piątka biorących udział w dyskusji lekarzy jest niezwykle aktywna w zakresie informowania i edukowania ludzi na temat medycznych i naukowych aspektów operacji „Covid-19”. Ich wkład i zasługi dla ruchu na rzecz wolności medycznej są nieocenione. Nie będę się tym razem rozpisywać na temat biografii każdego z nich, bo nawet ograniczenie się do wyliczenia zaledwie najważniejszych informacji poskutkowałoby powstaniem tekstu dalece przekraczającego dopuszczalną przez BitChute liczbę znaków :-)

Moderatorem dyskusji jest Maureen McDonnell, amerykańska pielęgniarka z ponad 40-letnim stażem, założycielka organizacji Millions Against Medical Mandates (Miliony Ludzi Przeciwko Przymusowi Medycznemu), współzałożycielka organizacji Saving Our Kids, Healing Our Planet (Ratujmy Nasze Dzieci, Uleczmy Planetę), dyrektor ds. edukacji pacjentów w Princeton Brain Bio Center w Skillman w New Jersey, były Koordynator Medyczny Rancza Imus dla Dzieci z Rakiem w Nowym Meksyku oraz redaktor naczelny magazynu 'WNC Woman Magazine'.
W rozmowie bierze tez udział Tiffany (nie udało mi się dotrzeć do informacji o jej nazwisku), dyrektor ds. marketingu w organizacji Millions Against Medical Mandates.

Wkrótce na mym kanale pojawi się druga część tego nagrania - kolejne spotkanie w tym samym składzie (oprócz dr Madej), które odbyło się 3,5 tygodnia później. Głównym wątkiem ich rozmowy będzie katastrofalny wpływ "szczepionek" na Covid na płodność i ludzki układ reprodukcyjny oraz analiza tych preparatów jako narzędzia depopulacji.

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.bitchute.com/video/WAYyYeUS5bIP/

Link do artykułu o samorozprzestrzeniających się szczepionkach:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czy_szczepionki_na,p1912943721

Link do artykułu o związku między nieregularnymi okresami u kobiet a niedawnym przyjęciem szczepionki:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowcy_zbadaja_zwiazek,p923760039

Link do artykułów o zjawisku magnetofekcji:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/magnetofekcja_a,p637229819
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kontrola_umyslu_naukowcy,p1650740450

Link podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” prowadzonego przez dr Tenpenny i dr Palevsky'ego:
https://rumble.com/user/CriticallyThinking

Link do strony organizacji Millions Against Medical Mandates:
https://mamm.org/

Prezentowany wywiad odbył się w maju lub w czerwcu br. (nie udało mi się dotrzeć do informacji o dokładnej dacie), został wypuszczony w 3 częściach - niniejsze nagranie to "sklejka" wszystkich 3 części.

Astrid Stuckelberger to pracownik naukowy, wykadowca akademicki, profesor Nauk Stosowanych. Jest uznanym na świecie ekspertem ds. ewaluacji badań naukowych, zwłaszcza w obszarze oceny i optymalizacji zdrowia, zarządzania kryzysowego, szkoleń w zakresie pandemii oraz zastosowania innowacji technologicznych w medycynie. Od ponad 20 lat współpracuje jako ekspert międzynarodowy wysokiego szczebla z różnymi agencjami ONZ i instytucjami Unii Europejskiej w zakresie publikacji, tworzenia programów i prowadzenia szkoleń.
Laureatka nagrody Sekretarza Generalnego ONZ za całokształt działań, nominowana do udziału w plebiscycie na 100 największych Osobowości w Szwajcarii. Niedawno otrzymała tytuł Honorowego Profesora Instytutu Bioregulacji i Gerontologii Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych.
Autorka 12 książek i ponad 180 artykułów naukowych, raportów i sprawozdań dla UE i ONZ oraz oficjalnych dokumentów z wytycznymi dla rządów.

Astrid jest zastępcą dyrektora Krajowego Programu Badań Nad Starzeniem Się prowadzonego przez Szwajcarską Narodową Fundację Nauki oraz członkinią Towarzystwa Studiów Psychologicznych i Spraw Społecznych. Współzałożycielka i prezes organizacji Geneva International Network on Aging; była wicedyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Gerontologii Uniwersytetu w Genewie; była asystentka redaktora Wydziału Zdrowia Psychicznego WHO.
W okresie 1998 - 2000 jako konsultant z ramienia szwajcarskiego Ministerstwa Zdrowia doradzała licznym decydentom politycznym, m.in. członkom Gabinetu Prezydenta, Radcy Stanu w Genewie, oraz personelowi Krajowego Departamentu Zdrowia i Spraw Socjalnych.
W latach 2004 - 2012 była przewodniczącą Komitetu Organizacji Pozarządowych ONZ ds. Starzenia.
W okresie 2007 - 2015 pełniła funkcję Sekretarza Generalnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Gerontologii i Geriatrii Regionu Europejskiego.
W latach 2010 - 2014 była wiceprzewodniczącą Komitetu Organizacji Pozarządowych ONZ ds. Statusu Kobiet.

W 1987 r. uzyskała stopień magistra na wydziale Psychologii i Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Genewskiego, następnie w 2000 r. obroniła doktorat w dziedzinie zdrowia populacyjnego na wydziale Studiów Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Genewskiego, a w 2014 r. uzyskała tytuł Privat‐Docent w Instytucie Globalnego Zdrowia przy Wydziale Medycyny Uniwersytetu Genewskiego. W międzyczasie otrzymała certyfikat ukończenia programu Międzynarodowe Prawa Człowieka na wydziale Prawa Uniwersytetu Genewskiego.

Tym razem napisy są zbędne, po prostu obejrzyjcie - popatrzcie, posłuchajcie i poczujcie. Nawet jeśli coś będzie niejasne, to i tak wszystko będzie jasne : - )
Tak bardzo chciałabym zobaczyć taki tłum w Warszawie, a najlepiej w każdym polskim mieście!
Bardzo brakuje mi porywającej energii tłumu, takiej żywiołowej wibracji, iskry kolektywu - nie jedności wirtualnej (bo tą czuję zdecydowanie), ale tej fizycznej, namacalnej, pulsującej w trzewiach i w sercu.
Widziałam dziś nagranie sprzed kilku dni, filmik z protestu w Irlandii, który przybrał formę imprezy rave. Bezwstydnej, bezkompromisowej imprezy, z tańczącymi w biały dzień, śpiewającymi na całe gardło ludźmi. O, jak cudnie się to oglądało! Ja chcę tak!!!

Podcast Mike's Adamsa „Health Ranger Report” (https://www.brighteon.com/channels/hrreport , https://www.bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/) odkryłam stosunkowo niedawno i pokochałam go od pierwszego słyszenia. Odkąd natrafiłam na ten kanał, nie przepuszczam żadnego odcinka. Bardzo odpowiada mi formuła tego podcastu, czyli codzienna dawka najświeższych, rzetelnych i dobrze udokumentowanych informacji, ale okraszona krztyną ironii i humoru (bardzo czarnego...). Śledząc bieżące informacje trudno zachować dystans, nie popaść w rozpacz i czarnowidztwo. A podcast Mike'a pomaga mi utrzymać w tym wszystkim względną równowagę...

Mike Adams jest niezależnym naukowcem specjalizującym się badaniu żywności, ochronie życia i przyrody przed zniszczeniami spowodowanymi przez chemikalia, metale ciężkie i inne formy zanieczyszczenia. Jest dyrektorem laboratorium analitycznego CWC Labs (odznaczonego Certyfikatem Doskonałości za osiągnięcie niezwykle wysokiej dokładności w analizie pierwiastków toksycznych w próbkach wody za pomocą aparatury ICP-MS) oraz dyrektorem wykonawczym organizacji non-profit Consumer Wellness Center, która przekierowuje 100% swoich wpływów z darowizn na programy grantowe, poświęcone edukacji w zakresie zdrowego odżywiania oraz uprawy własnej żywności.
W swoich badaniach laboratoryjnych dokonał wielu przełomów w zakresie bezpieczeństwa żywności, m.in. ujawnił, że produkty białkowe z ryżu importowane z Azji są skażone toksycznymi metalami ciężkimi, takimi jak ołów, kadm i wolfram. Doprowadził też do ogólnobranżowego dobrowolnego porozumienia w sprawie ograniczenia zawartości metali ciężkich w produktach białkowych z ryżu.
Mike jest założycielem i wydawcą czasopisma naukowego „Natural Science Journal”, autorem wielu recenzowanych artykułów naukowych oraz autorem pierwszej na świecie książki „Food Forensics”, w której opublikowano wyniki analizy metali ciężkich ICP-MS dla żywności, suplementów diety, karmy dla zwierząt i przypraw. Jest posiadaczem patentu na wynalazek eliminujący 95% radioaktywnych izotopów cezu z przewodu pokarmowego człowieka.
Mike jest też twórcą platform społecznościowych brighteon.com i brighteon.social, założycielem portalu NaturalNews.com, autorem kilku bestsellerów oraz wielokrotnie nagradzanym za wybitne dziennikarstwo komentatorem na tematy od nauki i medycyny po kulturę i politykę.

Trzecia część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego. Film zawiera bardzo ważne informacje, szczególnie wywiad z dr Byramem Bridle.

Link do cz.1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/
Link do cz.2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

=========================

The third part of a compilation of interviews in which doctors and medical staff speak frankly about the pandemic, vaccines and the shameful practices of Big Pharma. The video contains very important information, especially the interview with Dr. Byram Bridle.

The link to part 1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/
The link to part 2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

Satyryczny filmik parodiujący retorykę prezentowaną obecnie przez lekarzy i tzw. rządowych ekspertów w spotach mających skłonić ludzi do dźgania się strzykawką. Autorem filmiku jest JP Sears, amerykański komik i stand-upper, który za pomocą humoru walczy z wszechobecnym kłamstwem, korupcją, strachem i medialną manipulacją.
Dobrze, że w tym atakującym zewsząd zalewie negatywizmu i okropności można czasem znaleźć jakiś wesoły głos, nawet jeśli jest to bardzo czarny humor (w obecnej sytuacji trudno o inny, wszak rozglądając się dookoła doprawdy nie ma się z czego śmiać...).
JP Sears walczy o wolność z uśmiechem na ustach!

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=2_kwFKAmd8M

Link do stron JP Searsa:
https://www.youtube.com/channel/UCwUizOU8pPWXdXNniXypQEQ
https://awakenwithjp.com

=================================================

JP Sears is an American comedian and stand-upper who uses humor to fight ubiquitous lies, corruption, fear and media manipulation. It's so good to occasionally find a more cheerful voice in the omnipresent stream of sleaze and atrocities, though arguablly, nowadays it's hard to engage in anything other than black humour - after all, looking around there's really not much to laugh about…
JP Sears is fighting for freedom with a smile on his face!

Mirrored from:
https://www.youtube.com/watch?v=2_kwFKAmd8M

The links do stron JP Sears's websites:
https://www.youtube.com/channel/UCwUizOU8pPWXdXNniXypQEQ
https://awakenwithjp.com

Taki poziom debaty i szacunku do lekarzy wyrażających „niepopularne” opinie chciałabym widzieć w naszym Senacie.
Fragment posiedzenia teksańskiej Komisji Senackiej do Spraw Państwa (The Texas Senate Committee on State Affairs) z dn. 6 maja 2021 r. w sprawie projektu Ustawy nr 1669, która postuluje:
1. zakaz przymusu przyjmowania lub podawania szczepionek oraz wprowadzania Paszportów Szczepionkowych
2. zakaz jakiejkolwiek dyskryminacji i segregacji ze względu na indywidualny status szczepień, w szczególności zakaz dyskryminowania osób, które skorzystały z prawa do odmowy szczepienia
3. nałożenie na placówki opieki zdrowotnej i opieki długoterminowej zakazu odmowy świadczenia usług na rzecz obywatela na podstawie jego statusu szczepień lub statusu odporności na chorobę zakaźną, pod sankcją nałożenia kar dyscyplinarnych i administracyjnych oraz utraty uprawnień do otrzymywania pieniędzy podatników z budżetu państwa
4. nałożenie na firmy ubezpieczeniowe i stanowe programy ubezpieczenia zdrowotnego zakazu odmowy ubezpieczenia lub podwyższania składek ze względu na indywidualny status szczepień
5. nałożenie na pracodawców, związki zawodowe i agencje zatrudnienia zakazu segregowania lub zwalniania niezaszczepionych pracowników lub wykorzystywania szczepień jako czynnika przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu
6. nałożenie na uniwersytety i inne placówki oświatowe zakazu segregowania niezaszczepionych studentów lub odmowy przyjęcia ich do szkoły
7. nałożenie na agencje stanowe zakazu odmowy prawa wykonywania zawodu, wydania prawa jazdy ani identyfikacji wyborczej na podstawie indywidualnego statusu szczepień
8. ochronę praw medycznych studentów medycyny i pracowników służby zdrowia

Po krótkim wstępie, gdzie autor projektu Ustawy, senator Bob Hall, odczytuje oświadczenie odnośnie motywacji stojących za jej stworzeniem, przed Komisją składa zeznania czterech lekarzy: dr Richard Bartlett, dr Ben Edwards, dr Amy Offutt oraz dr Angelina Farella.

Link do oryginalnego nagrania: https://new.awakeningchannel.com/more-deaths-in-just-4-months-with-the-cv19-vaccine-than-all-combined-so-far/

Link do strony Senatu stanu Teksas, gdzie można obejrzeć całość posiedzenia oraz nagrania z innych posiedzeń: https://senate.texas.gov

Tłumaczenie poezji to nie lada wyzwanie i nie zamierzam nawet udawać, że się do tego nadaję. Nie pytajcie skąd ten wiersz wziął się na moim kanale i co ma wspólnego z całą resztą. Nie wiem skąd się wziął i yes, nie ma nic wspólnego z resztą.
A może jednak ma.....?
Wiem tylko, że od kilku dni intensywnie siedział mi w głowie, uparcie domagał się przetłumaczenia i nie chciał odpuścić :-)
Postanowiłam go posłuchać.

Kate Tempest to urodzona/y w 1985 r. angielska/i performer(ka), poet(k)a, muzyk, prozaik i dramaturg. Wielokrotnie nagradzana/y za swoje osiągnięcia muzyczne, poetyckie i literackie. W sierpniu 2020 Tempest ogłosił(a) publicznie, że identyfikuje się jako osoba nie-binarna i zmienił(a) imię z Kate na Kae. Nie będę się tu rozpisywać odnośnie szczegółów jej/jego/? biografii, bo tym razem nie o to tu chodzi, niech treść wiersza mówi sama za siebie.

Bardzo ważny wywiad z dr Michaelem Yeadonem, byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym firmy Pfizer. Wywiad odbył się w kwietniu 2021 r. Dr Yeadon obala wszystkie propagowane przez mainstreamowe media mity dotyczące choroby Covid-19, wprowadzonych obostrzeń, wariantów wirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek. Mocna rzecz.

Link do oryginalnego nagrania:
https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

=================

A very important interview with Dr. Michael Yeadon, former Vice President and Chief Science Officer of Pfizer. The interview took place in April 2021. Dr. Yeadon debunks all mainstream media myths about Covid-19 disease, imposed restrictions, SARS-CoV-2 variants and vaccines. Not to be missed.

The link to the orignal interview:
https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

Krótkie nagranie przybliżające temat słynnego eksperymentu Asha oraz innych eksperymentów badających poziom konformizmu normatywnego, czyli motywowanego lękiem przed odrzuceniem przez grupę lub pragnieniem bycia przez nią zaakceptowanym. Warto przypomnieć te badania w kontekście trwającej obecnie operacji „Covid”, której powodzenie zależy przecież w olbrzymim stopniu od stopnia uległości jednostek wobec presji społecznej. Warto też uświadomić sobie, że ten mechanizm działa w obie strony! Podczas niedawnej wizyty w Szczyrku, z radością rozglądałam się dokoła widząc, że prawie nikt nie nosi na twarzy tych szmat, knajpy są normalnie czynne, w środku siedzi pełno ludzi, wszyscy mają wywalone na obostrzenia, a policjanci udają, że niczego nie widzą :-) Bliska mi osoba relacjonowała też, jak to będąc niedawno w Międzyzdrojach, mimo dzikich tłumów na ulicach nie spotkała nikogo w masce. Z kolei w Kamieniu Pomorskim, gdy w jednej z pełnej po brzegi knajp pojawili się nowi „zamaskowani” klienci i rozejrzawszy się dokoła stwierdzili, że nikt z zebranych nie bawi się w ten cyrk z maskami i wszyscy mają głęboko gdzieś „dystans społeczny”, natychmiast zrobiło im się głupio i w popłochu ściągnęli maski z twarzy. Może to marna pociecha, takie małe niewiele znaczące „wysepki normalności”, ale w tej chorej rzeczywistości w jakiej przyszło nam żyć, każda taka wiadomość podnosi na duchu...!

Link do oryginalnego nagrania:
https://pressfortruth.ca/masks-the-manufacturing-of-conformity-we-are-now-the-subjects-of-a-giant-asch-experiment

Film dokumentalny stworzony przez grupę Oracle Films (www.oraclefilms.com), kolektyw profesjonalnych filmowców, którzy połączyli siły, by wykorzystać medium filmowe do szerzenia prawdy o rzeczywistych celach operacji „Covid” oraz do walki o otwartą debatę i wolność informacji w obliczu totalitarnych działań rządów i wszechobecnej cenzury ściśle współpracujących z nimi koncernów medialnych i technologicznych.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

A documentary made by Oracle Films (www.oraclefilms.com), a group of professional filmmakers that have joined to reveal and spread the truth about the real goals of the “Covid” op and to fight for open debate and freedom of information in the in the face of global government encroachment and media and big-tech censorship.

Nic dodać, nic ująć.

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.oraclefilms.com/

==================================

Mirrorred from:
https://www.oraclefilms.com/

Niedawne nagranie autorstwa Katie, autorki strony www.goodpatriot.com, w którym w charakterystyczny dla siebie sarkastyczny sposób omawia i komentuje plany "elit" dla ludzkości.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego w treści omawianego w nagraniu posta Klausa Schwaba na Twitterze znajduje się ikonka insekta (2:30), to jest to nawiązanie do promowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne pomysłu, by ludzie zaczęli jeść robaki, owady i chwasty oraz pić napoje na bazie wody odzyskanej ze ścieków (to oczywiście w ramach "walki z nadmierną emisją dwutlenku węgla"). Już od jakiegoś czasu intensywnie warunkuje się ludzi, aby przyzwyczaili się do tej idei. Oto kilka przykładów:
https://www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon
https://summit.news/2020/12/02/world-economic-forum-encourages-plebs-to-eat-weeds-drink-sewage/
https://www.weforum.org/agenda/2018/04/insect-farms-gear-up-to-feed-soaring-global-protein-demand
https://www.weforum.org/agenda/2017/08/fancy-a-bug-burger-a-swiss-supermarket-is-selling-food-made-from-insects
https://www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/swiatowe_forum,p1056375112
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1656322,1,jak-zabraknie-zywnosci-a-zabraknie-to-bedziemy-jesc-owady.read
https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/polska-firma-hipromine-liderem-produkcji-bialka-z-owadow-w-ue,122589.html
https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ekspert-codziennie-ponad-2-mld-ludzi-na-swiecie-jada-owady,155402.html
https://www.forbes.pl/przywodztwo/biznes-na-robakach-przyszlosc-wyzywienia/5s3cwwc
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/29/przedsmak-tego-co-nadchodzi/

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.goodpatriot.com/videos-for-good-patriots

===============================

A recent video by Katie from www.goodpatriot.com, in which she discusses and comments on the plans of the "elite" for the future of humanity.

If you're wondering why there's an emoticon of an insect in Klaus Schwab's tweet (2:30), it's a reference to the World Economic Forum's idea of people switching to eating worms, weeds and insect-based foods as well as drinks based on sewage water (all in the name of reducing carbon dioxide emissions, of course).They've been conditioning people to get used to this idea for a while now. Here are some examples:
https://www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon
https://summit.news/2020/12/02/world-economic-forum-encourages-plebs-to-eat-weeds-drink-sewage/
https://www.weforum.org/agenda/2018/04/insect-farms-gear-up-to-feed-soaring-global-protein-demand
https://www.weforum.org/agenda/2017/08/fancy-a-bug-burger-a-swiss-supermarket-is-selling-food-made-from-insects
https://www.weforum.org/agenda/2019/09/why-disgusted-eating-insects-gnarly-fruit-vegetables/

The link to the original recording:
https://www.goodpatriot.com/videos-for-good-patriots

Druga część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, maseczek, testow PCR, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego.

Link do cz.1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/

Przy okazji polecam stronę pubmedinfo.org oraz ich kanał YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCUte8rL7HI-pQ0my350ubFw) , znajdziecie tam wiele bardzo dobrze opracowanych informacji na temat szczepień, BigBharmy, medcznej propagandy, kwestii prawnych, itd., w tym wiele nagrań i filmów dokumentalnych (z dobrymi polskim napisami) propagujących głosy świadomych i wybudzonych lekarzy.

Podobne kopilacje stworzył też Andy Choinski:
https://www.bitchute.com/video/2LXNvzQ9gU7N/
https://www.bitchute.com/video/niCS4amLW9Xz/
https://www.bitchute.com/video/HvE3TyLZ54Zb/

=========================

The second part of a compilation of interviews and recordings in which doctors and other healthcare workers speak openly about the ongoing pandemic, masks, PCR tests, vaccines and shameful practices of Big Pharma.

The link to part 1: https://www.bitchute.com/video/LGSyufmEuKH1/

You can find similar videos here:
https://www.bitchute.com/video/2LXNvzQ9gU7N/
https://www.bitchute.com/video/niCS4amLW9Xz/
https://www.bitchute.com/video/HvE3TyLZ54Zb/

Oto ważny i bardzo ciekawy wywiad przeprowadzony kilka dni temu przez Reinera Fuellmicha z Verą Sharav.

Vera pochodzi z Rumunii, jest obrońcą praw człowieka, aktywistką na rzecz wolności medycznej i prezesem założonego przez siebie w 2001 r. Sojuszu Na Rzecz Ochrony Przed Badaniami Na Ludziach (The Alliance for Human Research Protection). Tematem wątpliwych praktyk koncernów farmaceutycznych zainteresowła się po tym, jak jej nastoletni syn zmarł w wyniku śmiertelnej reakcji na klozapinę, którą przepisano mu z powodu zaburzeń schizo-afektywnych.
Szczególnym obiektem jej zainteresowania są badania kliniczne przeprowadzane bez świadomie wyrażonej zgody pacjenta. Okazuje się, że jest to powszechna praktyka – ludzie są wprowadzani przez w błąd i nakłaniani do udziału w testach leków, zawoalowanych jako leczenie docelowe. Uchwalone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food And Drug Administration) przepisy sankcjonujące tzw. „ograniczenie lub zrzeczenie się świadomej zgody” pozwalają na testowanie leków i produktów farmaceutycznych na osobach nieprzytomnych, ubezwłasnowolnionych lub niezdolnych do wyrażenia zgody. Praktyka ta narusza podstawowe zasady badań medycznych w cywilizowanym społeczeństwie.

Vera służyła w Children’s Workgroup przy Narodowym Komitecie Doradczym ds. Ochrony Badań Nad Ludźmi, gdzie jako jedyna sprzeciwiała się wykorzystywaniu dzieci w eksperymentach medycznych wysokiego ryzyka.
Nagłośniła kilka skandali związanych z praktykami przemysłu farmaceutycznego, m.in. eksperymenty z pestycydami na ludziach, wykorzystywanie więźniów do badań nad narkotykami, eksperymenty medyczne na pacjentach placówek psychiatrycznych.
Dzięki swej aktywności udało jej się m.in.:
- zainicjować dwa dochodzenia federalne w sprawie wykorzystywania dzieci w placówkach opieki zastępczej jako świnek morskich w testowaniu eksperymentalnych leków i szczepionek na AIDS
- doprowadzić do zawieszenia eksperymentu, w ramach którego testowano na nowojorskich dzieciach fenfluraminę
- zainicjować publiczną debatę na temat etyki eksperymentów medycznych wywołujących nawroty u pacjentów ze schizofrenią
- doprowadzić do zawieszenia eksperymentu pestycydowego na dzieciach prowadzonego przez Agencję Ochrony Środowiska
- wszcząć kampanię przeciwko koncernom Northfield Laboratories i Biopure, producentom sztucznego substytutu krwi, po tym jak okazało się, ze firmy te testują swe produkty na ludziach nieprzytomnych, a z kolei przed ludźmi którzy wyrazili dobrowolną zgodę na udział w testach tych produktów, zatajono, że są one toksyczne

Wśród jej publikacji znajdują się m.in. „Szczepienia obowiązkowe: pogwałcenie etyki lekarskiej i praw człowieka” (2011), „Ochrona i osób z zaburzeniami decyzyjnymi i osób ubezwłasnowolnionych przed nadużyciami w badaniach biomedycznych” (2008), „Badania przesiewowe w kierunku chorób psychicznych: fuzja eugeniki i przemysłu farmaceutycznego” (2005), „Konflikty interesów w badaniach biomedycznych szkodzą dzieciom niepełnosprawnym i bez niepełnosprawności” (2004), „Dzieci w badaniach klinicznych: konflikt wartości moralnych” (2003) oraz „Etyka przeprowadzania eksperymentów medycznych wywołujących psychozy” (1999).

Reiner Fuellmich jest doktorem prawa specjalizującym się w pozwach przeciwko korporacjom. Zasłynął jako prawnik, któremu udało się skazać samochodowego giganta Volkswagen w sprawie katalizatorów, a także ujawnić działania Deutsche Banku jako jednej z najbardziej toksycznych organizacji przestępczych na świecie. Obecnie zaangażowany jest w proces przeciwko Kuehne and Nagel, największej na świecie firmie przewozowej, którą pozwał w związku z przekupstwem na wiele milionów dolarów.
Reiner jest też członkiem niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa Covid-19. Komisja ta zainicjowała utworzenie potężnej międzynarodowej grupy lekarzy, naukowców, ekonomistów, przedsiębiorców, sędziów i prawników, którzy aktualnie współpracują przy przygotowaniach do największego pozwu zbiorowego wszechczasów, związanego z oszustwem Covid-19. Zamierzają udowodnić na drodze sądowej, że tzw. pandemia koronawirusa nigdy nie była problemem zdrowotnym, lecz jest w rzeczywistości operacją fałszywej flagi, której celem jest depopulacja planety, wprowadzenie globalnej medycznej dyktatury, umocnienie i centralizacja władzy w rękach samozwańczych "elit" oraz eliminacja konkurencji dla wielkich koncernów ze strony małych i średnich przedsiębiorstw (poprzez doprowadzenie ich do bankructwa) i transfer ich majątku na członków skorumpowanej kliki z Davos.
Działania osób i instytucji, które doprowadziły cały świat do korona-psychozy, Reiner nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości jaką kiedykolwiek popełniono.

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/11-international-network-of-lawyers-the-cv19-crisis-is-a-fraud-and-those-responsible-will-be-sued-part-11/

Nagranie z dn. 27 marca 2021 zamieszczone w sieci przez kanadyjską blogerkę posługującą się pseudonimem WhatsHerFace, w którym przedstawia ona swój krótki komentarz odnośnie niedawnych masowych strzelanin w USA.

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=r7QCyPSJeDw&t=5su

Kanał WhatsHerFace:
https://www.youtube.com/channel/UCMZjeadL0c2PSix1Gr7mqKw/featured

===================

A short video posted on March 27, 2021 by a Canadian blogger known as WhatsHerFace, in which she provides her commentary on the recent mass shootings in the USA.

The link to the original video:
https://www.youtube.com/watch?v=r7QCyPSJeDw&t=5su

The link to WhatsHerFace YouTube channel:
https://www.youtube.com/channel/UCMZjeadL0c2PSix1Gr7mqKw/featured

Ciężko nawet stworzyć jakiś opis do tego nagrania, łzy same się leją....

Pierwsza część kompilacji wywiadów i nagrań, w których lekarze i personel medyczny szczerze wypowiadają się na temat pandemii, maseczek, testow PCR, szczepień i haniebnych praktyk przemysłu farmaceutycznego.
Nagranie może się okazać pomocne, gdy następnym razem próbując otworzyć rodzinie i znajomym oczy na to, co się dzieje, usłyszycie od nich nieśmiertelny argument: "Nie jesteś lekarzem, to się nie wypowiadaj; przecież lekarze w telewizji mówią, że...... , a ty się naczytałeś internetów i od razu jesteś wielki ekspert od medycyny."

Link do cz.2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

=========================

The first part of a compilation of interviews and recordings in which doctors and other healthcare workers speak openly about the ongoing pandemic, masks, PCR tests, vaccines and shameful practices of Big Pharma.
The video may come as useful the next time you - while trying to open people's eyes to what's going on - will hear the argument: "You're not a medical expert, so what do you know. Doctors on TV say that .....".

The link to part 2: https://www.bitchute.com/video/C9bRb1UE5nnD/

Prezentowane nagranie to fragment wywiadu przeprowadzonego przez Alfreda Lambremonta Webre z Markiem Passio we wrześniu 2014 r. Oryginalny wywiad trwa prawie 2 godziny, zdecydowałam się przetłumaczyć jego wybrane fragmenty i zlepić je w jedną całość.
W nagraniu Mark:
- tłumaczy, w jaki sposób wyznawcom ideologii satanistycznej udało się przejąć władzę nad kluczowymi sektorami ludzkiej działalności na całej planecie
- opowiada dlaczego wstąpił do Kościoła Szatana, jak został mianowany jednym z jego kapłanów i co sprawiło, że postanowił wystąpić z szeregów tej organizacji
- przedstawia cztery podstawowe doktryny ideologiczne współczesnego satanizmu, wskazując jednocześnie, że większość ludzi na świecie wyznaje ideologię satanistyczną w swym codziennym życiu, nie zdając sobie nawet z tego sprawy

Mark Passio jest niezależnym amerykańskim badaczem, mówcą publicznym i działaczem na rzecz wolności. Ma olbrzymią wiedzę w dziedzinie prawa naturalnego, metafizyki, okultyzmu, duchowości, symboliki i studiów nad świadomością. Od 2010 r. prowadzi podcast o nazwie 'What On Earth Is Happening' (www.whatonearthishappening.com), którego celem jest przybliżenie wyżej wspomnianych zagadnień szerszej świadomości publicznej. Mark jest jednym ze współzałożycieli konferencji 'Free Your Mind' poświęconej świadomości, kontroli umysłu i okultyzmowi. Jest także założycielem i głównym wokalistą anarchistycznego zespołu hardcore-punkowego The Founders (www.thefounders.us)
Najnowszym projektem Marka jest 'One Great Work Network' (www.onegreatworknetwork.com), międzynarodowy kolektyw ludzi zjednoczonych wokół idei szerzenia Prawdy i Wolności na całym świecie.

Inne dostępne w sieci prezentacje Marka z polskimi napisami:

"Analiza trylogii "Matrix" pod kątem zawartych w niej alegorii":
https://www.youtube.com/watch?v=fj1RI3K1qbw

„Prawo Naturalne i Prawdziwe Prawo Przyciągania":
https://www.youtube.com/watch?v=-Ii83-bHJEU&list=PL9BWy6SHHbd1387fk1H0d3d2ut9uO8qZO

"Kosmiczne porzucenie":
https://www.youtube.com/watch?v=cfkGpeYGRSM&list=PL9BWy6SHHbd1387fk1H0d3d2ut9uO8qZO&index=2

"Nieświęta kobiecość i tajny plan satanistycznej epi-eugeniki":
https://www.youtube.com/watch?v=tmhXw0LRkfo (cz. 1)
https://www.youtube.com/watch?v=SCtOdExl4i4 (cz. 2)

Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory'ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.
Niedawno umieściłam na kanale film o tej samej tematyce, ale zdecydowałam się przetłumaczyć oba nagrania, jako że to ujęcie tematu bardzo ze mną zarezonowało i uważam, że każdy z tych filmów wnosi nieco inną - ale równie istotną - jakość do dyskusji.

W listopadzie 2019 r. Henna Maria Vermeulen założyła organizację non-profit o nazwie 'Dawn of Peace' (Świt Pokoju), której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.

Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu 'Policjanci w Obronie Wolności', utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie 'Policías Por La Libertad'. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.
Działania organizacji obejmują m.in.:
- organizowanie pokojowych marszów, wydarzeń i kampanii mających na celu edukację zarówno obywateli, jak i pracowników sił bezpieczeństwa (policja, służby porządkowe i wojsko) w zakresie praw człowieka, wolności obywatelskich i praw konstytucyjnych
- pomoc funkcjonariuszom policji doświadczających presji, nękania lub dyskryminacji w miejscu pracy z powodu ich chęci wykonywania swej pracy zgodnie z etyką zawodową
- zapewnienie prawnego i moralnego wsparcia obywatelom, którzy doświadczyli niesprawiedliwości i niewłaściwego traktowania ze strony służb mundurowych
- wskazywanie i nagłaśnianie oznak rosnącej tyranii, celem ochrony pokoju i sprawiedliwości społecznej
Cytując za stroną organizacji (edycja własna):
„Naszym głównym celem jest zjednoczenie policji i obywateli we wspólnej walce o wolność. Jako członkowie sił bezpieczeństwa musimy głęboko przemyśleć moralność naszych działań. Chociaż nosimy mundur, nie zwalnia nas to z osobistej odpowiedzialności jako istot ludzkich. Nasza praca bynajmniej nie gwarantuje nam większych praw niż mają nasze Siostry i Bracia w cywilu. Apelujemy do wszystkich funkcjonariuszy o zdrowy rozsądek i etykę zawodową. Pragniemy przypomnieć członkom sił bezpieczeństwa, że do naszych głównych obowiązków należy służba obywatelom oraz ochrona i poszanowanie ich wolności i praw, stanie na straży pokoju i sprawiedliwości społecznej oraz zapobieganie i zwalczanie przestępczości.
Jesteśmy istotami ludzkimi, mającymi nieść pomoc i ochronę innym istotom ludzkim. Tyrania nie jest tworzona przez tyranów, jest tworzona przez tych, którzy wykonują tyrańskie rozkazy.”

Strony organizacji Dawn of Peace:
https://www.dawnofpeace.org/
https://www.youtube.com/channel/UClr0Ilhl-cVgAIhrChs7Ucg

Strona organizacji Policjanci w Obronie Wolności:
https://policeforfreedom.org/

=======

Henna Maria Vermeulen talks about the 10 stages of genocide classification created by Gregory Stanton, in the context of current events all around the globe.
I've recently posted a similar video, but decided to translate this film nevertheless, as the genocide angle really resonated with me and I believe that both of these films bring on a slightly different - but equally important – quality.

In November 2019, Henna Maria Vermeulen founded a non-profit organization called Dawn of Peace, which aims to protect the integrity and sacredness of all Life through conscious activism and educating people about the spiritual reality of life. The organization advocates nonviolence, freedom (including medical freedom and freedom from technological domination), natural law, individual sovereignty (with particular emphasis on bodily sovereignty), holistic healing, and self sovereignty as vital tools for the evolution of humanity. The organization's goal is to guide people beyond the current doctrine of apathy, deception and dominance into a culture of compassion, truth and freedom.
www.dawnofpeace.org

Henna Maria is also the director of the international movement 'Policemen in Defense of Freedom', created in 2020 by the Spanish association 'Policías Por La Libertad'. The goal of the movement is to re-humanise societies and restore trust and unity between the security forces and the citizens. Their mission is to educate people about their human rights, civil liberties, constitutional rights as well as the ethical code of conduct for the police and security forces.
www.policeforfreedom.org/

Zbrodnia ludobójstwa jest zdefiniowana w prawie międzynarodowym w Konwencji o Zapobieganiu i Karaniu Zbrodni Ludobójstwa uchwalonej przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 9 grudnia 1948 r. Konwencja ta została zatwiedzona przez ponad 150 krajów.
Zgodnie z tym dokumentem, za zbrodnię uważane jest nie tylko bezpośrednie ludobójstwo, ale też jakikolwiek czyn popełniany w zamiarze zniszczenia, w całości lub części, członków danej grupy, a więc: spiskowanie w celu popełnienia ludobójstwa, planowanie go albo podżeganie do niego, a także próby popełnienia ludobójstwa, współudział w ludobójstwie lub w przygotowaniach do niego.
Następujące czyny uznawane są za akty ludobójstwa, jeśli popełnione zostały jako część działań / polityki / programów mających na celu zniszczenie grupy, i winny podlegać karze:
1. Pozbawiaie członków grupy życia w formie bezpośredniego zabójstwa, jak również wszelkich aktów powodujących śmierć.
2. Spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub zdrowia psychicznego poprzez powodowanie wstrząsu / urazu psychicznego na członkach grupy
3. Umyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia obliczonych na zniszczenie fizyczne oraz celowe pozbawienie środków niezbędnych dla fizycznego przetrwania grupy, takich jak woda pitna, jedzenie, ubranie, schronienie i usługi medyczne. Pozbawienie sposobów pozwalających na zachowanie życia może zostać narzucone poprzez konfiskację plonów, zablokowanie dostępu do artykułów spożywczych, zamknięcie w obozach, przymusowe przesiedlenia lub zesłanie na pustkowia.
4. Narzucanie działań mających na celu zapobieganie urodzeniom w obrębie grupy, takich jak narzucona sterylizacja, przymus aborcji, zakaz związków małżeńskich lub długoterminowa separacja kobiet i mężczyzn zmierzająca do zapobieżenia prokreacji.
5. Przymusowe odbieranie rodzicom lub opiekunom dzieci porzez zastosowanie siły albo poprzez zastraszenie przemocą lub użycie innych form przymusu, np. uwięzienie, psychologiczna opresja i inne formy nacisku.

Więcej na temat klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa wg dr Gregory Stantona:
https://pubmedinfo.org/2021/03/09/dziesiec-etapow-ludobojstwa-dr-gregory-stanton/

====================

Genocide is defined in legal terms in the Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide, unanimously adopted by the United Nations General Assembly on 9 December 1948. As of May 2019, 152 states have ratfied or acceded to the treaty.
According to this document, what is considered a crime is not only direct genocide, but also any act committed with intent to destroy, in whole or in part, members of a given group, i.e. conspiracy or attempt to commit genocide, incitement to commit it, and complicity in genocide or its preparation.
The following acts are considered genocide and shall be punishable:
1. Killing members of the group or committing any act causing their death.
2. Causing serious bodily or mental harm to members of the group by causing psychological shock or trauma
3. Deliberately inflicting on the group conditions of life calculated to bring about its physical destruction in whole or in part, such as deliberate deprivation of the resources necessary for the physical survival of the group (drinking water, food, clothing, shelter and medical services), confinement in camps, forced evictions or deportation to the wilderness.
4. Imposing measures to prevent birth within the group, such as non-consentual sterilization, forced abortion, ban on marriages, or the long-term separation of men and women to prevent reproduction.
5. Transferring children of the group to another group, by forcible removal from parents or guardians, intimidation, violence or other forms of coercion, such as imprisonment, psychological oppression and other forms of pressure.

Rządy na całym świecie i przedstawiciele międzynarodowego establishmentu medycznego od kilkunastu miesięcy przekonują nas, że życie nie wróci do normy, dopóki cała planeta nie zostanie zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2. Jednak wiele ludzi jeszcze nie rozumie, że promowane szczepionki oparte są na zupełnie nowej eksperymentalnej technologii, która nigdy wcześniej w historii nie była stosowana na ludziach, a wszelkie testy na zwierzętach kończyły się jak dotąd ich zgonem lub poważnymi powikłaniami. Coraz więcej lekarzy i naukowców mówi wprost, że promowane obecnie preparaty mające łagodzić objawy tzw. choroby Covid-19 w ogóle nie powinny być nazywane szczepionkami, ponieważ działają na zupełnie innej zasadzie niż znane nam dotąd tradycyjne szczepionki, i że należy w tym przypadku mówić raczej o „nowej technologii medycznej bazującej na eksperymentalnej terapii genetycznej".
Niniejszy film w przystępny sposób wyjaśnia różnicę między tradycyjnymi a nowoczesnymi szczepionkami, opisuje proces całkowitej transformacji technologii szczepionek mający obecnie miejsce w laboratoriach badawczych na całej planecie oraz analizuje etyczne i prawne aspekty trwającej medialnej kampanii (nie pierwszej w historii, ale bezprecedenswej w swej skali) nakłanianiającej ludzi do poddania się największemu eksperymentowi medycznemu w historii ludzkości.

Twórca filmu, James Corbett, to wielokrotnie nagradzany niezależny dziennikarz prowadzący od 2007 roku podcast „The Corbett Report” poświęcony bieżącym wydarzeniom na świecie i ich analizie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii.
Pochodzi z Kanady, od 2004 roku mieszka w Japonii. Na co dzień nauczyciel angielskiego, pracował też jako wykładowca geopolityki w Studium Generale Uniwersytetu w Groningen.

Strona „The Corbett Report”:
www.corbettreport.com
www.youtube.com/user/corbettreport
www.bitchute.com/channel/GwPziiQZrVT3/

Inne ważne materiały na temat szczepionek:
https://stolikwolnosci.pl/wypowiedzi-lekarzy-i-naukowcow/
https://www.awakeningchannel.com/blog/search/vaccine
https://www.youtube.com/watch?v=zTy11Vt-bdo&feature=youtu.be
https://killuminati.pl/to-nie-jest-szczepionka-to-fabryka-patogenow-dr-david-martin-i-dr-judy-a-mikovits/

Inne wydania "The Corbett Report" z polskim tłumaczeniem przygotowanym przez grupę "Krytyczny Moment":
https://www.youtube.com/channel/UCC1HofVfaIB3XgiPAVunlqA/about

==================================

For several months governments all over the world and the international medical establishment have been telling us that life will not return to normal until the entire planet is vaccinated against SARS-CoV-2. However, many people still do not understand that the promoted vaccines are based on a completely new experimental technology, never before been used on human population, and that all tests on animals so far have resulted in their death or serious advere reactions. More and more doctors and scientists openly state that these medicines that are supposed to alleviate the symptoms of the so-called Covid-19 should not even be called vaccines, as they work in a completely different way than traditional vaccines, and that what they really are is "a new medical technology based on experimental gene therapy".
This video explains the difference between traditional and modern vaccines, traces the process of complete transformation of vaccine technology currently taking place in research laboratories across the planet, and examines the ethical and legal aspects of an ongoing media campaign (not the first, but unprecedented in scale) designed to push people to subject themselves to the biggest medical experiment in human history.

James Corbett is an award-winning independent investigative journalist. Since 2007 he's been running "The Corbett Report", a listener-supported alternative news podcast devoted to analyzing current world events and various other areas, such as geopolitics, economics, history, technology and sociology.
He comes from Canada, he has lived in Japan since 2004. He is an English teacher, he has lectured on geopolitics at the University of Groningen’s Studium Generale.

„The Corbett Report”:
www.corbettreport.com
www.youtube.com/user/corbettreport
www.bitchute.com/channel/GwPziiQZrVT3/

The link to a very good website full of revealing information on the subject of vaccines:
https://www.awakeningchannel.com/blog/search/vaccine

Film dokumentalny z 2019 r. będacy zapisem wywiadu z Shoshaną Zuboff, autorką książki „Wiek kapitalizmu inwigilacji. Walka o przyszłość ludzkości na nowej granicy władzy” („Age of Surveillance Capitalism: the Fight for a Human Future at the New Frontier of Power”) z 2019 r., uważaną za jedną z najważniejszych książek o gospodarce i społeczeństwie XXI wieku. Autorka analizuje społeczne, polityczne i ekonomiczne skutki upowszechnienia technologii cyfrowych, które zdominowały rynek na przestrzeni ostatnich 20 lat, oraz definiuje zupełnie nowy porządek ekonomiczny, tzw. kapitalizm nadzoru (surveillance capitalism), w którym użytkownicy technologii są postrzegani nie jako konsumenci, ani nawet nie jako produkty, lecz jedynie jako źródło danych. Ludzkie doświadczenie jest tu niczym więcej jak darmowym surowcem do produkcji danych behawioralnych, które są następnie przetwarzane w produkty do analizy predykcyjnej, a te z kolei są przedmiotem obrotu na rynkach prognoz przyszłych ludzkich zachowań. A najpewniejszym sposobem przewidywania ludzkich zachowań jest... samodzielne ich kształtowanie. I tak oto, dzięki narzędziom cyfrowym umożliwiającym bezprecedensową inwigilację i kontrolę społeczną, kapitalizm nadzoru manipuluje zachowaniem setek milionów ludzi w ten sposób, by przybrało ono pożądane formy i przekuwało się na realne działania przynoszące finansowe korzyści przedsiębiorcom. Dokonawszy cyfrowej kolonizacji znacznej części świata, giganci z Doliny Krzemowej dosłownie podporządkowali naturę ludzką dynamice rynku, zredukowali ludzi do roli zasobów, całkowicie ograbionych z prywatności i intymności, których najbardziej osobiste przeżycia i doznania są bezpardonowo eksploatowane pod przykrywką różnych „ułatwiających życie” usług.

Shoshana Zuboff to amerykańska psycholog społeczna, filozof i wykładowca. Jest emerytowanym profesorem na wydziale Zarządzania Przedsiębiorstwem w Harvard Business School oraz byłym pracownikiem naukowym Berkman Center for Internet and Society w Harvard Law School. W 1993 r. założyła w Harvard Business School program edukacji kadry kierowniczej „Odyssey”, który wkrótce stał się znany jako najlepszy tego typu program na świecie. Od września 2020 r. jest jednym z 25 członków grupy Real Facebook Oversight Board, niezależnego panelu ekspertów monitorującego działania i politykę Facebooka pod kątem jego wpływu na procesy polityczne w USA.
Uzyskała doktorat z psychologii społecznej na Uniwersytecie Harvard i licencjat z filozofii na Uniwersytecie w Chicago. Laureatka stypendium naukowego Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego.
Zasiada w radzie zarządu Centrum Rozwoju i Przedsiębiorczości Legatum na prestiżowej uczelni technicznej Massachusetts Institute of Technology, a także w radzie organizacji The Natural Resources Council of Maine zajmującej się ochroną środowiska, oraz organizacji The Heartwood Regional Theatre Company promującej twórczość i edukację teatralną.
Profesor Zuboff prowadzi liczne wykłady i seminaria, jest konsultantem wielu przedsiębiorstw i rządów na całym świecie. Opublikowała dziesiątki artykułów, esejów i recenzji książek na temat technologii informatycznych, a także historii i przyszłości zarządzania i rynku pracy. Jej wykłady na temat społeczeństwa informacyjnego są prezentowane na stałej wystawie muzeum Smithsonian American Art Museum poświęconej erze informacyjnej. W 2004 r. roku firma Strategy+Business przyznała profesor Zuboff wyróżnienie w kategorii „Kreatywny Umysł” i opisała ją jako „nieszablonowy guru zarządzania, jeden z najbardziej bystrych i niekonwencjonalnych umysłów naszych czasów”, a w 2006 r. umieściła ją na liście jedenastu najbardziej oryginalnych myślicieli biznesu na świecie. Z kolei flagowe wydawnictwo Uniwersytetu w Bostonie, magazyn „Bostonia”, uznał profesor Zuboff za jedną z „Pięciu Najmądrzejszych Ludzi Bostonu”.
Oprócz „Wieku kapitalizmu inwigilacji”, Shoshana Zuboff napisała jeszcze 2 książki: „W dobie inteligentnej maszyny: przyszłość pracy i władzy” („In the Age of the Smart Machine: The Future of Work and Power”), która już w 1988 r. przewidywała w jaki sposób technologie informacyjne zrewolucjonizują rynek pracy, oraz „Gospodarka Wsparcia: Dlaczego korporacje zawodzą jednostki oraz Następny epizod kapitalizmu” („The Support Economy: Why Corporations Are Failing Individuals and the Next Episode of Capitalism”), która już w 2002 r. prognozowała dynamiczny wzrost ilości personalizowanych cyfrowych produktów i usług.

Link do filmu dokumentalnego „Dylemat społeczny” („The Social Dilemma”), który porusza podobną tematykę. Film prezentuje wywiady z byłymi i obecnymi pracownikami największych gigantów technologicznych, którzy ujawniają kulisy funkcjonowania tych firm oraz popularnych platform społecznościowych i dzielą się swymi obawami co do niepokojącego kierunku zmian zachodzących w nowym paradygmacie ekonomicznym, którego paliwem stały się cyfrowe dane.
https://www.cda.pl/video/5760845b4 (film z polskim lektorem)

SHOW MORE

Created 11 months, 1 week ago.

46 videos

Category None