naoi

naoi

naoi

subscribers

Polski Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Szczepień

PEŁNA WERSJA FILMU z profesjonalnymi napisami. Premiera światowa: 18 sierpnia 2020 r. Widzów podczas premiery: 2 miliony.
Jest to druga część Plandemii z maja 2020 r. Kierując się skrupulatną pracą śledczą dr Davida E. Martina "Plandemia II - InDOKTORnacja" pokazuje m.in trop finansowy prowadzący bezpośrednio do kluczowych graczy stojących za pandemią COVID 19. Film łączy wiele "kropek" pokazując manipulacje mediami masowymi, przenikanie się świata przemysłu farmaceutycznego, polityki i sektora finansowego, demaskując konflikty interesów, którym poddani są Ci, którzy zarządzają obecnym kryzysem.

Podziękowania dla tłumaczki: Georginy Orwell PL --> https://www.bitchute.com/Georgina_Orwell_PL

STRONA DOMOWA FILMU: https://plandemicseries.com/

Wywiadu z nieżyjącym już Aaronem Russo; biznesmenem związanym z branżą rozrywkową, producentem filmowym (“Nieoczekiwana zmiana miejsc”) a także aktywistą. W wywiadzie tym jest mowa o próbie zrekrutowania jego osoby przez rodzinę Rockefellerów ale też padają tam słowa dotyczące technologii RFID, której spełnienie jak się okazuje jest marzeniem elit.

Wywiad z Judy Mikovits (wirusologiem i autorką książki "Plague of corruption" - #1 na liście bestsellerów Amazon), która uważana jest za jednego z najwybitniejszych naukowców swojego pokolenia. Film na początku maja dosłownie "eksplodował" w sieci przyciągając uwagę milionów ludzi oraz dziennikarzy z mediów głównego nurtu.. Pomimo tego, że film jest ekspresowo usuwany z największych platform cyfrowych, szacuje się, że obejrzało go kilkadziesiąt milionów ludzi.
Autor przewidział cenzurę filmu, dlatego przed jego emisją zamieścił na facebooku odezwę, której fragment zamieszczamy poniżej. Film przeznaczony jest do bezpłatnego rozpowszechniania.

Strona domowa filmu: https://plandemicmovie.com (można pobrać tam angielską wersję HD)
Profil Mikki Willisa (twórcy filmu) na facebooku: https://www.facebook.com/mikki.willis

Odezwa autora filmu opublikowana na facebooku przed emisją "Plandemic"

Drodzy strażnicy prawdy i wolności słowa, przed usunięciem tego filmu proszę przeczytajcie te słowa:
Świat was obserwuje. Rozumiemy presję na cenzurę wszelkich informacji sprzecznych z popularną narracją. Wiemy, jakie ryzyko wiąże się z naruszeniem poleceń tych, którzy pociągają za sznurki. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwięksi giganci technologiczni są pod dowództwem potężnych sił, które potrafią zniszczyć wasze imperium za pomocą jednego kliknięcia. Ale ze względu na krytyczny stan naszego świata „po prostu wykonywałem swoją pracę” nie jest już wymówką do przyjęcia.

To nie jest czas na zabawę w politykę. Nasza przyszłość to wasza przyszłość. Przyszłość waszej rodziny. Przyszłość waszych dzieci. Przyszłość waszych wnuków. To jest prośba do „człowieka w tobie”. Zapobieganie przedostawaniu się tych informacji do ludzi jest zajęciem zdecydowanego stanowiska po niewłaściwej stronie historii. Wyborem, którego na pewno będziesz żałować, gdy prawda wykładniczo się pojawi. Nie ma niczego, żadnego miliardera, żadnego polityka, żadnych mediów, żadnego poziomu cenzury, który mógłby spowolnić to przebudzenie. To jest tutaj. To się dzieje. Po czyjej jesteście stronie?

Do 19 maja br. można darmowo pobrać wywiad londonreal.tv z Mikovits. Dostępny jest on na stronie domowej stacji w 18-stu częściach tematycznych. Tytuły części poniżej. Link:
https://londonreal.tv/is-coronavirus-a-plandemic-exposing-the-truth-behind-americas-covid-19-strategy-dr-judy-mikovits/
1. The Corrupt Measures Taken To Handle The Coronavirus
2. What Measures We Need To Take To Prevent The Disease
3. There Is A Massive Liberal Overdiagnosis Of The COVID-19 In The US
4. Infecting People To Kill Them Through The Vaccine And Cover Up Corruption
5. The Government’s Response Was To Cover It Up!
6. Does 5G Play A Factor In The Virus
7. Should We Trust The Vaccine
8. The Reason They Are Pushing Us To Get The Vaccine
9. The Proof Of Vaccination Tattoos
10. Why Does Bill Gates Have A Patents Or Vaccines And Viruses?
11. Propaganda Masquerading As Science
12. How The System Locks You In
13. Why Is This Censorship Happening
14. Where Are The Pharmaceuticals Spending Their Money?
15. Is The Virus Engineered?
16. The Five Years I Was Silenced
17. There Is No Other Choice Than To Fight Against The Corruption
18. 5 Things I Would Tell Donald Trump To Do

Wake Up Call - John Nada
Film dokumentalny o Nowym Porządku Świata - opracowany przez Johna Nada (2008)
Niektóre z tematów poruszonych w filmie: Rezerwa Federalna, Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Nowy Porządek Świata, Unia Północnoamerykańska, Jeden rząd światowy, Iluminaci, Bohemian Grove, 9-11 Truth, Problem-Reaction-Solution , „Wojna z terroryzmem”, mikroczipy, kontrola umysłu, manipulacja środkami masowego przekazu, indoktrynacja systemu edukacji i nie tylko.

Human Resources - Social Engineering
„Jeśli w historii ludzkości jest diabeł, to ten diabeł jest zasadą rozkazu. Tylko ona, podtrzymywana przez ignorancję i głupotę mas, bez których nie mógłba istnieć, jest źródłem wszystkich katastrof, wszystkich zbrodni, i wszystkich hańby historii. "
Michaił Bakunin 1871

Aldous Huxley autor „Nowego Wspaniałego Świata” porusza intrygujący temat dyktatury naukowej. Wywiad z roku 1962, jest generalnie o tym jak nowe techniki umożliwiają potencjalnym dyktatorom wprowadzenie nowego systemu dyktatury, tzw. dyktatury naukowej.

Wywiad z Antony C. Suttonem.
Międzynarodowi bankierzy, finansowanie Hitlera i rewolucji komunistycznej z Wall Street.

Koniec ubóstwa? to film dokumentalny z 2008 roku o biedzie w reżyserii Philippe'a Diaza. Narratorem jest Martin Sheen i został wyprodukowany przez Cinema Libre Studio we współpracy z fundacją non-profit Roberta Schalkenbacha. Film został wybrany do nagrody międzynarodowego tygodnia krytyków na festiwalu w Cannes w 2008 roku.

SHOW MORE

Created 1 year, 7 months ago.

9 videos

Category None

http://naoi.site/

The fourth revolution - social engineering.
Czwarta rewolucja - Inżynieria społeczna.

Tekst ten dedykuję osobom, które jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, co czeka nas tuż "za rogiem" a kwestia tzw. pandemii nie jest do końca jasną. Analizę podzieliłem na kilka punktów mających na celu wyjaśnienie powyższych. Ponieważ większość pojęć tutaj przedstawionych bedzie posiadała swoje źródła; zachęcam zaglądnąć do nich aby znaleźć potwierdzenie danej kwestii.