KnihovnaAlexandrijská

Matka vsech mest. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

Alexandrie na rece Oxus. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

Mesto mesicni pani. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

Zdroj civilizace. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

Zeme zlateho rouna. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

Hledani davnych mori. Jaky byl svet za casu Alexandra Velikeho? A jaky byl pred nim? David Adams se vydava objevit davno ztraceny svet… Britsko-australsky dokumentarni serial (2012)

SHOW MORE

Created 3 weeks, 2 days ago.

6 videos

Category Arts & Literature

Vítáme Vás na kanálu Knihovna Alexandrijská. Zpracováváme antickou historii formou videí v češtině. Některá videa jsou naše překlady ze zahraničních zdrojů, jiná jsou naše originální tvorba. Čteme úryvky antických děl a celé knihy. Mluvené slovo je podpořeno obrazy historických rekonstrukcí, uměleckými artefakty a hudbou. Pokud se Vám naše tvorba zalíbí, ohodnoťte ji, sdílejte a odebírejte! Děkujeme a přejeme Vám krásný den.