Lech N

Lech N

Lech N

subscribers

Dr Robert Malone u Kristi Leigh mówi o swojej przemianie, o zakłamaniu, chciwości, żądzy władzy które doprowadziły do upadku wartości w świecie nauki, a także o szkodliwości szczepień, szczególnie dla dzieci.

Tłumaczenie: Igor, Monika, Lech, styczeń 2022

Źródło/source: https://odysee.com/@WarRoomShow:5/2.-Explosive!-Dr.-Robert-Malone--They%E2%80%99re-Rushing-Into-Killing-Children-(H2S2-H3S1):e

Dr Reiner Fuellmich jest prawnikiem, który niestrudzenie pracuje nad pociągnięciem do odpowiedzialności światowych rządów, stając na czele inicjatywy Norymberga 2.0.

W wywiadzie udzielonym Marii Zeee 6 sycznia 2022 r. opowiada o tym, czym dokładnie są te pozwy, czym różnią się od oryginalnych procesów norymberskich i jakie są globalne działania Corona-Committee.

Możecie zapoznać się z pracą Komitetu Śledczego Corona pod poniższym adresem (przycisk tłumaczenia na angielski w prawym górnym rogu):

https://corona-ausschuss.de/en/

Telegram dr Reinera Fuellmicha:

https://t.me/ReinerFuellmichEnglish

Żródło/Source: https://rumble.com/vs0lkj-dr.-reiner-fuellmich-update-on-nuremberg-2.0.html

Tłumaczenie: Monika, Lech, Georgina Orwell, styczeń 2022

Materiał cytowany w celach edukacyjnych.
Główny doradca amerykańskiego resortu zdrowia dr Anthony Fauci potwierdza po dwóch latach covidowego szaleństwa to, o czym mówią niezależne autorytety ze świata medycyny i nauki samego początku: pozytywny wynik testu PCR nie informuje, czy wykryty wirus jest żywy i może się namnażać i czy pozytywnie przetestowana osoba może zarażać innych.

Liczby pozytywnych testów PCR były i są podstawą do ogłoszenia i podtrzymywania stanu pandemii oraz wszystkich covidowych obostrzeń. Dlaczego wiec nie ogłasza się końca tej plandemii?

Tłumaczenie: Gosia

Władimir Kwaczkow, kontrowersyjny emerytowany pułkownik rosyjskiego GRU, kandydat nauk wojskowych, mówi o tym, że główną treścią roku 2022 w Rosji będzie wojna narodowo-wyzwoleńcza przeciwko faszystowskiemu okupantowi, dążącemu do wyniszczenia rdzennych narodów Rosji i zniszczenia państwa rosyjskiego.
Wystąpienie pierwotnie zamieścił Telekanał Sputnik i inne rosyjskie kanały patriotyczne na Telegramie, np. https://t.me/anti_covid21/9477

Vladimir Kvachkov, a controversial retired colonel of the Russian GRU, candidate of military science, says that the main content of the year 2022 in Russia will be a national-liberation war against the fascist governement, who wanted to decimate the peoples of Russia and destroy the Russian state.
The speech was originally published by Telekanal Sputnik and other Russian patriotic channels on Telegram, e.g. https://t.me/anti_covid21/9477

Dr Bhakdi wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego genetyczne "szczepionki" przeciwko COVID wywołują załamanie obrony immunologicznej przed czynnikami zakaźnymi, które leżą uśpione w naszym organizmie. Należą do nich liczne wirusy, takie jak Herpes zoster (półpasiec), Epstein-Barr-Virus (mononukleoza zakaźna), Cytomegalowirusy, bakterie - szczególnie gruźlica - i pasożyty.

Ponadto, nasze limfocyty-wartownicy są niezwykle ważne w ochronie przed nowotworami, ponieważ szybko niszczą komórki rakowe, które nieustannie pojawiają się w naszym organizmie. Zniszczenie tych limfocytów-wartowników przez szczepionkę będzie miało katastrofalne skutki w skali globalnej. Pacjenci z uśpionymi infekcjami, takimi jak gruźlica, oraz z nowotworami złośliwymi zaleją szpitale na całym świecie.

Link do artykułu, na który powołuje się dr Bhakdi: https://doctors4covidethics.org/on-covid-vaccines-why-they-cannot-work-and-irrefutable-evidence-of-their-causative-role-in-deaths-after-vaccination/

Źródło: https://www.bitchute.com/video/N9JpVHQzIPmf/

Zanim zaszczepisz swoje dziecko - co jest nieodwracalne i potencjalnie trwale szkodliwe - dowiedz się, dlaczego 15 000 lekarzy i naukowców z całego świata podpisało deklarację, w której publicznie oświadczają, że zdrowe dzieci NIE powinny być szczepione na COVID-19. W imieniu tych lekarzy i doktorów medycyny, dr Robert Malone, który poświęcił swoją karierę zawodową rozwojowi szczepionek, przedstawia rodzicom jasne oświadczenie przedstawiające naukowe fakty stojące za tą decyzją.

Oświadczenie to zostało wygłoszone podczas wydarzenia livestream 12 grudnia, zorganizowanego przez Unity Project i Global Covid Summit. Dr Robert Malone i inni wiodący lekarze omówili swoją ostatnią aktualizację Deklaracji Lekarzy, dlaczego zdrowe dzieci nie powinny być szczepione i jakie są związane z tym zagrożenia.

https://globalcovidsummit.org/news/live-stream-event-physicians-alerting-parents

Tłumaczenie: Monika, Lech; grudzień 2021

Nagranie z 11 grudnia 2021 r.
Szczepionki Covid-19 powodują liczne krótkoterminowe problemy, ale jakie są długoterminowe zagrożenia? Po przestudiowaniu dowodów, międzynarodowy autor bestsellerów i emerytowany lekarz, dr Vernon Coleman, wyjaśnia dlaczego większość zaszczepionych ma szansę przeżyć do pięciu lat. A czy szczepionki Covid wpłyną na dzieci osób zaszczepionych?

https://www.vernoncoleman.com
https://www.astandinthepark.org
https://www.thelightpaper.co.uk

Tłumaczenie: Monika, Lech; grudzień 2021

Żródło/source (no captions): https://brandnewtube.com/watch/here-039-s-why-most-of-the-jabbed-will-die-early_PrjuXFVlwNgQaLU.html

Brutalnie szczery wywiad z Melissą Ciummei, niezależnym inwestorem finansowym z Irlandii Północnej, który zarejestrowano pod koniec listopada br. w ramach podcastu "Iconoclast".
Nie spotkałem jeszcze materiału, który tak prosto i celnie przekazuje wizję dystopijnej przyszłości, którą chcą nam zafundować samozwańcze "elity". Od nas tylko zależy czy pozwolimy, aby zgotowali naszym dzieciom taki los.

A brutally honest interview with Melissa Ciummei, an independent financial investor from Northern Ireland, aired in late November as part of the "Iconoclast" series.
I have not yet seen a video that so simply and bluntly conveys the vision of a dystopian future that the self-proclaimed "elite" want to give us. It only depends on us whether we allow them to give our children such a fate.

Za pozwoleniem/courtesy of: Georgina Orwell PL
Tłumaczenie: Georgina Orwell PL, https://www.bitchute.com/video/UZJeRO9sz92i/

Link do oryginalnego nagrania/primary source (no captions):
https://www.youtube.com/watch?v=dPBH3k7blRw

Geert Vanden Bossche, były pracownik Fundacji Billa i Melindy Gatesów, który sam o sobie powiedział, że jest zwolennikiem szczepień - dziś mówi o przewadze naturalnej odporności nad tą nabytą w wyniku szczepienia.
Mówi też, dlaczego szczególnie niebezpieczne jest szczepienie dzieci przeciwko Covid-19.
Jednoznaczny przekaz uznanego naukowca przeciwko szczepionkom na Covid-19, wzywający do pokoju pomiędzy zaszczepionymi a niezaszczepionymi.

Tłumaczenie: Monika, Lech; grudzień 2021

Source (no captions): https://rumble.com/vpzaet-the-only-fight-you-should-havthe-fight-for-your-health.html

Franciszkanin, brat Alexis Bugnolo - apokaliptyczna wizja najbliższych miesięcy. Czy to oznacza koniec ludzkości?
Miejmy nadzieję, że przedstawiane przez niego wydarzenia nie będą miały miejsca.

Wiarygodność podanych tu informacji pozostawiam każdemu do własnej oceny. W dobie wojny informacyjnej nie ma pewności, że np. informacje o stułbi GMO w preparatach są prawdziwe, ani że zaszczepieni stanowią zagrożenie dla pozostałych.
Zawartość fiołek nigdy nie została oficjalnie udostępniona do badań przez niezależne laboratoria.
Niech każdy oceni ten przekaz wg własnej wiedzy i intuicji.
Tłumaczenie: Monika, Zośka, Lech; listopad 2021

Meredith Miller, psycholog, wyjaśnia, dlaczego tak wielu ludzi nie rozumie, z czym mamy do czynienia w kontekście "pandemii", i dlaczego pokazanie im prawdy wcale nie jest takie proste. Mówi też o paralelach między relacjami: rząd - społeczeństwo a opresyjnymi związkami między ludźmi. Wyjaśnia, dlaczego musimy zacząć od siebie, by zmienić dystopijną rzeczywistość i nie popaść w jarzmo tyranii.

Tłumaczenie: Monika, Zosia, Lech, październik 2021.

Für unsere deutschen Freunde: https://www.bitchute.com/video/OeXgciL10jkP/
For English speaking viewers (no captions): https://www.bitchute.com/video/KQ1dmHi9QZ6b/

Arcybiskup Vigano apeluje o przyłączenie się do sojuszu, mającego na celu przezwyciężenie globalnego zamachu stanu i zakończenie horroru wszechczasów.

Nagranie z 16 listopada 2021 r.

Source (no captions): https://www.bitchute.com/video/T15vOHrVsc8y/

English transcription: https://www.scribd.com/document/540484236/Appeal-Anti-Globalist-Alliance

Wywiad z założycielem La Quinta Columna, Ricardo Delgado Martínem, wyemitowany w bardzo popularnym w Hiszpanii internetowym radiu LUZ DE LUNA.

Materiał przygotowany i tłumaczony przez https://t.me/laquintacolumnainternational

Źródło: https://t.me/laquintacolumnainternational/106

Druga część spotkania patologów i lekarzy w Reutlingen. Tym razem uwaga uczestników skupia się na nieznanych - niezbadanych - niezadeklarowanych składnikach preparatów, które uchodzą za szczepionki przeciwko Covid-19.
Prezentacje ilustrowane są fotografiami i filmami wykonanymi a pomocą mikroskopów ciemnego pola i standardowych.
Uczestnicy omawiają też niepokojące zjawisko braku neutralności elektromagnetycznej osób zaszczepionych.

Spotkanie kończy się następującym apelem:

Osoby poszkodowane po szczepieniach są proszone, aby złożyły na ten temat zeznania i przesłały je po angielsku do Trybunału w Hadze z kopią do Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Prosi się również lekarzy, do których zgłaszają się osoby cierpiące w związku z zaszczepieniem o złożenie zeznań na ten temat. Do Trybunału w Hadze wpłynęły dotąd dwa wnioski o ściganie producentów szczepionek przeciw Covid-19 ze względu na podejrzenie o dokonywanie ludobójstwa. Wnioski te dotąd nie zostały odrzucone. Zeznania poszkodowanych i lekarzy mogą te wnioski wesprzeć.

Tłumaczenie: Magda, Dorota i Eva, bardzo dziękujemy!

Link do pierwszej części: https://www.bitchute.com/video/5rgIDCLPrutF/

For English viewers: https://odysee.com/@en:a5/PK_Tot-durch-Impfung_english:a

Update 2021-11-08
Zeznania dra Zelenki i innych specjalistów, wypowiadających się przed Sądem Rabinicznym, przyniosły ogromny sukces! Pierwszego listopada 2021 r. Sąd wydał orzeczenie o całkowitym zakazie szczepień mRNA dzieci i młodych dorosłych, o zakazie indoktrynacji, zachęcania, nakłaniania i przymuszania do szczepień, także w formie werbalnej. Pozostałym grupom wiekowym zalecił szczególną ostrożność.
Sąd Rabiniczny jest elementem systemu prawnego w Izraelu, jednak nie wiem, czy jego orzeczenia maja wiążący charakter. Tak, czy inaczej - jest to wielkie zwycięstwo prawdy.

https://sarahwestall.com/major-development-rabbinical-court-decrees-mrna-jab-absolutely-forbidden-for-children-adolescents-young-men-women/

Obszerne fragmenty przesłuchania dr Władymira Zelenko z dnia 6 sierpnia 2021 przed izraelskim sądem rabinicznym (Ma’aleh Adumim Bet Din) dotyczące szczepionek przeciwko COVID. Dr Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najbardziej zbrodniczym aktem wykorzystania nauki w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie.

For English viewers: https://www.bitchute.com/video/f0mi7esIVpvf/

Tematy:
- Przyczyny śmierci po szczepieniu przeciwko COVID-19
- Niezadeklarowane składniki szczepionek przeciwko COVID-19

Światowej klasy niemieccy patolodzy omawiają wstępne wyniki badań tkanek osób zmarłych po szczepieniu przeciwko COVID-19 oraz wskazują na obecność niepożądanych substancji w tych szczepionkach, także posługując się fotografiami mikroskopowymi fragmentów tkanek.
Tłumaczenie zawdzięczamy Ewie - Ewa, ogromne podziękowania!

Link do drugiej części: https://www.bitchute.com/video/pcOGir88t8uH/

For English viewers: https://odysee.com/@en:a5/PK_Tot-durch-Impfung_english:a

Wywiad z drem Davidem Martinem, prezesem M-CAM International Innovation Risk Management został nagrany 9 lipca 2021 r. podczas posiedzenia niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Koronawirusa.
M-CAM International zajmuje się m. in. białym wywiadem przemysłowym, analizą innowacji pojawiających się na całym świecie, głównie w aspekcie ekonomicznym. Dr Martin na podstawie analizy ok. 4 000 patentów zgłoszonych w latach 1999 - 2020 dochodzi do zaskakujących wniosków, że wszystko, co wiąże się z rzekomo nowym wirusem SARS-COV-2 zostało opisane w setkach patentów już na początku XXI wieku, a sam wirus jest produktem inżynierii genetycznej. Wyjaśnia też, dlaczego nie może być mowy o wariantach Beta, Delta itd..
Wywiad ma ogromne znaczenie dla zrozumienia, w jaki sposób rzekoma pandemia COVID-19 została sfabrykowana i kto odniósł na niej bezpośrednie korzyści. Wiele ważnych puzzli do pandemicznego obrazka.
Jeśli film nie wyświetla się prawidłowo w Bitchute, znajdziecie go również pod poniższymi linkami:

https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f
https://www.cda.pl/video/840853211

Pełny zapis z 60 posiedzenia Komitetu znajduje się tutaj:
https://youtu.be/Jtc-_0tkeog

Dr Sean Brooks na posiedzeniu Rady Szkolnej w stanie Ohio w telegraficznym skrócie przedstawia trzy sposoby, na jakie szczepionka mRNA wyrządza człowiekowi letalne szkody.

Dr Charles Hoffe z Kanady wyjaśnia, że ​​większość osób przebadanych po „szczepionce” wykazuje oznaki zakrzepicy. Nie jest to w żaden sposób rzadki efekt uboczny.

LifeSite News donosi teraz, że dr Hoffe został zwolniony z obowiązków na izbie przyjęć, co spowodowało, że stracił połowę swoich dochodów, ponieważ odważył się powiedzieć prawdę.

Kiedy dr Hoffe otrzymał 900 dawek eksperymentalnych zastrzyków Moderna na COVID-19, podał je za pośrednictwem Kliniki Medycznej Lytton tym, którzy tego chcieli.

Postanowił nie robić sobie zastrzyku.

Dr Hoffe donosi, że w wyniku wstrzyknięcia 900 osobom wśród rdzennej społeczności, dwie osoby doznały wstrząsu anafilaktycznego, jedna osoba zmarła, a kilka innych doznało czegoś, co wydaje się być trwałą niepełnosprawnością. Opowiada, jak jedna z jego pacjentek cierpi teraz tak bardzo, że woli śmierć od życia.

Natomiast nikt w społeczności nie zmarł ani nie został trwale niepełnosprawny z powodu wirusa COVID-19 w ciągu ostatniego roku.

Dr Hoffe zgłosił te niepożądane reakcje e-mailem personelowi medycznemu w swojej społeczności, który był odpowiedzialny za wprowadzenie szczepionek Moderny, który obejmował farmaceutów, pielęgniarki i lekarzy w jego okolicy, łącznie około 18 osób.

Jego e-mail wyrażał poważne zaniepokojenie skutkami ubocznymi, które widział, i zapytał, czy może powinno się na jakiś czas wstrzymać szczepienia?

Donosi, że w ciągu 48 godzin otrzymał bardzo surową naganę od swoich przełożonych z Ministerstwa Zdrowia, oskarżających go o spowodowanie „zwątpienia co do szczepień”, i że zgłoszą go do Kolegium Lekarzy i Chirurgów BC.

Zabrono mu mówić cokolwiek negatywnego o preparatach Moderny, nakazując mu milczenie.

Dr Hoffe wyjaśnia, że ​​jest to metoda zastraszania, która jest stosowana przeciwko lekarzom, ponieważ Kolegium Lekarzy i Chirurgów ma wielkie uprawnienia do niszczenia karier lekarzy lub nakładania na nich wysokich kar.

Ponieważ w następnym tygodniu widział coraz więcej kontuzji, bardzo się zdenerwował z powodu zakneblowania mu ust. Powiedziano mu, że jeśli ma jakiekolwiek obawy dotyczące szczepionek, musi skontaktować się z lekarzem odpowiedzialnym za wdrożenie Moderny.

Zrobił to, ale kiedy nie otrzymał odpowiedzi, postanowił napisać list otwarty bezpośrednio do dr Bonnie Henry, inspektora zdrowia prowincji Kolumbii Brytyjskiej, wbrew nakazowi milczenia.

Fragment posiedzenia Komitetu z 14 maja 2021. Eli Derman opowiada o sytuacji w Australii i swojej samotnej walce z pandemicznym szaleństwem

Fragment posiedzenia Komitetu z 14 maja 2021. Michael opowiada o sytuacji w Belgii, masakrze w belgijskich Domach Opieki, o Klausie Schwabie i swojej walce o z restrykcjami kowidowymi

Video przedstawia najciekawsze fragmenty wywiadu, jaki Jerm Warfare przeprowadził l 1 kwietnia 2021 z Reinerem Fuellmichem.
Tłumaczenie na podstawie oryginalnej ścieżki dźwiękowej.
Oryginalny film krąży na Bitchute i jest powielany przez wielu blogerów, np. tutaj:
https://www.bitchute.com/video/J9VgdwhneHiG/
Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie tego materiału jest dozwolone i zalecane.

SHOW MORE

Created 9 months, 1 week ago.

23 videos

Category None

Tłumaczenia