LeszekBubel.TV

REWOLUCJA MACIC do psychiatry!!! Hałaśliwa lewacka kupka liderek nareszcie obnażyła swoje prawdziwe cele podczas podburzania części zblazowanego społeczeństwa do ideologicznej wojny. Tej części, której mózg zastąpiła wścieklica macicy. Mówiąc po marksistowsku: dla której "seks jest jak szklanka wody". Za styl w jakim to zrobiła należy im tylko podziękować. Chamstwo, prostactwo, kłamstwo, nienawiść do patriotyzmu i wszystkiego co w Polsce dla większości Polek i Polaków, co stanowi wartości etyczne i moralne, jest piękne i szlachetne. Zademonstrowała dosadnie i czytelnie. Stało się wiadome co będą robić jak dorwą się do władzy. Po mistrzowsku przypomnieli czym był komunizm w Polsce i czym jest jego obecna neomarksistowska wersja.

Rodaku UŻYWAJ MÓZGU, TO NAPRAWDĘ NIE BOLI!!!

Leszek Bubel
prezes Stronnictwa Narodowego
red. naczelny tygodnika Tylko Polska
https://leszekbubel.tv/rewolucja-macic-do-psychiatry-ranking-swirow-cz-3

Według statystyk psychiatrów ponad 10 milionów Polek i Polaków ma psychiatryczne zaburzenia, czyli co TRZECI dorosły POLAK! Bezkrytycznych fanów Potockiego jest ok. 15 tys. co też dokumentuje oglądalność jego filmików. Istnieje uzasadniona obawa o ich zdrowie… psychiczne, skoro nie dociera do nich prawda. Wielu go nawet broni! Jako Naczelny Psychiatra Kraju komunikuję więc, że oni wszyscy, a nie jak co trzeci statystyczny Polak nadają się do leczenia. Mówiąc poważnie nie ma normalnych, są tylko nie przebadani.

Leszek Bubel
Naczelny Psychiatra Kraju

Po kilkunastu latach znajomości i współpracy Bolesław Szenicer zaprosił na zwiedzania Cmentarza Żydowskiego w Warszawie Leszka Bubla, prezesa Stronnictwa Narodowego. Warto obejrzeć i skomentować co z tego wynikło.

Rzadko którego kandydata na prezydenta R.P. zapadają w pamięci ich wyborcze spoty. Leszek Bubel jest bezapelacyjnym liderem w tej arcytrudnej dziedzinie. Satyra zapada w pamięć, ośmiesza i kąsa zjadliwe przeciwników. Realizacja takiego spotu to kwestia inteligencji i talentu. To nie przesądza o zwycięstwie czy nawet dobrym wyborczym wyniku. Do tego lepsza jest wyuczona paplanina jako skuteczniejsza dla zidiociałego, ogłupionego społeczeństwa. Tak więc nie jest to spot polityczny ,ale obyczajowy z roku 2005 z kampanii Leszka Bubla na urząd prezydenta R.P. Uaktualniony o wątek wyborów w 2020 r.

Prof. J.J

Stefan Hambura skopiował mój stary pomysł zawarty w programie Polskiej Partii Narodowej, aby w wyborach do Senatu R.P. znalazły się miejsca dla przedstawicieli Polonii polskiej z kilku państw świata, jako trampolinę do wielkiej polityki. Hambura mocno przy każdej okazji starał się to nagłośniać, zyskać poklask oraz poparcie PiS-u w 2018 r. i oczywiście zostać senatorem tej partii, bo miał podwójne obywatelstwo. PiS-owi to się nie spodobało, tym bardziej, że Hambura wyjechał z Polski jako przesiedleniec narodowości niemieckiej i na to otrzymał obywatelstwo niemieckie. Po tej porażce upatrzył sobie miejsce w orbicie KONFEDERACJI, bo oni z zasady nie zaglądają ani w pochodzenie ani w życiorysy. Pomógł mu w tym garbonosy MACIEJ D. OCIEPKA podający się za czołowego działacza ONR! Czołowy rozgrywający w Światowym Kongresie Polaków, którego prezesem był Hambura, co też w jego zamyśle miało mu dać pewny mandat senatora. Eskimoska Konfederacja wprowadziła go do swoich mediów i tak zrobiono z niego wielkiego polskiego patriotę. Na tym te media zarabiają i mają czym zapychać programy. Kupił to były lewak Marcin Rola, spółkujący wiele lat z już po raz drugi z siedzącym w pierdlu od kilku lat kolesiem za handel narkotykami na dużą skalę, tzw. „Raperem”, wprowadzając Hamburę na „konfederacyjne” salony.
Na koniec zdjęcie Hambury z seniorem Morawieckim, który na stare lata zatracił ideały ”Solidarności Walczącej” oraz z Maciejem Lisowskim, zawodowym oszustem, byłym kryminalistą mającym 13!!! prawomocnych wyroków sądowych za oszustwa dyr. Fundacji Lex Nostra. To typ, któremu także marzy się wielka polityka, więc było mu po drodze z Hamburą.

Cały film o Konfederacji: https://leszekbubel.tv/konfederacja-targowica-oszolomow-2019

Dopiero w 2016 roku zdecydowałem się zrealizować film o moich dokonaniach w Kotlinie Kłodzkiej, w której zaangażowałem się całym sercem i potencjałem. W filmie znalazły się główne wątki w ogólnym zarysie, bowiem dynamika dokonań miała niezwykle dynamiczny przebieg i nie wszystkie szczegóły utrwaliły mi się w pamięci. Tym bardziej, że od tamtych wydarzeń minęło ponad 25 lat. Nakręcony już kilka lat temu kilkunasto-odcinkowy cykl ”Jak odniosłem sukces” wcześniej nie mógł doczekać się realizacji ponieważ zajmując się działalnością publiczną, w tym polityką, mógł zaszkodzić mojemu wizerunkowi. Chwalenie się, bo tak to by było i zapewne jest w Polsce tak niezwykłymi dokonaniami, rozmachem, odwagą i sukcesami w wielu dziedzinach nie jest dobrze postrzegane. Budzi nie szacunek czy uznanie, ale zawiść i podejrzliwość. Owocujące głupkowatymi komentarzami, a nawet oszczerstwami. Obecnie zwie się to hejtem, którego doświadczają nie tylko celebryci, lecz generalnie osoby o niepospolitych osiągnięciach. Wiemy jak jest. Nie palę się już do polityki, której poświęcony jest także jeden z nakręconych odcinków, czekający na uzupełnienie jak powrócę do zdrowia. Dziękuję współpracownikom za nakłonienie mnie do wyrażenia zgody na zmontowanie przez nich tych leżących odłogiem od kilku lat odcinków oraz i ich emisji. Mam nadzieję, że widzowie nie uświadomią mi, że popełniłem błąd i docenią rzetelnie zrealizowane filmy.

Leszek Bubel

Nawet w schyłkowym PRL-u czyli w latach 80-tych u.w. dobrze radziło sobie rzemiosło zwane prywatną inicjatywą lub prywaciarzami. Kontynuując w złotnictwie wielowiekowe tradycje rodzinne, nauczyłem się zaradności w każdej sytuacji, a także pracowitości. To właśnie rzemiosło oprócz polskiej wsi, która nie dała się skolektywizować i trzymającego z narodem kościoła katolickiego, wyróżniało PRL pośród bloku państw socjalistycznych, okupowanych przez ZSRR. To były filary tego, że Polacy nie dali się do końca zniewolić i upodlić. Potrzebny był tylko większy kryzys gospodarczy za wschodnią granicą, czego następstwem były zmiany polityczne. Zanim doszło do rządów premiera Messnera i wprowadzenia tzw. ustawy ministra Wilczka liberalizujących gospodarkę, podjąłem się pionierskiego zadania zdynamizowania we własnym zakresie handlu zagranicznego. Narastający kryzys gospodarczy, rozkręcająca się gigantyczna inflacja wymuszała ucieczkę od pieniędzy i inwestowania m. in. w biżuterię. A tej na rynku brakowało. Ruszyłem więc na Daleki Wschód na Cejlon, Tajwan i do Tajlandii po zakupy nieznanych wówczas w Polsce cyrkoni czyli dobrej jakości syntetycznych imitacji brylantów. Przez kilka lat na biżuterię z cyrkoniami miałem w Polsce praktycznie monopol. Rozrastała się szybko moja jubilerska firma. Jedynym problemem, z którym szybko się uporałem była konieczność legalnego wywozu z Polski dużych ilości dolarów na zakupy cyrkonii. I tak dla przykładu gdy w Bangkoku kupowałem je za 5 tys. dolarów to oprawione w mojej firmie w biżuterię sprzedawane były w Polsce za 10 krotnie więcej. Złoty interes i to całkowicie legalny, bowiem na lotnisku Okęcie płaciłem za nie cło w wysokości 20 zł!!! i mogłem oficjalnie wprowadzić je do firmy. Pracownia tkwiła w jednej z największych wówczas spółdzielni rzemieślniczych, co upraszczało księgowość i płacenie podatków. Przed częstymi najazdami kontroli urzędu skarbowego skutecznie pomagali zatrudniona biegła księgowa i nadzorujący działalność adwokat specjalista od spraw gospodarczych. O samych kontrolach i to nie tylko z urzędu skarbowego mogę nakręcić komediowo-dramatyczny film. Byłem bowiem podpadniętym politycznie, masowo produkującym także biżuterią patriotyczną, internowanym w stanie wojennym za walkę o niepodległy byt państwa polskiego. Moją dumą było i jest, że połowę zysków z produkcji patriotyków przeznaczałem na działalność podziemną. Tak to były jednak piękne czasy. Zarabiać miliony wykonując prestiżowy, wręcz arystokratyczny zawód i umieć się tymi pieniędzmi dzielić podstawiając nogę komunie! Przekornie powiem "i po co mi to było?" skoro o takiej pozycji mogę obecnie tylko pomarzyć. Zawsze jednak uważałem, że nie samym chlebem człowiek powinien żyć. I to był i nadal jest mój największy sukces! To tyle jako wstęp i uzupełnienie do tego co jaszcze powiem.

OSKARŻAM MINISTRA ZIOBRĘ!!!
MORDERCY PRAWA W PROKURATURACH.
MORDERCY LUDZKIEJ GODNOŚCI

Moje złożone 2.10.2019 r. zawiadomienie o popełnieniu wielu przestępstw do CBA dotyczyło przekroczenia uprawnień służbowych przez wysokich rangą prokuratorów, w tym Zastępcy Prokuratora Generalnego, Szefów Olsztyńskich Prokuratur, zwłaszcza Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, a także zwykłych oszustw, oszczerstw, fałszerstw i pomówień wyssanych z palca przez prominentnych polityków z okręgu olsztyńskiego, radców prawnych i adwokatów, a także prokuratorów tworzących RAZEM sprawnie działającą na terenie Olsztyna dominującą grupę nazwaną przeze mnie w toku dziennikarskiego śledztwa "OLSZTYŃSKĄ OŚMIORNICĄ”.

Sygnalizowałem w treści zawiadomienia uzupełnionego 48 załącznikami z dowodami także o przestępstwie do CBA, że moje życie jako dziennikarza badającego i opisującego strukturę Olsztyńskiej Ośmiornicy jest zagrożone, co mogą potwierdzić wymienieni z imienia i nazwiska świadkowie, ale zlekceważono i ten istotny fakt.

CBA pozbywając się gigantycznie rysującego się ogólnopolskiego skandalu z przestępcami z pierwszych stron gazet i największych programów interwencyjnych jak Sprawa dla Reportera czy Państwo w Państwie zepchnęło udokumentowane przestępstwa opisane i udokumentowane w moim zawiadomieniu "w dół”.
Pokaz dokumentów

Do Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ w Olsztynie czyli do najniższego prowincjonalnego szczebla, co należy uznać za skandaliczne, biorąc pod uwagę, że rzeczona sprawa dotyczyła ujawnienia przeze mnie poważnych przestępstw Prokuratorów między innymi ze Prokuratury Okręgowej w Olsztynie i Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe. Jak Prokuratorzy Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ w Olsztynie- zatem najniższego szczebla w hierarchii mieli zbadać i wyjaśnić w sposób niezależny, wolny o wpływów z zewnątrz, kwestie związane z możliwością funkcjonowania grupy, w którą zaangażowani byli ich bezpośredni lub pośredni przełożeni z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie i Prokuratury Generalnej.

To prawdziwy bandycki skandal MORDERCÓW PRAWA dokumentujący jak chory i zupełnie nie funkcjonujący mamy system działalności prokuratur w Polsce ! Złapanego na oszustwach prokuratora nie ma możliwości pociągnąć do odpowiedzialności choćby dyscyplinarnej. Jest gorzej niż w sądownictwie ! Wszyscy o tym milczą !

Innymi słowy jak podwładny miał prowadzić postępowanie choćby sprawdzające dotyczące swojego szefa, któremu na co dzień podlega, którego polecenia służbowe na co dzień wykonuje.

W zaistniałej sytuacji przekazania mojego zawiadomienia o przestępstwie do Prokuratury Rejonowej Olsztyn -Północ w Olsztynie stało się to, czego się spodziewałem- odmówiono wszczęcia śledztwa z mojego zawiadomienia, bez przeprowadzenia choćby jednego dowodu podanego w jego treści, a nawet przesłuchania mnie jako pokrzywdzonego.

Prokurator ograniczył się do oględzin akt sprawy prowadzonej przeciwko mnie przez Prokuraturę Okręgową w Olsztynie sygn. PO 1 Ds. 59.2019 i wyciągnięcia pozytywnych dla opisanych w zawiadomieniu o przestępstwie Prokuratorów i Polityków wniosków o braku podstaw do wszczęcia śledztwa wobec braku znamion czynu zabronionego lub braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu zabronionego.

Wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego przeciwko Prokuratorom Prokuratury Krajowej,
Prokuratury Regionalnej w Białymstoku,
Prokuratury Regionalnej w Warszawie
i Prokuratury Okręgowej w Warszawie

wobec:

- Prokurator Prokuratury Krajowej Anny Kolińskiej-Śnieg

- Prokurator delegowanej do Prokuratury Krajowej Anny Jaskóła

- Zastępcy Prokuratora Regionalnego Prokuratury Regionalnej w Białymstoku Pawła Sawonia

- Prokuratora Prokuratury Regionalnej w Warszawie Mariusza Pieczek

- Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie Jolanty Jaworskiej,

którzy poprzez niedopełnienie obowiązków i nadużycie przysługujących im uprawnień, doprowadzili do udaremnienia ścigania poważnych przestępstw opisanych przeze mnie jako dziennikarza śledczego w zawiadomieniach skierowanych do Prokuratury
Generalnej i do Centralnego Biura Antykorupcyjnego, w tym przestępstw przynależności do grupy mającej swoich członków w Prokuraturze Generalnej, które to niedopełnienie obowiązków i nadużycie uprawnień wyczerpało nie tylko przestępstwa z art. 231§ 1 k.k., ale też przewinienia dyscyplinarnego wyżej wspomnianych Prokuratorów. W efekcie skierowali moje zawiadomienie o nadużyciach Prokuratury Rejonowej i Okręgowej w Olsztynie do bezpośrednio podległej jej Prokuratury Rejonowej w Olsztynie, których te nadużycia dotyczyły.

OTO JAK WYGLĄDA W POLSCE PAŃSTWO TEORETYCZNE, GDY PROKURATORZY POWOŁANI DO PRZESTRZEGANIA I NADZOROWANIA OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA PRZEKAZUJĄ ZAWIADOMIENIE I WNIOSEK DYSCYPLINARNY DO TYCH PROKURATORÓW KTÓRE ICH DOTYCZĄ!

JEST TO POWAŻNYM ZAGROŻENIEM DLA BYTU PAŃSTWA POLSKIEGO!!!!!!!

Dlatego mamy państwo teoretyczne!

Leszek Bubel
dziennikarz śledczy

Taka była moja początkowa droga do sukcesu. Trochę z humorem czyli uprzedzam potencjalnych krytyków, że może tak bywało, a może nie. Jestem człowiekiem dwóch systemów bo dorastałem w czasach PRL co było naprawdę szkołą życia, która owocuje w III RP. Jak się okazuje, jako idealiście jeszcze trudniejszą szkołą, bo nie o taką Polskę jak teraz czynnie walczyłem. W tamtych czasach nie znających specyfiki najlepszego z systemów informuję, że nawet przymierzałem się do wyższych studiów czyli ukończenia prawa, co skutecznie uniemożliwiła mi groźba odsłużenia dwóch lat w Ludowym Wojsku, którego bardziej się bałem niż dżumy, bo było realne zagrożenie, że kazano by mi strzelać do Polaków. Dlatego zmieniałem wielokrotnie szkoły średnie gdy byłem już w ostatniej 4 klasie zapisując się do innej szkoły ale do klasy 3. Tłumaczyłem w Wojskowej Komendzie Uzupełnień, że chcę iść do wojska, tylko pozwólcie mi ukończyć szkołę. Tym sposobem ukończenie średniej szkoły zajęło aż 8 lat. Uchroniło mnie to przed wojskiem. Trochę też pomogło mi wprowadzenie Stanu Wojennego, w którym zostałem internowany. Oto jeden z przykładów umiejętności kombinowania co podobno było i jest specyfiką także moich rodaków podziwianych za to wśród innych nacji. PRL był szkołą ekonomii bez konieczności broń Panie Boże studiowania socjalistycznej ekonomii gdy fascynował nas wtedy kapitalizm. Nie ukrywam, że byłem jednym ze zniesmaczonych absurdami PRLu liderów zmian ustrojowych także w dziedzinie ekonomii. W następnej części OD PUCYBUTA DO MILIONERA opowiem na jaką skalę dawałem przykład jak rozwijać międzynarodowy handel złotem i złotą biżuterią, kamieniami jubilerskimi, zbudowaniem największej w środkowej Europie sieci 145 sklepów jubilerskich czy inwestowania w zakupione pałace i zamki. Co zaowocowało znalezieniem się wśród 20 najbogatszych Polaków oraz zostanie posłem na Sejm RP. Opowiem jakie należy mieć cechy charakteru aby osiągnąć sukces, co i jak należy czynić na konkretnych własnych doświadczeniach, a także co robić jeżeli zdarzy się tak jak mnie totalne bankructwo i jak się z niego podnieść. Tak bowiem widzę prawdziwy poradnik osiągania sukcesów.

Leszek Bubel
O wielu zawodach, człowiek sukcesu

Ciąg dalszy nastąpi...

Tłum ryczących baranów, ignorantów, tchórzy, których noga nigdy nie stanęła w Jedwabnem jak trzeba się było wykazać odwagą, zalał internet. Podobno jestem megalomanem bo ujawniam fakty, o których inni nie mają pojęcia. Ot i tyle szkoda słów.
Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego
Red. naczelny Tygodnika Tylko Polska

Odrażający, brudni, źli jak Leszek Żebrowski, autor wielu cennych książek o żołnierzach wyklętych. Tacy są szermierze patriotyzmu. Mają kilka masek. Nawet już zaprzestano pisać i mówić o kwitnącym zjawisku homo sovieticus skoro wszyscy w tym tkwimy. To największa zbrodnia żydokomuny czyli zniewolenie umysłów Polek i Polaków. Brak umiejętności samodzielnego myślenia i odróżniania ziarna od plew. Pisał już o tym ponad 100 lat temu mój idol Roman Dmowski w "Myślach Nowoczesnego Polaka". Historia zatoczyła koło. Dzicz, która wcieliła się w patriotów nie pozwala aby wyłoniły się prawdziwe autorytety. Mają bowiem skrywane chore kryteria i kompleksy. Poukrywane życiorysy. O tym są głównie moje gazety, książki, piosenki no i filmy w poszukiwaniu normalności, bo świrowo już mnie nie dziwi. Nie zaskakuje mnie więc ograniczony odbiór tego co tworzę i rozpowszechniam.

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego
Red. naczelny Tygodnika Tylko Polska

POLSKO-ŻYDOWSKI OKRĄGŁY STÓŁ nawiązuje do wypromowanej już nazwy tzw. "okrągłego stołu" z 1989 r. zwanego także kanciastym z racji manipulacji i oszustw wobec Polski i Polaków. Przekornie powróciłem do tego pomysłu aby podkreślić główny cel kontynuowania po 10 latach przerwy wydawania pierwszej polsko-żydowskiej gazety w Polsce i na świecie. Tym razem w postaci filmu. Zapewne po stronie żydowskiej Bolesław Sznicer jest wybitym znawcą polsko-żydowskiech relacji jak i Leszek Bubel po stronie polskiej. Będą wspólne stanowiska, ale i sprzeczki wynikające z różnicy zdań co może tylko uatrakcyjnić cykl z głównym tytułem "CO Z TĄ POLSKĄ".

Zapraszamy do dyskusji

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego red. naczelny tygodnika narodowego Tylko Polska

Ujawniam kulisy wielu wstydliwie skrywanych dokonań osób z kliki tzw. Wielkiej Piątki i ich zaplecza, w tym wypromowanych celebrytów. Komentuję zawartość akt Instytutu Pamięci Narodowej dotyczących Leszka Żebrowskiego, który zapowiadał autolustrację, a nic o tym nadal nie wiadomo. Zmowa milczenia trwa na temat zapaści Obozu Narodowo-Radykalnego, który od wielu miesięcy zniknął z politycznej sceny. Kto na tym wszystkim trzyma łapę? Proszę o informacje i komentarze w tych i pozostałych poruszanych sprawach.
Leszek Bubel

Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego.

Przyjęcie nowelizacji poparli wszyscy obecni na sali posłowie klubu PiS. Biorący udział w głosowaniu posłowie klubu Konfederacji – 10 osób – wstrzymali się od głosu; jeden poseł Konfederacji nie wziął udziału w głosowaniu.

– W sprawie ustawy o sądach głosowaliśmy wstrzymująco. Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu. Nie popieramy ani tego co robi PiS, ani tego co robią sędziowie. Niestety żadna ze stron nie działa w duchu naprawy wymiaru sprawiedliwości i choć minimalnych standardów kultury politycznej – oświadczył poseł Krzysztof Bosak. Synku ty masz pojęcie o tym co dzieje się w sądach jak moja suka o snopowiązałce. Jesteś Bosak niebezpiecznie głupi.

– Oto dalszy ciąg jego głupoty cytuję”Zwracamy uwagę na to, że toczenie bojów na szczytach hierarchii sądowej nie wpływa na to jak wygląda praca sądów na samym dole.” Dodał poseł Bosak kandydat na kandydata na prezydenta RP.Kolejni tym razem konfederaccy durnie dołączyli do szkodliwej dla Polski totalnej opozycji ,aby było jak było, aby sędziowie dalej sami się wybierali i kontrolowali. Aby zachowany został relikt komunistycznego prawa jeszcze ze stalinowskich czasów. Podtrzymany jeszcze w tajnych rozmowach w Magdalence i potwierdzony przy okrągłym stole jako zabezpieczenie dla komunistów gdyby partnerzy historycznego układu nie dotrzymali umowy o ich bezkarności za zbrodnie i 45 lat reżimu. Aby mogli zablokować dekomunizację i lustrację co też się im udało. Czego efektem było wlanie się zdegenerowanego etycznie i moralnie komunistycznego szamba do wymiaru sprawiedliwości i całego naszego życia publicznego. Nieuk Bosak studiował 4 kierunki i żadnego nie ukończył. Z trudem wyuczył się klepać populistyczne formułki i niewielu dostrzega jego ignorancję i głupotę.
NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Żądamy dokończenia reformy wymiaru sprawiedliwości; ani kroku w tył – mówił w 8 lutego podczas manifestacji pod Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie jej działacz opozycyjny z czasów PRL Adam Borowski. "Wesprzyjmy rządzących, wesprzyjmy to, aby wymiar sprawiedliwości został do końca zreformowany" - mówił. Zadałem sobie trud i przejrzałem Traktat Lizboński. Tam wymiar sprawiedliwości nie podlega kompetencjom UE. To jest nasze suwerenne prawo – mówił. - To, co robią urzędnicy unijni, to jest nadużywanie prawa. Oni nie mają prawa ingerować w ustrój wymiaru sprawiedliwości – dodał. W wydarzeniu wzięło udział około 20 tys. osób. Zabrakło oczywiście Konfederacji nakarmionej już głupotą i antypolską postawą jej posłów.
NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Od lat zwalczam nie tylko publikacjami ale i czynami patologie wymiaru sprawiedliwości i gorąco popieram każdą zmianę która zmierza do poprawienia obecnej sytuacji.

Wydaję od 25 lat gazety ze stałymi publikacjami dotyczącymi mordowaniu obowiązującego prawa, jestem aktywnie działającej fundacji paragraf, administruję strony internetowe, składam wnioski dyscyplinarne, pozwy przeciwko sędziom i prokuratorom, organizuję protesty i pikiety. W dwóch swoich kampaniach prezydenckich nagłaśniałem potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwości, a także w ostatnich wyborach jako kandydat na Senatora R.P. Jako dziennikarz śledczy piętnuję ich personalnie jako pierwszy w Polsce co polecam także innym aby nie pozostali anonimowi, aby opinia publiczna wiedziała kim naprawdę są. Oto pierwszy przykład z nowego cyklu "Sędziowie do wywalenia z zawodu!"

POLSKO-ŻYDOWSKI OKRĄGŁY STÓŁ nawiązuje do wypromowanej już nazwy tzw. "okrągłego stołu" z 1989 r. zwanego także kanciastym z racji manipulacji i oszustw wobec Polski i Polaków. Przekornie powróciłem do tego pomysłu aby podkreślić główny cel kontynuowania po 10 latach przerwy wydawania pierwszej polsko-żydowskiej gazety w Polsce i na świecie. Tym razem w postaci filmu. Zapewne po stronie żydowskiej Bolesław Sznicer jest wybitym znawcą polsko-żydowskiech relacji jak i Leszek Bubel po stronie polskiej. Będą wspólne stanowiska, ale i sprzeczki wynikające z różnicy zdań co może tylko uatrakcyjnić cykl z głównym tytułem "CO Z TĄ POLSKĄ".

Zapraszamy do dyskusji

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego red. naczelny tygodnika narodowego Tylko Polska

Etyka i zasady moralne w adwokaturze to fikcja. Etos zawodu to brednie. Chamstwo i prostactwo jej władz to styl. Dokumentuję to nieznanym skandalicznym wydarzeniem z 11 maja 2019 r.

Prokuratura panicznie się boi ujawniania swojego bandytyzmu prawnego wobec Leszka Bubla dziennikarza śledczego zobligowanego do informowania opinii publicznej o jej bezprawnych wyczynach. Nie zamierza on ujawniać materiałów ze śledztwa co uporczywie i bezpodstawnie starała się wykazać sądowi prokurator Złakowska. Na sądowej sali długo trwała walka na argumenty o prawo do utrwalania przebiegu rozprawy przez dziennikarzy co się skończyło ich wyproszeniem z sali. I ten fragment mamy prawo wyemitować. Resztę tego czym rozpoczęło i zakończyło się posiedzenie bez udziału mediów skomentował sam Leszek Bubel. Sama walka z oszczerczymi zarzutami prokuratury rejonowej Olsztyn Południe jak i Okręgowej w Olsztynie mającej parasol ochronny w postaci nadzoru Prokuratury Generalnej jest prawdziwym kuriozum prawnym jak i wiele innych wyczynów które stale będziemy ujawniać w interesie całego wymiaru sprawiedliwości, aby choć w części oczyścić go z patologii. Wyjdzie wreszcie na światło dzienne wiele patologii rodem ze stalinowskich czasów.

DLACZEGO NIKT Z WAS OD KWIETNIA 2000 roku DO LIPCA 2001 roku I PRZEZ KOLEJNE KILKANAŚCIE LAT NIE POMÓGŁ W JEDWABNEM, O CO STALE APELOWAŁEM DO POLAKÓW? Dlaczego przez kolejne 15 lat ani razu tam się nie pojawiliście? Dlaczego nikt z Was nigdy nie był na żadnym moim procesie sądowym za publikacje dotyczące wydarzeń w Jedwabnem?

CZY NIE POWINNO BYĆ WAM WSTYD, ŻE TERAZ Z POWODÓW KOMERCYJNYCH MIENICIE SIĘ ZNAWCAMI TEJ TEMATYKI, DODATKOWO KOMPROMITUJĄC SIĘ WYDANIEM PRAWDZIWEGO KNOTA KSIĄŻKOWEGO?

NA CO PRZEZNACZYCIE ZYSKI Z TEJ KSIĄŻKI, KTÓRA KOSZTUJE 45 ZŁ? GOŁYM OKIEM BOWIEM WIDAĆ, ŻE JEST TO PRYMITYWNY HANDEL PATRIOTYZMEM!!!

P.S.
Kompromitującym uzupełnieniem tego obciachu wydawniczego jest także bezkrytyczne nagłaśnianie przez Tel Avizję wRealu24 i Media Narodowe, które zaślepione mamoną wykazały się kompletną ignorancją!

Leszek Bubel
Red. naczelny tygodnika narodowego
TYLKO POLSKA

Nazwali ją WIELKĄ debatą!!! To zaskakujące, że przeszli przez dwie kampanie wyborcze w 2019 roku i tak słabo się w większości prezentują.

Tak się rodzą pomysły na choćby częściowe zlikwidowanie patologii drążących Polskę i Polaków. Pseudo-elity ZAMORDOWAŁY bowiem etykę i prawo, które powinny być podstawą wszystkiego co się w naszym państwie dzieje. ETYKA I PRAWO ma bezpośrednie przełożenie na wszystkie dziedziny naszego życia. Potrzebna jest odnowa moralna i zdrowe standardy, nowi ludzie, którzy będą to rozumieć, dawać przykład i walczyć z patologiami.

Leszek Bubel

60 milionów odszkodowania domaga się od Fortuny Sp. z o.o. Zakłady Bukmacherskie gracz, który w krótkim czasie wygrał kilkanaście milionów zł i w odwecie doczekał się rozwieszenia w jej punktach informacji z podaniem jego imienia i nazwiska oraz adresu domowego, że podejrzany jest o terroryzm i pranie brudnych pieniędzy, więc ma zakaz grania w Fortunie. Niebywały skandal z łamaniem prawa i utratą wiarygodności firmy, którą powinni omijać jej klienci!!!

Zainteresowani piszcie na e-mail: [email protected]
Proszę podać nr telefonu. Gwarantujemy poufność.

LESZEK BUBEL - Prezes Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi, złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premiera Izraela i amerykańską dziennikarkę żydowskiego pochodzenia za szkalowanie Polski i Polaków 14 lutego 2019 r. w Muzeum Żydów Polskich Polin. Co robią KONFEDERACI złotouści krytycy żydowskich wyczynów tak teraz aktywnych w kampanii wyborczej, skupieni głównie na ustawie 447, bojąc się nawet podjęcia próby ścigania kłamców i oszczerców, a może nawet swoich ziomali?

SHOW MORE

Created 2 years ago.

84 videos

Category News & Politics