LeszekBubel.TV

Ujawniam kulisy wielu wstydliwie skrywanych dokonań osób z kliki tzw. Wielkiej Piątki i ich zaplecza, w tym wypromowanych celebrytów. Komentuję zawartość akt Instytutu Pamięci Narodowej dotyczących Leszka Żebrowskiego, który zapowiadał autolustrację, a nic o tym nadal nie wiadomo. Zmowa milczenia trwa na temat zapaści Obozu Narodowo-Radykalnego, który od wielu miesięcy zniknął z politycznej sceny. Kto na tym wszystkim trzyma łapę? Proszę o informacje i komentarze w tych i pozostałych poruszanych sprawach.
Leszek Bubel

Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego.

Przyjęcie nowelizacji poparli wszyscy obecni na sali posłowie klubu PiS. Biorący udział w głosowaniu posłowie klubu Konfederacji – 10 osób – wstrzymali się od głosu; jeden poseł Konfederacji nie wziął udziału w głosowaniu.

– W sprawie ustawy o sądach głosowaliśmy wstrzymująco. Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu. Nie popieramy ani tego co robi PiS, ani tego co robią sędziowie. Niestety żadna ze stron nie działa w duchu naprawy wymiaru sprawiedliwości i choć minimalnych standardów kultury politycznej – oświadczył poseł Krzysztof Bosak. Synku ty masz pojęcie o tym co dzieje się w sądach jak moja suka o snopowiązałce. Jesteś Bosak niebezpiecznie głupi.

– Oto dalszy ciąg jego głupoty cytuję”Zwracamy uwagę na to, że toczenie bojów na szczytach hierarchii sądowej nie wpływa na to jak wygląda praca sądów na samym dole.” Dodał poseł Bosak kandydat na kandydata na prezydenta RP.Kolejni tym razem konfederaccy durnie dołączyli do szkodliwej dla Polski totalnej opozycji ,aby było jak było, aby sędziowie dalej sami się wybierali i kontrolowali. Aby zachowany został relikt komunistycznego prawa jeszcze ze stalinowskich czasów. Podtrzymany jeszcze w tajnych rozmowach w Magdalence i potwierdzony przy okrągłym stole jako zabezpieczenie dla komunistów gdyby partnerzy historycznego układu nie dotrzymali umowy o ich bezkarności za zbrodnie i 45 lat reżimu. Aby mogli zablokować dekomunizację i lustrację co też się im udało. Czego efektem było wlanie się zdegenerowanego etycznie i moralnie komunistycznego szamba do wymiaru sprawiedliwości i całego naszego życia publicznego. Nieuk Bosak studiował 4 kierunki i żadnego nie ukończył. Z trudem wyuczył się klepać populistyczne formułki i niewielu dostrzega jego ignorancję i głupotę.
NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Żądamy dokończenia reformy wymiaru sprawiedliwości; ani kroku w tył – mówił w 8 lutego podczas manifestacji pod Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie jej działacz opozycyjny z czasów PRL Adam Borowski. "Wesprzyjmy rządzących, wesprzyjmy to, aby wymiar sprawiedliwości został do końca zreformowany" - mówił. Zadałem sobie trud i przejrzałem Traktat Lizboński. Tam wymiar sprawiedliwości nie podlega kompetencjom UE. To jest nasze suwerenne prawo – mówił. - To, co robią urzędnicy unijni, to jest nadużywanie prawa. Oni nie mają prawa ingerować w ustrój wymiaru sprawiedliwości – dodał. W wydarzeniu wzięło udział około 20 tys. osób. Zabrakło oczywiście Konfederacji nakarmionej już głupotą i antypolską postawą jej posłów.
NIE DLA BOSKA JAKO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP!!!

Od lat zwalczam nie tylko publikacjami ale i czynami patologie wymiaru sprawiedliwości i gorąco popieram każdą zmianę która zmierza do poprawienia obecnej sytuacji.

Wydaję od 25 lat gazety ze stałymi publikacjami dotyczącymi mordowaniu obowiązującego prawa, jestem aktywnie działającej fundacji paragraf, administruję strony internetowe, składam wnioski dyscyplinarne, pozwy przeciwko sędziom i prokuratorom, organizuję protesty i pikiety. W dwóch swoich kampaniach prezydenckich nagłaśniałem potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwości, a także w ostatnich wyborach jako kandydat na Senatora R.P. Jako dziennikarz śledczy piętnuję ich personalnie jako pierwszy w Polsce co polecam także innym aby nie pozostali anonimowi, aby opinia publiczna wiedziała kim naprawdę są. Oto pierwszy przykład z nowego cyklu "Sędziowie do wywalenia z zawodu!"

POLSKO-ŻYDOWSKI OKRĄGŁY STÓŁ nawiązuje do wypromowanej już nazwy tzw. "okrągłego stołu" z 1989 r. zwanego także kanciastym z racji manipulacji i oszustw wobec Polski i Polaków. Przekornie powróciłem do tego pomysłu aby podkreślić główny cel kontynuowania po 10 latach przerwy wydawania pierwszej polsko-żydowskiej gazety w Polsce i na świecie. Tym razem w postaci filmu. Zapewne po stronie żydowskiej Bolesław Sznicer jest wybitym znawcą polsko-żydowskiech relacji jak i Leszek Bubel po stronie polskiej. Będą wspólne stanowiska, ale i sprzeczki wynikające z różnicy zdań co może tylko uatrakcyjnić cykl z głównym tytułem "CO Z TĄ POLSKĄ".

Zapraszamy do dyskusji

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego red. naczelny tygodnika narodowego Tylko Polska

Etyka i zasady moralne w adwokaturze to fikcja. Etos zawodu to brednie. Chamstwo i prostactwo jej władz to styl. Dokumentuję to nieznanym skandalicznym wydarzeniem z 11 maja 2019 r.

Prokuratura panicznie się boi ujawniania swojego bandytyzmu prawnego wobec Leszka Bubla dziennikarza śledczego zobligowanego do informowania opinii publicznej o jej bezprawnych wyczynach. Nie zamierza on ujawniać materiałów ze śledztwa co uporczywie i bezpodstawnie starała się wykazać sądowi prokurator Złakowska. Na sądowej sali długo trwała walka na argumenty o prawo do utrwalania przebiegu rozprawy przez dziennikarzy co się skończyło ich wyproszeniem z sali. I ten fragment mamy prawo wyemitować. Resztę tego czym rozpoczęło i zakończyło się posiedzenie bez udziału mediów skomentował sam Leszek Bubel. Sama walka z oszczerczymi zarzutami prokuratury rejonowej Olsztyn Południe jak i Okręgowej w Olsztynie mającej parasol ochronny w postaci nadzoru Prokuratury Generalnej jest prawdziwym kuriozum prawnym jak i wiele innych wyczynów które stale będziemy ujawniać w interesie całego wymiaru sprawiedliwości, aby choć w części oczyścić go z patologii. Wyjdzie wreszcie na światło dzienne wiele patologii rodem ze stalinowskich czasów.

DLACZEGO NIKT Z WAS OD KWIETNIA 2000 roku DO LIPCA 2001 roku I PRZEZ KOLEJNE KILKANAŚCIE LAT NIE POMÓGŁ W JEDWABNEM, O CO STALE APELOWAŁEM DO POLAKÓW? Dlaczego przez kolejne 15 lat ani razu tam się nie pojawiliście? Dlaczego nikt z Was nigdy nie był na żadnym moim procesie sądowym za publikacje dotyczące wydarzeń w Jedwabnem?

CZY NIE POWINNO BYĆ WAM WSTYD, ŻE TERAZ Z POWODÓW KOMERCYJNYCH MIENICIE SIĘ ZNAWCAMI TEJ TEMATYKI, DODATKOWO KOMPROMITUJĄC SIĘ WYDANIEM PRAWDZIWEGO KNOTA KSIĄŻKOWEGO?

NA CO PRZEZNACZYCIE ZYSKI Z TEJ KSIĄŻKI, KTÓRA KOSZTUJE 45 ZŁ? GOŁYM OKIEM BOWIEM WIDAĆ, ŻE JEST TO PRYMITYWNY HANDEL PATRIOTYZMEM!!!

P.S.
Kompromitującym uzupełnieniem tego obciachu wydawniczego jest także bezkrytyczne nagłaśnianie przez Tel Avizję wRealu24 i Media Narodowe, które zaślepione mamoną wykazały się kompletną ignorancją!

Leszek Bubel
Red. naczelny tygodnika narodowego
TYLKO POLSKA

Nazwali ją WIELKĄ debatą!!! To zaskakujące, że przeszli przez dwie kampanie wyborcze w 2019 roku i tak słabo się w większości prezentują.

Tak się rodzą pomysły na choćby częściowe zlikwidowanie patologii drążących Polskę i Polaków. Pseudo-elity ZAMORDOWAŁY bowiem etykę i prawo, które powinny być podstawą wszystkiego co się w naszym państwie dzieje. ETYKA I PRAWO ma bezpośrednie przełożenie na wszystkie dziedziny naszego życia. Potrzebna jest odnowa moralna i zdrowe standardy, nowi ludzie, którzy będą to rozumieć, dawać przykład i walczyć z patologiami.

Leszek Bubel

60 milionów odszkodowania domaga się od Fortuny Sp. z o.o. Zakłady Bukmacherskie gracz, który w krótkim czasie wygrał kilkanaście milionów zł i w odwecie doczekał się rozwieszenia w jej punktach informacji z podaniem jego imienia i nazwiska oraz adresu domowego, że podejrzany jest o terroryzm i pranie brudnych pieniędzy, więc ma zakaz grania w Fortunie. Niebywały skandal z łamaniem prawa i utratą wiarygodności firmy, którą powinni omijać jej klienci!!!

Zainteresowani piszcie na e-mail: [email protected]
Proszę podać nr telefonu. Gwarantujemy poufność.

LESZEK BUBEL - Prezes Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi, złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premiera Izraela i amerykańską dziennikarkę żydowskiego pochodzenia za szkalowanie Polski i Polaków 14 lutego 2019 r. w Muzeum Żydów Polskich Polin. Co robią KONFEDERACI złotouści krytycy żydowskich wyczynów tak teraz aktywnych w kampanii wyborczej, skupieni głównie na ustawie 447, bojąc się nawet podjęcia próby ścigania kłamców i oszczerców, a może nawet swoich ziomali?

Zapraszamy do zapoznania się z rzeczywistą twarzą Grzegorza Brauna.

Bardzo przepraszamy, jednak ze względów prawnych pewne fragmenty musieliśmy wyciszyć. Niektóre określenia użyte w tym nagraniu mogą brzmieć jak pomówienia, a nie o to nam chodzi.
Chodzi nam jedynie o przedstawienie charakteru i rzeczywistych intencji Grzegorza Brauna wobec Polski.

Jeśli również i Ty masz dowody na to, że Grzegorz Braun prowadzi działalność antypolską, prosimy o kontakt na [email protected]

Senator Lidia Staroń z Olsztyna walczy w wyborach 13 października 2019 o piątą już parlamentarną kadencję. W tej, która się kończy przez prawie dwa lata nie była na obowiązkowych głosowaniach w Senacie. Można więc powiedzieć, że nie brała udziału w jego pracach jako Senator R.P. Biorąc udział w tym samym czasie 28 razy w programach Sprawa dla Reportera i Państwo w Państwie. Biorąc także w tym czasie senatorskie pieniądze w kwocie około 400 tys. zł. Jak z tego wynika, ważniejsze są dla niej media, które mają zapewnić jej elektorat i przedłużyć senatorskie koryto. Ciekawe są szlaki pomocy, którą często się reklamuje w telewizyjnych programach polegających generalnie na znanym porzekadle „obiecanki macanki”. No i ten reportaż-wywiad z jej bezpośrednim sąsiadem p. Zbyszkiem, który jak wynika, ma uzasadnione podejrzenia i jak najgorsze o niej zdanie. Tak dla przyzwoitości usunięte zostały słowa, które może wykorzystać przeciwko niemu mściwa sąsiadka. To się nadaje do Sprawy dla Reportera i Państwo w Państwie, które zajmują się takimi patologiami ale nie swoich wypromowanych przez nie ekspertów. Są więc gówno wartę bo niewiarygodne!

Zapraszamy do zapoznania się z rzeczywistą twarzą Grzegorza Brauna.

Bardzo przepraszamy, jednak ze względów prawnych pewne fragmenty musieliśmy wyciszyć. Niektóre określenia użyte w tym nagraniu mogą brzmieć jak pomówienia, a nie o to nam chodzi.
Chodzi nam jedynie o przedstawienie charakteru i rzeczywistych intencji Grzegorza Brauna wobec Polski.

Jeśli również i Ty masz dowody na to, że Grzegorz Braun prowadzi działalność antypolską, prosimy o kontakt na [email protected]

W nocy z 25/26 maja 2019 r.dokonano zbrodniczego zamachu w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie. Ponoć ofiar jest wiele. Adwokatura nie przyznaje się i rżnie głupa! DLACZEGO?

- jaki jest związek Elżbiety Jaworowicz z targowiskiem
- kim był Maciej Szczepański
- kim jest senator Lidia Staroń 14:16
- kim jest mec. Lech Obara 21:20
- kim jest prof. Krzysztof Bielecki 29:09
- kim jest mec. Maria Wentland-Walkiewicz 32:18
- kim jest mec. Marek Markiewicz 38:07
- małżeństwo oszustów spod Rzeszowa
- zlikwidujmy program "Sprawa dla reportera"

MAFIA W SĄDZIE NAJWYŻSZYM nadal sądzi ludzi.

LESZEK BUBEL, dziennikarz śledczy, prezes Fundacji Paragraf, ujawnia trzy przypadki jak to nazwał premier Morawiecki patologicznej mafii w wymiarze sprawiedliwości. Z którym państwo sobie nie radzi więc powinna o tym wiedzieć opinia publiczna. Ich patologie zagrażają bezpieczeństwu państwa. Leszkowi Bublowi komuniści w czasach PRL-u upuścili krwi i zdrowia za działalność opozycyjną więc odwołując się do Rodaków demaskuje ten ponury obraz na który się nie godzi.

UWAGA POTRZEBUJĄCY POMOCY PRAWNEJ!

Fundacja z racji ograniczonych funduszy nie jest wstanie społecznie zajmować się udzielaniem bezpłatnej pomocy (do tego jest wiele bezpłatnych poradni a nawet biura senatorsko-poselskie czy Fundacja Helsińska, których poziom i zakres pomocy poszkodowanym z reguły jest słabiutki i jeżeli już, to pomagają w bardzo ograniczonym zakresie), tym bardziej, że trwa kosztowna walka o jej przetrwanie, oraz procesy sądowe osób ją reprezentujących za rzetelne publikacje demaskujące oszustów, których opisała w wielu publikacjach. Fundacja Paragraf nie otrzymuje żadnych dotacji i musi zdobywać środki innymi działaniami.

Fundacja może jednak, zgodnie ze statutem, szukając środków na działalność, odpłatnie prowadzić usługi prawne, np. pomagać poprzez badanie spraw, wysyłanie pism interwencyjnych, zaangażować współpracujących dziennikarzy śledczych i detektywów, pomagać w walce z sitwami a nawet realizować filmy!

Fundacja może również rekomendować sprawdzone 3 kancelarie adwokackie uczciwe i skuteczne z ofensywnym działaniem, w średnich stawkach rynkowych, CO JEST DUŻĄ POMOCĄ FUNDACJI dla osób nie będących w stanie samodzielnie dokonać trafnego wyboru, już oszukanych, bądź zawiedzionych poziomem usług prawniczych.

W takim przypadku prosimy w skrócie opisać sprawę na maila: [email protected], podając w nim numer telefonu.

Adwokat Janusz OBARA w Warszawie i jego brat Lech OBARA, radca prawny w Olsztynie to komunistyczne skamieliny. To z aktów oskarżenia Janusza Obary po 6 lat więzienia dostali poetka Barbara Sadowska matka Grzegorza Przemyka i ks. Zych zamordowani przez SB. Lech Obara, m.in. lektor KW PZPR w Olsztynie pełniący wiele ważnych komuszych stanowisk.

Tworzą szkielet zażarcie zwalczający Leszka Bubla za demaskowanie takich jak oni.

Tajemnicze życiorysy, pochodzenie, prawdziwe intencje, a nie złotousta paplanina ogłupiająca wyborców, to jest to czego zarówno ja, jak i wielu MOICH RODAKÓW oczekujemy od wszystkich osób publicznych, a przede wszystkim od polityków.
Skoro skrzętnie to ukrywają lub udają, że nie słyszą o co chodzi, to moim zadaniem jako dziennikarza reprezentującego opinię publiczną jest ujawnianie wątpliwości, faktów i stawianie niewygodnych pytań.

W Polsce przedrozbiorowej tytuł hrabiowski, jak i pozostałe tytuły arystokratyczne były z reguły zakazane. Król Polski mógł jednak mianować hrabiów i z tego przywileju korzystał, ale czynił to wyłącznie w stosunku do Włochów i arystokratów państw obcych.

W czasie zaborów tylko monarchie obce nadawały tytuły hrabiowskie za służalczość i to wyłącznie arystokratom.
W Polsce konstytucja marcowa w 1921 zlikwidowała także tytuły hrabiowskie.

Prezydent 2020 - prawybory wśród patriotów. Integracja aktywnych osób wśród mediów społecznościowych tworzących potencjał propagandowy niezbędny w walce politycznej. ZAPRASZAMY do powstające POLSKIEJ GRUPY INTEGRACYJNEJ!!! PROSZĘ O ZGŁASZANIE KANDYDATÓW NA URZĄD PREZYDENTA RP.

Kulisy robienia w balona widzów "Sprawy dla Reportera" ujawnia Leszek Bubel.

Kulisy robienia w balona widzów "Sprawy dla Reportera" ujawnia Leszek Bubel.

SHOW MORE

Created 10 months, 3 weeks ago.

70 videos

CategoryNews & Politics