PolLechicki

Witaj BitCHUTE i witaj na moim kanale BitCHUTE. Korporacje przejęły państwa, a teraz przejmują internet. Internet, który zbudowaliśmy razem. Mamy do wyboru, prawdę i swobodną sztukę, albo pedofilskie gender oraz duraczenie międzynarodowych karteli, które bezkarnie popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości, ziemi w imię władzy i zysku. Zobaczymy jak BITChute będzie gościnny i czy staną po stronie tych pierwszych, czy tych drugich?
YouTube umiera, razem z Vimeo a nawet Google. Dzisiaj BitCHUTE staje się YouTube, ProtonMAIL - gmail'em, DuckDuckGo Google search a VK lepszym Facebookiem. Nie jest doskonale, ale my jesteśmy twórcami i poszukiwaczami ukrywanej prawdy.

YouTube i Facebook ciągle wprowadzają nowe restrykcje w zgodzie z polityką Orwellowskiej NowoMowy. Robimy to dla ciebie i chronimy twoje interesy abyś mógł swobodnie się wypowiadać....równie dobrze gwałciciel może uspokajać swoje ofiary.

Jest w tym odrobina prawdy.
Teledyski gdzie popełnia się egzekucje na człowieku, pół-pedofilskie zabawy w przedszkolu czy przemoc przedstawiana jako rozrywka, to te najmniejsze grzechy GAFA, kontrolowanej przez chorych dewiantów New World Order (Rothschildów etc)

Prawda = Antysemityzm (Anty Syjonizm)
Prawda = mowa nienawiści
Prawda = jest odrzucana przez "społeczność", która ochoczo ogłada i komentuje treść, dając 98% poparcia do przekazu.

Dzisiaj mam kolejnego bana na YouTube na 14 dni za film
"to nie dla Polaków USA zniosło wizy"

wcześniejszy ban i usunięcie filmu, który w ciągu 24h przekroczył 20 tysięcy obejrzeń i ponad 98% poparcia -
"wiemy kto stoi za ZAMACHEM na Czarnobyl "

poprzedni film "Obnażanie Hucpy - o syjonizmie i antysemityzmie - OSTRO" otworzył serie bezpośrednich ataków na zawartość kanału PolLechicki.

W międzyczasie dyskretnie skasowano ponad 11 filmów, które poruszały podobne tematy Zbrodni Syjonizmu, pedofilii, terroru oraz fałszowania historii, jaką jesteśmy jako Polacy boleśnie traktowani.

Skasowane filmy znajdziesz na CDA.pl oraz mojej stronie https://marcinvam.com.

teraz kończę ustawiać konto na BitCHUT, później VK itd.

SHOW MORE

Created 1 month, 2 weeks ago.

2 videos

CategoryEducation

Korporacje przejęły państwa, a teraz przejmują internet. Internet, który zbudowaliśmy razem. Mamy do wyboru, prawdę i swobodną sztukę, albo pedofilskie gender oraz duraczenie międzynarodowych karteli, które bezkarnie popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości, ziemi w imię władzy i zysku. Zobaczymy jak BITChute będzie gościnny i czy staną po stronie tych pierwszych, czy tych drugich?
YouTube umiera, razem z Vimeo a nawet Google. Dzisiaj BitCHUTE staje się YouTube, ProtonMAIL - gmail'em, DuckDuckGo Google search a VK lepszym Facebookiem. Nie jest doskonale, ale my jesteśmy twórcami i poszukiwaczami ukrywanej prawdy.

"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść" - Konfucjusz
* Jestem Artystą Realistą Dnia Codziennego.

Wszystkie moje wypowiedzi i dzieła są manifestem i prowokacją artystyczną.
Roszczę sobie pełne i nieograniczone prawo do pełnej i swobodnej wypowiedzi w każdej możliwej formie, gdyż jestem świadomością wolności i ekspresji mojego życia.
Każdy mój czyn, wypowiedz, opinia jest moją artystyczną ekspresją.

Jeżeli ci się nie podoba albo czujesz się obrażony to zmień kanał, albo oficera prowądzącego!

Cześć!