PolLechicki

"System" jest niczym bez człowieka. Tylko człowiek, podporządkowany systemowi może "egzekwować" jego niskie, często szkodliwe programy. Podporządkowany = zniewolony.
A więc, ludzie systemu = niewolnicy i zniewolnicy.

Kim są ci którzy świadomie podejmują decyzje o swoim losie oraz decydują o swoich wyborach? To są ludzie wolni, ludzie suwerenni i świadomi. Wybieraj świadomie i decyduj o swoim losie, nawet kiedy niewolni nazwą ciebie oszołomem, anarchistą...
Ale o tym w innym filmie...

Ktoś dzisiaj podziękował mi za "uratowanie życia i odrodzenie", dzięki "nakłonieniu do samobójstwa". Pozdrawiam ciebie :D

fragment z filmu "Depresja, odrobaczanie, odgrzybianie oraz usuwanie metali ciężkich - MARCIN VAM"

link: https://youtu.be/b-AqN4JsSpo

https://ariowie.com/paszport
Kochani potrzebujemy podać do wyceny ile paszportów będzie zamówionych przez naszych Suwerenów. Wszystkich zainteresowanych Paszportem Suwerena prosimy o podanie ilości paszportów (członkowie rodziny - dzieci...) oraz email na który w okolicach Września otrzymacie zaproszenie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
Paszport Suwerena musi spełniać wymagania międzynarodowe i jesteśmy w fazie końcowej wszystkich procedur oraz spełniania wymogów.

Zapraszam na stronę ariowie.com
https://ariowie.com/rody
https://ariowie.com/komunikator
https://ariowie.com/platformaAR1A

ARCHIWUM - OBA KANAŁY ZAMKNIĘTE...ALE MAMY NASTĘPNE

Kanał Pol Lechicki jest ciężko atakowany przez syjonów oraz anglosaską cenzurę. W każdej chwili zniknie z sieci. Z tego powodu powstał NOWY kanał Suweren Lechicki do którego zachęcam aby subskrybować.
W pierwszej kolejności będę tam publikował nowe filmy oraz starsze (poprawiane czasami). Zerknij na link do tego filmu na kanale Suweren Lechicki https://youtu.be/K1o48DT9uPA

WSZYSTKO DOSTĘPNE JEST NA MOJEJ STRONIE https://marcinvam.com DLA WAS!

Kochani STOP NOP, panowi Zięba, Jaśkowski, Czerniak...oraz koleżanki i koledzy YOUTUBErzy. Czas na Narodową Komisję Śledczą w sprawie zbrodnii ludobójstwa, łamania praw człowieka, eksperymentów na ludziach, łamanie wszelkich konwencji i życia RODzin! Czas na to aby zapewnić skoordynowany przekaz PRAWDY Niezależnych Twórców na platformach medialnych. Połączmy serca i połączmy siły aby odeprzeć zło i wielkie zagrożenie dla ludzkości.

- Czy świadkowie podpisując moja deklarację mogą być osobami z najbliższej rodziny ?
- Czym jest ta deklaracja i z czym się wiąże? Czy jest to po prostu oświadczenie mojej wolności i suwerenności czy coś innego?
- Czy moi świadkowie mogą być np. moimi dziadkami lub może być to mój brat bądź moja kuzynka, którzy nie są pełnoletni ?
- Czy dzięki tej deklaracji będę mógł rozwiązać sytuacje prawne takie jak bezpodstawne przyczepienie się policji z czego wyniknie mandat np. za nie chodzenie w maseczce
- Kto może podpisać deklaracje suwerena, a kto deklaracje suwerena II RP, jakie sa wymagania? Kto jest odpowiednią osobą?
- Godność to bedzie imię i nazwisko z dokumentów czy cos innego?
- Nie mam wśród znajomych nikogo, kto podpisałby moją Deklarację, co robić?
- Gdzie jest zwykła Deklaracja Suwerena?
-"Odszukaj 3 osoby, które nie były karane za zbrodnie, szkodę lub krzywdę przeciwko
człowiekowi lub jego mieniu i są gotowe potwierdzić twoją deklarację składając
podpis."
Czy chodzi o to, ze ani ja ani trzy osoby potwierdzające nie mogły być w przeszłości ukarane prawomocnym (w świetle prawa III RP lub innego państwa) wyrokiem?
- Zamierzam podpisać Deklarację Suwerena II Rzeczypospolitej Polskiej. Jednak co z pierwszą deklaracją, którą można było pobrać? Czy na obowiązuje nadal? Czy mam je traktować jako jeden wspólny dokument?
- Mam takie pytanie odnośnie podpisania deklaracji. Obecnie przebywam w Londynie gdzie pracuję w domach opieki. Mieszkam z dwoma Polakami. Mam pytanie czy deklarację tą może podpisać jako świadek osoba z innego kraju jeżeli ją o to poproszę. oraz osoby z którymi mieszkam
- Pracowałem w jednym z kluczowych resortów III RP czy nadal mogę podpisać deklarację czy jestem zbyt uwikłany? :)
- Jestem samotną matką, czy mogę podpisać deklarację?
Czy nasze dzieci potrzebują deklaracji Suwerena?
- Mam 14-letnie dziecko. Czy nastoletnie dziecko także jest zobowiązane podpisać deklarację Suwerena II RP?
- Brakuje mi jednej osoby jako świadka, czy świadkiem może być każdy kto nie był karany? Czy może to być osoba urodzona w Polsce ale mająca podwójne obywatelstwo, jak mieszkańcy Dolnego Śląska?
- Dwa zasadnicze pytania. 1. Dlaczego używacie godła polski z III RP, kiedy w tle suwrena widnieje nazwa Suweren II Rzeczypospolitej Polskiej? 2. Czy cały projekt ma coś wspólnego z Janem Zbigniewem Potockim?
_______________________________________________________________
https://ariowie.com/deklaracja-suwerena
https://ariowie.com/rody
https://marcinvam.com/wsparcie

Niegdyś palono książki, dzisiaj usuwa się filmy, konta, artykuły...FASZYZM KORPORACYJNY
kopia na:
CDA: https://www.cda.pl/video/513321375
Bitchute:
VK:
więcej: https://marcinvam.com

Niszczona prawda na wielu platformach medialnych...totalna cenzura.

Moi drodzy, jesteśmy tresowani przy pomocy zastraszania oraz represji policyjno - skarbowej. Jeżeli ktoś się nabiera na ich sztuczki, to musi mieć ciężki czas, ale to nie wszystko co korporacje mają przygotowane przeciwko ludzkości. Państwa narodowe zostały przejęte całkowicie przez korporacje, które fundują nam erę totalnego faszyzmu z elementami z Igrzysk Śmierci (The Hunger Games).
MAMY SKUTECZNE ROZWIĄZANIE....posłuchaj.

https://ariowie.com/rody
https://ariowie.com/deklaracja-suwerena

https://marcinvam.com/wsparcie

https://marcinvam.com/wsparcie
Na zamieszczonym powyżej materiale filmowym z Pentagonu. Urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA człowieka. Wirus ten może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu modyfikacje zachowań, poglądów, wierzeń człowieka. W tym przypadku omawia się usunięcie tzw genu Boga (VMAT2) odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Jest to nagranie z kwietnia 2005 roku i tym razem projekt ten jest skierowany przeciwko "fundamentalistom islamskim" w Iraku i Afganistanie. Dzisiaj Ty i Twoja rodzina jest celem.

Szykują głód, desperacje oraz terror "państwowy"...POWSTAŃ.
1. Każdy skrawek ziemi, który nie rodzi i jest zagarnięty przez kartele korporacyjne, sekty, kulty i kościoły oraz (nie)rząd - WRACA DO CZŁOWIEKA, który będzie na tej ziemi pracować, dbać, uprawiać...
2. Unikaj płacenia podatków oraz danin dla okupanta - Abolicja podatkowa dla wszystkich Suwerenów.
3. ABSOLUTNY ZAKAZ ZABIJANIA i okaleczania zwierząt "posądzanych" o nosicielstwo chorób. W TYM ROKU PLANUJĄ DWIE PANDEMIE I MORD NA MILIONACH ZWIERZĄT...
4. Bezwzględne ściganie zbrodni przeciwko ludzkości oraz przeciwko narodowi Polaków. Zbrodnie komunistyczne, żydokomunistyczne oraz postkomunistyczne.
Jutro:
Oskarżam ,
tzw. III Rzeczpospolitą Polską o zbrodnie ludobójstwa,
Zbrodnicze eksperymenty na ludziach,
Niszczenie zasobów naturalnych,
Paserstwo na majątku Polaków,
Niszczenie prywatnych majątków,
Niszczenie rodzin,
Zbrodnie przeciwko dzieciom,
Handel dziećmi na skalę międzynarodową,
Bestialstwo w stosunku do matek i dzieci,
Dewastacje środowiska,
Współpracę ze zbrodniczymi organizacjami jak Mossad, CIA, MI5, Watykan,
Łamanie praw człowieka,
Terror administracyjny w stosunku do rdzennych mieszkańców tej ziemi.
Udział w projektach eugenicznych,
Eksperymenty chemiczne, farmakologiczne, radiacyjne...
Szerokie działania na szkodę społeczeństwa,
Niszczenie obronności i Suwerenności państwa,
Zasiedlanie Polski nacjami, których postawa wobec Polaków była i jest zbrodnicza, wroga i antypolska...
To tylko z kilka dobrze udokumentowanych oskarżeń!
Niebawem zrobimy to formalnie..

Uwaga! Od jutro stopniowo (nie)rządy zaczną stopniowo luzować terror. Pamiętejcie, że fałszywa PLANDEMIA jest drogą do celu.
1. Wyniszczenie gospodarek i przejecie zbankrutowanych przez korporacje i kartele bankowe
2. Wprowadzenie totalnego terroru szczepionkami.
3. Oznakowanie (czipowanie) całej ludzkości.
4. Kontrola przez głód, zapomogi i terror administracyjny.
5. Cykliczna depopulacja oraz hybrydyzacja człowieka z siecią komputerową przy pomocy technologii SMART, 5G, ID2020

TERAZ NASTAJE CZAS ABY UKARAĆ WINNYCH, WPROWADZIĆ PROJEKTY SUWERENNOŚCIOWE, ROZLICZYĆ KORPORACJE LUDOBÓJCZE ORAZ ICH LOBBYSTÓW, DZIWEK POLITYCZNYCH oraz agenturę dezinformacji.

ZOBACZ NOWY PATENT MICROSOFTu ludobójcy Billa zbrodniarza Gatesa
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&tab=PCTBIBLIO

https://marcinvam.com/wsparcie
https://ariowie.com/rody

Euromomo.eu zajmuje się zbieraniem danych na temat śmiertelności na terenie Unii Europejskiej. Cotygodniowo publikuje swoje statystyki na tej stronie, gdzie możemy zobaczyć dane w postaci wykresu od 3 tygodnia 2016 roku aż do 11 tygodnia 2020 roku (teraz mamy koniec 12 tygodnia). Śmiertelność Europejczyków ciągle delikatnie spada lub jest taka sama jak w latach poprzednich. Wydaje mi się, że jeszcze bardziej spadnie po przymusowych wakacjach jakie marionetki rządowe na polecenie bandyckiego rządu światowego wprowadzili.

.DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa:

WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi - że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych.. to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę... ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie..

Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu - robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać - i oczywiście, znajdować).
Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza - ale nic niebezpiecznego!
Również te 30 osób które zmarły w Chinach - to była też normalna grypa.
- Jak się ma ze środkami ostrożności? Co mamy robić?
- Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne... niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego.

Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało… nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.
- Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją... Czy mają normalnie pracować?
- Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie.. problem nie istnieje.

Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciągle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia...To jest grypa. Jeżeli ciągle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.
- Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?
- Wszyscy się boją. Ci którzy poszli na zewnątrz.. ci ( tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja).. lekarze boją się mediów.

Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus.

Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”

Wielkie przejmowanie zasobów, dewastacja małych i średnich przedsiębiorstw, pod pretekstem oszustwa. Apel do "przypadków" (wszyscy jesteście przypadkami - już nie ludzie) WIELKA AKCJA POZWÓW ZA ZNISZCZENIA, STRATY, NARUSZANIE PRAW CZŁOWIEKA...
PILNIE wspierajcie https://ariowie.com/platformaAR1A PILNE!

MOJE FILMY I LINKI ZNAJDZIESZ ZAWSZE NA https://marcinvam.com

WSPARCIE: https://marcinvam.com/wsparcie - serdeczności

SHOW MORE

Created 9 months, 1 week ago.

37 videos

Category Education

Korporacje przejęły państwa, a teraz przejmują internet. Internet, który zbudowaliśmy razem. Mamy do wyboru, prawdę i swobodną sztukę, albo pedofilskie gender oraz duraczenie międzynarodowych karteli, które bezkarnie popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości, ziemi w imię władzy i zysku. Zobaczymy jak BITChute będzie gościnny i czy staną po stronie tych pierwszych, czy tych drugich?
YouTube umiera, razem z Vimeo a nawet Google. Dzisiaj BitCHUTE staje się YouTube, ProtonMAIL - gmail'em, DuckDuckGo Google search a VK lepszym Facebookiem. Nie jest doskonale, ale my jesteśmy twórcami i poszukiwaczami ukrywanej prawdy.

"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść" - Konfucjusz
* Jestem Artystą Realistą Dnia Codziennego.

Wszystkie moje wypowiedzi i dzieła są manifestem i prowokacją artystyczną.
Roszczę sobie pełne i nieograniczone prawo do pełnej i swobodnej wypowiedzi w każdej możliwej formie, gdyż jestem świadomością wolności i ekspresji mojego życia.
Każdy mój czyn, wypowiedz, opinia jest moją artystyczną ekspresją.

Jeżeli ci się nie podoba albo czujesz się obrażony to zmień kanał, albo oficera prowądzącego!

Cześć!