PozaMatrixem

Fragment konferencji prasowej Donalda Trumpa z 29 maja 2020 roku, na której ogłosił, że Stany Zjednoczone kończą swoje stosunki ze Światową Organizacją Zdrowia. Polecamy do obejrzenia również:
"Jak Bill Gates zmonopolizował światowe zdrowie" - https://www.bitchute.com/video/QwNl2TruQZ1d/
"David Icke - Kilka słów o WHO w czasach COVID-19" - https://www.bitchute.com/video/4dKVm5WNLtpT/
"Madagaskar odrzuca łapówkę WHO" - http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1857.msg10894.html#msg10894

Bill Gates, Bill Gates... 🤔 nie znam takiego lekarza...
Zamieszczamy usunięty przez TVP odcinek "Pytania na Śniadanie" z 23 maja 2020 r. dotyczący wypowiedzi celebrytów na temat szczepień i "pandemii", które idą pod prąd narracji rozpowszechnianej przez media głównego nurtu. Zamieszczamy go ponieważ uważamy, że:
- telewizja publiczna jest telewizją obywateli, a nie czyjąś prywatną własnością,
- to dialog i debata, a nie cenzura jest fundamentem i ostoją demokracji,
- telewizja publiczna posiada społeczną misję wyrażona w artykule 21. Ustawy o radiofonii i telewizji według którego ma ona dostarczać "zróżnicowane programy (..) cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością (..)".

Władze telewizji publicznej, polskiego radia i szerzej polskiego rządu jakby zapominają, że w demokracji to one SŁUŻĄ obywatelom (a nie odwrotnie), a ich praca finansowana jest z podatków obywateli. Taki jest sens demokracji i na to się w demokracji umówiliśmy.
Link do strony TVP z usuniętym programem z 23 maja 2020 r.
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/48186197/medyczne-bzdury-wypowiadane-przez-influencerow-gwiazdy-celebrytow

Link do Art. 21. Ustawy o radiofonii i telewizji: https://www.arslege.pl/misja-publiczna-publicznej-radiofonii-i-telewizji/k667/a51168/

Plik do pobrania: https://gofile.io/d/GvR21Q

Ostatnio często słyszy się o czipach i szczepionkach. Ten filmik pokazuje jak oba pojęcia łączą się ze sobą za sprawą Billa Gatesa, który w "przedziwny" sposób przekuwa swoje(?) wizje na rzeczywistość - rzeczywistość, która nie podoba się setkom tysięcy osób.. Jest to prosty wniosek z obserwacji zachowań ludzi na portalach społecznościowych oraz analizy takich inicjatyw jak petycja umieszczona na stronie Białego Domu "o przeprowadzenie śledztwa dotyczącego "Fundacji Billa i Melindy Gatesów" w sprawie nadużyć medycznych i przestępstw przeciwko ludzkości. "Petycję podpisało ponad 560 tys. osób... https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity
Treść filmiku:
"Inżynierowie Massachusetts Institute of Technology opracowali sposób przechowywania informacji medycznej za pomocą kwantowego barwnika kropkowego, który jest dostarczany wraz ze szczepionką poprzez "łątkę" mikroigłową. Barwnik niewidoczny gołym okiem można odczytać później za pomocą specjalnie przystosowanego smartfona." (...)
"Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i powstały w wyniku bezpośredniego wniosku założyciela Microsoftu i samego filantropa Billa Gatesa (...)
Źródło: https://www.scientificamerican.com/article/invisible-ink-could-reveal-whether-kids-have-been-vaccinated/

Oryginalny i cały film na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=igx86PoU7v8
Storna domowa autora filmu https://www.corbettreport.com/

Plik video do pobrania (1280x720,61 MB): https://gofile.io/d/S09kXM

Zobacz też: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1842.msg10707.html#msg10707

Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla, powiedział w wywiadzie dla francuskiego kanału CNEWS (Canal+ Group), że wirus Covid-19 jest częściowo wyhodowany laboratoryjnie. Jego badania wykazały, że zawiera on małe sekwencje HIV, wirusa AIDS.
Profesor Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny w 2008 roku, podkreśla, że coraz więcej naukowców dochodzi do tego samego wniosku, że koronawirus jest częściowo wyhodowany laboratoryjnie. Mówi wreszcie, że dowody i prace badawcze na ten temat są tłumione.
Link do filmowego oryginału: https://youtu.be/Vx91DZTjNTI
Plik video PL do pobrania: https://gofile.io/d/B25i1C
Plik video PL, lepsza jakość: https://gofile.io/d/CxfUH3

FAIR USE NOTICE: This video may contain copyrighted material. Such material is made available for educational purposes only. This constitutes a 'fair use' of any such copyrighted material as provided for in Title 17 U.S.C. section 107 of the US Copyright Law.

Tłumaczenie na podstawie angielskiej transkrypcji z języka francuskiego zamieszczonej na stronie https://ponderwall.com/index.php/2020/04/18/lab-grown-coronavirus/

TRANSKRYPCJA:

Host: So what interests me this morning is that you are working right now on the virus..

Pr. Montagnier: I’m working on it, but not necessarily in the lab, since we mainly work on computers along with a colleague. We have no experiments, but the experience comes from the disease itself; from the measures that are made currently in labs and on patients

Host: And you came out with conclusions..

Pr. Montagnier: Well, we came to the conclusion that there has been a manipulation regarding this virus

Host: What do you mean?

Pr. Montagnier: In fact, part of the virus, not the whole, is manipulated. Well, the virus follows a classic model that comes from bats; but on top of this model they have added sequences of HIV, the AIDS virus.

Host: When you say “they have added”, you mean who?

Pr. Montagnier: Oh I don’t know!

Host: ..and it’s not natural.. this is what you mean?

Pr. Montagnier: No it’s not natural. It’s a lab work of professional molecular biologists. It’s a very accurate work.. we can say a work of watchmaker..

Host: But for what purpose?

Pr. Montagnier: Well for what purpose.. this is unclear. My job is to expose the facts. I accuse nobody. I don’t know who did it; neither why. The possibility is probably they wanted to make a vaccine against the Aids. So they took small sequences of the virus and they installed them on the larger sequence of the coronavirus

Host: So I’m not sure that I’m understanding all what you’re saying.. you mean that in this virus there’s a part of HIV?

Pr. Montagnier: You’re right. The genetic material of the virus is a long tape of RNA.. as in DNA but it’s RNA. On this tape; in a certain place of it, they have planted small sequences of HIV. And these sequences are not small for nothing; they have the possibility to modify what we call, for example, the antigens sites. This means that if we want to make a vaccine, we can modify the protein subject to the vaccine by a small sequence coming from another virus

Host 2: Some rumors said that it has a human origin but this was refuted by scientific authorities anyway

Pr. Montagnier: There’s a will to suppress the works on the subject. We are not the first. A group of renowned Indian researchers have published the same thing. But they forced them to retract it.

Host 2: They forced them in what way?

Pr. Montagnier: It has been cancelled. If you check their work you find a cancellation band.

Host 2: But most of scientists say the opposite of what you claim here.

Pr. Montagnier: Less and less. It just happened at the beginning of this year; and we see more and more works that suggest the same thing. I’m out of age and I’m a Nobel laureate so I can work freely; so no pressure can be exerted on me.

Prezentujemy wywiad z Judy Mikovits (wirusologiem i autorką książki "Plague of corruption" - #1 na liście bestsellerów Amazon), która uważana jest za jednego z najwybitniejszych naukowców swojego pokolenia. Film na początku maja dosłownie "eksplodował" w sieci przyciągając uwagę milionów ludzi oraz dziennikarzy z mediów głównego nurtu.. Pomimo tego, że film jest ekspresowo usuwany z największych platform cyfrowych, szacuje się, że obejrzało go kilkadziesiąt milionów ludzi.
Autor przewidział cenzurę filmu, dlatego przed jego emisją zamieścił na facebooku odezwę, której fragment zamieszczamy poniżej. Film przeznaczony jest do bezpłatnego rozpowszechniania.

Link do pliku video z polskimi POPRAWIONYMI napisami [1280x720,163MB]: https://gofile.io/d/ce7a85
alternatywny link: https://www.dropbox.com/s/m7q3dtfi7cjomop/PlandPL_popr._napisy_by_PozaMX.rar?dl=1
+ ten sam plik spakowany *.rar https://gofile.io/d/YBqINW

Strona domowa filmu: https://plandemicmovie.com (można pobrać tam angielską wersję HD)
Profil Mikki Willisa (twórcy filmu) na facebooku: https://www.facebook.com/mikki.willis

Odezwa autora filmu opublikowana na facebooku przed emisją "Plandemic"

Drodzy strażnicy prawdy i wolności słowa, przed usunięciem tego filmu proszę przeczytajcie te słowa:
Świat was obserwuje. Rozumiemy presję na cenzurę wszelkich informacji sprzecznych z popularną narracją. Wiemy, jakie ryzyko wiąże się z naruszeniem poleceń tych, którzy pociągają za sznurki. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwięksi giganci technologiczni są pod dowództwem potężnych sił, które potrafią zniszczyć wasze imperium za pomocą jednego kliknięcia. Ale ze względu na krytyczny stan naszego świata „po prostu wykonywałem swoją pracę” nie jest już wymówką do przyjęcia.

To nie jest czas na zabawę w politykę. Nasza przyszłość to wasza przyszłość. Przyszłość waszej rodziny. Przyszłość waszych dzieci. Przyszłość waszych wnuków. To jest prośba do „człowieka w tobie”. Zapobieganie przedostawaniu się tych informacji do ludzi jest zajęciem zdecydowanego stanowiska po niewłaściwej stronie historii. Wyborem, którego na pewno będziesz żałować, gdy prawda wykładniczo się pojawi. Nie ma niczego, żadnego miliardera, żadnego polityka, żadnych mediów, żadnego poziomu cenzury, który mógłby spowolnić to przebudzenie. To jest tutaj. To się dzieje. Po czyjej jesteście stronie?

Do 19 maja br. można darmowo pobrać wywiad londonreal.tv z Mikovits. Dostępny jest on na stronie domowej stacji w 18-stu częściach tematycznych. Tytuły części poniżej. Link:
https://londonreal.tv/is-coronavirus-a-plandemic-exposing-the-truth-behind-americas-covid-19-strategy-dr-judy-mikovits/
1. The Corrupt Measures Taken To Handle The Coronavirus
2. What Measures We Need To Take To Prevent The Disease
3. There Is A Massive Liberal Overdiagnosis Of The COVID-19 In The US
4. Infecting People To Kill Them Through The Vaccine And Cover Up Corruption
5. The Government’s Response Was To Cover It Up!
6. Does 5G Play A Factor In The Virus
7. Should We Trust The Vaccine
8. The Reason They Are Pushing Us To Get The Vaccine
9. The Proof Of Vaccination Tattoos
10. Why Does Bill Gates Have A Patents Or Vaccines And Viruses?
11. Propaganda Masquerading As Science
12. How The System Locks You In
13. Why Is This Censorship Happening
14. Where Are The Pharmaceuticals Spending Their Money?
15. Is The Virus Engineered?
16. The Five Years I Was Silenced
17. There Is No Other Choice Than To Fight Against The Corruption
18. 5 Things I Would Tell Donald Trump To Do

Prezydent Tanzanii, John Magufuli, podważa wiarygodność testów na koronawirusa. Dał do laboratorium próbki, które pochodziły z różnych źródeł, jednak nie od ludzi.. Co się okazało? :-)
Zobacz: 1) "W Tanzanii testy wykryły koronawirusa u kozy i w papai." https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,25919655,w-tanzanii-testy-wykryly-koronawirusa-u-kozy-i-w-papai-prezydent.html
2) "Testy na COVID-19 to „porażka”. Szokujące wyznanie giganta": https://cyfrowa.rp.pl/technologie/46281-testy-na-covid-19-to-porazka-szokujace-wyznanie-giganta

Korekta tłumaczenia: Prezydent ma na myśli owoc papaja nie "paupau" i sok z owocu papaja...

Źródło: https://www.facebook.com/100010309604724/videos/1179902745696701/

Przedstawiamy głośną konferencja prasową kalifornijskich lekarzy - immunologów. Na początku przedstawiają swoje dane dotyczące COVID-19, a nieco później przekazują wiele pomocnych na co dzień informacji oraz udzielają odpowiedzi na pytanie "Co dalej?".
Ponieważ ich odkrycia i proponowane rozwiązania są sprzeczne z globalistyczną narracją, cenzorzy YouTube usunęli film... który pierwotnie zyskał 5 milionów wyświetleń...

Sprawa odbiła się szerokim echem na świecie. W Polsce opisał ją m.in. dziennik Rzeczpospolita https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200429113-YouTube-blokuje-amerykanskich-lekarzy.html

Link do pobrania filmu w wyższej jakości: https://gofile.io/d/tiDY2Y

Prezentujemy wywiad z Judy Mikovits (wirusologiem i autorką książki "Plague of corruption" - #1 na liście bestsellerów Amazon), która uważana jest za jednego z najwybitniejszych naukowców swojego pokolenia. Film na początku maja dosłownie "eksplodował" w sieci przyciągając uwagę milionów ludzi oraz dziennikarzy z mediów głównego nurtu.. Pomimo tego, że film jest ekspresowo usuwany z największych platform cyfrowych, szacuje się, że obejrzało go kilkadziesiąt milionów ludzi.
Autor przewidział cenzurę filmu, dlatego przed jego emisją zamieścił na facebooku odezwę, której fragment zamieszczamy poniżej. Film przeznaczony jest do bezpłatnego rozpowszechniania.

Link do pliku video z polskimi POPRAWIONYMI napisami [1280x720,163MB]: https://gofile.io/d/ce7a85
alternatywny link: https://www.dropbox.com/s/m7q3dtfi7cjomop/PlandPL_popr._napisy_by_PozaMX.rar?dl=1
+ ten sam plik spakowany *.rar https://gofile.io/d/YBqINW

Strona domowa filmu: https://plandemicmovie.com (można pobrać tam angielską wersję HD)
Profil Mikki Willisa (twórcy filmu) na facebooku: https://www.facebook.com/mikki.willis

Odezwa autora filmu opublikowana na facebooku przed emisją "Plandemic"

Drodzy strażnicy prawdy i wolności słowa, przed usunięciem tego filmu proszę przeczytajcie te słowa:
Świat was obserwuje. Rozumiemy presję na cenzurę wszelkich informacji sprzecznych z popularną narracją. Wiemy, jakie ryzyko wiąże się z naruszeniem poleceń tych, którzy pociągają za sznurki. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwięksi giganci technologiczni są pod dowództwem potężnych sił, które potrafią zniszczyć wasze imperium za pomocą jednego kliknięcia. Ale ze względu na krytyczny stan naszego świata „po prostu wykonywałem swoją pracę” nie jest już wymówką do przyjęcia.

To nie jest czas na zabawę w politykę. Nasza przyszłość to wasza przyszłość. Przyszłość waszej rodziny. Przyszłość waszych dzieci. Przyszłość waszych wnuków. To jest prośba do „człowieka w tobie”. Zapobieganie przedostawaniu się tych informacji do ludzi jest zajęciem zdecydowanego stanowiska po niewłaściwej stronie historii. Wyborem, którego na pewno będziesz żałować, gdy prawda wykładniczo się pojawi. Nie ma niczego, żadnego miliardera, żadnego polityka, żadnych mediów, żadnego poziomu cenzury, który mógłby spowolnić to przebudzenie. To jest tutaj. To się dzieje. Po czyjej jesteście stronie?

Były żołnierz “Marines” skłania policjantów do pokory i przestrzegania konstytucji podczas protestów przeciwko łamaniu amerykańskiej konstytucji, które odbyły się 1 maja 2020 w Sacramento , California. Najwyraźniej przemówił im do rozsądku czy "do serca", jak wolą mówić kobiety ;-) To video było umieszczone pierwotnie na kanale Andy Choinski na You Tube https://www.youtube.com/watch?v=p_IkKNYWLlk

Cytat: Art. 58. Obowiązki policjanta [Dz.U.2020.0.360 t.j. - Ustawa z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji]
1. Policjant jest obowiązany dochować obowiązków wynikających z roty złożonego ślubowania.
2. Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego, a także polecenia prokuratora, organu administracji państwowej lub samorządu terytorialnego, jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa.
3. O odmowie wykonania rozkazu lub polecenia, o których mowa w ust. 2, policjant powinien zameldować Komendantowi Głównemu Policji z pominięciem drogi służbowej.

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19900300179

Jeden ze scenariuszy zapisanych w dokumencie Fundacji Rockefellera z 2010 r. mocno pokrywa się z działaniami podejmowanymi przez władze wielu krajów w związku z "pandemią koronawirusa 2020". Czy twórcy dokumentu byli neutralnymi strategami czy twórcami planu, który jest obecnie realizowany?

Dokument Fundacji Rockefellera "Scenariusze Przyszłości Technologii i Rozwój Międzynarodowy" do pobrania: https://gofile.io/?c=R5dBd8 - od strony 18 :-)
lub tutaj: https://drive.google.com/open?id=0B9oFf6PcWpbzYUtubzdpZDNvNkE

Raport, który pokazuje w jaki sposób Bill Gates stał się jedną z centralnych postaci w czasie kryzysu COVID-19. Jak to mówią - aby z kimś wygrać, trzeba go najpierw poznać...
Zobacz: "Ujawnienie gigantycznego wpływu Billa Gatesa na WHO" https://youtu.be/a_sQUGtfXtU oraz "Bill Gates chce zakazu podróży bez certyfikatu szczepień" https://youtu.be/FcPA8IZb-3I

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wQSYdAX_9JY

Wywiad Rose Icke III w całości i we fragmentach przygotowanych i udostępnionych przez LondoReal.TV http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1868.msg10843.html#msg10843
Zwiastun do pobrania TUTAJ: https://gofile.io/?c=W4hgwg
1 maja 2020 r. FACEBOOK USUNĄŁ oficjalne konto Davida Icke. https://www.bbc.com/news/technology-52501453?SThisFB
2 maja YOU TUBE USUNĄŁ oficjalne konto Davida Icke: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1868.msg10838.html#msg10838

Zobacz: 1) [AKTUALIZACJA] Albo zainstalujesz rządową aplikację ProteGO Safe albo nie wejdziesz do sklepu
"To znaczy w końcu wejdziesz, ale później niż ci z zainstalowaną apką. Długo się zastanawialiśmy jak rząd będzie przymu.., tfu, zachęcał Polaków do instalacji niegwarantujących prywatności a często wręcz niedopracowanych aplikacji mobilnych służących do śledzenia kontaktów i lokalizacji obywateli w imię walki z koronawirusem. I właśnie mamy odpowiedź. Bez zainstalowania aplikacji ProteGO Safe od 4 maja będziesz klientem drugiej kategorii w niektórych sklepach… (...)"
https://niebezpiecznik.pl/post/albo-zainstalujesz-rzadowa-aplikacje-protego-safe-albo-nie-wejdziesz-do-sklepu/

2) Zapisz się na rządowej stronie, by wyłapywać z sieci fake newsy...
https://form.govtech.gov.pl/ankieta/511625/zwalczwirusakodem-dolacz-do-zespolu-dev-aplikacji-do-walki-z-dezinformacja.html

Wywiad Rose Icke III w całości i we fragmentach przygotowanych i udostępnionych przez LondoReal.TV http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1868.msg10843.html#msg10843
ROSE / ICKE 3 maja 2020, godz. 18:00 czasu polskiego, TUTAJ: https://londonreal.tv/1000000-fighting-for-freedom/
1 maja 2020 r. FACEBOOK USUNĄŁ KONTO Davida Icke. https://www.bbc.com/news/technology-52501453?SThisFB
2 maja YOU TUBE USUNĄŁ oficjalne konto Davida Icke: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1868.msg10838.html#msg10838

Brian Rose z LondonReal.TV zmęczony coraz większą cenzurą ogłasza zbiórkę funduszy (crowdfunding) na utworzenie Cyfrowej Platformy Wolności. Osiąga swój cel zbierając 100 tys. dolarów w 24 godziny. Rozwija więc projekt, który na dzień dzisiejszy (26 kwietnia) zakłada pięć etapów. W czasie robienia tego filmiku były to trzy etapy, o których w nim opowiada.
Pierwszym gościem na Cyfrowej Platformie Wolności będzie ponownie David Icke.
Data wywiadu: 3 maja 2020 g. 18:00 czasu polskiego.
Link: https://LONDONREAL.TV/LIVE

PLATOFORMA: https://donate.londonreal.tv/freedom-platform/ - aktualna informacja o rozwijanej Platformie.

Goście Platformy to m.in. Robert F. Kennedy Jr., Andrew Kaufman, Dr. Rashid A. Buttar

NIEPOSŁUSZEŃSTWO OBYWATELSKIE - sposób postępowania, polegający na świadomym i celowym niestosowaniu się do konkretnych przepisów prawa (...), które w przekonaniu obywatela naruszają w sposób rażący istotne normy sprawiedliwości, ograniczają wolność i równość obywateli;
Obywatele świadomie naruszają przepisy prawa, zdając sobie sprawę, iż ich protest spotka się z reakcją władz. Akceptują konsekwencje tego typu działań, jednak nie widzą innego sposobu przekonania władzy o społecznej szkodliwości podjętej przez nią decyzji. Kampania nieposłuszeństwa obywatelskiego musi się charakteryzować brakiem przemocy, a jej organizatorzy powinni przestrzegać reguł prawnych w swym postępowaniu, z JEDNYM WYJĄTKIEM — kwestii problemowej, która stała się przedmiotem protestu.
Źródło: Encyklopedia PWN: https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/nieposluszenstwo-obywatelskie;3947477.html

Kiedy USA obwiniają Chiny za "pandemię", kult tworzy podwaliny globalnej technokracji doprowadzając do upadku wiele gospodarek za pomocą "zamknięcia" czy "aresztu domowego". Tę technokrację Icke nazywa "The Hunger Games Society" (Społeczeństwo Igrzysk Śmierci) w nawiązaniu do trylogii "The Hunger Games".
Nawet jeżeli analogia jest przesadzona, to warto pomyśleć o tym, co mamy już za oknem: groźba upadku gospodarek, zwiększająca się zależność ludzi od państwa, elektroniczny nadzór i inwigilacja, rozwój 5G i Starlink Elona Muska oraz eksperymenty z telewizyjnym Big Brotherem i dochodem gwarantowanym w wielu krajach... Myślę, że warto tę część polecić do obejrzenia politykom...
Głowa do góry! Damy radę! :-)

CZYTAJ OPISY FILMÓW:
1) Zobacz Raport Instytutu Medycyny Pracy z Łodzi str. 29: http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/raport_5g.pdf
SCREEN: https://uploads.disquscdn.com/images/ac895b36c09957c03b8fbacd686e7813486ec1f7d5f7feef076208ba5f58584b.png
2) Artykuł z powyższego video: https://www.rfglobalnet.com/doc/fixed-wireless-communications-at-60ghz-unique-0001
3) Zobacz: "David Icke - Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzki organizm #5G": https://www.bitchute.com/video/FDibuCzP8TFD/
4) https://www.fcc.gov/file/14379/download - Piszą tam m.in., że tlen absorbuje energię fal 60GHz tak jak jedzenie energię z mikrofalówki. Czytaj: tlen jest wprawiany w drgania, czyli krew może mieć problem z absorpcją tlenu. (j. angielski).
5) "Odwołać Koronaświrusa=USA Upadek fałszywych władców" (O 5G jest od 7:40min.)
https://youtu.be/f2VutqLRCkg?t=460
6) "Foliarze - film dokumentalny/ Tin foil hats - Polish documentary (English subtitles)" Polski dokument o telefonach komórkowych, ludziach elektrowrażliwych, wieżach komórkowych i procesie legislacyjnym wdrażania 5G w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=S_DCtMkLgMQ

VIDEO JEST KOPIĄ VIDEO z kanału "Kto? i Dlaczego?" na You Tube: https://youtu.be/yRn1i0xz1IQ

ZOBACZ:
1) Zobacz Raport Instytutu Medycyny Pracy z Łodzi str. 29: http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/raport_5g.pdf
SCREEN: https://uploads.disquscdn.com/images/ac895b36c09957c03b8fbacd686e7813486ec1f7d5f7feef076208ba5f58584b.png

2) Filmik "5G blokuje absoprcję tlenu do komórek": https://www.bitchute.com/video/iOE6CWEP8qYw/

3) https://www.fcc.gov/file/14379/download - Piszą tam m.in., że tlen absorbuje energię fal 60GHz tak jak jedzenie energię z mikrofalówki. Czytaj: tlen jest wprawiany w drgania, czyli krew może mieć problem z absorpcją tlenu. (j. angielski).

4) "Odwołać Koronaświrusa=USA Upadek fałszywych władców" (O 5G jest od 7:40min.)
https://youtu.be/f2VutqLRCkg?t=460

5) "Foliarze - film dokumentalny/ Tin foil hats - Polish documentary (English subtitles)" Polski dokument o telefonach komórkowych, ludziach elektrowrażliwych, wieżach komórkowych i procesie legislacyjnym wdrażania 5G w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=S_DCtMkLgMQ

6) Czy 5G jest dla Ludzi, Maszyn czy Sztucznej Inteligencji? - Cyrus A. Parsa https://youtu.be/9tQdGQzPQXo
Inne tłumaczenie tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=h38NDkzvJKE

ZOBACZ:
1) WIELKA OFENSYWA TECHNOLOGII 5G A KORONAWIRUS - rozmowa ze Zbigniewem Gelzokiem https://www.youtube.com/watch?v=MPLWZr5vo3I
2) 5G - komentarz strony społecznej do procesu legislacyjnego tzw. ustawy megaustawy cyfrowej https://www.youtube.com/watch?v=4FRE4mYmT58
2) "Prof. Henryk Banach o technologii 5G na konferencji w Sejmie - 26.04.2019" https://www.youtube.com/watch?v=sLUXm3_tpT8

UWAGA! Filmy można ściągać instalując dodatek do przeglądarki, np. Video Downloader
Oglądasz fragment wywiadu Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.

Link do całego wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania: https://londonreal.tv/army
Alternatywne LINKI do pobrania polskiej wersji całego wywiadu 720p, 907MB:
https://www.dropbox.com/s/125h6984yhw34ar/dajk720final.avi.asf?dl=1
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU - plik spakowany

Tak! Przyszłość należy do nas! Ludzi wielkich swoją duszą i wolnością!
https://www.facebook.com/PozaMatrixem/

UWAGA! Filmy można ściągać instalując dodatek do przeglądarki, np. Video Downloader
Oglądasz fragment wywiadu Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.

Link do całego wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania: https://londonreal.tv/army
Alternatywne LINKI do pobrania polskiej wersji całego wywiadu 720p, 907MB:
https://www.dropbox.com/s/125h6984yhw34ar/dajk720final.avi.asf?dl=1
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU - plik spakowany

Ujawnienie gigantycznego wpływu Billa Gatesa na WHO: https://youtu.be/a_sQUGtfXtU
TATUTAŻ KWANTOWY:
Inżynierowie M.I.T (Massachusetts Institute of Technology) opracowali sposób przechowywania informacji medycznych pod skórą za pomocą kwantowego barwnika kropkowego, który jest dostarczany wraz ze szczepionką przez plaster mikroigłowy. (...) "Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów (...) https://www.scientificamerican.com/article/invisible-ink-could-reveal-whether-kids-have-been-vaccinated/ i PL: https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-innowacyjny-tatuaz-odmieni-program-szczepien-ochronnych,nId,4223977
CYFROWA TOŻSAMOŚĆ:
"Żaden rząd, firma ani agencja nie mogą rozwiązać tego problemu samodzielnie. Wyznaczenie przyszłego kursu identyfikacji cyfrowej i nawigacja z powiązanymi zagrożeniami jest wyzwaniem, które wymaga stałej współpracy i globalnego partnerstwa." https://id2020.org/alliance
"EVENT 201:
Pandemic Exercise: Highlights Reel" https://www.youtube.com/watch?v=AoLw-Q8X174
W POLSCE:
Zdaniem Jarosława Gowina "kluczem do wyjścia z nadchodzącej zapaści będzie przejście do "drugiej fazy walki z koronawirusem", czyli wprowadzenie "Planu Sośnierza", opierającego się na trzech fundamentach. Pierwszy zakłada konieczność wprowadzenia masowej produkcji testów na koronawirusa... nawet 60-80 tys. dziennie (...)
Drugi to ścisłe ("za zgodą Polaków") monitorowanie ich aktywności oraz kontaktów poprzez aplikację badające aktywność telefonów komórkowych. To model powtarzający doświadczenia Korei Południowej, dzięki któremu w sytuacjach kryzysowych można ustalić grono osób, które weszło w kontakt z zarażonym. https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-prawnicy-stan-kleski-zywiolowej-nie-oznacza-bankructwa-panstwa-6499851617470081a
WYPOWIEDŹ BILLA GATESA O CERTFIKATACH CYFROWYCH:
https://www.youtube.com/watch?v=FcPA8IZb-3I

ZOBACZ: PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!
https://www.bitchute.com/video/ToDgn7gLOEvZ/

Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.
Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym "pandemia" stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności. Wywiad - zwłaszcza od ok 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
(W tej wersji wydłużono czas wyświetlania się napisów, poprawiono "łamanie linii", literówki oraz zamieniono "Wachowscy" na "Wojciccy", co było błędem spowodowanym przez automatycznego korektora w lokalnym Wordzie... Cała reszta bez zmian)

Link do wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania: https://londonreal.tv/army
Alternatywne LINKI do pobrania polskiej filmu w wersji 720p, 907MB:
https://gofile.io/?c=Jl41Nz <--- POLECAMY TEN LINK
https://www.dropbox.com/s/125h6984yhw34ar/dajk720final.avi.asf?dl=1
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU - plik spakowany

Plik w wersji angielskiej (bez napisów): https://gofile.io/?c=iWKDYs (720p, 875MB)

UWAGA!

1) Polecamy fragment analizy ze strony Instytutu Spraw obywatelskich dotyczący testu RT-PCR. Polecany fragment zaczyna się od: Fakt nr 2: „potwierdzone” przypadki COVID-19 są…cóż…nie-takie-potwierdzone, a kończy na screenie z dokumentu agencji rządu federalnego USA -> CDC. A to tylko jeden fragment wnikliwej i opartej na dokumentach analizy...
https://instytutsprawobywatelskich.pl/poruszajac-sie-po-koronawirusowej-panice-8-niewygodnych-faktow-do-przemyslenia/

2) Do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 stosuje się - ZGODNIE z zaleceniami WHO - głównie testy genetyczne metodą RT-PCR. Co mówi o tym teście jego twórca? Omawia to J. Zięba w poniższym filmiku, rozjaśniając w ten sposób wypowiedź Icke'a z pierwszej części powyższego wywiadu.
https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/

Prezydent USA Donald Trump 14.04.2020r. polecił swej administracji wstrzymać wpłacanie składek na Światową Organizację Zdrowia (WHO), do czasu wyjaśnienia, jaką rolę organizacja ta odegrała w "niewłaściwym zarządzaniu i ukrywaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa" Donald Trump uczestniczył kiedyś w programach Aleksa Jonesa, w których rozmawiali m.in. o grożącej światu technokratycznej dyktaturze szykowanej na kulisami przez niektórych możnych tego świata, którzy pociągają za sznurki także w WHO... Czy dzisiejsza decyzja ma drugie dno, którego main-stream-media nie widzą albo traktują jako "mrzonkę"?
Zobacz cały wywiad z Davidem Icke: https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/

Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.
Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym "pandemia" stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.

Link do wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania: https://londonreal.tv/army
Alternatywne LINKI do pobrania polskiej filmu w wersji 720p, 907MB:
https://gofile.io/?c=Jl41Nz <--- POLECAMY TEN LINK
https://www.dropbox.com/s/125h6984yhw34ar/dajk720final.avi.asf?dl=1
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU - plik spakowany

Plik w wersji angielskiej (bez napisów): https://gofile.io/?c=iWKDYs (720p, 875MB)

UWAGA!
1) Polecamy fragment analizy ze strony Instytutu Spraw obywatelskich dotyczący testu RT-PCR. Polecany fragment zaczyna się od: Fakt nr 2: „potwierdzone” przypadki COVID-19 są…cóż…nie-takie-potwierdzone, a kończy na screenie z dokumentu agencji rządu federalnego USA -> CDC. A to tylko jeden fragment wnikliwej i opartej na dokumentach analizy...
https://instytutsprawobywatelskich.pl/poruszajac-sie-po-koronawirusowej-panice-8-niewygodnych-faktow-do-przemyslenia/

2) Do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 stosuje się - ZGODNIE z zaleceniami WHO - głównie testy genetyczne metodą RT-PCR. Co mówi o tym teście jego twórca? Omawia to J. Zięba w poniższym filmiku, rozjaśniając w ten sposób wypowiedź Icke'a z pierwszej części powyższego wywiadu.
https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/

Według autora mamy za oknem teatr "pandemii strachu" z realnymi skutkami ekonomicznymi. W pierwszej części autor analizuje obecną sytuację ekonomiczną w związku z "pandemią" koronawirusa. W drugiej prowadzi analizę danych statystycznych (od 21min. 35sek.) dokonując podważenia oficjalnej "narracji o koronawirusie" z mediów głównego nurtu. Linki do źródeł na których opierał się autor są na jego kanale You Tube (pod filmem): https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ
Wrzuciłem go, bo treść warta jest upowszechniania - na wypadek usunięcia z You Tube.

SHOW MORE

Created 1 month, 2 weeks ago.

24 videos

CategoryOther