PozaMatrixem

Grzegorz Braun kontra Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Luc Montagnier
Francuski Noblista w dziedzinie fizjologii i medycyny

Oto jak działa ten "wirus" (podobnie jak każdy inny) według 5 Praw Natury. Miliony ludzi traci pracę z powodu zaplanowanego krachu finansowego i trzymania wszystkich w domach. W wyniku stresu mózg aktywuje programy pomocnicze w ciele. Poniżej opis najbardziej prawdopodobnego programu, który zostanie uruchomiony: redukowana jest tkanka błony przewodów oskrzeli i namnażane są komórki pęcherzyków płucnych po to aby przyjąć więcej tlenu potrzebnego do walki o życie. Jest to tzw. faza aktywna konfliktu. Kiedy stres ustaje (hurra, mamy szczepionkę lub jakiś cudowny lek) ten proces jest odwracany (im dłużej trwał stres tym potem groźniejsze dla życia jest cofnięcie zmian w oskrzelach i płucach). Prątki gruźlicy rozkładają niepotrzebne już dodatkowe komórki, do oskrzeli dostarczane jest białko, a bakterie odbudowują nim błonę. Ma to miejsce w środowisku wodnym (tzw. zapalenie oskrzeli). To i wydalanie materii z płuc powoduje bolesny kaszel. Jest to tzw. faza naprawcza. Nasza medycyna weźmie to białko (albo egzosomy wydzielane podczas stresu) i nazwie je wirusem bo wg. obowiązujących teorii postrzega ten proces jako wojnę w organizmie z atakującymi go wirusami. Pacjent dowiaduje się, że jest "ciężko chory" i panikuje na nowo restartując cały program. Tak można się wykończyć (z niedoboru białek) jak to już miało miejsce według GNM po obu wojnach światowych (tzw. hiszpanka po zakończeniu WW1 i gruźlica po WW2), po kryzysie 2008 roku "świńska grypa", a teraz "koronawirus". Również po załamaniu się rynku kryptowalut w 2018 r było więcej "zachorowań na grypę". Wystarczy użyć trochę wyobraźni aby zrozumieć co można robić z całymi społeczeństwami wiedząc jak działają te procesy. W czasach nazistowskiej propagandy "chorobami" obwiniano rasy (hiszpańska grypa, meksykańska itp). Teraz elita walczy z samą naturą więc mamy ptasią, świńską albo obwiniane są nietoperze itp.

Stres może też uruchomić wiele innych programów, o których mowa w powyższym filmie.

Uwaga: faza naprawcza charakteryzująca się wydzielaniem płynów po stresie trwającym kilka miesięcy powinna być spowalniana przy pomocy profesjonalnych zabiegów medycznych. Zbyt intensywna praca bakterii może doprowadzić do zgonu. Można utopić się we własnej wydzielinie płucnej. Najważniejsze to rozumieć co właśnie ma miejsce i zachować spokój aby nie zapętlać konfliktu.

Jest to kompilacja filmów belgijskiego autora o pseudonimie godgevlamste, który wykazuje, że żyjemy w kraterze na gigantycznej kołyszącej się kuli otoczonej inną kulą plazmy-lustra, z prawdziwym Słońcem po jednej stronie i jego lustrzanym odbiciem z drugiej. Plazma odzwierciedla na niebie obraz pełnej Ziemi w postaci... Księżyca nazywanego dalej "Księżycem". Model opisuje jak działają fazy "Księżyca", cykl dnia i nocy naszego krateru, ruch gwiazd i planet, przypływy, odpływy oraz pory roku, i jaką rolę odgrywa w tym prędkość światła. Kiedy już wiesz, że patrzysz w lustro przestajesz się dziwić, że widzisz zawsze przód głowy.
Korzystając z mapy "Księżyca" autor znajduje obszar na jego powierzchni, w którym położony jest nasz krater: Sulpicius Gallus M - odzwierciedlany na niebie jako Syriusz. Światło odbijane przez kratery na Ziemi odzwierciedlane jest na niebie jako planety i gwiazdy. Odpowiadają za to dwie bliżej położone warstwy atmosfery/firmamentu. Obrót Ziemi i różnica czasu w jakim światło pokonuje dystans pomiędzy warstwami firmamentu tworzy iluzję gwiazd i planet krążących po niebie w przeciwnych kierunkach. Daje to klucz do zrozumienia: światopoglądu naszych odległych przodków i ich obsesji mapowania "kosmosu" w budowlach megalitycznych; map Starego Świata i późniejszych fałszerstw historyczno-naukowych, które według autora zaczęto wprowadzać po średniowiecznym kataklizmie. Tzw. lodowy asteroida obwiniany za epokę lodowcową mógł być w rzeczywistości wielkim kawałkiem lodu z większego oceanu, który po wpadnięciu do krateru zamroził jego dolną część - dawne Morze Śródziemne - dzisiejszą Antarktykę. To wydarzenie sprawiło, że nie rozumiemy dzisiaj co pokazują nam stare mapy sprzed epoki Renesansu. Jaki jest cel fałszerstw? To, że prawdopodobnie nie wierzysz temu co teraz czytasz? Świadomość niewolników zamknięta jest w małej piłce, podczas gdy elity kolonizują Większą Ziemię udając, że latają w kosmos. Czym naprawdę zajmuje się NASA? Dlaczego oficjalne zdjęcia Ziemi, planet i kosmosu to kompozyty komputerowe? Dlaczego elity boją się globalnego ocieplenia? Co oznacza kolonizacja Marsa? Gdzie leży Atlantyda i kim są Atlanci? Kim byli Wikingowie? Jak rozumieć obce cywilizacje? U kogo zadłużony jest "cały świat"? Czym jest Drzewo Życia? Kim jest pasożyt żerujący na ludzkości i co teraz robi?
Rok 2020 pokazał, że z ludźmi można zrobić wszystko, a skoro tak, to już to dawno zrobiono. Teraz zasłona zostanie zdjęta, być może nawet dosłownie i o tym jest ten film.

Źródło: https://www.youtube.com/user/godgevlamste

Plik do pobrania (HD 1080p):
https://www.mediafire.com/file/5kbcwlvxr4qwapz/Ucieczka+z+Krateru+Małp.avi/file

Wkrótce Twój obraz świata zmieni się bezpowrotnie.

Z dedykacją dla Leszka.

"Efektem synergii uda się uruchomić lawinę nie do zatrzymania, ponieważ rząd nie ma narzędzi terroru. Urzędnicy, policjanci jadą na tym samym wózku co my i zdają sobie sprawę, że podcinają gałąź, na której wszyscy siedzimy. Politycy też nie są po to, aby niszczyć Polskę i polskość. Chciałbym, aby Polska była jednym z tych państw, tych narodów, które się przeciwstawią destrukcji spowodowanej pandemią."

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-11/gorale-otworza-kwatery-po-17-stycznia-to-ostatni-moment-by-powiedziec-veto/

Jakie czasy, taki karnawał!
Wrzucone na prośbę i nie ma nic wspólnego z partyjnymi gierkami.

Dlaczego w obliczu epidemii, tzw. lockdownu, "zapchanych" szpitali i coraz głębszego kryzysu gospodarczego, ludziom, którzy mają dowody na skuteczność leczenia amantadyną rzuca się kłody pod nogi? Dlaczego na siłę forsowana jest szczepionka?
15 minutowy program
Link do źródła: https://www.youtube.com/watch?v=77xSKcIk3Rc

O rządowych kłodach pod nogi => https://www.facebook.com/Przychodnia-Lekarska-Optima-Przemy%C5%9Bl-100740295192199/

Tiffany Dover - przełożona pielęgniarek pracująca w CHI Memorial Hospital w mieście Chattanooga, w stanie Tennessee, USA zemdlała podczas konferencji prasowej niedługo po przyjęciu szczepionki na Covid-19 firmy Pfizer.

Źródła:
https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10399704/dyrektor-generalny-pfizera-nie-skorzysta-z-produktu-jego-wlasnej-firmy-nie-chce-zajmowac-kolejki.html
https://youtu.be/Wrp4w0OQmAQ
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=436286377544888&id=106111954344

https://www.thesun.co.uk/news/13514775/nurse-faints-covid-vaccine-common-pain/

W Polsce, głównie niestety w mediach społecznościowych, duże zainteresowanie budzi postać i odkrycie Włodzimierza Bodnara, pulmonologa i pediatry z Przemyśla. Doktor Bodnar jest przekonany, że chlorowodorek amantadyny (nie mylić z siarczanem) skutecznie leczy Covid 19.

"Przez 30 lat leczę grypę amantadyną (2x100mg przez 4-6 dni) i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby nie zadziałała" - informuje lekarz.

https://wpolityce.pl/polityka/528635-co-z-ta-amantadyna-dlaczego-nikt-nie-chce-zbadac-tego-leku

A Niedzielski na to:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/129336655_2687586364888730_6248546507521564900_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=3O4IXC0wfzoAX9ZBwvt&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&tp=14&oh=aed8bb0a68a5a8ed4659e7ed03000a1d&oe=5FEC3707

Jest to angielska wersja polskiego klipu "Wkurf..." który został lekko zmieniony w warstwie video oraz poszerzony i uładzony w warstwie językowej ;-)
You can download
a) the file with subtitles: https://gofile.io/d/Qg77bv
b) the file without subtitles: https://gofile.io/d/jE6GPs

Podziękowania dla:
https://www.bitchute.com/channel/georgina_orwell_pl
i Joanny M. z Wrocławia :)

Myślę, że tytułu komentować dziś nie trzeba... Słownictwo koresponduje z nastrojami społecznymi...
Do protestujących. Intencja jest taka, aby spojrzeć krytycznie na "sytuację pandemiczną", na którą powołują się rządzący, chcąc m. in. "rozproszyć" protesty. Dlatego proponujemy obejrzeć:
1) “O skuteczności testów antygenowych” prof. Robert Flisiak (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku). Fragment z panelu: “Medycyna wysokospecjalistyczna w erze COVID-u” --> https://youtu.be/Ul5nBN84j-A

2) "O wpływie testdemii na służbę zdrowia" prof. Robert Flisiak --> https://youtu.be/4K4xDrnk92Y

3) Pandemia testów PCR (oświadczenie niemieckich prawników) --> https://www.bitchute.com/video/65NmJyAifxzn/

4) InDOKTORnacja (film dokumentalny z tezą) --> https://www.bitchute.com/video/fBExbwHRTzto/

PLIK DO POBRANIA i upowszechniania: https://gofile.io/d/N1dcyL

Fragment międzynarodowej debaty na temat pandemii, która odbyła się 24 października 2020 w studio "wRealu24"
Oryginalny tytuł: "PILNE! MEGA debata lekarzy ws. pandemii C-19! Dr De Klerk, dr N. P. Cancelo, dr Labat i A. Giorgiani"
Link do całej debaty: https://www.youtube.com/watch?v=zbCiG-S0lm8

Jest to obszerny fragment wykładu dr Bruce'a Liptona - Nowa Biologia, poświęcony oddziaływaniu stresu na komórki i na organy. Oto w jaki sposób nasze postrzeganie świata, nawet jeśli nie jest zgodne z prawdą kształtuje nasze zdrowie, inteligencję, a nawet prowadzi do genetycznych mutacji. Wykład z roku 2000, ale jakże aktualny w roku 2020...

Oświadczenie Reinera Fuellmitcha - jednego z czterech prawników z Niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds Korony - o stanie zaawansowania prac Komisji i o jej ustaleniach. Tłumaczenie - EfektSetnejMałpy:
1) Link do całego oświadczenia z polskim tłumaczeniem:
USZY DUSZY #37 REINER FUELLMICH - OŚWIADCZENIE
https://www.bitchute.com/video/y69CT0xXDRIo/

2) LINK DO ORYGINALNEGO FILMU Z OŚWIADCZENIEM REINERA FUELLMITCHA PO ANGIELSKU; https://www.youtube.com/watch?v=kr04gHbP5MQ

3) LINK DO WYSTĄPIENIA REINERA FUELLMITCHA Z 4.10 2020 w wersji niemieckiej: https://www.youtube.com/watch?v=7hqUaW2WoY8

Nawet jeżeli występuje bezobjawowa transmisja, to w całej historii jakichkolwiek wirusów przenoszonych przez drogi oddechowe, bezobjawowa transmisja NIGDY nie była przyczyną wybuchu epidemii.
Jeżeli tak, to po co każę się ludziom nosić maseczki? Na dodatek w przestrzeniach otwartych...
No comments!

26 września 2020 podczas Festiwalu Wolności, goście „Salonu Dziennikarskiego” rozmawiali krytycznie o tzw. pandemii koronawirusa. ”
Źródła:
1) https://www.youtube.com/watch?v=ovEIFEWb7kA
2) https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/519300-pawlicki-smiertelnosc-covid-19-w-granicach-bledu

Dr. Heiko Schoning – niemiecki lekarz i jeden z założycieli pozaparlamentarnej komisji śledczej w sprawie COVID-19 (www.acu2020.org) został aresztowany podczas przemówienia na wiecu "We Do Not Consent" ("Nie wyrażamy zgody") w Kąciku Mówców londyńskiego Hyde Parku. Zwolniono go po 22 godzinach. "Zabezpieczono" jego telefon, laptopa oraz książkę pt. "Koronawirus - fałszywy alarm?" (https://multibook.pl/pl/p/Dr-Karina-Reiss%2C-Dr-Sucharit-Bhakdi-Koronawirus-falszywy-alarm-Liczby%2C-konkrety%2C-konteksty-/11281)
Filmi nakręcono w momencie, gdy "po cichu" wypuszczono go z londyńskiego komisariatu policji.

Zobacz więcej: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1899.msg11022.html#msg11022

Plik do pobrania: https://gofile.io/d/oo4we9

Źródło: Świątynia Covidian / Covidians Temple --> https://facebook.com/groups/covidovcy

W 2001 roku mieliśmy atak wąglika z paniką wąglika. Dziś mamy atak SARS-Cov-2 i panikę koronawirusa. Stoją za tym ci sami ludzie.
Nie mamy wielkiego problemu zdrowotnego. Mamy za to problem z przestępczymi, zorganizowanymi działaniami pewnych firm i osób oraz duże problemy z gospodarką.
Są to tezy z konferencji prasowej dotyczącej rządowych restrykcji anty-covidowych, która odbyła się podczas Festiwalu Wolności i Pokoju w Berlinie w dniu 29.08.2020. r Wzięli w niej udział m. in. Robert F, Kennedy Jr., dr Heiko Schöning oraz dr Bodo Schiffmann.

Zobacz międzynarodową stronę www (w tym PL): https://acu2020.org/wersja-polska/

Przeczytaj też wywiad z Heiko Schöningiem: https://naszkrakow.com.pl/2020/07/29/koronawirus-niemieccy-lekarze-powolali-komisje-sledcza-ds-covid-19/

Pierwotna strona domowa organizacji: https://www.ärzte-für-aufklärung.de/ (w j. niemieckim)

Czy mamy do czynienia z epidemią lub pandemią? Czy wywołana panika była uzasadniona? Dlaczego rządy tak wielu państw utrzymywały niszczące życie społeczne i gospodarcze zarządzenia? Czy długofalowe skutki lockdownu nie okażą się bardziej szkodliwe niż sama choroba? Czy wszystkie osoby zakażone to osoby chore? Ile osób umiera z powodu COVID, a ile z powodu chorób współwystępujących?

W Europie rośnie opór wobec restrykcji sanitarnych. Krytyka poważnych naukowców, którzy kwestionują ograniczenia zalecane przez WHO, jest nadal ignorowana. Czy ogłoszona właśnie w Polsce nowa strategia walki z wirusem ochroni nasze zdrowie, respektując wolność i szacunek dla prywatności?

Gośćmi programu są dr Mariusz Błochowiak (fizyk, autor książki „Fałszywa Pandemia"), dr Franciszek Rakowski (kognitywista, Centrum Modelowania UW), prof. Włodzimierz Gut (wirusolog, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego) i Maciej Pawlicki (publicysta „Sieci”)

Źródło: TVP VOD - Warto rozmawiać, 07.09.2020, https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,07092020,49753158

Christine Lagarde (w latach 2011-2019 dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Od roku 2019 prezes Europejskiego Banku Centralnego) mówi o światowej gospodarce podczas lunchu w National Press Club w dniu 15 stycznia 2014 roku. Nawiązania do numerologii są właściwe dla nauk wolnomularskich. A zatem czy Pani Dyrektor ma coś wpólnego z masonerią czy jest, po prostu, fanką pitagorejskiej wizji świata? Taka mała migawka video...

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9_BTX-KNZJ4

Fragment konferencji prasowej amerykańskich lakarzy.
Cytat wypowiedzi Scotta Atlasa za "Tygodnik "Sieci" --> https://www.facebook.com/PozaMatrixem/posts/168787191477128
Okładka: http://swietageometria.info/ao/di-OBG1.png
Cała konferencja z polskim lektorem tutaj: https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

SHOW MORE

Created 3 years, 5 months ago.

64 videos

Category None