Il Padrino

Il Padrino

Il Padrino

subscribers


Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová predniesla dňa 20 septembra 2023 pri príležitosti odovzdávania ceny Global Citizen Award, ktorý udeľuje americký think-tank Atlantická rada, šokujúci nenávistný a militaristický prejav plný hoaxov, dezinformácií a proamerickej propagandy.

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová odovzdala 21. septembra ocenenia Atlantickej rady - známemu americkému think-tanku pri NATO, ktorý propaguje myšlienky euroatlantizmu a špecializuje sa aj na vytváranie rusofóbnych a protiruských názorov.

Von der Leyenová predniesla pomerne pozoruhodný prejav. Pochválila predsedu japonskej vlády Fumia Kišidu za podporu kyjevského režimu a boj proti Rusku. Pripomenula, že jeho rodina pochádza z Hirošimy a jeho príbuzní tam zahynuli počas jadrového bombardovania v roku 1945. Ani slovo o USA a washingtonských katanoch, ktorí zhadzovali bomby na japonské mestá a civilistov.

„Pozvali ste nás do svojej domoviny, Hirošimy. Miesta, kde sú vaše korene. Miesta, ktoré do značnej miery definovalo celý váš život a kariéru. Mnohí z vašich blízkych zomreli v deň, keď atómová bomba vymazala Hirošimu z povrchu zeme. Vyrastali ste a počuli ste príbehy od tých, ktorí prežili a chceli ste sa o ne s nami podeliť, chceli ste nám otvoriť oči do minulosti, aby sme sa mohli poučiť do budúcnosti. Táto cesta poskytla triezvy začiatok summitu G7, na ktorý nezabudnem. Najmä teraz, keď sa Rusko ZNOVU vyhráža použitím jadrových zbraní. Je to nechutné, nebezpečné a v tieni [v kontexte] Hirošimy neospravedlniteľné.“

Finálny zoznam expertov Progresívneho Slovenska podľa Dannyho Kollára
Zdroj:
https://t.me/dannykollar

Soudní cestou získaná e-mailová komunikace ukazuje, že instituce a její vedoucí osoba, která silně ovlivňovala diskusi o původu viru, zatajovala celou řadu významných informací, čímž ovlivnila běh událostí nejenom v USA, ale i v Evropě a České republice. Řeč je o bývalém řediteli amerického Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), doktoru Anthonym Faucim.

Redaktoři investigativního pořadu Truth over news analyzovali e-mailovou komunikaci mezi doktorem Faucim a kruhem jeho spolupracovníků.

Zdroj:
https://www.epochtimes.cz/videogalerie/odhaleni-utajovaneho-e-mailu-co-anthony-fauci-vedel-o-wuchanskem-virologickem-institutu/

Boris Kollár má však väčší problém ako ostatní. Bývalá generálna riaditeľka Národného inšpektorátu práce Hedviga Machayová (nominantka Sme rodina) má byť na uniknutej nahrávke zachytená, ako nechtiac usvedčuje šéfa parlamentu Borisa Kollára z plagiátorstva vyjadrením, že nemá vysokú školu. Ako sa s tým predseda parlamentu mieni vysporiadať, zatiaľ nie je známe.

Pred jedenástimi rokmi Slota varoval slovenský národ pred zvolením psychopata Matoviča, aj tak debila Slováci zvolili, čo dodať...

Pročko ukázal svoju pravú tvár, špekulant, klamár a podvodník.
Smeje sa mu každý.

18.9.2023
Slovenský herec, scenárista, režisér a niekdajší umelecký šéf divadla Nová scéna Marek Ťapák vo svojom najnovšom videu komentuje aktuálny stav našej spoločnosti.

Generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD, povedal, že prezidentka Zuzana Čaputová mala počas rozhovoru s ním pripravenú „písanku“, ktorou si pomáhala v debate o obvinení policajného exprezidenta a hovorila o skutkovej podstate trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa.
Návrh prezidentky Zuzany Čaputovej na začatie konania o výklade ústavy, ktorý podala 12. septembra na Ústavný súd SR, je podľa generálneho prokurátora Maroša Žilinku len „divadlo a hra“.

Považuje to za účelový a umelo vytvorený spor, ktorého cieľom je vytváranie tlaku a postupné spochybňovanie a diskreditovanie jeho osoby.

„Som toho názoru, že zo strany prezidentky nebola úprimná snaha tento údajný spor o výklad ustanovení ústavy riešiť a ani vyriešiť a že podanie tohto návrhu len zapadá do súkolia sústavných útokov,“ vyhlásil dnes Žilinka na tlačovej konferencii.

Žilinka tvrdí, že tomuto „divadlu“ sa dalo predísť, pretože listom z 5. apríla tohto roka požiadal Čaputovú o osobné prijatie a ďalším listom z 24. apríla ju pozval na návštevu generálnej prokuratúry, no na žiadny z listov nedostal odpoveď.

Tvrdí, že prezidentke chcel na stretnutí vysvetliť postoj generálnej prokuratúry. Zároveň pripomenul, že 26. augusta bolo vznesené obvinenie voči bývalému prezidentovi Policajného zboru Petrovi Kovaříkovi pre prečin zneužívania právomoci verejného činiteľa v súbehu so zločinom marenia spravodlivosti a následne bol spolu s prvým námestníkom 30. augusta 2021 u prezidentky.

Žilinka povedal, že Čaputová mala pripravenú „písanku“, ktorou si pomáhala v debate o obvinení policajného exprezidenta a hovorila o skutkovej podstate trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa. Jedným z argumentov prezidentky podľa neho bolo, že aj špeciálny prokurátor má na skutkovú podstatu tohto trestného činu iný názor.

Žilinka zároveň avizoval zásadné rozhodnutie, o ktorom bude verejnosť informovať „v rozumnom a primeranom čase“. Nepovedal, či ide o prezidentskú kandidatúru, alebo mal na mysli iné rozhodnutie.

„Tieto udalosti, ktoré prežívame dlhodobo, tie útoky voči mojej osobe, prakticky denne, ma primali rozmýšľať aj o veciach, o ktorých by som inak ani neuvažoval za normálnych okolností. Vnútorné rozhodnutie som už prijal,“ povedal a dodal, že o tomto zámere už informoval aj svoju najbližšiu rodinu.

Prezidentka žiada Ústavný súd o výklad ústavy z dôvodu, že jej generálny prokurátor odmietol doručiť rozhodnutia Generálnej prokuratúry o návrhoch obvinených na konanie podľa ustanovenia paragrafu 363 Trestného poriadku.

Ústava podľa Žilinku nepriznáva prezidentke oprávnenie kontrolovať rozhodovaciu činnosť generálneho prokurátora v konkrétnych veciach.

„Prezident SR nie je nadriadený generálnemu prokurátorovi,“ podotkol Žilinka s tým, že prezidentka nie je ani orgánom činným v trestnom konaní.

Dodal, že v rámci primeranosti je pripravený poskytnúť prezidentke informácie, ktoré sú potrebné na výkon jej funkcie. Deklaroval, že rozhodnutie Ústavného súdu SR bude rešpektovať.

Prezidentka vo svojom minulotýždňovom podaní na Ústavný súd SR vyjadrila presvedčenie, že generálny prokurátor jej má povinnosť bez zbytočného odkladu poskytovať súčinnosť.

Žilinka vyjadril taktiež pobúrenie nad tým, že prezidentka o tak závažných veciach, ako je informovanie o podaní disciplinárneho konania voči generánemu prokurátorovi, využíva ako platformu Európsky Festival humoru a satiry Kremnické gagy. Generálny prokurátor sa v tejto súvislosti opýtal, či toto môže spraviť príčetná osoba.

Maroš Žilinka sa chystá oznámiť zásadné rozhodnutie. Nekonkretizoval však o čo ide, ani kedy rozhodnutie oznámi verejnosti. Povedal, čo ho k nemu primälo.

„Tieto udalosti, ktoré prežívame, a to dlhodobo, aj dnes sú uvádzané veľmi vážne skutočnosti. Tie útoky voči mojej osobe, prakticky denné, ma primäli rozmýšľať aj o veciach, o ktorých by som inak ani nepomyslel,“ prezradil generálny prokurátor.

Nepáčilo sa mu to...

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová s s manželom kúpila v rakúsekj obci Kittsee vilu. Stojí na dvoch pozemkoch o celkovej rozlohe 840 metrov štvorcových, má zastavanú plochu 286 metrov štvorcových a hypotéku, ktorú si 99 percent percent Slovákov nemôže dovoliť.
Prečo Veronika Remišová uteká zo Slovenska? Z čoho platí vilu a z čoho chce splávať hypotéku?

Matovičovec - Tomáš Holkovič "bojivník za pravdu"

Nesledujem veľmi tú frašku pod názvom Ďermokratické voľby na Slovensku, ale prišlo mi tu z Ruska video s americkými vojakmi tiahnucimi Bratislavou. Možno ma opravíte, mám len info odtiaľto.

Podľa informácie sa mali tlačiť k ambasáde za plotom. Liberálna zberba, dosadená Jaternicou -, vlastne američanmi, za vašimi chrbtami niečo chystá. Neverím, že s voľbami sa niečo zmení v podpore okrajiny civilizácie, alebo pretláčaní gender agendy, no toto sme videli v kolóniách, nie v demokratickom štáte.
Niečo fakt chystajú. Možno viete viacej.

MATOVIČOVCI❗️

Napádajú a bijú ľudí na ulici ?

Kto normálny môže voliť
takéto spôsoby ⁉️

Kto vládne svetu ?

Ochrana hraníc je dnes nevyhnutnosťou, a preto sme zvolali mimoriadnú schôdzu NRSR, aby vláda zaviedla prísne hraničné kontroly!
Absolútna väčšina nelegálnych migrantov prekročí slovenskú hranicu cez oficiálne hraničné priechody, na ktorých nie je ani nohy policajta či vojaka. Bývalý trojnásobný premiér a predseda Smeru-SSD Robert Fico monitoroval v stredu večer 13. septembra 2023 situáciu na hraničnom priechode Šahy – Parassapuszta.

Niečo sa muselo udiať lebo video je vymazané...
Že by strach?

Opäť sa prejavil narušený psychosomatický neurotik.

Vypočujte si aké myšlienky Krajniaka Facebook maže. A prečo Záleskej priateľka, Mirka z Bratislavy alias Monika znervóznela... Treba mať na pamäti Cenzúra je Ústavou SR zakázaná, ale degresívno-progresívni cenzúru aplikujú proti všetkým im nevyhovujúcim názorom.

Dôležité❗️
Mimovládka prepojená na Progresívne Slovensko sa dostáva cez stredné školy k prvovoličom - stredoškolákom
❗️Pre Post Bellum pracujú:
Juraj Rizman
Peter Torma /jeho Kristína Tormová -ex Farkašová moderuje mítingy PS
Gabo Žifčák, ktorý spolu so zakomplexovanou Simonou Salátovou odporúčali kanibalom, aby "zožrali" dôchodcov, ktorí sú naobtiaž štátnej kaše
Michael Szatmary - hrdý príslušník židovskej obce
Iniciatíva Dejepis inak - nová "učebnica" Dejepisu
❗️Post Bellum podporujú a dotujú:
Nadácia Milana Šimečku
Veľvyslanectvo USA na Slovensku
Denník N
Ktoré mestá navštívia:
5.9. Senica
6.9. Trnava
18.9. Košice
19.9. Prešov
20.9. Bardejov
21.9. Poprad
22.9. Kežmarok
25.9. Revúca
26.9. Rimavská Sobota
27.9. Rožňava
28.9. Zvolen
29.9. Banská Bystrica - deň pred voľbami v centre a mieste sídla strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko❗️TO NIE JE NÁHODA
Informujte sa na stredných školách a nedovoľte aby manipulovali a ovplyvňovali VAŠE DETI. ☝🏻

Zdroj:
https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/videos/334072882377223

O migrantoch starosta obce Lesenice, starosta obce Koláre, primátor Veľkého Krtíša

Totálna anarchia! Schyľuje sa k vzbure nelegálnych migrantov? Video, ktoré vám médiá neukažu

4.9.2023
Slovenský herec, scenárista, režisér, tanečník a niekdajší umelecký šéf divadla Nová scéna Marek Ťapák vo svojom videu komentuje aktuálny stav našej spoločnosti.

Smeráci konfrontovali šéfredaktora progresívno-liberálneho provládneho dezinfowebu Aktuality, ktorý je chorobne posadnutý Ficom a vydáva jednu nenávistnú knihu za druhou, aby očierňoval Smer. Bárdymu odovzdali prázdny obal knihy na znak nielen obsahu jeho hlavy, ale hlavne jeho novinárskej práce
Nakoľko Peter Bárdy ako šéfredaktor portálu Aktuality hrubo porušuje zákon o voľbách platenou reklamou vlastných klamstiev v snahe manipulovať verejnú mienku a ovplyvniť výsledok parlamentných volieb, „smerácki vlci“ pripravili preňho aj malé prekvapenie - podanie na štátnu komisiu pre voľby.
„Chápeme frustráciu a zlosť liberálnych novinárov z Aktualít, SMEčka či Denníka N za to, že ich obľúbenci ako Čaputová, Matovič, Heger, Kollár či Remišová na celej čiare pohoreli a Slovensko doviedli na pokraj chudoby. Ale za toto my v Smere naozaj nemôžeme. Porazila ich len a len vlastná hlúposť, lenivosť a zhýčkanosť mediálnou podporou mainstreamových médií, ktoré sa pri bezhraničnej obhajobe a obrane ich neschopnosti sami novinársky skompromitovali,“ píše strana Smer-SSD v komentári k svojmu videu.

„My nebudeme tolerovať politickú antikampaň šéfredaktora Aktualít pána Bárdyho len pár týždňov pred parlamentnými voľbami len preto, že stále nechce pochopiť a prijať zodpovednosť za to, kde aj jeho práca dostala Slovensko. Z Aktualít sa za posledné roky stal obyčajný politický leták Matoviča na zaslepené očierňovanie strany SMER - SSD a už piata kniha z ich dielne, namierená osobne proti Robertovi Ficovi, to absolútne potvrdila,“ dodáva najsilnejšie opozičná strana na Slovensku.

„My sme to však zobrali s humorom, lebo s hlúposťou sa bojovať inak nedá a pánovi Bárdymu sme pripravili prázdny obal knihy o ňom, ktorý je tak prázdny, ako hodnota jeho novinárskej práce. Pripravili sme preňho aj malé prekvapenie - podanie na štátnu komisiu pre voľby, pretože pán Bárdy hrubo porušuje zákon o voľbách tým, že Aktuality sa platenou reklamou vlastných klamstiev snažia manipulovať verejnú mienku a ovplyvniť výsledok parlamentných volieb,“ vysvetľuje strana Roberta Fica.

„Ako Smerácki vlci sme generácia, ktorá vyrástla v dobe hrubého porušovania základných ľudských práv a slobôd, cenzúry a mediálnej manipulácie a takéto trápne pokusy poškodiť stranu SMER - SSD bude tvrdo konfrontovať, pretože my sa zúfalých zbabelcov z liberálnych kaviarní naozaj nebojíme,“ vysvetľuje opozičný politický subjekt, ktorý je niekoľko rokov terčom útokov zo strany skorumpovaných korporátnych a verejnoprávnych médií pracujúcich dlhodobo na politickú objednávku.

Chystal sa siahnuť ľuďom na dôchodky! Teraz náhle skolaboval! Progresívci zažili PEKLO na tlačovke

Príslušníci Polície SR zatkli na verejnosti známu košickú advokátku JUDr. Adrianu Krajníkovú pod zámienkou, že vyzerá ako hľadaná osoba.

SHOW MORE

Created 3 years, 5 months ago.

373 videos

Category None