tadesco.org

tadesco.org

tadesco.org

subscribers

Diskuze v TV pořadu o islamizaci Německa

A nejen o komunismu, ale také o Babišovi a Zemanovi. Kdo jí tak vymyl mozek?

Jiří Wolf - chartista, který věděl příliš mnoho, a tak byl Havlem a StB umlčen! Teď promluvil! | Jiri Wolf - the man who knows too much.

O médiích. / About massmedia.

Electromagnetic Radiation Weapon

Military Ray Gun

Proč je globální oteplování podvod. Podvod propagovaný Al Gorem. Global warming is a hoax and fake news.

None

Kulturní obohacení v praxi!

Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru .....

Pozor na ženy v červeném :)

Takové ničemy chtějí v Evropě?

Tvrdík byl rudý vzteky a řval na své ředitele, protože se jeho podvody s "čínskými investicemi" provalily a ředitelé neudrželi v tajnosti likvidace firem a účetnictví, zejména ve Škodě Plzeň. Zeman a jeho banda, kryjí trestnou činnost ředitele ÚOHS Rafaje. Ten na oplátku schvaluje Tvrdíkovi transakce. Ředitel Smartwings přiznal, že Tvrdík nemá žádný vliv na chod čínských společností, a že "Číňané" se o nic nestarají. Chudák ředitel Smartwings ani neví, že "Číňané" neexistují, a že jsou to jenom podvody socánské mafie a Zemanovy bludné představy. Komedie vrcholí. Nebude ani nesmyslný kanál Labe - Dunaj, ani nové moderní továrny, letiště a rychlovlaky. Zeman vyhnal opravdové čínské investory a místo nich představil čínskému prezidentovi socánského mafiánského koníka Jie, jako jediného oprávněného čínského "investora." Číňané se urazili a spustili hon na Kellnera.

Tvrdík se zřejmě snaží ukrást a vytunelovat ze Škody Plzeň dokumentaci k dodávkám výzbrojních technologií do Pakistánu. Řval kvůli tomu, jako pominutý! O Pakistán se vede boj mezi USA a Čínou. Tvrdík se pustil do vysoké hry. Jeho vztahy s USA jsou špatné z minulosti, protože USA zablokovaly řadu jeho jmenování do funkcí. Otázka zní, pro koho Tvrdík pracuje? Podle teorie "třetí se směje" to mohou být Rusové, ti by takhle USA i Číně vypálili rybník. Dává smysl proč Tvrdíka kryje! V každém případě Vás, své voliče, Zeman prodal. Nebudou nové továrny a bude krize!

Ruská hymna zpívaná sborem v Moskvě

SHOW MORE

Created 5 months ago.

14 videos

CategoryOther