Tylko-Polska.pl

Komunistyczna skamielina tkwi nadal w adwokaturze na bazie ustawy ze Stanu Wojennego. Nieliczna kilkuprocentowa grupa zżytych koterii, rodzinnych klanów, w tym byłych komunistycznych prokuratorów wybiera samych siebie przy kilku procentach frekwencji na walnych zgromadzeniach. Ozdobiona byłymi tajnymi współpracownikami zbrodniczej Służby Bezpieczeństwa szykanuje oszczerstwami niepokornych adwokatów. Okrada skarb państwa, itd., itp. Mając w d…pie ponoć obowiązujące ich zasady etyki. W sporej części dzicz a nie zawód zaufania publicznego! c.d.n.

Leszek Bubel
Prezes Fundacji Paragraf i Stronnictwa Narodowego

Spis treści:
0:00:10 fragmenty z sądu
0:05:09 fragment filmu "Jedwabne - kłamstwa o niemieckiej zbrodni"
0:07:49 komentarz do zachowań żydowskich
0:35:58 piosenka "Przepraszamy Was" - Leszek Bubel Band
0:41:41 komentarz do zachowań uczestników sprawy sądowej
1:02:48 całość nagrania z sądu, do końca przesłuchania Lesława Piszewskiego

Oto dowód obojętności moich rodaków, głupoty i rozpasania, w fotelach oglądających 4 godziny dziennie różne Tel-Avizje. Bartek zadał sobie dużo trudu aby ściągnąć ich jak najwięcej do sądu, łudząc się, że nie pomieszczą się w całym sądzie. Olały go Media Narodowe, wRealu24, itd. KONFEDERACJA, ONR, do którego należy, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy i cała reszta tzw. narodowców, których ciągle nie mogę się doszukać. Coś umarło podczas mojej 15-letniej nieobecności w polityce, gdy gorliwie i mozolnie przez lata zaorywałem ten narodowy ugór pracując ideologicznie nad umysłami moich Rodaków. Zamordowano Polską Partię Narodową. Nikt mnie nie zastąpił. Oto jest tego plon gdy na sądowej sali znalazło się ok. 25 osób z najbliższej koterii oskarżonego, ze mną jak kwiatkiem do kożuszka. Martwię się o Polskę, gdy wrogowie już jawnie dobijają jej ostatnich prawdziwych patriotów. Jednak jest nadzieja na bunt, jednak tylko gdy „kiełbasa” mocno zdrożeje. Zrobiłem to co do mnie należało w przekonaniu, że jednak przechylę szalę na jego i naszą korzyść.

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego

NACZELNY PSYCHIATRA KRAJU to pierwszy w Polsce poradnik jak sobie radzić z patologiami wymiaru sprawiedliwości ze szczyptą humoru, bez którego w ponurym tym światku można naprawdę zwariować. Sami Państwo oceńcie czy wariatem jest prelegent, czy ludzie, o których on opowiada. A może i Wam brakuje tzw. piątej klepki skoro akceptujecie to powszechne zjawisko, bo nie wspieracie materialnie Fundacji Paragraf walczącej z patologiami także i w Waszym interesie?

Leszek Bubel
Prezes Fundacji Paragraf

Zapraszamy do wsparcia Fundacji Paragraf
nr konta 33 1090 2590 0000 0001 2206 5076

W tym filmie zderzyły się „dwa różne światy”, dwa odmienne sposoby walki z patologiami wymiaru sprawiedliwości. Są to też dwa różne kierunki walki o obudzenie uśpionych Polek i Polaków, swoistej inżynierii ich dusz myślenia i działania w interesie naszego państwa i Narodu! Pan Zbigniew Kękuś nie zajmował się żywą polityką, która może wiele nauczy, ale ma predyspozycje aby być przydatnym Polsce. Bo to w polityce wszystko się rozstrzyga. I moją rolą jest takich ludzi promować. Miałem wreszcie okazję zademonstrować na czym powinna polegać skuteczność, którą się szczycę. Uważam bowiem, że powinienem dzielić się dobrymi doświadczeniami z moimi rodakami, a nie zazdrośnie ich strzec jak robią to inni. O ile mogą się nimi pochwalić bo takich praktycznie nie ma. Krytycy tego nie rozumieją. Nie rozumieją moich intencji, nie pomagają w propagowaniu także z różnych nieistotnych powodów. TO TAKIE POLSKIE!!! Daje to wrogom jawnym i skrytym przewagę nad moimi zwolennikami w staraniach przebicia się do szerszego grona odbiorców. Jesteśmy zbyt mało solidarni w promowaniu autorytetów, więc i także z tego powodu budzi to moją irytację. Dlatego zacząłem mówić dosadnie aby być lepiej zrozumiany. Przeciętny statystyczny Polak siedzi przed telewizorem 4 godziny dziennie i przez to ma zmielony mózg.

Czołem Wielkiej Polsce!
Leszek Bubel

Zapraszamy na http://stronnictwonarodowe.pl

Bartłomiej Kurzeja ­- Polak, katolik, narodowiec, mgr sztuki, artysta rzeźbiarz. Uprawia rzeźbę, malarstwo, rysunek, happening polityczny, nagrywa filmy, robi zdjęcia.
Urodzony w Ostrowsku pod Nowym Targiem 21 III 1975 r.
W latach 1989-95 w PLSP w Zakopanem im. Antoniego Kenara.
W 1996 rozpoczął studia na Warszawskiej ASP na Wydziałe Rzeźby, studiował w pracowni u prof. Stanisława Kulona rzeźbę, oraz rysunek u Jacka Sienickiego.
1997 r. - przebywał na stypendium w Holandii na Akademii Belekunsten w Maastricht.
2002 r. - dyplom z rzeźby w pracowni Piotra Gawrona, aneks z rysunku u Mariusza Woszczyńskiego, praca magisterska u Piotra Szuberta.
2004 r. - ukończył Studium Edukacji Narodowej i otrzymał dyplom z wiedzy o Europie.
Do chwili obecnej aktywny artystycznie. Prace w zbiorach Muzeów: Medalierstwa we Wrocławiu, Romantyzmu w Opinogórze, Bitwy o Studzianki w Studziankach Pancernych, Literatury w Warszawie, Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie, Pałac w Rudnie, Pałac w Sannikach oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.
Wystawia sporadycznie. Kilka wystaw indywidualnych i udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych.

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!
Od 2004 roku Stronnictwo Narodowe czekało na swoją reaktywację. Leżało sobie spokojnie na bibliotecznej półce, choć w międzyczasie odbyły się dwa kongresy, do których zobowiązuje statut partii. Jest nadal w rejestrze partii politycznych, bowiem corocznie składane są sprawozdania do Państwowej Komisji Wyborczej. Jestem jego prezesem zarządu, co uważam za honor i powód do dumy, a także w poczuciu obowiązku i szacunku dla moich poprzedników dbania o jego godny wizerunek. Co wielokrotnie potwierdziłem swoją pracą i jej wynikami, jestem więc w stanie podjąć próbę reaktywowania SN. Zależeć to jednak będzie od Polek i Polaków o gorących patriotycznych polskich sercach ufających, że taka inicjatywa jest koniecznością. Od ilości zawiązanych terenowych kół łączonych w powiatowe czy wojewódzkie oddziały zależeć będzie sens reaktywowania SN. Ja jestem gotowy do poświęceń i pracy a WY?

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!
Od 2004 roku Stronnictwo Narodowe czekało na swoją reaktywację. Leżało sobie spokojnie na bibliotecznej półce, choć w międzyczasie odbyły się dwa kongresy, do których zobowiązuje statut partii. Jest nadal w rejestrze partii politycznych, bowiem corocznie składane są sprawozdania do Państwowej Komisji Wyborczej. Jestem jego prezesem zarządu, co uważam za honor i powód do dumy, a także w poczuciu obowiązku i szacunku dla moich poprzedników dbania o jego godny wizerunek. Co wielokrotnie potwierdziłem swoją pracą i jej wynikami, jestem więc w stanie podjąć próbę reaktywowania SN. Zależeć to jednak będzie od Polek i Polaków o gorących patriotycznych polskich sercach ufających, że taka inicjatywa jest koniecznością. Od powstania ilości terenowych kół łączonych w powiatowe czy wojewódzkie oddziały zależeć będzie sens reaktywowania SN. Ja jestem gotowy do poświęceń i pracy a WY?

Leszek Bubel
Prezes Stronnictwa Narodowego

Nagranie opublikowane 23.05.2019 i szybko usunięte przez YouTube.

Dwie znaczące postacie wśród NARODOWCÓW, które wielokrotnie dowiodły czynami, że potrafią nie tylko walczyć ale i się jednoczyć na potrzeby wyższych celów. Kto do nich dołączy? aby stworzyć znaczący ruch polityczny! Pod jakim szyldem powinni się jednoczyć? Czekamy na opinie.

Obce służby hasają sobie w Polsce na skalę, której nie są wstanie wyobrazić sobie moi rodacy. Zagrażają niepodległemu bytowi państwa polskiego. W tym filmie udokumentowałem ich działalność w sferze politycznej, ze szczególnym uwzględnieniem opcji narodowej. Jak dotychczas działają bardzo skutecznie, gdyż zapobiegają odrodzeniu i trwałemu wzmacnieniu pomyślności naszej Ojczyzny.

Leszek Bubel

Prezes Stronnictwa Narodowego

Redaktor naczelny tygodnika
Tylko Polska

Senior Obozu Narodowego Leszek Bubel, w 3-godzinnym filmie demaskuje prawdziwe oblicze KONFEDERACJI, na tle zamordowanej Polskiej Partii Narodowej. Ten film to encyklopedia wiedzy... dla wytrwałych! Znajdź czas i obejrzyj do końca.

Leszek Bubel odpowiada na pytania i komentarze:
- Czy dałbyś się zaprosić do wRealu24?
- Dlaczego popełniasz dwie sprzeczności: jesteś patriotą i zwalczasz patriotów?
- Czy mediom podającym się za patriotyczne, nie wolno zapraszać zdrajców? Przecież dziennikarz może rozmawiać z każdym.
- Czy chciałbyś procesu sądowego z Grzegorzem Braunem?
- Skomentuj temat Kaczyńskich i ustawy 447.
- Dlaczego w niektórych nagraniach w tle masz murzyńskie maski i rzeźby?
- Skomentuj temat Juliusza Sokolnickiego.
- "Jesteś Bublem" - czy to polskie nazwisko?
- Powiedz coś o Marku Jakubiaku.
- Handlujesz patriotyzmem a zwalczasz handlarzy patriotyzmem.
- "Wyglądasz niechlujnie a p. Potocki wygląda elegancko".
- "Od 30 lat siedzisz jak mysz pod miotłą".
- Kim jest Maciej Lisowski?
- Jak dołączyć do Stronnictwa Narodowego?
- "Musimy się jednoczyć", a co zamiast Konfederacji?
- Skąd jest Leszek Bubel na kolanach u Janusza Rewińskiego w Wikipedii?

LESZEK BUBEL - Prezes Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi, złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premiera Izraela i amerykańską dziennikarkę żydowskiego pochodzenia za szkalowanie Polski i Polaków 14 lutego 2019 r. w Muzeum Żydów Polskich Polin. Co robią KONFEDERACI złotouści krytycy żydowskich wyczynów tak teraz aktywnych w kampanii wyborczej, skupieni głównie na ustawie 447, bojąc się nawet podjęcia próby ścigania kłamców i oszczerców, a może nawet swoich ziomali?

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji efektów śledztwa na temat rzeczywistej religijnej twarzy Grzegorza Brauna.

Ten film został usunięty z YouTube.

Wasalstwo i zależność prezydenta Dudy rośnie z dnia na dzień. Za kilkanaście miesięcy skończy się jego kadencja, więc już teraz wylizuje on zaplecze u braci scyzorykiem chrzczonych, by mieć potem zapewnioną ciepłą posadkę. Innego wytłumaczenia jego rosnącego filosemityzmu nie sposób wyjaśnić.

Przykład z ostatniej chwili, z 16.04.2019:
Po pożarze w katedrze Notre Dame, prezydent Duda napisał:
U nas ludzie już się zgłaszają gotowi łożyć datki na odbudowę katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Odbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fundamencie.

Przedstawiamy ciąg dalszy ujawnień na temat Grzegorza Brauna.

Przedstawiamy tu reportaż o historii walki Leszka Bubla o dobre imię Polski, w walce z kłamstwami światowego żydostwa. Główna bitwa rozegrała się w roku 2001 i atak w dużej mierze został odparty pozytywnie.

Wątki rozmowy:
- dziennikarz ma prawo do prowokowania
- charakterystyka trzech kast prawników: sędziów, prokuratorów i adwokatów
- adwokaci są najgorszym rodzajem prawników
- członkowie zarządu izby adwokackiej zarabiają nawet po 30 tys. zł/miesięcznie za nicnierobienie
- jakich adwokatów unikać
- sędziowie nie lubią adwokatów, którzy kiedyś byli sędziami lub prokuratorami
- co klient może zrobić w przypadku nierzetelnego adwokata
- jakie czynniki brać pod uwagę, decydując się na konkretną kancelarię prawną
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osoby, które czują się pokrzywdzone przez Wandę W., prosimy o kontakt na maila: [email protected]

SHOW MORE

Created 6 months, 1 week ago.

36 videos

CategoryNews & Politics