ruchkontroliwladzy

ruchkontroliwladzy

RKW

subscribers

Jak celebryci się "szczepią"...

Film z profilu na Facebooku https://www.facebook.com/watch/SzlachetnieZdrowy/

Uwaga! Ten film nie jest przeciwko producentowi szczepionki, tylko przeciw przymusowi szczepień, jaki za"rząd" warszawski chce wprowadzić. Najpierw zaczną od przymusu podróżowania samolotami z aktualnym szczepieniem, następnie będą zmuszać przez zakłady pracy.
...
Zobacz, jak ma wyglądać system niewolniczy żydowskiej finansjery. Już go budują!:
E-book: "NWO i Nikt Nie Może Kupować lub Sprzedawać".
https://akademiageopolityki.pl/tresci/dwa-bezplatne-e-booki
...
Zapraszam na nasz portal i codzienne w 100% Prawdziwe Wiadomości:
Kliknij: https://robertbrzoza.pl

Ta wypowiedź doktora Basiukiewicza z pewnością nie spodobała się szefostwu Polsatu. Nie ma jej na stronach stacji. A przecież powiedział tylko prawdę.

Twórcy serialu Michael Piller, Shawn Piller przewidzieli, że będziemy mieli "zakaźnego" wirusa atakującego układ oddechowy, lockdown, zamknięcie szkół, maski. Przewidzieli, że wirus będzie pochodzić z Chin i że chlorochina będzie przydatna do leczenia choroby spowodowanej zarazą.
https://www.filmweb.pl/serial/Martwa+strefa-2002-108864

Wystarczy kilka minut aby dowiedzieć się, dlaczego rządy państw tak ochoczo rzuciły się po zakup szczepionki...

Materiał na żywo włoskiej telewizji RAI Uno. "Mamy dużo pracy, na koniec dnia jesteśmy padnięci, cali mokrzy pod tymi kombinezonami,ale to nic pracujemy bo trzeba..." . Dziennikarz na początku mówi do tych "kosmitów": "musimy im codziennie dziękować, są bohaterami. Życzy panu (ze słoikiem na głowie) szybkiego powrotu do zdrowia."

Mówią nam, że to teoria spiskowa, że to nieprawda, że niemożliwe. Otóż to już się dzieje...

Prof. dr hab. med. Piotr Kuna lekarzem pulmonologiem, kierownikiem II Katedry Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Łódzkiego. Do niedawna kierował Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi.

Warszawskie ulice stają się coraz bardziej niebezpieczne

Dr inż. Witold Adamowski, pracownik naukowy na wydziale nauk inżynieryjno-technicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wykorzystali pomysł i stworzyli nam "plandemię"

"Żadne fakty medyczne, statystyczne ani obserwacje kliniczne nie mówią o pandemii, o żadnej chorobie, którą by wywoływał groźny koronawirus" - twierdzi Anna Martynowska, kierownik niepublicznej przychodni POZ w Lądku-Zdroju.

Chciał wysadzić w powietrze auto z Najświętszym Sakrament tymczasem sam wyleciał w powietrze!

PCh24.pl
Ich prawdziwe cele

„Równe prawa, niedyskryminacja, wolność, miłość”… To wszystko czym karmią nas ideolodzy LGBT+ to FAŁSZ! Kreujące się na pokrzywdzonych „tęczowe” środowiska chcą mieć coraz większy wpływ na to co dzieje się w Polsce. Chcą być wyznacznikami moralności, wyznaczać nowe „prawa człowieka”, nadawać sobie przywileje i dyktować jak wychowywane mają być dzieci.

Jaki świat chcą nam urządzić? O tym opowiada nowy film „ICH PRAWDZIWE CELE”.

SHOW MORE

Created 2 years, 7 months ago.

17 videos

Category None