Protest Agains

Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy wszczęła śledztwo ws. śmierci 73-latka, który zmarł dzień po zaszczepieniu się na COVID-19. Ma się odbyć sekcja zwłok mężczyzny, która wyjaśni przyczyny jego zgonu.
Mężczyzna 19 stycznia przyjął dawkę szczepionki, zmarł dzień później.
Zródło: https://www.tvp.info/51959382/pierwsza-osoba-w-polsce-zmarla-po-szczepionce-na-koronawirusa-sledztwo-prokuratury-kim-byl-mezczyzna-tvp-info?fbclid=IwAR2i2DcM7XOsmYZeXslVMAi1UTq-A4MoQCkPnIUBZspEnoxPB8vbGy4B7YU
Jak dodaje prokurator Żarkowski, postępowanie prowadzone jest o dwa czyny z kodeksu karnego – narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu oraz nieumyślne spowodowanie śmierci.
W Łodzi też śmierć. i masa innych powikłań poważnych.
Prawnik mówi: https://www.bitchute.com/video/E3xDu5aGqCVa/

mORAWIEC, przestań się bawić w Boga. Bo Bóg tego nie lubi i ukarze, i kostuche ujrzysz szybciej niż się spodziewasz.. A noże nie wierzysz w Boga ? Wierzysz w szatana, A skoro w niego wierzysz, to i musisz i w Boga.

nieRząd warszadski przygotowuje się do wprowadzenia zakazu rozmawiania w komunikacji miejskiej !!!.
W Niemczech i kilku innych juz rozwazają. Dodatkowo... "proponują" rozwazają by rezygnować w zamkniętych pomieszczeniach z rozmow telefonicznych. Ponoć to ma zmniejszyć rozprzestrzenianie się vivusa. Te rządy innych krajów i tego nieRządu warszawskiego są całkiem zaprzedane. To banda morderców, mafia , zgraja bandytów terrorystów. !!!! Narodzie powstań z kolan !!! Jeszcze tego nie ma. Ale za granicami już lada chwila będzie, a nieRząd warszawski wszysto kopiuje i u nas wprowadza. !!!!!!!!

Polub stronę: https://www.facebook.com/OficjalProtest

Wita Was Protest Agains. Po raz enty próbuję trafić do umysłu tych, którzy jeszcze są oślepieni kłamstwami nieRządu warszawskiego.
> nie szczepcie się. Nie ufajcie w matactwa mORAWCA i jego kumpli !!! Cowid powstał w jednym celu, by Was zaszczepić szczepionką mającą jeden cel > depopulację !!!
Jednocześnie przypominam, że wszystkie rozporządzenia są bezprawne!!! mORAWIEC, tak z nimi pomotał, powsadzał ustawy w taki sposób, że nadal są bezprawne. Zrobił to celowo. A większość z Was nie zna prawa i nie wie o tym. Nie przyjmujcie mandatów !!! Każdą sprawę wygracie. I dodatkowo możecie zgłosic łamanie prawa przez tych, którzy wypisali mandat. Już takie sprawy były i winni płacili kary wymierzone przez sąd.
Nie bój się udostępniać moich materiałów.
Pozdrawia Was Protest Agains.
Polub stronę: www.facebook.com/OficjalProtest

O czym nieRząd warszawski nie mówi.
Pamiętaj, chcesz odwiedzić swoich przodków? - > zaszczep się, i jeszcze dziś będziesz z nimi. Plandemii nie ma. Na cowida nikt nie umiera. Maski niszczą zdrowie. Wszystkie rozporządzenia bezprawne. NieRząd KŁAMIE !!!! Chce Was ZNISZCZYĆ.
(miałem powiedzieć 33m na 33m. Dokladnie 7,7 milion km2 = 7 700 000 km2 // 1km2 = 1 000 000m2 // tj.= 7 700 000 000 000 m2 // dzieląc pow. przez ludzi = 1 100 m2, to jest 33 m na 33 m = 1 człowieka). <<< to jest przeliczenie, gdyby wszystkich ludzi wsadzić do Australii.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06?fbclid=IwAR1xfX0ZVCrh-yxB72HLEZOMfqGVNls47-ItnDCUQrXtxYGXo5vl9cB9p5k

Polub stronę: https://www.facebook.com/OficjalProtest

TAK.... A WSZYSTKO ZACZĘŁO SIEĘ OD FRYZJERA.
Aktualnie w całej Polsce ruszyły lokale: restauracje, puby, kawiarnie, kluby fitnes, siłownie, stoki... Mówimy bezprawiu NIE !!!
Koniec panoszenie się nieRządu warszawskiego !!! Przypominam !!! Maseczki też są bezprawiem !!! dodatkowo zatruwają organizm !!! Pamiętajcie - odmawiać przyjęcie mandatu, każdy sąd wygracie. A sanepidom i policjantów zakładajcie sprawy sądowe o popełnianie przestępstwa po przed wystawianie bezprawnych mandatów. Już wiele razy sanepid płacił wysokie kary.
Krakowska restauracja zaprasza: http://www.carlandbart.pl/
źródło: https://youtu.be/H6MFPDmpD1U

PILNE! Mega protesty w Warszawie ws. zakończenia LOCKDOWNU i restrykcji ws. "pandemii"!
To było w sobotę 16 stycznia 2021. o 12:00 start. Oglądacie dzięki telewizji wRealu24.
Policja nadal nie rozumie, spisuje (na filmie widać). A przecież kazdemu policjantowi można sprawe założyć o bezprawne wsadzanie mandatów. O tym już wcześniej wspominałem. bowiem wszystko to co nieRząd warszawski robi, to jest nie zgodne z prawem !!! Czy policja jest taka ślepa?

Polub stronę: https://www.facebook.com/OficjalProtest
____________
od wRealu24:

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na:
Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ
Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24
Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl
Stronę: https://wrealu24.tv

===============================

!!! nieRząd warszawski upadnie !!! - Sebastian Pitoń w Zakopanem.
Koniec bezprawia nadchodzi !!! A z bandytami odpowiednio się rozliczymy !!!
Nie bójcie się zrzucić maseczki !!! Nie bójcie się otwierać swoje firmy, kawiarnie, kluby, siłownie, zakłady fryzjerskie, sklepiki, dyrektorzy szkół otwierajcie stacjonarne nauczanie, Lekarze zacznijcie wreszcie leczyć ludzi - otwórzcie przychodnie szpitale tak jak to było jeszcze w 2019. Po prostu nie bójcie się niczego, ponieważ ten warszawski nieRząd działa bezprawnie !!! Policjanci, zrozumcie, że nieRząd Was zmusza do bezprawnego działania, za które nie on, ale Wy bedziecie odpowiadać., chyba tego nie chcecie ?

Polub stronę: https://www.facebook.com/OficjalProtest

A wszystko rozpoczął Polski Fryzjer, potem restauracja "u trzech braci" i Polski "Janosik" -Sebastian Pitoń, Góral z dziada pradziada.
I wiekie brawa dla Naszych Górali !!! Ja nie będę sie za dużo wypowiadał, wszystko co bym chciał powiedzieć, to Justyna zawarła w niniejszym wideo. Brawo Justyna.
Tak więc sercem wspieram naszych przedsiebiorców. Nie dajcie sie. Ten nieRząd warszawski niedługo padnie !!! Prawo jest za wami. Nie bójcie się otwierać firmy !!!To jest osttatnia chwila by to zrobić. Pozdrawiam wszystkich Polaków i inne narody, które też idą w nasze ślady !!!

I ode mnie kilka słów do całego narodu. Otwórzcie oczy. Nie bójcie się tego nieRządu, który dąży by Was zniszczyć !!!
Nadeszła ostatnia chwila, byście powstali z kolan i przyłączyli się do GÓRALI !!!
Za miesiąc będzie za późno !!!
Otwierajcie swoje firmy, zrzućcie te szmaty nieRządowi w pysk !!! Musicie wreszcie zrozumieć, że te maski nieRząd każe Wam nosieć nie z powodu tej rzekomej plandemii, ale by pokazać, że panuje nad Wami, że jesteście ich niewolnikami !!!
Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, to opór jest obowiązkiem !!!
Pamiętajcie - Polak nigdy się nie poddawał. Bądźcie tak jak Wasi dziadowie !!! Oni walczyli za dawna o to, byście teraz byli wolni. Nie zatracajcie tego, co dziadowie dla Was zrobili !!!

Dodam jeszcze jedną sprawę dla myślących i tych którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie myśleć:
- Pomyślcie zdrowo. Ludzie chodzą jednak do pracy. Znaczy że mogą być pewne zakłady otwarte. Skro tamte mogą być otwarte, to dlaczego to małe i średnie przedsiębiorstwa nakazują bezprawnie zamykać ? Zastanówcie się.
- Szkoły. Raz nakaz zdalnej nauki, a raz dopuszczają do otwarcia szół. Mogą iść klasy 1-3. Dlaczego ? Że te klasy się nie zarażą ? Zastanówcie się.
U fryzjera mniej ludzi niż w takim Lidlu. Ale Lidel otwarty. Siłownie? mniejszy tłok niż w takich supermarketach. Był zakaz wejścia do parku. A przecież w parku czasem mniej bywa ludzi niż na chodnikach. Był zakaz na cmentarz. Zastanówcie się.!!! Wszystko to bezprawne !!! To samo z samochodami. W maseczkach nakaz, bo jadąc wozem , mając ze sobą sąsiada nakaz w masce, bo sie ponoć obaj pozarażają. Ale przecież w domach swych spotykają się i nawzajem do siebie zachodzą.

I wreszcie wracając do wiosny, lata. Wam nakazali w maseczkach. A sami bez. Jeżeli ten wirus by był zabójczy, to ten cały nieRząd pierwszy by maseczki założył. Bo baliby się o życie. Czy cokolwiek zrozumieliście ?

____________
od wRealu24:

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na:
Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ
Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24
Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl
Stronę: https://wrealu24.tv

===============================

toż to nie jest do uwierzenia .... Sztuczny plastikowy śnieg spadł w Hiszpanii(?)
Ja wiem co myśleć. A Wy ? co sądzicie ? Osobiście nie sprawdzałem, u mnie dziś nie ma. Na filmie nie widać kombinacji. Więc.... (Teraz 15 stycznia dopisuję... Spadł u mnie śnieg. Mogę sprawdzić osobiscie. Garstka luźnego śniegu topi i kąpią krople wody. Ale zbity w kulkę podpalany ta samą zapalniczką, osmala się i nie kąpią krople wody. To zwykle zjawiska przyrody. Ale, że w tym powietrzu jednak jest masa gówna, to fakt. Pamiętam, że dawniej podpalana śnieżka zbita w bryłę nie smolila się na czarno.Przy niższej temp niż z zapalniczki, ta kulka roztopi sie i masa wody bedzie. Fakt, że osobiście spotykałem się z kwaśnym deszczem.).

Wywiad redaktorki radia ZET z Sebastianem Pitoń. Górale powstali z kolan. Ostro do bandytów. Narodzie, dotąd milczałeś, teraz dołącz do braci z gór !!! Czas najwyższy skończyć z tyranią !!!
Tak..... Posłuchajcie dokładnie. Na 1:46 Beata Lubecka wypowiada słowa: " przecież jest stan pandemii".
Moi drodzy, czy ta kobieta potrafi myśleć ? Stan pandemii, to stan epidemiologiczny I to jest wprowadzanie słuchaczy w błąd !!! Jak radio ZET może takie kłamstwo na antenie gadać !!!! Moje zdanie... raczej pytanie...ile kasy dali.
Oj covidianko... trafiłaś na niezakłamanego człowieka i mądrego. Ucz się od niego.

Właśnie dostałem te video by dalej rozprowadzić, więc to robię, bo tak trzeba !!!.
Lekarz przerywa milczenie. Wprowadził w osłupienie prezentera Polsat News Bogdana Rymanowskiego. Udostępniajcie.

ROZPOZNAWANIE naszych twarzy z KAMER ❓ SPISEK, aby ukraść Amerykę i cały świat. video autorstwa: Seth Holehouse, lektor: Andy Choinski /
ROZPOZNAWANIE i INWIGILACJA naszych twarzy z KAMER ''SPISEK, aby ukraść Amerykę'' i cały świat. Video autorstwa: Seth Holehouse, lektor: Andy Choinski / ❗️UDOSTĘPNIJ i PRZEŚLIJ znajomym na mssg, whatsappie, smsowo niech ludzie się obudzą bo zaraz będziemy żyli jak w Chinach, Izraelu, już tak żyjemy❓ Co o tym myślicie❓

BARDZO WAŻNE !!!! ( z dnia Piątek, 8 stycznia (11:41)
- Pozwólcie, że pierw w opisie wstawię ten tekst:
BiN (PiS) oszalał !!! https://www.wprost.pl/kraj/10407000/posel-pis-podpisal-sie-pod-projektem-ws-mandatow-in-blanco-jestem-wsciekly.html?utm_source=wprost.pl&utm_medium=recommendation&utm_campaign=article-right-1
Chce po cichu wprowadzić ustawę zakazującą odmowy przyjmowania mandatów kowidowych. Lada chwila ta ustawa jest.
Chyba za 14 dni. Dlaczego ? Ponieważ ludzie się buntują i już masa spraw sądowych była z wynikiem pozytywnym dla Was. Policjanci boją się wystawiać
mandaty, mogą mieć sprawy za to.
Te bandyci naprawdę chcą od narodu oberwać. Kiedyś dostaną to co co im się należy.
https://youtu.be/Z61Qq6DqXv8
---------------------
Moi drodzy. Nastąpiła zmiana przysięgi w służbach mundurowych.
Zamast przysiegać wiernosc narodowi, jest przysięganie wierność przełożonym. Co gorsza, jest wielka sprzeczność. Oficerowie policji, mają w rocie, przysięgę do Morawieckiego, a ci prości policjanci jeszcze nadal po staremu.
__________________________OBECNE__ŚLUBOWANIE:
Ślubowanie po wstąpieniu do policji:
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję:
- służyć wiernie Narodowi,
- chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,
- strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.
Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych.
Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."
_______________________
Ślubowanie oficerskie:
Dostępując godności oficera Polskiej Policji, uroczyście ślubuję:
- dochować wierności Ojczyźnie i Społeczeństwu,
- bezwzględnie przestrzegać zasad określonych w etyce zawodowej, mając za najwyższą wartość poszanowanie ludzkiej godności,
- szanować przełożonych i podwładnych, być prawym, odważnym i nieugiętym,
- powierzone mi obowiązki wypełniać gorliwie i rzetelnie,
- kultywować pamięć o chlubnej historii Policji oraz o tych, którzy stracili życie wykonując obowiązki służbowe,
- dbać o honor i dobre imię polskiego policjanta"
_____________________
Zasady etyki w policji to wewnętrzne przepisy tworzone przez komendanta głównego, lub np. premiera Morawieckiego.
No, teraz to dadzą nam popalić. Narodzie otwórz oczy puki jeszcze żyjesz. Przecież za Hitlera też u nich zmienili na ślubowanie wierność Hitlerowi, A u ruskich wierność Stalinowi.

https://www.legaartis.pl/
https://www.facebook.com/lega.artis/
PILNE (9-01-2021): https://www.facebook.com/lega.artis/posts/1134932686966125
LINK DO WIDEA: https://www.facebook.com/lega.artis/posts/1134224800370247
treść linku:
Witajcie,
Postanowiliśmy w jednym artykule zebrać to, co jest niezgodne z prawem tak abyście mogli to zawsze posiadać przy sobie w razie nagłej potrzeby a nie szukać w stresie podstawy prawnej, jaka usprawiedliwia Wasze działanie czy też zachowanie podczas kontroli policji czy sanepidu.
1. Noszenie masek – niezgodne z prawem, ponieważ nadal obowiązek ten wywodzi się z rozporządzenia a nie ustawy.
Spójrz:
Regulacja obowiązku zasłaniania ust i nosa, jaka wynika z nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń z mocą od dnia 29.11.2020 roku, opublikowana w (Dz. U. Poz. 2112) następuję zgodnie dodanym zapisem na podstawie art. 46b) punkt: 13) nakaz zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu" i żądam umorzenia postępowania.
W tym miejscu wskazujemy prawidłowy zapis tej deregulacji:
"Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:
13) nakaz zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu."
Zatem naszym zdaniem obowiązek powstaje z Rozporządzenia a zatem nadal jest sprzeczny z prawem. Należy też zwrócić uwagę na to że przy ilości obostrzeń jakie obowiązują i ograniczają nam konstytucyjną wolność aby one miały podstawę prawną należałoby wprowadzić stan wyjątkowy.
Można też podjąć próbę obrony powołując się na art 39 Konstytucji RP który mówi o tym że aby wykonać na czyimś ciele eksperyment medyczny do jakiego można przyporządkować maskę należy uzyskać na to zgodę tej osoby. Wszakże nie ma udowodnienia na to że maska daje zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się zabójczego wirusa i obecnie jest eksperymentem.
2. Kary Administracyjne - obecna sytuacja prawna po dokonaniu nowelizacji ustawy wyklucza możliwość karania przez sanepid karami administracyjnymi osób, które nie przestrzegły w czasie przeszłym rzekomo określonych nakazów i zakazów i ponieważ za pomocą art. 15 pkt 7 ustawy nowelizującej ustawodawca dokonał zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z 2020 r. poz. 1845) poprzez nadanie nowego brzmienia jednemu z artykułów art. 48a.
Zgodnie z zasadą „lex posterior derogat legi priori, norma” - norma późniejsza uchyla normę wcześniejszą a zatem stare brzmienia art. 48a jakie dawało możliwość karania sanepidowi obywateli został uchylony nowym zapisem, jakiego dokonał ustawodawca.
Na tej podstawie stwierdzić należy jednoznacznie, iż sanepid obecnie nie posiada możliwości nakładania jakichkolwiek kar na osoby, które nie stosują się do bezprawnych nakazów i zakazów w tym do ogłoszonej godziny policyjnej.
3. Zakaz zgromadzeń w czasie stanu epidemii – niezgodny z prawem gdyż jedynie przy ogłoszeniu w Polsce stanu wyjątkowego istniałaby podstawa prawna do zakazania zgromadzeń i strajków.
Patrz Wyrok: Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia, w sprawie IV W 455/20, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, w sprawie V W 1083/20, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, w sprawie V W 1083/20, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, w sprawie V W 1847/20.
4. Zakaz przemieszczania się niezgodny z powszechnie obowiązującym prawem, ponieważ narusza on art. 31 ust 3 Konstytucji RP tak stwierdził SR w Kościanie w sprawie II W 71/20 stwierdzając, iż zakaz przemieszczania się mógłby być jedynie wprowadzony na terenie RP w przypadku ogłoszenia stanu wyjątkowego.
5. Kwarantanna dla powracających - niezgodna z prawem, ponieważ nie można zdrowego człowieka zaliczyć do grona podejrzanych bez podstawy prawnej. Zgodnie z art. 2 ust 20 21 ustawy z dnia 05 grudnia 2008 roku o zapobieganiu (…) z późn. zm. za osobę chora uznaje się jedynie osobę z potwierdzonym klinicznie zakażeniem a za podejrzaną osobę, jaka nie posiada potwierdzonego klinicznie zakażenia, lecz posiadała bezpośredni kontakt ze źródłem zakażenia.
Kara administracyjna za nie przestrzeganie nie obowiązuje gdyż sanepid jak wynika z pkt. 2 nie posiada obecnie mocy prawnej do karania obywateli.
6. Zakaz prowadzenia działalności, jaki (NIE)rząd wprowadza od marca 2020 roku niezgodny z prawem. Tak orzekł WSA w Opolu w wyroku II SA/OP 219/20. Sąd ten zastrzegł, iż zakaz taki mógłby być wprowadzony jedynie w przypadku gdyby rząd ogłosił na terenie RP stan klęski żywiołowej.
Zatem jak wynika z powyższego jedynie przy wprowadzeniu stanu wyjątkowego (NIE)rząd mógłby nam fundować takie atrakcje.
NIE DAJ ZROBIĆ Z SIEBIE NIEWOLNIKA NA PODSTAWIE PRAWA, JAKIE NIE JEST PRAWEM.
Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.
________
Nie wszystko w opisie się zmieściło. Na początku podałem linki na stronę kan

Musicie koniecznie to obejrzeć. Michał opowiada o niewolnictwie które Was czeka, a właściwie już jest i by z niego wyjść to potrzeba 1000 lat. (to nie są żarty).
Żyjemy w ustroju niewolniczym, który ma poparcie większości obywateli.
Śp. Michał Marusik w tym krótkim filmie o wszystkim Wam powie. Tak moi drodzy Polacy. Wy już od dawien żyjecie jako niewolnicy !!!
Obecny nieRząd BiN (nie wiecie kto to taki ? BiN to jest partia teraz rządząca w Polsce, bezPrawie i nieSprawiedliwość).
Michał w swoim wywiadzie wspomniał o nadzorcach. Tak, obecnie BiN jest tym nadzorcą, i co miesiąc składacie mu daninę, za każdym razem coraz większą.

Pani Ewa w swoim materiale przedstawia w jaki sposób rządy i media pierwszego nurtu Wami manipulują. https://wicipolskie.pl/nwo/falszywa-pandemia-i-manipulacja-spoleczna
Prosiłbym też abyście zapoznali się z całym opisem pod tym wideem.
Ten materiał, który teraz oglądacie, wstawiłem tutaj dzięki pani Ewie. Nie dajcie się otumanić rzędowi i mediom rządowym !!!
Poniżej podaję linki między innymi na kanał p.Ewy i jej stronę:
https://wicipolskie.pl/
https://www.youtube.com/c/Wiciwici
____ważne____________________________________
Pani Ewa wstawia na youtube i swoich stronach dużo poważnych materiałów. Z niektórych miejsc ma usuwane. Wiadomo, cenzura. Dla lepszego zasięgu udostepniam na: https://www.facebook.com/OficjalProtest i wstawiam tutaj.
Prosiłbym Was o dobrowolne wpłaty, na wsparcie kanału pani Ewyhttps://www.youtube.com/c/Wiciwici i jej strony "wici polskie" za pośrednictwem serwisu PayPal – płatność przy użyciu karty bankowej
Darowizna: https://wicipolskie.pl/serwis/kontakt
Biuletyn do pobrania na stronach :
https://wicipolskie.com
https://wicipolskie.pl

O bezsensie szczepień, o bzdurach rządowych w temacie szczepionek, o zafałszowanych danych adn umieralności covidowej. Rządowe wariactwo przeciw nauce.
Rząd stracił rachubę z rzeczywistością, co chwila wydaje rozporządzenie do ustaw bez zachowania gradacji. Narodzie !!! pamiętaj, że rozporządzenie nie może przewyższć ustawy. Otwórz oczy.
Nadawane na żywo 7 stycznia 2021.
Materiał źródłowy: https://www.youtube.com/watch?v=LUDsIdVVFhg&t=2317s
_________________
- Media Narodowe:
UWAGA ❗ Nie zarabiamy na tym filmie. Wpłać darowiznę, abyśmy mogli nadawać: https://zrzutka.pl/ratujmy-media-narodowe

Komentarze i dodatkowe informacje na: https://porozmawiajmy.tv/po-jakim-czasie-zaszczepieni-zaczna-masowo-umierac-jerzy-zieba
Wątki rozmowy:
- ile zarobił "największy polski szarlatan"
- badania dr Judy Mikovits
- książka "Pandemia kłamstw" https://porozmawiajmy.tv/po-jakim-czasie-zaszczepieni-zaczna-masowo-umierac-jerzy-zieba
https://www.czarymary.pl/p_985386_pandemia_klamstw_judy_mikovits?ref=czarymary
- jak się tworzy wirusową broń biologiczną
- retrowirusy znajdują się również w szczepionkach
- ponad połowa wiedzy o immunologii na świecie pochodzi od Franka Rosetti
- artykuł w PubMed dr Margaret Liu https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6631684/
- najważniejsze są składniki szczepionki, których producent nie ujawnia w ulotce
- dlaczego ta szczepionka musi być przechowywana w temp. -70 stopni

______U W A G A_____nie daj się zaszczepić !!!
Szczepienia - Niewygodne Fakty
HPV - powikłanie, ostre zapalenie rdzenia kręgowego - Historia Coltona Barreta
_____________________
5 stycznia 2018 roku zmarł Colton Barret, sparaliżowany po szczepionce HPV, przeciwko rakowi szyjki macicy. Zaszczepiono go tak jak innych chłopców w USA mimo, iż logicznym wydaje się, że jak to chłopiec macicy nie posiada. Ta szczepionka miała być obowiązkowa od stycznia 2017 roku w Polsce.
Również w Polsce, w 2017 roku zmarła 34-letnia Joanna z Warszawy w wyniku powikłań po szczepionce Gardasil - przeciwko rakowi szyjki macicy HPV. Jej historia w linku.
http://szczepienia.manifo.com/34-letn...
HISTORIA COLTONA BARRETA
Colton był 13-letnim zdrowym i silnym chłopakiem. Uwielbiał uprawiać sport - baseball, motocykl... wszystko związane z adrenaliną, jak wewnętrzne skoki spadochronowe, trochę za czterema kółkami, jeżdżenie na nartach. Motocross był jego pasją. Miał zamiar dołączyć do obozu harcerskiego, ale przed tym konieczne były badania lekarskie, więc poszedł na nie. Lekarz zauważył, że jest on w odpowiednim wieku, aby przyjąć szczepionkę przeciw HPV. Lekarz zapewnił chłopaka, że szczepionka może pomóc zapobiec zachorowaniu na raka i nawet jeśli nie będzie sypiał z wieloma partnerkami, to nadal mógłby zarazić tym swoją żonę, gdyby się ożenił. Mama Coltona uznała, że to dobra rzecz i wyraziła zgodę na szczepienie. Chłopak został zaszczepiony 3 dawką Gardasilu 1 lutego 2014 roku, a 16 dni później, 17 lutego trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie spędził 88 dni. Po tej trzeciej dawce szczepionki zaczął miewać naprawdę silne bóle szyi, w szybkim tempie zaczął postępować paraliż schodzący w dół i obejmujący całe ciało. W szpitalu zaczęli robić Coltonowi testy, nakłucie lędźwiowe oraz rezonans magnetyczny (MRI), który wykazał zapalenie w rdzeniu kręgowym w jego szyi od C1 do T12. Pierwotną diagnozą było ostre poprzeczne zapalenie rdzenia.
Po mimo tak dramatycznej sytuacji, chłopak jest uśmiechnięty, na ile da radę stara się uczestniczyć w różnych sportach, chce być aktywny, ale niestety jest obarczony kulą u nogi, czyli 7-kilową maszyną na plecach, która pomaga mu oddychać. Jego prawe ramię jest całkowicie sparaliżowane, a lewe funkcjonuje teraz minimalnie. Ma jednak szczęście, że odzyskał siłę w nogach i plecach, bo przez całe półtora miesiąca był całkowicie niesprawny. Chłopak przeszedł bardzo rygorystyczną terapię, aby dojść do tego etapu, co teraz. Przemierzał po 160 km każdego dnia, jak tylko wracał ze szkoły, aby mógł otrzymać kilka godzin terapii. To trwało półtora roku, 3-4 razy w tygodniu. Wszystko po to, aby odzyskał siłę w nogach.
Lekarz rodzinny, który podał Coltonowi tę feralną szczepionkę, przejął się tym faktem i nie podaje już jej chłopcom, ale z racji wykonywanego zawodu nie może nie podawać jej dziewczynom, więc jak podkreślał Colton, dziewczyny są w niebezpieczeństwie ponieważ mogą podzielić także jego los.
____UDOSTĘPNIJ POST nie bój się____

WITACIE NARODZIE. TEN MATERIAŁŁ PODSUNAL MI ZNAJOMY. OCZYWIŚCIE ODSZUKAŁEM GO W NECIE. ALE ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE W BARDZO WIELU MIEJSCACH CENZURA WSZYSTKO KASUJE, TO UPUBLICZNIAM TUTAJ NA SWOIM KANALE . TU CEZURA SYSTEMU NIE SIĘGA.

Otworzcie oczy. Szczepioñka to śmierć, zniewolenie, czipowanie... Powstańcie , a Naród pojdzie za Wami. Będzie nas miliony. Zniszczymy ten niePolski a żydowsko-masoński rząd.

Rząd celowo podaje sprzeczne informacje.. A nie mówiłem że Polska to jest istny cyrk ?
Oni doskonale wiedza co robią. Doskonale wiedzą, że te rozporządzenia są bezprawne. Jesteście tymi małpami w cyrku.

Czy wiesz co jest na polskich banknotach ? Co dnia trzymasz je w ręku... a przyglądałeś się orzełkowi ? Zapewne nie. Więc teraz przyjrzyj się.

S - jak sjonizm
sześciokąt - jak trumna
Już rozumiesz ?

NIE UFAJCIE ZDRAJCOM. (do opisu dodałałem 24 grudnia kilka ważnych linków).
Mateusz Morawiecki przyznał się do błędu ws. sylwestra. Pytamy, jak zachowa się policja
Oni maja jedyny cel.... i realizują go właśnie w ten sposób. te wszystkie niby 'pomyłki', to są celowe, sprawdzaja waszą reakcje i UWAŻAJCIE... coś juz kombinują nowego, by narodowi znowu bezprawnie dokopać.
Link na stronę https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-mateusz-morawiecki-przyznal-sie-do-bledu-ws-sylwestra-pytamy,nId,4945131
O koniecznie obejrzyjcie mój post na mojej stronie na facebooku !!!!! PINOKIO zaczął szaleć..... tak jak przypuszczałem : https://www.facebook.com/OficjalProtest/posts/220712649657420
______________
(dopisane 13 godzina 24 grudnia) :
Podaję Wam kilka bardzo ważnych linków:

https://www.youtube.com/watch?v=HM7bK_XdCEE&list=TLPQMjQxMjIwMjBGTOs6XHSHYA&index=2
(Zaczynają się numery Morawieckiego...
Zrobił dwa rodzaje ulotek o szczepionce.
Jedną dla lekarzy, drugą dla ludzi.
W obydwóch nie ma tego co jest w oryginalnej ulotce.
- Analiza Polskiej Ulotki Szczepionki Pfizer! Czego Nie Mówią w Telewizji!
Sami widzicie że jesteście królikami doświadczalnymi.
Ilu z was po zaszczepieniu doczeka jutra ?
Ten człowiek wie dokładnie co robi. Czy jeszcze nie rozumiecie co was czeka ?
Czy już nie nadeszła pora dobrać się im do dopy?
Czy będziecie czekać, aż was wyprawią w zaświaty ? )

https://www.youtube.com/watch?v=NJs9xhQVy00&list=TLPQMjQxMjIwMjBGTOs6XHSHYA&index=1
(TO MUSISZ KONIECZNIE OBEJRZEĆ !!!!!!!!!!!!!
Cyrk... istny cyrk pinokio robi. Nie wiem czy mam rzygać, czy płakać, czy się śmiać, a może..... ma kto taczkę ? najwyższa pora facia wywieźć z kraju. A nie mówiłem, że będzie facio wywijał ? A nie mówiłem, że zdrajcom się nie ufa ?
- Morawiecki Bredzi o Gospodarce! Nowe Obostrzenia na Ferie i Finanse! Analiza Konferencji Premiera PL
MUSISZ TĄ KONFERENCJE KONIECZNE OBEJRZEĆ. - takiego kłamcy jeszcze nie widzieliście, Mówię wam... tego klauna musicie obejrzeć.
TEN FACET DOKŁADNIE ZRÓJNUJE NASZ KRAJ. )

Słowa dr. Bena Tappera:
Te maski nie mają nic wspólnego z twoim zdrowiem, ale maja wiele wspólnego z przestrzeganiem tyrańskiego planu 'fałszywej flagi'

SHOW MORE

Created 8 months, 3 weeks ago.

208 videos

Category None

Otwórz oczy Narodzie Polski.
System ciebie okłamuje.
Nie daj się zniewolić.
Walcz o życie.
Polub stronę na fejsie: https://www.facebook.com/OficjalProtest/
Otwórz konto na polskim fejsie: https://polfejs.net/Protestagains
https://aletuba.pl/@ProtestAgains3 - chwilowo nie czynna