Protest Agains

Bez slów. Sami zobaczcie. ( promieniowanie ponad normy)
Po prostu Skutki 5g podciągają jako zachorowanie na covida.

Mój dekalog. Dla każdego. Stosować go wszędzie gdzie się da i nie da.

zastanówcie się nad tym.
Pamietajcie, rządy wiedzą, że ludzie nie wierzą w pandemię, że znają prawdę,
Dotarła do mnie chodząca wiadomość . I muszę to posprawdzac. Jak jest prawda. Wiem, że jest źle , i to co zaczęli robić z pandemią, z 5G, to będą dalej robić.
Ale to czy już robią to co w tym filmie ? to obejrzyjcie i pomy,ślcie.
Ja byłem teraz w szpitalu, i dopiero wrocilem, i zaraz siadam i rozpatrze co jest wlasciwie w tej Belgi.

( Podaję Wam to pod dyskusję, Bo ostatnio dużo w rożnych mediach jest zakłamań. I każde sprawdzam, to tez muszę sprawdzić. Pomozecie mi w tym. Szukajcie na wlasne reke prawdziwosci słów z videa.
Dlaczego tak napisaLem ? Bo odezwało sie kilka osób z Belgi, i "twierdzą", że nic takiego tam nie ma. Zawsze ktoś gdzieś cos twierdzi, Więc trzeba zawsze dojść do sedna sprawy.

A A.M. ? - to po prostu sprzedawczyk.
https://www.bitchute.com/channel/zM2dp1i17HnH/
Na razie w filmie mowa największa o Belgi.

https://www.youtube.com/redirect?redir_token=QUFFLUhqa2J2MUZYeHU2SFF2V19PdVZRcEhUWTdhaXlXd3xBQ3Jtc0ttTklRdWVBMFoxREVwa3Q2dktCX2pSWkdmZkFzQThISVhiQ1cxN3ZrbFFMa0xMX1J2VWdFNXpPS2dUSWxxbDE1b3doVWpjVmNUMTNMeVNxN0tmMW5TN0hWLXpFOC1aTG4yWkNVcjRnVTZ1S3Nmb1ZOUQ%3D%3D&q=https%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Famp%2Fs%2Fsport.onet.pl%2Fzimowe%2Fskoki-narciarskie%2Fkoronawirus-adama-malysz-wskazuje-najwiekszy-problem%2Fvs82lht.amp&stzid=UgzTqip0YK4mhyesvOh4AaABAg&event=comments

https://www.youtube.com/redirect?redir_token=QUFFLUhqa1JDS0lwR21WYWxNUEVXcXVSaUVVYVlsRkpzQXxBQ3Jtc0trVlFZS2wyMGdpYzVjOW1NeWsxTkMteU5oZUpWcWxIeElCUEVqMjdoSTJ5MHZ3aXhmSlpPbFgydS1FTkVxcDUzUjlJOE1rYV9jT29XU2lBTzlrOFRxY3NRQmtkX0w3Y2Q2R0dEbW1DMFBJXzBlTTBIUQ%3D%3D&q=https%3A%2F%2Fpodroze.onet.pl%2Faktualnosci%2Fkoronawirus-wzrost-zachorowan-w-europie-kraje-przywracaja-restrykcje%2F344srm9&stzid=UgzTqip0YK4mhyesvOh4AaABAg&event=comments

Bez mojego komentarza. Sami pomyślcie co jest grane.

Pieprzy ... ja nie mam żydowskiej krwi,... on chyba ma skoro tak gada.
A ta Tokarczuk, to gie a nie żadna poetka. Znam lepszych poetów od niej. Ona nawet mi do pięt nie sięga. Dostała reklamę i pawiana zgrywa.

Policjo, zacznij myśleć. Video - instrukcja obsługi.

Zmiana człowieka w cyborga ? tak, i nie tylko. Człowiek - komputer - matrix już jest.
O nanotechnologii, aplikacjach zdrowotnych na smartfony, rDNA, rRNA, patentowanie GMO.
Po szczepionce covid 19 człowiek ma być organizmem biologicznym modyfikowanym genetycznie i posiadającym w sobie opatentowane DNA. Jako produkt genetyczny ma więc także być własnością firmy, która mu DNA zmodyfikuje. Więc ma być produktem, tak jak dziś na przykład kukurydza modyfikowana jest własnością Monsanto.

informacje o szczepionkach na C_ovid_19, nanotechnologii, aplikacjach zdrowotnych na smartfony, rDNA, rRNA, patentowanie GMO.
https://www.youtube.com/watch?v=ekbl5d0ysLE

Witajcie. Przedstawiam Wam opinie wybitnych fachowców w dziedzinie tej światowej pandemii. podaję link na stronę https://sklep.osuchowa.org/produkt/falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy/?fbclid=IwAR25CarfrBYgZXwnUk_fkoDPsKHAlOVzvVJ0EjXLozjRTIzSqRPKW3PtEAk wszystko na niej białe na czarnym opisane. A ponad to sfilmowałem ją i tu zamieszczam.
Pamiętajcie !!! nie ma żadnej pandemi. Rząd zbija dużą kasę na okłamywaniu narodu. Chcą być dyktatorami. Rządni władzy. A z was chcą zrobić swoich niewolniko,w. Przypominam: szczepionki zmieniaja DNA człowieka.
Testy, uszkadzają mózg.
Czipy zniewalają umysł. POSTAŃCIE Z KOLAN !!! >> - Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem - <<

Aaron Russo – reżyser, producent filmowy, polityk, kiedy ubiegał się o fotel gubernatora USA był werbowany przez rodzinę Rockefellerów do Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR). Russo nie przyjął propozycji Rockefellerów, a w swoim ostatnim przedśmiertnym wywiadzie ujawnił jaki jest „ostateczny cel tego wszystkiego” (NWO), opowiedział o planach przejęcia pełnej kontroli nad ludzkością poprzez chipy RFID na których mają być zapisane dane osobiste oraz środki potrzebne do kupowania, ma to być pełna kontrola, zapowiedziana również w Apokalipsie.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bankier-pl-chip-imlpantowany-w-dlon-do-wykrywanie-biomarkerow-sygnalizujacych-m-in-infekcje-wirusowe-w-tym-covid-19-2020-05?fbclid=IwAR3l_tR5dMJBSsgS1boa0fX60-M5w5fHgwFUB99xh4s0IDziiEEqc2iCtMU

5G - 10 razy silniejsze promieniowanie od 4G (video usuwane z netu, z każdego miejsca). tu jeszcze jest.
Pandemia koronowirusa jest w ceu ukrycia skutków z powodu 5G.
Poważne zagrożenie zrowia powodowane promieniowaniem 5G przepisać wtedy mogą jako zgony z powodu koronowirusa.!!!
To jest jeden z powodów wprowadzena pandemii. A drugi powód, to by narody zniewolić i by były posłuszne.

Kiedy do Was wreszcie dotrze, że nosząc maseczki zabiacie sie !!! W tym filmie opisane jest o skutkach noszenia masek. Jeżeli chcecie zachować zdrowie, to wywalcie je na śmietmik !!! Wybór należy do Was. Czy widzieliście, żeby Szumowski czy Kaczyński kiedykolwiek chodzili w maskach ? Więc i Wy nie zakładajcie masek. !!!!

Łatwo oszukać ludzi, ale trudniej wytłumaczyć, że zostali oszukani.
Dla ludzi jest ważniejsze to co media rządowe napiszą, niż to co się wokół dzieje.
Lekarze są omotani obłędem kowidowym. Leczą ludzi bezobjawowych. Lekarze się boją. Oni w tego koronawirusa wierzą. Łykają takie teksty bez mrugnięcia okiem no i potem mamy takie efekty jakie mamy.

Dziewczyna rodzi na porodówce w masce na twarzy, duszno jej, mdleje, ale lekarze nie pozwalają maski zdjąć. Chłopiec zdejmowany jest ze stoł operacyjnego i w masce musi być. Ja osobiście w czasie operacji z miejscowym znieczuleniem musiałem być w masce. A samą operację z powodu cowida, przesunięto mi o prawie 2 miesiace. Lekarze oszaleli, i to jest służba zdrowia.

- Bohaterowie walki z cowidem:
We Wrocławiu z Kliniki Chorób Zakaźnych profesor doktor habilitowany Krzysztof Pyrć Biolog specjalista z Uniwersytetu Jagielońskiego, który się szykuje do produkcji szczepionek przeciwko czemuś czego nie ma.
Główny inspektor sanitarny sanepidu Jarosław Jan Pinkas – polski lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk medycznych, profesor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Wydał rozporządzenie grabarzom jak się obchodzić ze zmarłymi na cowida (zabrania się dotykać zwłok itp.). To jest człowiek, który tańczy w rytm mediów rządowych, instrukcji rządowej, święcie wierzy w pandemię.

Najgorzej mają chorzy na raka, gdzie trzeba natychmiastowo podejmować decyzją adn leczenia tego raka. Ale z powodu cowida, pacjenci mają operację i wszelkie diagnozy przesuwane do czasu "wyleczenia" z cowida bowiem test wyszedł dodatni.
Chory na cukrzycą powiniem się ruszać, być w ruchu. Natomiast jest inaczej, lekarze zamykaja w kwarantannie na 2 tyhodnie (do czasu "wyleczenia" z cowida).

Są niedowiarki ?
(Wszystko co tutaj pisze, ma potwierdzenie w dokumentach).

NIE wiercie rządowi. Nie było i nie ma pandemii. (nadawano 17 lipca 2020)
Za ministra zdrowia juz się zabierają. Prawdopodobnie spadnie ze stołka.
Odpowiedzialny za przekręt respiratorów na suumę 370 milionów, które rząd zapłacił handlarzowi bronią za do dziś nieotrzymane respitratory (tylko 60 dali Polsce)..
Odpowiedzialny ze inne grube przekręty. Jeżeli nie osobiście, to za przymykanie oczu. Bowiem jako minister te sprawy powienien mieć pod sobą.
Zarządaznie noszenie masek, kwarantanny, doprowadziło to do upadku gospodarki. Za to on też odpowiedzialny.
Otwórzcie oczy, powstańcie z kolan. nie dajcie się dalej ogłupiać !!!!!

W kwietniu 2020 roku Ken Jebsen z kanału KenFm przeprowadził rozmowę z lekarzem specjalistą w dziedzinie mikrobiologii i epidemiologii zakażeń. Prof. dr n. med. Sucharit Bhakdi kilka tygodni wcześniej opublikował list otwarty do kanclerz Niemiec Angeli Merkel w związku z ogłoszeniem pandemii, zadając szereg pytań o motywacje i sens podjętych działań w tzw. walce z koronawirusem.
Przerażające jest to, że ludzie wyłączyli myślenie, włączyli ślepe posłuszeństwo i zapomnieli o bliźnich. Bo przecież wielu ludzi cierpi z powodu obostrzeń.

pandemia ściema
Na żywo, pośród żywej przyrody , żywego deszczu i żywego wkurwie..a.

A ja w cztery oczy z specjalistą docentem profesorem w medycynie wykształcony, 23 czerw 2020 to było. I ten szpec naukowy mówi mi że wirus jest pandemia jest umiera masa ludzi. Ja mu na to... panie, tu my sami, nikt nas nie słyszy. Nie musisz powtarzać nakazanego kitu . A on na mnie że dowody są naukowe bo co dnia w TVP nadają. Ja mu na to się wkuzyl i krótko rzekł... Żeś facet wykształcony a głupszy od osła. I dodałem że wolę leczyć się u właśnie takiego czworonożnego osła, niż u profesora z wypranym mózgiem.

A w szpitalu zaraz kazano maske założyć, bo inaczej nie będą leczyć. Maski zmieniali co 24 godziny. Z oddziału wyjść nie można. Rozmawiałem z człowiekiem. Jego syn jakąś akurat tam miał operację. I zaraz ledwo zdjęli syna ze stołu operacyjnego, to pierwsze co zrobili, to maskę chłopcu założyli. Paranoja.

jadąc do szpitala, konduktor nakazał mi maskę założyć. Mówię facetowi, że mam przy sobie dokumenty uprawniające by nie zakładać maski. Ale on nadal że jak nie założę, to wyrzuci mnie z pociągu. i naśmiewa się ze mnie. Ale jakoś się uparłem i nie dałem się debilowi wyrzucić. Zastraszyłem sądem.

Dodam, że ze sklepów też wyrzucają i nic nie pomaga legitymowanie się dokumentami lekarskimi. Oj, co ten rząd z ludzimi porobił.

Wracając do noszenia nonstop maseczek przez pacjentów. Każą im nosić by nie pozarazali szpitala. Ale przecież robili każdemu testy. Więc pacjenci są zdrowi. No, ale obsługa szpitala ? nie wszyscy po za szpitalem są w maskach. Widziałem personel medyczny idący do pracy bez masek. Zakładali maski w chwili wejścia. i wychodząc zaraz zdejmowali. Więc ? jak to. Przecież to racej oni gdyby wirus był szkodliwy, to właśnie medycy by cały szpital zarazili.

Dodam jeszcze jedno. Unikajcie szpitali. Bo każdemu robią testy. A testy, to gra w rosyjską ruletkę. Szpital, to chyba w więzieniu mają lepiej. Nikt nie zabrania palaczowi palić papierosy. A w szpitalu nie zapalisz, dopóki nie zostaniesz wypisany. Zastanawiałem się, czy ja tam jestem z leczeniem oczu, czy trafiłem na odwyk nikotynowy. W szpitalu byłem 4 dni.

TYSIĄCE ludzi NA KWARANTANNĘ ? Koronaświrus jest im niezbędny do władzy, bez niego oni leżą, to jest władza absolutna, oni mogą nałożyć kwarantannę na 100% kraju. To nie jest kwarantanna. To będzie bezprawna kara pozbawienia wolności !!!! Kara pozbawienia wolności jest regulowana w kodeksie karnym !!!!!

Jak Rockefellerowie zniszczyli medycynę naturalną.
Źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/rockefellerowie-zniszczyli-medycyne-naturalna/

Zerwij kajdany.
Posłuszeństwo wobec władzy ? Powiedz NIE !!! Pamiętaj, że jeżeli bezprawie staje sie prawem, to pozostaje tylko opór czynny, to nasz obowiązek. Zniszczyć bezprawie !!!! zadeptać.

Aleja afer PiS... Gdzie? Pod Pałacem Dudy. Zapraszamy. Nierozwiązane afery.

Szumowski chce nas pozamykać w domach! DALEJ STRASZY epidemią, choć eksperci mówią co innego.
Jeszcze jedna mała info... wladze kościelne nadały Szumowinnemu status Świętego Łukasza. I to biskup na ambonie tak przemówił... i porównał do Jezusa , co za wstyd dla kościoła !!!!!!!
Nie może być... Szumowski za życie został mianowany świętym. A ja myślę, że Ok. może i jest on świętym, ale Lucyperem.
Hej... Szumowski... jako jasnowidz więcej byś zarobił... dawaj do mnie, będziesz przepowiadał numery totolotka. Niee ? Wolisz niszczyć Polskę ? Pamiętaj.... wszytko ma swój kres.

Szumowski jako lekarz powinien wiedziec ze choroba bezobiawiowa , zwana choroba urojona ,nazywa sie hipochondria.

Szumowskiego słowa: "Szumowski: Spotkanie drugiego chorego na ulicy jest bardzo mało prawdopodobne".

Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy minister.... wie co mówi ? czy wie co robi ? Chyba coś mu się gdzieś zaczyna mylić.
Kiedy ten człowiek zmądrzeje. Teraz zaczyna podważać WHO. I nadal nakaz masek robi i już zapowiada powrót pandemii. Czy on myśli, że ja jestem taki głupi ? Naukowcy i nawet WHO mówi co inne, a Szumowski co inne.

Polska Kuwejtem Europy. Zobacz o jakie złoża toczy się III wojna światowa.
Rząd rozdaje obcym nasze dobra. Chce nas zniszczyć. On z niczym się nie liczy. Polak dla niego jest śmieciem. Powstań Polski Narodzie. !!!

A takie pytanie ma do niedowiarków....
Więc, jak to z wami ?
dacie się przemutować ?
dacie sobie zmienić DNA ?
dacie się zabić ?
____ DACIE SIĘ ZABIĆ ? _____
Więc otwórzcie umysły !!!
SZCZEPIONKA CZIP - TO ŚMIERĆ.
daję sobie głowę uciąć, że Szumiński i Kaczyński i Duda i inni, nie będą szczepieni ani czipowani.
Narodzie powstań z kolan.
________________________
Wybory blisko.
Ludzie bardzo podzieleni w tym kierunku.
Wiem że Oni tak zrobią, że będzie tak jak jest.
Władzy raz zdobytej nigdy nie oddadzą.
A gdyby przegrali, w co watpię, bo nie takie były już robione przekręty, to zrobią wojnę, bo i tak ktokolwiek wygra, to zawsze któraś ze stron zrobi wojnę.
To jest gra o dużą kasę i o wieczną władzę.
-->>> I jeszcze jedno... dzień przed wyborami może zostać wprowadzony STAN WYJĄTKOWY. Co wiąże się z nawrotem pandemii.
To zależy od tego ile głosów będzie miał Duda.

Z czym się wiąże wprowadzenie Stanu Wyjątkowego ?
Nie wiecie ? To ja wam powiem.
Wtedy nie odbędą sie wybory. Nie odbędą się też na jesieni, ponieważ Szumiński wprowadzi następny etap pandemii !!!

A na wiosnę 2021 ? to opozycja osłabnie, A pis zdobędzie nastepnych "wiernych". Media tylko przetrwaja rządowe. Innych niewygodnych... wywiozą.
(system wie doskonale, że ludzie przestali wierzyć w te durne epidemie, ale udaje debila i robią nadal z ludzi głupców, Bezczelnie nakazy zakazy wymyślają. Chcecie takiego życia ? ).

Najważniejsze to.... by nie dać się zaszczepić ani zaczipować.
Wtedy kazdemu DNA zmienią.

ponadto... mają możliwość i też to bedzie, że zrobią zmiany w umysłach.

Pamietać należy, że umysłem można sterować i programować jak komputerem. Każdy ma smartfona i poprzez fale wysyłane do smartwona, drogą indukcji... mózg można przeprogramować. Znam sie zbyt dobrze w tym kierunku. Kto powiedział że pozbawiając ich przekaźników 5G zatrzymac mozna przesył fal. zatrzymac im łącznosc w necie.
______________

•3 cze 2018
Wypowiedź dwóch lekarzy pediatrów. Lekarza z 32-letnim doświadczeniem (ojca 10 dzieci) i lekarki z 24-letnim doświadczeniem. Wśród lekarzy biorący udział w marszu "Międzynarodowego Protestu Przeciwko Przymusowi Szczepień", który odbył się 2 czerwca 2018 w Warszawie i zebrał kilkanaście tysięcy rodziców z całej Polski i zagranicy, trzech z nich odważyło się zabrać głos publicznie i wytłumaczyć dlaczego są zmuszani do wykonywania odgórnych procedur medycznych narzucanych przez Izby Lekarskie, Sanepid i różnego rodzaju rozporządzenia. Tym samym też nie mogą liczyć się z wyborem rodziców, ani też ze swoim sumieniem, gdyż są wtedy karani na wszelkie możliwe sposoby.

Tym razem o straszących nas mediach, trochę mniej znanych faktów o koronawirusie, no i oczywiście o chamskiej hołocie🤭😉 Kolejny odcinek subiektywnych newsow „W Telegraficznym Skrócie”,
A tak ogólnie to chyba musze tu podać kilka słów też w skrócie, bowiem ciągle nadal spotykam ludzi tak bardzo żyjących w zakłamaniu... nic do nich nie dociera. Można na wszystkie sposoby tłumaczyć, pokazywać dokumenty, reportaże, itp. A oni nadal wierzą w te bzdury rządowe.
Tutaj cały tekst się nie zmieści, więc podam link odprowadzający. To na fejsie mam. Jeszcze fejsowa cenzura posta nie zdjęła, aczkolwiek mase komentów i niektore posty mi kasowali. https://www.facebook.com/johny.gmatrix/posts/3107903275923311

10 czerwca 2020 na pl. Piłsudskiego w Warszawie odbyła się 122 miesięcznica katastrofy smoleńskiej organizowana przez Jarosława Kaczyńskiego. SOP ograniczył dostęp do pl Piłsudskiego a Policja zabezpieczając to wydarzenie, zablokowała ruch w okolicy pl. Piłsudskiego utrudniając w ten sposób mieszkańcom funkcjonowanie w dzień roboczy.

a co bedzie potem ? Zagłada.
Drukuj i wieszaj plakat: https://bit.ly/2XKjEWc Kliknij w link https://neos.com.pl aby dołączyć do społeczności NEOS.

SHOW MORE

Created 2 months, 3 weeks ago.

92 videos

CategoryOther

Otwórz oczy Narodzie Polski.
System ciebie okłamuje.
Nie daj się zniewolić.
Walcz o życie.