Protest Agains

Politycy chcą bronic ukrainskiego nieba przed Rosją. Narodzie, obudź się. Podam dwa linki w których wszystko dokładnie Krzysztof wam wytłumaczy: https://youtube.com/watch?v=XCgxj0RykfM&feature=share
https://fb.watch/hjrwbeDXpA/
Nierzad planuje strzelac do obiektów rosyjskich latających nad terytorium krainyU. Czym to dla nas grozi ? : tym, ze bedziemy zamieszani w wojne z Rosją !!!

Witaj narodzie. Tu w poscie krótkie video.... w nim kilka moich slow do Was. Prosilbym byscie je obejrzeli, to jest wazne.

A ponizej podaje Wam link o ktory wspominam w tym krótkim video (czy na niego wejdziecie ? nie wiem, ale z tego co w necie zaobserwowalem, to lubicie tylko gadac w komentarzach i nic poza tym): https://youtu.be/AftK8uQvTZA

Prosze ten post wszedzie udostepnic !!!!

Izba lekarska wytoczyła proces dr Zbigniewowi Martyce.
Ponizej link na post doktora i na blog: https://www.facebook.com/109521804222498/posts/710059397502066/

http://zbigniew.martyka.eu/2022/12/04/rozprawa-dyscyplinarna-przed-sadem-lekarskim/.

Gdyby post dr Z Martyki zniknąl, to zamieszczam jego treść:

"Będę Państwu wdzięczny za szerokie udostępnienie tego posta.

Zostałem wezwany jako obwiniony przez Sąd Lekarski. Rozprawa odbędzie się 19 grudnia 2022 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie przy ul. Krupniczej 11a w Krakowie.

Zarzuty są wręcz absurdalne, nie mają oparcia w faktach oraz w medycynie opartej na dowodach. Szczegółowo poruszam ten temat na moim blogu:

http://zbigniew.martyka.eu/2022/12/04/rozprawa-dyscyplinarna-przed-sadem-lekarskim/

Zapraszam do lektury. "

_______
I na zakonczenie mojego postu, chciałem przypomniec o dr Hałat oto link do niego: https://www.bitchute.com/video/In0nK3X1fTGe/
________
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid09q394DmHk73h12RJk6a7UkVzcsy9tUzJh4b6bvmw4VLiS2iv8f9m8BK8HRwEHstNl&id=100064826552697
__________

Otwórz oczy, życie masz jedno
https://www.bitchute.com/video/ehRkSBBMFDB2/

Wszystkie chwyty dozwolone by utrzymać się u steru.

Bez mojego komentarza.
Otworzcie oczy.

Od pocz wiosny mówię ze jesienią będzie taunami, czyli nastepna wielka fala i mase zakazow .
Nierząd nakreca nastepna fale. Przekupuje medykow. Beda zarabiec 80 tys miesiecznie, ale za to musza tworzyc chorych na cofit.
Podaj dalej ten materiał .

Piotr Szlachtowicz i Damian Garlicki na spotkaniu w Gdańsku - 11 lipca 2022r. godzina 18:00 Promocja książki "Zabójczy System"
Ratownik medyczny opowiada o kulisach pracy w trakcie tzw. pandemii.

Badania mikroskopowe pokazują dziwne tkanki, które kolonizują się w ludzkim ciele.
Mike Adams i Harrison Smith badają pod mikroskopem dziwną, gumowatą tkankę osoby, która niespodziewanie zmarła. Tkanka ta została pobrana z tętnic i żył ludzi, którzy nagle odeszli na problemy związane z krążeniem.
Autorzy sugerują, że szczypawki CV19 mogły wywołać takie efekty.

film jest opisem, więc moje słowa zbedne.
Pozdrawiam walczących o wolność

Musisz obejrzeć do końca te video.

Przeczytaj ponizszą treść i odpowiedz sobie na te pytania:
Rosja Wychodzi z NWO???
Przemówienie W. Putina na Forum Ekonomicznym
To powinien obejrzeć każdy POLAK, każdy UA. Kto ma media ten ma MONOPOL na prawdę .Obecnie Media w Polsce mają globaliści ci sami co prześladowali nas w sprawie cov, a teraz przekazują nam niby prawdę z linii Frontu UA, uciszają drugą stronę oraz te media, której właściciele mają w planach depopulację miliardów istoty ludzkiej tzw. bezużytecznych zjadaczy chleba. Poznajmy zatem drugą stronę tylko wtedy i tylko wtedy możemy być bardziej świadomi w tym medialnym propagandowym, zakłamanym świecie. Chyba nikt od początku niby tej wojny nie słuchał drugiej strony, która jest uciszana. Proszę najnowsza wypowiedź Putina.
Wydaje się po wypowiedzi że to Rosja zyskuje.... jednak...

,, Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą .....

(Tu wszystko się nie zmieściło, wiec ciąg dalszy wstawiam w komentarzach, i zacznijcie Polacy wreszcie myśleć, a wy nadal zakochani w ukrach i z nienawiścią do ruskich, Jacy wy jesteście otumanieni przez ten system, przez ten "rząd" okupacyjny).

Pamiętaj !!! nikt nie ma prawa zamknąc tobie ust !!!
Prawdy nikt nie zamknie !!!

Ze wzglądu, że cenzura każdemu zdejmuje, to pozbierałem ważne dokumenty i je tutaj wstawiam.
Na fejscie mam bany i ostrzezenia zamknięcia tamtejszych stron i też zdejmowany materiał. Oczywiście bany omijam, ale wole tam nie wsadzac, bo skasują całkiem mnie, przeczekam troche.
Proszę, o udostępnianie.
Pozdrawiam wszysttkich i mam nadzieje że któregoś dnie połączycie się w jedność.

Otworzcie umysł !!! Zdejmijcie końskie klapki !!! Wylaczcie TV, i nie słuchajcie mediow głownego ścieku. (udostepnij ten materiał).

DROGA DO WOJNY - EKSTEMALNIE CENZUROWANY DOKUMENT !
Pozwoliłem sobie ściągnąć ten ważny dokument i tu na swoim kanale udostepnić. By ten film dotrzeć mógł jeszcze dalej, by polski naród wreszcie otworzył oczy i umysł. Bo przestał wierzyć w plandemie cofitową, plandemie ukrową , plandemie małpią i inne plandemie które wymyśli okupacyjny nierząd warszawski.
Cytat ze źródła:
"Demokracja po amerykańsku czyli jak elity zgniłego zachodu doprowadzają do wojen i okradania suwerennych państw, na przykładzie Ukrainy i wynikającej z tych działań, obecnej sytuacji.
Jest to dokument tak skrajnie cenzurowany, że moja pierwsza jego publikacja, jeszcze w nieco gorszej jakości - wprost ze studia Maxa Kolonko, została skasowana przez cenzurę nawet na platformie rumble ! Tak, tak drodzy moi, tam już również wkroczyła cenzura ! "

NieRząd okupacyjny nas sprzedał. WHO wprowadzi nam wielkie tsunami.

Jeśli igla trafi w żyłę, to ofiara szybciej umiera.
Jesli trafi w miesien, to mize przezyje kilka miesiecy.
Dr Halat byl dla nierzadu niewygodny.

Materiał przekazuje tu na swoim kanale, źródło autor Pawel Polak:
https://www.facebook.com/100009462958193/posts/3327855774206488/
Cenzura blokuje i banuje wszystko. Stąd nie zdejmie.
Nie boj sie udostepnic !!!

Mieczem lub zadłużeniem

Szatan zarzucił sieć.
Nieuniknione nadchodzi i będzie, nie zatrzymasz, za mało nas.
Ludzie sa jak zahipnotyzowani. Wierzą ze system chce ich dobra.

Otworz oczy. !!! Czy naprawdę nic nie widzisz ??? Chcesz byc nadal sobą, decydować o swoim zyciu, o tym kim bedziesz, co na obiad, gdzie na urlop jechac, czy miec syna , czy tez syna i corke.
System pozbawia ciebie wszystkiego, z dnia na dzien tracisz swą świadomość, z dnia na dzien stajesz sie posłusznym niewolnikiem i nawet o tym nie wiesz, a tych co tobie mówią prawdę, to zaczynasz uwazac za wrogów, no bo przecież system dba* o ciebie.

(nie bój się udostępnić mój post, niechaj trafi do każdego).

Po raz wtóry monituję w sprawie szczepień.
Oto urywki z tej strony co poniżej dam linka na nią.

"Wykazał również, że „odłamki” grafenu są przenoszone od „zaszczepionych” do osób niezaszczepionych i niszcząc ich czerwone krwinki powodując przy tym zakrzepy krwi u osób nieszczepionych."

"był jednym z pierwszych, którzy ostrzegli opinię publiczną o szkodach wyrządzanych ludzkiej krwi przez zastrzyki z Covida, publikując zdjęcia próbek krwi z zeszłego roku pod mikroskopem."

"obraz przedstawia próbkę krwi trzyletniego dziecka zaszczepionego. Pokazuje kawałki lub „odłamki” grafenu, które „są wynikiem zrzucania”, innymi słowy, grafen został przekazany od „zaszczepionych” rodziców do ich nieszczepionego dziecka."

" Prawa ręka i górna część nogi dziecka są w zasadzie sparaliżowane, dziecko nie jest w stanie podnieść prawej ręki, a udo nie funkcjonuje prawidłowo."

LINK: https://legaartis.pl/blog/2022/04/19/grafen-jest-przenoszony-od-zaszczepionych-do-nieszczepionych/?fbclid=IwAR2drqE1iFE0-A1aqc-2JzIs5P3pzGjFEWxbKak3Y859LkklhH6jetHBMY8

UDOSTĘPNIJ

czy tu opis potrzebny ? Wszystko jest na filmie.
(wskazane by udostępnić.)
Związek Radziecki upadł Gorbaczow. Ale Putin, analizując błędy swoich poprzedników, podejmuje bardzo słuszne kroki. Przez 8 lat prosił, aby nie zabijać dzieci z Donbassu, nie poddawać się prowokacjom Stanów Zjednoczonych, ale nikt go nie usłyszał. Zdał sobie sprawę, że tylko siła może powstrzymać tę krwawą wojnę przeciwko cywilom...
Taka prawda.

SHOW MORE

Created 2 years, 8 months ago.

331 videos

Category None

Otwórz oczy Narodzie Polski.
System ciebie okłamuje.
Nie daj się zniewolić.
Walcz o życie.
Polub stronę na fejsie: https://www.facebook.com/OficjalProtest/
https://www.facebook.com/protest.agains.31
https://odysee.com/@Protest.Against
Miałem kanał na yutu, Zamkneli mi, załozyłem nowy. Miałem kanał na Vimeo, zamkneli mi, Na fejsie blokują co dnia, ale umiem, omijam te ich zamnkiecia i nadaję.
_______
podam Wam też namiar na kanał do Ewy Marcinkowskiej (vici): https://www.bitchute.com/channel/OFqnb1bQN8Yu/
_______ Moje motto: jak umierać, to z honorem !!!