#korupcja

Film jest złożeniem 4 odcinków filmu «IV Rewolucja Przemysłowa» wyemitowanego w BaldTV.
Ernst Wolff mówi o Kompleksie Cyfrowo-Finansowym oraz o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, tłumacząc co się działo, dzieje i będzie dziać ze strony firm takich jak Black Rock, Vangard, Facebook, Google, Apple, Amazon oraz Microsoft. Najbliższymi celami jest cyfryzacja, dalszy rozwój platform oraz wprowadzenie hiperinflacji i następnie CBDC. W ostatniej części (ostatnia ćwiartka materiału) omówione jest, jak możemy temu zapobiec. Po drodze będzie jednak ciężko - dalsze środki przymusu, odbieranie prawa do wolności i prywatności oraz kolaps gospodarczy.
Oczywiście kluczowe jest odejście od usług wskazanych tam firm kompleksu cyfrowego i informowanie jak największej ilości ludzi - co się obecnie dzieje, na przykład dając im link do tego materiału lub do filmów na BaldTV (dostępne są na YouTube oraz CDA).

3 months, 2 weeks ago

Marty Potrykus - przedstawiać nie trzeba. Pana Zbigniewa Gelzoka, osobom zainteresowanym merytoryką szkodliwości pól elektromagnetycznych i tym samym promieniowania w telefoniach komórkowych - również. Bardzo polecam tę rozmowę o totalnym bezprawiu i mafijnych zasadach obowiązujących w Polsce, na tej jakże niewyobrażalnie ważnej dla zdrowia, życia i przyszłości Polski płaszczyźnie.
Kto posiada konto rumble - warto zasubskrybował nowo utworzony kanał Marty, gdzie pojawiały się będą również inne ważne tematy:
https://rumble.com/user/MartaWilczynska
Natomiast obowiązkową lekturą dla każdego Polaka, rodzica, nauczyciela, działacza, społecznika - niechaj będą dowody zebrane na stronie https://prawodozycia.pl/
A jako kropkę nad "i" zostawiam Wam również moje osobiste wystąpienie w temacie olbrzymiej szkodliwości pól elektromagnetycznych, z plejadą naukowych, niepodważalnych dowodów w linkach pod oknem programu:
https://pl1.tv/title/covid-19-zaslona-dymna/

4 months, 2 weeks ago

Profesor Horban wygadał się, że epidemia w 2021 roku i wszelkie działania przy niej były "taktyką ustawiania społeczeństwa". Od września 2022 taktyka ustawiania społeczeństwa będzie kontynuowana dalej o ile wojna - jedyna szczepionka przeciwko "pandemii" - nie zbliży się odpowiednio blisko Polski.

Od listopada możliwa żywność na kartki - tylko dla zaszprycowanych.

4 months, 2 weeks ago

Afera Gaspromu - rozkradanie majątku narodowego.

1 year ago

A ludzie jak głupi byli tak głupimi pozostali. Nic się nie zmieniło, szkoda tylko kolejnego, prawdziwego polskiego patrioty.

1 year ago

[email protected] DC, czyli wiwisekcja zakulisowych rozgrywek bagienników - prosto ze Stanów Zjednoczonych !!

⭐ Waszyngton ↔️ ⚖️ Sąd Najwyższy ⚖️ ↔️ F🅱️ℹ️ 👁️

⚡ AQNewsFlash ⚡ * * * * * #Trump 👱‍♂️ → #Republika 🇺🇸

W tym odcinku - wykorzystując moment ciszy informacyjnej o średniej sile
I N F 0 R M A T 0 R Lln W00da ujawnia:
⚫ R0d R0s3nst3in oraz Ekipa Brudnych Zagrywek - czym naprawdę zajmowali się wys0cy urzędnlcy państw0wi?? 👹💸🔫
⚫ Lln W00d atakowany personalnie, ale nikt z “oczernianych” nie chce go pozwać na drodze sądowej… 🧐👨‍⚖️
⚫ Czy R0d R0s3nst3in, były zastępca pr0kurat0ra g3n3ralnego, był zamieszany w śmi3rć Setha Richa? 💀🥸
⚫ “Historie o duchach”, czyli czym jeszcze zajmowali się R0d i jego chłopcy z ag3ncji rząd0wych na ci3płych [email protected] za pi3niądze p0datnlków?... 👻 🤑
⚫ Czy Lln W00d odcina się od CUE? A może odcina się od ‘CUEAn0na’?... 😜

====================

OUR 🆔 WEBSITE IS LIVE ‼️
https://aqmedia.news/

https://twitter.com/AgaQubicaMedia
https://www.facebook.com/AgaQubicaMedia
https://www.bitchute.com/channel/kGk2vHzcknnw/
https://www.youtube.com/channel/UC0D_T2hOossSg1W3s1UJ-ag?view_as=subscriber

1 year, 7 months ago