#modliszki

YouTube: Andromeda i Nowa Ziemia https://www.youtube.com/channel/UCY3JtILUa4XGzhQ0KEbRETg/videos
Tematem tej sesji są implanty, chipy, instalacje, które były umieszczane w ciałach subtelnych niektórych ludzi przez byty niskowibracyjne i negatywne. Oraz pytanie z komentarza, czy jest możliwość samemu się pozbyć implantów? Będę mówiła w czasie przeszłym, ponieważ intencją sesji jest poszerzenie ogólnego zrozumienie, a nie zasilanie negatywności. Doskonalmy swoją zdolność pozostawania w pozytywnych energiach, nawet gdy informacje takie nie są.
Przebieg sesji i pytania:
1. Prośba o przybycie istoty pozytywnej, najwłaściwszej do odpowiedzi na przygotowane pytania.
2. Czy byty negatywne, które instalowały implanty to głównie byty gadzie – Reptilianie, modliszki, negatywne szaraki?
3. Czy te byty pojawiły się na jakimś etapie obecności ludzi na ziemi, czy były na ziemi wcześniej?
4. Jeśli te byty pojawiły się na jakimś etapie rozwoju ludzkości i go zakłóciły, to co na to pozwoliło? Jak do tego doszło?
5. Czy nic nie chroniło ziemi i mógł tu przybyć, kto chciał?
6. Po co instalują implanty, co dzięki nim uzyskują? Czy nie umieją pozyskiwać tego sami?
7. Czy istoty negatywne mogłyby istnieć w tej rzeczywistości, jeśli nie byłyby zasilane przez ludzi.?
W następnej części zajmiemy się ludzkimi możliwościami uwalniania się od implantów.

3 months, 2 weeks ago

YouTube: Andromeda i Nowa Ziemia https://www.youtube.com/channel/UCY3JtILUa4XGzhQ0KEbRETg/videos
Informacja dla nas: " Ziemia jest obecnie oczyszczana na skalę masową z bytów, które ingerowały w pozytywny i swobodny rozwój życia na tej planecie. Ziemia jest oczyszczana z istot pasożytujących na tej planecie, na ludziach, na ich energii. Ziemia jest oczyszczana z istot, które manipulowały ludźmi. Koniec niewoli dla ludzi."
Tematy w sesji:
-Pobyt w bazie Federacji, na statku kosmicznym.
-Spotkanie z kobietą z powierzchni Ziemi, odbywającą służbę wojskową poza Ziemią.
-Informacje dla nas od przedstawicielki Federacji: " Chcę, żebyś wiedziała i żeby inni wiedzieli, że nasza gotowość jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy w trakcie wielu zadań, wiele rzeczy się w tej chwili rozgrywa. Zajmujemy się tym planem, który Wy, mieszkający na Ziemi się nie zajmujecie i często nawet nie zdajecie sobie sprawy z istnienia tego planu. Nasze działania służą Ziemi i życiu na Ziemi. Pozbywamy się resztek tego, na co już na tej planecie nie ma miejsca."
-Istoty gadzie, które nie skorzystały z propozycji, by samodzielnie odejść z Ziemi, są obecnie na całej kuli ziemskiej, wyciągane ze swoich kryjówek i transportowane do miejsca poza Ziemią. Podobnie istoty modliszek, dotychczas przodujące w eksperymentach na ludziach, są eskortowane z powierzani Ziemi.

4 months ago