#promieniowanie

5G i inne zagrożenia, które mogą zostać wykorzystane przeciw człowiekowi.

1 month, 1 week ago

Marty Potrykus - przedstawiać nie trzeba. Pana Zbigniewa Gelzoka, osobom zainteresowanym merytoryką szkodliwości pól elektromagnetycznych i tym samym promieniowania w telefoniach komórkowych - również. Bardzo polecam tę rozmowę o totalnym bezprawiu i mafijnych zasadach obowiązujących w Polsce, na tej jakże niewyobrażalnie ważnej dla zdrowia, życia i przyszłości Polski płaszczyźnie.
Kto posiada konto rumble - warto zasubskrybował nowo utworzony kanał Marty, gdzie pojawiały się będą również inne ważne tematy:
https://rumble.com/user/MartaWilczynska
Natomiast obowiązkową lekturą dla każdego Polaka, rodzica, nauczyciela, działacza, społecznika - niechaj będą dowody zebrane na stronie https://prawodozycia.pl/
A jako kropkę nad "i" zostawiam Wam również moje osobiste wystąpienie w temacie olbrzymiej szkodliwości pól elektromagnetycznych, z plejadą naukowych, niepodważalnych dowodów w linkach pod oknem programu:
https://pl1.tv/title/covid-19-zaslona-dymna/

4 months, 2 weeks ago

Wmawia nam się, że promieniowanie, które jeszcze do niedawna było uznawane za niebezpieczne, obecnie jest promowane jako nieszkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ dużo ludzi może na tym śmiertelnym promieniowaniu zarobić, a gdzie chodzi o pieniądze tam rozum jest wyłączany.

6 months ago