#uwolnienie

YouTube: Andromeda i Nowa Ziemia https://www.youtube.com/channel/UCY3JtILUa4XGzhQ0KEbRETg/videos
W obecnym czasie najistotniejszym wydaje się samodzielna umiejętność rozróżniania. Oddzielania informacji wartościowych i wspierających Cię od informacji bezwartościowych. To praktyczne ćwiczenie uwalniające służy sprawdzeniu i w razie potrzeby, uwolnieniu Twojej podświadomości, z wszelkich ograniczających Cię przekonań i ślubów. Być może zawarłeś je w poprzednich inkarnacjach lub przed pierwszą Twoim wcieleniem na Ziemi. Teraz, w innych warunkach i okolicznościach życia te wcześniejsze przyrzeczenia mogą utrudniać Twoje samodzielne wybory. Jako Istota Świadoma swojej Wolnej Woli, możesz obudzić swoją osobistą Moc i samodzielnie, stosując to ćwiczenie, uwolnić się od tego, co ci już nie służy. Wybieraj to, co jest dla Ciebie wartościowe.

3 months, 1 week ago

YouTube: Andromeda i Nowa Ziemia https://www.youtube.com/channel/UCY3JtILUa4XGzhQ0KEbRETg/videos
Informacja dla nas: " Ziemia jest obecnie oczyszczana na skalę masową z bytów, które ingerowały w pozytywny i swobodny rozwój życia na tej planecie. Ziemia jest oczyszczana z istot pasożytujących na tej planecie, na ludziach, na ich energii. Ziemia jest oczyszczana z istot, które manipulowały ludźmi. Koniec niewoli dla ludzi."
Tematy w sesji:
-Pobyt w bazie Federacji, na statku kosmicznym.
-Spotkanie z kobietą z powierzchni Ziemi, odbywającą służbę wojskową poza Ziemią.
-Informacje dla nas od przedstawicielki Federacji: " Chcę, żebyś wiedziała i żeby inni wiedzieli, że nasza gotowość jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy w trakcie wielu zadań, wiele rzeczy się w tej chwili rozgrywa. Zajmujemy się tym planem, który Wy, mieszkający na Ziemi się nie zajmujecie i często nawet nie zdajecie sobie sprawy z istnienia tego planu. Nasze działania służą Ziemi i życiu na Ziemi. Pozbywamy się resztek tego, na co już na tej planecie nie ma miejsca."
-Istoty gadzie, które nie skorzystały z propozycji, by samodzielnie odejść z Ziemi, są obecnie na całej kuli ziemskiej, wyciągane ze swoich kryjówek i transportowane do miejsca poza Ziemią. Podobnie istoty modliszek, dotychczas przodujące w eksperymentach na ludziach, są eskortowane z powierzani Ziemi.

4 months ago