PrisonPlanet.pl

W programie infowars.com dr Steve Pieczenik ogłosił, iż obecnie trwa w USA tajna operacja wywiadowcza związana z kontrolą wyborów. Do amerykańskich miast wysłano wojsko, które kontroluje wybory i wszystkie karty do głosowania, które zostały oznaczone za pomocą szyfrowania QFS Block Chain. Wojsko tym samym wie gdzie jest każda karta do głosowania, gdzie została wysłana i kto ją ma oraz które karty zostały sfałszowane.

Oszustwa wyborcze są już zidentyfikowane i trwają aresztowania w całym kraju.

Więcej informacji:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/przed_wyborami_do,p553593314
http://www.prisonplanet.pl/polityka/nierozstrzygniete_wybory,p1368310068
http://www.prisonplanet.pl/polityka/hunter_biden_ma_konto_na,p590528389
http://www.prisonplanet.pl/polityka/gtv_publikuje_kolejne,p658009620
http://www.prisonplanet.pl/polityka/syn_kandydata_na,p1655360941
http://www.prisonplanet.pl/polityka/tasmy_huntera_bidena,p1137513649

W niniejszej audycji omawiamy problematykę rynku pracy do roku 2050. Ten rynek, podobnie jak cała ekonomia, jest poddany procesowi transformacji w system postindustrialny, który modyfikuje obecny globalny system. W wyniku tego procesu wiele obecnych zawodów bezpowrotnie zniknie pozostawiając do roku 2030 około 50% populacji na bezrobociu. Idąc dalej do roku 2050 proces ten będzie się rozszerzał absorbując zawody nawet z najwyższych obszarów drabiny zawodowej tj. dyrektorzy, politycy czy generałowie. Zapraszamy do zapoznania się z tym niezwykle ciekawym opracowaniem.

Na początku XX wieku programy psychologii eksperymentalnej połączyły się z programami inżynierii społecznej, które były wprowadzane przez potężne Zachodnie Fundacje tj Fundacja Rockefellera, Carnegie czy Forda by w USA i Bloku Sowieckim wprowadzać jako programy edukacji systemy modyfikacji behawioralnej.

W tej audycji rozwijamy ten temat historii edukacji, tworzenia współczesnych systemów nauczania i ich wszechogarniającego wpływu na naszą rzeczywistość rozszerzając go o inne poziomy edukacji tj programy predyktywnego programowania czy pre-edukacjię.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niezwykle interesującą audycją.

SHOW MORE

Created 2 weeks, 5 days ago.

3 videos

Category None