jacek.xyz

jacek.xyz

jacek.xyz

subscribers

Live z 5 maja konto: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063745832258
(Arctic Knight)

Grzegorz Braun gościł w Jaworznie w 23 kwietnia 2022 i udzielił wywiadu dla kanału dlaCiebietv. Całość https://youtu.be/mGBLgdcgnWA

Fragment zeznań złożonych przez agenta CBA Wojciecha Janika w Sejmie Zespołowi Śledczemu ds. Bezpieczeństwa Państwa w maju 2019 roku.

Przewodniczący Komisji do spraw Chorób Zakaźnych przy Naczelnej Radzie Zdrowia Publicznego.Był przez 15 lat doradcą w różnych rządach Francji, gdzie zarządzał występującymi kryzysami z powodu chorób zakaźnych i kryzysami sanitarnymi.

Dr Hałat dla kanału PL1.TV

REUPLOAD z kanału Telewizja Lubuszan https://youtu.be/22p4kpAptzg

Na posiedzeniu Komisji Zdrowia w dn. 11.01.2022, nt. ustawy wprowadzającej segregację sanitarną dr. 1846 zw. ustawą Hoca, padła bardzo ciekawa poprawka polegająca na dodaniu posłów i senatorów, do osób podlegających obowiązkowi szczepienia.

Debata Dnia w Polsacie News 11.01.2022

Marcin Kierwiński w Plus Radiu wypowiedź z 12.01.2022

Wysłuchanie publiczne w Sejmie ustawy o segregacji sanitarnej (druk nr 1846). Całość https://www.youtube.com/watch?v=E5qd5PuwaCs (prawie 4 godziny relacji z posiedzenia).

Wysłuchanie publiczne w Sejmie ustawy o segregacji sanitarnej (druk nr 1846). Całość https://www.youtube.com/watch?v=E5qd5PuwaCs (prawie 4 godziny relacji z posiedzenia).

Dlaczego OSOBY MŁODE, wysportowane nagle umierają ? Dlaczego dochodzi do zapalenia mięśnia sercowego po preparacie ? Dr Rubas tłumaczy w miarę przystępnie (żródło facebook - Piotr RS).

Jest to całościowy wykład dotyczący manipulacji medialnych, pseudo pandemii i szczepionek przeciw COVID-19. Patriarcha Eliasz jest Przewodniczącym Bizantyjskiego Patriarchatu

Wypij i Anna Siarkowska nt. certyfikatów covidowych. Czy w Polsce dojdzie do segregacji sanitarnej?

czujny.pl prowadził transmisję na żywo z pociągu, gdzie dopadł go terror maseczkowy.

W odniesieniu do szczepień znamienne słowa profesora "pomyliliśmy się"

Witold Gadowski i Łukasz Warzecha gośćmi programu Łukasza Karpiela "Prawy prosty. Plus". Źródło https://www.youtube.com/watch?v=K8T5426wB9I

"lekarzy, nauczycieli trzeba szczepić pod przymusem"

"Ludzie niezaszczepieni nie powinni chodzić do pracy"

Panel dyskusyjny - Pospieszalski, dr Witczak, dr Hałat, mec Nogal, Rakszawski, prof Zajączkowski 25.09.2021. Źródło kanał Śląska Telewizja https://www.youtube.com/channel/UCxhnpbXuY5blWvDzHRyaHiA.

Jerzy Zięba i Janusz Zagórski prezentują nowe informacje z badań naukowych - mechanizm działania szczepionek mRNA i skutki przyjęcia dla organizmu człowieka. Źródło https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/

Kolejne kroki w kierunku zniszczenia energetyki podjęte przez PiS. Fragmentu programu Ewy Stankiewicz, który został zablokowany w TV Republika z komentarzem posła Winnickiego

Koło Partii Konfederacja rozpoczyna zbieranie dowodów do procesów sądowych w związku z przestępstwami urzędników państwowych, które doprowadziły do śmierci i utraty majętności Polaków (konferencja prasowa w Sejmie).

Dr Anna Martynowska i inni mówcy na pikiecie „Stop Zamknięciu”. Radom 12.09.2021.

SHOW MORE

Created 2 years, 1 month ago.

110 videos

Category None