Samokslo teorija

AVerMedia Inc.

Ūkio banko bankrotas - milžiniški nuostoliai Lietuvos valstybei, verslui, žmonėms.
Žodžiu, nelaimė, tragedija. Bet kai kam- komedija- tiems, kurie pasišildė iš šios nelaimės rankas. Kur dingo bankrutavusio Ūkio banko turtas Lietuvoje ir užsienyje( Škotijoje)? Kuo skiriasi banko bankrotas nuo jo išgrobstymo?
Pagaliau ar lietuviškų bankų bankrotas buvo vienintelė išeitis? Ar nepriklausoma valstybė ir jos verslas gali gyvuoti be nacionalinės bankininkystės, lietuviškų bankų?

Vedėjas - Valdas Vasiliauskas.
#Krepšinis
NEKLAUSK, KAM ŽVANGA ANTRANKIAI. JIE ŽVANGA TAU.
“Kitaip TV” tiesioginime eteryje pirmadienį, kovo 25 d., 15 val. “Teisingumo registras”.
Šį kartą jo tema- krepšinis.
Vienas iš nedaugelio nepriklausomos Lietuvos įvykių, kuriuo galime didžiuotis - 2011 m. surengtas Europos krepšinio čempionatas. Lietuva, nors dar neatsigavusi po krizės , nustebino pasaulį puikia čempionato organizacija, moderniškomis krepšinio arenomis ir geru viešbučių servisu.
Tačiau pagrindinį čempionato organizatorių, Lietuvos krepšinio generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną , pasibaigus šiai krepšinio šventei, Specialiųjų tyrimų tarnybos kaukėti agentai, kaip didžiausią nusikaltėlį, surakino antrankiais ir suėmė. Neišgelbėjo, nors bandė gelbėti, tokie krepšinio autoritetai, kaip Vladas Garastas ir Arvydas Sabonis. Šį absurdą, trukusį penkerius metus, tik pernai spalio mėnesį nutraukė teismas.
Kas užsakė tokį absurdą, kas trypė žmonių likimus, kas tyčiojosi iš antrosios lietuvių religijos- krepšinio? Apie tai “Teisingumo registre” - buvęs Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys, žinomas advokatas Rimas Andrikis ir žurnalistas Valdas Vasiliauskas jau šį pirmadienį.

Vedėjas - Valdas Vasiliauskas
" ..NEKLAUSK, KAM ŽVANGA ANTRANKIAI. JIE ŽVANGA TAU.
Tokį moto, perfrazuojantį klasiko žodžius, pasirinko Valdas Vasiliauskas savo “Teisingumo registrui”, kuris “Kitaip TV” tiesioginiame eteryje startuoja kovo 18 d., pirmadienį, 15 val.
Ar veikia Lietuvoje Konstitucijos , pasirašytų tarptautinių konvencijų suteiktos piliečiams , jų laisvei ir nuosavybei suteiktos teisinės apsaugos garantijos? Ar asmuo tikrai gali jaustis nekaltas, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu? Ar Lietuvoje teisingumą vykdo tik teismas?
Lietuvoje, kaip Rusijoje, pastaraisiais metais pradėtas net žurnalistų, redaktorių baudžiamasis persekiojimas. Todėl pirmieji “Teisingumo registro” svečiai – garsūs “Lietuvos ryto” žurnalistai Rūta Grinevičiūtė ir Arvydas Lekavičius,kuriems jau žvangėjo arba žvanginami antrankiai."

vedėjas - Arnas Klivečka.
..... Šįkart Arnas Klivečka ganys šventas karves.
Į Lietuvą šventos karvės buvo įvežtos ne iš Indijos, bet iš Skandinavijos.
Tai skandinaviški bankai, kurie iki šiol Lietuvoje buvo neliečiami. Tai skaidrumo ikona.
Nors ši skaidrumo ikona ir pasaulyje, ir pačioje Skandinavijoje sudaužyta į šipulius, apie skandinaviškų bankų milžinišką rusiškų pinigų plovimo skandalą Lietuvoje vis dar kalbama pro sukąstus dantis. Lietuvos banko, atsakingo už finansinių institucijų kontrolę, vadovams tai tik dingstis "nusimuilinti" ...

Ar skandinaviškų bankų skaidrumo legendos pabaiga ir rusiškų milijardų išplovimo skandalas – ne rūkstantis ugnikalnis, grasinantis palaidoti visą supuvusią sistemą?
Apie tai visa burna “Sąmokslo teorijoje” kalbės daktarė Margarita Starkevičiūtė ir profesorius Povilas Gylys.

SHOW MORE

Created 2 months, 3 weeks ago.

31 videos

CategoryNews & Politics

KITAIP TV startuoja sunkiąja artilerija – SĄMOKSLO TEORIJA su vedėju Arnu Klivečka .
Žiūrovų pasiilgta SĄMOKSLO TEORIJA sugrįžta dar aštresnė, dar labiau nenuglaistyta.

Mūsų pagrindinis kanalas YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCivAMlfLOzHAASjUgd9NOUA