TelegramEstonia

Facebookis kogu see vide vähem, kui 48 tunniga üle 85000 vaatamise.. siis tuli faktikontroll vahele..

Hando Tõnumaa helistab terviseametisse ja perearstikeskustesse, et uurida, mis vahet on gripil ja koroonaviirusel. Selgus, et enamik telefonile vastanuist ei osanud üldse gripil ja koroonaviirusel vahet teha, mis sest, et ühe puhul on väidetavalt tegemist lähiajaloo suurima laustaudiga.

Üllataval kombel räägivad terviseamet ja arstid üksteisele ka vastu, kui küsida, et miks saadetakse sümptomitega inimene esmalt koroonatestile, mitte gripitestile. Terviseamet väidab, et sellise otsuse teeb arst, aga perearstikeskused tunnistavad, et terviseameti poolt on olemas juhend, mis sellist protseduuri nõuab.

Lisaks tunnistas üks perearstikeskuse töötaja, et gripp ja koroona saavad inimesel olla üheaegselt, kuid teise perearstikeskuse töötaja sõnul need ei saa olla üheaegselt. Kokkuvõttes täielik pudru ja kapsas.

Et saada veel täiendavat infot, uurisin lisa ühelt tuttavalt perearstilt, kes on ärkvel ja saab aru, et see, mis toimub, on poliitiline. See inimene soovib jääda anonüümseks ning ma austan tema soovi.

Minu küsimus sellele perearstile oli:

Kas enne koroonat saadeti ka inimesi PCR-testimisele või on see suhteliselt uus nähtus? Ehk kui aastal 2019 tuli sümptomitega (nohu, köha, palavik, kurguvalu) inimene arsti juurde, siis mida arst temaga tegi?

Tema vastus:
“Ei, see PCR tekkis koos koroonaga, ühegi teise viiruse puhul (ka gripp) ei määrata PCR-i ilma haigustunnusteta inimestele. Sugulisel teel levivate haiguste korral on võimalik nn profülaktiliselt teha PCR-testi, aga keegi ei skriini näiteks sugulisel teel levivaid haigusi PCR-testi abil.

PCR tekkis koroona puhul “track and trace” süsteemi pooldajate puhul, kes tahtsid näha haiguse kulgu ühiskonnas. Mingil hetkel tekkis üleriigiline levik ning minu meelest unustati, et koroonapositiivne võib olla veel PCR-positiivne järgnevad 3 kuud (jääkpositiivsus). Matemaatikud ja füüsikud ei anna kahjuks seda infot välja, et kas tänaste PCR-positiivsete hulgast on jääkpositiivsed välja arvatud või loetakse kõik kokku.

Minu meelest peaks kõik andmed olema avalikud ning kättesaadavad, et ei oleks infomonopoli ja andmetega manipuleerimist.

Koroonapiirangute eesmärk oli ju siiski haiglakoormuse vähendamine, nüüd on see oma elu hakanud elama ja lockdown on muutunud eesmärgiks omaette, mitte algne eesmärk.”

Seega, mul on kinnitust, et PCR-testimine ehk nn koroonatestimine saabus koos koroonaga. Mina loen sellest välja, et gripp ongi koroona. Sest kuidas me muidu siiani saime eksisteerida?

LOE PIKEMALT:
https://www.telegram.ee/eesti/kuum-video-telefonikoned-terviseametisse-ja-perearstikeskustesse-gripp-ongi-koroona

Eesti vastutavad isikud, valitsus ja Terviseamet on pea aasta aega pasundanud päevast päeva, et Eestis levib laustaud ehk pandeemia. Selle hirmukampaania varjus on valitsus tekitanud miljarditesse küündiva kahju Eesti majandusele, piiratud on inimõiguseid, mitmekordselt on tõusnud noorte enesetapud ja ning toodetud on terve põlvkond traumeeritud lapsi.

Paljud massimeediat tarbivad inimesed on arvamusel, et möödunud aastal toimus Eestis enneolematu rahva suremine, mille põhjustas väidetav koroonaviiruse epideemia. Tegelikkuses ei olnud Eestis liigsuremist ja seda kinnitavad ka Tervise Arengu Instituudi ametlikud andmed, mille kohaselt suri 2020. aastal Eestis 15643 inimest.

Loe pikemalt:
https://www.telegram.ee/eesti/miks-valetavad-lutsar-popov-ratas-co-ametlik-statistika-2020-aastal-ei-olnud-eestis-pandeemiat

Selle aasta esimene Facebook Live, nüüd uue set-upiga, mikrid jne nagu päris 😊
Heidame pilgu peavoolu ajakirjandudele ja kommenteerime värskeid uudiseid. Lisaks katsume leida vastust küsimusele, mis vahet on vasak-ja parempoolsetel, fashistidel, sotsialistidel, konservatiividel ja liberaalidel. Ja mis asi on liberast?
Veel lisaks: Trump, Q-Anon, Ekre, Navalnõi ja muidugi koroonapettus.

Maailma Arstide Liit: koroona on pettus - peame olema toeks oma kolleegidele, et toimuks avatud arutelu.

10. oktoobril kuulutati Rootsis välja Maailma Arstide Liit ehk World Doctors Alliance (WDA), mis tegutseb acu2020.org egiidi all, koondades enda alla erinevatest riikidest päris julgeid arste, et paljastada üheskoos koroonapettus ja meditsiiniline türannia ning taastada maailma vabadus.
WDA eestvedajaks on Saksamaalt päris arst dr Heiko Schöning, üks COVID19 parlamentaarse uurimiskomisjoni asutajatest, kes teatab et “Me oleme arstid, teadlased ja rahuaktivistid. Kõik ütleme koos, et COVID19 afäär ei ole lihtsalt tõsi! Meil on kohustus, eriti arstidena, rääkida tõtt. Me kõik koos ütleme, et me ei taha seda "uut normaalsust". Ja me ei taha tagasi minna vanasse normaalsusesse, sest vana normaalsus pani aluse sellele uuele normaalsusele. Tahame paremat normaalsust ja tahame seda koos sinuga!”.
Väljavõtted teiste WDA liikmete avaldustest:
Suurbritanniast pärit üle 30-aastase laitmatu karjääriga kirurg, dr Mohammad Adil: “Oma platvormil toome avalikkuse ette tõe, organiseeritud koroonaviiruse, selle ohtlikkuse ja surmade faktide kohta. Toome päevavalgele, et koroonaviirus ei ole nii ohtlik, kui seda on näidatud”.
Belgias ja Hollandis tegutsev dr Elke de Klerk: “Asutasin Hollandis ühingu ‘Arstid Tõe Eest’ ja korraldasin rahvusvahelise eetikakongressi. Oleme siin, et rääkida inimestele teadusest, ja faktidest andmete ja haigete kohta - see pole nii kohutav, kui meedia teile väidab. Meil on kontakt kõigi Hollandi arstidega. Sadade arstidega ja me peame arvet. Haiglad ei ole täis. Inimesed ei ole haiged, neid on testitud, aga need testid ei toimi nii, nagu peaksid. Me peame selle avalikustama. Peame olema toeks ka oma kolleegidele, et toimuks avatud arutelu”.
Rootsist päris doktor ja kirjanik Mikael Nordfors: Asutasin organisatsiooni People's Court (Rahvakohus), me eesmärk on toetada kõiki, kes seisavad vastu maailmas valitsevale meditsiinilisele türanniale, et inimesed ei peaks kartma, aitame neil leida uut tööd ja raha koguda, et toetada kõiki vastu seisvaid inimesi. Korraldame uue Nürnbergi protsessi, loodetavasti Nürnbergis, et võidelda selle pettuse taga olevate kurjategijate vastu”.
Professor doktor Dolores Cahill: “Mu taust on molekulaarbioloogias ja immunoloogias. Oleme siin, et teatada head uudist, et koroonaviirus on hooajaline viirus, mis põhjustab haigussümptomeid detsembrist aprillini. Ja inimeste jaoks, kel on sümptomid, on ravi olemas, nagu näiteks sisse hingatavad steroidid, hüdroksüklorokiin ja tsink. Seega pole lukustust vaja.
Olen seotud mitmete organisatsioonidega, seisnud akadeemilise ja sõnavabaduse eest, olen Iiri Vabaduspartei esimees ja julgustan kõiki, kes seda kuulavad, osalema oma riigi uutes demokraatlikes ja rahumeelsetes liikumistes, et seista valimistel ja eemaldada poliitikud, kes tekitavad rohkem kahju kui head.
Tahame toetada dr Heiko Schöningut ja tema liikumist, mis toetab ettevõtteid ja uusi innovaatilisi tehnoloogiad, mis päriselt toetavad sõnavabaduse ja tervisevabaduse väärtusi. Ootame uut toidu-, ja tervise liikumist, restoranidele, hotellidele ja lennufirmadele, kes austavad meie õigust liikumise-ja sõnavabadusele.
Meil on õigus olla informeeritud tervisest ja haiguste korrektsest statistikast. Kõiki valitsusjuhid, arstid ja nõustajaid peavad hakkama isiklikult vastutama.

SHOW MORE

Created 2 years, 7 months ago.

4 videos

Category None