Porozmawiajmy.TV

Komentarze na: https://porozmawiajmy.tv/jak-sie-zyje-w-damanhur-formica-coriandolo

Damanhur, największa Federacja Wspólnot Duchowych w Europie z własną konstytucją, kulturą, sztuką, walutą, szkołami i jedną z jej najważniejszych konstrukcji: Świątyni Ludzkości – to niezwykłe, podziemne dzieło sztuki i architektury całkowicie wykopane ręcznie w sercu góry, poświęcone przebudzeniu boskiej iskry obecnej w każdym człowieku.

Położone w alpejskim podgórzu na północ od Piemontu, pomiędzy Turynem i Aostą, w naprawdę magicznym miejscem na ziemi zwanym Damanhur. W 15-kilometrowej okolicy otaczającej bujną, zieloną dolinę Valchiusella mieszka bardzo aktywna, wielojęzyczna społeczność licząca 600 osób. Damanhur jest prężną Federacją z własną konstytucją, kulturą, sztuką, muzyką, walutą, szkołami i wykorzystaniem nauki i technologii. Jego obywatele są otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i badaniami z innymi grupami i kulturami świata, z każdym, kto jest zainteresowany poznaniem tych tematów. Damanhur organizuje imprezy w wielu ośrodkach, organizacjach i punktach informacyjnych w wielu miastach na całym świecie, a także gości tysiące turystów każdego roku, którzy uczestniczą w wycieczkach, seminariach, rekolekcjach i kursach na Uniwersytecie Damanhur. Społeczność wzbudziła zainteresowanie naukowców, pedagogów i badaczy w dziedzinie sztuki, nauk społecznych, duchowości, medycyny i alternatywnego zdrowia, ekonomii i zrównoważonego rozwoju środowiska.

Damanhur jest prawdopodobnie najbardziej znany z niezwykłego podziemnego dzieła sztuki i architektury, katedry znanej jako Świątynie Ludzkości. Został on profilowany w międzynarodowej telewizji jako „Ósmy cud świata”. Kompleks ten został całkowicie wykopany ręcznie w sercu góry. Ozdobiony mozaikami, witrażami, rzeźbami, malowidłami ściennymi i innymi dziełami sztuki, poświęcony jest przebudzeniu boskiej iskry obecnej w każdym człowieku.

Prowadząca ten wykład, Formica Coriandolo przeniosła się do Damanhur w wieku 21 lat, gdzie zajmowała się rzeźbą i malarstwem dla Świątyń Ludzkości, podziemnego dzieła Damanhura. W 1984 roku, wraz z rozszerzeniem budowy, nauczyła się szkła artystycznego w stylu Tiffany od mistrza florenckiego i zainicjowała powstanie cieszących się międzynarodowym uznaniem dzieł witrażowych Świątyń. Od 1999 r. Do 2006 r. Formica była jednym z wybranych Przewodniczących Damanhur, odpowiedzialnym za koordynację działań i rozwój całej Federacji. Od tego czasu jest odpowiedzialna za koordynację zewnętrznych badaczy, socjologów i filmowców, wszystkich zainteresowanych zrozumieniem i przedstawieniem unikalnego społecznego i duchowego eksperymentu Damanhura. Formica pracuje dziś jako ambasador Damanhur na świecie i jest koordynatorem Ecovillage Design Education z certyfikatem Gaia Education. Od dzieciństwa Formica jest zapaloną badaczką w dziedzinie snów, a teraz prowadzi seminaria na całym świecie, aby rozbudzić tę siłę przodków i rozwijać świadome śnienie. Wielka miłośniczka Natury mieszka w domku na drzewie zbudowanym wokół pnia i gałęzi pięknego dębu; jest otoczona muzyką, którą wytwarza drzewo dzięki innowacyjnemu urządzeniu „Muzyka roślin” opracowanemu w Damanhur w ciągu ostatnich czterdziestu lat.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/polska-spoldzielczosc-to-przyszlosc-mikroprzedsiebiorcow-tomasz-chodnikiewicz-i-andrzej-voigt

Spółdzielczość jest najlepszą strukturą formalno-prawną we współczesnym świecie gospodarki. Zarówno w kwestii możliwości łączenia kapitału ludzkiego, wkładów kapitałowych na rozwój i na wspólne inwestycje, jak również z dobrą ochroną prawną w kwestii ograniczenia / rozłożenia odpowiedzialności i ryzyka na całą strukturę prawną oraz udziały członkowskie. Spółdzielnia i jej majątek stanowi granicę odpowiedzialności prawnej i finansowej jej członków. Ciężar odpowiedzialności nie przenosi się na członków spółdzielni.

Jest to struktura skrojona na miarę umysłów ludzi o charakterze społeczników, ludzi lubiących pracę zespołową i jak równy z równym bez nacisków dyrektorów i prezesów. To struktura dla Ludzi o rozbudzonej potrzebie bycia wolnym człowiekiem. Spółdzielnie są dla ludzi aktywnych z poczucia wolności i potrzeby bycia twórczym, dla których wyniki finansowe są istotne dopiero na drugim i trzecim miejscu. Czy spółdzielnia może wystartować bez kapitału? Tak może. Wystartowaliśmy tylko z kapitałem ludzkim i od 300 tys. zł obrotu na sprzedaży usług w roku 2013 do 2 mln w roku 2018. Za rok 2019 spodziewamy się 4 mln sprzedaży. Wszystko bez wsparcia banków i dotacji.

Zapraszamy do współpracy na terenie całej Polski, Europy i dalej. Polska Spółdzielczość może podbić świat. Czy jesteśmy gorsi w organizacji struktur od Braci Starszych w wierze? Gorsi od Niemców i innych nacji?

Zapraszamy małych i dużych. Nasi przodkowie wołali: "Bij kto w Boga wierzy". My mówimy: Polacy łączcie się w budowaniu spółdzielni i spółdzielczości. W okresie rozruchu służymy naszym doświadczeniem i wsparciem w całym zakresie działań.

Ważny jest człowiek i jego kapitał wewnętrzny.

Prezes Zarządu
Tomasz Chodnikiewicz

Link do części 1:
https://orozmawiajmy.tv/gryf-pomorski-klamstwa-ipn-i-glowni-zbrodniarze-pomorza-czesc-1-dr-stanislaw-ucinski

Wątki części 2:
- kim był Stanisław Gierszewski
- wyrok na Józefa Gierszewskiego
- sympozjum członków Gryfa w roku 1999
- książka poświęcona fałszywej historii Gryfa
- Zrzeszenie Kaszubskie zakładali etatowi pracownicy Gestapo i NKWD
- Aleksander Arendt – gestapowiec i UBek udający bohatera
- kim był prof. Stanisław Swianiewicz
- Bolesław Bierut był również oficerem Wehrmachtu
- Jan Kaszubowski rządził Bolesławem Bierutem
- Bolesław Bierut uczestniczył w spotkaniu Ribbentrop-Mołotow

Strona dr Stanisława Ucińskiego: www.gryf-pomorski.pl

- jak kreuje się psychopatów
- w jaki sposób matrix tworzy bateryjki, które potem go zasilają
- manipulacja przestrzenią po to aby się przed nią bronić
- algorytm podstawowy: wyścig szczurów
- nie możesz mieć wglądu w procesy uwalniania
- mechanika szamba
- bariera częstotliwości wokół nas
- jak kura może wyjść z kurnika
- jak wyjść z matrixa

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/algorytmy-procesu-uwalniania-z-matrixa-jakub-rybeczka

Wątki części 1:
- kim była Franciszka Pomarańska
- niezaprzeczalna zdrada Józefa Gierszewskiego
- zasługi Gryfa podczas wojny
- wcielenie byłych żołnierzy niemieckich do NKWD
- po wojnie przebierańcy Gestapowcy zaczynają twierdzić, że również byli w Gryfie
- główni zbrodniarze: Aleksander Arendt, Jan Kaszubowski, Józef Gierszewski

Zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. Macieja Adamskiego o emocjach i "zarządzaniu" emocjami z miłością.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/z-miloscia-przez-emocje-prof-maciej-adamski

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/woda-jest-platforma-przeplywu-informacji-od-stworcy-bogdan-glowacki

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Bogdana Głowackiego o tym, czym naprawdę jest woda i jakie ma możliwości uzdrawiania.

Link do części 1: Porozmawiajmy.tv/grudzien-1970-i-klamstwa-ipn-czesc-1-edmund-hulsz
Komentarze na: https://porozmawiajmy.tv/czym-byl-gryf-pomorski-i-gestapo-w-mundurach-nkwd-czesc-2-edmund-hulsz

W dalszej części swojej opowieści, Edmund Hulsz skupia się na historii tajnej organizacji Gryf Pomorski oraz na przepychankach pomiędzy wywiadami: polskim, niemieckim i radzieckim.
Wątki części 2:
– na czym polegała dywersja pozafrontowa
– czym był Związek Zachodni
– rola Gryfa w II Wojnie Światowej
– Gestapo w mundurach NKWD po wojnie
– obławy frontowe
– Bolesław Bierut – agent niemiecki i radziecki
– jak Bierut uratował życie Albertowi Forsterowi
– zamachy na życie Edmunda Hulsza
– czym się różni mafia rosyjska od polskiej

Edmund Hulsz był przywódcą powstania w grudniu 1970. Ze względu na swoją twardą i bezkompromisową postawę nie wchodzenia w układy z poprzednim reżimem rządzącym Polską, do dzisiaj jego historia jest zakłamywana, a jemu samemu władze nie pozwalają na uczestniczenie w corocznych obchodach rocznic Grudnia '70. Przyczyny tej sytuacji pochodzą jeszcze z okresu przedwojennego i tamtejszych lokalnych układów politycznych. Tzw. "Układ Gdański" jest aktualnym przestępczym pokłosiem ścierania się sił politycznych pomiędzy Polską, Niemcami i ZSRR w okresie międzywojennym i po II Wojnie Światowej.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/grudzien-1970-i-klamstwa-ipn-czesc-1-edmund-hulsz

Zapraszamy do obejrzenia wykładu Janusza Zagórskiego o perspektywach pozytywnych zmian w najbliższym czasie.

Nagranie zostało wykonane podczas II Konferencji Wolnych Ludzi (6-7.04.2019) - zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/u-progu-wielkiego-przelomu-janusz-zagorski

9-11 maja 2019 Andrzej Stępkowski wraz z innymi chętnymi pikietowali przed bankiem Credit Agricole.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/pikieta-informacyjna-o-bankowej-lichwie-andrzej-stepkowski

Zapraszamy do obejrzenia wykładu Andrzeja Stępkowskiego o odzyskiwaniu suwerenności przez ludzi.

Strona informacyjna o bankach: http://niewolnicybankow.pl
Strona Fundacji ProFuturis: http://profuturis.eu

Komentarze na: https://porozmawiajmy.tv/suwerennosc-i-lichwa-andrzej-stepkowski

Suweren Marcin Gustaw, płk Robert Edelman i Andrzej Nikodemowicz szczegółowo wyjaśniają czym jest Monarchia Chrześcijańskie Międzymorze.

Nagranie zostało wykonane podczas II Konferencji Wolnych Ludzi (6-7.04.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona Monarchii Chrześcijańskie Międzymorze: http://www.gov.ist

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/czym-jest-monarchia-chrzescijanskie-miedzymorze

Zapraszamy do obejrzenia wykładu <strong>dr Franca Zalewskiego</strong> o prawdziwej historii Moskiewii, obecnie zwanej Rosją.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/losy-moskiewii-400-lat-falszywej-historii-dr-franc-zalewski

Wątki rozmowy:
- kolejne dowody zawarte w nowej książce
- poczet 166 królów Lehii
- jakie rewelacje ogłosił profesor Henryk Samsonowicz
- różnice pomiędzy edycją łacińską 1827, a polską 1825 "Kroniki Prokosza"
- na podstawie których pocztów królów starożytnych opracowany został pełny poprawiony poczet królów Lehii
- czego dotyczyły odpisy Przybysława Dyamentowskiego z najstarszych lehickich kronik
- o przyczynach rekonstrukcji kronik Lehitów i Polanów; Miorsza i Mateusza Cholewy
- starożytne przykazania oraz szlachetne zasady i zwyczaje sarmackie Ariów-Sławian
- jakie były najstarsze kroniki lehickie dotyczące Lehii, królów lehickich oraz Lehitów
- problem kroniki Galla Anonima z XII wieku
- które miasto jest najstarsze w Polsce

Zapraszamy do obejrzenia wykładu dr Andrzeja Kaczorowskiego o reinkarnacji, na podstawie jego doświadczeń z pacjentami.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/reinkarnacja-i-duchowosc-czlowieka-w-imagoterapii-andrzej-kaczorowski

- nowa książka
- najlepsza na nerki jest pol pala
- czym czyścić trzustkę
- jak czyścić wątrobę
- czy Nieumywakin był nieomylny

https://shop.medycynaludowa.com

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/praktyczne-kompendium-odmladzania-i-calkowitego-uzdrawiania-z-chorob-i-raka-aliaksandr-haretski

Zapraszamy do wysłuchania wykładu o praktycznych metodach zachowania prywatności w internecie.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/jak-zachowac-prywatnosc-w-internecie-aleksander-berdowicz

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Roberta Wagnera o ciekawych roślinach genetycznie niemodyfikowanych i sposobie na legalną uprawę niewielkiej ilości konopi.

Opis i komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/kamut-pszenica-jara-konopie-i-inne-fascynujace-rosliny-robert-wagner

Zapraszamy do oglądnięcia "Kabaretowej wizji apokalipsy" zaprezentowanej podczas sympozjum "Słowiańskie inspiracje w odkrywaniu wizji przyszłości", które się odbyło 23 marca 2019 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/uczen-i-mistrz-kabaretowa-wizja-apokalipsy

Wykład Jeanice Barcelo o tym, w jaki sposób ludzkość została zmanipulowana pornografią począwszy od lat 1950-tych. Wyjaśnia również jakie skutki indywidualne i społeczne niesie z sobą satanistyczny rytuał obrzezania stosowany w społeczeństwa arabskich, żydowskich a w ostatnich latach coraz częściej również w USA.

Strona Jeanice Barcelo: https://www.birthofanewearth.com

- kim jest Alosza
- sytuacja polityczna w RPA
- Michael Tellinger 6 lutego 2019 zakończył większość swojej działalności
- kto teraz mieszka w Ubuntu
- suche toalety w Kanadzie

http://fractalin.eu
http://ekocentrycy.pl

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/ubuntu-domy-z-ziemi-i-dzwoniace-kosci-gigantow-barbara-wojtkowska

27 marca 2019 Paweł Bednarz i adw. Renata Sutor uczestniczyli w spotkaniu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Niestety rozmowy dotyczące zaprzestaniu adopcji zagranicznych skończyły niczym. Polska nadal będzie handlować dziećmi.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/handel-dziecmi-nadal-bezkarny-pawel-bednarz-leszek-bubel-adw-renata-sutor

Zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. Macieja Adamskiego o aniołach i innych dobrych istotach duchowych.

Nagranie zostało wykonane podczas II Karnawału Zdrowia (26-27.01.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Komentarze na:
https://porozmawiajmy.tv/anioly-sa-wsrod-nas-prof-maciej-adamski

SHOW MORE

Created 1 year, 3 months ago.

78 videos

CategoryOther